Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 33 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-12, 16:26   #961
kreoolka
Rozeznanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny ja miałam 3 zabiegi depilacji IPL na pachy . Ogólnie mam ciemne i twarde włoski w leci to muszę golic się codziennie aby wygladac estetycznie .Po 3 zabigach byłam zachwycona włoski rosły mi bardzo powoli i były jasne praktycznie nie widoczne jednak po jakimś czasie jak troszkę mnie drażnił ten meszek zgoliłam je maszynką i od tametj pory zaczeły mi rosnąc normalnie jak przed zabiegami ;( napiszcie proszę jakie są wasze efekty???
kreoolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 17:53   #962
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja miałam 3 zabiegi depilacji IPL na pachy . Ogólnie mam ciemne i twarde włoski w leci to muszę golic się codziennie aby wygladac estetycznie .Po 3 zabigach byłam zachwycona włoski rosły mi bardzo powoli i były jasne praktycznie nie widoczne jednak po jakimś czasie jak troszkę mnie drażnił ten meszek zgoliłam je maszynką i od tametj pory zaczeły mi rosnąc normalnie jak przed zabiegami ;( napiszcie proszę jakie są wasze efekty???
po IPL-U WSZYSTKIE WŁOSY ODROSŁY,więc żadnego efektu nie ma .
wydana kasa w błoto
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 18:04   #963
monika.c25
Raczkowanie

Dziewczyny!
dzisiaj mialam kolejna depilacje. 2 miesiace od ostatniego zabiegu na pachy i bikini, 3 miesiace od lydek i kolan. wypadlo na 4 zabieg na bikini. nie uwierzycie, ale mialam robione bikini, WARGI MOCA...70 !!!
nalezy mi sie pomnik! bo weszlam w inny wymiar swiadomosci... syczalam z bolu, cala spocona, sama nie wiem jak dalam rade to wytrzymac
mam nadzieje, ze to juz OSTATECZNIE OSTATNI ABSOLUTNIE NIEPODWAZALNIE zabieg na bikini! uroczyscie oswiadczam, ze wiecej nie dam rady wytrzymac.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Czy po IPL czy po LS wlosy nigdy nie znikna w 100% po 1 zabiegu, 2 a nawet 3. wczesniej czy pozniej (2 miesiace, 3 miesiace) odrosna, niezaleznie czy potrakujesz je maszynka czy pozostawisz samym sobie. bedzie przyjemny moment, ze nic nie rosnie a kiedy wydaje ci sie, ze zostanie juz tak na zawsze wlosy zaczynaja odrastac. z taka jedynie roznica, ze po IPL odrosna wszystkie w ciagu roku a po LS powinny zostac "wybite" w ponad 90% juz na zawsze po kilku zabiegach (ok. 3-6).
NIECH ŻYJE JĘZYK POLSKI: POZDRAWIAM WSZYSTKIE WŁAŚCICIELKI ORYGINALNYCH PERFUM. SAMA JESTEM POSIADACZKĄ KILKUNASTU BUTELEK PERFUM, NA OGÓŁ SĄ TO WODY TOALETOWE I PERFUMOWANE, POTOCZNIE ZWANE PERFUMAMI. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY ZNÓW KUPIĘ NOWE PERFUMY --> NIE PERFUM, NIE PERFUMĘ, TYLKO PERFUMY!

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-11-12 o 18:07
monika.c25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 19:16   #964
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Ja miałam po 2 zabiegu bikini okropne swędzenie. Myślałam, już że złapałam jakąś infekcję, po 1 zabiegu nic takiego nie miałam. Uznalam to za podrażnienie i wysuszenie skóry. Podmywałam się wodą z mydełkiem naturalnym z nanosrebrem (używam tego mydła na podrażnioną skórę zawsze po goleniu trymerem) i smarowałam maścią z witaminą A i swędzenie w ciągu 2-3 dni minęło.
Dobrze, że to napisałaś, bo zaczęłam się bać.. W ciągu dnia było ok, a teraz znów masakra.. Co dziwne mam takie jakby guzki czy coś.. Nie ropne, ale tam gdzie widać, że wyrasta włosek jest takie zgrubienie.. No i swędzi..
Pomaga zimny okład i nieruszanie się
Nasmarowałam to Tribioticiem, a tak to zgodnie z zaleceniami maścią z Pantenolem.. Dziś mija 3 dzień.. Kiedy to się skończy bo oszaleję?

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:45   #965
monika.c25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Co dziwne mam takie jakby guzki czy coś.. Nie ropne, ale tam gdzie widać, że wyrasta włosek jest takie zgrubienie.. No i swędzi..
Nasmarowałam to Tribioticiem, a tak to zgodnie z zaleceniami maścią z Pantenolem.. Dziś mija 3 dzień.. Kiedy to się skończy bo oszaleję?
tez mam po kazdych pachach takie guzki bolace. wedlug mnie to zapalenia gdzies glebiej w mieszkach, nie znam sie. ale pomaga masc z antybiotykiem. nie bagatelizujcie tego, zeby nie bylo gorzej. po kilki dniach guzki powinny sie wchlonac a skora dojsc do siebie.
NIECH ŻYJE JĘZYK POLSKI: POZDRAWIAM WSZYSTKIE WŁAŚCICIELKI ORYGINALNYCH PERFUM. SAMA JESTEM POSIADACZKĄ KILKUNASTU BUTELEK PERFUM, NA OGÓŁ SĄ TO WODY TOALETOWE I PERFUMOWANE, POTOCZNIE ZWANE PERFUMAMI. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY ZNÓW KUPIĘ NOWE PERFUMY --> NIE PERFUM, NIE PERFUMĘ, TYLKO PERFUMY!
monika.c25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:49   #966
Yasinisi
Zakorzenienie

Przy pierwszym zabiegu tego nie było, wnioskuję że to może zwiększenie siły lasera..
W każdym razie ja mam mega wrażliwą skórę, przy zwykłym goleniu było już źle, zaczerwienienia, wrastanie etc, więc tu pewnie jest to ostro spotęgowane..
Mam nadzieję, że szybko minie

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:56   #967
wrednamarta
Przyczajenie

Witam, mam pytanie do kogoś doświadczonego. Miałam robioną brodę laserem LS, 4+1 zabiegi, włosy jednak jeszcze są aczkolwiek dużo słabsze mi jednak przeszkadzają. Na ostatnim 5 zabiegu pani "zlaserowała" tylko troszke obszaru twierdząc, że reszta jest chyba już zasłaba. Czy jest jeszcze sens próbować zlikwidować te słabe włosy? Czy ktoś miał podobną sytuację? I jeszcze pytanie: ostatni zabieg miałam tydzień temu ( ten mały obszar z najmocniejszymi włosami), czy mogę reszte włosów wyrywać( te słabsze) i za dwa miesiące (czyli miesiąc przed wypadającym ewentualnym kolejnym zabiegiem) je zapuścić? Bo do tego gabinetu i tak muszę się wtedy umówić na zabieg bo robię jeszcze brzuch.
wrednamarta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 08:00   #968
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Kiedy zastanawiałam się czy wybrać duuużo tańszy IPL czy jednak "prawdziwy" laser np. LS, trafiłam na mnóstwo takich wypowiedzi kobiet po IPL jak Twoja. Zadowolenie jest tylko między zabiegami i kilka m-cy po ostatnim zabiegu. A potem włosy odrastają takie, jak przed depilacją. IPL w skuteczności i długofalowych efektów jest bliżej depilacji woskiem niż laserem.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dobrze, że to napisałaś, bo zaczęłam się bać.. W ciągu dnia było ok, a teraz znów masakra.. Co dziwne mam takie jakby guzki czy coś.. Nie ropne, ale tam gdzie widać, że wyrasta włosek jest takie zgrubienie.. No i swędzi..
Ja też myślałam, że oszaleję, swędziało zwłaszcza w nocy i zdarzało się, że mimowolnie się drapałam, co oczywiście pogarszało sprawę. Jeszcze 1-2 dni i swędzenie minie
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 14:19   #969
kreoolka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
po IPL-U WSZYSTKIE WŁOSY ODROSŁY,więc żadnego efektu nie ma .
wydana kasa w błoto
Dokładnie mam to samo wywaliłam kase w błoto ;( czyli jakie zabiegi są efektowne i czym sie różnią ???

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Dziewczyny piszecie o SL ale jest jeszcze ipl RF i czym to się różni??? Muszę wybrac się na ten laser bo do wakacji chce się pozbyc włosków ale nie chce znowu wywalic kasy . Teraz wolę się upewnic na jaki laser mam isc żeby były efekty???
Stary 2012-11-13, 14:26   #970
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Dziewczyny piszecie o SL ale jest jeszcze ipl RF i czym to się różni??? Muszę wybrac się na ten laser bo do wakacji chce się pozbyc włosków ale nie chce znowu wywalic kasy . Teraz wolę się upewnic na jaki laser mam isc żeby były efekty???
IPL + RF to nadal nie jest laser.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 22:00   #971
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie mam to samo wywaliłam kase w błoto ;( czyli jakie zabiegi są efektowne i czym sie różnią ???

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

przepraszam,mój błąd.piszę skrótami i mogę być źle zrozumiana.
miałam do czynienia z IPL-em+RF,TO NIE LASER TO PSEUDO LASER,KTÓRY NIE LIKWIDUJE WŁOSÓW NA ZAWSZE

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-11-13 o 22:02
Stary 2012-11-13, 22:38   #972
brokenheart16
Raczkowanie

Dziewczyny ! Czy LSD naprawdę usuwa włosy na zawsze, tzn na całe życie ? ?
brokenheart16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 22:45   #973
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez brokenheart16 Pokaż wiadomość
no są tu na forum weteranki.takie kilkuletnie,które mogą potwierdzić skutecznośc depilacji,o ile nie masz problemów z hormonami
Stary 2012-11-13, 23:03   #974
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez brokenheart16 Pokaż wiadomość
Czy na całe życie, to mogę Ci na to odpowiedzieć tuż przed śmiercią dopiero.

mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2012-11-13, 23:58   #975
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
U mnie tez panie usuwaja tyle i to co sobie zycze przy bikini glebokim. wargi to podstawa, na przodzie zostawilam maly paseczek na wlasne zyczeni, oprocz tego tzw szpara posladkowa (uroczo brzmi, gorzej wyglada w praktyce ). do tego panie na moja prosbe usuwaja mi wloski spod pepka (mowia, ze normalnie to jest inna strefa, ale poniewaz kompleksowo robie 3 partie, wiec pojdzie pod bikini), no i jeszcze z czesci ud prz bikini.
tak z ciekawosci: jak wyglada w praktyce?
ja bylam wczoraj na 3 bikini calkowitym w tym ze wlasnie ebz szpary posladkowej. no i generalnie jest ok, mam lekkie podraznienie, w jednym miejscu troszke oparzona skora na wargach.ale generalnie wydaje mi sie ze pani sie naprawde postarala (oczywiscie dokladnosc zabiegu w 100% bede mogla ocenic za kilka tygoni jak wszystko wypadnie). no i powiedziala, ze mysli ze juz naprawde niewiele zostanie,jakies niedobitki. i zebyb przyjsc w lutym jesli cos zostanie. no i jesli bym szla w lutym to bym moze zapytala o te szpare posladkowa, chociaz raz zeby mi zrobila. a jak cos to bym kiedys przyszla tylko to zrobic. zaluje ze wczesniej nie pytalam o to...

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 07:52   #976
withi_as
Zakorzenienie

Dziewczyny jakie przerwy miałyście pomiędzy LS na pachy? Wiem że jest to sprawa indywidualna, ale podejrzewam że jakieś 6 tygodni minimum, prawda? Z góry dzięki za inf

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 555 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 08:05   #977
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
tak z ciekawosci: jak wyglada w praktyce?
ja bylam wczoraj na 3 bikini calkowitym w tym ze wlasnie ebz szpary posladkowej. .

Ja miałam 2 zabiegi. Na I-ym pani pod koniec poprosiła bym przewróciła się na brzuch i zaczęła strzelać we włoski znajdujące się między pośladkami. Nie spodziewałam się tego, nawet nie wiem ile właściwie mam tam owłosienia Dla mnie było to megakrępujące, chyba bardziej niż wargi sromowe, bo to okolice odbytu, leżałam z rozłożonymi nogami, oczywiście bolesne, dobrze że odbyło się to na koniec. Natomiast cały II zabieg bikini był dla mnie nie wiedzieć czemu bardziej bolesny i jak pani spytała czy między pośladkami też coś robimy, to powiedziałam że tym razem nie czuję się na siłach, więc ona coś tam próbowała strzelać już bez mojego obracania się na brzuch. A teraz trochę żałuję, że nie chciałam się obrócić.
W ogóle to mam zastrzeżenia do dokładności. Po I zabiegu było chyba ok (choć miałam wrażenie, że odrosły mi wszystkie włosy a nie 30% mniej). A już 2 dni pod II zabiegu zobaczyłam kilka miejsc pominiętych, w tym wargi, z których i tak jest najtrudniej usunąć włosy. Pewnie gdybym nie zapłaciła za całość to na kolejny zabieg poszłabym do innego salonu.

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2012-11-14 o 08:45
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:39   #978
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie przerwy miałyście pomiędzy LS na pachy? Wiem że jest to sprawa indywidualna, ale podejrzewam że jakieś 6 tygodni minimum, prawda? Z góry dzięki za inf
Przejrzyj ten wątek, o przerwach między zabiegami pisano tutaj wielokrotnie. 6 tygodni to stanowczo za krótka przerwa.

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
A już 2 dni pod II zabiegu zobaczyłam kilka miejsc pominiętych, w tym wargi, z których i tak jest najtrudniej usunąć włosy. Pewnie gdybym nie zapłaciła za całość to na kolejny zabieg poszłabym do innego salonu.
Wytłuszczone - niekoniecznie wargi musiały być ominięte, jak sama zauważyłaś, z tych miejsc jest wyjątkowo trudno usunąć włosy, więc może po prostu nic Ci jeszcze w tym miejscu nie "chwyciło". Ja jakiekolwiek efekty w tym rejonie zobaczyłam po kilku zabiegach dopiero.

mikroREKLAMA

Stary 2012-11-14, 14:51   #979
kreoolka
Rozeznanie

dziękuje za odpowiedź . Cały czas myślalam , że słaby jest ipl ale ipl to ten lepszy. Nigdy nie slyszalam o SL;(( wiecie może gdzie można go tanio wykonac najlepiej w Krakowie???
Stary 2012-11-14, 18:26   #980
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuje za odpowiedź . Cały czas myślalam , że słaby jest ipl ale ipl to ten lepszy. Nigdy nie slyszalam o SL;(( wiecie może gdzie można go tanio wykonac najlepiej w Krakowie???
LS to LIGHT SHEER -z małą głowicą 10mm/10 mm

LSD -LIGHT SHEER DUET- z duża głowicą 35MM/22MM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27.jpg (5,9 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (6,4 KB, 146 załadowań)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-11-14 o 18:28
Stary 2012-11-14, 19:36   #981
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
zalezy jakie partie, kazdy salon ma jakies promocje. osobiscie polecam revision.

INSTA
Stary 2012-11-14, 23:34   #982
EmCa
Raczkowanie

A ja rozmawiałam z panią zajmującą się szkoleniami LS i powiedziala, że pachy minimum 6 tygodni. Zalezy od wzrostu, ale od 6 właśnie.

A co do efektów po latach to ja jestem po 11 latach od laseru, ale nie mam pojęcia jakiego... Usunęło mi 1/3 włosów mimo dużej liczby zabiegów. To co usunęło już nie odrosło.
Moja znajoma jest po 8 latach na nogach i odrosło jej "5 włosów na krzyż". Też nie pamięta jaki to był laser.
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:58   #983
ollka27
Raczkowanie

[QUOTE=hania_k;37511556]A sprawdzałaś na tej stronie dystrybutora, ja jak szukałam sobie salonu to nie kojarzę takiego, pamiętam że takich salonów które są na liście dystrybutora jest około 15 w Warszawie, a Dueta to mają może tylko 3 salony, a takich co prawdopodobnie mają stary sprzęt jest o wiele wiele więcej .

No więc właśnie Pani mi tłumaczyła że LS to laser który jest niezniszczalny i pomimo tego że mają go już długo to jego działanie jest cały czas takie same dlatego pewnie efekty są u mnie średnie
ollka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:59   #984
kreoolka
Rozeznanie

znalazłam w krakowie cos takiego LightSheer® DUET cena 210 zl za jeden zabieg to drogo???
Stary 2012-11-15, 14:50   #985
subiektywna Vera
Rozeznanie

[QUOTE=ollka27;37630515]
Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś na tej stronie dystrybutora, ja jak szukałam sobie salonu to nie kojarzę takiego, pamiętam że takich salonów które są na liście dystrybutora jest około 15 w Warszawie, a Dueta to mają może tylko 3 salony, a takich co prawdopodobnie mają stary sprzęt jest o wiele wiele więcej .

No więc właśnie Pani mi tłumaczyła że LS to laser który jest niezniszczalny i pomimo tego że mają go już długo to jego działanie jest cały czas takie same dlatego pewnie efekty są u mnie średnie
Nie sądzę aby istniało coś "niezniszczalnego". Prędzej czy później każdy sprzęt się zużywa i to jest całkowicie normalny proces.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
znalazłam w krakowie cos takiego LightSheerŸ DUET cena 210 zl za jeden zabieg to drogo???
Raczej cena standardowa. A na jaką część ciała?
Stary 2012-11-15, 23:56   #986
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
znalazłam w krakowie cos takiego LightSheer® DUET cena 210 zl za jeden zabieg to drogo???
no wlasnie, jaka czescciala?

INSTA
Stary 2012-11-16, 00:06   #987
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Raczej cena standardowa. A na jaką część ciała?
Hm, w Poznaniu za 210 zł nie zrobisz nawet pach, więc nie wiem czy to cena standardowa.

mikroREKLAMA

Stary 2012-11-16, 05:46   #988
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Hm, w Poznaniu za 210 zł nie zrobisz nawet pach, więc nie wiem czy to cena standardowa.
To drogo macie w tym Poznaniu - nawet w Warszawie za 200zł zrobisz już pachy

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 555 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 08:38   #989
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
To drogo macie w tym Poznaniu - nawet w Warszawie za 200zł zrobisz już pachy
Właśnie, we Wrocławiu pachy za 220 zł bez promocji można zrobić.

Z tego wynika, że kreoolka musiałaby nam powiedzieć w jakim mieście i jaka część ciała ją interesuje

Edytowane przez subiektywna Vera
Czas edycji: 2012-11-16 o 08:40
subiektywna Vera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 09:50   #990
brokenheart16
Raczkowanie

Hey dziewczyny pomocy błagam ! Zdecydowałam się na depilację LSD bikinii głebokiego i mój dylemat polega na tym iż w mojej okolicy dostępne są 2 lasery w Toruniu i Bydgoszczy. Ten w toruniu wszystko pieknie, Pani bardzo miła sugerowała odstępy 2 miesięczne (laser nowej generacji - bezbolesny zabieg ) cena 480 zł za zabieg , po 4 zabiego 50 % zniżki. No i bydgoszcz - cena niższa 350 zł , lecz Pani sugerowała odstępy 4-6 tyg ,gdy spytałam o możliwość wydłużenia do 8-10 powiedziała że skuteczność lasera spada. Gdy spytałam o laser nie wychwalała pod niebiosa jak Pani w Toruniu, tylko powiedziała że to starszy LSD , którym dawniej się depilowało. 3 zabieg 25% taniej później 50 % taniej . Co dziewczyny byście wybrały ? Czy ty " starsze LSD gorzej działają ? Przyznam szczerze iż cana odgrywa u mnie ważna rolę a co do 4-6 tyg to bym sama sobie wydłużyła..

Coś chaotyczny ten mój wpis Mam nadzieje że doradzicie dziewczyny! Pozdrawiam
brokenheart16 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości