Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 23 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-25, 22:11   #661
_malayka
Zadomowienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
Ja miałam IPL.
I Ty się dziwisz, że włosy Ci odrosły?

To nie hormony tu zawiniły!

Zrób sobie Light Sheer, to włosy nie odrosną...

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

_malayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:16   #662
Mary_Q
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stella717 Pokaż wiadomość
Ja miałam IPL.

Na tej stronie: http://www.beautyfirst.pl/07.Depilacja.IPL.html jest napisane:

"Na wybrany obszar kuracji nałożona zostanie cienka warstwa żelu aby ulepszyć przenikanie promieni. "

IPL to nie laser,ja chodzę na laser,miałam LS Duet
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:33   #663
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
I Ty się dziwisz, że włosy Ci odrosły?

To nie hormony tu zawiniły!

Zrób sobie Light Sheer, to włosy nie odrosną...
no ,właśnie
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:45   #664
Mary_Q
Zakorzenienie

TmargoT tamten avatar był lepszy :P

a tak na poważnie jak Twoje efekty?Na mnie leki nie działają więc nie wiem czy ciągnąć ten laser czy nie,czy zmienić Duet na klasyczny LS ehh
Stary 2012-09-25, 22:47   #665
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
TmargoT tamten avatar był lepszy :P

a tak na poważnie jak Twoje efekty?Na mnie leki nie działają więc nie wiem czy ciągnąć ten laser czy nie,czy zmienić Duet na klasyczny LS ehh
tam,gdzie cało było depilowane laserem nic sie nie zmieniło.
leki działały na wydłużenie depilacji depilatorem.nie odrastały w dwa tyg,ale w miesiąc.
Stary 2012-09-26, 11:03   #666
my dee
Raczkowanie

Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)

dziewczyny w temacie skuteczności IPL czy innych laserów,
przesyłam poniżej badania:

BADANIA KLINICZNE Centrum laserowej terapii skóry i naczyń Cutaris Center w Monachium opublikowało porównanie skuteczności epilacji z użyciem klasycznego IPL (EpiLight), popularnego lasera (LightSheer), lasera aleksandrytowego oraz I2PL Ellipse, które wykazały że Ellipse cechuje się najwyższą skutecznością usuwania włosów (Tabela).

Koniec terapii
po 3 miesiącach
po 6 miesiącach
Redukcja owłosienia(%)
EpiLight
71,5
64,0
46,6

LightSheer
77,0
86,2
79,9

Ellipse
80,4
82,5
74,8

EpiXan Xl
77,2
77,9
68,4

Z badań tych wynika, że klasyczny IPL i laser aleksandrytowy cechują się najniższą skutecznością epilacji, lepszy wynik uzyskano w przypadku lasera LightSheer, jednak najskuteczniejszym urzadzeniem służącym do epilacji wg niemieckich badań klinicznych okazał sie I2PL Ellipse.

Widzę, że tutaj słabo tabelka się wkleja, więc zapodaje linka: http://dermamed-instytut.com/?name=epilacja
my dee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 12:08   #667
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość

Z badań tych wynika, że klasyczny IPL i laser aleksandrytowy cechują się najniższą skutecznością epilacji, lepszy wynik uzyskano w przypadku lasera LightSheer, jednak najskuteczniejszym urzadzeniem służącym do epilacji wg niemieckich badań klinicznych okazał sie I2PL Ellipse.

Widzę, że tutaj słabo tabelka się wkleja, więc zapodaje linka: http://dermamed-instytut.com/?name=epilacja
Każdy salon znajdzie swój sposób na zareklamowanie posiadanego lasera jako najlepszego
Stary 2012-09-26, 13:31   #668
kasiaska89
Raczkowanie

Hej! Pytałam Was wcześniej o moc lasera i radziłyście zrobić silniejszą niż miałam, czyli 22. Po 1,5 tyg moje włosy już wychodzą (nie same, lecz gdy je leciutko złapię wychodzą bez problemu), czy to oznacza, że poprzednia moc w moim przypadku była wystarczająca jak na pierwszy zabieg?
Mam równiez pytanie odnośnie brania antykoncepcji hormonalnej, planuję do niej powrócić po rocznej przerwie i zastanawiam się, czy nie zepsuję tym samym efektów lasera
Pozdrawiam!
kasiaska89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 01:46   #669
KASIA_lelo
Raczkowanie

Hej dziewczyny. Na gruponie pojawiła się ciekawa oferta w Bielsku.
http://www.groupon.pl/oferty/bielsko...-Styl/10928327
Zna któraś ten salon?
KASIA_lelo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 14:26   #670
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Na gruponie pojawiła się ciekawa oferta w Bielsku.
http://www.groupon.pl/oferty/bielsko...-Styl/10928327
Zna któraś ten salon?
bylam tam w styczniu
polecam
Stary 2012-10-01, 22:03   #671
doderic
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Każdy salon znajdzie swój sposób na zareklamowanie posiadanego lasera jako najlepszego
jasne, że tak - reklama w końcu dźwignią handlu
Natomiast jak wchodzę na tego linka to tam są podane badania i literatura zewnętrzna, a nie PR salonu, a to się z kolei chwali
doderic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 10:03   #672
Molca
Raczkowanie

witajcie
jak do tej pory jestem po trzech zabiegach depilacji na wąsik i brodę. Z efektów jestem bardzo zadowolona
Teraz przymierzam się do pach i głębokiego bikini. Przeraża mnie jednak myśl o bólu bikini. Myślicie, że boli bardziej niż na twarzy? Ma ktoś porównanie?
Molca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:23   #673
Annuar
Raczkowanie

Mam ustalony termin drugiego zabiegu bikini na 31.X, to będzie 10 tyg. od pierwszego. Ale niestety muszę iść na ginekologiczną operację, nie wiem w jakim będę stanie tego 31, ale na pewno nie na zabieg depilacji ;( Czy przesunięcie o kolejny miesiąc (koniec listopada) odbije się negatywnie na jakości zabiegu ? Przesunięcie może wynieść aż miesiąc, gdyż laser nie jest w mojej miejscowości na stałe, ale przyjeżdża do autoryzowanego salonu zwykle raz w miesiącu.
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:50   #674
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Mam ustalony termin drugiego zabiegu bikini na 31.X, to będzie 10 tyg. od pierwszego. Ale niestety muszę iść na ginekologiczną operację, nie wiem w jakim będę stanie tego 31, ale na pewno nie na zabieg depilacji ;( Czy przesunięcie o kolejny miesiąc (koniec listopada) odbije się negatywnie na jakości zabiegu ? Przesunięcie może wynieść aż miesiąc, gdyż laser nie jest w mojej miejscowości na stałe, ale przyjeżdża do autoryzowanego salonu zwykle raz w miesiącu.
zalecane przerwy miedzy zabiegami na bikini to 10 - 12 tygodni, w Twoim przypadku bedzie zatem tylko o 2 tygodnie dluzej, tak ze mysle, ze nie ma sie co stresowac. przeciez i tak nic nie zmienisz, zdrowie (mysle o zabiegu ginekologicznym) jest wazniejsze.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 23:12   #675
Mary_Q
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tam,gdzie cało było depilowane laserem nic sie nie zmieniło.
leki działały na wydłużenie depilacji depilatorem.nie odrastały w dwa tyg,ale w miesiąc.

pogubiłam się już,nic się nie zmieniło czyli,że laser podziałał czy nie?:P
Stary 2012-10-03, 15:19   #676
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
pogubiłam się już,nic się nie zmieniło czyli,że laser podziałał czy nie?:P
tam gdzie był laser nic nie odrosło.
Stary 2012-10-03, 17:18   #677
fredka_zabrze
Przyczajenie

GG do fredka_zabrze

Witam,
kilka dni temu znalazłam na Grouponie ofertę depilacji laserowej:
http://www.groupon.pl/deals/zabrze/S..._0_0_275&a=568

Byłam dzisiaj w salonie, żeby porozmawiać z osobą, która takie zabiegi przeprowadza. Przede wszystkim zachwalała IPL, że jest zadowolona, że testowała na sobie, itd.- nieważne. Zapytałam o laser diodowy, na którym pracują w tym salonie i tutaj pani... Powiedziała, że jest to laser firmowy sieci salonów urody. Pytam czy to LightSheer, a ona mówi: Nie, nie miałam do czynienia z tym laserem, więc nic nie mogę o nim powiedzieć. Więc czym oni robią te zabiegi? Wskaźnikiem laserowym z targu z nakładkami? Zadzwoniłam do dwóch innych salonów z tej sieci i jedna pani udzieliła informacji, że na stronie sieci znajdę wszystkie lasery (owszem są, ale w dziale Odchudzanie, a przecież ja się nie muszę znać co do czego jest używane), pani z innego salonu powiedziała, że u nich pracują na LightSheer, a w rożnych salonach mają różne lasery. No i zdziwiło mnie to, że pani w Zabrzu powiedziała, że przerwa między zabiegami- 4 tygodnie... Co Wy na to?

"Siłą mężczyzny jest jego charakter, a siłą kobiety - mężczyzna z charakterem."
fredka_zabrze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:53   #678
Mary_Q
Zakorzenienie

Cytat:
tam gdzie był laser nic nie odrosło.

Mhm,a chodziłaś tylko na Duet czy klasyczny też?Na ilu zabiegach byłaś i co jeśli można wiedzieć co epilowałaś (miejsca i częstotliwość związane z zaburzeniami hormonalnymi)
Stary 2012-10-03, 22:08   #679
fredka_zabrze
Przyczajenie

GG do fredka_zabrze

Ja zbieram się do depilacji laserowej od dłuższego czasu, tylko i wyłącznie ze względów finansowych. I nie jest to chyba kwestia wygody, tylko po prostu już mi ręce opadają. Mam problemy hormonalne, głównie problem dotyczy prolaktyny i testosteronu, a co za tym idzie- problem z nadmiernym owłosieniem. Dlatego boję się, że nawet laser mi nie pomoże

Stary 2012-10-03, 22:12   #680
Mary_Q
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fredka_zabrze Pokaż wiadomość
Ja zbieram się do depilacji laserowej od dłuższego czasu, tylko i wyłącznie ze względów finansowych. I nie jest to chyba kwestia wygody, tylko po prostu już mi ręce opadają. Mam problemy hormonalne, głównie problem dotyczy prolaktyny i testosteronu, a co za tym idzie- problem z nadmiernym owłosieniem. Dlatego boję się, że nawet laser mi nie pomoże
witaj w klubie
Stary 2012-10-03, 22:13   #681
fredka_zabrze
Przyczajenie

GG do fredka_zabrze

Mary_Q witaj w klubie w sensie problemów hormonalnych czy finansowych?

Stary 2012-10-03, 22:19   #682
Mary_Q
Zakorzenienie

Cytat:
Mary_Q witaj w klubie w sensie problemów hormonalnych czy finansowych?

obubo ja jeszcze studiuje więc ciężko mi trochę wydać taką kasę ze wzgl na to,że jak mam problemy hormonalne to nie wiem czy nie wywalę kasy w błoto aczkolwiek niedługo znowu zacznę chodzić pewnie pójdę tak pod koniec miesiąca
Stary 2012-10-03, 22:38   #683
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Mhm,a chodziłaś tylko na Duet czy klasyczny też?Na ilu zabiegach byłaś i co jeśli można wiedzieć co epilowałaś (miejsca i częstotliwość związane z zaburzeniami hormonalnymi)
pisałam juz o tym wielokrotnie. LS i duet
łydki 3 razy,uda raz,pachy raz ,bikini 3 razy
Stary 2012-10-03, 22:39   #684
fredka_zabrze
Przyczajenie

GG do fredka_zabrze

Mary_Q cudownie... Ja również nadal studiuję, do tego problemy dnia codziennego i niestety. W trudnych sytuacjach finansowych depilacja laserowa wydaje mi się odległym luksusem. Akurat tutaj trafiła się promocja, ale boję się, że w jakiś sposób "przejadę się" na tej ofercie, bo albo pani kosmetyczka użyje zbyt małej mocy, albo nie przyłoży się do tego i połowę ominie. Po prostu czuję, że gdzieś jest haczyk
Od wielu lat męczę się ze skutkami ubocznymi problemów z hormonami- z głowy włosy wypadają, na nogach pojawiają się w coraz większej ilości Paranoja... Maszynka do golenia odpadała, bo nie dosyć, że ostrza szybko mi się tępiły, to wkłady trzeba było często kupować, do tego włosy odrastały na drugi dzień, więc swoje wszystkie nadzieje utopiłam w depilatorze. Widziałam jakie efekty przyniósł u mojej mamy- włosy cienkie, blade, przerzedzone. Niestety ja nie miałam tyle szczęścia... Od kilku lat stosowałam kremy do depilacji, depilator, wosk i w dalszym ciągu mam mocne, grube i ciemne włosy, które szybko rosną. Może ten zabieg depilacji laserowej chociaż trochę osłabiłby te włosy, cokolwiek byle było łatwiej.

Stary 2012-10-03, 22:44   #685
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Mary_Q cudownie... Ja również nadal studiuję, do tego problemy dnia codziennego i niestety. W trudnych sytuacjach finansowych depilacja laserowa wydaje mi się odległym luksusem. Akurat tutaj trafiła się promocja, ale boję się, że w jakiś sposób "przejadę się" na tej ofercie, bo albo pani kosmetyczka użyje zbyt małej mocy, albo nie przyłoży się do tego i połowę ominie. Po prostu czuję, że gdzieś jest haczyk
Od wielu lat męczę się ze skutkami ubocznymi problemów z hormonami- z głowy włosy wypadają, na nogach pojawiają się w coraz większej ilości Paranoja... Maszynka do golenia odpadała, bo nie dosyć, że ostrza szybko mi się tępiły, to wkłady trzeba było często kupować, do tego włosy odrastały na drugi dzień, więc swoje wszystkie nadzieje utopiłam w depilatorze. Widziałam jakie efekty przyniósł u mojej mamy- włosy cienkie, blade, przerzedzone. Niestety ja nie miałam tyle szczęścia... Od kilku lat stosowałam kremy do depilacji, depilator, wosk i w dalszym ciągu mam mocne, grube i ciemne włosy, które szybko rosną. Może ten zabieg depilacji laserowej chociaż trochę osłabiłby te włosy, cokolwiek byle było łatwiej.
jak chcesz zaoszczędzić to nie wybieraj IPL-a

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
No i zdziwiło mnie to, że pani w Zabrzu powiedziała, że przerwa między zabiegami- 4 tygodnie... Co Wy na to?
jeśli laser to tylko LS,a odstępy to od 8 do 12 tyg.nie mniej
Stary 2012-10-03, 22:49   #686
fredka_zabrze
Przyczajenie

GG do fredka_zabrze

Cytat:
jak chcesz zaoszczędzić to nie wybieraj IPL-a

Akurat oferta Groupon, nad która się zastanawiam dotyczy lasera diodowego i neodymowo-yagowego.
O nieskuteczności IPL naczytałam się w wątku porównującym IPL z LS.

Cytat:
Starałam się orientować w temacie, m.in. na forum Wizaż i właśnie widziałam, że wszędzie odstępy były dużo dłuższe niż 4 tygodnie, o których mówiła mi kosmetyczka., ale dziękuję za przypomnienie

Stary 2012-10-03, 22:58   #687
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
ja mialam robione lydki aleksandrytowym i tez bylam zadowolona .

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 23:00   #688
fredka_zabrze
Przyczajenie

GG do fredka_zabrze

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja mialam robione lydki aleksandrytowym i tez bylam zadowolona .

Rozumiem, że laser aleksandrytowy to coś zupełnie innego niż neodymowo-yagowy (nawet trudno to wymówić...)?

Stary 2012-10-03, 23:28   #689
Mary_Q
Zakorzenienie

Tak się zastanawiam czy może zmiana laserów może dać jakiś lepszy efekt?Tzn LS na zmiane z LS Duet plus może jeszcze ten aleksandrytowy?Czy trzymać się jednego?Nie mogę się zdecydować czy wrócić na Duet czy klasyczny,sama nie wiem czy to efekty Dueta takie marne czy nie kompetentnej osoby

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
pisałam juz o tym wielokrotnie. LS i duet
łydki 3 razy,uda raz,pachy raz ,bikini 3 razy

no wiem,przepraszam,czytałam dużo twoich postów,ale połowę jak nie więcej już zapomniałam.Chodziło mi bardziej o to jak zamieniałaś tzn raz LS raz Duet czy jak?Bo właśnie się zastawiam czy naprawdę coś w tym jest,że LS lepszy od LS Dueta
Stary 2012-10-03, 23:57   #690
gwiazdka93
Zakorzenienie

Dziewczyny, ja również leczę się z powodu zaburzeń hormonalnych, a jestem już pierwszym zabiegu depilacji twarzy (wąsik i broda z podbródkiem) Light Sheer'em. Jeśli się leczycie, to moim zdaniem warto spróbować Niestety, ale leczenie to połowa postępowania z hirsutyzmem, reszta to depilacja. Kiedy hirsutyzm się już rozwinął, leczenie nie cofnie go, dlatego jakoś trzeba spróbować pozbyć się włosków. Mnie endo. długo przekonywała do laseru, jako ostatniej deski ratunku (moja broda wyglądała naprawdę źle... zarost jak u mężczyzny), w końcu się odważyłam (wcześniej miałam takie dylematy jak Wy) i jestem bardzo zadowolona Jestem po 1 zabiegu, przede mną jeszcze 2. Obecnie, 3 tyg. po depilacji, odrosło tylko kilka pojedynczych włosków na brodzie, wąsik golę co tydzień. Komfort życia niesamowicie się poprawił, a to dopiero 1 zabieg.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości