Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 19 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-13, 20:14   #541
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Pech Pokaż wiadomość
Na pierwsze pytanie dostałam odpowiedź, ale na drugie już nie, więc ponawiam pytanie. Nie dziw się, że w stu postowym temacie pytania się będą powtarzać. Jeśli odpowiadać Ci się nie chce, to może po prostu nie pisz nic, bo takie gadanie to zwykły spam (:
Pozdrawiam.
gdyby nie tysięczne pytania o to samo nie byłoby tysiąc postów,ale po co się trudzić skoro ktoś pomoże

pocztytaj wątek od końca,czyli ze 3 strony od twojej wypowiedzi .tam znajdziesz wszystkie nurtujące cie pytania

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-08-13 o 20:16
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 10:34   #542
Plastulla
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Miałam wczoraj zabieg we Wrocławiu w gabinecie AW-DERMA na
ul. Boya Żeleńskiego ,wrażenia pozytywne. Depilowałam łydki,to był laser Light Sheer firmy Lumenis. Po zabiegu miałam zaczerwienienia i kropki nie większe jak po depilacji depilatorem ,teraz po nocy z kremem alantan,podrażnienia są delikatne,lekkie zaczerwienienie. Moc miałam ustawioną na 38 jednostek,namawiałam na 42 ale nie zgodziły się bo to mój pierwszy w życiu zabieg i biorę różne leki w tym antydepresanty.
Plastulla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 18:38   #543
gwiazdka93
Zakorzenienie

Czy któraś z Was ma/miała wykonywaną depilację laserową w salonie Active Woman w Krakowie na Józefińskiej? Bardzo zachęca mnie cena- pakiet 10 zabiegów na wąsik i brodę wynosi tylko 900, ale nie wiem czy nie jest to podejrzanie tanio. Może wizażanki z innych miast mogłyby się również wypowiedzieć o cenie, co sądzicie? Dodam, że laser to tradycyjny Light Sheer. Wątek przeszukałam, ale jest bardzo mało informacji na temat tego salonu.
Stary 2012-08-17, 20:00   #544
agaqcinska
Raczkowanie

Robiłam depilację w Active Woman w pakiecie 3xpachy i 3xbikini (bikini w sumie mialam robione pięć razy, ale dwa pierwsze w innych gabinetach) i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonywany jest dokładnie, dużą mocą (o ile ktoś wytrzyma ). Pani Kasia, która wykonywała mi zabiegi bardzo miła, dokładna. Aha i nie naciągają każąc przychodzić w za krótkich odstępach.
Ostatnie zabiegi miałam robione w kwietniu i od tego czasu urosło tylko kilka włosków, które były jaśniejsze i laser nie jest w stanie ich wyłapać

Edytowane przez agaqcinska
Czas edycji: 2012-08-17 o 20:03
agaqcinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:49   #545
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agaqcinska Pokaż wiadomość
Robiłam depilację w Active Woman w pakiecie 3xpachy i 3xbikini (bikini w sumie mialam robione pięć razy, ale dwa pierwsze w innych gabinetach) i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonywany jest dokładnie, dużą mocą (o ile ktoś wytrzyma ). Pani Kasia, która wykonywała mi zabiegi bardzo miła, dokładna. Aha i nie naciągają każąc przychodzić w za krótkich odstępach.
Ostatnie zabiegi miałam robione w kwietniu i od tego czasu urosło tylko kilka włosków, które były jaśniejsze i laser nie jest w stanie ich wyłapać
Bardzo mi pomogłaś, dziękuję
Stary 2012-08-20, 11:19   #546
carolinaa91
Przyczajenie

Czy któraś z Was miała doświadczenie z laserem Milesman Premium? Znalazłam informacje w internecie, że jest taka samo skuteczny jak Light Sheer, ale chciałabym jeszcze zweryfikować te informacje. Zastanawiam się nad zakupem bonu na gruperze na depilację tym laserem w klinice Butterfly Body Clinic w Warszawie? Czy jest tu ktoś, kto może polecić/odradzić to miejsce?
carolinaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 12:26   #547
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez carolinaa91 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała doświadczenie z laserem Milesman Premium? Znalazłam informacje w internecie, że jest taka samo skuteczny jak Light Sheer, ale chciałabym jeszcze zweryfikować te informacje. Zastanawiam się nad zakupem bonu na gruperze na depilację tym laserem w klinice Butterfly Body Clinic w Warszawie? Czy jest tu ktoś, kto może polecić/odradzić to miejsce?
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4426
Stary 2012-08-21, 14:16   #548
Annuar
Raczkowanie

Witajcie, dołączam do grona. Byłam już zapisana na fotodepilację IPL, ale zrezygnowałam - z informacji na różnych forach wynikało, że zadowolone były tylko osoby będące w trakcie zabiegów. A po zaprzestaniu włoski odrastały. Zacisnęłam więc pasa (jednorazowo to duży dla mnie wydatek) i zdecydowałam się na "prawdziwy" laser LS. Jestem po pierwszym zabiegu (głębokie bikini), bolało bardzo, ale nie aż tak abym następnym razem planowała użyć maści znieczulającej. Nie wiem jak długo będę się goić - mam obrzęk, zaczerwienienie, boli i piecze, nie mam szans np. pójść na rower. Smaruję się maścią ALantan Plus. Następny zabieg - wstępnie za 4 tyg., zależy od tempa wzrostu włosków.
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:29   #549
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Witajcie, dołączam do grona. Byłam już zapisana na fotodepilację IPL, ale zrezygnowałam - z informacji na różnych forach wynikało, że zadowolone były tylko osoby będące w trakcie zabiegów. A po zaprzestaniu włoski odrastały. Zacisnęłam więc pasa (jednorazowo to duży dla mnie wydatek) i zdecydowałam się na "prawdziwy" laser LS. Jestem po pierwszym zabiegu (głębokie bikini), bolało bardzo, ale nie aż tak abym następnym razem planowała użyć maści znieczulającej. Nie wiem jak długo będę się goić - mam obrzęk, zaczerwienienie, boli i piecze, nie mam szans np. pójść na rower. Smaruję się maścią ALantan Plus. Następny zabieg - wstępnie za 4 tyg., zależy od tempa wzrostu włosków.
4 tygodnie to zdecydowanie zbyt krótka przerwa w depilacji, muszą odrosnąć Twoje włosy i wtedy ponownie można je potraktować laserem. 8 tygodni to minimum.

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:17   #550
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
4 tygodnie to zdecydowanie zbyt krótka przerwa w depilacji, muszą odrosnąć Twoje włosy i wtedy ponownie można je potraktować laserem. 8 tygodni to minimum.
jeśli posłuchasz się pani z salonu to będziesz musiała zrobić więcej zabiegów niż to konieczne.
salony często tak naciągają klientów,a wtedy tylko co drugi zabieg moze być skuteczny.
włos musi mieć czas ,aby odrosnąć po uszkodzeniu cebulki.te cebulki,które były w odpowiedniej fazie są zniszczone,a pozostałe tylko uszkodzone,jednak z nich dalej wyrasta włos cieńszy i jasniejszy
lepiej zrobić żadziej i mniej niż często

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-08-21 o 19:19
Stary 2012-08-22, 08:15   #551
Annuar
Raczkowanie

Mnie również zdziwił tak krótki czas do kolejnego zabiegu, trochę się zasmuciłam, po nabrałam jakiegoś tam zaufania do tego gabinetu. Ale pani zastrzegła, że wcześniej zadzwoni do mnie i spyta, czy włoski odrosły, jak nie, to przesuniemy termin. Może wybierając te 4 tygodnie sugerowała się typem moich włosów? Mi szybko rosną, goliłam się dzień przed a podczas zabiegu pani musiała mnie "podgalać", od -nastu lat używam depilatora do nóg a i tak nogi muszę depilować średnio raz w tygodniu.
Będę siebie obserwować, ale chyba Was posłucham i jak minie te 4 tygodnie to przesunę zabieg o kolejne (4 tygodnie ?). Z tego co zrozumiałam, to na pewno nie zaszkodzi, a raczej pomoże jakości całej depilacji.
Tak sobie jeszcze myślę, że ten wskazany krótki czas to - niestety - też taka ekonomia gabinetu. Oni nie mieszczą się w mojej miejscowości na stałe, tylko przyjeżdżają do autoryzowanego gabinetu ze sprzętem raz w miesiącu i pewnie chcą, aby przyjazd im się bardziej kalkulował Ale dzięki temu zabieg jest tańszy niż w gabinetach, które mają laser na stałe.
W Internecie podawana odległość między zabiegami ma niestety dużą rozpiętość - 4-12 tyg. w zależności od depilowanego miejsca i predyspozycji skóry... trudno ocenić co dla mnie będzie dobrze. Ufałam gabinetowi, ale teraz nie jestem pewna...

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-08-22 o 10:28
Stary 2012-08-22, 13:22   #552
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie również zdziwił tak krótki czas do kolejnego zabiegu, trochę się zasmuciłam, po nabrałam jakiegoś tam zaufania do tego gabinetu. Ale pani zastrzegła, że wcześniej zadzwoni do mnie i spyta, czy włoski odrosły, jak nie, to przesuniemy termin. Może wybierając te 4 tygodnie sugerowała się typem moich włosów? Mi szybko rosną, goliłam się dzień przed a podczas zabiegu pani musiała mnie "podgalać", od -nastu lat używam depilatora do nóg a i tak nogi muszę depilować średnio raz w tygodniu.
Będę siebie obserwować, ale chyba Was posłucham i jak minie te 4 tygodnie to przesunę zabieg o kolejne (4 tygodnie ?). Z tego co zrozumiałam, to na pewno nie zaszkodzi, a raczej pomoże jakości całej depilacji.
Tak sobie jeszcze myślę, że ten wskazany krótki czas to - niestety - też taka ekonomia gabinetu. Oni nie mieszczą się w mojej miejscowości na stałe, tylko przyjeżdżają do autoryzowanego gabinetu ze sprzętem raz w miesiącu i pewnie chcą, aby przyjazd im się bardziej kalkulował Ale dzięki temu zabieg jest tańszy niż w gabinetach, które mają laser na stałe.
W Internecie podawana odległość między zabiegami ma niestety dużą rozpiętość - 4-12 tyg. w zależności od depilowanego miejsca i predyspozycji skóry... trudno ocenić co dla mnie będzie dobrze. Ufałam gabinetowi, ale teraz nie jestem pewna...
moje włosy też szybko rosną,jednak 4 tyg to zdecydowanie za mało na odbudowe uszkodzonej cebulki.nie liczymy tylko czasu wzrostu włosa,ale jego regenerację
Stary 2012-08-22, 14:36   #553
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez carolinaa91 Pokaż wiadomość
Ja robiłam Milesmanem bikini ale to we Wrocławiu. Po 4 zabiegach jestem bardzo zadowolona z efektów. Robione miałam dokładnie i wszystkie włoski za każdym razem wypadały i oczywiście coraz mniej odrastało. Bardzo ciekawa jestem jak będzie po ostatnim zabiegu. Na razie 6ty tydzień i gładziutko. Po trzecim musiałam czekać 10-11 tygodni żeby w ogóle zaczęły kiełkować

Jak za koleje 6 tygodni nie odrośnie mi gąszcz to idę na łydki na Milesmana jak tylko opalenizna zblednie

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-08-22 o 14:37
iivii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 15:17   #554
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja robiłam Milesmanem bikini ale to we Wrocławiu. Po 4 zabiegach jestem bardzo zadowolona z efektów. Robione miałam dokładnie i wszystkie włoski za każdym razem wypadały i oczywiście coraz mniej odrastało. Bardzo ciekawa jestem jak będzie po ostatnim zabiegu. Na razie 6ty tydzień i gładziutko. Po trzecim musiałam czekać 10-11 tygodni żeby w ogóle zaczęły kiełkować

Jak za koleje 6 tygodni nie odrośnie mi gąszcz to idę na łydki na Milesmana jak tylko opalenizna zblednie
A czy jest różnica w cenie między nim a Light Sheer?

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

_malayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 08:28   #555
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Ja robiłam Milesmanem bikini ale to we Wrocławiu. Po 4 zabiegach jestem bardzo zadowolona z efektów. Robione miałam dokładnie i wszystkie włoski za każdym razem wypadały i oczywiście coraz mniej odrastało.
A jak długie miałaś przerwy między kolejnymi zabiegami ?

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
nie biorę żadnych leków, na bikini ani pod pachami nic takiego mi się nie zrobiło, tylko nogi. więc smutno. porobię peelingi, jak nie pomoże to nie wiem ;/
Ja mam przebarwienia na twarzy od hormonów. To trwałe uszkodzenia komórek. Bez względu na to co zrobię "od zewnątrz" (wybielanie, zabiegi z kwasami itp.) - a robić można je tylko jesienią i zimą - to i tak wystarczą 2 tygodnie słonecznego marca, aby wszystko wróciło. Jeśli komórki wytwarzające melaninę w skórze zostały uszkodzone, to zabiegi rozjaśniające i peelingujące mają jednorazowy charakter Latem chronię twarz przed słońcem jak mogę, ale i tak jestem w "ciapki". I tak będzie do końca życia
M.in. z tego względu (oprócz względów finansowych) decyduję się tylko na depilację bikini. Innych sfer nie chcę ryzykować.

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-08-23 o 08:33
Stary 2012-08-23, 08:53   #556
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
A czy jest różnica w cenie między nim a Light Sheer?
U mnie w mieście jest ogromna różnica. Normalnie LS na głębokie bikini to ok 400 zł. A ja w mojej klinice płacę 125 zł + ok 20 za emlę. Tam zabieg na każdą część ciała kosztuje 125 zł z tym że np. 2 łydki to już 2 części ciała Miejsce do którego chodzę to nie jakiś gabinecik promujący się na grouponie. Zajmują się też chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, mają dobry sprzęt i w ogóle. Więc cena tym bardziej atrakcyjna .

Cytat:
A jak długie miałaś przerwy między kolejnymi zabiegami ?
Najkrótsza przerwa to było 12 tygodni (po pierwszym zabiegu) a najdłuższa to 14 tygodni.

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-08-23 o 09:00
Stary 2012-08-23, 10:51   #557
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
U mnie w mieście jest ogromna różnica. Normalnie LS na głębokie bikini to ok 400 zł. A ja w mojej klinice płacę 125 zł + ok 20 za emlę. Tam zabieg na każdą część ciała kosztuje 125 zł z tym że np. 2 łydki to już 2 części ciała Miejsce do którego chodzę to nie jakiś gabinecik promujący się na grouponie. Zajmują się też chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, mają dobry sprzęt i w ogóle. Więc cena tym bardziej atrakcyjna .
A jakie to miasto?

Różnica faktycznie ogromna, wczoraj googlałam chwilę ceny w Warszawie, to widziałam dwa gabinety, gdzie była identyczna jak za LS.

Ja mam przygotowane na depilację sporo kasy i jak myślę ile mogłabym oszczędzić mając dalej dobry efekt to...

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

Stary 2012-08-23, 11:25   #558
iivii
Raczkowanie

Cytat:
A jakie to miasto?

Różnica faktycznie ogromna, wczoraj googlałam chwilę ceny w Warszawie, to widziałam dwa gabinety, gdzie była identyczna jak za LS.

Ja mam przygotowane na depilację sporo kasy i jak myślę ile mogłabym oszczędzić mając dalej dobry efekt to...
Ja robię we Wrocławiu TUTAJ
Stary 2012-08-23, 11:42   #559
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Ech, mam do Wrocławia za daleko - koszt benzyny przewyższyłby różnicę w cenie

W Warszawie mało jest MP i ceny są zbliżone, a nawet wyższe!, od LS

Stary 2012-08-23, 11:47   #560
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Ech, mam do Wrocławia za daleko - koszt benzyny przewyższyłby różnicę w cenie

W Warszawie mało jest MP i ceny są zbliżone, a nawet wyższe!, od LS
Szkoda
Ale ciiiiii bo u nas też podrożeje
Stary 2012-08-23, 11:52   #561
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Szkoda
Ale ciiiiii bo u nas też podrożeje
Swoją drogą, to w ogóle salon, gdzie jest wyjątkowo tanio

Stary 2012-08-23, 15:09   #562
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

świetny cennik,cena za udo i łydkę,szkoda,że nogi nie są liczone parami ,choć pachy są razem
Stary 2012-08-23, 15:52   #563
sasqnia
BAN stały

Ja za tydzień mam ost 6 zabieg. Jestem ciekawa czy efekty będą widoczne po dłuższym czasie Bo jak na razie w miesięcznych odstępach wszystko jest super !
sasqnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:30   #564
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

świetny cennik,cena za udo i łydkę,szkoda,że nogi nie są liczone parami ,choć pachy są razem
ojtam ojtam... ważne, że tanio!
250 zł za łydki - ja w Warszawie przeznaczyłam na to 400.

Stary 2012-08-24, 00:22   #565
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

Cytat:
ojtam ojtam... ważne, że tanio!
250 zł za łydki - ja w Warszawie przeznaczyłam na to 400.
No ceny fajne. Wiec zaryzykowałam tego Milesmana. W końcu cena z 3-4 zabiegi na bikini to jak za jeden gdzie indziej. No i jestem zadowolona .
Tak jak pisałam, zrobię jeszcze łydki i chyba pachy poprawię bo nie jestem zadowolona po serii robionej aleksandrytowym.
Stary 2012-08-24, 17:18   #566
eevvaa
Zakorzenienie

Jak oceniacie pracę Pani Leny z Boston Clinic?
W internecie krążą o niej bardzo złe opinie...
Czy w ogóle jesteście zadowolone z depilacji w Boston?

Edytowane przez eevvaa
Czas edycji: 2012-08-24 o 17:25
Stary 2012-08-25, 08:36   #567
sitammelc
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Jak oceniacie pracę Pani Leny z Boston Clinic?
W internecie krążą o niej bardzo złe opinie...
Czy w ogóle jesteście zadowolone z depilacji w Boston?

Opinie o BC już przewijały się na forum - można wyszukać. Ja osobiście jestem bardzo niezadowolona z jakości zabiegów, choć p. Lena wykonuje je i tak dokładniej niż p. Zosia
sitammelc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 13:57   #568
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sitammelc Pokaż wiadomość
Opinie o BC już przewijały się na forum - można wyszukać. Ja osobiście jestem bardzo niezadowolona z jakości zabiegów, choć p. Lena wykonuje je i tak dokładniej niż p. Zosia
dzięki
Zdecydowałam się jednak na kupon do Laser Expert. Mam nadzieję, że dobiję włosy na bikini (jestem po 3-ech zabiegach) oraz w całości wydepiluję pachy

Stary 2012-08-26, 15:58   #569
TmargoT
Zakorzenienie

gdybycie coś wypatrzyły taniego na śląsku,lub w bielsku to chętnie się skuszę na dobicie resztek
Stary 2012-08-27, 08:01   #570
Annuar
Raczkowanie

Jestem tydzień po pierwszym zabiegu na bikini, nie mam porównania, jak powinnam wyglądać Ale wyglądam kiepsko, nie mam już zaczerwień i opuchlizny, ale wszędzie czarne i czerwone kropki i krostki, na pewno nie pokazałabym się tak na plaży, a seks tylko przy zgaszonym świetle Poza tym w kilku miejscach mam chyba pozostawione (ominięte podczas zabiegu) włoski, bo rosną sobie spokojnie. Czy to problem, czy to się zdarza?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości