Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 39 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-18, 13:39   #1141
jula smarkula
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Na całą wizytę ja robię u nich 3 partie ciała za jednym zamachem i zniżkę dostałam na wszystkie zabiegi - wejdź sobie na ich FB i wygeneruj dodatkowe 10% - razem będziesz miała 60%[COLOR="Silver"]
Dzięki za info !

Aha czyli rozumiem że mogę sobie zrobić kilka parti ciała za jednym zamachem ze zniżką to mi się podoba!
Ale, czy przy następnej wizycie też będę mogła skorzystać z promocji ?

Edytowane przez jula smarkula
Czas edycji: 2012-12-18 o 13:41
jula smarkula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:38   #1142
eevvaa
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie wróciłam z depilacji łydek i pach w Depiclinic Pełen profesjonalizm!!! Pani Małgosia bardzo sympatyczna i dokładna. Naprawdę polecam
Łydki razem z kuponem wyszły mnie 139, pachy natomiast 99zł
Taniooocha.

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 22:38   #1143
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Dzięki za info !

Aha czyli rozumiem że mogę sobie zrobić kilka parti ciała za jednym zamachem ze zniżką to mi się podoba!
Ale, czy przy następnej wizycie też będę mogła skorzystać z promocji ?
Jeżeli chcesz taką zniżkę mieć na kolejne dwie wizyty to powołaj się na mnie, że jesteś z mojego polecenia. Tylko napisz mi na priva jakie masz imię i nazwisko, żebym wiedziała i w odpowiedzi ja się tobie przestawię .
HK

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
W lutym. A jaka to różnica, bo nie kumam??
Myślałam że ostatnio byłaś. A teraz jak twoje łydki wyglądają
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 02:50   #1144
alfa2000
Przyczajenie

Orientuje się ktoś może gdzie na Śląsku można zrobić depilację laserem sptf ? Robiłam raz w Krakowie ale nie chce mi się ciągle tam jeździć. a naprawdę polecam. różnica kolosalna z IPL. mam wrazenie, że dużo mniejszy ból a na łydkach wielkie puste placki już po pierwszym zabiegu na IPLa przy bikini z cztery zabiegi były potrzebne by tak dużo stracić jak tu po pierwszym razie...chyba ze na łydkach łatwiej się usuwa niż na bikini...w każdym razie poszukuję sptf
alfa2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 09:07   #1145
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś może gdzie na Śląsku można zrobić depilację laserem sptf ? Robiłam raz w Krakowie ale nie chce mi się ciągle tam jeździć. a naprawdę polecam. różnica kolosalna z IPL. mam wrazenie, że dużo mniejszy ból a na łydkach wielkie puste placki już po pierwszym zabiegu na IPLa przy bikini z cztery zabiegi były potrzebne by tak dużo stracić jak tu po pierwszym razie...chyba ze na łydkach łatwiej się usuwa niż na bikini...w każdym razie poszukuję sptf
Co to jest sptf?
Stary 2012-12-19, 09:24   #1146
Molca
Raczkowanie

Od mojego pierwszego zabiegu na pachy i bikini minęły już prawie 3 tygodnie, wszystkie włoski pięknie wypadły Fakt, że musiałam im pomóc peelingiem, ale skóra jest równomiernie gładka Moje obawy co do dokładności zabiegu były nieuzasadnione, bo mimo, że trwał stosunkowo krótko to widzę, że żadne miejsce nie zostało pominięte. Ach jak się cieszę, że żyję w tych czasach, że wymyślili coś tak wspaniałego jak laserowa depilacja! No może, jakby była troszkę tańsza to byłabym już całkowicie w siódmym niebie
Molca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 10:09   #1147
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Co to jest sptf?
Z tego, co widzę w necie, to kolejna wariacja na temat IPL - a.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:53   #1148
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Jeżeli chcesz taką zniżkę mieć na kolejne dwie wizyty to powołaj się na mnie, że jesteś z mojego polecenia. Tylko napisz mi na priva jakie masz imię i nazwisko, żebym wiedziała i w odpowiedzi ja się tobie przestawię .
Wczoraj dzwoniłam do nich wieczorem i dziewczyna powiedziała mi że będę mogła korzystać z tej promocji podczas kolejnych wizyt

Umówiłam się na próbę uczuleniową termin troszkę długi bo dopiero pod koniec stycznia ale, i tak się cieszę

Chciałabym wydepilować pachy,łydki i bikini głębokie trochę się boję bólu zwłaszcza jeśli chodzi o bikini ale, coś za coś

Jestem ciekawa tylko jaki obszar obejmuje bikini głębokie bo ja bym chciała tak całkowicie na zero z łącznie z pachwinami szparą między pośladkową i tak dalej

I jeszcze jedno pytanko czy jak wykupie depilacje na łydki to kolana też mi wydepilują ??

Jak to było u Was dziewczyny ?
Stary 2012-12-19, 13:59   #1149
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
I jeszcze jedno pytanko czy jak wykupie depilacje na łydki to kolana też mi wydepilują ??

Ja zauważyłam, że każdy salon sobie inaczej interpretuje obszar depilacji. Np. bikini głębokie w jednym salonie oznacza tylko całość z przodu a między pośladkami już nie, natomiast w innym będzie oznaczało depilację "po całości". Tak samo jest z depilacją łydek - w jednym miejscu obejmuje kolana a w drugim już nie.
Myślę, że to zależy od salonu i trzeba pytać ich bezpośrednio aby mieć 100% pewność.
Stary 2012-12-19, 17:49   #1150
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Wczoraj dzwoniłam do nich wieczorem i dziewczyna powiedziała mi że będę mogła korzystać z tej promocji podczas kolejnych wizyt

Umówiłam się na próbę uczuleniową termin troszkę długi bo dopiero pod koniec stycznia ale, i tak się cieszę

Chciałabym wydepilować pachy,łydki i bikini głębokie trochę się boję bólu zwłaszcza jeśli chodzi o bikini ale, coś za coś

Jestem ciekawa tylko jaki obszar obejmuje bikini głębokie bo ja bym chciała tak całkowicie na zero z łącznie z pachwinami szparą między pośladkową i tak dalej

W Depiclinic zrobią ci dokładnie takie głębokie bikini jakie chcesz, ja sobie zostawiłam paseczek z przodu . Do łydek są stopy gratis, a kolana są do ud. Ale możesz się zapytać.
HK

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Z tego, co widzę w necie, to kolejna wariacja na temat IPL - a.
Aby było wszytko jasne dla innych.
SPTF to też nie jest laser tylko kolejny IPL - który nie usuwa włosów na stałe. Dziewczyny uważajcie. Szukajcie salonów z sprawdzonymi LightSheerami.
Stary 2012-12-19, 19:09   #1151
_malayka
Zadomowienie

Cytat:

W Depiclinic bikini z tego, co wiem jest absolutnie zupełne. Czyli pachwiny, wzgórek, wargi sromowe i szpara międzypośladkowa.
A co do łydek, to niestety, kolan nie ma. Tylko stopy

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

_malayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:20   #1152
TrzyBobry
Przyczajenie

Jestem dwa tygodnie po pierwszym zabiegu na bikini

Na ten moment wydaje mi się, że po serii zabiegów powinnam być zadowolona i mieć spokój z tamtejszymi włoskami...

Najpierw był ogólny wywiad z lekarzem, potem sam zabieg. Nie użyłam niczego znieczulającego, więc trochę bałam się, że nie podołam. O dziwo nie bolało aż tak bardzo i raczej zamiast z bólem kojarzyło mi się z takim upierdliwym podszczypywaniem. Zgodzę się jednak, że na wysokości warg robi się bardziej nieprzyjemnie, ale w sumie i dało się to wytrzymać. Nawet Pani stwierdziła, że jestem twardy zawodnik

Zaczerwienienie zeszło szybko, nawet panthenol okazał się zbędny

Do dzisiaj wypadły mi niemalże wszystkie włosy przy pachwinach i na wzgórku. Sporo wypadło też na wargach, ale tam przypuszczam, że i tak nie da rady wszystkiego usunąć, bo w tym miejscu przeważają mi jasne włoski. Co do okolic pośladków musiałabym popatrzeć z lusterkiem

Pani zaprosiła na zabieg po upływie 8 tygodni od pierwszego razu

A i zapłaciłam za wszystko 200 zł i (w ramach PR zapewne), po 2 dniach od zabiegu Pani zadzwoniła i pytała jak tam depilowane miejsce dochodzi do siebie, co uważam jednak za bardzo miłą praktykę

Edytowane przez TrzyBobry
Czas edycji: 2012-12-19 o 21:21
TrzyBobry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 00:11   #1153
jula smarkula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TrzyBobry Pokaż wiadomość
Jestem dwa tygodnie po pierwszym zabiegu na bikini

Na ten moment wydaje mi się, że po serii zabiegów powinnam być zadowolona i mieć spokój z tamtejszymi włoskami...

Najpierw był ogólny wywiad z lekarzem, potem sam zabieg. Nie użyłam niczego znieczulającego, więc trochę bałam się, że nie podołam. O dziwo nie bolało aż tak bardzo i raczej zamiast z bólem kojarzyło mi się z takim upierdliwym podszczypywaniem. Zgodzę się jednak, że na wysokości warg robi się bardziej nieprzyjemnie, ale w sumie i dało się to wytrzymać. Nawet Pani stwierdziła, że jestem twardy zawodnik

Zaczerwienienie zeszło szybko, nawet panthenol okazał się zbędny

Do dzisiaj wypadły mi niemalże wszystkie włosy przy pachwinach i na wzgórku. Sporo wypadło też na wargach, ale tam przypuszczam, że i tak nie da rady wszystkiego usunąć, bo w tym miejscu przeważają mi jasne włoski. Co do okolic pośladków musiałabym popatrzeć z lusterkiem

Pani zaprosiła na zabieg po upływie 8 tygodni od pierwszego razu

A i zapłaciłam za wszystko 200 zł i (w ramach PR zapewne), po 2 dniach od zabiegu Pani zadzwoniła i pytała jak tam depilowane miejsce dochodzi do siebie, co uważam jednak za bardzo miłą praktykę
Dobrze wiedzieć bo przyznam szczerze że bólu to ja się strasznie boję !

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Obawiam się tylko tego że na stronie Depi clinic piszą że jeśli wcześniej robiło się IPL to działanie może być nieco gorsze

A ja niestety w lutym 2012 skusiłam się na to dziadostwo jakim jest IPL robiłam pachy i łydki po 5 zabiegów na każdą partię miałam spokój do 2 miesięcy po ostatnim zabiegu a, teraz to już mi wszystko odrosło kasa wyrzucona w błoto w ogóle to powinno się zaskarżyć taki pseudo saloniki które oferują IPL i nazywają zabieg depilacją laserową !
Ja na przykład w tamtym okresie nie miałam zielonego pojęcia że i IPL to tylko światło a, o istnieniu lasera Light Sheer to już całkiem nic mi nie było wiadome
Stary 2012-12-20, 08:04   #1154
wiktoria_ego
Raczkowanie

Cytat:

Wydepilują. Ja robiłam łydki w Depiclinic i poprosiłam zrobić kolana, bo na stopach nie mam włosów... Pani zrobiła, ale... dużą głowicą... a jak wiecie, duża głowica zasysa skórę i wtedy "strzela"... na kolanach nie było co zasysać, więc i efektu nie widzę żadnego. Poproś o małą głowicę, bo ja teraz w brodę sobie pluję, że nie dopilnowwałam tego...

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Myślałam że ostatnio byłaś. A teraz jak twoje łydki wyglądają
W maju zrobiłam w innym gabinecie LSem(nie w Polsce) i jest oki. Nogi mam plackowate, ale po tych 2 razach włosów mam mniej Potem zrobiłam przerwę na wakacje. A tak w ogóle to w Depilcinic powiedziała mi pani, że mam bardzo słabe włosy i wystarczy 2-3zabiegów, żeby wszystkie powypadały, a w tym drugim miejscu powiedziała mi, że mam za słabe włosy i bez sensu wydawać kasę na łydki, że laser mi tego nie usunie... I bądź tu mądry...
W styczniu-lutym zrobię jeszcze raz łydki w Studio Laser, bo robię tam bikini i pachy (mam nadzieję, że po raz ostatni). ostatnio pokazałam swoje nogi tam i pani mi powiedziała, że włoski ciemne i laser je usunie... Zgłupieć można ;-)

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2012-12-20 o 08:08
wiktoria_ego jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 09:25   #1155
alfa2000
Przyczajenie

[QUOTE=hania_k;38204078]Co to jest sptf?[/QUOTE

Nie wiem dokładnie na czym polegają różnice w SPTF ale widzę różnice po zabiegach IPLem i SPTFem. zwykły IPL to faktycznie dziadostwo straszne... Chyba z 12 zabiegów trzeba by wszystko usunąć. Ale co do odrastania, to z tego co mi wiadomo - po każdym odrastają, po Light Sheer też... Podobno najnowsze badania zalecają co roku robić dwa ostrzelania na wydepilowane miejsca, żeby blokować odrost... przez 5 lat po usunięciu włosków... ale w sumie to i tak mniejszy problem niż comiesięczna depilacja woskiem :PPPP To nikt nie wie czy jest jakiś SPTF na Śląsku?
Stary 2012-12-20, 13:18   #1156
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Nie wiem dokładnie na czym polegają różnice w SPTF ale widzę różnice po zabiegach IPLem i SPTFem. zwykły IPL to faktycznie dziadostwo straszne... Chyba z 12 zabiegów trzeba by wszystko usunąć. Ale co do odrastania, to z tego co mi wiadomo - po każdym odrastają, po Light Sheer też... Podobno najnowsze badania zalecają co roku robić dwa ostrzelania na wydepilowane miejsca, żeby blokować odrost...
Pisałam już tutaj, że jestem ponad 7,5 roku od ostatniego zabiegu na łydki laserem aleksandrytowym (a jest ponoć to mniej skuteczny laser niż LS) i usunięte owłosienie nie odrosło. Tak że masz złe informacje (abstrahując już od tego, że nawet nie wiesz, co to jest dokładnie to SPTF, z którego chcesz skorzystać).

A pytanie skieruj raczej do wątku o IPL (chyba taki jest), bo ten dotyczy laserów, a nie urządzeń podszywających się pod nie.

mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2012-12-20, 13:28   #1157
ollka27
Raczkowanie

Kurcze jak czytam te wszystkie opinie o Depilclinic to wam zazdroszczę że nie ma takiego salonu w Krakowie
ollka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 13:31   #1158
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
Kurcze jak czytam te wszystkie opinie o Depilclinic to wam zazdroszczę że nie ma takiego salonu w Krakowie
... i we Wrocławiu
Stary 2012-12-20, 14:23   #1159
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Ba Warszawa jest naprawdę fajna - fajnie by było obalić mit tzw. "Warszawki", bo wszędzie są normalni ludzie i parapety . A jak widać i salony mamy fajne i niedrogie - przyjeżdżajcie w odwiedziny i się depilować
Stary 2012-12-20, 17:22   #1160
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
no szkoda ale poki co ja na nasze revision nie narzekam w dermikos ciut gorzej. a gdzie Ty robisz?

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 10:23   #1161
alfa2000
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Pisałam już tutaj, że jestem ponad 7,5 roku od ostatniego zabiegu na łydki laserem aleksandrytowym (a jest ponoć to mniej skuteczny laser niż LS) i usunięte owłosienie nie odrosło. Tak że masz złe informacje (abstrahując już od tego, że nawet nie wiesz, co to jest dokładnie to SPTF, z którego chcesz skorzystać).

A pytanie skieruj raczej do wątku o IPL (chyba taki jest), bo ten dotyczy laserów, a nie urządzeń podszywających się pod nie.
Chwila chwila..bo coś mi tu nie gra... Niekoniecznie muszę wiedzieć wszystko na temat laserów, żeby na forum zapytać gdzie się wykonuje zabiegi tym, którym ja chcę wykonać, bo sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, a nie tym, które tu reklamują podejrzane osoby z zamiarami reklamy swoich salonów... Ja mogę pokazać zdjęcie po depilacji light sheerem - 4 sesje, włosów jest dziś, po 3 latach jakieś 40 procent, więc sorry, ale skuteczność również nie jest rewelacyjna - i IPL i light sheer to ta sama zasada działania - światło... a light sheer droższy 6krotnie. IPl też dziadostwo, ale i tak sumując po 8 sesjach IPLa - efekt jest taki jak po 4 light sheera, więc i tak wychodzi taniej. A po SPTF mam wrazenie, że jest wręcz jak po light sheer - zobaczymy jak zrobię kilka serii. Wtedy napiszę. ale jak na pierwszy zabieg - byłam megazpozytywnie zaskoczona. I przynajmniej nikogo nie reklamuję, tylko piszę o swoich odczuciach.
Stary 2012-12-21, 10:43   #1162
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Chwila chwila..bo coś mi tu nie gra... Niekoniecznie muszę wiedzieć wszystko na temat laserów
Ale Ty nie wiesz nic na ten temat, nawet tego czy SPTF to laser, czy nie, a to przecież jest wiedza minimalna.

Cytat:
żeby na forum zapytać gdzie się wykonuje zabiegi tym, którym ja chcę wykonać
Ale skoro już Ci napisałyśmy, że to nie jest laser, lecz rodzaj IPL - a, to w tym wątku nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie...

Cytat:
bo sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, a nie tym, które tu reklamują podejrzane osoby z zamiarami reklamy swoich salonów...
Kogo masz konkretnie na myśli? Dziewczyny się wymieniają doświadczeniami z różnymi salonami, które sprawdzały, tak samo jak Ty - dlaczego mają nie polecać dobrych miejsc? Zwłaszcza, jeśli można uzyskać zniżki dodatkowe?

Cytat:
Ja mogę pokazać zdjęcie po depilacji light sheerem - 4 sesje, włosów jest dziś, po 3 latach jakieś 40 procent, więc sorry, ale skuteczność również nie jest rewelacyjna - i IPL i light sheer to ta sama zasada działania - światło... a light sheer droższy 6krotnie. IPl też dziadostwo, ale i tak sumując po 8 sesjach IPLa - efekt jest taki jak po 4 light sheera, więc i tak wychodzi taniej.
Osoby wykonujące zabiegi niedokładnie to niestety, nie jest rzadkość, to po pierwsze, po drugie, jak dla mnie, 4 serie to nie jest dużo, możliwe, że potrzebowałaś więcej. Ja tym aleksandrytowym miałam więcej serii, a jak pisałam - efekty są do dziś.

Wytłuszczone - to ciekawe, jak przyznając się do nikłej wiedzy w zakresie laserów, wysuwasz tak odważne hipotezy.

Cytat:
A po SPTF mam wrazenie, że jest wręcz jak po light sheer - zobaczymy jak zrobię kilka serii. Wtedy napiszę. ale jak na pierwszy zabieg - byłam megazpozytywnie zaskoczona.
Powtarzam, to jest wątek o depilacji laserowej, a SPTF nie jest laserem.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-12-21 o 10:45
mikroREKLAMA

Stary 2012-12-21, 13:09   #1163
ollka27
Raczkowanie

Cytat:
Ba Warszawa jest naprawdę fajna - fajnie by było obalić mit tzw. "Warszawki", bo wszędzie są normalni ludzie i parapety . A jak widać i salony mamy fajne i niedrogie - przyjeżdżajcie w odwiedziny i się depilować
Może masz rację.... w każdym razie przyznaję się bez bicia że moja znajoma kupiła na gruponie zabiegi na depilację LS w "DERM-LINE" w Warszawie, pojechała zrobiła zabieg, po rozmowie z panią okazało się że w takiej samej cenie mogą kupić zabiegi jej koleżanki, więc spakowałyśmy się w cztery w samochód i wycieczka z Krakowa na Warszawę, zrobiłam dwa zabiegi z trzech (pachy, bikini) ale były one bardzo na odczep się więc stwierdziłam że nie wiem czy opłaca mi się wydawać pieniądze na paliwo i znów jechać na zabieg który będzie zrobiony byle jak, może gdybym kupiła w "demaline" jeszcze w dobrej cenie i miała zabieg w tym samym dniu np kolejny zabieg na łydki to może bym się wybrała.....

Przypomnijcie jakie tam są ceny bo teraz poważnie rozważam wycieczkę do Warszawy

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no szkoda ale poki co ja na nasze revision nie narzekam w dermikos ciut gorzej. a gdzie Ty robisz?

ja robiłam w Dermikos no i jak pisałam jest tak sobie..... patrzyłam na stronę revision ale ceny mają zdecydowanie większe więc średnio mi się opłaca

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Chwila chwila..bo coś mi tu nie gra... Niekoniecznie muszę wiedzieć wszystko na temat laserów, żeby na forum zapytać gdzie się wykonuje zabiegi tym, którym ja chcę wykonać, bo sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, a nie tym, które tu reklamują podejrzane osoby z zamiarami reklamy swoich salonów... Ja mogę pokazać zdjęcie po depilacji light sheerem - 4 sesje, włosów jest dziś, po 3 latach jakieś 40 procent, więc sorry, ale skuteczność również nie jest rewelacyjna - i IPL i light sheer to ta sama zasada działania - światło... a light sheer droższy 6krotnie. IPl też dziadostwo, ale i tak sumując po 8 sesjach IPLa - efekt jest taki jak po 4 light sheera, więc i tak wychodzi taniej. A po SPTF mam wrazenie, że jest wręcz jak po light sheer - zobaczymy jak zrobię kilka serii. Wtedy napiszę. ale jak na pierwszy zabieg - byłam megazpozytywnie zaskoczona. I przynajmniej nikogo nie reklamuję, tylko piszę o swoich odczuciach.
Nie zgadzam się że LS i IPL to ta sama zasada działania i nie zgadzam się że ktoś tu coś reklamuje wymiana doświadczeń to jest właściwe słowo, po ośmiu zabiegach ILP będziesz mieć efekt ale po jakimś czasie wszystkie włosy znów Ci wyrosną praktycznie w 100%
ollka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 13:16   #1164
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Nie zgadzam się że LS i IPL to ta sama zasada działania i nie zgadzam się że ktoś tu coś reklamuje wymiana doświadczeń to jest właściwe słowo, po ośmiu zabiegach ILP będziesz mieć efekt ale po jakimś czasie wszystkie włosy znów Ci wyrosną praktycznie w 100%
Tak jak mnie po 15 zabiegach IPL...
Stary 2012-12-21, 15:25   #1165
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Może masz rację.... w każdym razie przyznaję się bez bicia że moja znajoma kupiła na gruponie zabiegi na depilację LS w "DERM-LINE" w Warszawie, pojechała zrobiła zabieg, po rozmowie z panią okazało się że w takiej samej cenie mogą kupić zabiegi jej koleżanki, więc spakowałyśmy się w cztery w samochód i wycieczka z Krakowa na Warszawę, zrobiłam dwa zabiegi z trzech (pachy, bikini) ale były one bardzo na odczep się więc stwierdziłam że nie wiem czy opłaca mi się wydawać pieniądze na paliwo i znów jechać na zabieg który będzie zrobiony byle jak, może gdybym kupiła w "demaline" jeszcze w dobrej cenie i miała zabieg w tym samym dniu np kolejny zabieg na łydki to może bym się wybrała.....

Przypomnijcie jakie tam są ceny bo teraz poważnie rozważam wycieczkę do Warszawy

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------
W Depiclinic depilacja jest wykonywana bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze, do tego w bardzo atrakcyjnej cenie na pierwszą wizytę dostajesz 50% i na FB możesz zdobyć dodatkowe 10% - czasami można trafić też fajne promocje okresowe.
Ja jestem BARDZO zadowolona. A dostałam jak byłam u nich w gabinecie nowy numer Miasto Kobiet i tam mają kupon 60% zniżki - w Krakowie to pismo też można chyba dostać.
Stary 2012-12-21, 19:26   #1166
jula smarkula
Raczkowanie

Mam pytanko zauważyłam że chwalicie sobie tutaj Panią Małgosie z DepiClinic czy żeby na nią trafić powinnam przy zapisaniu się na wizytę powiedzieć że chcę się konkretnie do niej zapisać ?

Dziewczyny czy to jest ten sam laser który oferują w Depi Clinic bo coś mi się wierzyć nie chce że mają tak tanio ??

http://www.depi-light.pl/index.html

Edytowane przez jula smarkula
Czas edycji: 2012-12-21 o 19:42
Stary 2012-12-21, 19:33   #1167
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko że zabieg depilacji laserem Light Sheer w jednym salonie mają firmy Lumenis a, w innym Coherent także zależy na który trafiłaś skoro nie spełnił Twoich oczekiwań...

Mam pytanko zauważyłam że chwalicie sobie tutaj Panią Małgosie z DepiClinic czy żeby na nią trafić powinnam przy zapisaniu się na wizytę powiedzieć że chcę się konkretnie do niej zapisać ?
z tego co mi wiadomo to tylko Pani Małgosia wykonuje tam zabiegi

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 20:03   #1168
_malayka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo to tylko Pani Małgosia wykonuje tam zabiegi
Tak, to jednocześnie właścicielka salonu.

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.

_malayka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 01:19   #1169
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:

ja robiłam w Dermikos no i jak pisałam jest tak sobie..... patrzyłam na stronę revision ale ceny mają zdecydowanie większe więc średnio mi się opłaca
no tak, ceny podane na stronie sa masakryczne.ale w rzeczywistosci placi sie nwet mniej. na kazdy miesiac maja jakas promocje, ja na pierwsze i drugie bikini poszlam jak po promocji bylo za 99zl. promocja trwala 2 mmiesiace, wiec akurat na jeden zabieg poszlam na poczatku pierwszego, a na drugi na koniec nastepnego mies. a ze juz dzieki temu jestem ich klientka to na nastepne zabiegi za znizki, za trzecie bikini zaplacilam juz 50% mniej. a i tak uwazam ze warto, pani Martyna naprawde sie stara

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 11:32   #1170
KASIA_lelo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no tak, ceny podane na stronie sa masakryczne.ale w rzeczywistosci placi sie nwet mniej. na kazdy miesiac maja jakas promocje, ja na pierwsze i drugie bikini poszlam jak po promocji bylo za 99zl. promocja trwala 2 mmiesiace, wiec akurat na jeden zabieg poszlam na poczatku pierwszego, a na drugi na koniec nastepnego mies. a ze juz dzieki temu jestem ich klientka to na nastepne zabiegi za znizki, za trzecie bikini zaplacilam juz 50% mniej. a i tak uwazam ze warto, pani Martyna naprawde sie stara

Mówisz o revision w Krakowie?
KASIA_lelo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości