Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 28 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-30, 14:39   #811
hania_k
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Argumenty poporszę.
Moja przyjaciółka w zeszłym roku miała robioną depilację IPL, przecierpiała całe lato, chodziła regularnie na zabiegi, nosiła leginsy w upały aby nie wystawiać nóg na słońce, po to aby na wakacje w listopadzie móc pojechać do Tajlandii i opalać się już bez żadnych włosów na nogach. Kosztowało ją to ponad 3 tys. a włosy po około 6 miesięcy, przed samym wyjazdem odrosły jak nowe. Jak już wróciła nie dała za wygraną i szukała odpowiedzi, i IPL błędnie nazywany laserem ma za słabą moc aby na stałe usunąć włos, jest on tylko usypiany i po pewnym czasie odrasta na nowo.
Ja osobiście o mało nie kupiłam przez Grupon takiego zabiegu, tylko właśnie mnie przyjaciółka upomniała, że to lipa... I długo się zastanawiałam czy w ogóle korzystać z takich zabiegów i czy nie katować się woskiem. I trafiłam wtedy tutaj, gdzie trochę poczytałam o zabiegach LS i sama widzę efekty depilacji LS. Ja chodzę na Duet-a i prawie nic mnie nie boli. Pani duże partie ciała robi dużą głowicą a tam gdzie się nie da to małą. Miło, szybko i prawie bezboleśnie.

Więc jeszcze raz IPL to nie jest LASER i NIE DEPILUJE WŁOSÓW NA STAŁE!!!!!!!

subiektywna Vera zanim zacznie się pisać jakieś twierdzące opinie to może warto poczytać w całym wątku to na pewno byś znalazła odpowiedzi na swoje pytania - ja tak zrobiłam .
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:44   #812
eevvaa
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
spoko, ja chyba tu nawet kiedys pisalam, ze mi sie raz przysnilo, ze budze sie rano, podnosze koldre, a tam... wlosy na lydkach .
koszmar, normalnie^^

czy Ty probujesz jednak udowodnic, ze IPL moze byc skuteczny?
hahahahahaha

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 17:26   #813
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Absolutnie nie. Jak sama widzę na samej sobie, że nie jest skuteczny w takim stopniu w jakim mi obiecywano w salonie. Chcę się dowiedzieć, po jakim czasie TmargoT zrezygnowała i czy zabiegi wykonywała regularnie - bo niestety ale ja mimo przeglądania wielu stron na ten temat nie mogę znaleźć porządnych dowodów na to, która metoda jest skuteczniejsza. Każdy będzie przecież zachwalał swoją i mówił, że pozostałe są be.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Dlatego dla mnie jest to różnica, więc chciałabym się mimo wszystko dowiedzieć.

I żeby była jasność: nie bronię, nie zachwalam ani jakoś nie faworyzuję metody depilacji IPL. Jestem tylko według Was naiwniaczką, która zdecydowała się depilować tą metodą. Chcę mieć 100% pewności, że wywalam pieniądze w błoto i nie jest to kwestia częstotliwości i długości zabiegów.
Cytat:
Argumenty poporszę.
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
przeszukaj ten watek, argumenty padaly wielokrotnie...
dokładnie. wystarczy poczytac chocby tę czesc wątku. a w poprzedniej to na bank jest mnostwo opinii nt IPL. I to są wiarogodne argumenty. A nie to co dany salon napisze na swojej stronie, bo wiadomo, ze beda same zalety i bajki. Tak więc i ja jestem zdania ze jestes naiwna i wyrzucasz kase w bloto.

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:24   #814
misia3006
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Ja ostatnio pisałam że byłam na jednym zabiegu wykonanym e-Max Syneron i co się okazało było to IPL a nie laser i powiem Wam że gdybym nie zagłębiła się w temat i nie poczytała jakie są Wasze opinie to sama stwierdziłabym że te efekty są super. Włoski na bikini wyleciały tz śmiesznie bo wyglądam w "ciapki" więc gdybym nie wiedziała że to tylko pozory myślałabym że to cudo przynajmniej chwilowe aż do odrośnięcia włosa. Pomijam fakt że byłam w salonie który polecała TmargoT na konsultacji i Pani która obejrzała moje bikini stwierdziła że tym IPL nieźle poparzyły mi skórę i przez to muszę odczekać ponieważ Pani boi się ruszać tych okolić laserem już 3 tyg i nadal ta okolica jest zaczerwieniona i rozmawiając z Nią sama powiedziała że klientki które chodzą na IPL przychodzą do nich po 10-15 zabiegach z marnym skutkiem i tylko z wywaloną kasą w błoto a włosy jak były tak są. Ja bardzo żałuję że poszłam na ten zabieg IPL więc Dziewczyny za nim się zdecydujecie to poczytajcie sobie opinie innych ja tego nie zrobiłam i żałuje.
misia3006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:27   #815
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pisałam że byłam na jednym zabiegu wykonanym e-Max Syneron i co się okazało było to IPL a nie laser i powiem Wam że gdybym nie zagłębiła się w temat i nie poczytała jakie są Wasze opinie to sama stwierdziłabym że te efekty są super. Włoski na bikini wyleciały tz śmiesznie bo wyglądam w "ciapki" więc gdybym nie wiedziała że to tylko pozory myślałabym że to cudo przynajmniej chwilowe aż do odrośnięcia włosa. Pomijam fakt że byłam w salonie który polecała TmargoT na konsultacji i Pani która obejrzała moje bikini stwierdziła że tym IPL nieźle poparzyły mi skórę i przez to muszę odczekać ponieważ Pani boi się ruszać tych okolić laserem już 3 tyg i nadal ta okolica jest zaczerwieniona i rozmawiając z Nią sama powiedziała że klientki które chodzą na IPL przychodzą do nich po 10-15 zabiegach z marnym skutkiem i tylko z wywaloną kasą w błoto a włosy jak były tak są. Ja bardzo żałuję że poszłam na ten zabieg IPL więc Dziewczyny za nim się zdecydujecie to poczytajcie sobie opinie innych ja tego nie zrobiłam i żałuje.
ja po IPLu czekałam rok na pełny wzrost uśpionych włosów.odrosły wszystkie
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:36   #816
misia3006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja po IPLu czekałam rok na pełny wzrost uśpionych włosów.odrosły wszystkie

O kurcze serio? rok? Mi ta Kobitka z salonu powiedziała że mam super włos dla lasera ale niestety mój błąd że poszłam na ten nieszczęsny IPL który osłabił mi włoski Mam się zgłosić 16.11 na wąsik ale z bikini to niepewna sprawa bo mam poparzone i zobaczymy czy będziemy poddawać je laserowi.
Stary 2012-10-30, 20:45   #817
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
O kurcze serio? rok? Mi ta Kobitka z salonu powiedziała że mam super włos dla lasera ale niestety mój błąd że poszłam na ten nieszczęsny IPL który osłabił mi włoski Mam się zgłosić 16.11 na wąsik ale z bikini to niepewna sprawa bo mam poparzone i zobaczymy czy będziemy poddawać je laserowi.
opinie sa rożne.jedni mówią o pólrocznym wzroście,a drudzy o 9 mies.
gdzieś tu na wątku pojawiała się ta informacja,jednak ja byłam tak wściekła za wywalona kasę,że odczekałam rok,aby włosy wzmocniły się i wyrosły wszystkie.być może moja desperacja spowodowała,że nie wywalałam kasy na wielokrotne zabiegi i wystarczyły tylko 3 ,abym odczuła pelną satysfakcję.
doszłam do wniosku,że lepsze dłuższe przerwy niż krótsze i więcej zabiegów.pamiętaj,że salon musi zarobić na tobie,więc powiedzą ci wszystko i to mówi ci stara handlara
Stary 2012-10-30, 20:58   #818
misia3006
Raczkowanie

Cytat:
opinie sa rożne.jedni mówią o pólrocznym wzroście,a drudzy o 9 mies.
gdzieś tu na wątku pojawiała się ta informacja,jednak ja byłam tak wściekła za wywalona kasę,że odczekałam rok,aby włosy wzmocniły się i wyrosły wszystkie.być może moja desperacja spowodowała,że nie wywalałam kasy na wielokrotne zabiegi i wystarczyły tylko 3 ,abym odczuła pelną satysfakcję.
doszłam do wniosku,że lepsze dłuższe przerwy niż krótsze i więcej zabiegów.pamiętaj,że salon musi zarobić na tobie,więc powiedzą ci wszystko i to mówi ci stara handlara
No właśnie ja to taki naiwniak jestem i teraz sama nie wiem co robić bo 16.11 bedzie 6 tyg po tym IPL czy powinnam czekać więcej? sama nie wiem
Stary 2012-10-30, 21:37   #819
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie ja to taki naiwniak jestem i teraz sama nie wiem co robić bo 16.11 bedzie 6 tyg po tym IPL czy powinnam czekać więcej? sama nie wiem
czy będziesz depilowac te części ciała co PL-em?
po LS czeka się od 10 do 12 tyg. a pani kazała ci przyjść po 6
Stary 2012-10-30, 21:41   #820
misia3006
Raczkowanie

Cytat:
czy będziesz depilowac te części ciała co PL-em?
po LS czeka się od 10 do 12 tyg. a pani kazała ci przyjść po 6

No właśnie powiedziała mi ze wąski mozemy zrobić ale z bikini to chyba trzeba będzie dłużej poczekać ;( Tak to bedą te części ciała po IPLu
Stary 2012-10-31, 00:11   #821
EmCa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Depiclinic na LS Duet i tutaj jest 50% na pierwszą wizytę (i później też) i dodatkowe 10 jeżeli wygenerujesz kod rabatowy na ich facebooku, czasami mają happy hours i wtedy jest 70% rabatu. Ja pojutrze idę na Happy Halloween i też jest wtedy 70. A salon godny polecenia, ja na pewno już nigdzie indziej chodzić nie będę, pani Małgosia jest super. A moja znajoma, która też chodzi tutaj, robiła sobie wąsik i miała dwa włosy na brodzie, które jej Pani Małgosia strzeliła gratis.
Własnie tam byłam i robiłam za 70%. A wiesz może jak to jest: jesli jestem zapisana od dawna i nagle się okazuje, że tego dnia jest HH to się załapię na zniżkę?Czy tylko te co zadzwoniły i podały hasło?

Mam pytanie do tych z Was, które zostały wątpliwymi szczęściarami robienia lasera w Boston Clinic z groupona. Czy składałyście reklamację? Bo ja dostałam odpowiedź, że nie mieli nigdy skarg i właściwie to nie ich wina tylko gabinetu i żebym z nimi gadała. Czyli mam spadać
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 08:06   #822
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Argumenty poporszę.
Najlepszym argumentem są chyba wypowiedzi kobiet na tym i innych forach tematycznych.
Ja zrobiłam tak: poczytałam o depilacji na oficjalnych stronach salonów, ze względów stricte finansowych już byłam zapisana na IPL (wg informacji z salonu depilacja ma starczyć na 3-4 lata), ale weszłam na fora tematyczne (poświęcone IPL, fotodepilacji itp) a na nich zadowolone są TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby po kilku m-cach od zabiegów (maksymalnie rok), a potem ABSOLUTNIE WSZYSTKIE piszą, że to oszustwo, ściema, strata pieniędzy, trwałość trochę dłuższa jak u kosmetyczki po wosku.. Prześledziłam naprawdę mnóstwo wypowiedzi, nie było ANI JEDNEJ osoby po roku-dwóch po IPL które były zadowolone.
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 09:01   #823
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Najlepszym argumentem są chyba wypowiedzi kobiet na tym i innych forach tematycznych.
Ja zrobiłam tak: poczytałam o depilacji na oficjalnych stronach salonów, ze względów stricte finansowych już byłam zapisana na IPL (wg informacji z salonu depilacja ma starczyć na 3-4 lata), ale weszłam na fora tematyczne (poświęcone IPL, fotodepilacji itp) a na nich zadowolone są TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby po kilku m-cach od zabiegów (maksymalnie rok), a potem ABSOLUTNIE WSZYSTKIE piszą, że to oszustwo, ściema, strata pieniędzy, trwałość trochę dłuższa jak u kosmetyczki po wosku.. Prześledziłam naprawdę mnóstwo wypowiedzi, nie było ANI JEDNEJ osoby po roku-dwóch po IPL które były zadowolone.
Jak czytam Wasze wypowiedzi to nie pozostaje mi w sumie nic innego jak się z Wami zgodzić. Przyznaję się, że dałam się zrobić w balona tym IPL'em. Myślicie, że po 13 zabiegach IPL'em moje włoski będzie dało się jeszcze czymkolwiek usunąć? Włosy zrobiły się sporo rzadsze, ciensze i jaśniejsze... Mam nadzieje, ze nie zamknełam sobie tym drogi do osiagniecia gładkiej skóry...
Stary 2012-10-31, 13:31   #824
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Jak czytam Wasze wypowiedzi to nie pozostaje mi w sumie nic innego jak się z Wami zgodzić. Przyznaję się, że dałam się zrobić w balona tym IPL'em. Myślicie, że po 13 zabiegach IPL'em moje włoski będzie dało się jeszcze czymkolwiek usunąć? Włosy zrobiły się sporo rzadsze, ciensze i jaśniejsze... Mam nadzieje, ze nie zamknełam sobie tym drogi do osiagniecia gładkiej skóry...
odczekasz rok i włosy wrócą do wyjściowej normy.

nie dziwię ci się,że się nabrałaś.wiele z nas to przeszło.
problem w tym,że w tracie depilacji efekty widać,gorzej jest po czasie,bo włosy odrastają całkowicie.wtedy przychodzi chwila refleksji ,że coś jest nie tak
Stary 2012-10-31, 18:15   #825
Steely
Raczkowanie

Czyli jak, tylko LS, albo LSD? Czy mozecie polecic jakis dobry salon w Warszawie?
Steely jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:27   #826
megi342
Przyczajenie

Witam wszystkich !!!!

mam pytanie do dziewczyn które maja jakies doswiadczenie z laserem light sheer. bylam na zabiegu w piatek 26. 10, pierwszy zabieg na bikini, i nie wiem czy tak ma byc ale wlosy wcale nie odrastaja ale tez nie wypadaja. poprostu sa takie jak w dniu zabiegu, maja ok 1 mm. myslicie ze cos jest nie tak????
megi342 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:36   #827
monika.c25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megi342 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !!!!

mam pytanie do dziewczyn które maja jakies doswiadczenie z laserem light sheer. bylam na zabiegu w piatek 26. 10, pierwszy zabieg na bikini, i nie wiem czy tak ma byc ale wlosy wcale nie odrastaja ale tez nie wypadaja. poprostu sa takie jak w dniu zabiegu, maja ok 1 mm. myslicie ze cos jest nie tak????
spokojnie i wypadna i wyrosna. czasem ide na sprawdzenie po 1,5 miesiaca i sie okazuje ze wlosy dalej wypadaja. a wyrosnac wyrosna na pewno, ale to tez nastapi po 4 a nawet 8 tygodniach. no i powinno ich byc troche mniej (po pierwszym zabiegu), ale mozesz miec wrazenie, ze wyrosly wszystkie. spokojnie to tylko pozory. jeden zabieg usuwa max 30% wlosow, bo tyle aktualnie jest w fazie wzrostu. przez pierwsze dni, tygodnie ma sie wrazenie, ze wszystko stanelo, a pozniej jak skora sie zagoi to jest ulga bo w ogole nie rosna wlosy, jest gladko, po czym zaczynaja rosnac jak szalone...i wtedy jest czas na kolejny zabieg.

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-10-31 o 18:39
monika.c25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:46   #828
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Steely Pokaż wiadomość
Czyli jak, tylko LS, albo LSD? Czy mozecie polecic jakis dobry salon w Warszawie?
one rożnią się końcówką i efektem bólu,choć kilka osób stwierdziło,ze LS jest skuteczniejszy,bo dokładniejszy

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-10-31 o 18:47
Stary 2012-10-31, 18:48   #829
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Mogę polecić Studio Laser na Jerozolimskich w centrum. Zabiegi są wykonywane dokładnie, odstępy między zabiegami dopiero jak włoski odrosną, czyli po ok. 2 miesiącach.
Natomiast nie polecam Laser Expert na Złotej, totalny brak profesjonalizmu.

Cytat:
Napisane przez megi342 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !!!!

Na wypadanie jest jeszcze za wcześnie. U mnie wyglądało to tak, że włosy po zabiegu tak jakby rosły, ale po 2 tygodniach zaczęły wypadać.
A miałaś podrażnioną skórę, strupki po zabiegu?

Stary 2012-10-31, 19:54   #830
monika.c25
Raczkowanie

Cytat:
Podobno LS duet mniej boli (wieksza glowica), ale LS ma mniejsza glowice i dzieki temu wiazka lasera skupia sie na mniejszej powierzchni, przez co skuteczniej trafia we wlos. nie wspominajac o tym, ze na bikini LS jest niezbedny. z tego co wiem obydwie koncowki maja chlodzenie. duetem szybciej sie depiluje duze powierzchnie, LS jest leszy do malych zakamarkow .
monika.c25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 20:33   #831
megi342
Przyczajenie

nie miałam zadnych podrażnien, lekko czerwona skora ale to szybko przeszlo. bolalo strasznie ehh. boje sie ze jak nie zobacze efektow to nie zmusze sie do kolejnego zabiegu, wszystko przez ten bol. no i cene: 300 zl za bikinie plytkie
Stary 2012-10-31, 20:43   #832
Steely
Raczkowanie

Dziekuje bardzo Dam znac, jak juz sie zbiore zeby pojsc i zauwaze wyniki.
Steely jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 20:48   #833
megi342
Przyczajenie

skora po zabiegu nie byla wcale podrazniona, no moze lekko ale bardzo szybko przeszlo. zabieg bolal strasznie i boje sie ze nie zmusze sie do nastepnego jak nie zobacze efektow. bylam znieczulona a i tak pani musiala zmniejszyc moc bo wytrzymac nie moglam ( krem nie znieczulil dokladnie). a na koncu przerazila mnie cena 300 za plytkie bikini. moim zdaniem duzo
Stary 2012-10-31, 22:12   #834
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Własnie tam byłam i robiłam za 70%. A wiesz może jak to jest: jesli jestem zapisana od dawna i nagle się okazuje, że tego dnia jest HH to się załapię na zniżkę?Czy tylko te co zadzwoniły i podały hasło?

Mam pytanie do tych z Was, które zostały wątpliwymi szczęściarami robienia lasera w Boston Clinic z groupona. Czy składałyście reklamację? Bo ja dostałam odpowiedź, że nie mieli nigdy skarg i właściwie to nie ich wina tylko gabinetu i żebym z nimi gadała. Czyli mam spadać
Ja w Depiclinic korzystałam już z wielu promocji i idzie się dogadać więc myślę że jak będzie tego dnia HH to jak zadzwonisz i zapytasz się lub przepiszesz wizytę nie będą robić problemu - obsługa jest tam bardzo miła

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Ja polecam Moją Panią Małgosię z Depiclinic - mogę się długo wypowiadać na temat tego salonu i to w samych superlatywach. Super obsługa, pełen profesjonalizm, nowy sprzęt ( nie wystrzelany ) i ceny bardzo przystępne, a jak poszukasz na ich stronie na facebook to możesz dostać naprawdę duży rabat. Fajnie by było jakbyś powiedziała że jesteś moją znajomą to obie na tym skorzystamy
No i najważniejsze włoski nie odrastają.
A i nie napisałam ja depiluję się Duetem i mam wrażenie że każdy salon swój ogonek chwali, tam gdzie mają jedną głowicę zwykłego LS to chwalą się że jest najlepszy, a tam gdzie mają dwie głowice (małą i dużą) też jest najlepszy. A ja mam tezę że nie ma różnicy, ważne jest aby panie wykonujące zabieg miały certyfikat producenta i podchodziły do klienta profesjonalnie, i aby sam laser był serwisowany a głowice nie wystrzelane. Ja osobiście nie widzę różnicy między małą a dużą głowicą, tylko tyle że ta duża o wiele mniej boli, czasami jak pani Małgosia robi zabieg to prawie nie czuję

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-10-31 o 22:21
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 22:19   #835
Kasia_Julia
Przyczajenie

GG do Kasia_Julia

Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś gabinet na Śląsku? Chciałabym wreszcie obliczyć sobie mniej-więcej ile kosztowałaby mnie cała zabawa laserami, a znalazłam tylko jeden salon z LSD - w Katowicach - i ceny nie są kuszące... Przeszukałam ten wątek i znalazłam jeszcze coś o Skin Laser Studio (też w Katowicach), ale tam mają GentleMax, a o epilacji tym laserem niewiele mi wiadomo... Ceny też odstraszają...

Stary 2012-10-31, 22:25   #836
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasia_Julia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś gabinet na Śląsku? Chciałabym wreszcie obliczyć sobie mniej-więcej ile kosztowałaby mnie cała zabawa laserami, a znalazłam tylko jeden salon z LSD - w Katowicach - i ceny nie są kuszące... Przeszukałam ten wątek i znalazłam jeszcze coś o Skin Laser Studio (też w Katowicach), ale tam mają GentleMax, a o epilacji tym laserem niewiele mi wiadomo... Ceny też odstraszają...

ślask to takze rybnik i dwa salony z LS polecałam
Stary 2012-11-01, 09:52   #837
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja polecam Moją Panią Małgosię z Depiclinic - mogę się długo wypowiadać na temat tego salonu i to w samych superlatywach. Super obsługa, pełen profesjonalizm, nowy sprzęt ( nie wystrzelany ) i ceny bardzo przystępne, a jak poszukasz na ich stronie na facebook to możesz dostać naprawdę duży rabat. Fajnie by było jakbyś powiedziała że jesteś moją znajomą to obie na tym skorzystamy
No i najważniejsze włoski nie odrastają.
A i nie napisałam ja depiluję się Duetem i mam wrażenie że każdy salon swój ogonek chwali, tam gdzie mają jedną głowicę zwykłego LS to chwalą się że jest najlepszy, a tam gdzie mają dwie głowice (małą i dużą) też jest najlepszy. A ja mam tezę że nie ma różnicy, ważne jest aby panie wykonujące zabieg miały certyfikat producenta i podchodziły do klienta profesjonalnie, i aby sam laser był serwisowany a głowice nie wystrzelane. Ja osobiście nie widzę różnicy między małą a dużą głowicą, tylko tyle że ta duża o wiele mniej boli, czasami jak pani Małgosia robi zabieg to prawie nie czuję
Mozę przegapiłam, ale od jak dawna chodzisz do Depiclinic? Co depilujesz? Jak efekty?
Zastanawiam się, bo ja byłam tam 3 tygodnie temu, podrażnienia na łydkach miałam niewielkie i... włoski mi nie zaczęły wypadać do tej pory. Jak były tak są. Muszę z normalną (co drugi dzień) częstotliwością golić.
Mam nadzieję, że coś się jeszcze ruszy.

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

_malayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 09:57   #838
Kasia_Julia
Przyczajenie

GG do Kasia_Julia

Cytat:
ślask to takze rybnik i dwa salony z LS polecałam
Dzięki, jak wpisałam Rybnik to znalazłam bez problemu Porównałam z salonem w Bielsku-Białej, o którym też pisałaś, no i różnica w cenie jest widoczna na pierwszy rzut oka... Dzięki za pomoc
Stary 2012-11-01, 12:35   #839
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasia_Julia Pokaż wiadomość
Dzięki, jak wpisałam Rybnik to znalazłam bez problemu Porównałam z salonem w Bielsku-Białej, o którym też pisałaś, no i różnica w cenie jest widoczna na pierwszy rzut oka... Dzięki za pomoc
różnica jest kolosalna,jednak w rybniku nie mają LSD,a w bielsku mają i LS i LSD.

jeśli nie obawiasz się bólu,a cenisz sobie promocje to wybierz salon w bielsku ,gdzie mają LS,ten laser jest dokładniejszy
Stary 2012-11-01, 13:11   #840
eevvaa
Zakorzenienie

Z tego co widzę Depiclinic ma naprawdę dobre opinie. Mają też fajne promocje, ale z tego co zrozumiałam to tylko na jedną wizytę w salonie..?

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości