Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 139 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-10-12, 09:14   #4141
Eluvtus
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze co nieco przy bikini boli od soboty. ;/
A skończył mi się wczoraj rano Alantan i niczym nie smaruje.
Ale po 17 jadę do apteki i sobie kupię i nasmaruje, bo choooolera jasna...
Smaruj czymkolwiek! U mnie najczesciej to masc cynkowa (nie ma golenia bez podraznien, nigdy.) I lagodzacy balsam syna I olejki. Czesto olejki mam fiola na ich punkcie, na cale cialo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eluvtus jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 12:38   #4142
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pytanko do laserowych speców:
Czy zwykła witaminka A (np. http://sklepswanson.pl/witamina-a-10000iu-250kaps/) jest przeciwwskazaniem dla depilacji laserowej

Pytanko do speców od dermatologii: czy taka witaminka cokolwiek da jeśli chodzi o stan skóry (trądzik) (że niby retinol)
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 12:18   #4143
Narith
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny Na wiosnę miałam dwa zabiegi na bikini laserem Soprano ICE Alma Lasers. Teraz zamierzam wybrać się na zabieg, w listopadzie albo może grudniu. Czy po tak długiej przerwie będą jakieś efekty, czy tak naprawdę moje poprzednie dwa zabiegi są "zmarnowane"?
Narith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 12:26   #4144
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Cytat:
Napisane przez Narith Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Na wiosnę miałam dwa zabiegi na bikini laserem Soprano ICE Alma Lasers. Teraz zamierzam wybrać się na zabieg, w listopadzie albo może grudniu. Czy po tak długiej przerwie będą jakieś efekty, czy tak naprawdę moje poprzednie dwa zabiegi są "zmarnowane"?
A miałaś po nich jakieś efekty?
Z wizazu tez wiem, jaka jest "bieda" w Polsce, bo w swoim otoczeniu nie widzę tego. W moich realiach wiekszosc ludzi zyje na bardzo dobrym poziomie, mieszkania, wakacje, restauracje, dobre sprzety, jedzenie z wyzszej polki sklepowej.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=231
stewardesa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 12:49   #4145
Narith
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A miałaś po nich jakieś efekty?
Tak, po zabiegu włosy wypadały i przez pewien moment nie było ich wcale. Potem odrosły, ale nie wszystkie.
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że po drugim zabiegu włosów odrosło trochę więcej niż po pierwszym
Dodatkowo jestem blondynką i włosy nie są czarne, ciemnobrązowe, co trochę utrudnia sprawę - dlatego nie liczyłam na szybkie i piorunujące efekty.
Narith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 13:17   #4146
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Pytanko do laserowych speców:
Czy zwykła witaminka A (np. http://sklepswanson.pl/witamina-a-10000iu-250kaps/) jest przeciwwskazaniem dla depilacji laserowej

Pytanko do speców od dermatologii: czy taka witaminka cokolwiek da jeśli chodzi o stan skóry (trądzik) (że niby retinol)
Ad 1. Lepiej nie stosowac zadnej formy retinolu dodatkowo, po za dieta przy ekspozycji na promienie uv.

Ad. 2. Zalezy jaki to tradzik.
Jesli taki najpopularniejszy, tzw mlodzienczy ( przez acne vulgaris):
Doustnie to najleoiej zadbaj o diete i zewnetrznie dobrze dzialaj. Retinol w kremach, masciach ew. kroplach (rp, ale zadna apteka nie powinna robic klopotu ze sprzedaza) ladnie lagodzi objawy tradziku. Dodatkowo bym poradzila zadbac o ilosc hydroksykwasow w kosmetykach; alfa+beta. Lepiej wyjdzie niz w przypadku lykania retinolu.
(Twarzy nie laserujesz?)

Jesli to rozowaty (acne rosacea) to lec pd razu po kwas azelainowy (np skinoren rosacea, acnederm lub fajny preparat qcera - mniejsze stezenie azelainowego + alfahydroksykwas ladnir zluszczajacy, dzialaniem podobby do mlekowego) i zwyczajnie sie nie mecz. Sama mam rozwaty i wiem jak to @^^#&$**@ potrafi popsuc humor...

Stary 2016-10-24, 11:08   #4147
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dopytam jeszcze dla pewności:
retinoidy są przeciwwskazaniem do depilacji tylko w miejscu stosowania? Jak będę używał na plecy, to mogę pachy depilować?

ps. gdzie kupić atrederm bez recepty, bo wiecznie nie mam czasu żeby pójść do lekarza po zgodę...
Stary 2016-10-25, 20:08   #4148
Eluvtus
Zakorzenienie

Cos tam zawsze przez skore koze sie wchlonac, ale to nieznaczy procent, a nawet promil z takich ilosci, wiec nie powinno byc klopotu.

Pytaj w prywatnych aptekach wykaz sie przy farmaceucie wiedza na temat tego co stosujesz, ladnie wyjasnij ze dermatologa masz za miesiac bo np. Zachoroaal i odwolal wizyte a Ty nie przezyjesz tego czasu bez produktu... musisz byc wiarygodny, tyle.

Stary 2016-10-26, 23:44   #4149
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Talking Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

@Eluvtus byłem dzisiaj u rodzinnego po receptę:
-Dzień Dobry, kosmetyczka poleciła mi płyn na trądzik; mogę go sobie kupić?
-Tak
-Dziękuję
-Dziękuję
... i po krzyku
Stary 2016-10-27, 09:21   #4150
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
@Eluvtus byłem dzisiaj u rodzinnego po receptę:
-Dzień Dobry, kosmetyczka poleciła mi płyn na trądzik; mogę go sobie kupić?
-Tak
-Dziękuję
-Dziękuję
... i po krzyku
Lekarz juz za Ciebie ma swoje zyski, wiec...
Tego typu preparaty widze jak u mnie w aptece sa sprzedawane... jak pacjent wie co z czym i do czego, to sie sprzeda. Jak widac, ze niebardzo wie do czego jest i to taka fanaberia, to nie ma mowy.

Stary 2016-10-28, 14:22   #4151
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Lekarz juz za Ciebie ma swoje zyski, wiec...
Bo ja wiem czy ma z tego jakikolwiek zysk. Lekarz z NFZu; nawet nie byłem zapisany, zapytałem się kogoś w kolejce czy mogę na minutę o coś zapytać, szybki dialog i w kolejnej przerwie pomiędzy kolejnymi pacjentami odebrałem repetkę na 4 buteleczki.

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Tego typu preparaty widze jak u mnie w aptece sa sprzedawane... jak pacjent wie co z czym i do czego, to sie sprzeda. Jak widac, ze niebardzo wie do czego jest i to taka fanaberia, to nie ma mowy.
Też o tym słyszałem. Odwiedziłem z 10 aptek, ładnie się pytałem o atre i kremik z filtrem (że niby jak przy okazji kupuję krem z filtrem to wiem o co kaman) różne ściemy wciskałem ale nikt mi nie sprzedał :-(
Stary 2016-10-28, 15:41   #4152
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Bo ja wiem czy ma z tego jakikolwiek zysk. Lekarz z NFZu; nawet nie byłem zapisany, zapytałem się kogoś w kolejce czy mogę na minutę o coś zapytać, szybki dialog i w kolejnej przerwie pomiędzy kolejnymi pacjentami odebrałem repetkę na 4 buteleczki.

Też o tym słyszałem. Odwiedziłem z 10 aptek, ładnie się pytałem o atre i kremik z filtrem (że niby jak przy okazji kupuję krem z filtrem to wiem o co kaman) różne ściemy wciskałem ale nikt mi nie sprzedał :-(
To akurat mile ze strony lekarza.

Co do aptek, najczwsciej prywatne maja "swoje prawa". Sieciowki na wiele sie nie godza. Ale wszedzie moze byc roznie

Stary 2016-10-31, 19:35   #4153
pieg0wata
Przyczajenie

Dziewczyny, a jak maskujecie wąsik między depilacjami ?
Za 2 tygodnie mam mieć pierwszy zabieg Light Sheer Duet, mam jasną skórę, a bardzo ciemny wąsik. Kosmetyczka powiedziała, że przed zabiegiem nie mogę używać wosku ani nic podobnego- co jest oczywiste , jedynie mogę usuwać wąsik maszynką jednorazową.
Codziennie rano to dzielnie czynię, ale już dostaję szału
Chyba popadam w lekką paranoję, bo wydaje mi się, że widać te czarne punkciki (włoski pod skórą), mimo, że maluję się podkładem i w pracy co chwilę poprawiam korektorem (sezon przeziębieniowy, więc wycierając nos, ścieram podkład)
Czego używałyście będąc w takiej sytuacji?
pieg0wata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 16:27   #4154
Rotkohl
Zakorzenienie

Zadalam juz kiedys to pytanie, ale czy korzystal ktos z uslug warszawskiego salonu i jest zadowolony i nie jest to Depiclinic?

Rotkohl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 14:50   #4155
wiktors
Przyczajenie

Rotkohl ja ostatnio wykonywałam 2 zabieg usuwania włosów na nogach w Medestetis. I jestem bardzo zadowolona! Czytałam dużo na forum o różnych laserach itp. przeglądałam oferty wielu salonów w warszawie i w efekcie zdecydowałam sie na technologie Vectus. Z przeprowadzonego przze mnie wywiadu okazał się najlepszy.

Rzeczywiście widzę super efekt, mam czarne włosy które rosły w błyskawicznie a teraz jest ich dużo mniej (dopiero drugi zabieg). W ogółe dziewczyna która prowadziła zabieg chyba Marta kosmetolog, widać było że ma ogromna wiedzę o laserach i wyjaśniła mi czemu IPL który robiła moja koleżanka praktycznie w ogle nie zadział.
Warszawski dzień
wiktors jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:40   #4156
Paulina_24_
Przyczajenie

Hej,
Polecacie Depiclinic czy raczej inny salon ? Czytałam parę opinii i mam mieszane uczucia, a chciałabym sobie zrobić depilacje laserową nóg.
Paulina_24_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:06   #4157
ineed09
Przyczajenie

Cześć dziewczyny,
Jaki rodzaj lasera polecacie do depilacji głębokiego bikini oraz całych nóg. Na udach mam bardzo jasne włosy,ale niestety gęste .
Znalazłam w Katowicach salon Skin Laser Studio oferują deplację laserem GentleMax. Czy na tych obszarach byłby on skuteczny?
Na co zwracać uwagę przy wyborze salonu/ rodzaju lasera? Wyczytałam, że przy jasnych włosach sprawdzają się lasery oddziałujące na sztuczne barwniki, gdzie depilowany obszar smaruje się kremem z węglem? Ale nie mogłam znaleźć salonu oferującego taki zabieg.

Czy możecie polecić jakiś salon w Katowicach bądź okolicy?

Jeżeli któraś z was ma jakieś doświadczenia to proszę o info bo przyznam się szczerze że nie chciałabym takiej kasy wyrzucić w błoto, a jednak zabiegi depilacji laserowej są dość kosztowne.

Dziękuje za pomoc
ineed09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 20:23   #4158
Baas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ineed09 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Jaki rodzaj lasera polecacie do depilacji głębokiego bikini oraz całych nóg. Na udach mam bardzo jasne włosy,ale niestety gęste .
Znalazłam w Katowicach salon Skin Laser Studio oferują deplację laserem GentleMax. Czy na tych obszarach byłby on skuteczny?
Na co zwracać uwagę przy wyborze salonu/ rodzaju lasera? Wyczytałam, że przy jasnych włosach sprawdzają się lasery oddziałujące na sztuczne barwniki, gdzie depilowany obszar smaruje się kremem z węglem? Ale nie mogłam znaleźć salonu oferującego taki zabieg.

Czy możecie polecić jakiś salon w Katowicach bądź okolicy?

Jeżeli któraś z was ma jakieś doświadczenia to proszę o info bo przyznam się szczerze że nie chciałabym takiej kasy wyrzucić w błoto, a jednak zabiegi depilacji laserowej są dość kosztowne.

Dziękuje za pomoc

Ja robię LISGHT SHEER i Light Sheer Duet - bikini głębokie i łydki. Na łydkach zostały mi już te jasne i słabe, bikini głębokie też fajnie po 5 zabiegach, pójdę jeszcze chyba na ostatni - 6 w styczniu.
Nie robiłam UD, a chciałam, ale babeczki w salonie mi powiedziały, ze nie mam takich mocnych jak na łydkach i że nie gwarantują, że będą fajne efekty i nie zrobiłam, bo stwierdziłam, że nie ma sensu i szkoda pieniędzy.

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 23:48   #4159
bim bam bom
Przyczajenie

Dziewczyny, od dłuższego czasu podczytuję ten wątek, ale nie mogę doszukać się jasnej informacji - gdzie warto w Warszawie poddać się depilacji laserowej? Chce sobie zrobić przede wszystkim łydki.
bim bam bom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 09:37   #4160
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od dłuższego czasu podczytuję ten wątek, ale nie mogę doszukać się jasnej informacji - gdzie warto w Warszawie poddać się depilacji laserowej? Chce sobie zrobić przede wszystkim łydki.
Chyba dopiero weszłaś i nie chciało Ci się szukać, bo temat był wiele razy poruszany. Jest też oddzielny wątek.

Z wizazu tez wiem, jaka jest "bieda" w Polsce, bo w swoim otoczeniu nie widzę tego. W moich realiach wiekszosc ludzi zyje na bardzo dobrym poziomie, mieszkania, wakacje, restauracje, dobre sprzety, jedzenie z wyzszej polki sklepowej.
Stary 2016-11-14, 10:01   #4161
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba dopiero weszłaś i nie chciało Ci się szukać, bo temat był wiele razy poruszany. Jest też oddzielny wątek.

Hmm szczerze nie dziwię się pytającej, mowa jest tylko o depiclinic, ewentualnie kryptoreklamy osób o 10 postach.

Ja korzystałam z depiclinic, ale nie wiem czy jestem zadowolona w 100%, chce zmienić, ale o niczym innym nie ma zbyt wielu wiarygodnych opini.

Mogłabyś podlinkowac ten wątek o depilacji w Warszawie?

Rotkohl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 12:26   #4162
bim bam bom
Przyczajenie

Cytat:

Nie do końca jest tak, jak piszesz. Szukałam, ale niestety sporo postów dotyczy sytuacji, w których ktoś nie jest do końca zadowolony z efektów. A przecież nie chodzi o to by wyeliminować kiepskie miejsca tylko znaleźć najlepsze Jeśli można to poproszę o link do tematu, o którym piszesz! Dziękuję!
bim bam bom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 00:19   #4163
Elfia4
Moderator DOMator

Wpisy w blogu: 2

Dziewczyny, przeglądam wątek i zastanawiam się czym się różni laser light sheer duet od desire? Niby desire to nowsza wersja, ale ja nie wierzę do końca temu, co piszą na stronach gabinetów. Wolę dopytać zanim się zdecyduję na niego.
Wyczaiłam, że w moim mieście dwa salony mają LS Desire. Cena usuwania owłosienia z twarzy to ok. 400, pojedyncze elementy typu wąsik mniej (od 150 zł). To rozsądne ceny? W jednym gabinecie jest opcja zniżki na dwa zabiegi, co by obniżyło koszty.
Planuję się rozprawić z wąsikiem i coraz większą ilością ciemnych włosków na brodzie, ewentualnie meszkiem na policzkach, ale on jest chyba zbyt jasny, żeby laser zadziałał, więc obawiam się go ruszać.
Elfia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 13:07   #4164
paulinkka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeglądam wątek i zastanawiam się czym się różni laser light sheer duet od desire? Niby desire to nowsza wersja, ale ja nie wierzę do końca temu, co piszą na stronach gabinetów. Wolę dopytać zanim się zdecyduję na niego.
Wyczaiłam, że w moim mieście dwa salony mają LS Desire. Cena usuwania owłosienia z twarzy to ok. 400, pojedyncze elementy typu wąsik mniej (od 150 zł). To rozsądne ceny? W jednym gabinecie jest opcja zniżki na dwa zabiegi, co by obniżyło koszty.
Planuję się rozprawić z wąsikiem i coraz większą ilością ciemnych włosków na brodzie, ewentualnie meszkiem na policzkach, ale on jest chyba zbyt jasny, żeby laser zadziałał, więc obawiam się go ruszać.
To jest to samo co duet tylko przenośny
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 15:00   #4165
agamemnon91
Przyczajenie

hej myślałam o depilacji laserowej bo zima idzie, a podobno wtedy lepiej. Chciałam zrobić ją w tym salonie ->xxx
Czy ktoś może tam był?
I jeszcze mam pytanie o zabieg, czy jest bolesny i ile trwa
Pozdrawiam

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-11-16 o 17:43 Powód: link
agamemnon91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 17:02   #4166
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
To jest to samo co duet tylko przenośny
A to nie jest laser z trzema końcówkami, z których największa jest jeszcze większa niż w LSD?
Stary 2016-11-16, 23:18   #4167
anaesthesia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Narith Pokaż wiadomość
U mnie niestewty żadnych efektów po Almie. Jestem po 3 zabiegach na bikini i 4 na pachy. Pare lat temu zrobiłam Light Sheer na łydki i pomogło. Na bikini przynajmniej wypadały, choć odrosły po 2 latach. Widać na innych działa?
anaesthesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 09:54   #4168
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez anaesthesia Pokaż wiadomość
U mnie niestewty żadnych efektów po Almie. Jestem po 3 zabiegach na bikini i 4 na pachy. Pare lat temu zrobiłam Light Sheer na łydki i pomogło. Na bikini przynajmniej wypadały, choć odrosły po 2 latach. Widać na innych działa?
Wszystkie odrosły?
Stary 2016-11-18, 11:19   #4169
KathyLeonia
Kathy Leonia

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mi również włoski same wypadały, jeśli im pomagałam to palcami albo pęsetą leciutko, tylko te co łatwo się wysuwały
kurcze aż sama nabrałam ochoty na tę depilację nie ma bata, zbieram $ i się wybieram się odwłaszczać

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 18:32   #4170
anaesthesia
Przyczajenie

Cytat:
Wszystkie odrosły?
Bikini - odrosły wszystkie, z tym, że na pachwinach są rzadsze, słabsze i przynajmniej zniknęły te na udach - miałam łonowe, grube, ciemne, sztywne i długie włosy również na szerokość 4-5 cm na udach, obok pachwin. Natomiast na wzgórku i na wargach niestety wróciły w całej okazałości.
Co do Almy to ani jeden mi nie wypadł, miałam 3 zabiegi, na razie basta i idę na Vectusa. Mam nadzieję, że coś wypadnie jak to miało miejsce po Light Sheer tych 9 lat temu.
anaesthesia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości