Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 16 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-11, 15:28   #451
solange421
Zakorzenienie

GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ok, dziękuje dziewczyny za odpowiedzi
wydawało mi się, że warto za 39zł, tym bardziej, że sama depilacja woskiem bikini wyszłaby więcej
ale skoro wrastają i są to tylko na pachwiny to nie jest to co by mnie interesowało
solange421 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:56   #452
weraxx
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, to mój pierwszy post w tym wątku
Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie co do przeciwwskazań lasera.

Czy przyjęcie jodu radioaktywnego na kilkanaście dni przed zabiegiem przeszkadza w czymś, jest przeciwwskazaniem, czy też laser wtedy może być niebezpieczny?
Przyjęłam radiojod 4 czerwca (w leczeniu na nadczynność tarczycy), do 14stego siedzę w domu a na 22giego mam umówioną depilację w Laser Expert (pachy). W necie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, i zastanawiam się czy nie powinnam przełożyć wizyty, chociaż wolałabym tego nie robić..
weraxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:46   #453
katpab
Przyczajenie

Cześć! Przeczytałam obie części wątku i o ile czegoś nie pominęłam to nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie.. jeśli jestem w błędzie to przepraszam
czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie z salonami Medical Expert i 4 body w Warszawie? lub zna opinie na ich temat?
Obecnie dostępne są promocje w ww. miejscach.. tylko wolałabym nie kupować w ciemno
katpab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:55   #454
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość

Czy przyjęcie jodu radioaktywnego na kilkanaście dni przed zabiegiem przeszkadza w czymś, jest przeciwwskazaniem, czy też laser wtedy może być niebezpieczny?
Przyjęłam radiojod 4 czerwca (w leczeniu na nadczynność tarczycy), do 14stego siedzę w domu a na 22giego mam umówioną depilację w Laser Expert (pachy). W necie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, i zastanawiam się czy nie powinnam przełożyć wizyty, chociaż wolałabym tego nie robić..
najlepiej bedzie jeśli zadzwonisz do salonu i zapytasz wykwalifikowaną załoge
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 16:16   #455
weraxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
najlepiej bedzie jeśli zadzwonisz do salonu i zapytasz wykwalifikowaną załoge
No niestety pani w salonie nie potrafiła mi udzielić takiej informacji a mój lekarz prowadzący jest na urlopie..
Stary 2012-06-12, 16:59   #456
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
No niestety pani w salonie nie potrafiła mi udzielić takiej informacji a mój lekarz prowadzący jest na urlopie..

jest jeszcz inna mozliwość.
zadzwonić do innego salonu z zapytaniem.powiedz,że planujesz u nich depilcję,ale nie wiesz,czy możesz.
może w którymś z salonów znajdzie się osoba kompetentna
Stary 2012-06-12, 19:31   #457
weraxx
Raczkowanie

Tak też zrobię. Jeszcze mam pytanie czy możliwe jest aby w 10min wykonać odpowiednio depilacje pach, i jaką mocą powinien być wykonywany zabieg? Zapisując się uzyskałam informacje że własnie 10min to będzie trwało, a chyba nie posiadają tam Duetu więc trochę mnie to zdziwiło
Stary 2012-06-12, 23:03   #458
smerffie
Zakorzenienie

moje zabiegi na pachy, jesli liczac samo "strzelanie" to nawet nie trwa wiecej niz 10 minut, wiecej "odpoczywam" z woreczkami lodu z efektow jestem zadowolona, chociaz lewa pache ostatnio mam niedokladne zrobioną. jest sens po miesiacu od zabiegu starac sie o poprawke? mam dwa takie miejsca, gdzie sa niewydepilowane 4 moze 5 ciemnych wlosow, ogolnie ich nie widac, ale wiadomo, ze to denerwuje, bo ja wiem, ze one tam są
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 00:24   #459
agaapra
Raczkowanie

Cytat:
Tak też zrobię. Jeszcze mam pytanie czy możliwe jest aby w 10min wykonać odpowiednio depilacje pach, i jaką mocą powinien być wykonywany zabieg? Zapisując się uzyskałam informacje że własnie 10min to będzie trwało, a chyba nie posiadają tam Duetu więc trochę mnie to zdziwiło
U mnie same pachy trwały 20 minut Light Sheer EP 33J 1,8 Mhz. Prawdopodobnie to zależy od wielkości obszaru depilowanego i ilości włosów. Pacha pasze nierówna
agaapra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 01:11   #460
eevvaa
Zakorzenienie

Jestem po trzecim zabiegu na bikini laserem Light Sheer Duet. Kosmetyczka zwiększyła moc od poprzedniego zabiegu z 27 na 30. Muszę przyznać, że ból niesamowity Mam nadzieję, że tym razem włosków odrośnie mniej, ponieważ po drugim zabiegu nie widziałam żadnych efektów.
Pozostalo mi jakieś 50% włosów.

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:40   #461
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Jestem po trzecim zabiegu na bikini laserem Light Sheer Duet. Kosmetyczka zwiększyła moc od poprzedniego zabiegu z 27 na 30. Muszę przyznać, że ból niesamowity Mam nadzieję, że tym razem włosków odrośnie mniej, ponieważ po drugim zabiegu nie widziałam żadnych efektów.
Pozostalo mi jakieś 50% włosów.
w Duecie nie ma takich wielkich mocy
Stary 2012-06-15, 10:23   #462
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
w Duecie nie ma takich wielkich mocy
Dwa pierwsze zabiegi miałam robione laserem Light Sheer, natomiast trzeci w tym samym studio LS Duet- jak byk było napisane na tej maszynie. Może ta 30 oznaczała coś innego w takim razie?

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 18:54   #463
pszczola2000
Rozeznanie

dziś miałam konsultacje i próbę. Na pachy i bikini, najpierw na pachy szeroką głowicą (niby duet) pozniej bikini najpierw szeroką głowicą pozniej mniejszą. Przy wyjściu zapytałam sie o moc jaką miałam i usłyszałam 11, 32/33 albo cos nie wyraznie usłyszałam ;/ gdzies tu był post o mocy duetu musze poszukac. Czyli pach 11J, szeroka głowica bikini 32 a mała 33 dobrze rozumiem?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

znalazłam:

Cytat:
Napisane przez TmargoT
pierwsze słyszę,aby każdy laser LIGHT SHEER firmy LUMINES miał inna moc.chyba,że to prawda i OLA,albo GOBO się wypowiedzą i mnie poprawią

Laser LS posiada dawki 10-60J/cm2 (mala glowica) i 4,5-12J/cm2 (Duet) o ile dobrze pamietam (maksymalne na pewno podalam dobre a minimalnych praktycznie raczej sie nie uzywa wiec moge sie mylic bo ich nie ustawiam ) i na100% sa stale dla tych modeli, tylko dla konkretnej osoby ustawia sie dobrane wlasnie dla niej dawki z tego zakresu

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:00   #464
kattja8
Przyczajenie

Witajcie

W ubiegły wtorek miałam pierwszy zabieg depilacji LSem obejmujący głębokie bikini, pachy i łydki. Ustawienia miałam następujące: bikini 37J, pachy 42J i łydki 40J. Wydaje się więc, że moc OK. Pachy bolały najbardziej - ledwo wytrzymałam, reszta do zniesienia Po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie w okolicy mieszków włosowych, gdzieniegdzie czarne kropki lub przypalone włosy, a pod pachami odczuwałam lekkie pieczenie. Dziś nie ma już śladu po podrażnieniach, jedynie widać te czarne kropki lub malutkie strupki. Mam jednak pytanie: kobieta wykonująca zabieg poinformowała mnie, że włosy po zabiegu odrosną, by potem wypaść. Tu na forum wyczytałam podobne informacje. Powiedzcie mi jednak, czy te odrastające włosy wyglądają zupełnie normalnie, czyli tak jak po goleniu maszynką? Bo zauważyłam, że rosną wolniej, a miejscami mam puste miejsca, ale włosy są sztywne i mocno siedzą w skórze - wyglądają zupełnie normalnie i to mnie martwi Czy jest jakaś szansa, że mimo wszystko wypadną? Bo już zaczynam sobie wkręcać, że pewnie zabieg będzie nieskuteczny Wiem, że włosy mają jeszcze czas na wypadnięcie (jestem dopiero niecały tydzień od zabiegu), ale napiszcie, proszę, jak odrastające włosy wyglądały u Was
kattja8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:03   #465
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Witajcie

W ubiegły wtorek miałam pierwszy zabieg depilacji LSem obejmujący głębokie bikini, pachy i łydki. Ustawienia miałam następujące: bikini 37J, pachy 42J i łydki 40J. Wydaje się więc, że moc OK. Pachy bolały najbardziej - ledwo wytrzymałam, reszta do zniesienia Po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie w okolicy mieszków włosowych, gdzieniegdzie czarne kropki lub przypalone włosy, a pod pachami odczuwałam lekkie pieczenie. Dziś nie ma już śladu po podrażnieniach, jedynie widać te czarne kropki lub malutkie strupki. Mam jednak pytanie: kobieta wykonująca zabieg poinformowała mnie, że włosy po zabiegu odrosną, by potem wypaść. Tu na forum wyczytałam podobne informacje. Powiedzcie mi jednak, czy te odrastające włosy wyglądają zupełnie normalnie, czyli tak jak po goleniu maszynką? Bo zauważyłam, że rosną wolniej, a miejscami mam puste miejsca, ale włosy są sztywne i mocno siedzą w skórze - wyglądają zupełnie normalnie i to mnie martwi Czy jest jakaś szansa, że mimo wszystko wypadną? Bo już zaczynam sobie wkręcać, że pewnie zabieg będzie nieskuteczny Wiem, że włosy mają jeszcze czas na wypadnięcie (jestem dopiero niecały tydzień od zabiegu), ale napiszcie, proszę, jak odrastające włosy wyglądały u Was
część wypadnie,aby odrosnąć,ale po jednym zabiegu nie oczekuj cudów.u mnie było to 10% mniej na stałe.
nastaw się na minimum 3 zabiegi i pilnuj przerw,aby nie byly za krótkie
Stary 2012-06-18, 11:48   #466
kattja8
Przyczajenie

No właśnie, kobieta kazała mi przyjść po 7 tygodniach, ale mam w planie umówić się dopiero po 10-ciu I wykupiłam 4 zabiegi, więc jestem nastawiona na dłuższą walkę ;-)

Czyli te włosy co odrosły, to nie oberwały laserem?
Stary 2012-06-18, 14:37   #467
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie, kobieta kazała mi przyjść po 7 tygodniach, ale mam w planie umówić się dopiero po 10-ciu I wykupiłam 4 zabiegi, więc jestem nastawiona na dłuższą walkę ;-)

niekoniecznie. poczekaj jeszcze tydzien i wtedy ocenisz, co wypadlo a co nie. ja czesto mam tak, ze np. polowa pachy mi nie odrasta, adruga polowa rosnie normalnie przez tydzien, a jak chce wyjąc te wlosy, to twardo siedza. a po tygodniu wychodza same i pachy idealnie gladkie badz cierpliwa
ja jestem miesiac po 3 zabiegu na pachy i moze ewidentnie stwierdzic, ze nie zostalam wydepilowana dokladnie. no ale 4. zabieg po wakacjach i łudzę się, ze to bedzie koniec
Stary 2012-06-18, 14:56   #468
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

nie oberwały,bo nie były w tej fazie wzrostu.
poczytaj o fazach wzrostu włosa to zrozumiesz
Stary 2012-06-18, 17:35   #469
kattja8
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
niekoniecznie. poczekaj jeszcze tydzien i wtedy ocenisz, co wypadlo a co nie. ja czesto mam tak, ze np. polowa pachy mi nie odrasta, adruga polowa rosnie normalnie przez tydzien, a jak chce wyjąc te wlosy, to twardo siedza. a po tygodniu wychodza same i pachy idealnie gladkie badz cierpliwa
ja jestem miesiac po 3 zabiegu na pachy i moze ewidentnie stwierdzic, ze nie zostalam wydepilowana dokladnie. no ale 4. zabieg po wakacjach i łudzę się, ze to bedzie koniec
Dzięki pocieszyłaś mnie. Poczekam jeszcze ten tydzień i zobaczę co będzie. Na razie to co mi odrosło zgoliłam wczoraj i widzę, że odrost jest naprawdę spowolniony, bo do tej pory czuję gładkość, co u mnie raczej się nie zdarzało po takim czasie od golenia

Cytat:
nie oberwały,bo nie były w tej fazie wzrostu.
poczytaj o fazach wzrostu włosa to zrozumiesz
Czytałam o fazach wzrostu włosa i wszystko rozumiem. Czytałam również o tym, że wszystkie włosy trafione przez laser powinny wypaść, bo zostały spalone. Natomiast nie odrośnie tylko ta część, która akurat była w fazie anagenu. I dlatego nasunęły mi się te wątpliwości, bo na razie nie zaobserwowałam żadnego wypadania, a włosy wyglądały zupełnie tak jak po goleniu.
Stary 2012-06-18, 17:50   #470
Dorix
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki pocieszyłaś mnie. Poczekam jeszcze ten tydzień i zobaczę co będzie. Na razie to co mi odrosło zgoliłam wczoraj i widzę, że odrost jest naprawdę spowolniony, bo do tej pory czuję gładkość, co u mnie raczej się nie zdarzało po takim czasie od golenia

Czytałam o fazach wzrostu włosa i wszystko rozumiem. Czytałam również o tym, że wszystkie włosy trafione przez laser powinny wypaść, bo zostały spalone. Natomiast nie odrośnie tylko ta część, która akurat była w fazie anagenu. I dlatego nasunęły mi się te wątpliwości, bo na razie nie zaobserwowałam żadnego wypadania, a włosy wyglądały zupełnie tak jak po goleniu.
U mnie włosy przeważnie wypadały dopiero od drugiego tygodnia i też część wyglądała jakby w ogóle nie została potraktowana laserem. Nie wypadały tylko te, które zostały ewidentnie pominięte.
Dorix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 08:39   #471
wiktoria_ego
Raczkowanie

Cytat:

Ja zapytałabym endokrynologa, bo w salonie Panie mogą nie wiedzieć takich szczegółów.
wiktoria_ego jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:16   #472
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:

czy moglabys mi podac prosze link do tego tekstu poniewaz trafilam z kolerzankami na bardzo nieuczciwa pania ,kotra po naszych uwagacg ,ze wykonuje zle zabiegi zaczela nam wkrecac ,ze poi zabiegu nie wszystkie wlosy wypadaja szok brak mi slow

dziewczyny pamietacie jak wam pokazywalam te filmiki jak ona jedzie laserem po nodze uzywajac zelu???zaczelysmy z na rozmawiac ona stwierdzila ,ze tak ja uczy;i na szkoleniu Light Sherem brak mi juuz slow babsko to oszustka i i tyle
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 13:19   #473
martyna_88
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

usunięte - podejrzenie reklamy
/admin/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-06-20 o 15:05
martyna_88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 13:48   #474
smerffie
Zakorzenienie

W gazecie przeczytałam własnie o nowym laserze, a mianowicie LOS. "LOS wykorzystuje jednoczesnie energie swiatla oraz pradu wysokiej czestotliwosci. dzieki temu laser usuwa wszystkie wloski, nawet z opalonej skóry"
Czy słyszałyście coś o tym laserze? Jakie są ceny i rzeczywista skuteczność? Czy myślicie, ze bylby on w stanie usunąć pozostalosci po LS? Mam tu na myśli jasne i cienkie wloski, ktorego LS nie łapie, ktorych normalnie nie widać, a patrząc pod slońce wyglądamy jakbysmy w ogole nie wiedziały co to depilacja

INSTA
Stary 2012-06-21, 22:41   #475
pszczola2000
Rozeznanie

czy ktoś korzysta/ł ze studia light na kochanowskiego w ząbkach?

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 07:56   #476
kattja8
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
czy moglabys mi podac prosze link do tego tekstu poniewaz trafilam z kolerzankami na bardzo nieuczciwa pania ,kotra po naszych uwagacg ,ze wykonuje zle zabiegi zaczela nam wkrecac ,ze poi zabiegu nie wszystkie wlosy wypadaja szok brak mi slow
Podaję linka do strony, na której znalazłam taką informację (mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako forma reklamy)

http://www.proestetica.com.pl/index....lacja_laserowa

Jest tam wyraźnie napisane, że: "Po zabiegu wszystkie włosy wypadają, ponieważ wszystkie włosy zostały ogrzane (spalone), ale na stałe zostaną usunięte jedynie te, które były w tym momencie w fazie wzrostu (anagenie)"
Stary 2012-06-22, 10:42   #477
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
W gazecie przeczytałam własnie o nowym laserze, a mianowicie LOS. "LOS wykorzystuje jednoczesnie energie swiatla oraz pradu wysokiej czestotliwosci. dzieki temu laser usuwa wszystkie wloski, nawet z opalonej skóry"
Czy słyszałyście coś o tym laserze? Jakie są ceny i rzeczywista skuteczność? Czy myślicie, ze bylby on w stanie usunąć pozostalosci po LS? Mam tu na myśli jasne i cienkie wloski, ktorego LS nie łapie, ktorych normalnie nie widać, a patrząc pod slońce wyglądamy jakbysmy w ogole nie wiedziały co to depilacja
jestem średnio nastawiona na nowości,bo wiem,ze są niedopracowane.
wolę znane i skuteczne metody.
Stary 2012-06-22, 11:13   #478
Aaliyah1981
Zadomowienie

Cytat:
Podaję linka do strony, na której znalazłam taką informację (mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako forma reklamy)

Jest tam wyraźnie napisane, że: "Po zabiegu wszystkie włosy wypadają, ponieważ wszystkie włosy zostały ogrzane (spalone), ale na stałe zostaną usunięte jedynie te, które były w tym momencie w fazie wzrostu (anagenie)"
bardzo ci dziekuje
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 11:47   #479
negri
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
czy ktoś korzysta/ł ze studia light na kochanowskiego w ząbkach?
tak kilka lat temu miałam serię zabiegów, efekt super, podobnie obsługa byłam ostatnio na zabiegu przypominającym i właściwie nic się nie zmieniło oprócz kosmetyczki - była jednakże równie miła, pomocna i profesjonalna, jak poprzednie. Jedyny minus to odległość (mieszkam na Ochocie).

negri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 21:06   #480
agaapra
Raczkowanie

Cytat:

U mnie po LS Ducie włoski najpierw odrastały takie jakby " podcięte" a następnie po ok. 2 tygodnie wypadały (czasami wypadały wszystkie a czasami zostawały placki "mniejsze " lub "większe") aby za chwilę odrosnąć. Po LS wypadały wszystkie i znacznie przerzedzona część odrastała po ok 3 miesiącach
agaapra jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości