Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 17:58   #3961
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
A z czym znowu ściemniali ?
No wtedy co mi włoski nie powypadały. Gadali takie głupoty, że ręce opadają.
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 18:27   #3962
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Te jaśniejsze też Ci złapał laser? Jas ie zastanawiam czy na wosk nie iść na uda... Bo mam te cieniutkie i jasne (nie białe oczywiście, takie tam beżowe, nie przeszkadzają bardzo ale po co mi one ) więc chyba laserem i tak nie bedzie szans sie tego pozbyc.
Jeśli nie masz skłonności do wrastania, to spróbuj. Mi niestety włosy wrastają jak wściekłe, dlatego laseruje. Gdyby nie to, to bym została przy wosku.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

No i jeśli nie masz skłonności do pękających naczynek.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 22:11   #3963
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzieki za porade ogolnie z wrastajacymi problemu nie mam i nie zaobserwowalam u siebie zadnego peknietego, ale genetyczne predyspozycje to raczej mam kochana, a czy wloski slabsze naprawde rosna po wosku? Zaryzykuje na udach!!! w salonie, w ktorym bede decydowala sie na laser
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 13:33   #3964
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Z pachami też byłam pełna nadziei, tak ładnie to wyglądało a byłam już 5 razy. Ale wiadomo, u każdego to przebiega inaczej.

Na udach złapało mi te mocne i słabsze ale ciemne. Jasny meszek został. Trudno to określić ale tak 20% wcale nie ruszyło. Nogi nie były gładkie jak po ogoleniu nawet przez chwilę dlatego już się nie łudzę, że da się tego pozbyć. Ale z drugiej strony, nie będzie mi to przeszkadzało
U mnie pachy to akurat miejsce, gdzie laser stosunkowo dużą skutecznością się okazał (mimo że zabiegi trwały dosłownie mgnienie oka), tylko że wygląda to w ten sposób, że jakoś od trzeciego zabiegu mam te dosłownie trzy włosy na krzyż i są cały czas - dlatego tak liczę na to dostrzeliwanie w miejsca rzeczywiście tego potrzebujące.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz skłonności do wrastania, to spróbuj. Mi niestety włosy wrastają jak wściekłe, dlatego laseruje. Gdyby nie to, to bym została przy wosku.
Mnie po wosku nigdy włoski nie wrastały, za to po depilatorze i pęsecie - jak szalone .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 14:49   #3965
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć

Jakiś czas temu udzielałam się w tym temacie, ale to chyba była jescze 1 część
Powracam z pytaniami odnośnie różnic pomiędzy LS i LS Duet.

Zwykłym zrobiłam pachy (jest super, 2 włoski na krzyz zostały), bikini głębokie ( na wargach niestety coś zostało, skóra jest dość ciemna). Zrobiłam też łydki, ale po wakacjach jeden zabieg na pewno jeszcze bedzie potrzebny. Wszystko robiłam w jednym, sprawdzonym salonie.

No ale wyskoczylam mi jakiś czas temu reklama na fb innego salonu, gdzie maja ls duet, gdzie za grosze mogłam zrobić sobie uda. Pomyslalam, ze bedzie fajnie na wakacje, w kwietniu zrobiłam pierwszy zabieg, 1,5 tygodnia temu byłam na drugim. Efekty po pierwszym - słabe. Miałam wrażenie, że włoski jak rosły tak rosną.
No ale nie chciałam oceniać tak z góry po jednym razie więc poszłam na drugi (w promocji małą partię mogłam zrobić gratis to zrobiłam ramiona).
No ale nadal ani włoski nie wypadają, ani nie ma efektu gładkości. Na ramionach podobnie, w okolicach łokci moooże coś wypadło.

I tu zastanawiam się gdzie jest błąd: czy duet jest aż tak słabszy od tradycyjnego? Czy zabiegi były źle zrobione? Moc chyba miała się automatycznie dobierac z tego co zrozumiałam. Czy to kwestia moich włosów? Moim zdaniem są ciemne, ud nie mam opalonych, a już też na pewno ani odrobiny słońca w kwietniu nie widziały....

Do tego salonu na pewno nie wroce,nie wiem czy po wakacjach szukać innego z Duetem czy iść do mojego sprawdzonego i poświęcić te 3 godziny na bardziej bolesny zabieg
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:37   #3966
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Cześć

Jakiś czas temu udzielałam się w tym temacie, ale to chyba była jescze 1 część
Powracam z pytaniami odnośnie różnic pomiędzy LS i LS Duet.

Zwykłym zrobiłam pachy (jest super, 2 włoski na krzyz zostały), bikini głębokie ( na wargach niestety coś zostało, skóra jest dość ciemna). Zrobiłam też łydki, ale po wakacjach jeden zabieg na pewno jeszcze bedzie potrzebny. Wszystko robiłam w jednym, sprawdzonym salonie.

No ale wyskoczylam mi jakiś czas temu reklama na fb innego salonu, gdzie maja ls duet, gdzie za grosze mogłam zrobić sobie uda. Pomyslalam, ze bedzie fajnie na wakacje, w kwietniu zrobiłam pierwszy zabieg, 1,5 tygodnia temu byłam na drugim. Efekty po pierwszym - słabe. Miałam wrażenie, że włoski jak rosły tak rosną.
No ale nie chciałam oceniać tak z góry po jednym razie więc poszłam na drugi (w promocji małą partię mogłam zrobić gratis to zrobiłam ramiona).
No ale nadal ani włoski nie wypadają, ani nie ma efektu gładkości. Na ramionach podobnie, w okolicach łokci moooże coś wypadło.

I tu zastanawiam się gdzie jest błąd: czy duet jest aż tak słabszy od tradycyjnego? Czy zabiegi były źle zrobione? Moc chyba miała się automatycznie dobierac z tego co zrozumiałam. Czy to kwestia moich włosów? Moim zdaniem są ciemne, ud nie mam opalonych, a już też na pewno ani odrobiny słońca w kwietniu nie widziały....

Do tego salonu na pewno nie wroce,nie wiem czy po wakacjach szukać innego z Duetem czy iść do mojego sprawdzonego i poświęcić te 3 godziny na bardziej bolesny zabieg

A do jakich Salonów chodziłaś?
Który to ten lepszy, a który odradzasz?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:53   #3967
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A do jakich Salonów chodziłaś?
Który to ten lepszy, a który odradzasz?
Kraków: dobry Revision na Szlaku, odradzam Vici Clinic na sw Sebastiana
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 10:33   #3968
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
11 lat temu i praktycznie spokój - wow to naprawdę było warte w takim razie Twoich pieniędzy! Gdzieś czytałam o tym aleksandrytowym, że jest polecany do jasnych włosków (takie mam na udach) - prawda to?

Życzę Ci, żebyś miała i po 11 latah spokój tak jak @Siarka40 Bass, ja to poczekam na Twoją relację z utrzymywania się efektów we wrześniu, a jak bede kupowala (pakiet 5x bikini i 5x pachy) to zapytam na pewno czy bede mogla liczyc na zacną zniżkę przy ewentualnych łydkach. Ile mialas sesji na lydki?





Bez Was wydałabym za dużo kasy, DZIĘKUJĘ - jesteście niezastąpione dziewczyny! Dodam, że chodziło o LCSalon w Lublinie. Zdecydowałam, że zrobię tak: w sierpniu idę osobiście do Ars Medica i Bella Clinic - zdecyduję gdzie bedzie korzystniej cenowo i oczywiście dopytam o rzeczy, które radzicie. Najwazniejsze to ten okres czasowy, bo zaczac bede mogla dopiero w grudniu



Mam jeszcze dwa dylematy... Dziewczyny, jak wiele cm na oko od pachwiny na wewnetrznych partiach uda wlicza sie do bikini? Moje wloski sa tam dosc jasne i cienkie, ale tez ich nie chce Nie marudzą i spokojnie tego sie pozbede? A.... i czy któraś z Was pozbywała się włosków z ud - jasnych i cienkich?
Rzeczywiście podobno laser nie widzi cienkich białych i siwych włosków. Pani która wykonywała mi zabieg poinformowała mnie o tym i odradziła tez żebym niepotrzebnie nie wydawała pieniędzy. Bo na udach niestety tez mam cienkie i białe włoski. jestem jej wdzięczna bo uda są droższe niż łydki. Wiadomo większa powierzchnia. Mało ze byłam zadowolona z zabiegu, bardzo miła Pani i jeszcze mnie nie naciągnęła ... A przy depilacji bikini wjechała mi dość głęboko na uda. Do tej pory mam spokój, trochę na łydkach zaczynają pojedyncze odrastać i muszę chyba na zabieg przypominający się wybrać. Jeśli jesteś z Warszawy to mogę Ci z czystym sumieniem polecić tą klinikę.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 10:55   #3969
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Wiele razy zioła fotouczulające były poruszane, jestem w trakcie robienia listy.
I jak tam lista? Bo wszędzie piszą fotouczulające np. nagietek, dziurawiec, i ... nic więcej nie podają.
A ziół jest milion pięćset sto dziewięćset. (i pewnie każde ma inny okres "fotouczulania")
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:00   #3970
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
I jak tam lista? Bo wszędzie piszą fotouczulające np. nagietek, dziurawiec, i ... nic więcej nie podają.
A ziół jest milion pięćset sto dziewięćset. (i pewnie każde ma inny okres "fotouczulania")
Wrzuce na bloga w tym tyg. liste. Dziurawiec w herbatce nie bedzie fotouczulajacy
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:06   #3971
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Super, taka lista się przyda
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 12:05   #3972
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Cześć

Jakiś czas temu udzielałam się w tym temacie, ale to chyba była jescze 1 część
Powracam z pytaniami odnośnie różnic pomiędzy LS i LS Duet.

Zwykłym zrobiłam pachy (jest super, 2 włoski na krzyz zostały), bikini głębokie ( na wargach niestety coś zostało, skóra jest dość ciemna). Zrobiłam też łydki, ale po wakacjach jeden zabieg na pewno jeszcze bedzie potrzebny. Wszystko robiłam w jednym, sprawdzonym salonie.

No ale wyskoczylam mi jakiś czas temu reklama na fb innego salonu, gdzie maja ls duet, gdzie za grosze mogłam zrobić sobie uda. Pomyslalam, ze bedzie fajnie na wakacje, w kwietniu zrobiłam pierwszy zabieg, 1,5 tygodnia temu byłam na drugim. Efekty po pierwszym - słabe. Miałam wrażenie, że włoski jak rosły tak rosną.
No ale nie chciałam oceniać tak z góry po jednym razie więc poszłam na drugi (w promocji małą partię mogłam zrobić gratis to zrobiłam ramiona).
No ale nadal ani włoski nie wypadają, ani nie ma efektu gładkości. Na ramionach podobnie, w okolicach łokci moooże coś wypadło.

I tu zastanawiam się gdzie jest błąd: czy duet jest aż tak słabszy od tradycyjnego? Czy zabiegi były źle zrobione? Moc chyba miała się automatycznie dobierac z tego co zrozumiałam. Czy to kwestia moich włosów? Moim zdaniem są ciemne, ud nie mam opalonych, a już też na pewno ani odrobiny słońca w kwietniu nie widziały....

Do tego salonu na pewno nie wroce,nie wiem czy po wakacjach szukać innego z Duetem czy iść do mojego sprawdzonego i poświęcić te 3 godziny na bardziej bolesny zabieg
powiem Ci, że ja byłam na trzech zabiegach Duetem(bikini), efekty były marne, włosy praktycznie nie wypadały, może się lekko osłabiły. Miesiąc temu byłam na zwykłym LS i przede wszystkim włoski w końcu mi wypadły! Teraz czekam ile ich zostanie i odrośnie...Ale jak dla mnie LS bardziej skuteczny
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:07   #3973
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
powiem Ci, że ja byłam na trzech zabiegach Duetem(bikini), efekty były marne, włosy praktycznie nie wypadały, może się lekko osłabiły. Miesiąc temu byłam na zwykłym LS i przede wszystkim włoski w końcu mi wypadły! Teraz czekam ile ich zostanie i odrośnie...Ale jak dla mnie LS bardziej skuteczny
To chyba zalezy od użytej głowicy.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:20   #3974
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Hej


sporo czytałam, ogólnie wiem że lepiej diodowy niż IPL

ale.. mój mega kompleks wąsik i zaczeła mi rosnąć broda o zgrozo włosy są blond ale widać je bardzo a na brodze są twarde i długie więc wyrywam

czy laser usunie takie jasne włosy? czy moze lepiej wosk ? wstydzie się pokazywać ludziom czuje się strasznie.. nagle takie coś zaczeło mi się pojawiać.
Powiem Ci tak: żałuję, że gdy na brodzie jeszcze w okresie licealnym zaczęły mi rosnąć takie dłuższe, choć jasne, włoski, to nie usuwałam ich wtedy woskiem.
Zaczęłam je podskubywać palcami a z czasem zamiast jasnych i cienkich zaczęły mi rosnąć grube i czarne, musiałam je usuwać pęsetą i niestety ale na wosk już nie miałam co liczyć bo przecież nie będę chodzić z grubymi i czarnymi włosami w tym miejscu, to nie nogi.
Jestem teraz po drugim zabiegu laserem LS i powoli są efekty.

Natomiast co do wąsika, były tam włoski bardziej gęste niż np. na policzkach ale raczej jasne i ich nigdy nie ruszałam, w zeszłym roku zaczęły mi przeszkadzać bo jednak odznacza się to przy makijażu i zaczęłam usuwać je woskiem u kosmetyczki (nigdy sama nie wyrywałam ich pęsetą czy domowym woskiem) i pewnie będę to musiała robić regularnie ale przynajmniej nie jest to taki wydatek jak laser, który i tak by ich nie załapał, bo są za jasne.

Jeśli obawiasz się iż laser nie złapie tych włosów ale póki co jesteś sobie w stanie pozwolić na to, aby co półtora miesiąca zgłaszać się na wosk, to pozostałabym przy wosku. Jeśli włosy są czarne i grube i nie dasz rady ich hodować pomiędzy woskowaniem to tak jak dla mnie jedynym wyjściem jest laser.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:58   #3975
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
powiem Ci, że ja byłam na trzech zabiegach Duetem(bikini), efekty były marne, włosy praktycznie nie wypadały, może się lekko osłabiły. Miesiąc temu byłam na zwykłym LS i przede wszystkim włoski w końcu mi wypadły! Teraz czekam ile ich zostanie i odrośnie...Ale jak dla mnie LS bardziej skuteczny
No wiec pewnie będę kontynuować zwykłym ls
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 08:38   #3976
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zrobiłam listę, link w podpisie. Co do nagietka, szukam potwierdzonych informacji, znajomy nauczyciel akademicki twierdzi, że nie powinien działać fotouczulająco... ale będę szukać, nóż widelec coś znajdę na niego.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:40   #3977
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Zrobiłam listę, link w podpisie. Co do nagietka, szukam potwierdzonych informacji, znajomy nauczyciel akademicki twierdzi, że nie powinien działać fotouczulająco... ale będę szukać, nóż widelec coś znajdę na niego.
A wiesz coś na temat Dong quai? (Dziegiel chinski)
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:47   #3978
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
A wiesz coś na temat Dong quai? (Dziegiel chinski)
Zawiera sie w rodzinie selerowatych, dodatkowo to kuzyn arcydziegla litwora... wiec niestety, moze uczulac
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:27   #3979
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cóż to taka cisza tutaj.
Ja wczoraj byłam na 4 zabiegu na BIKINI GŁĘBOKIE i PACHY.
Bolało. W ogóle widzę już znaczną poprawę na pachach, po tych 3 zabiegach.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 12:54   #3980
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny dawno mnie nie było na forum ale jak już się zalogowałam to chciałam opisać mój przypadek. Byłam pół roku temu w salonie w centrum Warszawy. Robiłam pachy i głębokie bikini laserem Light Sheer. Nie chce podawać na forum tego salonu ewentualnie mogę na priv napisać gdyby ktoś chciał. Pani, która wykonywała zabieg młodziutka z 20 lat. Miałam wrażenie, że nie wie o czym mówi odpowiadając na moje pytania Nie zaproponowano mi nic do picia a mi się słabo aż robiło tak się bałam Pani kazała się rozebrać i położyć. Może mam duże wymagania ale myslałam , że dostanę jaką odzież jednorazową, pelerynkę czy coś do krycia a nie będę musiała leżeć tak nago. Bardzo niekomfortowo się wtedy czułam. Nawet u ginekologa dostaje się kapcie jednorazowe i pelerynkę na biodra. Pani Nie powiedziała mi jakie parametry używa. Pachy nie bolały. Bikini - bardzo- podskakiwałam do góry co chwila i tylko mi się oberwało że się ruszam i Pani nie może zrobić zabiegu i że jak będę się ruszała to będzie bolało jeszcze bardziej. SZOK! Gdybym nie była nago to bym od razu uciekła stamtąd!
Wyszłam z depilacji ok południa. Wieczorem dostałam strasznej gorączki. Miejsce intymne było czerwone, opuchnięte. Ale poparzeń nie było na szczęscie. miałam wykupiona tam drugą serię bo namówiła mnie ta Pani że jak wykupie to zachowam promocyjną cene. Potem okazało się ze za miesiąc są jeszcze lepsze promocje a ja przepłaciłam ale to i tak nie ważne bo nie chciałam już tam wrócić. Szukałam innego salonu. Wybór padł na Studio Depilacji Laserowej Depilea na warszawskim bemowie. Ceny super, laser najnowszy model Light Sheer z 2016 roku, Sprawdziłam na stronie producenta firmy Coherent. I okazało się, że ten gabinet jest certyfikowany przez nich i rekomendowany. Poczułam niewielką ulgę ale i tak się bałam.
Umówiłam się na zabieg bikini i pachy. Uprzedziłam, że mam niemiłe doświadczenia. Pani przemiła zaproponowała wodę bo widziała że się pocę ze strachu przegadałysmy pół godziny o przeciwskazaniach i moich złych doświadczeniach. Pani pokazała jak działają głowice, Dostałam ubranko jednorazowe i rozpoczął się zabieg. Najpierw pachy. przeszło gładko Potem bikini. Dużą głowicą bolało mniej. Zakamarki trzeba było zrobić małą głowicą - delikatnie zabolało, Pani zaproponowała znieczulenie w sprayu. Zgodziłam się od razu. Przeszłam cały zabieg i było super. Smiałysmy się i rozmawialysmy o wszystkim. Wyszłam z pełną wiedzą na temat depilacji, Pani nie wciskała mi pakietów czy zadatków jak to miało miejsce w pierwszym gabinecie. Byłam tam 2 razy. Wiec lacznie 3. Powinnam sie zamknac w 6-7 zabiegach. Nigdy tu linków nie wklejałam i nie wiem czy mozna ale w razie czego mogę usunąć. Poprostu chciałam naprawdę polecić ten gabinet dziewczynom z Warszawy i okolic.
http://www.depilea.pl/umow-sie-na-depilacje

Pamiętajcie dziewczyny, Musicie czuć się w gabinecie komfortowo, pewnie, zaopiekowane i z profesjonalnym podejsciem. Nie zgadzajcie się na byle co i wymagajcie. Depilacja laserem Light Sheer kosztuje nie mało i może być niebezpieczna albo nieskuteczna jesli jest zle wykonana. Wiec pytajcie pytajcie i jeszcze raz pytajcie o wszystko zeby nie skonczyc jak ja z urazem, goraczką po wizycie w pierwszym gabinecie. Aaa i najwazniejsze nie nabierajcie się na jakieś dziwne lasery chinskie czy IPL , ktore nie jest wogole laserem i nie usunie wam nigdy wlosow na stałe. Tylko Light Sheer. W razie pytan piszcie na priv bo zadko na forum zagladam. Przeważnie siedzę na forach fryzjersko- włosowych
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:59   #3981
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy to możliwe żeby po dobrze wykonanym zabiegu praktycznie nic nie wypadło? Co może być przyczyną? To nie pierwszy zabieg, poprzednie byly ok.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:45   #3982
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dawno mnie nie było na forum ale jak już się zalogowałam to chciałam opisać mój przypadek. Byłam pół roku temu w salonie w centrum Warszawy. Robiłam pachy i głębokie bikini laserem Light Sheer. Nie chce podawać na forum tego salonu ewentualnie mogę na priv napisać gdyby ktoś chciał. Pani, która wykonywała zabieg młodziutka z 20 lat. Miałam wrażenie, że nie wie o czym mówi odpowiadając na moje pytania Nie zaproponowano mi nic do picia a mi się słabo aż robiło tak się bałam Pani kazała się rozebrać i położyć. Może mam duże wymagania ale myslałam , że dostanę jaką odzież jednorazową, pelerynkę czy coś do krycia a nie będę musiała leżeć tak nago. Bardzo niekomfortowo się wtedy czułam. Nawet u ginekologa dostaje się kapcie jednorazowe i pelerynkę na biodra. Pani Nie powiedziała mi jakie parametry używa. Pachy nie bolały. Bikini - bardzo- podskakiwałam do góry co chwila i tylko mi się oberwało że się ruszam i Pani nie może zrobić zabiegu i że jak będę się ruszała to będzie bolało jeszcze bardziej. SZOK! Gdybym nie była nago to bym od razu uciekła stamtąd!
Wyszłam z depilacji ok południa. Wieczorem dostałam strasznej gorączki. Miejsce intymne było czerwone, opuchnięte. Ale poparzeń nie było na szczęscie. miałam wykupiona tam drugą serię bo namówiła mnie ta Pani że jak wykupie to zachowam promocyjną cene. Potem okazało się ze za miesiąc są jeszcze lepsze promocje a ja przepłaciłam ale to i tak nie ważne bo nie chciałam już tam wrócić. Szukałam innego salonu. Wybór padł na Studio Depilacji Laserowej Depilea na warszawskim bemowie. Ceny super, laser najnowszy model Light Sheer z 2016 roku, Sprawdziłam na stronie producenta firmy Coherent. I okazało się, że ten gabinet jest certyfikowany przez nich i rekomendowany. Poczułam niewielką ulgę ale i tak się bałam.
Umówiłam się na zabieg bikini i pachy. Uprzedziłam, że mam niemiłe doświadczenia. Pani przemiła zaproponowała wodę bo widziała że się pocę ze strachu przegadałysmy pół godziny o przeciwskazaniach i moich złych doświadczeniach. Pani pokazała jak działają głowice, Dostałam ubranko jednorazowe i rozpoczął się zabieg. Najpierw pachy. przeszło gładko Potem bikini. Dużą głowicą bolało mniej. Zakamarki trzeba było zrobić małą głowicą - delikatnie zabolało, Pani zaproponowała znieczulenie w sprayu. Zgodziłam się od razu. Przeszłam cały zabieg i było super. Smiałysmy się i rozmawialysmy o wszystkim. Wyszłam z pełną wiedzą na temat depilacji, Pani nie wciskała mi pakietów czy zadatków jak to miało miejsce w pierwszym gabinecie. Byłam tam 2 razy. Wiec lacznie 3. Powinnam sie zamknac w 6-7 zabiegach. Nigdy tu linków nie wklejałam i nie wiem czy mozna ale w razie czego mogę usunąć. Poprostu chciałam naprawdę polecić ten gabinet dziewczynom z Warszawy i okolic.
http://www.depilea.pl/umow-sie-na-depilacje

Pamiętajcie dziewczyny, Musicie czuć się w gabinecie komfortowo, pewnie, zaopiekowane i z profesjonalnym podejsciem. Nie zgadzajcie się na byle co i wymagajcie. Depilacja laserem Light Sheer kosztuje nie mało i może być niebezpieczna albo nieskuteczna jesli jest zle wykonana. Wiec pytajcie pytajcie i jeszcze raz pytajcie o wszystko zeby nie skonczyc jak ja z urazem, goraczką po wizycie w pierwszym gabinecie. Aaa i najwazniejsze nie nabierajcie się na jakieś dziwne lasery chinskie czy IPL , ktore nie jest wogole laserem i nie usunie wam nigdy wlosow na stałe. Tylko Light Sheer. W razie pytan piszcie na priv bo zadko na forum zagladam. Przeważnie siedzę na forach fryzjersko- włosowych
Podaj mi na priv nazwę salonu jeśli możesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Byłam po dłuższej przerwie na depilacji - pierwszy raz z maścia znieczulajaca, jejku jaki to jest komfort, nie czułam nic a nic utwierdzilam się w swoich domyslach, że niestety uda u mnie nie wchodzą w rachubę, bo za jasne włoski mam. Szkoda, ale na jesieni zacznę łydki na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 17:16   #3983
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurde, to i ja spróbuję kupić bez recepty w aptece tę EMLĘ.
Ja mam znieczulenie tylko przez te okłady chłodzące. Dziwie się, że ta babka mi odradzała w gabinecie tą maść. Są dobrzy, profesjonalni, a powiedziała mi, że przez EMLĘ, mogą być słabsze efekty. oO
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 20:13   #3984
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

U mnie sprzedają maść znieczulajaca w salonie nie wiem czy słabsza że recepty nie trzeba czy co, ale działa. 45 zł swiss medical

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 10:10   #3985
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Czy to możliwe żeby po dobrze wykonanym zabiegu praktycznie nic nie wypadło? Co może być przyczyną? To nie pierwszy zabieg, poprzednie byly ok.
Moc nie była niższa, zwróciłaś na to uwagę? Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
U mnie sprzedają maść znieczulajaca w salonie nie wiem czy słabsza że recepty nie trzeba czy co, ale działa. 45 zł swiss medical

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe, nie słyszałam o nim a widzę, że bez recepty można kupić. Swiss Medica ma 9,6% lidokainy na 1 gram a Emla 25 mg na 1 gram ale też 25 mg prylokainy a to chyba też jest środek znieczulający. Ale cenowo nie jest źle, bo SM za 10 gram 45 zł a za Emlę 30 gram płaciłam chyba 120 zł.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 10:34   #3986
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Moc nie była niższa, zwróciłaś na to uwagę? Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------


Ciekawe, nie słyszałam o nim a widzę, że bez recepty można kupić. Swiss Medica ma 9,6% lidokainy na 1 gram a Emla 25 mg na 1 gram ale też 25 mg prylokainy a to chyba też jest środek znieczulający. Ale cenowo nie jest źle, bo SM za 10 gram 45 zł a za Emlę 30 gram płaciłam chyba 120 zł.
Była najwyższa (na dużej głowicy).. Pani mi tlumaczyla, ze być moze przyczyna jest niedoczynnosc tarczycy
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 12:00   #3987
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Była najwyższa (na dużej głowicy).. Pani mi tlumaczyla, ze być moze przyczyna jest niedoczynnosc tarczycy
mam niedoczynnosc, przy zwyklym LS wszystko wypada, po duecie nie...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 12:17   #3988
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Moc nie była niższa, zwróciłaś na to uwagę? Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------


Ciekawe, nie słyszałam o nim a widzę, że bez recepty można kupić. Swiss Medica ma 9,6% lidokainy na 1 gram a Emla 25 mg na 1 gram ale też 25 mg prylokainy a to chyba też jest środek znieczulający. Ale cenowo nie jest źle, bo SM za 10 gram 45 zł a za Emlę 30 gram płaciłam chyba 120 zł.
No właśnie ja nie chciałam recepty sepic od nikogo i tak rozmawiałam o tym przy którejś depilacji i dowiedziałam się że mają ten preparat bez recepty.
Nie wiem jak jest z emla ale z tym na bikini głębokim nie czułam nic, zużylam pół tubki i trzymałam 1,5 godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 12:33   #3989
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Miał ktoś do czynienia z laserem Xlase Plus? Nie moge znaleźć jednoznacznej informacji czy to jest IPL czy diodowy. Na stronach salonów piszą, że to diodowy innym razem cos o IPL.

Edytowane przez paulinkka
Czas edycji: 2016-07-26 o 12:45
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 13:38   #3990
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja bym zaryzykowała tę EMLĘ na następny raz. Ale boje się, że mnie znieczuli i zostanie mi jakiś niedowład. ahaha
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.