Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 136 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-08-18, 18:53   #4051
merlinek007
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hey Ladies !

Tydzień temu byłam po raz pierwszy na laserze. Oczywiście wcześniej doktoryzowałam się w internetach więc wybrałam LS. Ból masakra - mowa o bikini, ale myśl o efektach pozwoliła mi przeżyć i zapisać się na kolejny zabieg . Na razie pozytywnych efektów brak, wszystko odrosło. Naiwna nie jestem i wiem że muszę poczekać. Mam jednak pytanie. Czy któraś z Was też tak miała, że po laserze odrosły włosy 2 razy grubsze i twardsze? Miałam dziś problem, żeby je zgolić maszynką. Ogólnie mam ciemne i grube włosy (idealne na laser) ale to co teraz odrosło to jakiś żart. Ponadto kilkanaście włosów wrosło tworząc krostki. Czy ktoś tak miał? Boję się co będzie po 2 sesji
merlinek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 19:48   #4052
lukrecja222
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy bikini z maścią emla jest zupełnie bezbolesne czy jednak coś czuc?
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:10   #4053
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest zupełnie bezbolesne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rotkohl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:56   #4054
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dla mnie jest zupełnie bezbolesne

muszę w końcu spróbować, bo miałam zabieg bez znieczulenia i ... nigdy więcej.
Tylko tą emle tak ciężko dostać.
Stary 2016-08-18, 21:39   #4055
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Też muszę nabyćna następne zabiegi.

W ogóle jestem prawie miesiąc po 4 zabiegu na głębokie bikini i pachy i jestem baaaardzo zadowlona. Wszystko wypadło, teraz powoli odrasta. Ale na bikini mam może 5% na chwilę obecną.
Pachy te rewelacja, golę co tydzień? może rzadziej, tzn od otatniegozabiegu goliłam 3 razy o. Ale jest rewelacja.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 21:40   #4056
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez merlinek007 Pokaż wiadomość
Hey Ladies !

Tydzień temu byłam po raz pierwszy na laserze. Oczywiście wcześniej doktoryzowałam się w internetach więc wybrałam LS. Ból masakra - mowa o bikini, ale myśl o efektach pozwoliła mi przeżyć i zapisać się na kolejny zabieg . Na razie pozytywnych efektów brak, wszystko odrosło. Naiwna nie jestem i wiem że muszę poczekać. Mam jednak pytanie. Czy któraś z Was też tak miała, że po laserze odrosły włosy 2 razy grubsze i twardsze? Miałam dziś problem, żeby je zgolić maszynką. Ogólnie mam ciemne i grube włosy (idealne na laser) ale to co teraz odrosło to jakiś żart. Ponadto kilkanaście włosów wrosło tworząc krostki. Czy ktoś tak miał? Boję się co będzie po 2 sesji
Tydzień temu byłaś na laserze to w ogole zdążyło Ci coś wypaść w 7 dni? Podejrzewam, ze nie.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:38   #4057
merlinek007
Przyczajenie

Nie wypadło jeszcze nic, ale chodzi o to że odrosły takie mega grube sztywne włosy.
merlinek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 21:16   #4058
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie wypadło jeszcze nic, ale chodzi o to że odrosły takie mega grube sztywne włosy.
Zaczynaja wypadac kolo 10-14 dnia od zabiegu.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 21:57   #4059
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stokra83 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
potrzebuję porady od sprawdzonych w boju Od wieków myślę o depilacji laserowej i w końcu postanowiłam postawić kropkę nad "i" Idę!!!!!!!!
No i zaczęłam szukać co i jak w tej chwili, co będzie najlepsze, itp.... no i tu się zaczęła masakra.... milion opinii, różnych zdań ale z konkretami trudno pogubiłam się w tym wszystkim po prostu
Pomożecie?
Spotkałam się z takimi "laserami" (info bezpośrednio ze stron WWW więc nie wiem o tych urządzeniach nic więcej):
- laser Versus z kompaktowym systemem chłodzenia COOL UP firmy LESTHEZONE
- laser Versus TM II
- laser Light Sheer Duet
- laser diodowy LightSheer firmy Coherent-Lumenis
- laser Fotona XP MAX
- laser diodowy Asclepion
- laser Dual Laser sPTF+

Dziwią mnie te wszystkie "rodzaje" - nie wiem czy jeden Versus i drugi to to samo? Czy ważny jest producent danego lasera lub inne parametry?

I teraz gabinety (jestem z Poznania) - może znacie i możecie coś o nich powiedzieć? Coś poradzić?
- Gabinet Kosmetologii Estetycznej Od-Nowa (laser Versus z kompaktowym systemem chłodzenia COOL UP firmy LESTHEZONE)
- BeautyQuality Gabinet Kosmetologii Estetycznej w Tarnowie Podgórnym (laser Versus TM II)
- ProEndermologie Instytut Urody (laser Light Sheer Duet)
- Instytut Estetyki Ciała Infinite (laser diodowy LightSheer firmy Coherent-Lumenis)
-Klinika Medycyny Estetycznej Dolce Medical (laser Fotona XP MAX
- Klinika Proderma (laser diodowy Asclepion)
- Gabinet Kosmetologii Estetycznej oraz Odnowy Biologicznej Wy-SPA (laser Dual Laser sPTF+)
- Złote Salony na os. Polanka (po prostu "laser diodowy")

Chcę zacząć od pach lub/i brazylijskiego bikini (ogólnie chodzę na wosk na wszystko więc myślę, że z bólem sobie poradzę ale może jestem w błędzie? )
Na ten moment stawiam (chyba ) na Versus w Od-nowie lub Light Sheer Duet w ProEndermologie - ale to tylko na podstawie własnego odczucia tu na necie - brak jakichkolwiek konkretnych argumentów Koleżanka poleca Złote Salony ale zupełnie nie wiem co one tam mają za sprzęt ach......

...pomóżcie... bo już naprawdę chciałabym się zdecydować na coś i zacząć działać we wrześniu...
Hej Żadna nie odpowie, bo na pewno żadna nie była na wszystkich laserach i nie jest w stanie opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Każdy laser jest inny, ma inne parametry, głowice różnej wielkości, inne funkcje np. chłodzące itd. Trzeba by je wszystkie wyszukać i porównać a pewnie nikt nie ma na to ochoty
Większość z Nas, uznaje Light Sheer za najbardziej skuteczny, sama na niego chodzę i polecam. Ogólnie szukaj salonu, który wykonuje zabiegi na małej głowicy. Właśnie dumamy nad jej wyższością nad większą wersją.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
ja po 4 widzialam fajne rezultaty, a teraz po 8 jest masakra. ;/
Także, też byłam super zadowolona na początku...
Wiesz co, wydaje mi się, że byłaś taka zadowolona, bo odstęp czasowy między zabiegami miałaś mniejszy. Widzę to po swojej rozpisce. Kiedy nie przekraczałam 6-8 tygodni, efekty wydawały mi się spektakularne. Tak, bo niewiele zdążyło odrosnąć
Teraz chodzę co 8-10 tygodni i ciągle coś odrasta. Włosów jest nieporównywalnie mniej ale się pojawiają.

Zapisałam się na pachy na przyszły piątek i powiem Wam jestem pod dużym wrażeniem LS Desire! Koszt zabiegu znacznie niższy a efekty świetne. Zrobiłam sobie fotę pachy bite 2 miesiące po 3 i (kilka dni temu) po 4 zabiegu. Wow! Różnicę widać gołym okiem. Na następne partie ciała zmieniam salon

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Mnie boli ale nieporównywalnie mniej, mówię o głębokim

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Hey Ladies !

Nie mogły wyrosnąć mega grube, bo one się jeszcze nawet nie "wymieniły" na nowe. Wiesz o co mi chodzi? Może tak Ci się wydaje, bo laser w pewien sposób je stapia, mogą tworzyć takie ciemne, przyklejone do skóry kropki ale pod tym to jest nadal ten sam włos. Poczekaj kilka dni, niech swobodnie wypadną to odetchniesz z ulgą Na wrastanie spróbuj maści z mocznikiem albo cynkowej (ta na podrażnienia) + wykonuj peelingi tak często jak się da ale delikatnie jeżeli Twoja skóra jest podrażniona. Będzie dobrze

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Kilka stron wcześniej, któraś podawała nazwę maści znieczulającej, którą kupisz bez recepty. Po składzie wynika, że jest słabsza ale lepszy wróbel w garści...niż gołąb na oknie

patrzcie co mi wczoraj do domu wlazło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14081086_1658540927791240_1084940542_n.jpg (77,1 KB, 16 załadowań)

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-08-19 o 21:59
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 11:54   #4060
dynamitka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Też muszę nabyćna następne zabiegi.

W ogóle jestem prawie miesiąc po 4 zabiegu na głębokie bikini i pachy i jestem baaaardzo zadowlona. Wszystko wypadło, teraz powoli odrasta. Ale na bikini mam może 5% na chwilę obecną.
Pachy te rewelacja, golę co tydzień? może rzadziej, tzn od otatniegozabiegu goliłam 3 razy o. Ale jest rewelacja.
oby tak zostało! ale miesiąc to w sumie jeszcze dość krótki okres czasu, mogą odrastać do 12 tygodni
dynamitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 22:50   #4061
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
oby tak zostało! ale miesiąc to w sumie jeszcze dość krótki okres czasu, mogą odrastać do 12 tygodni
No, wiadomo, ale jest dobrze. Widzę, że już poodrastało tam parę, ale na razie tego nie golę , bo i nie ma potrzeby, a chcę zobaczyć, czy jeszcze coś się pojawi.

Stary 2016-08-30, 10:01   #4062
diana626262
Przyczajenie

Nie wiem czy czasem to ie zależy od struktury włosa ja na przykład juz po 4 serii praktycznie w ogóle nie miałam włosków. tylko ze ja chodziłam na depilacje laserowa laserm Vectus ponoć jakaś nowość na rynku, ja sie na tym nie znam ale możecie tutaj xxx tym poczytać.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:45 Powód: link
diana626262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 11:17   #4063
lukrecja222
Zakorzenienie

czy ktoras z Was moglaby mi powiedziec jak uzywa masci emla na bikini? Smarujecie grubo i zawijacie w folie spozywcza na 2h?
Stary 2016-09-05, 14:01   #4064
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
czy ktoras z Was moglaby mi powiedziec jak uzywa masci emla na bikini? Smarujecie grubo i zawijacie w folie spozywcza na 2h?
Bita godzina wystarczy, nie ma potrzeby siedzieć z tym dłużej i nie nakładaj zbyt dużo maści, bo jak usiądziesz to się wszędzie rozpłynie Cienka warstwa wystarczy, nie tak żeby się całkiem wchłonęła jak np. balsam do ciała ale zbyt duża ilość nie wzmocni efektu a maść droga.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-09-05, 18:29   #4065
Eluvtus
Zakorzenienie

Jestem jakies 3.5 msca po pierwszej depilacji vectusem, jutro ide na drugi zabieg.

Z biegu czasu - wypadlo mi max 1/10 wlosow ogolem ktore widze teraz. Moze nawet mniej. Musze robic takie przerwy bo ciezko znalezc mi termin na depilacje (praca na dwie zmiany, nie mamy z Mezem komu dziecka zostawic).
Wszystko prawie odroslo jak bylo kiedys, po za ow 1/10. Sa nieco rzadsze. Ma byc moc wyzsza teraz.

Przypominam, ze robie tylko bikini i pachy.

Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 19:07   #4066
Baas
Zadomowienie

Chyba lepiej robić większą przerwę między zabiegami, niż mniejsza. Nie?

Stary 2016-09-05, 19:12   #4067
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Bita godzina wystarczy, nie ma potrzeby siedzieć z tym dłużej i nie nakładaj zbyt dużo maści, bo jak usiądziesz to się wszędzie rozpłynie Cienka warstwa wystarczy, nie tak żeby się całkiem wchłonęła jak np. balsam do ciała ale zbyt duża ilość nie wzmocni efektu a maść droga.
dzięki, zaczynam ponownie bikini w tym tyogdniu, ale tym razem już z Emlą
Stary 2016-09-05, 19:15   #4068
staska_stasia
Zakorzenienie

Pytanie do bardziej doświadczonych dziewczyn. Czy to możliwe, że depilacja laserowa na mnie nie działa?
Swego czasu chodziłam na IPL. Teraz wiem, że to było wywalenie kasy w błoto. Dermatolog polecił mi Light Sheer, byłam przed wakacjami na 3 zabiegach, potem na okres lata przerwałam. Na początku faktycznie- włoski ładnie powypadały, były cieńsze. Teraz, po ponad 3 miesiącach przerwy na lato widzę jednak, że mam ich tyle samo, co i miałam.
Czy konieczne jest chodzenie na Vectusa, a Light Sheer nie jest skuteczny?
Dodam, że zmagam się z hirsytuzmem i chcę pozbyć się włosków z twarzy (broda przede wszystkim). Miałam badania hormonalne i w tym zakresie wszystko jest w porządku. Włoski mam ciemne i grube, więc no kurcze, powinno brać. Co jest nie tak? Nie wymagam tego, żeby po 3 zabiegach pozbyć się wszystkiego, ale jakaś różnica być powinna.

Treningi w 2016
Bieganie x 13 / łącznie km: 109,23 km
Crossfit / Funkcjonalny x 2
Rower x 1 / łącznie km: 37,36 km
Inne x 10
Spalonych kalorii: 15 573
staska_stasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 20:01   #4069
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pytanie do bardziej doświadczonych dziewczyn. Czy to możliwe, że depilacja laserowa na mnie nie działa?
Swego czasu chodziłam na IPL. Teraz wiem, że to było wywalenie kasy w błoto. Dermatolog polecił mi Light Sheer, byłam przed wakacjami na 3 zabiegach, potem na okres lata przerwałam. Na początku faktycznie- włoski ładnie powypadały, były cieńsze. Teraz, po ponad 3 miesiącach przerwy na lato widzę jednak, że mam ich tyle samo, co i miałam.
Czy konieczne jest chodzenie na Vectusa, a Light Sheer nie jest skuteczny?
Dodam, że zmagam się z hirsytuzmem i chcę pozbyć się włosków z twarzy (broda przede wszystkim). Miałam badania hormonalne i w tym zakresie wszystko jest w porządku. Włoski mam ciemne i grube, więc no kurcze, powinno brać. Co jest nie tak? Nie wymagam tego, żeby po 3 zabiegach pozbyć się wszystkiego, ale jakaś różnica być powinna.
u mnie tez tak było. Zaczęłam, zrobiłam 2 zabiegi, a potem musiałam przerwać. Minął rok i włosków mam tyle samo co przed depilacją. I zaczynam od nowa.
Stary 2016-09-05, 21:04   #4070
scrabble1
Zakorzenienie

Ja też idę jutro na bikini. Tym razem bez emli i to nie będzie przyjemne Prędzej robię makijaż permanentny brwi więc nie mogę tam siedzieć z maścią przez 2 godziny.
Co do bikini, ostatnim razem robiłam 19.05, ponad 2,5 miesiąca i znowu jakieś niedobitki wylazły! Ale mnie to wkurza, to już 7 zabieg

Bass Lepiej robić rzadziej niż za szybko, takie moje zdanie. Jeszcze 2 tygodnie temu się cieszyłam, że po wszystkie a tu klops. Teraz na kolejne partie będę chodziła co 2,5 miesiąca, wtedy dopiero wszystko odrasta (u mnie ).

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
u mnie tez tak było. Zaczęłam, zrobiłam 2 zabiegi, a potem musiałam przerwać. Minął rok i włosków mam tyle samo co przed depilacją. I zaczynam od nowa.
Nie wiem, u każdego pewnie jest inaczej ale jak ja zrobiłam 2 zabiegi na łydkach w 2012 tak do tej pory ich nie ruszałam a włoski są mocno przerzedzone. Nie mam wątpliwości, że efekt się utrzymał ale w jakim stopniu to nie wiem.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2016-09-06, 18:32   #4071
Eluvtus
Zakorzenienie

Jestem po. Moc zwiekszona byla. Skakalam na fotelu, chcialam uciekac.
Atmosfera super fajna, kobieta porzadnie strzelala i nie musialam mowic gdzie jeszcze - robila sama z siebie, lepiej niz poprzedniczka (ten sam gabinet, inna kosmetolog).
Smiech, lzy i boooool...

Stary 2016-09-06, 19:39   #4072
lukrecja222
Zakorzenienie

czy któraś z Was ma porównanie Vectusa i Light Sheer?
Stary 2016-09-07, 11:19   #4073
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
czy któraś z Was ma porównanie Vectusa i Light Sheer?
Jakis czas temu dziewczyny pisaly.
Moja kolezanka tez robila dwoma i wolala vectusa (brunetka).

Stary 2016-09-07, 12:07   #4074
Rotkohl
Zakorzenienie

Ktoś poleci vectusa w Warszawie?

Może bym się na łydki na niego przeszła

Rotkohl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 15:45   #4075
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Jakis czas temu dziewczyny pisaly.
Moja kolezanka tez robila dwoma i wolala vectusa (brunetka).

ja sie wlasnie zastanawiam czy nie pojsc na bikini vectusem, ogolnie jestem po LS ale całkiem na dole sporo zostalo...

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 15:57   #4076
Baas
Zadomowienie

Też będę robiła VECTUSEM Lydki. Bo jestem po LS i jednak dobiję.

Stary 2016-09-07, 17:22   #4077
lukrecja222
Zakorzenienie

a vectus boli tak samo?
jestem dziś po bikini głębokim z emlą i... niebo a ziemia. Prawie nie bolało, mega!

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

z tego co patrze, to vectus chyba droższy i jest w bardziej renomowanych salonach
Stary 2016-09-07, 21:58   #4078
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
a vectus boli tak samo?
jestem dziś po bikini głębokim z emlą i... niebo a ziemia. Prawie nie bolało, mega!

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

z tego co patrze, to vectus chyba droższy i jest w bardziej renomowanych salonach
Bo nowszy. Firma i tak ta sama

Stary 2016-09-07, 23:48   #4079
bim bam bom
Przyczajenie

A może ktoś polecić dobry salon z Vectusem w Warszawie?
bim bam bom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 20:55   #4080
dynamitka
Raczkowanie

Ja dziś miałam 5 zabieg na bikini, z czego drugi na zwykłym LS(poprzednie 3 na duecie). Pani zwiększyła mi moc na 38J i myślałam, że umrę tak bolało!!!! Oby efekty były

A te dziewczyny, które pisały wcześniej, że nie zadowolone z Light Sheer- co ile tygodni miałyście robione zabiegi? Bo jak za szybko to mógł faktycznie nie zadziałać. No i pytanie też jaką mocą.
dynamitka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości