Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 18 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-24, 14:53   #511
Mary Louu
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny mam mega prośbę ,mam pytanko. Nie mam czasu aby prześledzić wątek a jestem ciekawa jednej rzeczy.
Chcę zrobić sobie łydki i zastanawiam się jak wygląda sprawa jeśli chodzi o gładkość skóry po pierwszym zabiegu. Czy po pierwszej wizycie , wypadają wszystkie włosy i skora jest idealnie gładka czy wypadają niektóre a resztę trzeba sobie golić to czasu kolejnego zabiegu ??
Będę wdzięczna za odpowiedź

...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:18   #512
Agulek1977
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiesz co, przeglądam akurat forum, bo tez jestem ciekawa jak szybko znikają małe czarne punkciki pozostałe po zabiegu. Depilację miałam wczoraj - pachy plus bikini głębokie. Zabieg trwał z sumie ponad półtorej godziny, ok. 20 min pachy, reszta bikini. Wcześniej dwa dni przed zabiegiem pani zaprosiła mnie na bezpłatną konsultację i próbę (parę strzałów w pachy i chyba dwa na bikini), z tłumaczeniem co i jak, jakie mogą być konsekwencje, jakie zalety etc, także tu byłam zadowolona, że gabinet ma w miarę profesjonalne podejście, choć opinii wcześniej na jego temat nie wyczytałam, skusiła mnie promocja (95 pachy i 155 bikini).
Ból - spodziewałam się, że może boleć, jak to mówią chcesz być piękna musisz cierpieć ale dało się wytrzymać chociaż w pewnym momencie spociłam się jak mysz i nie wiedziałam czy dam radę. O dziwo bikini mniej bolało - gdyż było schładzane zmarzniętym żelem.
Na efekty muszę poczekać, na razie smaruję alantanem, mam pełno kropek i w jednym miejscu w pachwinie nieco chyba za mocną miałam dawkę, bo jestem na przestrzeni jakieś 3cm na 4cm w czerwonych kropkach. Ale nie wygląda źle, poparzeniem nie można nazwać, więc cierpliwie czekam aż zejdzie. Kolejna wizyta umówiona za 8 tygodni. Mam nadzieję, że warto było.... ;P
Agulek1977 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:46   #513
marcelinaba
Przyczajenie

Na Grouponie pojawiła się oferta na 6-miesięczny karnet open na depilację w Active Woman w Krk
Czy któraś z Was miała okazję robić depilacę w tym salonie? Godne polecenia? Jak efekty?
Póki co kupiono tylko 5 ofert, wiec zastanawiam się nad skutecznością i poleceniem :/
Chcę zrobić LS, ponieważ miałam 3 zabiegi IPL (w innym salonie), ale nie przyniósł rezultatów...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mega prośbę ,mam pytanko. Nie mam czasu aby prześledzić wątek a jestem ciekawa jednej rzeczy.
Chcę zrobić sobie łydki i zastanawiam się jak wygląda sprawa jeśli chodzi o gładkość skóry po pierwszym zabiegu. Czy po pierwszej wizycie , wypadają wszystkie włosy i skora jest idealnie gładka czy wypadają niektóre a resztę trzeba sobie golić to czasu kolejnego zabiegu ??
Będę wdzięczna za odpowiedź
Mary Louu, wprawdzie ja robiłam bikini a nie łydki, ale mało prawdopodobne, zeby na łydkach wypadło wszystko już po pierwszym razie Zależy oczywiście od skóry, koloru skóry i włosów, ale po pierwszym razie to skóra na pewno nie będzie gładka jak "pupcia niemowlęcia" chyba potrzeba cierpliwości, ale po 3, może 4 będzie gładka
marcelinaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 09:19   #514
Mary Louu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marcelinaba Pokaż wiadomość
Mary Louu, wprawdzie ja robiłam bikini a nie łydki, ale mało prawdopodobne, zeby na łydkach wypadło wszystko już po pierwszym razie Zależy oczywiście od skóry, koloru skóry i włosów, ale po pierwszym razie to skóra na pewno nie będzie gładka jak "pupcia niemowlęcia" chyba potrzeba cierpliwości, ale po 3, może 4 będzie gładka
Czyli włoski wypadną ale resztę nadal trzeba będzie golić ??

i jeszcze jedno pytanko : Opalać się nie można ale czy balsam brązujący można nakładać na nogi ??

Na grouponie pojawiła się oferta nielimitowanej depilacji IPL dla Gdańska i narobiłam sobie ochoty. No ale naczytałam się wiele negatywnych opinii na temat IPL więc teraz się waham.

Stary 2012-07-25, 11:02   #515
_malayka
Zadomowienie

Ech, a ja ciągle myślę, czy robić łydki z kuponów czy normalnie...

Chciałabym zaoszczędzić te pieniądze, to jasne, ale jednocześnie boję się, że będzie to zabieg wykonany 'po łebkach', adekwatnie do niskiej ceny, bez trzymania terminów i bez skupienia się indywidualnie na Kliencie...

Dodatkowo mam problem z tym że po depilatorze mocno wrastają mi włoski w kilku obszarach łydek; używam dobrych kremów i co jakiś czas uda mi się prawie zupełnie doprowadzić skórę do porządku, ale dość często jednak problem wraca, plus prawie nieustannie towarzyszy mi delikatne co prawda, ale zapalenie okołomieszkowe

Myślę, że przydałby się dobry salon w związku z tym, gdzie np. zaproponują mi jednocześnie jakieś porządne złuszczenie skóry łydek.

I mam jeszcze pytanie, wyczytałam gdzieś, że depilacja może być nie skuteczna w przypadku zaburzeń hormonalnych. Kojarzycie może o jakie chodzi?
Czy np. o hirsutyzm czy coś innego?

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

_malayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:39   #516
Dorix
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Ech, a ja ciągle myślę, czy robić łydki z kuponów czy normalnie...

Chciałabym zaoszczędzić te pieniądze, to jasne, ale jednocześnie boję się, że będzie to zabieg wykonany 'po łebkach', adekwatnie do niskiej ceny, bez trzymania terminów i bez skupienia się indywidualnie na Kliencie...

Dodatkowo mam problem z tym że po depilatorze mocno wrastają mi włoski w kilku obszarach łydek; używam dobrych kremów i co jakiś czas uda mi się prawie zupełnie doprowadzić skórę do porządku, ale dość często jednak problem wraca, plus prawie nieustannie towarzyszy mi delikatne co prawda, ale zapalenie okołomieszkowe

Myślę, że przydałby się dobry salon w związku z tym, gdzie np. zaproponują mi jednocześnie jakieś porządne złuszczenie skóry łydek.

I mam jeszcze pytanie, wyczytałam gdzieś, że depilacja może być nie skuteczna w przypadku zaburzeń hormonalnych. Kojarzycie może o jakie chodzi?
Czy np. o hirsutyzm czy coś innego?
Zadzwoń do zakładu i zadaj kilka pytań. Poza tym można poszukać opinii na temat konkretnego miejsca. W trakcie zabiegu też możesz zgłaszać swoje uwagi, np. na temat dokładności wykonania. Nie musisz też robić zabiegów w takich odstępach, jakie będą Ci proponować. Sprawdź, jaki jest termin ważności kuponu i zastanów się, ile razy będziesz mogła wykonać zabieg.
Korzystając z kuponów robiłam zabiegi w kilku miejscach i chociaż z dwóch nie byłam zadowolona, to i tak w ostatecznym rozrachunku bardziej mi się to opłaciło, niż gdybym miała płacić pełną cenę.

Ja też miałam b. duże problemy z wrastającymi włosami, zapaleniem mieszków, przebarwieniami pozapalnymi. Depilację laserową rozpoczęłam 1,5 roku temu i dzięki temu w końcu nie wstydzę się pokazywać nóg. Wszystko się ładnie zagoiło, walczę jeszcze z miejscowymi przebarwieniami.

Jeżeli podejrzewasz u siebie zaburzenia hormonalne to lepiej zrób wcześniej badania. Wydasz dużo pieniędzy, a nie będziesz zadowolona z efektu, bo niestety w takim przypadku nikt nie zagwarantuje, że po kilku zabiegach będziesz miała gładkie nogi.
Dorix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:54   #517
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli włoski wypadną ale resztę nadal trzeba będzie golić ??

i jeszcze jedno pytanko : Opalać się nie można ale czy balsam brązujący można nakładać na nogi ??

Na grouponie pojawiła się oferta nielimitowanej depilacji IPL dla Gdańska i narobiłam sobie ochoty. No ale naczytałam się wiele negatywnych opinii na temat IPL więc teraz się waham.
robiąć łydki i bikini LS po depilacji wypadły wszystkie włoski,a skóra była prawie łysa przez około 3 mies.po tym czasie zaczęły odrastać te włosy,które nie załapały się na laser swoją fazą wzrostu.były jednak cieńsze i jaśniejsze.
długo odrastały normalne,dlatego moje przerwy były takie długie

po LS Duet wypadły tylko te ,ktore miały wypaść ,bo były w fazie wzrostu,a reszta rosła normalnie.
nie było więc okresu gładkiej skóry,a włosy były normalne ciemne i grube .

co do IPL się nie wypowiem,wystarczająco dużo mółwiłam.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-07-25 o 17:56
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 18:02   #518
Mary Louu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
robiąć łydki i bikini LS po depilacji wypadły wszystkie włoski,a skóra była prawie łysa przez około 3 mies.po tym czasie zaczęły odrastać te włosy,które nie załapały się na laser swoją fazą wzrostu.były jednak cieńsze i jaśniejsze.
długo odrastały normalne,dlatego moje przerwy były takie długie

po LS Duet wypadły tylko te ,ktore miały wypaść ,bo były w fazie wzrostu,a reszta rosła normalnie.
nie było więc okresu gładkiej skóry,a włosy były normalne ciemne i grube .

co do IPL się nie wypowiem,wystarczająco dużo mółwiłam.
dziękuje za wypowiedź
Co do samego IPL to się zastanowię jeszcze

Stary 2012-07-25, 19:03   #519
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Ja też miałam b. duże problemy z wrastającymi włosami, zapaleniem mieszków, przebarwieniami pozapalnymi. Depilację laserową rozpoczęłam 1,5 roku temu i dzięki temu w końcu nie wstydzę się pokazywać nóg. Wszystko się ładnie zagoiło, walczę jeszcze z miejscowymi przebarwieniami.

Jeżeli podejrzewasz u siebie zaburzenia hormonalne to lepiej zrób wcześniej badania. Wydasz dużo pieniędzy, a nie będziesz zadowolona z efektu, bo niestety w takim przypadku nikt nie zagwarantuje, że po kilku zabiegach będziesz miała gładkie nogi.
Nawet nie masz pojęcia jak się cieszę, że napisałaś o tym, że również walczyłaś z wrastającymi włoskami i zapaleniem mieszków.
Czy idąc na pierwsze zabiegi jakoś specjalnie przygotowywałaś nogi? Zastanawiam się jak to wygląda w 'naszym' przypadku
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Co do problemów hormonalnych - owszem, mam takie, ale żadne nie wpływają na nadmierne owłosienie...
Jestem naturalną blondynką, mam bardzo gęste włosy i oprawę oczu, ale na ciele (przedramiona i uda) mam delikatne, jaśniutkie włoski, jedynie tam, gdzie się nagminnie goliłam (łydki i bikini) jest las
Nie mam więc żadnych nieprawidłowości jeśli o to chodzi.

Jedyny hormon z którego poziomem mam problem, to DHEAS - wytwarzany przez nadnercza. Wpływa na to, że przed okresem mam gorszą cerę. Miałam kiedyś również wysoki poziom prolaktyny.

Zastanawiam się, czy są tu jakieś dziewczyny, które mogłyby potwierdzić, czy te hormony mają wpływu na skuteczność depilacji.
Niedługo wybieram się do ginekologa-endokrynologa - mam nadzieję, że rozwieje moje wątpliwości...

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

Stary 2012-07-26, 10:00   #520
Dorix
Raczkowanie

Cytat:
Nawet nie masz pojęcia jak się cieszę, że napisałaś o tym, że również walczyłaś z wrastającymi włoskami i zapaleniem mieszków.
Czy idąc na pierwsze zabiegi jakoś specjalnie przygotowywałaś nogi? Zastanawiam się jak to wygląda w 'naszym' przypadku
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Starałam się nie golić włosów przez dłuższy czas, aby nie podrażnić skóry. Zrobiłam to dopiero przed samym zabiegiem, tak aby nie pojawiły się nowe zmiany. Smarowałam też nogi sudokremem i pastą cynkową. Bardzo niekomfortowo się czułam zdejmując spodnie aby pokazać nogi, bo wyglądały naprawdę źle. Na szczęście kosmetyczka pocieszała mnie mówiąc, że nie ja jedyna mam z tym problem. Z każdym kolejnym zabiegiem było lepiej, bo i podrażnień coraz mniej, a włosy przestały mi wrastać.
Laser mnie uratował, w końcu po tylu latach zaczęłam normalnie żyć
Stary 2012-07-26, 12:08   #521
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Starałam się nie golić włosów przez dłuższy czas, aby nie podrażnić skóry. Zrobiłam to dopiero przed samym zabiegiem, tak aby nie pojawiły się nowe zmiany. Smarowałam też nogi sudokremem i pastą cynkową. Bardzo niekomfortowo się czułam zdejmując spodnie aby pokazać nogi, bo wyglądały naprawdę źle. Na szczęście kosmetyczka pocieszała mnie mówiąc, że nie ja jedyna mam z tym problem. Z każdym kolejnym zabiegiem było lepiej, bo i podrażnień coraz mniej, a włosy przestały mi wrastać.
Laser mnie uratował, w końcu po tylu latach zaczęłam normalnie żyć
A jeśli w tym czasie miałaś jakieś wrośnięte to co? Jeśli są pod skórą i to widać, to trzeba je 'wydłubać'?

Mój problem nie jest aż tak duży, stosuję regularnie SVR Xerial 30 i ładnie mi złuszcza skórę, ale sporo włosków widzę pod skórą i jakoś nie chcą wyjść, a nie chcę ich maltretować igłą i zastanawiam się, czy to nie przeszkadza...

Stary 2012-07-26, 16:03   #522
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuje za wypowiedź
Co do samego IPL to się zastanowię jeszcze
no chyba ,że potraktujesz zabieg jak zamiennik woskowania.
problem bedzie jeśli potem zdecydujesz się na LS,bo musisz odczekac minimum pól roku,a nawet rok zanim włosy odrosną grube i zdrowe.
IPL tylko czasowo osłabia cebulki,aby znów się po czasie umocniły jak przed depilacją
Stary 2012-07-26, 23:40   #523
smerffie
Zakorzenienie

Przepraszam za mału offtop,ale mam pytanie: czy orientujecie sie czy zamykanie naczynek IPL jest skuteczne? Glownie chodzi mi o lydki i uda. Wiadome juz jest, ze jesli chodzi o depilacje to IPL sie nie nadaje. A naczynka? Nie moge w internecie znalezc nic sensownego o zamykaniu naczynek.....

INSTA
smerffie jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 06:38   #524
ellish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Przepraszam za mału offtop,ale mam pytanie: czy orientujecie sie czy zamykanie naczynek IPL jest skuteczne? Glownie chodzi mi o lydki i uda. Wiadome juz jest, ze jesli chodzi o depilacje to IPL sie nie nadaje. A naczynka? Nie moge w internecie znalezc nic sensownego o zamykaniu naczynek.....
nie polecam. IPL nie zamknie naczynek, jedynie sprawi, ze sie nie powiekszy problem, chociaz i tutaj nie jest to pewne.

Dziewczyny, nie traccie kasy na IPL:/
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 10:15   #525
Mary Louu
Zakorzenienie

Cytat:
no chyba ,że potraktujesz zabieg jak zamiennik woskowania.
problem bedzie jeśli potem zdecydujesz się na LS,bo musisz odczekac minimum pól roku,a nawet rok zanim włosy odrosną grube i zdrowe.
IPL tylko czasowo osłabia cebulki,aby znów się po czasie umocniły jak przed depilacją
bardzo Ci dziękuje
rzeczywiście szkoda pieniędzy na coś takiego

Stary 2012-07-27, 14:28   #526
kwiat wisni2
BAN stały

Dziewczyny już kieeeedyś obserwowałam I cz. wątku. Ciekawi mnie ostatnio jedno.
Przed depilacją laserową używacie kremu znieczulającego (jak się nazywał?) czy mogę go stosować przed depilacją woskiem?Zastanawia mnie czy to złagodzi ból przy wyrywaniu np. w okolicach bikini
kwiat wisni2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 14:48   #527
Dorix
Raczkowanie

Cytat:
A jeśli w tym czasie miałaś jakieś wrośnięte to co? Jeśli są pod skórą i to widać, to trzeba je 'wydłubać'?

Mój problem nie jest aż tak duży, stosuję regularnie SVR Xerial 30 i ładnie mi złuszcza skórę, ale sporo włosków widzę pod skórą i jakoś nie chcą wyjść, a nie chcę ich maltretować igłą i zastanawiam się, czy to nie przeszkadza...
Na początku usuwałam zdezynfekowaną igłą, ale potem przestałam bo zauważyłam, że włosy z czasem znikają, tak jakby same się odkrywały. Miałam miejsca, gdzie wrośniętych włosów nawet nie widziałam, ale wiedziałam że tam są, bo był stan zapalny. Po kolejnych depilacjach pozostały mi w tych miejscach jedynie malutkie blizny.
Poza tym, pomiędzy kolejnymi depilacjami robiłam sobie peeling kawowy, odczekując ok. miesiąca po zabiegu.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiat wisni2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już kieeeedyś obserwowałam I cz. wątku. Ciekawi mnie ostatnio jedno.
Przed depilacją laserową używacie kremu znieczulającego (jak się nazywał?) czy mogę go stosować przed depilacją woskiem?Zastanawia mnie czy to złagodzi ból przy wyrywaniu np. w okolicach bikini
Zapewne była mowa o kremie emla.
Stary 2012-07-27, 14:51   #528
kwiat wisni2
BAN stały

Tak tak, teraz pamiętam - emla. Myślisz, że to dobry pomysł nakładać przed woskowaniem?
kwiat wisni2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:50   #529
Plastulla
Raczkowanie

Witam,zapisałam się wczoraj na depilację Light Sheer tutaj ---> http://www.aw-derma.pl/ ,wolny termin był już na ten czwartek ale powiedziałam Pani dr że używam balsamów z bardzo wysokim stężeniem mocznika (na wrastające włoski)to powiedziała że za tydzień ale jeszcze dodałam że stosuję również peelingi chemiczne z kwasami ,m in. salicylowy,mlekowy itp. w stężeniach 30% wzwyż więc ostateczny termin zabiegu za dwa tygodnie od dzisiaj... Czy to nie za szybko ??? szukałam czegoś najlepszego we Wrocławiu ,skusiłąm sie ze względu na typ lasera,skoro duet nie zbiera tak dużo pozytywnych opinii wolałam LS ,w innych salonach dominuje IPL.Jeszcze mogę zmienić zdanie ale nie widziałm w obu wątkach żeby ktoś bardzo polecał jakiś konkretny salon,były tylko negatywne opinie o CTL na ul.Jaracza i o jeszcze jakimś na Traugutta.Proszę WROCŁAWIANKI o poradę
Plastulla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 21:21   #530
my dee
Raczkowanie

Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)

Cytat:
Napisane przez Plastulla Pokaż wiadomość
Jeszcze mogę zmienić zdanie ale nie widziałm w obu wątkach żeby ktoś bardzo polecał jakiś konkretny salon,były tylko negatywne opinie o CTL na ul.Jaracza i o jeszcze jakimś na Traugutta.Proszę WROCŁAWIANKI o poradę
hej, jesli chodzi o salon na Traugutta - to pewnie chodzi Ci o Dermamed - ja chodzę tam na epilację i naprawdę jestem mega zadowolona - pierwsze włoski po 3 miesiącach - wcześniej święty spokój.
Oni tam ponoć mają jakąś super maszynę i jakąś wiązkę lasera :s na ich www są badania - zalukaj:
http://www.dermamed-instytut.com/?name=epilacja
my dee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:33   #531
natalenka89
Raczkowanie

dziewczyny uważajcie na depilację :/ ja robiłam nogi pod koniec marca, zrobiły mi się przebarwienia ale po jakimś czasie zaczęłam peeling i wszystko wróciło do normy. w ten weekend wyszłam na słońce i w tych miejscach, w których miałam przebarwienia, teraz mam ciemniejsze plamki ;/ po prostu k... świetnie.

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:24   #532
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny uważajcie na depilację :/ ja robiłam nogi pod koniec marca, zrobiły mi się przebarwienia ale po jakimś czasie zaczęłam peeling i wszystko wróciło do normy. w ten weekend wyszłam na słońce i w tych miejscach, w których miałam przebarwienia, teraz mam ciemniejsze plamki ;/ po prostu k... świetnie.
trudno powiedzieć skąd u ciebie przebarwienia.ja nie miałam przebarwień od słońca,a depilowałam się w styczniu,a pierwsze solarium zaliczyłam na początku czerwca.

zapytaj się z salonie,czy to trwałe,czy czasowe przebarwienia,może wystarczy zrobić jakiś peeling,a może bierzesz leki ziołowe powodujące plamy
Stary 2012-08-06, 15:43   #533
natalenka89
Raczkowanie

Cytat:
trudno powiedzieć skąd u ciebie przebarwienia.ja nie miałam przebarwień od słońca,a depilowałam się w styczniu,a pierwsze solarium zaliczyłam na początku czerwca.

zapytaj się z salonie,czy to trwałe,czy czasowe przebarwienia,może wystarczy zrobić jakiś peeling,a może bierzesz leki ziołowe powodujące plamy

nie biorę żadnych leków, na bikini ani pod pachami nic takiego mi się nie zrobiło, tylko nogi. więc smutno. porobię peelingi, jak nie pomoże to nie wiem ;/

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 14:55   #534
_Viola_
Przyczajenie

Witam,
mam do odsprzedania jeden zabieg na depilacje laserową bikini. Ja niestety nie mogę z niego skorzystać. Gabinet znajduje się w Łodzi. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana proszę o kontakt: luccy_lp@wp.pl
_Viola_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:52   #535
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Viola_ Pokaż wiadomość
Witam,
nie wolno sprzedawac na wizazu.to nie darmowa tablica ogłoszeń.
Stary 2012-08-11, 20:29   #536
Pech
Przyczajenie

Hej. Mam pytanie na które pierwszy post tego wątku nie bardzo mi odpowiada, nie jestem pewna czy to prawda.

Tak więc chcę sobie wykonać taki zabieg (na brzuch ^^') laserem najlepiej diodowym (słyszałam, że ten najlepszy, ale nie wiem dużo o laserach). Czy pomiędzy zabiegami jest faktycznie jakiś czas którego nie można przekroczyć? I ile on wynosi?
Bo ja mieszkam w Niemczech gdzie to wszystko jest droższe... Chciałam zrobić zabiegi w Polsce ale nie mogę mieć gwarancji, że będę tam co miesiąc... Ile ten czas między zabiegami ma wynosić i czy jego przedłużanie odbija się na skuteczności zabiegu?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edit: a i jeszcze jedno... Czy w każdym salonie wymagają zgolenia włosków przed zabiegiem? To akurat jest ostatnim co zrobię z moim meszkiem na brzuchu... Będą kłuły a chłopakowi to już w ogóle nie pozwolę się dotknąć... Po pierwszym zabiegu gwarantują usunięcie ~30% włosów a co z pozostałymi 70%? Będę latać z taką strzechą na brzuchu?
A może wystarczy wygolić się kremem? Ale to chyba nie jest zalecane...

Edytowane przez Pech
Czas edycji: 2012-08-11 o 21:33
Pech jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:26   #537
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pech Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie na które pierwszy post tego wątku nie bardzo mi odpowiada, nie jestem pewna czy to prawda.

Tak więc chcę sobie wykonać taki zabieg (na brzuch ^^') laserem najlepiej diodowym (słyszałam, że ten najlepszy, ale nie wiem dużo o laserach). Czy pomiędzy zabiegami jest faktycznie jakiś czas którego nie można przekroczyć? I ile on wynosi?
Bo ja mieszkam w Niemczech gdzie to wszystko jest droższe... Chciałam zrobić zabiegi w Polsce ale nie mogę mieć gwarancji, że będę tam co miesiąc... Ile ten czas między zabiegami ma wynosić i czy jego przedłużanie odbija się na skuteczności zabiegu?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edit: a i jeszcze jedno... Czy w każdym salonie wymagają zgolenia włosków przed zabiegiem? To akurat jest ostatnim co zrobię z moim meszkiem na brzuchu... Będą kłuły a chłopakowi to już w ogóle nie pozwolę się dotknąć... Po pierwszym zabiegu gwarantują usunięcie ~30% włosów a co z pozostałymi 70%? Będę latać z taką strzechą na brzuchu?
A może wystarczy wygolić się kremem? Ale to chyba nie jest zalecane...
pierwszy post niekoniecznie,ale od tyłu 3 strony na pewno dadzą ci odpowiedź,bo nikomu nie chce się pisać 100 razu to samo
Stary 2012-08-13, 14:42   #538
weraxx
Raczkowanie

Odstęp LS na pachy 8tyg będzie ok, czy lepiej poczekać dłużej? Bikini podobnie?
weraxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:50   #539
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Odstęp LS na pachy 8tyg będzie ok, czy lepiej poczekać dłużej? Bikini podobnie?
teoretycznie bedzie ok, bo ponoc 8 - 10 tygodni to proponowany odstep na pachy; natomiast na bikini odstep jest dluzszy: 10 - 12 tygodni.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:45   #540
Pech
Przyczajenie

Cytat:
pierwszy post niekoniecznie,ale od tyłu 3 strony na pewno dadzą ci odpowiedź,bo nikomu nie chce się pisać 100 razu to samo
Na pierwsze pytanie dostałam odpowiedź, ale na drugie już nie, więc ponawiam pytanie. Nie dziw się, że w stu postowym temacie pytania się będą powtarzać. Jeśli odpowiadać Ci się nie chce, to może po prostu nie pisz nic, bo takie gadanie to zwykły spam (:
Pozdrawiam.
Pech jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości