Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 21 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-14, 09:48   #601
kasiaska89
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na bikini, do którego używałam tylko golarki (trymera). Na nogach od wielu lat stosuję depilator, do pach jednorazową maszynkę i nie jest to dla mnie kłopotliwe. Ale golenia bikini miałam dosyć, dlatego długo odkładałam pieniążki i się zdecydowałam. Ale jestem na razie po I zabiegu, więc niewiele mogę powiedzieć o efektach.
To tak jak ja, depilator tylko na łydki. Chodzi mi jednak bardziej o ból, czy jest duży, ponieważ tego się troszkę obawiam
kasiaska89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 10:53   #602
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaska89 Pokaż wiadomość
Powiedzcie również czy któraś z Was decydowała się na bikini, pachy, pomimo, że zawsze używała jedynie żyletek i kremów? (zero depilatora, czy wosku)
Pozdrawiam
boli tak samo jak uda,łydki,bikini czy pachy.
jak to mówią,zapomina się o bólu widząc efekty depilacji
uważam,że powinnaś spróbowac na 30 jednostek,bo poniżej 20 nie ma efektów (słowa naszej wizażowej kosmetyczki)
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:25   #603
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

i jak wygladasz ?
Śmiem twierdzić, że ta opuchlizna, strupy, czy co tam jeszcze było sugerowane, są mocno przesadzone Po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie, które spokojnie dało się ukryć pod podkładem. Strupów żadnych nie ma (jedynie lekkie podrażnienie), opuchlizny tym bardziej, więc nie straszyć tu
I nawet u dentysty byłam
Stary 2012-09-15, 10:17   #604
KASIA_lelo
Raczkowanie

Ponawiam pytania:

*od prawie dwóch lat chodze na depilację ipl+ rf. Czy faktycznie tak niszczy włókna kolagenowe? Bo myślałam o tym, żeby karnet który mam wykorzystać na wąsik, a zacząć teraz LS to moze do wakacji skoncze
* planuje skonczyc ten karnet co obecnie mam i przerzucic sie na ligh sheer, bo pachy robilam wlasnie ligh sheerem i po 3 zabiegam mialam praktycznie spokoj. teraz po roku od zabiegow mam jakies pojedyncze wloski ale widocznie i tak by w tym czasie wyrosly, wiec widze niesamowita roznice pomiedzy tymi dwoma metodami, szkoda ze dopiero teraz :/ I tu moje drugie pytanie? Czy mogę po 6-8 tygodniach od ostatniego ipl isc na LS?
KASIA_lelo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 13:45   #605
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Śmiem twierdzić, że ta opuchlizna, strupy, czy co tam jeszcze było sugerowane, są mocno przesadzone Po zabiegu miałam lekkie zaczerwienienie, które spokojnie dało się ukryć pod podkładem. Strupów żadnych nie ma (jedynie lekkie podrażnienie), opuchlizny tym bardziej, więc nie straszyć tu
I nawet u dentysty byłam
a jaką mocą miałaś robione?
wiesz,moje przeżycia są związane z depilacją bikini,gdzie skóra jest delikatna.
ciekawi mnie czy masz efekt przypalonego włosa (czarne kropki)
Stary 2012-09-15, 13:55   #606
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Ponawiam pytania:

*od prawie dwóch lat chodze na depilację ipl+ rf. Czy faktycznie tak niszczy włókna kolagenowe? Bo myślałam o tym, żeby karnet który mam wykorzystać na wąsik, a zacząć teraz LS to moze do wakacji skoncze
* planuje skonczyc ten karnet co obecnie mam i przerzucic sie na ligh sheer, bo pachy robilam wlasnie ligh sheerem i po 3 zabiegam mialam praktycznie spokoj. teraz po roku od zabiegow mam jakies pojedyncze wloski ale widocznie i tak by w tym czasie wyrosly, wiec widze niesamowita roznice pomiedzy tymi dwoma metodami, szkoda ze dopiero teraz :/ I tu moje drugie pytanie? Czy mogę po 6-8 tygodniach od ostatniego ipl isc na LS?
co do pierwszego pytania - nie mam pojecia, probowalas pytac na watku poswieconym IPL - owi?
jesli chodzi o drugie pytanie - po to sa dlugie przerwy (10 - 12 tygodni) miedzy zabiegami laserowymi, zeby odrosly wszystkie wlosy (albo przynajmniej prawie wszystkie), tak ze chyba powinnas poczekac jeszcze - ale pewnosci nie mam, moze ktos sie jeszcze w tym wzgledzie wypowie.

Cytat:
TmargoT, ale nie kazdy reaguje opuchlizna czy strupami. ja mialam robione bikini mala koncowka w trzech roznych salonach i nigdy nie mialam nic poza lekkim zaczerwieniem, zero oparzen. a bikini robilam glebokie.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 14:10   #607
catiens
Przyczajenie

Jeśli chodzi o ofertę z Katowic w Elite laser Spa to mogę z ręką na sercu polecić salon, Pani jest przemiła, dokładna, przeprowadza pełen wywiad, robi próby parę dni przed zabiegiem. Jestem po 3 zabiegach na pachy (też z groupona, zostało już tylko parę włosków) w październiku mam 4ty i pierwszy na łydki za które płacę już normalnie.

Skuszona innym grouponem kupiłam sobie 5 zabiegów na bikini głębokie w Boston Clinic w Warszawie i jestem po pierwszym. Zastanawiam się w ogóle czy kontynuować bo czuję się zrobiona w ****. mam porównanie z zabiegami w Katowicach, więc to co miałam w Warszawie było śmiechu warte!! Dopiero teraz odgrzebałam posty dziewczyn ze starego wątku i wszystko się zgadza z tym co pisały: Po pierwsze Pani nawala żelu, a później jeździ laserem wykonując ruchy niczym przedszkolak bazgrzący mazakiem. Koszmar. Po zabiegu jak się przyjrzałam temu bikini, to 50% skóry było nawet nie dotknięte laserem, włosy rosną na całego, a miejscach które się zaczerwieniły i były poddane na działanie lasera mam normalnie trochę czarnych kropek i włosy wypadają tak jak powinny. Wargi nietknięte. Wewnętrzna część pośladków za którą musiałam jeszcze dopłacić 20zł(?!?!) nietknięta. Zabieg trwał jakieś 4 minuty. Teraz nie wiem czy wykorzystać te 4 zabiegi czy dać temu cyrkowi spokój, bo dojazdy są bardzo męczące. Nie wiem co mnie podkusiło żeby u nich tego groupona kupić... W sumie te 5 zabiegów da mi tyle co jeden w Katowicach.
catiens jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 15:09   #608
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Nie jestem pewna, bo nie pytałam, ale z tego, co widziałam na wyświetlaczu (tylko nie wiem czy to było podczas próby czy już właściwej depilacji) było 25.
Efekt przypalonego włosa? Chyba miałam kilka czarnych kropek 1 i 2 dnia, obecnie już nie.
Stary 2012-09-15, 18:01   #609
Tinka*
Wtajemniczenie

A mi ktoś może odpowiedzieć?

Czy jest sens robienia zabiegu po zbyt długim odstępie czasu podczas gdy te włosy przestały rosnąć? Nie miałam jeszcze takiej sytuacji. Zachowują się jak 2 tyg. po zabiegu a naprawde mineło kilka mc.

Tinka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 19:07   #610
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie odległości pomiędzy zabiegami.
Zrobiłam 2 zabiegi laserem light sheer. Odstęp 8-12 tyg. Niestety 3 zabieg wypadł niefortunnie i został odwołany. A było to w lipcu. Włosy rosły mi na potęgę ale od kilku dni zauwazyłam, że ich wzrost jest wstrzymany. Znów nie rosną.. A okres od ostatniego zabiegu do dnia dzisiejszego to prawie 4mc.

Moje pytanie brzmi - czy jest sens iść na kolejny zabieg podczas gdy włosy przestały rosnąć? Czy poczekać ten okres i dopiero iść jak znów zaczną rosnąć?
W ogole myślałam, że... po zabiegu nie rosną jakiś czas a potem odrastają. W moim przypadku był wzrost wstrzymany, znów ruszył a teraz znów wstrzymany.
szczerze mowiac, nie bardzo rozumiem, co masz dokladnie na mysli. wlosy po zabiegu nie odrastaly i tak sie dzieje w czesci przypadkow, potem zaczely odrastac, a teraz widocznie juz dalej nie rosna, bo wszystko co mialo odrosnac, odroslo...

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-15 o 19:09
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2012-09-15, 21:46   #611
Tinka*
Wtajemniczenie

Ale czy możliwe że po 2 zabiegu w ogole włosy w 100% przestały rosnąć? Troche za szybko, prawda? Nie wiem czy decydować się na kolejny zabieg bo po co skoro włosów nie mam.
A czy to nie jest tak, że teraz jest faza "uśpiona" tych które nie były strzelone laserem i dopiero za kilka tygodni one zaczną odrastać?

Nie kumam tego. Wszyscy mówią że trzeba przejść 4-5 zabiegów aby był efekt. A u mnie po 2 zabiegu nie ma włosów. Był moment owszem że rosły jak szalone ale teraz ich wzrost się zatrzymał i ich nie ma.

Stary 2012-09-15, 21:50   #612
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Ale czy możliwe że po 2 zabiegu w ogole włosy w 100% przestały rosnąć? Troche za szybko, prawda? Nie wiem czy decydować się na kolejny zabieg bo po co skoro włosów nie mam.
A czy to nie jest tak, że teraz jest faza "uśpiona" tych które nie były strzelone laserem i dopiero za kilka tygodni one zaczną odrastać?

Nie kumam tego. Wszyscy mówią że trzeba przejść 4-5 zabiegów aby był efekt. A u mnie po 2 zabiegu nie ma włosów. Był moment owszem że rosły jak szalone ale teraz ich wzrost się zatrzymał i ich nie ma.
Ja też byłam nastawiona na 5 zabiegów, a kosmetyczka twierdzi, że 3 wystarczą Mi mówiono, że po 1 zabiegu zostaje zlikwidowane 40% owłosienia, po 2-gim 30%, po 3-cim tak samo.
Stary 2012-09-15, 22:32   #613
Tinka*
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja też byłam nastawiona na 5 zabiegów, a kosmetyczka twierdzi, że 3 wystarczą Mi mówiono, że po 1 zabiegu zostaje zlikwidowane 40% owłosienia, po 2-gim 30%, po 3-cim tak samo.

Dziekuje za odpowiedz

To jestem w szoku.. poczekam jeszcze troche i zobacze co dalej będzie sie działo.

Na bikini mam strzelony prostokąt jako test. Miałam robiony w lutym. Głupio wyglądam teraz z takim prostokątem bez włosów. W tym miejscu również po pół roku przestały mi włosy rosnąć. Ale cudów się nie spodziewam, że od jednego zabiegu wszystkie włosy mi wybiło

Stary 2012-09-15, 22:39   #614
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
rany, nadal Cie nie rozumiem - to co, one rosly jak szalone, wyrosly - i co, zniknely? jesli rosly do pewnego momentu, a pozniej przestaly, to znaczy, ze wyroslo ich tyle, ile mialo i na tym koniec.

mikroREKLAMA

Stary 2012-09-15, 22:46   #615
Tinka*
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
rany, nadal Cie nie rozumiem - to co, one rosly jak szalone, wyrosly - i co, zniknely? jesli rosly do pewnego momentu, a pozniej przestaly, to znaczy, ze wyroslo ich tyle, ile mialo i na tym koniec.
Wiem, że to dziwne
Postaram się wytłumaczyć najprościej jak się da

Po zabiegu jak wiadomo włoski rosną jakiś czas a potem znikają. Czeka się kilka tygodni na kolejny zabieg. W tym okresie włosy znów zaczynają się pojawiać no i wtedy można iść na kolejny zabieg.
Sęk w tym, że u mnie po 2 zabiegu wszystko działo się tak jak wyżej opisałam i gdy chciałam umówić się na 3 zabieg włosy znów przestały rosnąć.

Być może to normalne a ja robię z tego jakiś problem
Nie wiem, proszę mnie poprawić jak się mylę.

Stary 2012-09-15, 23:38   #616
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Po zabiegu jak wiadomo włoski rosną jakiś czas a potem znikają. Czeka się kilka tygodni na kolejny zabieg. W tym okresie włosy znów zaczynają się pojawiać no i wtedy można iść na kolejny zabieg.
Sęk w tym, że u mnie po 2 zabiegu wszystko działo się tak jak wyżej opisałam i gdy chciałam umówić się na 3 zabieg włosy znów przestały rosnąć.
znaczy, u mnie to wygladalo inaczej, a mialam zabiegi wykonywane i zwyklym Light Sheerem, i Duetem. wlosy albo w ogole czesciowo nie odrastaly po zabiegu - a odrastaly jedynie te, ktore sie nie "daly" laserowi i trzeba bylo je potraktowac nim po raz kolejny, albo tez odrastaly najpierw wszystkie, a potem czesc wypadala, pozostale zas to te "terminatory" wymagajace kolejnego zabiegu.

EDIT bym zapomniala - jakies dziwactwo mnie spotkalo miedzy innymi po trzecim zabiegu na pachy (glownie), kiedy po 4 tygodniach od niego, kiedy w ogole mi wlosy nie odrastaly, raptem pojawilo sie owlosienie bujniejsze niz mialam przed pierwszym zabiegiem o_O. z udami tez mialam lekkie przeboje, ale tak czy siak, wygladalo to jednak inaczej niz u Ciebie...

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-15 o 23:39
mikroREKLAMA

Stary 2012-09-16, 13:45   #617
wiktoria_ego
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez catiens Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ofertę z Katowic w Elite laser Spa to mogę z ręką na sercu polecić salon, Pani jest przemiła, dokładna, przeprowadza pełen wywiad, robi próby parę dni przed zabiegiem. Jestem po 3 zabiegach na pachy (też z groupona, zostało już tylko parę włosków) w październiku mam 4ty i pierwszy na łydki za które płacę już normalnie.

Skuszona innym grouponem kupiłam sobie 5 zabiegów na bikini głębokie w Boston Clinic w Warszawie i jestem po pierwszym. Zastanawiam się w ogóle czy kontynuować bo czuję się zrobiona w ****. mam porównanie z zabiegami w Katowicach, więc to co miałam w Warszawie było śmiechu warte!! Dopiero teraz odgrzebałam posty dziewczyn ze starego wątku i wszystko się zgadza z tym co pisały: Po pierwsze Pani nawala żelu, a później jeździ laserem wykonując ruchy niczym przedszkolak bazgrzący mazakiem. Koszmar. Po zabiegu jak się przyjrzałam temu bikini, to 50% skóry było nawet nie dotknięte laserem, włosy rosną na całego, a miejscach które się zaczerwieniły i były poddane na działanie lasera mam normalnie trochę czarnych kropek i włosy wypadają tak jak powinny. Wargi nietknięte. Wewnętrzna część pośladków za którą musiałam jeszcze dopłacić 20zł(?!?!) nietknięta. Zabieg trwał jakieś 4 minuty. Teraz nie wiem czy wykorzystać te 4 zabiegi czy dać temu cyrkowi spokój, bo dojazdy są bardzo męczące. Nie wiem co mnie podkusiło żeby u nich tego groupona kupić... W sumie te 5 zabiegów da mi tyle co jeden w Katowicach.
Daruj sobie. Ja też kupiłam karnet w Boston Clinic i po 3 zabiegach zrezygnowałam. Efektów zero! Też dopłacałam najpierw 20zł za pachwiny (bo niby to pachwiny to nie bikini ), ale jak powiedzieli 50zł za pachwiny, to już sobie odpuściłam w ogóle... Jak pisałam efektów zero!! robiłam pachy i bikini głębokie.
Teraz zrobiłam 2 razy bikini i 1 raz pachy w innym miejscu i jestem jak na razie zadowolona. Chociażby dlatego, że robiłam 18.05 i pani od razu powiedziała, że następny zabieg mogę zrobić nie wcześniej niż 27.07 (czyli 10 tygodni), a potem po 19.10 (13 tygodni). Po 2 razach na bikini wyrosło może z 20%, a po 1 razie na pachy urosło 10%, ale bardzo jasne, taki meszek i tylko niektóre są dłuższe, ale to dopiero 7tygodni po, zdaje sobie sprawę, że urośnie więcej... Z tym że po Boston Clinic 7 tygodni po depilacji już miałam busz ;-)
A... i w Boston Clinic depilacja nie bolała, chociaż miałam robioną 30-33. A w tym drugim miejscu to nawet depilację pach ledwo przeżyłam. A bikini za pierwszym razem robiła mi 40!! i bolało jak cholera.
wiktoria_ego jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 08:33   #618
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiaska89 Pokaż wiadomość
To tak jak ja, depilator tylko na łydki. Chodzi mi jednak bardziej o ból, czy jest duży, ponieważ tego się troszkę obawiam
Depilacja laserowa bikini była dla mnie bez porównania bardziej bolesna niż depilator na łydki. Gdybym stosowała depilator czy wosk na bikini, pewnie byłabym bardziej przyzwyczajona do bólu. Bolało bardzo, ale nie aż tak, bym następnym razem planowała kupić maść znieczulającą. Zaciskałam zęby, miarowo oddychałam, to był upalny dzień, klimatyzator wiał prosto na moje krocze i celowo prosiłam o jego nie wyłączanie Były momenty, gdy myślałam, że przerwę zabieg. Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale również po zabiegu mnie bardzo bolało. Ale jak pomyślisz o efektach, o braku wiecznych podrażnień od maszynki, o wygodzie, to zaciskasz zęby i dajesz radę
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 21:06   #619
my dee
Raczkowanie

Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)

Cytat:
Depilacja laserowa bikini była dla mnie bez porównania bardziej bolesna niż depilator na łydki. Gdybym stosowała depilator czy wosk na bikini, pewnie byłabym bardziej przyzwyczajona do bólu. Bolało bardzo, ale nie aż tak, bym następnym razem planowała kupić maść znieczulającą. Zaciskałam zęby, miarowo oddychałam, to był upalny dzień, klimatyzator wiał prosto na moje krocze i celowo prosiłam o jego nie wyłączanie Były momenty, gdy myślałam, że przerwę zabieg. Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale również po zabiegu mnie bardzo bolało. Ale jak pomyślisz o efektach, o braku wiecznych podrażnień od maszynki, o wygodzie, to zaciskasz zęby i dajesz radę

Ja to w ogóle jestem ewenementem, ponieważ do niedawna żyłam w przeświadczeniu, że boli jedynie depilacja woskiem, a laserem to już nie - naiwna co
Natomiast ostatnio moja kosmetyczka zwróciła mi uwagę na nowe urządzenie, które obecnie jest na rynku I2PL Elipse, różniące się od IPL między innymi, że depilacja jest mniej bolesna i bardziej dokładna. I faktycznie coś w tym jest, bo depilacje nie są dla mnie już momentem mocnego zaciskania zębów :P
my dee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 11:08   #620
Annuar
Raczkowanie

Dziewczyny, jak wygląda się idąc na kolejny zabieg depilacji bikini ? Nie mogę sobie tego wyobrazić. Czy ma się włoski ? Ile ? Czy to wygląda tak, że są puste miejsca bez włosów ?Czy wyglądają inaczej niż zwykle (np. niektóre są jaśniejsze ) ? Czy jak odrastają jaśniejsze to światło lasera je wychwyci ?

I jeszcze jedno: czy można depilować podczas "okresu" czy lepiej przesunąć zabieg ?

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-09-20 o 11:33
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:10   #621
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, jak wygląda się idąc na kolejny zabieg depilacji bikini ? Nie mogę sobie tego wyobrazić. Czy ma się włoski ? Ile ? Czy to wygląda tak, że są puste miejsca bez włosów ?Czy wyglądają inaczej niż zwykle (np. niektóre są jaśniejsze ) ? Czy jak odrastają jaśniejsze to światło lasera je wychwyci ?

I jeszcze jedno: czy można depilować podczas "okresu" czy lepiej przesunąć zabieg ?
wygląd włosów zależy od odstępów miedzy zabiegami,njczęściej sa to kiełkujące się włoski.struktura jest cieńsza i jaśniejsza,ale to zawsze ciemny włos(blondynek niedepilują ).
w trakcie okresu ból bardziej odczuwalny,bo zmienia się próg bólu.
jesli masz możliwość to przesuń zabieg
Stary 2012-09-20, 17:41   #622
stella717
Raczkowanie

2 lata temu miałam robioną serię trzech zabiegów na łydki i kolana. Byłam bardzo zadowolona z efektów, bo zostało mi tylko ok 30% włosków. Zbliżały się wakacje więc zabiegi przerwałam z zamiarem powrócenia na nie późną jesienią. Niestety z czasem włosków zaczęło pojawiać się coraz więcej, aż w końcu wszystkie odrosły. Udałam się wtedy na padania hormonalne. Okazało się że moje hormony szaleją, przebadali mnie dokładnie i dali tabletki. Biorę je już ponad rok i wszystkie objawy jakie mogły wskazywać na problemy hormonalne zniknęły. Jak myślicie, czy gdybym znowu zaczęła chodzić na laser włosy też by mi odrosły?
stella717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:11   #623
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
2 lata temu miałam robioną serię trzech zabiegów na łydki i kolana. Byłam bardzo zadowolona z efektów, bo zostało mi tylko ok 30% włosków. Zbliżały się wakacje więc zabiegi przerwałam z zamiarem powrócenia na nie późną jesienią. Niestety z czasem włosków zaczęło pojawiać się coraz więcej, aż w końcu wszystkie odrosły. Udałam się wtedy na padania hormonalne. Okazało się że moje hormony szaleją, przebadali mnie dokładnie i dali tabletki. Biorę je już ponad rok i wszystkie objawy jakie mogły wskazywać na problemy hormonalne zniknęły. Jak myślicie, czy gdybym znowu zaczęła chodzić na laser włosy też by mi odrosły?
Ja mam zaburzenia hormonalne, jestem po 1 zabiegu depilacji twarzy. Jeśli bierzesz leki na zaburzenia, powodzenie zabiegów jest spore.
Stary 2012-09-20, 19:33   #624
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
A jakiego rodzaju zaburzenia hormonalne u Ciebie zdiagnozowano?

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

_malayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:33   #625
stella717
Raczkowanie

Mam zespół androgenny.
stella717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:05   #626
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Mam zespół androgenny.
Ale masz/miałaś nadmierne owłosienie? Lub takie występujące w nietypowych miejscach?

Pytam, bo sama też mam problemy hormonalne, ale w żaden sposób nie przejawiające się w nadmiernym/nietypowym owłosieniu i lekarz powiedział, że na pewno będę zadowolona z efektów depilacji laserowej łydek...

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

_malayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:03   #627
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
laser nie powoduje wzrostu włosa,ale jego zanik.to hormony sa winne za nadmiar ,a nie laser
Stary 2012-09-21, 10:16   #628
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez catiens Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ja do sprawy podeszłam w ten sposób - zanim zdecydowałam się na konkretny salon, najpierw poczytałam trochę tutaj, potem zadzwoniłam do dystrybutora LS i zaczęłam szukać miejsca dla siebie. W Warszawie chodzę do depiclinic, podejście mają super tak jak w tym salonie w Katowicach, o którym pisze cetiens - co prawda nie mają zamiaru ogłaszać się na zakupach grupowych, mówiąc że nie da się połączyć dobrej ceny z super jakością i ja to rozumiem, otrzymałam u nich dobry rabat i jestem happy ceny mają bardzo atrakcyjne, trochę wychodzi drożej niż zakupy grupowe ale obsługa i co najważniejsze efekty są bardzo zadowalające, włosy pod pachami mam tak przesiane że jestem w szoku. A od strony ekonomicznej, bo tym się zawodowo zajmuję to nie zawsze tanie zakupy wychodzą na dobre, bo kupując np 3 kupony zapłacisz więcej niż jedna wizyta w gabinecie a efekt lepszy i tylko po jednym zabiegu.
Dziewczyny szkoda waszej kasy i cierpliwości - znajdźcie sobie dobry salon i nie ufajcie tanim super okazjom bo to się później zemści.
W pierwszym numerze miesięcznika Happy był fajny artykuł o depilacji, w którym notabene porady eksperckiej udzielała pani która wykonuje zabiegi w salonie do którego chodzę - skan tego artykułu znajdziecie na Facebook fanpage tego gabinetu.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Dziewczyny, chciałam się zapytać was o radę.

Widząc super efekty chcę zrobić mojemu niespodziankę i zrobić sobie bikini brazylijskie, ale nie jestem pewna czy usuwać do zera wszystko.

Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.

Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-09-21 o 10:09
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:22   #629
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.

Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...
po pierwsze, to jakkolwiek pesymistycznie nie zabrzmie, ale ja bym pod konkretnego faceta obszaru depilacji nie ustawiala, bo jest wieksze prawdopodobienstwo, ze fryzurka, nie ten facet, bedzie z Toba do konca zycia. po drugie - co do wyboldowanego - a skad my to mamy wiedziec, skoro Ty sama nie jestes pewna?

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-21 o 10:23
mikroREKLAMA

Stary 2012-09-21, 10:55   #630
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
po pierwsze, to jakkolwiek pesymistycznie nie zabrzmie, ale ja bym pod konkretnego faceta obszaru depilacji nie ustawiala, bo jest wieksze prawdopodobienstwo, ze fryzurka, nie ten facet, bedzie z Toba do konca zycia. po drugie - co do wyboldowanego - a skad my to mamy wiedziec, skoro Ty sama nie jestes pewna?
Właśnie o to chodzi żebym ja się z tym dobrze czuła, tak na zero to ja już dzieckiem byłam. Bikini robię sobie na 100% i zostawię sobie fryzurkę
Za tydzień wizyta (pachy + bikini)
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości