Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 137 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-09-09, 09:19   #4081
Andziusiaech
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam robiony zabieg na łydki zawsze co 6 tygodni. I pewnie dlatego włosy odrastały. Zastanawiam się czy specjalnie kazała mi babka przychodzić co 6 tyg. żeby było więcej zabiegów czy też się nie zna.

Teraz pójdę dopiero za tydzień- a to będzie 9 tydzień od zabiegu, tak jak mi poradziłyście
Andziusiaech jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 10:37   #4082
Eluvtus
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ech, mnie ciekawi jaki efekt uzyskam chodzsc na bikini co 3 msce zamiast co 4-6 tyg. Ale biorac pod uwage fakt, ze fo tego czasu ostatnio nawet mi wlosy nie wypadly, to pocieszam sie, ze moze faktycznie cos to da. Zobaczymy ile wlosow teraz wyleci.

Robilyscie jakies peelingi bikini czy cos?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 12:10   #4083
Martamcz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a vectus boli tak samo?
jestem dziś po bikini głębokim z emlą i... niebo a ziemia. Prawie nie bolało, mega!

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

z tego co patrze, to vectus chyba droższy i jest w bardziej renomowanych salonach
Ja tez ostatnio byłam na tej depilacji i potwierdzam, depilacja praktycznie bezbolesna i efekt o wiele lepszy. Co do ceny chyba normalne tu xxx macie ceny jak to wyglada w salonie gdzie chodzę.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:52 Powód: link
Martamcz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 12:15   #4084
lukrecja222
Zakorzenienie

vectus nie boli??
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 13:31   #4085
Baas
Zadomowienie

Ja łydki - pierwsze 3 zabiegi, miałam co 6 tygodni,a następne tak co 8. Wydaje mi się, że pewnie to za krótkie odstępy cholera.
Teraz jak będę dobijała, to jednak sobie ogarnę co 10 tygodni.

Bikini i pachy też stwierdziłam, że jednak tak co 10 tygodni będę robiła, bo to będę miała za miesiąc 5 zabieg.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 14:52   #4086
dynamitka
Raczkowanie

no niestety 6tyg to za krótko... ja to niby wiedziałam z tego forum, a też dałam się zwieść pani w salonie i pierwsze 2 czy 3( już nie pamieatm) zabiegi robiłam co 6tyg :// a na bikini minimum to 10! po 6 nawet dobrze nie odrosły włoski..
dynamitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 15:18   #4087
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
no niestety 6tyg to za krótko... ja to niby wiedziałam z tego forum, a też dałam się zwieść pani w salonie i pierwsze 2 czy 3( już nie pamieatm) zabiegi robiłam co 6tyg :// a na bikini minimum to 10! po 6 nawet dobrze nie odrosły włoski..
No wlasnie. Czemu wiec takie kity wciskaja? Mi w pelni zagescily sie dopiero tak po 2,5 msca. Po 4-6 tyg jak w dalonie mowili, to by mi laserowali te same wlosy drugi raz.
Mam nadzieje tylko, ze efekty beda ok.

Stary 2016-09-09, 17:35   #4088
Baas
Zadomowienie

No ja własnie też głupia trochę, na początku tak chodziła co 6 właściwie i żałuję. Teraz między 4 a 5 zabiegiem na pachy i bikini głębokie, mam jakieś 14 tygodni chyba, czy jakoś tak. Ale widzę, że jest git. Także teraz będę raczej odczekiwała więcej czasu.

Stary 2016-09-09, 19:56   #4089
martha66
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez malyniak Pokaż wiadomość
^^Znam ten "ból"z niewydepilowanymi plamami i z całą stanowczością odradzam ten "salon". Wykupiłem tam pakiet na całe ciało i każdy zabieg był wykonany "w kratkę", czy wręcz z pominiętymi obszarami kilka cm x kilka cm, pomimo tego że za każdym razem dopominałem się żeby "gęściej", "jeszcze tu", itd. (dość powiedzieć, że czasem 45 minut wystarczało pani kosmetolog na ogarnięcie ośmiu części ciała, pomimo że pani obsługująca rezerwację telefoniczną rezerwowała 2 godziny - ciekawe czy przez pozostałe 1h15min pani kosmetolog po prostu siedziała na fejsie, czy może przyjmowała na boku jakichś "swoich" klientów). Jak już się udało jakąś panią kosmetolog odpowiednio "ułożyć", to za następną wizytą okazywało się, że już nie pracuje (jest tam duża rotacja personelu).

Poza osobą wykonującą zabieg, nie bardzo jest się do kogo "pożalić" na niezadowalającą jakość usług, bo cała koncepcja firmy to niewielkie pomieszczenie wynajęte w klinice medycyny estetycznej (niejako podpierają się renomą tych klinik), a właściciel czy szef całego nieporządku znajduje się nie wiadomo gdzie (z perspektywy czasu oceniam, że to i tak duże szczęście, że nie zwinęli się z pieniędzmi zainkasowanymi z góry za pakiet zabiegów). Z kolei jedyne co ma do powiedzenia pani telefonistka, to "proszę przekazać uwagi osobie wykonującej zabieg".
Firma startowała z trzema takimi punktami w różnych klinikach, teraz zostały dwa (na Domaniewskiej i na Topiel), przy czym chyba jest pomiędzy nimi transportowany jeden i ten sam laser, bo jak są dostępne terminy w jednym punkcie, to nie ma w drugim. To powoduje gigantyczne kolejki, czasami 2 miesiące to zbyt małe wyprzedzenie, by dostać termin na godzinę popołudniową. Nie mówiąc o tym, że decydując się na te zabiegi wybierałem punkt 3 minuty od miejsca zamieszkania, a okazało się, że większość razy musiałem jeździć przez całe miasto na Domaniewską, bo akurat tam udawało się złapać termin.

Generalnie należy ocenić, że efekt jest proporcjonalny do pieniędzy, bo za 2-letni pakiet (10 zabiegów) zapłaciłem tyle co za ~3 zabiegi w normalnym salonie i efekt jest taki, jaki powinien być po trzech zabiegach, tj. 50-60% włosów mniej. Także mniej niż straconych pieniędzy, szkoda mi straconego czasu.

Jako że już chyba rozeszła się fama o "jakości" usług Epilira, to teraz ci sami ludzie uruchamiają ten sam koncept (klitka w klinice medycyny estetycznej ze wstawionym laserem, a w razie problemów szukaj wiatru w polu) pod inną nazwą, tj. Epilove. Jest podobny cennik, podobna strona internetowa, promowanie się przez blogerki i duża ilość opinii zadowolonych klientek w pierwszym tygodniu działalności (na fejsie itp.). Wątpliwości że to ten sam biznes nie pozostawia KRS (patrzeć na występujące osoby):
KRS Epilira:
KRS firmy, w ramach której działa m.in. marka Epilove:
Mają też jakiś biznes z wybielaniem zębów (Smilespa), pewnie takie samo dziadostwo.
Szukając informacji o xxx trafiłam na Twój post. Od zawsze zmagam się z wrastającymi włoskami . Czasem wstyd mi pokazać sie w bikini. Praktycznie podjełam już decyzję o wykupieniu pakietu ale lepiej zawsze zasięgnąć opinii postronnych osób. Wkońcu kilka złotych trzeba wydać . Moja znajoma chodzi (mniej więcej od roku) na zabiegi do Epilira na Domaniewskiej. Jest zadowolona i namawia mnie do wykupienia pakietu. Zwykle po zabiegu zapisuje się odrazu na kolejny. Ceny mają atrakcyjne. Można znaleźć tańsze ale nie ufam takim ofertom. Z tego co piszesz, abstrachując od problemów z umówieniem terminu w Epilira, jesteś zadowolony z efektów?

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:58 Powód: linki
martha66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:38   #4090
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No ja własnie też głupia trochę, na początku tak chodziła co 6 właściwie i żałuję. Teraz między 4 a 5 zabiegiem na pachy i bikini głębokie, mam jakieś 14 tygodni chyba, czy jakoś tak. Ale widzę, że jest git. Także teraz będę raczej odczekiwała więcej czasu.
Wciaz sie zastanawiam, jaki jest sens wciskac kit co 4-6 tyg? W moim przypadku to ewidentnie kit.

Na sobie sprawdze czy takie dluzsze przerwy i zwiekszana moc na vrctusie cos da.

Macie pomysly na peelingi skory bikini? Poki co uzywam siateczkowej myjki.

Stary 2016-09-10, 19:37   #4091
pola223
Przyczajenie

Hej, mam do Was pytanie. Jestem po 5 zabiegu depilacji laserowej laserem diodowym. Przez pierwsze trzy zabiegi (poza bólem, ktory podobno jest kwestią indywidualną) nic sie nie działo złego . Po 4 zabiegu i tera po 5 pojawiały mi się dwa dni po zabiegu pojedyncze krostki, ropne, bardzo bardzo bardzo swedzące i zostawiajace potem takie male przebarwienia, ktore teoretycznie schodza po regularnym peelingowaniu, ale sam fakt, ze sie pojawiaja. Pani kosmetyczna sama nie wie co to moze byc, bo to nie jest typowe uczulenie na laser, zwlaszcza ze po pierwszych trzech zabiegach nic sie nie działo. Robilysmy tez probe laserowa i nic zlego sie nie dzialo. Czy ktos z Was mial moze podobna sytuacje? Mysle, ze jeszcze 2 razy bede musiala isc, bo moje wlosy na nogach sa bardzo uparte...
pola223 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 01:40   #4092
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Wciaz sie zastanawiam, jaki jest sens wciskac kit co 4-6 tyg? W moim przypadku to ewidentnie kit.

Na sobie sprawdze czy takie dluzsze przerwy i zwiekszana moc na vrctusie cos da.

Tzn. ja miałam 6-8, ale jakoś zawsze wychodziło, że przychodziłam tak po 6 i pół tygodnia.
No i jednak teraz uważam, że trzeba wybierać termin ten bardziej odległy.

Stary 2016-09-11, 05:56   #4093
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Tzn. ja miałam 6-8, ale jakoś zawsze wychodziło, że przychodziłam tak po 6 i pół tygodnia.
No i jednak teraz uważam, że trzeba wybierać termin ten bardziej odległy.
Nie umawiam się po zabiegu tylko dzwonię tak tydzień przed chcianym, jak widzę, że wzrost się wyrównuje
Stary 2016-09-11, 10:04   #4094
staska_stasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pola223 Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was pytanie. Jestem po 5 zabiegu depilacji laserowej laserem diodowym. Przez pierwsze trzy zabiegi (poza bólem, ktory podobno jest kwestią indywidualną) nic sie nie działo złego . Po 4 zabiegu i tera po 5 pojawiały mi się dwa dni po zabiegu pojedyncze krostki, ropne, bardzo bardzo bardzo swedzące i zostawiajace potem takie male przebarwienia, ktore teoretycznie schodza po regularnym peelingowaniu, ale sam fakt, ze sie pojawiaja. Pani kosmetyczna sama nie wie co to moze byc, bo to nie jest typowe uczulenie na laser, zwlaszcza ze po pierwszych trzech zabiegach nic sie nie działo. Robilysmy tez probe laserowa i nic zlego sie nie dzialo. Czy ktos z Was mial moze podobna sytuacje? Mysle, ze jeszcze 2 razy bede musiala isc, bo moje wlosy na nogach sa bardzo uparte...
Mam to prawie po każdym zabiegu, a depiluję twarz, więc dla mnie to bardzo niekomfortowe.
Na pewno nie wolno przekłuwać ani wyciskać! Najlepiej też nie drapać.
Mi kosmetyczka zaleciła balsam la roche-posay cicaplast baume z wit. B5. U mnie się nie sprawdził- zauważyłam, że jeszcze mocniej mnie wysypało.
Punktowo stosuję maść tribiotic oraz zasypkę alantan (sypię na wacik i się tym pudruję). Z tego, co przetestowałam, chyba najlepiej działa (przynajmniej na mnie) ten alantan- nie przesusza skóry, to, co wyskoczyło, szybko ginie i nie nie wyskakuje nic nowego. Stwierdziłam, że skoro sypałam tym dekolt po zdjęciu gipsu z obojczyka (5 tygodni w gipsie, a pod nim potówka na potówce i całe mnóstwo ropnych krost!) i nie zostały mi w ogóle po tym ślady, to czemu nie spróbować tego na twarzy.

Treningi w 2016
Bieganie x 13 / łącznie km: 109,23 km
Crossfit / Funkcjonalny x 2
Rower x 1 / łącznie km: 37,36 km
Inne x 10
Spalonych kalorii: 15 573
staska_stasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 11:13   #4095
ann_adamczak
Przyczajenie

Ja korzystałam z zabiegów depilacji laserowej w pewnym gabinecie w Łodzi, ale już zaprzestałam. Byłam na naprawdę wielu zabiegach bo około 20. Wydałam bardzo dużo pieniędzy i nie pozbyłam się problemu. Oczywiście jest o niebo lepiej, ale nie widzę sensu tego dalej kontynuować. Dodam, że zabiegi były wykonywane laserem light sheer, a nie IPL.
ann_adamczak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 13:41   #4096
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie polecam salonu Epilove w Warszawie (al. Niepodległości 92/98) skusiła mnie najniższa cena na rynku (139zł) + pierwszy darmowy zabieg na pachy.

Stwierdziłem że skoro mają taką fajna promocję to nie będę Januszem i dam firmie zarobić, więc dokupiłem do pach jeszcze jedną strefę (miejsca intymne).

Niestety oba zabiegi zostały wykonane bardzo niedokładnie, mniej-więcej połowa włosów nie wypadła pozostawiając na moim ciele włochate-łaciate równoległoboki (regularne figury geometryczne, proste linie w jednym miejscu jest nawet zachowany kąt zbliżony do 90°).

Salon oczywiście odmawia poprawy zabiegu tłumacząc się różnymi fazami wzrostu włosów.

Ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Bo średnio ogarniam to w jaki sposób część włosów które przez zabiegiem porastały moją skórę równomiernie i które przez zabiegiem zgoliłem były w innej fazie wzrostu więc nie wypadły tylko rosną sobie dalej? A nie chcę wyjść na Janusza-idiotę kłócącego się o to że lód w coli z mcdonalda jest na górze a nie na dolę kubka (serio był ktoś taki).
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 07:34   #4097
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Epilove w Warszawie (al. Niepodległości 92/98) skusiła mnie najniższa cena na rynku (139zł) + pierwszy darmowy zabieg na pachy.

Stwierdziłem że skoro mają taką fajna promocję to nie będę Januszem i dam firmie zarobić, więc dokupiłem do pach jeszcze jedną strefę (miejsca intymne).

Niestety oba zabiegi zostały wykonane bardzo niedokładnie, mniej-więcej połowa włosów nie wypadła pozostawiając na moim ciele włochate-łaciate równoległoboki (regularne figury geometryczne, proste linie w jednym miejscu jest nawet zachowany kąt zbliżony do 90°).

Salon oczywiście odmawia poprawy zabiegu tłumacząc się różnymi fazami wzrostu włosów.

Ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Bo średnio ogarniam to w jaki sposób część włosów które przez zabiegiem porastały moją skórę równomiernie i które przez zabiegiem zgoliłem były w innej fazie wzrostu więc nie wypadły tylko rosną sobie dalej? A nie chcę wyjść na Janusza-idiotę kłócącego się o to że lód w coli z mcdonalda jest na górze a nie na dolę kubka (serio był ktoś taki).
Lód w Coli może pływać na górze, to wszystko zależy od modelu kostkarki. Jeżeli nie tworzy zlanych, wypełnionych kulek a puste w środku (na zasadzie miseczki), zależnie od kąta pod jakim lód wpadnie co Coli, możliwe jest żeby pływał.
Miałam 2 kostkarki różnych firm w klubie, to udowodnione naukowo

Za to niemożliwe jest żeby włosy wypadły pozostawiając włochate figury geometryczne. Ewidentnie w tych miejscach nie przeprowadzono zabiegu (albo np. obniżono moc- w co wątpię). Z doświadczenia wiem, że jeżeli na danej partii są włoski jaśniejsze i ciemniejsze (górna warga) to laser może złapać tylko te ciemniejsze ale jasny meszek pozostanie równomiernie. Figury geometryczne z ciemnymi włosami to pominięte miejsca, to też wiem z doświadczenia.
Bez obrazy ale nie wiem jak można dać tak sobie wciskać kit? Wystarczy powiedzieć, że tą samą partię robiłem już w salonie (podać nazwę jakiegoś konkurencyjnego w tym samym mieście) i efekty były doskonałe. Niech wiedzą, że nie jest się laikiem w tej dziedzinie. Można wspomnieć, że wystawi się im opinię na ich stronie na fb i innych tego typu... to też powinno podziałać.
Po prostu musisz wejść i dać jasno do zrozumienie, że wiesz, że spartolili, nie pytać co o tym myślą.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 10:32   #4098
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Negatywy już poszły na lavito i dobra kosmetyczka (gdzieś jeszcze można?), pisałem że moim zdaniem jest to wynik niedokładnie przeprowadzonego zabiegu i że wszystkie gabinety z których korzystałem w takiej sytuacji wykonują bezpłatny zabieg poprawkowy (to już troszkę z mojej strony kit, ale w wileńska clinic naprawdę udało mi się dostać poprawkę (mimo że byłem z groupona a obszar "pominięty" był naprawdę maleńkim kawałeczkiem skóry, więc szacun)) ale oni tylko że jeden zabieg nie usuwa 100% włosów, inne fazy wzrostu, może jakbyś wykupił pakiet (na paką partaninę, jeszcze czego) itp. nawet podesłałem im zdjęcie.

btw. ostatni akapit miał być z lekka ironiczny...

Co do lodu, to nie chciałem wyjść na takiego klienta:

Edytowane przez deadpool
Czas edycji: 2016-09-16 o 10:34
Stary 2016-09-19, 18:49   #4099
scrabble1
Zakorzenienie

Ale co w rezultacie? Udało się coś załatwić czy już po wszystkim?

Tydzień temu w moim mieście była akcja, gdzie wiele firm wystawia swoje oferty za pół ceny. Głównie restauracje... Wczoraj wchodzę na stronę gabinetu gdzie chodzę na LS Desire i po prostu załamka Można było kupić pakiet max 6 zabiegów, po 2 na wybraną partię. Nie dość, że jest taniej niż w gabinecie na LS to jeszcze pół ceny

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 19:23   #4100
malypeszek
Raczkowanie

Cytat:

Chciałam iść do Epilove, bo przyciągnęła mnie dokładnie ta sama promocja, ale potem sprawdziłam na stronie producenta LightSheera, czy ten salon regularnie serwisuje sprzęt i niestety Epilove nie znalazło się na liście salonów, które to robią. Uznałam, że nie będę januszować, bo a nuż coś nie pójdzie... widzę, że podjęłam dobrą decyzję omijając Epilove szerokim łukiem.
malypeszek jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 10:39   #4101
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak na nieszczęście te zdepilowane fragmenty jeszcze nie odrosły (tak z miesiąc temu byłem) więc na darmowe pachy możesz się przejść, ale kasy wydawać nie warto.

@scrabble1 nie odpisują; może jakieś oficjalne reklamacje? uokik? zna się ktoś na tym?
Stary 2016-09-20, 13:07   #4102
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Peeling albo rękawiczki peelingujące - kupisz raczej w każdej drogerii albo w Avonie.
Cytat:

Przynajmniej nie wyszedłeś na Janusza To najważniejsze

To ja podsumuję subiektywnie moje dotychczasowe doświadczenia w 4 gabinetach, o 3 pisałam już wcześniej. Pisałam też, że zależy mi na znalezieniu miejsca, w którym na bikini depilują wszystko, również włosy wewnątrz warg sromowych (nie tylko na wargach). Z tym był największy kłopot, bo okazało się że w większości miejsc (pytałam telefonicznie i mailowo różne gabinety) albo odmawiają tłumacząc że lasera nie używa się na śluzówce, albo deklarują że tak, jak najbardziej, a potem i tak to miejsce pomijają.

Ars Medica w Lublinie - na pytanie, ile zabiegów będę potrzebować pani doktor powiedziała, że ma klientki które są bladymi brunetkami i po kilkunastu zabiegach depilacji nadal nie pozbyły się włosów. Nazwała mnie maksymalistką, bo ja to chyba bym się chciała całego albo prawie całego owłosienia pozbyć Dziwne, naprawdę Odmówiła depilacji w wargach, dlatego zrobiłam tylko pachy.

Laser Cosmetic Salon - na recepcji co innego, na zabiegu co innego. Bardzo miła pani w recepcji zapewniała mnie wielokrotnie, że depilują wszędzie, rozrysowała na kartce, myślałam że się zrozumiałyśmy. Z nią może tak Niestety za każdym razem przy depilacji odmawiano mi użycia lasera w tym miejscu. Potem szłam do tej pani, mówiła że na pewno można, miałam depilację z inną panią która też odmawiała i tak 2 czy 3 razy. W końcu przy konfrontacji pani wykonująca zabieg wyjaśniła pani z recepcji że tam nie depilują, na szkoleniu zabronili. Wtedy mi też powiedziano, że oj tam, nie przesadzajmy, jak już będę cała wydepilowana to przecież zawsze mogę sobie ten kawałek ogolić. No nie, nie po to robię bolesną depilację laserem, żeby cokolwiek jeszcze potem golić.* Szukałam więc dalej.

*Tak, wiem że stamtąd się najtrudniej pozbyć włosów i może nigdy się nie pozbędę, ale chcę chociaż spróbować. Moim zdaniem te w wargach są u mnie ciemne, więc jest jakaś szansa.

Depiclinic w Warszawie, naprzeciwko Arkadii - znowu to samo Zapewnianie przez panią, z którą korespondowałam mailowo, że depilują, a na miejscu pominięcie tego obszaru. Przy ostatniej wizycie wreszcie się doprosiłam o to, pokazałam również inne miejsce, które od zawsze pomijano. Pani powiedziała, że no tak, pomijają, bo to pośladki. Ja że jak to pośladki, toż to część bikini. Komu rosną włosy na tyłku? Może facetom, ale ja na pewno żadnych nie mam. Zawsze się dziwiłam jak widziałam pośladki w cenniku. Pani machnęła ręką i zrobiła mi też to miejsce. Niestety w kolejnym gabinecie usłyszałam to samo i tajemnica pomijania tej strefy się wyjaśniła. W Depiclinic byłam chyba 3 razy, za każdym razem na pachach, bikini i łydkach. Tak samo w LSC.

Studio Laser - wreszcie to, czego szukałam Chyba. Niestety nie jest tak różowo. Przeczytałam tutaj na forum, że używają tylko małej końcówki (w poprzednich salonach byłam zawsze depilowana w większości dużą końcówką) i depilacja jest naprawdę dokładna - potwierdzam, jest. Zabieg trwał nieporównywalnie dłużej niż w poprzednich gabinetach. Niestety nieporównywalnie bardziej też bolał Myślałam, że te wcześniejsze bolały strasznie, ale to jest nic. Pierwszy raz odczułam łydki. I to porównywalnie do bikini w poprzednich salonach. Przy wargach i linii stringów się poryczałam dosłownie I to pomimo emli. Żeby skorzystać ze zniżki 20%, wykupiłam już bikini i pachy na następny raz i jakoś wytrzymam (będę musiała), ale w przyszłości nie wiem czy dam radę i czy nie wrócę do Depiclinic. W Studio Laser płacę ponad 2 razy więcej, ale różnica jest ogromna - bo chyba tak bolesna depilacja musi być skuteczna. A na ile jest, to jeszcze nie wiem, byłam kilka dni temu pierwszy raz. Trzeba też zaznaczyć, że tutaj podejście do klienta jest o wiele bardziej indywidualne, w LSC i Depiclinic czułam się podczas zabiegu jak w typowej masówce - byle jak najszybciej. Stąd też takie różnice w cenie.
I tutaj też zwróciłam uwagę na to miejsce, które zawsze jest pomijane i znowu mnie uświadomiono, że to jednak pośladki. Tylko jak się leży jak żaba, to ta skóra się "przenosi" do przodu, dlatego ja to zawsze uważałam za okolicę bikini. Zrobiono mi ją za dodatkową opłatą 50zł. Nie rozumiem, dlaczego nigdy wcześniej mnie nie zapytano czy chcę tę okolicę również wydepilować i nie wyjaśniono, że jest dodatkowo płatna. Naprawdę ktokolwiek mógł pomyśleć, że wszędzie chcę być wydepilowana do zera, a nagle naokoło mieć włosy

Jeszcze jeden temat, który często się tutaj pojawia - niektóre osoby tutaj twierdzą, że po każdym zabiegu w ciągu tych 2-3 tygodni powinny wypaść WSZYSTKIE włosy, powinno się być całkowicie łysym, a potem dopiero odrastają te, które nie zostały usunięte na stałe. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Zawsze wypadają tylko niektóre, potem część odrasta. W ostatnim salonie również mi powiedziano, że nie wszystkie wypadną. To ja już nie wiem w końcu
Z wizazu tez wiem, jaka jest "bieda" w Polsce, bo w swoim otoczeniu nie widzę tego. W moich realiach wiekszosc ludzi zyje na bardzo dobrym poziomie, mieszkania, wakacje, restauracje, dobre sprzety, jedzenie z wyzszej polki sklepowej.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=231

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-09-20 o 13:10
stewardesa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 17:30   #4103
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Po prostu taka promocja bardzo mi się spodobała i chciałem przy okazji dać im zarobić.

Cytat:
Jeszcze jeden temat, który często się tutaj pojawia - niektóre osoby tutaj twierdzą, że po każdym zabiegu w ciągu tych 2-3 tygodni powinny wypaść WSZYSTKIE włosy, powinno się być całkowicie łysym, a potem dopiero odrastają te, które nie zostały usunięte na stałe. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Zawsze wypadają tylko niektóre, potem część odrasta. W ostatnim salonie również mi powiedziano, że nie wszystkie wypadną. To ja już nie wiem w końcu
A niby dlaczego część nie miała by wypaść Rozumiem jakieś pojedyncze włoski w ten sposób że podczas depilacji były pod skórą (uśpione) i akurat podczas tych 2-3 tygodni przeszły do fazy wzrostu i zaczęły rosnąć. Ale wszelkie wieloboki, paseczki i inne zbiorowiska o takiej samej gęstości/grubości owłosienia jak przed zabiegiem to zwyczajnie partanina gabinetu.
Stary 2016-09-20, 17:31   #4104
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Peeling albo rękawiczki peelingujące - kupisz raczej w każdej drogerii albo w Avonie.

To ja podsumuję subiektywnie moje dotychczasowe doświadczenia w 4 gabinetach, o 3 pisałam już wcześniej. Pisałam też, że zależy mi na znalezieniu miejsca, w którym na bikini depilują wszystko, również włosy wewnątrz warg sromowych (nie tylko na wargach). Z tym był największy kłopot, bo okazało się że w większości miejsc (pytałam telefonicznie i mailowo różne gabinety) albo odmawiają tłumacząc że lasera nie używa się na śluzówce, albo deklarują że tak, jak najbardziej, a potem i tak to miejsce pomijają.

Ars Medica w Lublinie - na pytanie, ile zabiegów będę potrzebować pani doktor powiedziała, że ma klientki które są bladymi brunetkami i po kilkunastu zabiegach depilacji nadal nie pozbyły się włosów. Nazwała mnie maksymalistką, bo ja to chyba bym się chciała całego albo prawie całego owłosienia pozbyć Dziwne, naprawdę Odmówiła depilacji w wargach, dlatego zrobiłam tylko pachy.

Laser Cosmetic Salon - na recepcji co innego, na zabiegu co innego. Bardzo miła pani w recepcji zapewniała mnie wielokrotnie, że depilują wszędzie, rozrysowała na kartce, myślałam że się zrozumiałyśmy. Z nią może tak Niestety za każdym razem przy depilacji odmawiano mi użycia lasera w tym miejscu. Potem szłam do tej pani, mówiła że na pewno można, miałam depilację z inną panią która też odmawiała i tak 2 czy 3 razy. W końcu przy konfrontacji pani wykonująca zabieg wyjaśniła pani z recepcji że tam nie depilują, na szkoleniu zabronili. Wtedy mi też powiedziano, że oj tam, nie przesadzajmy, jak już będę cała wydepilowana to przecież zawsze mogę sobie ten kawałek ogolić. No nie, nie po to robię bolesną depilację laserem, żeby cokolwiek jeszcze potem golić.* Szukałam więc dalej.

*Tak, wiem że stamtąd się najtrudniej pozbyć włosów i może nigdy się nie pozbędę, ale chcę chociaż spróbować. Moim zdaniem te w wargach są u mnie ciemne, więc jest jakaś szansa.

Depiclinic w Warszawie, naprzeciwko Arkadii - znowu to samo Zapewnianie przez panią, z którą korespondowałam mailowo, że depilują, a na miejscu pominięcie tego obszaru. Przy ostatniej wizycie wreszcie się doprosiłam o to, pokazałam również inne miejsce, które od zawsze pomijano. Pani powiedziała, że no tak, pomijają, bo to pośladki. Ja że jak to pośladki, toż to część bikini. Komu rosną włosy na tyłku? Może facetom, ale ja na pewno żadnych nie mam. Zawsze się dziwiłam jak widziałam pośladki w cenniku. Pani machnęła ręką i zrobiła mi też to miejsce. Niestety w kolejnym gabinecie usłyszałam to samo i tajemnica pomijania tej strefy się wyjaśniła. W Depiclinic byłam chyba 3 razy, za każdym razem na pachach, bikini i łydkach. Tak samo w LSC.

Studio Laser - wreszcie to, czego szukałam Chyba. Niestety nie jest tak różowo. Przeczytałam tutaj na forum, że używają tylko małej końcówki (w poprzednich salonach byłam zawsze depilowana w większości dużą końcówką) i depilacja jest naprawdę dokładna - potwierdzam, jest. Zabieg trwał nieporównywalnie dłużej niż w poprzednich gabinetach. Niestety nieporównywalnie bardziej też bolał Myślałam, że te wcześniejsze bolały strasznie, ale to jest nic. Pierwszy raz odczułam łydki. I to porównywalnie do bikini w poprzednich salonach. Przy wargach i linii stringów się poryczałam dosłownie I to pomimo emli. Żeby skorzystać ze zniżki 20%, wykupiłam już bikini i pachy na następny raz i jakoś wytrzymam (będę musiała), ale w przyszłości nie wiem czy dam radę i czy nie wrócę do Depiclinic. W Studio Laser płacę ponad 2 razy więcej, ale różnica jest ogromna - bo chyba tak bolesna depilacja musi być skuteczna. A na ile jest, to jeszcze nie wiem, byłam kilka dni temu pierwszy raz. Trzeba też zaznaczyć, że tutaj podejście do klienta jest o wiele bardziej indywidualne, w LSC i Depiclinic czułam się podczas zabiegu jak w typowej masówce - byle jak najszybciej. Stąd też takie różnice w cenie.
I tutaj też zwróciłam uwagę na to miejsce, które zawsze jest pomijane i znowu mnie uświadomiono, że to jednak pośladki. Tylko jak się leży jak żaba, to ta skóra się "przenosi" do przodu, dlatego ja to zawsze uważałam za okolicę bikini. Zrobiono mi ją za dodatkową opłatą 50zł. Nie rozumiem, dlaczego nigdy wcześniej mnie nie zapytano czy chcę tę okolicę również wydepilować i nie wyjaśniono, że jest dodatkowo płatna. Naprawdę ktokolwiek mógł pomyśleć, że wszędzie chcę być wydepilowana do zera, a nagle naokoło mieć włosy

Bo po dużej głowicy nie wypadają wszystkie włosy. Przynajmniej u mnie.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 18:24   #4105
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Bo po dużej głowicy nie wypadają wszystkie włosy. Przynajmniej u mnie.
U mnie też nie, 2 zabiegi na uda i 1x ramiona i nie widze efektow wiec na Duet już nigdy nie pójde.

stewardesa, u mnie bez problemów w bikini pełnym robili też wargi i to naprawdę głęboko. Po 8 zabiegach i tak coś zostalo, pewnie się jeszcze na jeden wybiore. Włosy na pośladkach jak najbardziej wystepuja, takze u kobiet. I jak u kazdego ktos moze miec jasne i cienkie a ktoś ciemne....

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 19:55   #4106
malyniak
Przyczajenie

Cytat:
w wileńska clinic naprawdę udało mi się dostać poprawkę (mimo że byłem z groupona a obszar "pominięty" był naprawdę maleńkim kawałeczkiem skóry, więc szacun)
A mógłbyś napisać czemu nie zdecydowałeś się kontynuować zabiegów na Wileńskiej, skoro doświadczenia raczej pozytywne? Wiesz może czy laserują tam miejsca intymne u facetów (w niektórych salonach jest to problem)?
malyniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 22:25   #4107
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
Napisane przez malyniak Pokaż wiadomość
A mógłbyś napisać czemu nie zdecydowałeś się kontynuować zabiegów na Wileńskiej, skoro doświadczenia raczej pozytywne? Wiesz może czy laserują tam miejsca intymne u facetów (w niektórych salonach jest to problem)?
Przedostatni raz właśnie tam byłem (same pachy), a do epilove poszedłem tak trochę na spontanie bo jest promo na darmowe pachy. Kolejny raz pewnie tam spróbuję...
Stary 2016-09-21, 00:46   #4108
gasolina84
Zakorzenienie

stewardesa ten ostatni salon Studio laser to w wawie? a myślałaś nad depilacją Vectusem ?

Czy ten Vectus naprawdę taki skuteczny i działa na każdy kolor włosów ? zastanawiam się czy pójść na niego czy kontynuować moje łydki ls duet

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 01:01   #4109
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
stewardesa ten ostatni salon Studio laser to w wawie? a myślałaś nad depilacją Vectusem ?

Czy ten Vectus naprawdę taki skuteczny i działa na każdy kolor włosów ? zastanawiam się czy pójść na niego czy kontynuować moje łydki ls duet
Tak, Studio Laser na Alejach Jerozolimskich.

Vectus to przecież mniej więcej
to samo, co Light Sheer Duet, tylko inaczej rozreklamowany i nowszy, dlatego droższy.
Z wizazu tez wiem, jaka jest "bieda" w Polsce, bo w swoim otoczeniu nie widzę tego. W moich realiach wiekszosc ludzi zyje na bardzo dobrym poziomie, mieszkania, wakacje, restauracje, dobre sprzety, jedzenie z wyzszej polki sklepowej.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=231
stewardesa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 12:57   #4110
AguŚ87
Zakorzenienie

Witajcie

od jakiegoś czasu mam problem z nadmiernym owłosieniem na twarzy o ile wąsika zniosę to broda nie a le te włosy są dośc jasne wiec nie wiem czym to usunac?

najchętniej bym poleciała już na wosk, ale czy po wosku odrosną mi czarne grubt kudły ?

a jak laser to jaki? diodowy najlepszy? trwale to dziadostwo usunie? niby najlepiej ciemne włosy... nie wiem co robić

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości