Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 40 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-22, 14:52   #1171
megi342
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć czy jest ktos może z rzeszowa?? chciałabym sie czegos dowiedziec na temat tamtych salonow, ktory polecacie??
megi342 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 16:01   #1172
KASIA_lelo
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie na tvn lecą sekrety chirurgii. Coś strasznego, kobieta przez menopauzę ma problem z bardzo dużym owłosieniem twarzy, a jakaś mądra pani robi jej fotodepilację i mówi, że to załatwi problem. To jest przerażające, że kosztem tej biednej kobiety robi się wodę z mózgu telewidzom. A niestety siła rażenia tv jest ogromna.
KASIA_lelo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:01   #1173
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megi342 Pokaż wiadomość
Cześć czy jest ktos może z rzeszowa?? chciałabym sie czegos dowiedziec na temat tamtych salonow, ktory polecacie??
Ja częściowo jestem z Rzeszowa Rok temu zrobiłam 3 zabiegi depilacji łydek w Ośrodku Chirurgii Plastycznej. Ale z tego co wiem już nie wykonuje się tam depilacji - kobieta, do której należy laser przeniosła się do innego salonu.

W każdym razie laser to Quantel Derma, babka średnio kompetentna, efekty marne.

Na razie szukam salonu z przystępnymi cenami i marzę o jakimś grouponie
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:45   #1174
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Mówisz o revision w Krakowie?
Tak

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Właśnie na tvn lecą sekrety chirurgii. Coś strasznego, kobieta przez menopauzę ma problem z bardzo dużym owłosieniem twarzy, a jakaś mądra pani robi jej fotodepilację i mówi, że to załatwi problem. To jest przerażające, że kosztem tej biednej kobiety robi się wodę z mózgu telewidzom. A niestety siła rażenia tv jest ogromna.
Oj,ogladalam odcinek w poniedzialek, tez super pani kosmetolog mowila o skutecznej na wieki fotodepilacji... az sie smialam do telewizora

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 08:46   #1175
milili
Raczkowanie

Hej dziewczyny, podczytując Wasze wypowiedzi i nadrabiając zaległości z pierwszej części wątku i ja zdecydowałam się na depilacje laserową. Zgodnie z Waszymi wskazówkami wybrałam salon który wydawał mi się profesjonalny i posiada LSD. Ceny średnio atrakcyjne zapłaciłam 615 zł za całe nogi. Atmosfera na miejscu cudowna świeczki muzyczka, dostałam ankietę do wypełnienia o moim stanie zdrowia itp. Pani czeka na moje pytania po czym sama zaczyna opowiadać o cudownych zaletach jej lasera (nie chciałam przerywać ale to wszystko już od Was wiem) Przystąpiliśmy do zabiegu Pani uprzedza że może trochę boleć zasysa strzał - nie bolało. Robi to niedokładnie tzn. nie raz przy razie ja jej zwracam uwagę że omija a ona że celowo bo laser robi strzał z zapasem wokół głowicy i nie można ... Ja jej że nic nie boli może moc za mała - Pani że wręcz doskonała. Zabieg trwał 2o-25 min - całe nogi, moja skóra po zabiegu miała być podrażniona lekko szczypać, więc mam wszystkiego drażniącego unikać ale mi NIC nie jest. Jestem zaniepokojona czy ona nie dała mi za małej mocy czy może tak super zareagowałam na zabieg ale żeby nie było żadnych oznak depilacji nawet zaczerwienionej skóry??? Pytałam wychodząc czy nie za małą mocą mnie potraktowała i niech powie jaką - coś tam wyminęła. Na laserze wyświetlały się dwie wartości 65 i 85 ale nie mam pojęcia co one oznaczają i nijak się to ma do tego co tu wyczytałam bo LSD ma skalę do 12J a to na pewno był Duo... Ach i jeszcze jedno zapisała mnie na kolejny zabieg ... za 4 tygodnie podczas gdy Wy dziewczyny zalecacie min. 8-12 tygodni. Czy zostałam oszukana?
milili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 10:28   #1176
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, podczytując Wasze wypowiedzi i nadrabiając zaległości z pierwszej części wątku i ja zdecydowałam się na depilacje laserową. Zgodnie z Waszymi wskazówkami wybrałam salon który wydawał mi się profesjonalny i posiada LSD. Ceny średnio atrakcyjne zapłaciłam 615 zł za całe nogi. Atmosfera na miejscu cudowna świeczki muzyczka, dostałam ankietę do wypełnienia o moim stanie zdrowia itp. Pani czeka na moje pytania po czym sama zaczyna opowiadać o cudownych zaletach jej lasera (nie chciałam przerywać ale to wszystko już od Was wiem) Przystąpiliśmy do zabiegu Pani uprzedza że może trochę boleć zasysa strzał - nie bolało. Robi to niedokładnie tzn. nie raz przy razie ja jej zwracam uwagę że omija a ona że celowo bo laser robi strzał z zapasem wokół głowicy i nie można ... Ja jej że nic nie boli może moc za mała - Pani że wręcz doskonała. Zabieg trwał 2o-25 min - całe nogi, moja skóra po zabiegu miała być podrażniona lekko szczypać, więc mam wszystkiego drażniącego unikać ale mi NIC nie jest. Jestem zaniepokojona czy ona nie dała mi za małej mocy czy może tak super zareagowałam na zabieg ale żeby nie było żadnych oznak depilacji nawet zaczerwienionej skóry??? Pytałam wychodząc czy nie za małą mocą mnie potraktowała i niech powie jaką - coś tam wyminęła. Na laserze wyświetlały się dwie wartości 65 i 85 ale nie mam pojęcia co one oznaczają i nijak się to ma do tego co tu wyczytałam bo LSD ma skalę do 12J a to na pewno był Duo... Ach i jeszcze jedno zapisała mnie na kolejny zabieg ... za 4 tygodnie podczas gdy Wy dziewczyny zalecacie min. 8-12 tygodni. Czy zostałam oszukana?
Nieciekawie, chyba faktycznie zostałaś oszukana...
4 tygodnie to za krótki odstęp pomiędzy zabiegami na nogi i w ogóle osoba która wykonywała Ci depilacje wydaje się zupełnie niekompetentna...
Ostatnio byłam na depilacji łydek i w niektórych miejscach praktycznie mnie nie bolało, powiedziałam o tym i automatycznie podniesiono mi moc, poza tym głowica przystawiana była miejsce przy miejscu, gdyż nie wykonuje strzału z zapasem.
A jakie masz włosy na nogach? Tam gdzie są twardsze boli bardziej i tym samym podrażnienie jest większe.

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 13:40   #1177
megi342
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Ja częściowo jestem z Rzeszowa Rok temu zrobiłam 3 zabiegi depilacji łydek w Ośrodku Chirurgii Plastycznej. Ale z tego co wiem już nie wykonuje się tam depilacji - kobieta, do której należy laser przeniosła się do innego salonu.

W każdym razie laser to Quantel Derma, babka średnio kompetentna, efekty marne.

Na razie szukam salonu z przystępnymi cenami i marzę o jakimś grouponie
sprawdz moze oferte Laser Cosmetics salon na okrzei, moze znajdziesz tam cos dla siebie. ja tam poszlam na moj drugi zabieg depilacji bikini i jestem zadowolona, do tego maja tam teraz znizki dla osoby ktora polecila salon i dla osoby ktorej go polecono. czekam teraz na jakies efekty, mam nadzieje ze beda
megi342 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:59   #1178
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megi342 Pokaż wiadomość
sprawdz moze oferte Laser Cosmetics salon na okrzei, moze znajdziesz tam cos dla siebie. ja tam poszlam na moj drugi zabieg depilacji bikini i jestem zadowolona, do tego maja tam teraz znizki dla osoby ktora polecila salon i dla osoby ktorej go polecono. czekam teraz na jakies efekty, mam nadzieje ze beda
Przejrzałam cennik i w Kielcach mam zabiegi na bikini całkowite o 100zł tańsze.

Czemu w mniejszych miastach tak ciężko o fajny groupon? Nawet jeśli coś jest to tylko na IPL lub ostatnio na jakiś nowy Medio Star Nex (nie znalazłam opinii o tym laserze)...
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 22:23   #1179
_____
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
W Depiclinic depilacja jest wykonywana bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze, do tego w bardzo atrakcyjnej cenie na pierwszą wizytę dostajesz 50% i na FB możesz zdobyć dodatkowe 10% - czasami można trafić też fajne promocje okresowe.
Ja jestem BARDZO zadowolona. A dostałam jak byłam u nich w gabinecie nowy numer Miasto Kobiet i tam mają kupon 60% zniżki - w Krakowie to pismo też można chyba dostać.
Tej gazety chyba nie ma w normalnych kioskach, można zamówić grudniowy numer z kuponem ze zniżką na stronie internetowej:
http://www.miastokobiet.pl/wp-content/online/06/#/97
http://www.miastokobiet.pl/prenumerata

Cytat:
Przystąpiliśmy do zabiegu Pani uprzedza że może trochę boleć zasysa strzał - nie bolało. Robi to niedokładnie tzn. nie raz przy razie ja jej zwracam uwagę że omija a ona że celowo bo laser robi strzał z zapasem wokół głowicy i nie można ... Ja jej że nic nie boli może moc za mała - Pani że wręcz doskonała. Zabieg trwał 2o-25 min - całe nogi, moja skóra po zabiegu miała być podrażniona lekko szczypać, więc mam wszystkiego drażniącego unikać ale mi NIC nie jest. Jestem zaniepokojona czy ona nie dała mi za małej mocy czy może tak super zareagowałam na zabieg ale żeby nie było żadnych oznak depilacji nawet zaczerwienionej skóry??? Pytałam wychodząc czy nie za małą mocą mnie potraktowała i niech powie jaką - coś tam wyminęła. Na laserze wyświetlały się dwie wartości 65 i 85 ale nie mam pojęcia co one oznaczają i nijak się to ma do tego co tu wyczytałam bo LSD ma skalę do 12J a to na pewno był Duo... Ach i jeszcze jedno zapisała mnie na kolejny zabieg ... za 4 tygodnie podczas gdy Wy dziewczyny zalecacie min. 8-12 tygodni. Czy zostałam oszukana?
Mnie też to się wydaje bardzo podejrzane, zwłaszcza że włosy zaczynają wypadać dopiero po ok. 2 tygodniach, a nowe nie zdążą jeszcze wyrosnąć. Tylko jedna uwaga - skóra wcale nie musi być podrażniona, u mnie nie była przy zabiegach z mocą >30-4oJ. No ale bolało bardzo.
W czasie zabiegu klienci widzą na ekranie moc lasera:
http://www.coherent-polska.com/images/promocja2.png
Czy ten "Twój" salon ma stronę internetową? Może to nie był prawdziwy LightSheer...

Edytowane przez _____
Czas edycji: 2012-12-23 o 22:24
_____ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 08:20   #1180
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Nieciekawie, chyba faktycznie zostałaś oszukana...
4 tygodnie to za krótki odstęp pomiędzy zabiegami na nogi i w ogóle osoba która wykonywała Ci depilacje wydaje się zupełnie niekompetentna...
Ostatnio byłam na depilacji łydek i w niektórych miejscach praktycznie mnie nie bolało, powiedziałam o tym i automatycznie podniesiono mi moc, poza tym głowica przystawiana była miejsce przy miejscu, gdyż nie wykonuje strzału z zapasem.
A jakie masz włosy na nogach? Tam gdzie są twardsze boli bardziej i tym samym podrażnienie jest większe.
Włosy mam twarde,grube i czarne niczym mój mąż na twarzy skóre jasną więc niby ideał to zabiegu. Jedyne co wczoraj zauważyłam to trochę popekanych naczynek na nogach ale to pewnie od tego zasysania

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez _____ Pokaż wiadomość

Mnie też to się wydaje bardzo podejrzane, zwłaszcza że włosy zaczynają wypadać dopiero po ok. 2 tygodniach, a nowe nie zdążą jeszcze wyrosnąć. Tylko jedna uwaga - skóra wcale nie musi być podrażniona, u mnie nie była przy zabiegach z mocą >30-4oJ. No ale bolało bardzo.
W czasie zabiegu klienci widzą na ekranie moc lasera:
http://www.coherent-polska.com/images/promocja2.png
Czy ten "Twój" salon ma stronę internetową? Może to nie był prawdziwy LightSheer...
Salon jest na liście rekomendowanych gabinetów na oficjalnej stronie dystrybutora. Laser wyglądał identycznie jak ten na stronie Coherent. Może mają stare wystrzelane lampy albo osoba która wykonywałą zabieg nie posiada odpowiednich kwalifikacji. Zwróciłam uwagę na tak krótki termin między zabiegami a Pani że niby bzdury tu wypisujemy bo max. to 4 - 6 tygodni po tym tewrminie to szkoda przychodzić.
Po prostu załamka i wywalony chajs w przysłowiowe błoto. Jak widać lista rekomendowanych gabinetów nie daje nam pewności dobrze wykonanego zabiegu. Poczekam te dwa tygodnie jak nie zaczną mi wypadać włosy to napiszę Wam który to salon w Warszawie żebyście go omijały szerokim łukiem i nie oszukali Was tak jak mnie. Oczywiście po świętach pójdę tam z reklamacją ale nie wiem czy to w ogóle coś da zaczną mi mówić o indywidualnych odczuciach, progach bólu i że każda skóra,włos inny itp.
Dziękuję Wam za odpowiedzi

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Laser którym wykonywana u mnie zabieg wyglądał tak http://www.coherent-polska.com/lightsheer_duet,p-7.html
Stary 2012-12-24, 11:09   #1181
patrycja11
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Hej dziewczyny Jestem po depilacji bikini i włoski nie chcą wypadać;( Pani w salonie mówiła żeby peelingować skórę. Czy możecie polecić jakiś peeling który nie podrażnia??
patrycja11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 11:21   #1182
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patrycja11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jestem po depilacji bikini i włoski nie chcą wypadać;( Pani w salonie mówiła żeby peelingować skórę. Czy możecie polecić jakiś peeling który nie podrażnia??
A mam takie pytanie z innej beczki - czy peeling jest faktycznie niezbędny? Za każdym razem jak robię peeling całego ciała to specjalnie omijam okolice paszek (jestem ponad tydzień po depi laserowej), ale może ot błąd?

A odnośnie Twojego pytania - jaki czas jesteś po dep? Pamiętam że włoski wypadają w drugim tygodniu, także nie ma sensu wcześniej panikować, chociaż i tak jest to pewnie bardzo indywidualna sprawa. Delikatny peeling? Spróbuj takie, które mają małe drobinki. Ja generalnie od roku używam tylko robionego przez siebie, więc nieco wypadłam z tematu 'peelingi'

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 541 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 23:23   #1183
eevvaa
Zakorzenienie

dziewczyny jaki jest prawidłowy odstęp czasowy pomiędzy zabiegami na pachy?

Stary 2012-12-25, 16:44   #1184
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie z innej beczki - czy peeling jest faktycznie niezbędny? Za każdym razem jak robię peeling całego ciała to specjalnie omijam okolice paszek (jestem ponad tydzień po depi laserowej), ale może ot błąd?
Według mnie peeling nie jest niezbędny, przecież te włosy, które miałyby wypaść, i tak wypadną.

Cytat:
dziewczyny jaki jest prawidłowy odstęp czasowy pomiędzy zabiegami na pachy?
Słyszałam o odstępie 8 - 10 tygodni.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 16:46   #1185
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Według mnie peeling nie jest niezbędny, przecież te włosy, które miałyby wypaść, i tak wypadną.

Słyszałam o odstępie 8 - 10 tygodni.
hmm w Depiclinic sugerowano mi aby robić depilację pach co 4 tygodnie.. wydaje mi się to dość krótki czas.. Robiła któraś z Was pachy w Depiclinic?

Stary 2012-12-25, 16:51   #1186
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
hmm w Depiclinic sugerowano mi aby robić depilację pach co 4 tygodnie.. wydaje mi się to dość krótki czas.. Robiła któraś z Was pachy w Depiclinic?
4 tygodnie? Wydaje mi się za krótko...

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 244 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 18:54   #1187
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Ja jestem w trakcie i mam zaznaczone że od 4 do 6 tygodni
Chodzę co 6

Przy okazji mam pytanie do dziewczyn, które są już po depi pach - ile łącznie miałyście zabiegów na ten obszar ciała?

mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 541 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2012-12-25, 22:04   #1188
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja jestem w trakcie i mam zaznaczone że od 4 do 6 tygodni
Chodzę co 6

Przy okazji mam pytanie do dziewczyn, które są już po depi pach - ile łącznie miałyście zabiegów na ten obszar ciała?
a ile już miałaś zabiegów na paszki?

Stary 2012-12-25, 22:21   #1189
Dorix
Raczkowanie

Cytat:

Wspolczuje, bo efekt moze byc slaby. U mnie same lydki zabieraly ok. 30 minut, a gdzie jeszcze uda. Mialas zabieg tylko duza glowica? W okolicach kostek i kolan powinna zrobic mala, bo duza moze dobrze nie zasysac w tych miejscach.
4 tygodnie to naprawde bardzo krotki odstep czasu. U mnie tak dlugo jeszcze wypadaly wlosy. Potem przez ok 6 tygodni bylo gladko. Najlepsza metoda jest obserwowanie, jak u Ciebie beda odrastac wlosy. Moze tak byc, ze na lydkach beda inaczej rosnac niz na udach. Wtedy warto zrobic to na dwa razy.
Dorix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 15:25   #1190
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Wspolczuje, bo efekt moze byc slaby. U mnie same lydki zabieraly ok. 30 minut, a gdzie jeszcze uda. Mialas zabieg tylko duza glowica? W okolicach kostek i kolan powinna zrobic mala, bo duza moze dobrze nie zasysac w tych miejscach.
4 tygodnie to naprawde bardzo krotki odstep czasu. U mnie tak dlugo jeszcze wypadaly wlosy. Potem przez ok 6 tygodni bylo gladko. Najlepsza metoda jest obserwowanie, jak u Ciebie beda odrastac wlosy. Moze tak byc, ze na lydkach beda inaczej rosnac niz na udach. Wtedy warto zrobic to na dwa razy.
Tak tylko dużą głowicą mi robiła a kolana czy w okolicach kostek w ogóle ta głowica nie chciała zassać!!! Wściekam się że po przeczytaniu tego wątku mimo wszystko dałam się tak oszukać no ale to są właśnie specjaliści od depilacji chcą robić chajs oszukując klientki.
Daję im jeszcze szansę i napisałam do nich reklamację na usługę ciekawe jak się zachowają ale pewnie tak jak się spodziewam czyli oleją mnie... ale przynajmniej będzie to dla Was wskazówka który salon omijać bo co jak co ale jedyne co Wam zdepilują to portfel tak jak mi ...
Stary 2012-12-26, 18:23   #1191
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
a ile już miałaś zabiegów na paszki?
Dopiero jeden. Napisałam 'chodzę', bo na następny jestem umówiona 6 tygodni po i w takich odstępach planuję robić kolejne

Cytat:
Tak tylko dużą głowicą mi robiła a kolana czy w okolicach kostek w ogóle ta głowica nie chciała zassać!!! Wściekam się że po przeczytaniu tego wątku mimo wszystko dałam się tak oszukać no ale to są właśnie specjaliści od depilacji chcą robić chajs oszukując klientki.
Daję im jeszcze szansę i napisałam do nich reklamację na usługę ciekawe jak się zachowają ale pewnie tak jak się spodziewam czyli oleją mnie... ale przynajmniej będzie to dla Was wskazówka który salon omijać bo co jak co ale jedyne co Wam zdepilują to portfel tak jak mi ...
Nie uważacie, że takie myślenie i zachowanie takich osób jest lekko głupie, które w ten sposób chcą 'zarabiać' na niewiedzy innych? Depilacja laserowa cechuje się kilkoma powtórzeniami zabiegu, z czego łatwo można wyciągnąć prostą rzecz, że jak zabieg jest dobrze przeprowadzony i wszystko jest ok, to klient wraca, co pozwala na kręcenie się interesu i zarabianiu pieniędzy (oraz przekazuje i poleca dany gabinet znajomym) Nie rozumiem. Nie lepiej na początku trochę więcej włożyć w interes, robić coś rzetelnie i uczciwie, aby potem zbierać tego laury?

mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Stary 2012-12-27, 10:54   #1192
milili
Raczkowanie

Cytat:

Nie uważacie, że takie myślenie i zachowanie takich osób jest lekko głupie, które w ten sposób chcą 'zarabiać' na niewiedzy innych? Depilacja laserowa cechuje się kilkoma powtórzeniami zabiegu, z czego łatwo można wyciągnąć prostą rzecz, że jak zabieg jest dobrze przeprowadzony i wszystko jest ok, to klient wraca, co pozwala na kręcenie się interesu i zarabianiu pieniędzy (oraz przekazuje i poleca dany gabinet znajomym) Nie rozumiem. Nie lepiej na początku trochę więcej włożyć w interes, robić coś rzetelnie i uczciwie, aby potem zbierać tego laury?
Dlatego oszukują żeby oszczędzić na impulsach bo wiadomo że lampa tylko na ileś tam impulsów starcza i trzeba wymienić na nową i oczywiście chcą zwiększyć ilość powtórzeń zabiegów żeby do nich przyjść nie 4 razy ale 6 w końcu mogą Ci wmówić że jesteś na tyle indywidualna i Twoje włosy że dały radę dopiero po 10 zabiegach.
Nie każdy potrafi robić biznes liczą że trafi się klientka co się nie zorientuje i pewnie nie raz im to wyszło dlatego dalej oszukują.
Mnie już kiedyś fryzjerka chciała oszukać robiła mi balejaż i niby super ma kosmetyki i rozjaśniacz najwyższej jakości co włosów nie zniszczy itp. i w trakcie nakładania zabrakło jej tej mieszanki więc poszła na zaplecze dorobić.Ja korzystając z chwili zdecydowałam się iść do toalety która właśnie znajdowała się na zapleczu i przyłapałam Panią jak do miseczki wsypuje mi zwykły rozjaśniacz Joanny !!!!
Stary 2012-12-27, 13:43   #1193
EmCa
Raczkowanie

jula, masz wiadomość

a kiedy ten peeling? Bo musiałam ogolić włosy zanim zaczęły wypadac i nie wiem co teraz :/ dzisiaj powinny zacząć, ale jak sa za krotkie to nie wypadną, nie?
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:54   #1194
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Ja chodzę do depiclinic, na pachy co 4-5 tygodni i już włosów nie mam (razem miałam 5 zabiegów)
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:30   #1195
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja chodzę do depiclinic, na pachy co 4-5 tygodni i już włosów nie mam (razem miałam 5 zabiegów)
dzięki dziewczyny Myślę, że zrobię sobie 6 tygodniową przerwę

Słuchajcie miałam robione 3 zabiegi na bikini, od ostatniego minęło ok. 4 miesiące i włosów mi przybywa, co i rusz wyrasta jakiś nowy hmmm. Nie są to twarde włosy, raczej miękkie i cienkie, ale są. Myślę, żeby jeszcze pochodzić na to bikini, może 3 zabiegi to za mało...?

Stary 2012-12-27, 19:49   #1196
Emka_nt
Przyczajenie

Witam, Czy posiada ktoś opinie o salonie Wiktoria w Poznaniu http://www.salonwiktoria.com/galeria/ ? Chodzi oczywiście o depilację laserową. Widzę ze jest tutaj dużo osób ktore znają się na sprzęcie jakim jest wykonywana depilacja, niestety na stronie salonu nie ma podanej nazwy. Czy ewentualnie po zdjeciach w galerii jest w stanie któraś z pań określić co to za model lasera?
Emka_nt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:20   #1197
Emka_nt
Przyczajenie

Witam, czy ma ktoś opinie na temat salonów w Poznaniu http://www.salonwiktoria.com/galeria/ i http://www.beauty-factory.pl/pozna%C5%84/o-firmie. Chodzi oczywiście o depilacje laserową bądz IPL-a.
Emka_nt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:17   #1198
rybka111
Przyczajenie

Mam pytanie jaki gabinet polecacie w Lesznie? Chciałabym zrobić depilację laserową brody oraz mam włoski przy brodawkach. Czy po takim zabiegu można normalnie funkcjonować tzn chodzi mi o to jak długo utrzymuje się zaczerwienienie na twarzy? Czy strasznie to boli?
rybka111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:52   #1199
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
jula, masz wiadomość

a kiedy ten peeling? Bo musiałam ogolić włosy zanim zaczęły wypadac i nie wiem co teraz :/ dzisiaj powinny zacząć, ale jak sa za krotkie to nie wypadną, nie?
nie bój się wysuną się same
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 08:59   #1200
wiktoria_ego
Raczkowanie

Cytat:
Chodzisz od lipca. Jest to bardzo krótko, żeby mówić że już nie masz włosów. Poczekaj z rok po serii zabiegów. Dopiero wtedy będziez mogła powiedzieć, że włosów nie masz albo że są.
Odstęp 4-5 tygodni - to jest bardzo krótko.
A po drugie, to mi śmierdzi straszliwą reklamą. W 99% postach we wszystkich wątkach od lipca piszesz nazwę salonu, w którym robisz depilację. Nie wygląda to najlepiej. A reklamy są płatne.

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2012-12-28 o 09:40
wiktoria_ego jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości