Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 15 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-04, 22:09   #421
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
LS Duet-wiadomo,dwie glowice jedna 9x9mm,druga 22x35mm
LS ET- tylko mala glowica 9x9mm
LS XC - glowica typu jak w ET tylko o wielkosci 12x12mm
LS EP - glowica mala 9x9mm o maksymalnej gestosci energii do 40J/cm2
dziękuję.

Cytat:
sa jeszcze inne szczegoly (np moc szczytowa w impulsie albo czas impulsu) ale to juz dluzsza i mniej istotna bajka
A te parametry,czy sa wazne dla lepszego efektu depilacji?
40J - 1,5MHZ -nogi, 33J - 1,8 MHZ (pachy, bikini)?

pytam ponieważ moje nogi mają lepszy końcowy efekt niz bikini.na łydkach pozostało tylko 10/20 % włosów po 3 zabiegach,a na bikini tylko połowa.
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 22:11   #422
smerffie
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
ja zupełnie na gładko, ale też rozważałam zostawienie cienkiego paska, żeby sobie czasem go golić, czasem zostawiać

ale ostatecznie wybrałam opcję na łyso
i nie żałujesz?
smerffie jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 10:09   #423
kastapra
Przyczajenie

Ja już umówiona do Revision- drugi zabieg tam, ale po IPLu wiele nie zostało do robienia. Też całe bikini, nie żałuję, brzydzę się włosami ((
Czy macie ten problem, że skóra po depilacji gdy już włoski nie rosną jest jakby inna?? Ja mam wrażenie mikrokrostek- tak jakby te miejsca w których powinny wyrastać włoski (te dziurki, pory) zatykały się, bo włos już nie rośnie Dermatolog mówiła, że to normalne - taki skutek trwałej depilacji.
Pytanie do zorientowanych- jakie powinnam mieć parametry na bikini i pachy w Revision?

Edytowane przez kastapra
Czas edycji: 2012-06-05 o 10:12
kastapra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 18:24   #424
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kastapra Pokaż wiadomość
Ja już umówiona do Revision- drugi zabieg tam, ale po IPLu wiele nie zostało do robienia. Też całe bikini, nie żałuję, brzydzę się włosami ((
Czy macie ten problem, że skóra po depilacji gdy już włoski nie rosną jest jakby inna?? Ja mam wrażenie mikrokrostek- tak jakby te miejsca w których powinny wyrastać włoski (te dziurki, pory) zatykały się, bo włos już nie rośnie Dermatolog mówiła, że to normalne - taki skutek trwałej depilacji.
Pytanie do zorientowanych- jakie powinnam mieć parametry na bikini i pachy w Revision?
Ja nie mam takiego problemu po depilacji, a przynajmniej nie zauwazylam. Wrecz przeciwnie, mam wrazenie ze skora jest super gladka, pewnie to efekt tego, ze nie podrazniam jej teraz maszynką.
A jesli chodzi o parametry to ja na bikini pierwszy zabieg mialam 30, drugi mysle ze bedzie robiony wieksza moca.
A pachy mialam w innym gabinecie, najpierw 28, pozniej 32 a trzeci zabieg nie wiem dlaczego 27....
Stary 2012-06-05, 18:39   #425
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie mam takich problemów ze skórą, a co do parametrów to ja w Revision miałam bikini 34 a pachy 36...

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:05   #426
amarela
Zadomowienie

Ja miałam w Revision 37 na bikini, ale ja jestem super twarda a jaka jest moc maksymalna ?
Dziewczyny a jak miałam zabieg 11 dni temu to mogę sobie zrobić już peeling czy lepiej jeszcze poczekać ?
amarela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 22:52   #427
iiris
Raczkowanie

dziewczyny nie wiem co robic. nawet nie wiem czy w dobrym wpisie pisze. pare lat temu mialam robiony light sheer na wasik i rece i nic. kompletnie nic. czasami mam wrazenie ze wlosow jest wiecej niz bylo przez golenie maszynka. tej zimy robilam ipl rf i tez efektow nie ma. zostal mi jeszcze jeden zabieg za niedlugo i jestem zla, bo opalac sie nie moge, a wlosy dalej sa robilam badania na hormony i niby wszystko w porzadku, ale moje owlosienie mowi co innego. wygladam jak malpa. nie wiem co robic. jest tutaj ktos na kogo nie zadzialaly te dwa lasery ?
iiris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 18:15   #428
malyniak
Przyczajenie

Cytat:
sa jeszcze inne szczegoly (np moc szczytowa w impulsie albo czas impulsu) ale to juz dluzsza i mniej istotna bajka
Właśnie miałem pytać na temat tych pozostałych parametrów w LS Duet. Czy one mają jakiś wpływ na skuteczność zabiegu? Konkretnie chodzi mi o pole (pierwsze od prawej zdaje się) gdzie do wybrania są liczby 1, 2 i 3, oraz to gdzie wybiera się jakiś czas w [ms].
malyniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 22:00   #429
candy02
Rozeznanie

Czesc Dziewczyny, rok temu zrobilam sobie depilacje bikini laserem Soprano Duo. Bylam na czterech zabiegach. Po pierwszym i drugim nie bylo zadnego efektu, po trzecim moze z 20% wloskow wypadlo, po czwartym wypadly wszystkie, ale w ciagu kolejnych trzech miesiecy wszystkie wloski mi odrosly! W sierpniu minie rok od ostatniego zabiegu i wszystkie wlosy mam na swoim miejscu Nie wiem czy to wina lasera, czy Pani kosmetolog, ktora nie dobrala odpowiedniej mocy... Wloski mam czarne, karnacje jasna, wiec jakis efekt powinien byc. Kolejne podejscie zrobie zima, ale wybiore sie do innego gabinetu i innym laserem, moze polecanym tutaj LS.
Probowalam wejsc na strone internetowa Revision, ale mi nie wchodzi, nie moge sprawdzic promocji buuuu
candy02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 22:36   #430
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, rok temu zrobilam sobie depilacje bikini laserem Soprano Duo. Bylam na czterech zabiegach. Po pierwszym i drugim nie bylo zadnego efektu, po trzecim moze z 20% wloskow wypadlo, po czwartym wypadly wszystkie, ale w ciagu kolejnych trzech miesiecy wszystkie wloski mi odrosly! W sierpniu minie rok od ostatniego zabiegu i wszystkie wlosy mam na swoim miejscu Nie wiem czy to wina lasera, czy Pani kosmetolog, ktora nie dobrala odpowiedniej mocy... Wloski mam czarne, karnacje jasna, wiec jakis efekt powinien byc. Kolejne podejscie zrobie zima, ale wybiore sie do innego gabinetu i innym laserem, moze polecanym tutaj LS.
Probowalam wejsc na strone internetowa Revision, ale mi nie wchodzi, nie moge sprawdzic promocji buuuu
a jakim sprzętem miałaś robiony zabieg?
Stary 2012-06-08, 22:38   #431
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jakim sprzętem miałaś robiony zabieg?
Cytat:
Czesc Dziewczyny, rok temu zrobilam sobie depilacje bikini laserem Soprano Duo.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 09:19   #432
agaapra
Raczkowanie

Cytat:
LS Duet-wiadomo,dwie glowice jedna 9x9mm,druga 22x35mm
LS ET- tylko mala glowica 9x9mm
LS XC - glowica typu jak w ET tylko o wielkosci 12x12mm
LS EP - glowica mala 9x9mm o maksymalnej gestosci energii do 40J/cm2

Czy można określić, który LS jest najskuteczniejszy? Czy nie ma to znaczenia, którym z wyżej wymienionych mamy wykonywany zabieg?
agaapra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 09:21   #433
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Faktycznie coś nie wchodzi... Jeśli nic się nie zmieniło to do końca czerwca jest 89 zł za bikini i pachy, 149 za łydki.

Cmentarz dla zwierząt

Stary 2012-06-09, 10:31   #434
milon
Rozeznanie

Hej
Rozglądam się za jakimś salonem w Poznaniu. Czy któraś z was mogła by polecić jakiś?

Czy depilacja włosów na górnej partii szyi i po bokach twarzy jest traktowana jako osobne partie ciała? (czy znajdę salon oferujący ceny niższe niz 200zł za np. depilacje szyi?)

Czy Light Sheer jest słabszy od Light Sheer Duet?

Czy musze z depilacją poczekać aż minie lato?

Z góry dziękuje za odpowiedź

milon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 14:20   #435
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Hej
Rozglądam się za jakimś salonem w Poznaniu. Czy któraś z was mogła by polecić jakiś?

Czy depilacja włosów na górnej partii szyi i po bokach twarzy jest traktowana jako osobne partie ciała? (czy znajdę salon oferujący ceny niższe niz 200zł za np. depilacje szyi?)

Czy Light Sheer jest słabszy od Light Sheer Duet?

Czy musze z depilacją poczekać aż minie lato?

Z góry dziękuje za odpowiedź
-to zależy od salonu.czasem kolana nie wliczają się do łydek,a czasem tak

-opinie są rożne,ale spotkałam się z tym,że LS z małą końcówka lepiej działa (przynajmniej na mnie i kila osób też by tak powiedziało)

-musisz czekać,aż minie lato i zejdzie ci opalenizna.skóra musi być najjaśniejsza,aby nie poparzyć .
zabiegi najlepiej robic późną jesienią,lub zimą

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nosz,mgła mi się na oczy rzuciła
Stary 2012-06-09, 16:22   #436
candy02
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Faktycznie coś nie wchodzi... Jeśli nic się nie zmieniło to do końca czerwca jest 89 zł za bikini i pachy, 149 za łydki.
Dziekuje przejde sie chyba do nich, bo strona dalej nie dziala
candy02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 16:59   #437
Mary_Q
Zakorzenienie

Kurcze Wy tu macie takie duze moce a moja najwieksza to byla 11 J to znaczy,ze cos jest nie tak?

Poza tym mam dylemat...Dermatolozka,kt ora robi mi zabiegi mowi,ze kolejny zabieg mozna juz robic po 5-6 tygodniach ( o czym juz pisalam wczesniej),ale tez znalazlam taka sama informacje w jakism spa w Naleczowie,ale juz nie pamietam jakim.

Kolejna sprawa to to,że teraz przy kolejnym zabiegu w ogóle nie dostałam okularów ochronnych ani nawet słowa,że w takim przypadku mam zamknąc oczy czy coś.

P.doktor powiedziała mi również,że mogę używać w tym samym dniu (przed i po zabiegu) antybiotyków na skórę ( z alkoholem),folisanu itp i to nieprawda,ze cos sie stanie czy,ze nie wolno.

Chyba nie omija mi pieprzykow...tak gdzie mialam "ranki" po swiezych syfkach czy zacieciach maszynka tez mi przeleciala laserem i powiedziala,ze laser tego nie chwyci czy nie zlapie wiec mozna

sama juz nie wiem czy dobrze robi bo jest lekarzem wiec wie na co moze sobie pozwolic czy rzeczywiscie powinnam isc gdzie indziej?

aaaa i jeszcze jedno LS Duet ma dwie glowice mala i duza i ma przeciez wersje "chlodzenia" tylko nie rozumiem czy tylko mala glowica ma czy tylko przy malej glowicy pani doktor wlacza chlodzenie?;/

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

aaa i dodam,ze zabiegi robie od maja i pytalam czy musze przerwac na lato to powiedziala,ze nie tlyko albo unikam slonca albo filtr i mialam ostatnio opalony dekold pomimo uzywania wysokiego filtra bo bylam w gorach a babka zrobila dekold tez tylko mniejsza moc,zastanawiam sie czy te plamki/piegi porobily mi sie od lasera...

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

aa! i jeszcze jak sie pytalam o kwas pirogronowy to powiedziala,ze moge juz dwa dni po laserze robic

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:

ten mam takie wrazenie "zablokowanych" mieszkow ;/ peelinguje i kremuje zobaczymy jak z czasem bd wygladalo.Najmocniej to widac na skorze pod pachami
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 19:54   #438
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
Kurcze Wy tu macie takie duze moce a moja najwieksza to byla 11 J to znaczy,ze cos jest nie tak?

Poza tym mam dylemat...Dermatolozka,kt ora robi mi zabiegi mowi,ze kolejny zabieg mozna juz robic po 5-6 tygodniach ( o czym juz pisalam wczesniej),ale tez znalazlam taka sama informacje w jakism spa w Naleczowie,ale juz nie pamietam jakim.

Kolejna sprawa to to,że teraz przy kolejnym zabiegu w ogóle nie dostałam okularów ochronnych ani nawet słowa,że w takim przypadku mam zamknąc oczy czy coś.

P.doktor powiedziała mi również,że mogę używać w tym samym dniu (przed i po zabiegu) antybiotyków na skórę ( z alkoholem),folisanu itp i to nieprawda,ze cos sie stanie czy,ze nie wolno.

Chyba nie omija mi pieprzykow...tak gdzie mialam "ranki" po swiezych syfkach czy zacieciach maszynka tez mi przeleciala laserem i powiedziala,ze laser tego nie chwyci czy nie zlapie wiec mozna

sama juz nie wiem czy dobrze robi bo jest lekarzem wiec wie na co moze sobie pozwolic czy rzeczywiscie powinnam isc gdzie indziej?

aaaa i jeszcze jedno LS Duet ma dwie glowice mala i duza i ma przeciez wersje "chlodzenia" tylko nie rozumiem czy tylko mala glowica ma czy tylko przy malej glowicy pani doktor wlacza chlodzenie?;/

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

aaa i dodam,ze zabiegi robie od maja i pytalam czy musze przerwac na lato to powiedziala,ze nie tlyko albo unikam slonca albo filtr i mialam ostatnio opalony dekold pomimo uzywania wysokiego filtra bo bylam w gorach a babka zrobila dekold tez tylko mniejsza moc,zastanawiam sie czy te plamki/piegi porobily mi sie od lasera...

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

aa! i jeszcze jak sie pytalam o kwas pirogronowy to powiedziala,ze moge juz dwa dni po laserze robic
ja bym zmieniła bo jak widać dziwne rzeczy Ci opowiada, nie omija ani nie zakrywa pieprzyków, nie dała Ci okularów... same minusy
a co do mocy to te wysokie, o których mówimy są przy zwykłym LS, przy Duecie max jest bodajże 12 tak więc Twoje 11 nie jest złe

Cmentarz dla zwierząt

Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-06-09 o 19:55
Stary 2012-06-09, 21:11   #439
Mary_Q
Zakorzenienie

kurcze wlasnie tak myslalam,zeby zmienic.No z tymi pieprzykami to nie wiem bo nie widze zbytnio ;/

no tak juz jakis czas temu chcialam zamienic heh,ale nie wiem czy tez z LSD na LS?jestem mieczak mocno mnie boli ;(

tutaj ciezko cos znalezc ;/ tzn sa,ale malo osob zna/poleca na wizazu i w necie tez tak nie bardzo z opiniami...

potrzebowalabym cos w Bydgoszczy,Toruniu ewentualnie w Poznaniu ehh no jeszcze mysle ew o Wawie bo moj brat tam mieszka,ale nie wiem czy oplaca mi sie jechac tyle km na laser do Pnia tez mam 2-3 godziny a do Wawy musze okolo 5 liczyc bodajze ;/
Stary 2012-06-09, 22:00   #440
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
kurcze wlasnie tak myslalam,zeby zmienic.No z tymi pieprzykami to nie wiem bo nie widze zbytnio ;/

no tak juz jakis czas temu chcialam zamienic heh,ale nie wiem czy tez z LSD na LS?jestem mieczak mocno mnie boli ;(

tutaj ciezko cos znalezc ;/ tzn sa,ale malo osob zna/poleca na wizazu i w necie tez tak nie bardzo z opiniami...

potrzebowalabym cos w Bydgoszczy,Toruniu ewentualnie w Poznaniu ehh no jeszcze mysle ew o Wawie bo moj brat tam mieszka,ale nie wiem czy oplaca mi sie jechac tyle km na laser do Pnia tez mam 2-3 godziny a do Wawy musze okolo 5 liczyc bodajze ;/
Ja się szczypałam jechac 50 km,a ty myslisz o 5 godz jazdy
Stary 2012-06-10, 09:03   #441
milon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-musisz czekać,aż minie lato i zejdzie ci opalenizna.skóra musi być najjaśniejsza,aby nie poparzyć .
zabiegi najlepiej robic późną jesienią,lub zimą
A jeżeli chroniłam twarz i szyje filtrami i unikam słonka to można już teraz wykonać taki zabieg? czy jednak po takim zabiegu musiałabym w kaftanie chodzić po dworze?

milon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 10:48   #442
agaapra
Raczkowanie

Cytat:

Nie wiem dlaczego, ale czułam podskórnie,że jesteś z Bydzi lub okolic. Prawdopodobnie robiłaś laser w Eldermie na Glinkach. Nie polecam absolutnie. 3 zabiegi LS Duetem nic nie dały, pani doktor nie dokładna, głupoty opowiada, bikini i pachy jedzie dużą końcówką od tej zimy wykonałam 2 serie w W-awie w NY Laser Center na Mokotowie- bez porównania. Z opinii wiem, że też super jest w W-wie Studio Laser na Koakowskiego, cena taka sama jak w NY Laser Center.NY LC ma LS Duet, ale wogóle tą końcówką nie robią tylko małą ze względu na efekty. Chyba,że ktoś jest bardzo wyczulony na ból i nie wytrzymuje LS, to robią duże obszary Duetem. Cena za komplet : nogi całe, bikini głębokie, pachy 1.320,00 za LS. Delegacje w W-ie się skończyły i poszłam do Galerii Pomorskiej - Studio Laser w Bydgoszczy. Mają tylko małą końcówkę LS, ale mi to odpowiada. Bólu nie czuję, czytam gazetę . Cena podana za komplet 1.950,00 po negocjacjach 1.440,00 . Jestem zadowolona z zabiegu zarówno w W-ie jak i tutaj trwał ok. 5 godzin. Panie kompetentne, nie naciągają na terminy Polecam
Stary 2012-06-10, 11:24   #443
Mary_Q
Zakorzenienie

tak robilam w eldermie dwa raazy a efekt znikomy...mam pcos wiec robilam dekold,kark,brodawki,pach y i nogi...no to kasa wywalona w bloto...

do Wawy jade w sierpniu wiec skorzystam...

ehhh

a w Galeri Pom. jest wszystko ok?

a ten laser studio czy jakos tak na Jagiellonskiej? CM Bienkowski jeszcze ma i jeszcze cos tam z medycyny estetycznej heh bo najlepiej pasowaloby mi z Bydg ale nie chce wydac tyle kasy w bloto...
Stary 2012-06-10, 17:37   #444
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
A jeżeli chroniłam twarz i szyje filtrami i unikam słonka to można już teraz wykonać taki zabieg? czy jednak po takim zabiegu musiałabym w kaftanie chodzić po dworze?
musiałabyś chodzić w burce

nie masz szans,aby słońce choć troche nie ruszyło.nie wiem jakich filtrów używasz.
twoja sprawa,ale im skóra jaśniejsza,a włos ciemniejszy tym lepszy efekt
Stary 2012-06-10, 17:39   #445
agaapra
Raczkowanie

Cytat:
tak robilam w eldermie dwa raazy a efekt znikomy...mam pcos wiec robilam dekold,kark,brodawki,pach y i nogi...no to kasa wywalona w bloto...

do Wawy jade w sierpniu wiec skorzystam...

ehhh

a w Galeri Pom. jest wszystko ok?

a ten laser studio czy jakos tak na Jagiellonskiej? CM Bienkowski jeszcze ma i jeszcze cos tam z medycyny estetycznej heh bo najlepiej pasowaloby mi z Bydg ale nie chce wydac tyle kasy w bloto...
to zależy co rozumiesz pod pojęciem wszystko ok? W NY LC w W-ie napewno było ładniej jeśli chodzi o wystrój (ale nie o to przecież chodzi ), pani wykonująca zabieg dużo mnie zagadywała, dała gazety do poczytania, herbatę, kawę, proponowała znieczulenie, nawet odwiozła mnie do hotelu (była pierwsza w nocy jak skończyłyśmy), czuło się, że bardzo zależy im na jakości i klientach W Studio Laser w B-szczy w Galerii Pomorskiej nie ma takiego luksusu. Nikt niczego nie proponuje, aczkolwiek panie wykonujące zabieg również były kompetentne i skupione na swojej pracy .
Innych miejsc w B-szczy nie znam osobiście (oprócz niepolecanego Eldermu ) więc się nie wypowiadam.
Jeśli nie chcesz się opalać latem to zabiegi możesz robić cały czas osobiście poczekałabym do późnej jesieni.
Mam nadzieję, że najwyżej jeszcze jeden zabieg będę musiała zrobić, a być może już odpuszczę. Na razie nie odrastają włoski wogóle (1 m-c po zabiegu w Galerii Pomorskiej)
Stary 2012-06-10, 18:22   #446
Mary_Q
Zakorzenienie

salon ok to dla mnie taki gdzie bedzie wykonana i dobrze i bezpiecznie wykonana depilacja,zadnych dodadkow nie potrzebuje

czy w Gal.Pom. maja znieczulenie?

czy w ogole istnieje cos poza emla co mozna uzyc?
Stary 2012-06-10, 22:30   #447
solange421
Zakorzenienie

GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421

Hej
Tak przeglądam wątek, bo przyszłosciowo planuję udać się na laser, ale na razie chciałabym udać się na IPL+RF. Tak, wiem, że to "pseudo" laser, ale mnie w tej chwili zależy na zwykłej depilacji, jednorazowej o taki samym efekcie jak po depilacji woskiem, ale bez wrastania włosków, bo mam z tym ogromny problem.
Widze, że niejedna z was ma za sobą tego typu zabieg, także postanowiłam napisać w tym wątku.
Pomyślałam o tym, ze wzgledu na oferte na gruponie i chciałabym jednorazowo skorzystać, aby miec na jakis czas spokój z goleniem. Jak długi efekt jest po takim zabiegu i czy włoski nie wrastają? W jakiś sposób wpływa na skóre tj. np. siniaki?
Interesuje mnie bikini. Poprzez bikini mam rozumieć całość, czy tylko pachwiny?
solange421 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 23:15   #448
agaapra
Raczkowanie

Cytat:
salon ok to dla mnie taki gdzie bedzie wykonana i dobrze i bezpiecznie wykonana depilacja,zadnych dodadkow nie potrzebuje

czy w Gal.Pom. maja znieczulenie?

czy w ogole istnieje cos poza emla co mozna uzyc?
W Galerii mają znieczulenie, ale musisz wcześniej to zgłosić ponieważ przed zabiegiem ok. godziny posmarują Cię właśnie Emlą (poza tym to dodatkowy koszt) - ja z tego nie korzystałam więc nie wiem jak to jest. W NY LC proponowano mi znieczulenie poprzez okłady z lodu, w Emlę musisz chyba sama się zaopatrzyć i wcześniej posmarować. Może spróbuj mały fragment bez znieczulenia, być może nie będzie tak źle
Czasami strach ma wielkie oczy, ja też się bałam iść od razu na LS przez opinie które przeczytałam o niesamowitym bólu przez co trafiłam do nieprofesjonalnego gabinetu i bez sensu wyrzuciłam kupę kasy w błoto na LS Duet Aczkolwiek podobno próg bólu jest indywidualny, na Duecie to zasnęłam a LS tylko na 1 pasze czułam ukucia jakby igłą i na górce tyle dałam radę zacisnąć zęby przez te kilka minut.
Stary 2012-06-10, 23:53   #449
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Hej
Tak przeglądam wątek, bo przyszłosciowo planuję udać się na laser, ale na razie chciałabym udać się na IPL+RF. Tak, wiem, że to "pseudo" laser, ale mnie w tej chwili zależy na zwykłej depilacji, jednorazowej o taki samym efekcie jak po depilacji woskiem, ale bez wrastania włosków, bo mam z tym ogromny problem.
Widze, że niejedna z was ma za sobą tego typu zabieg, także postanowiłam napisać w tym wątku.
Pomyślałam o tym, ze wzgledu na oferte na gruponie i chciałabym jednorazowo skorzystać, aby miec na jakis czas spokój z goleniem. Jak długi efekt jest po takim zabiegu i czy włoski nie wrastają? W jakiś sposób wpływa na skóre tj. np. siniaki?
nie trac czasu, nerwow, a przede wszystkim kasy na IPL Wrastające wlosy przezyjesz, a IPL da Ci efekt jak wosk na dobrą sprawę. A za kilka lat, jak bedziesz miala kase na prawdziwy laser, to bedziesz zalowac, bo IPL oslabi Ci wlosy w taki sposob, ze Light Sheer czy inny laser nie beda w stanie Ci ich usunac, wiec nie bedzie dobrego efektu.
Zbieraj na LS a miedzy czasie pozostan przy starej metodzie.
Stary 2012-06-11, 09:58   #450
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Hej
włosy tak samo wrastają,jak do depilatorze,a odrastają po 2 mies .
bikini to tylko pachwiny.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości