Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 43 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-08, 18:26   #1261
smerffie
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ollka27
jesteśmy na forum depilacji laserowej, pisze o ofercie na LS "6 zabiegów depilacji laserowej za 399 zł a nie IPL

wrzuć link na forum to się przekonamy,a watek jak dobrze zauwazyłaś jest o laserach ,a nie pseudo ipl+fr

Proszę bardzo podaje link:

http://gruper.pl/x.php/1,33049/Krako...x-bikini-.html
no z tego linka bedzie ok przynajmniej jesli chodzi o laser, ale masz malo czasu na wykorzystanie tego kuponu. Wg mnie 8 tygodni na bikini to za malo.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ale kto tu kogo źle zacytował? Według mnie OK było. Dziewczyny nie pisały o tym samym salonie, ollka pytała o jedną ofertę, a smerffie myślała o innej (stąd oburzenie). Ale żaden z tych salonów nie był tym, o który pytała little_Bella.
no tak, bo ja jak weszlam na grupon to mi sie pojawila oferta na IPL a nie na LS, stąd nieporozumienie

INSTA
smerffie jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 21:50   #1262
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ale kto tu kogo źle zacytował? Według mnie OK było. Dziewczyny nie pisały o tym samym salonie, ollka pytała o jedną ofertę, a smerffie myślała o innej (stąd oburzenie). Ale żaden z tych salonów nie był tym, o który pytała little_Bella.
dlatego poprosiłam o link.
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 15:08   #1263
Emka_nt
Przyczajenie

[QUOTE=smerffie;38525729]no z tego linka bedzie ok przynajmniej jesli chodzi o laser, ale masz malo czasu na wykorzystanie tego kuponu. Wg mnie 8 tygodni na bikini to za malo.

Z tego co się orientuję ważnośc kuponu czyli w tym przypadku: Ważność kuponu: od 8 I do 8 III 2013. Chodzi tu raczej o zarezerwowanie pierwszego zabiegu depilacji a nie wykorzystanie całego kuponu w tym okresie. Najlepiej zadzwonić pod podany numer i wszystko się wyjaśni
Emka_nt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 22:29   #1264
Emka_nt
Przyczajenie

[QUOTE=smerffie;38525729]no z tego linka bedzie ok przynajmniej jesli chodzi o laser, ale masz malo czasu na wykorzystanie tego kuponu. Wg mnie 8 tygodni na bikini to za malo.

Z tego co się orientuję termin wykorzystania kuponu w tym przypadku Ważność kuponu: od 8 I do 8 III 2013 to termin pierwszej wizyty w salonie. Chodzi o to zeby w podanym terminie umowic sie na pierwszy zabieg depilacji. Ale dla pewnosci najlepiej zadzwonic pod podany numer i się upewnic
Stary 2013-01-10, 09:09   #1265
Molca
Raczkowanie

Poznanianki, czy któraś korzystała z usług w gabinecie Casolla? We wcześniejszych wątkach pojawiały się wzmianki o depilacji tam, ale proszę o opinie.
Molca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 11:03   #1266
ollka27
Raczkowanie

no więc sprawa wyjaśniona oferta jest całkiem korzystna ale obawiam się czy zabiegi nie zostaną znów byle jak wykonane jak to większość tego typu ofert.....

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Z tego co się orientuję ważnośc kuponu czyli w tym przypadku: Ważność kuponu: od 8 I do 8 III 2013. Chodzi tu raczej o zarezerwowanie pierwszego zabiegu depilacji a nie wykorzystanie całego kuponu w tym okresie. Najlepiej zadzwonić pod podany numer i wszystko się wyjaśni[/QUOTE]

też mi się tak wydaję że trzeba w tym czasie zarezerwować pierwszy termin
ollka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:43   #1267
Emka_nt
Przyczajenie

Z góry przepraszam za dodanie dwa razy tego samego posta, niestety z tego co wiem usunac go tez nie mogę, a jako że jestem tutaj nowa wszystkie wiadomosci sa przekazywane pierw do modratora a to trwa o dziwo na tym forum az 3 dni.

Co do gabinetu Casolla , byłam tam na kilku masażach które dostałam w prezencie, o depilacji tam nic nie wiem ale z tego co widze to ceny są ok, chociaz kilka postow wczesniej jest kilka salonow w ktorych są promocje np dla studentek. w Kazdym razie obsługa w Cassoli sympatyczna
Stary 2013-01-11, 11:54   #1268
Molca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Emka_nt Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za dodanie dwa razy tego samego posta, niestety z tego co wiem usunac go tez nie mogę, a jako że jestem tutaj nowa wszystkie wiadomosci sa przekazywane pierw do modratora a to trwa o dziwo na tym forum az 3 dni.

Co do gabinetu Casolla , byłam tam na kilku masażach które dostałam w prezencie, o depilacji tam nic nie wiem ale z tego co widze to ceny są ok, chociaz kilka postow wczesniej jest kilka salonow w ktorych są promocje np dla studentek. w Kazdym razie obsługa w Cassoli sympatyczna
Właśnie zainteresowały mnie promocje np. laser na 2 partie ciała -35% rabatu, a na 3 partie -40%, bo niestety studentką to już nie jestem dawno
Stary 2013-01-15, 20:28   #1269
Beacia
Raczkowanie

Cześć
Ma ktoś jakieś doświadczenia z salonem Dermikos w Krakowie?

I jak to jest z odstępem depilacji nóg, naprawdę zalecenie jest 12-16 tygodni? Jak Wy chodzicie?
Stary 2013-01-16, 01:11   #1270
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beacia Pokaż wiadomość
Cześć

I jak to jest z odstępem depilacji nóg, naprawdę zalecenie jest 12-16 tygodni? Jak Wy chodzicie?
Tak, robilam tam 5 zabiegow na pachy. Poczatkowo bylam bardo zadowolona, teraz juz troche mniej. Glownie dlatego ze nie mialam zwiekszanej mocy ( czwarty zabieg 28J i pani mowila ze to duzo) i zauwazylam, ze niezbyt doklanie te ostatnie zabiegi sa robione. Na piątym wymusiłam moc 35J i pani sie chyba tym bardzo zirytowala, i dokladnosc nie byla super, co widze teraz. Bedac 1,5 miesiaca od zabiegu mam wlosy. Nie jest ich strasznie duzo, ale wydaje mi sie ze jak na 5 zabiegow to powinny byc juz takie resztki. A tym bym moich nie nazwala. Nie wspominajac ze 1,5 mies to wczesnie na odrastanie jakichkolwiek wlosow. A zauwazylam je juz znacznie wczesniej.
Dlatego mimo atrakcyjnej ceny za pachy, szosty zabieg zrobie w revision. Tam robie bikini to poprosze pania, zeby mi tego samego dnia zrobila pachy, wyjasnie jej wszystkie moge spostrzezenia. I jako klientka tez pewnie jakis rabat dostane od standardowej ceny. A nawet jesli nie to wole dac wiecej i miec juz spokoj, ile mozna chodzic...

INSTA
Stary 2013-01-22, 08:47   #1271
Molca
Raczkowanie

Hej, ponawiam swoją prośbę o opinie na temat gabinetu Casolla w Poznaniu. Albo proszę Poznanianki o polecenie dobrego salonu gdzie korzystacie z laserowej depilacji. Hello, jest tu ktoś z Poznania???
Stary 2013-01-22, 09:16   #1272
milili
Raczkowanie

Spieszę Wam donieść dziewczyny że salon o którym wcześniej pisałam odezwał się i uznał moją reklamację !!!
milili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:25   #1273
apows
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mi również włoski same wypadały, jeśli im pomagałam to palcami albo pęsetą leciutko, tylko te co łatwo się wysuwały
Również zastanawiam się nad depilacją laserową. Póki co to korzystam z wosku, ale zabieg taki wystarcza mi na 3-4 tygodnie, a czasem co 2 muszę iść. Nie wiem od czego to zależy, że te przerwy są różne, czy od hormonów? Może któraś potrafiłabym mi to wytłumaczyć. Będę wdzięczna.
apows jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:50   #1274
ollka27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Beacia Pokaż wiadomość
Cześć

Ja tam robiłam zabiegi ale co do nóg to byłam najbardziej nie zadowolona, depilacja była wykonana nie dokładnie miałam opuszczony jeden pas jak od linijki i jak pojechałam z reklamacją to Pani mi powiedziała że to nie możliwe teraz jak robię dalsze zabiegi to cały czas w tym jednym miejscu mam więcej włosów
Stary 2013-01-23, 20:25   #1275
milon
Rozeznanie

Jestem po drugim zabiegu na szyję, wcześniej było mocą 33J a teraz 36J z tym że zabieg podczas miesiączki i normalnie łzy leciały... masakra, nie wiem czy mam sobie następnym razem znieczulenie robić kremem czy nie przychodzić po prostu podczas okresu...

milon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 01:06   #1276
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam robiłam zabiegi ale co do nóg to byłam najbardziej nie zadowolona, depilacja była wykonana nie dokładnie miałam opuszczony jeden pas jak od linijki i jak pojechałam z reklamacją to Pani mi powiedziała że to nie możliwe teraz jak robię dalsze zabiegi to cały czas w tym jednym miejscu mam więcej włosów
u kogo robilas? ja tez jak chcialam zareklamowac, bo ewidentnie mialam miejsce pominiete pod pacha to mi powiedziano ze to niemozliwe, ze to zalezy wszystko od fazy wzrostu wlosa. bylam u nich ok 2,5tyg po zabiegu kiedy wszystkie wlosy mi wypadly a tam krzaczek zostal. i nie zrobily panie poprawki. koncze pachy gdzie indziej, po 5 zabiegach efekty są, ale mam wrazenie ze na taka ilosc zabiegow to powinny zostawac juz pojedyncze wloski, a nie tyle co ja mam...

INSTA
Stary 2013-01-24, 11:34   #1277
ollka27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
u kogo robilas? ja tez jak chcialam zareklamowac, bo ewidentnie mialam miejsce pominiete pod pacha to mi powiedziano ze to niemozliwe, ze to zalezy wszystko od fazy wzrostu wlosa. bylam u nich ok 2,5tyg po zabiegu kiedy wszystkie wlosy mi wypadly a tam krzaczek zostal. i nie zrobily panie poprawki. koncze pachy gdzie indziej, po 5 zabiegach efekty są, ale mam wrazenie ze na taka ilosc zabiegow to powinny zostawac juz pojedyncze wloski, a nie tyle co ja mam...
dokładnie to samo usłyszałam mi ten zabieg robiła taka nie wysoka Pani w czarnych włosach do ramion, już sama nie wiem jak ona ma na imię, potem zapisałam się to krótko ściętej ale też wydaje mi się że zabieg był zrobiony nie dokładnie i szybko. Więcej tam nie byłam
Stary 2013-01-24, 17:43   #1278
MarmoladaX
Przyczajenie

apows a ty jak długo chodzisz juz na wosk? i gdzie? masz słabsze włoski? chciałabym wypróbować na przedramionach. Mam tam duzo włosów, ale za jasnych na laser i za ciemnych, zeby same sobie tak rosły. a nie chce miec po wosku czarnych kłaków. póki co uzywam depilatora ale to cholernie boli i cos za szybko mi odrastaja.
mysle, ze to zalezy jak ci włosy rosna, a dla pewności powinnas zrobic badania na hormony. tak naprawde w kobiecym organizmie wszystko zalezy od okresu, diety, pogody, samopoczucia, koloru szminki i cholera wie co jeszcze

co do lasera. robiłam pachy Light sheerem z pięc razy i wygląda to niezle, a nawet bardzo za☠☠☠iście zrobie jeszcze jeden zabieg i na wakacje zostane z jednym białym włosem pod pachą obsługa bardzo miła, profesjonalna. przed depilacją pani kosmetyczka poinformowała mnie o wszystkich za i przeciw, zrobiła jakis test na mojej skorze i dała do podpisania formularz. za darmoche nawet dostaje ciacho XD

Gdzie w warszawie robicie depilacje laserowa?
MarmoladaX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:58   #1279
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
dokładnie to samo usłyszałam mi ten zabieg robiła taka nie wysoka Pani w czarnych włosach do ramion, już sama nie wiem jak ona ma na imię, potem zapisałam się to krótko ściętej ale też wydaje mi się że zabieg był zrobiony nie dokładnie i szybko. Więcej tam nie byłam
to chyba pani Ania, przynajmniej tak mi sie kojarzy. ale juz tez tam wracac nie bede. wole dać troche wiecej kasy i sie nie denerwowac

INSTA
Stary 2013-01-25, 10:44   #1280
ollka27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
to chyba pani Ania, przynajmniej tak mi sie kojarzy. ale juz tez tam wracac nie bede. wole dać troche wiecej kasy i sie nie denerwowac
dlatego ja tam już nie chodzę
Stary 2013-01-25, 23:38   #1281
EmCa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MarmoladaX Pokaż wiadomość
Gdzie w warszawie robicie depilacje laserowa?
W depiclinic

Dzisiaj miałam 3ci zabieg na pachy i 4ty (licząc BC) na bikini. Więcej bez emli nie idę!!!
Pachy też bolały, chociaż mniej, ale miałam chyba 33.

Normalnie się uzależniłam. Po wakacjach robię wąsik
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 11:26   #1282
jula smarkula
Raczkowanie

Ja się jeszcze muszę poważnie zastanowić nad tym wszystkim podczas pierwszej rozmowy z recepcjonistką powiedziała mi że ze zniżki 50% będę mogła korzystać również podczas kolejnych zabiegów a, parę dni temu powiedziała że pod warunkiem że polecę komuś salon i ta osoba będzie korzystać z ich usług...

Na dodatek uprzedzono mnie że są dziewczyny które robią sobie nawet po 10 zabiegów a, i niektóre kilkanaście
jula smarkula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 13:02   #1283
malamila
Raczkowanie

wiem, że to nie jest stricte laser-laser, ale jakiś czas temu odkryłam we Wrocku w Dermamedzie nowe urządzenie z rodziny ILP (nie mylić z ta popularną na rynku chińszczyzną) IPL 2Elipse i naprawdę daje efekty porównywalne efekty jak laser. Jestem po 3 podejściach i myślę, dla świętego spokoju zrobię jeszcze jedno i jestem gotowa na cieplejsze dni
malamila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 13:03   #1284
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez malamila Pokaż wiadomość
wiem, że to nie jest stricte laser-laser, ale jakiś czas temu odkryłam we Wrocku w Dermamedzie nowe urządzenie z rodziny ILP (nie mylić z ta popularną na rynku chińszczyzną) IPL 2Elipse i naprawdę daje efekty porównywalne efekty jak laser. Jestem po 3 podejściach i myślę, dla świętego spokoju zrobię jeszcze jedno i jestem gotowa na cieplejsze dni
Wytłuszczone - oj, nie jest tak. Oceń efekty po roku...

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 07:14   #1285
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
W depiclinic

Dzisiaj miałam 3ci zabieg na pachy i 4ty (licząc BC) na bikini. Więcej bez emli nie idę!!!
Pachy też bolały, chociaż mniej, ale miałam chyba 33.

Normalnie się uzależniłam. Po wakacjach robię wąsik
No właśnie jak to bikini, do przeżycia? Ja robię teraz paszki (nic nie boli, ale mam wysoki próg bólu - tatuowanie to była dla mnie czysta przyjemność ) i rozważam głębokie bikini

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 558 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:59   #1286
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
No właśnie jak to bikini, do przeżycia? Ja robię teraz paszki (nic nie boli, ale mam wysoki próg bólu - tatuowanie to była dla mnie czysta przyjemność ) i rozważam głębokie bikini
jesli tatuowanie był dla Ciebie przyjemne, to bikini będzie również :P
Stary 2013-01-27, 10:30   #1287
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
jesli tatuowanie był dla Ciebie przyjemne, to bikini będzie również :P
O, i o taką właśnie zachętę mi chodziło Wiadomo też, apropos tatuowania, że są bardziej bolesne miejsca i te mniej, jednak moje (szyja, biodro, a dokładnie kość biodrowa) plasują się podobno gdzieś w środku, więc śmiem twierdzić, że przeciętny człowiek odczułby chociaż odrobinę bólu.

Ok, to przy następnej wizycie zabieram się za bikini

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 558 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 12:07   #1288
EmCa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Skoro tak to dasz radę ja mam niski próg bólu
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 09:23   #1289
moniczorek
Podróżniczka

Ja jestem po pierwszy zabiegu depilacji pach laserem diodowym DUET.

Po wielu komenatrzach na forum nastawiałam się na bóg wie jaki wielki ból....a tu zupelnie nic takie ciepełko tylko, zasysanie i zapach palonych włosów. Tatuaz czy wosk...to mozna bolem zawać...ale to na pewno nie.

Współczuje tym z niskim progiem bólu...ciezko tak przez zycie kroczyć
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2013-01-28 o 09:24
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 10:12   #1290
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja jestem po pierwszy zabiegu depilacji pach laserem diodowym DUET.

Po wielu komenatrzach na forum nastawiałam się na bóg wie jaki wielki ból....a tu zupelnie nic takie ciepełko tylko, zasysanie i zapach palonych włosów. Tatuaz czy wosk...to mozna bolem zawać...ale to na pewno nie.

Współczuje tym z niskim progiem bólu...ciezko tak przez zycie kroczyć
Wytłuszczone - tłumaczyłam kiedyś, że to nie musi się wiązać z niskim progiem bólu, bo mnie Duetem bolało tak samo jak zwykłym LSem - a gdyby przyjmować, że Duet nie boli, a LS i owszem (tu nie słyszałam, aby kogoś nie bolało), to powinnam odczuwać LS o niebo gorzej, albo i wręcz nie dać rady bez emli. A ja bikini zwykłym LSem całkiem znoszę, więc raczej nie mam niskiego progu bólu.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości