Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 41 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-12-28, 11:16   #1201
eevvaa
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Chodzisz od lipca. Jest to bardzo krótko, żeby mówić że już nie masz włosów. Poczekaj z rok po serii zabiegów. Dopiero wtedy będziez mogła powiedzieć, że włosów nie masz albo że są.
Odstęp 4-5 tygodni - to jest bardzo krótko.
A po drugie, to mi śmierdzi straszliwą reklamą. W 99% postach we wszystkich wątkach od lipca piszesz nazwę salonu, w którym robisz depilację. Nie wygląda to najlepiej. A reklamy są płatne.
właśnie od mojego ostatniego zabiegu na bikini minęło 4 miesiące i włoski zaczęły mi gdzieniegdzie odrastać. Myślałam, że ilość włosków jaka odrasta po 2 miesiącach od zabiegu to jedyne włosy do usunięcia, że reszta jest trwale usunięta jednak one po kilku miesiącach chyba budzą się do życia;/ Też tak macie? Co prawda są to włoski o wiele cieńsze. Miałam 3 zabiegi na bikini. Robione LS.
Natomiast od depilacji brodwek minęło już ponad pół roku i nic nie odrasta.

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:54   #1202
hania_k
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Chodzisz od lipca. Jest to bardzo krótko, żeby mówić że już nie masz włosów. Poczekaj z rok po serii zabiegów. Dopiero wtedy będziez mogła powiedzieć, że włosów nie masz albo że są.
Odstęp 4-5 tygodni - to jest bardzo krótko.
A po drugie, to mi śmierdzi straszliwą reklamą. W 99% postach we wszystkich wątkach od lipca piszesz nazwę salonu, w którym robisz depilację. Nie wygląda to najlepiej. A reklamy są płatne.
Rany, jestem posądzana o teorie spiskowe trafiłam tutaj bo szukałam tak jak inne dziewczyny porad i bałam się bólu, trafiłam do dobrego salonu, to dlaczego mam się nie chwalić i nie polecać - przecież większość z dziewczyn też pisze swojego rodzaju reklamy i wymienia nazwy salonu. Przeczytaj sobie nazwę tematu " Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 po to to forum jest .
Jak już nie jestem narzekającą malkontentką to znaczy że jestem podejrzana śmieszna jesteś .

A jeżeli chodzi o moje pachy, mam je łyse i na razie nic mi nie odrasta, zobaczę, tak jak piszesz, za rok. Podchodzę do tego trochę inaczej niż ty - jest to kwesta zaufania, panią która robi mi zabieg, nie wymienię z jakiego salonu , znam osobiście a ciebie tylko z forum i jak mam efekt to uważam że przerwy między zabiegami są odpowiednie i nie mam zamiaru narzekać - dla zasady - nie mam aż takiego "ego".

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
...
Zaintrygowałaś mnie i policzyłam - wymieniłam nazwę salonu w 25% postów .... matematyka kuleje ...
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:56   #1203
eevvaa
Zakorzenienie

mam takie pytanie.. może głupie, ale mam problem z wypadaniem włosów na głowie, łykam tabletki na wzmocnienie włosów Vitapil, czy to może jakoś wpłynąć na efekty zabiegów depilacji?

Stary 2012-12-28, 11:59   #1204
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Emka_nt Pokaż wiadomość
Witam, czy ma ktoś opinie na temat salonów w Poznaniu http://www.salonwiktoria.com/galeria/ i http://www.beauty-factory.pl/pozna%C5%84/o-firmie. Chodzi oczywiście o depilacje laserową bądz IPL-a.
To jest IPL - poczytaj w wątku to wyrzucone pieniądze .

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
mam takie pytanie.. może głupie, ale mam problem z wypadaniem włosów na głowie, łykam tabletki na wzmocnienie włosów Vitapil, czy to może jakoś wpłynąć na efekty zabiegów depilacji?
Obawiam się że ma, bo tak na logikę preparat pewnie wzmacnia wszystkie włosy nie tylko te na głowie i chyba takie tabletki trzeba odstawić przed zabiegiem.
Stary 2012-12-28, 12:11   #1205
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
To jest IPL - poczytaj w wątku to wyrzucone pieniądze .

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Obawiam się że ma, bo tak na logikę preparat pewnie wzmacnia wszystkie włosy nie tylko te na głowie i chyba takie tabletki trzeba odstawić przed zabiegiem.
Też mi się tak wydaje... że działa na wszystkie włosy.. a ja łykam je od 2 miesięcy już.
W tym czasie robiłam zabiegi na łydki i pachy.
Włosy z głowy wypadają mi masakrycznie, jakoś nie wyobrażam sobie nie łykać teraz tabletek.
Przy najbliższej wizycie porozmawiam z Panią Małgosią na ten temat.. zobaczymy co powie. Jeśli już mam z czegoś zrezygnować to z depilacji, bo nie chcę być łysa

Stary 2012-12-28, 14:49   #1206
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Też mi się tak wydaje... że działa na wszystkie włosy.. a ja łykam je od 2 miesięcy już.
W tym czasie robiłam zabiegi na łydki i pachy.
Włosy z głowy wypadają mi masakrycznie, jakoś nie wyobrażam sobie nie łykać teraz tabletek.
Przy najbliższej wizycie porozmawiam z Panią Małgosią na ten temat.. zobaczymy co powie. Jeśli już mam z czegoś zrezygnować to z depilacji, bo nie chcę być łysa
Jak będziesz już wiedziała to napisz - jestem bardzo ciekawa
Stary 2012-12-28, 17:11   #1207
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Jak będziesz już wiedziała to napisz - jestem bardzo ciekawa
Napisałam do Pani Małgosi W odpowiedzi otrzymałam:
Vitapil jest suplementem diety, nie zawiera substancji światło uczulających i można się depilować. Jeżeli chodzi o skuteczność depilacji, co do zasady działania lasera w trakcie depilacji wypalane są komórki odżywcze włosów, w efekcie czego z skutecznie wypalonej cebulki włos już nie wyrośnie, tabletki wg opisu producenta wzmacniają włosy, co nie przeszkadza w depilacji, można przyjąć że nie powinny osłabić skuteczności depilacji.

Stary 2012-12-28, 17:51   #1208
_____
Przyczajenie

Cytat:
Witam, czy ma ktoś opinie na temat salonów w Poznaniu http://www.salonwiktoria.com/galeria/ i http://www.beauty-factory.pl/pozna%C5%84/o-firmie. Chodzi oczywiście o depilacje laserową bądz IPL-a.
Odpuść sobie IPL. W Poznaniu masz 3 gabinety z LightSheer rekomendowane przez dystrybutora:
www.lenis.pl
www.laserowaepilacja.pl
www.casolla.pl
choć "nieoficjalnych" jest na pewno o wiele więcej. Szukaj wyłącznie LightSheer (to jest napisane na stronach gabinetów), zwracaj uwagę na dokładność, moc zabiegów i długość przerw - wszystko masz napisane w tym wątku.
_____ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 22:23   #1209
misia3006
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny dziś byłam na kolejnym ( 2) zabiegu na wąsik i bikini i bikini Pani zrobiła mi LSD całe nie zmieniając na mała końcówkę wydaje mi się że robiła dokładnie ale mocą 9 ponieważ okazało się że moja skóra bardzo mocno reaguje na laser i bała się poparzeń i teraz się zastanawiam czy to nie jest za mała moc? Tak naprawdę ślady po laserze zniknęły bardzo szybko bo już po ok godzinie nie ma śladu że miałam coś robione.
misia3006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 22:27   #1210
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś byłam na kolejnym ( 2) zabiegu na wąsik i bikini i bikini Pani zrobiła mi LSD całe nie zmieniając na mała końcówkę wydaje mi się że robiła dokładnie ale mocą 9 ponieważ okazało się że moja skóra bardzo mocno reaguje na laser i bała się poparzeń i teraz się zastanawiam czy to nie jest za mała moc? Tak naprawdę ślady po laserze zniknęły bardzo szybko bo już po ok godzinie nie ma śladu że miałam coś robione.
spokojnie9 to nie jest malitka moc,skoro skala kończy się na 11 jednostkach.w końcu wąsik to twarz,więc bala się poparzeń
tam,gdzie ja robilam LSD pani mówiła,że wąsik robią tylko małą końcówką LS
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 22:34   #1211
misia3006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
spokojnie9 to nie jest malitka moc,skoro skala kończy się na 11 jednostkach.w końcu wąsik to twarz,więc bala się poparzeń
tam,gdzie ja robilam LSD pani mówiła,że wąsik robią tylko małą końcówką LS
Tz wąsik miałam małą końcówką tylko bikini miałam dużą i 9J i zastanawiam się czy to nie jest za mała moc?
Stary 2012-12-29, 01:38   #1212
Emka_nt
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez _____ Pokaż wiadomość
Odpuść sobie IPL. W Poznaniu masz 3 gabinety z LightSheer rekomendowane przez dystrybutora:
www.lenis.pl
www.laserowaepilacja.pl
www.casolla.pl
choć "nieoficjalnych" jest na pewno o wiele więcej. Szukaj wyłącznie LightSheer (to jest napisane na stronach gabinetów), zwracaj uwagę na dokładność, moc zabiegów i długość przerw - wszystko masz napisane w tym wątku.
Dzięki za odpowiedź wątek czytalam tak jak i pierwszą część
A czy któraś z was dziewczyna, zna może salony z depilacja laserową dostepne na groupon-ach w Poznaniu oczywiście? Bo podejżewam że tam moze być własnie tylko IPL-a. Ale moze ktos trafil na porządny salon, z góry dzięki za odpowiedzi
Emka_nt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 12:37   #1213
Molca
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź wątek czytalam tak jak i pierwszą część
A czy któraś z was dziewczyna, zna może salony z depilacja laserową dostepne na groupon-ach w Poznaniu oczywiście? Bo podejżewam że tam moze być własnie tylko IPL-a. Ale moze ktos trafil na porządny salon, z góry dzięki za odpowiedzi
Podpisuję się pod prośbą Emki, kto poleci sprawdzony gabinet w Poznaniu? Siarka40, może Ty coś zarekomendujesz?
Molca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 00:34   #1214
kasiaska89
Raczkowanie

Ja korzystałam z www.laserowaepilacja.pl
Polecam studentkom, gdyż cenowo wychodzi bardzo korzystnie (50%).
Pani wykonująca zabiegi jest sympatyczna i rozmowna
Nie mogę się jeszcze całkiem wypowiedzieć co do efektu (jestem po 2 zabiegach).
Włosy zawsze częściowo wypadają po ok. dwóch tygodniach, jednak moc, którą mam robiony zabieg to 21 (łydki). Stąd mam obawy, czy ta depilacja będzie skuteczna. Również chętnie przeczytam opinie na temat salonów w Poznaniu.
kasiaska89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:02   #1215
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Tz wąsik miałam małą końcówką tylko bikini miałam dużą i 9J i zastanawiam się czy to nie jest za mała moc?
moc dobiera się indywidualnie do skóry i czucia bólu .myslę,że następnym razem spróbuj na 10 J
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 08:49   #1216
misia3006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moc dobiera się indywidualnie do skóry i czucia bólu .myslę,że następnym razem spróbuj na 10 J

Następnym razem napewno poproszę Panią o zwiększenie mocy. Tylko się zastanawiam ponieważ po jednym IPL i dwóch LSD wydaje mi się ze rośnie mi wiecej włoskow niż poprzednio
Stary 2013-01-01, 09:16   #1217
milon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaska89 Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z www.laserowaepilacja.pl
Polecam studentkom, gdyż cenowo wychodzi bardzo korzystnie (50%).
Pani wykonująca zabiegi jest sympatyczna i rozmowna
Nie mogę się jeszcze całkiem wypowiedzieć co do efektu (jestem po 2 zabiegach).
Włosy zawsze częściowo wypadają po ok. dwóch tygodniach, jednak moc, którą mam robiony zabieg to 21 (łydki). Stąd mam obawy, czy ta depilacja będzie skuteczna. Również chętnie przeczytam opinie na temat salonów w Poznaniu.
ooo rzeczywiście mają tanio ja byłam na depilacji szyji i baków w StudioLaser w Poznaniu, płaciłam 200 zł, tutaj widze że bym zapłaciła 125 zł. Miałam robioną mocą 34, kolejny zabieg ma być 38...

milon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:10   #1218
milili
Raczkowanie

Cytat:
Następnym razem napewno poproszę Panią o zwiększenie mocy. Tylko się zastanawiam ponieważ po jednym IPL i dwóch LSD wydaje mi się ze rośnie mi wiecej włoskow niż poprzednio
Faktycznie dziwne po dwóch zabiegach !!! A wypadały Ci po zabiegu włoski bo na stonie gabinetów i z informacji tu zaczerpnietych ponoć po zabiegu wszyst­kie włosy wypa­dają ponie­waż zostały ogrzane.
Ja jestem dwa dygodnie po depilacji i nic mi nie wypadło ani jeden włos a wręcz przeciwnie mają się bardzo dobrze są dłuższe i boleśnie reagują na próbę wyciągnięcia ze skóry co świadczy o tym że nie zostały prawidłowo ogrzane.
Mnie tak urządziła SUPRA ESTETICA w Warszawie z ul.Łuckiej tak więc nie polecam a wręcz odradzam szkoda pieniędzy a Tobie życzę żeby zaczęły wkońcu wypadać chociaż ponoć po IPLu dobrze jest zrobić długą przerwe przed LSD żeby włosy sie zregenerowały itd. co ma zwiekszyć skuteczność depilacji laserem.(informacja ze strony salonu)
milili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 11:04   #1219
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Ja jestem dwa dygodnie po depilacji i nic mi nie wypadło ani jeden włos a wręcz przeciwnie mają się bardzo dobrze są dłuższe i boleśnie reagują na próbę wyciągnięcia ze skóry co świadczy o tym że nie zostały prawidłowo ogrzane.
Mnie tak urządziła SUPRA ESTETICA w Warszawie z ul.Łuckiej tak więc nie polecam a wręcz odradzam szkoda pieniędzy a Tobie życzę żeby zaczęły wkońcu wypadać chociaż ponoć po IPLu dobrze jest zrobić długą przerwe przed LSD żeby włosy sie zregenerowały itd. co ma zwiekszyć skuteczność depilacji laserem.(informacja ze strony salonu)
Ja bym tak pochopnie nie wystawiała złej opinii temu salonowi. Ja również po pierwszej depilacji na pachy nie widziałam żadnej różnicy do 3 tyg. Po tym czasie zgoliłam swoje włosy i jak zwykle włoski się pojawiały po goleniu po 2 dniach, tak mija już drugi tydzień i włosków prawie nie ma.
Stary 2013-01-02, 11:37   #1220
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Ja bym tak pochopnie nie wystawiała złej opinii temu salonowi. Ja również po pierwszej depilacji na pachy nie widziałam żadnej różnicy do 3 tyg. Po tym czasie zgoliłam swoje włosy i jak zwykle włoski się pojawiały po goleniu po 2 dniach, tak mija już drugi tydzień i włosków prawie nie ma.
Oczywiście ja też bym pochopnie nie wystawiała złej opinii, dlatego moja jest jak najbardziej przemyślana i już jakiś czas o tym pisze tu na wątku i było by super gdyby więcej kobiet tych zadowolonych i tych nie, wymieniało z nazwy salony wtedy wiedziałabym wśród których wybierać i nie straciłabym ponad 600zł. Teraz zapisałam sie do depiclinic z którego tutaj dziewczyyny są zadowolone zobaczymy ...

Czyli po jakim czasie zaczęły Ci wypadać włoski po 3 tygodniach czy 5 tygodniach ?
Stary 2013-01-02, 12:53   #1221
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Czyli po jakim czasie zaczęły Ci wypadać włoski po 3 tygodniach czy 5 tygodniach ?
Od zabiegu w ogóle nie goliłam pach przez 3 tyg aby móc naocznie zobaczyć jak wypadają włoski. Nic nie zauważyłam takiego, więc stwierdziłam, że nie bede juz chodzić taka włochata i się ogoliłam. Od tamtego czasu do dzisiaj zrobiłam to tylko raz. Teraz mija juz 5 tydzień i włoski nie odrastają w ogóle a jak wspominałam to po 2 dniach odrastały zawsze po goleniu.

Czyli podsumowując sama nie zaobserwowałam wypadania.
Stary 2013-01-02, 14:28   #1222
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Od zabiegu w ogóle nie goliłam pach przez 3 tyg aby móc naocznie zobaczyć jak wypadają włoski. Nic nie zauważyłam takiego, więc stwierdziłam, że nie bede juz chodzić taka włochata i się ogoliłam. Od tamtego czasu do dzisiaj zrobiłam to tylko raz. Teraz mija juz 5 tydzień i włoski nie odrastają w ogóle a jak wspominałam to po 2 dniach odrastały zawsze po goleniu.

Czyli podsumowując sama nie zaobserwowałam wypadania.

Przywróciłaś mi odrobinę nadzieii że może jescze coś się wydarzy na moich nogach

Ps. Odwiedziłam Twój blog - bardzo mi się podoba, szkoda tylko że nie opisujesz salonów w Warszawie
Stary 2013-01-02, 14:39   #1223
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Przywróciłaś mi odrobinę nadzieii że może jescze coś się wydarzy na moich nogach

Ps. Odwiedziłam Twój blog - bardzo mi się podoba, szkoda tylko że nie opisujesz salonów w Warszawie
Jak wpadne do Warszawy na jakiś zabieg to na pewno coś o nim wspomnę. A może jakaś moja czytelniczka coś napisze o usługach w Warszawie
Stary 2013-01-02, 20:05   #1224
gwiazdka93
Zakorzenienie

Czy używanie żelu przeciw trądzikowego zawierającego nadtlenek benzoilu i klindamecynę jest przeciwwskazaniem do depilacji? Wydaje mi się, że nie, ale wolę się upewnić

Tak w ogóle, jestem po 2 zabiegach (drugi w połowie października) dep. laserowej twarzy Light Sheer'em i nie jest zbyt zadowolona. Obiecywano mi, że 3 depilacje w zupełności wystarczą zwłaszcza, że mam jasną cerę i czarne włosy... Po 2-gim zabiegu miałam się pozbyć 70% włosów Efekt jest taki, że do tej pory pozbyłam się może z 40% włosów z brody, z wąsikiem jest jeszcze gorzej, tu prawie wszystkie odrosły. Jestem lekko podłamana Mam zaburzenia hormonalne, ale leczę się, więc wg lek. efekty powinny być, a niestety nie ma. Niebawem chcę zrobić 3 depilację, a potem sama nie wiem czy jest sens się w to dalej bawić, jeśli włosy będą tak szybko odrastały Co o tym myślicie?
Stary 2013-01-03, 00:18   #1225
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Czy używanie żelu przeciw trądzikowego zawierającego nadtlenek benzoilu i klindamecynę jest przeciwwskazaniem do depilacji? Wydaje mi się, że nie, ale wolę się upewnić

Tak w ogóle, jestem po 2 zabiegach (drugi w połowie października) dep. laserowej twarzy Light Sheer'em i nie jest zbyt zadowolona. Obiecywano mi, że 3 depilacje w zupełności wystarczą zwłaszcza, że mam jasną cerę i czarne włosy... Po 2-gim zabiegu miałam się pozbyć 70% włosów Efekt jest taki, że do tej pory pozbyłam się może z 40% włosów z brody, z wąsikiem jest jeszcze gorzej, tu prawie wszystkie odrosły. Jestem lekko podłamana Mam zaburzenia hormonalne, ale leczę się, więc wg lek. efekty powinny być, a niestety nie ma. Niebawem chcę zrobić 3 depilację, a potem sama nie wiem czy jest sens się w to dalej bawić, jeśli włosy będą tak szybko odrastały Co o tym myślicie?
Nie ma przeciwskazań o ile krem nie jest stosowany w miejscach gdzie ma być wykonywany zabieg. Tak powiedziano mi w "moim" salonie kiedy wspomniałam, że na twarz stosuję Duac.

Stary 2013-01-03, 01:11   #1226
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma przeciwskazań o ile krem nie jest stosowany w miejscach gdzie ma być wykonywany zabieg. Tak powiedziano mi w "moim" salonie kiedy wspomniałam, że na twarz stosuję Duac.
Kurcze, to niedobrze, bo właśnie w miejscach poddawanych dep. stosuję też żel. Że też wcześniej o tym nie pomyślałam Muszę dopytać jeszcze w moim salonie.
Stary 2013-01-03, 01:26   #1227
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze, to niedobrze, bo właśnie w miejscach poddawanych dep. stosuję też żel. Że też wcześniej o tym nie pomyślałam Muszę dopytać jeszcze w moim salonie.
Duac ma w składzie klindamycynę i nadtlenek benzoilu. Są to substancje światłouczulające, które są przeciwskazaniem do depilacji.
Podpytaj się jeszcze w salonie, szkoda żeby stosowanie żelu miało wpłynąć na skuteczność zabiegów.
A nie pojawiły Ci się jakieś przebarwienia w miejsach poddawanych zabiegom?

Stary 2013-01-03, 07:57   #1228
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Duac ma w składzie klindamycynę i nadtlenek benzoilu. Są to substancje światłouczulające, które są przeciwskazaniem do depilacji.
Podpytaj się jeszcze w salonie, szkoda żeby stosowanie żelu miało wpłynąć na skuteczność zabiegów.
A nie pojawiły Ci się jakieś przebarwienia w miejsach poddawanych zabiegom?
Wiesz co, ja Duac stosuję dopiero od miesiąca, a ostatnią depilację miałam 2 mies. temu. Natomiast jeśli chodzi o działanie Duacu w miejscach po depilacji, to nie, nic się nie dzieje Teraz sama nie wiem co robić, chyba będę musiała na miesiąc przerwać leczenie dermatologiczne. Z drugiej zaś strony, to pewnie nie ostatnia moja depilacja, a trądzik też muszę leczyć
Stary 2013-01-03, 09:45   #1229
hania_k
Raczkowanie

Cytat:

A to przed zabiegiem nie pytali się Ciebie jakie zażywasz leki lub jakich kosmetyków używasz .

A jeżeli chodzi o skuteczność to w salonie powiedzieli ci to co chciałaś usłyszeć.
Wg. mnie nie ma reguły, to jest indywidualna sprawa każdej z nas - hormony, genty itp. Ja np. mam jasne włosy pod pachami i po 5 zabiegach nic nie odrasta a na nogach mam ciemne włosy i po 3 zabiegach pozbyłam się około połowy - tak mi się wydaje. Myślę że 2-3 zabiegi aby pozbyć się włosów to są wyjątkowe przypadki, które nie są regułą i musisz jeszcze trochę pochodzić aby pozbyć się wszystkiego.
Pozdrawiam HK
Stary 2013-01-03, 14:36   #1230
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
A to przed zabiegiem nie pytali się Ciebie jakie zażywasz leki lub jakich kosmetyków używasz .
Pytali oczywiście, przeprowadzono cały wywiad. Mój błąd, że zaczęłam leczenie dermatologiczne w przerwie pomiędzy zabiegami, ale zupełnie wyleciało mi z głowy, że może to być przeszkodą I tak ostatnią depilację miałam w połowie października, na początku stycznia chciałam iść na kolejną, a Duac zaczęłam używać od połowy grudnia W takim razie zrezygnuję teraz z leczenia derm., przynajmniej do póki nie skończę całej serii depilacji.

Cytat:
A jeżeli chodzi o skuteczność to w salonie powiedzieli ci to co chciałaś usłyszeć.
Wg. mnie nie ma reguły, to jest indywidualna sprawa każdej z nas - hormony, genty itp. Ja np. mam jasne włosy pod pachami i po 5 zabiegach nic nie odrasta a na nogach mam ciemne włosy i po 3 zabiegach pozbyłam się około połowy - tak mi się wydaje. Myślę że 2-3 zabiegi aby pozbyć się włosów to są wyjątkowe przypadki, które nie są regułą i musisz jeszcze trochę pochodzić aby pozbyć się wszystkiego.
Pozdrawiam HK
Ja byłam nastawiona na ok. 5- 6 zabiegów, więc te 3, które mi obiecywano, były miłym zaskoczeniem Zrobię chyba jeszcze ze 3-4 depilację i na tym skończę, bo nie wiem czy jest sens robić.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości