Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 44 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-01-29, 18:17   #1291
EmCa
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jaką miałaś mocą?
Bo ja przy 18 też nic nie czułam
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:35   #1292
kattja8
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kochane! Mam do Was ogromną prośbę!! Czy Poznanianki mogłyby mi z czystym sumieniem polecić salon, w którym zabieg depilacji jest wykonywany dokładnie? Bo niestety po trzech zabiegach jestem bardzo niezadowolona z Wyspy Urody :-( Czy uwierzycie, że głębokie bikini, pachy i łydki miałam ostatnio zrobione w ciągu 1 godz. 20 min i to z moim przygotowaniem się (czyt. rozebraniem i ubraniem). Ostatni zabieg miałam w grudniu i już widzę, że był zrobiony bardzo niedokładnie :/ Najbardziej zależy mi na głębokim bikini, a ostatnio pani, która mnie depilowała, była bardzo zdziwiona, że wargi mają też być zrobione całe Czy możecie polecić mi salon w Poznaniu, w którym nie brzydzą się depilacji głębokiego bikini i robią to dobrze oraz dokładnie? Niestety do tego salonu będę musiała pójść jeszcze raz, bo wykupiłam z góry 4 zabiegi po bardzo okazyjnej cenie, ale już teraz wiem, że nie warto łaszczyć się na taniochę, jeśli ważna jest jakość usług... Z góry dziękuję za pomoc
kattja8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 09:12   #1293
milili
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Kochane! Mam do Was ogromną prośbę!! Czy Poznanianki mogłyby mi z czystym sumieniem polecić salon, w którym zabieg depilacji jest wykonywany dokładnie? Bo niestety po trzech zabiegach jestem bardzo niezadowolona z Wyspy Urody :-( Czy uwierzycie, że głębokie bikini, pachy i łydki miałam ostatnio zrobione w ciągu 1 godz. 20 min i to z moim przygotowaniem się (czyt. rozebraniem i ubraniem). Ostatni zabieg miałam w grudniu i już widzę, że był zrobiony bardzo niedokładnie :/ Najbardziej zależy mi na głębokim bikini, a ostatnio pani, która mnie depilowała, była bardzo zdziwiona, że wargi mają też być zrobione całe Czy możecie polecić mi salon w Poznaniu, w którym nie brzydzą się depilacji głębokiego bikini i robią to dobrze oraz dokładnie? Niestety do tego salonu będę musiała pójść jeszcze raz, bo wykupiłam z góry 4 zabiegi po bardzo okazyjnej cenie, ale już teraz wiem, że nie warto łaszczyć się na taniochę, jeśli ważna jest jakość usług... Z góry dziękuję za pomoc
Uwierzymy ja miałam tak samo jak widać to juz standart, nie dość że niedokładanie to jeszcze w 20 min z rozebraniem.
milili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 09:25   #1294
ollka27
Raczkowanie

dziewczyny z Krakowa apropo salonu Dermikos, ja tam już nie chodzę bo byłam nie zadowolona, ale ostatnio była tam moja znajoma u nowej kosmetyczki pani Ewy i była bardzo zadowolona, był to jej trzeci zabieg a podobno najbardziej dokładny
ollka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 09:28   #1295
kattja8
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Uwierzymy ja miałam tak samo jak widać to juz standart, nie dość że niedokładanie to jeszcze w 20 min z rozebraniem.
Ech... nie pocieszyłaś mnie :/
kattja8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:18   #1296
marci82
Przyczajenie

Witajcie, ja miałam robione całe nogi i pachwiny przez 3,5 godziny. Pachwiny bolały ale do wytrzymania
marci82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:40   #1297
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
A jaką miałaś mocą?
Bo ja przy 18 też nic nie czułam

18 ?przy jakim laserze?
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:42   #1298
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez marci82 Pokaż wiadomość
Witajcie, ja miałam robione całe nogi i pachwiny przez 3,5 godziny. Pachwiny bolały ale do wytrzymania

To ja miałam robioną jedną pachę może minute i drugą też tyle
Jestem świeżakiem w depilacji wiec nie mam porównania...ile powinien trwać taki zabieg?
laser diodowy DUET
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 03:39   #1299
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Ja byłam nastawiona na ok. 5- 6 zabiegów, więc te 3, które mi obiecywano, były miłym zaskoczeniem Zrobię chyba jeszcze ze 3-4 depilację i na tym skończę, bo nie wiem czy jest sens robić.[/QUOTE]

...
raczej nierealne żeby na twarz wystarczyły 3 zabiegi...te okolice są nieprzewidywalne jeżeli chodzi o efekty. A leczenie oczywiście przerwij na czas zabiegów.

a w Lublinie polecam gabinet ArsMedica i dr.Ize...niestety nie pamiętam nazwiska.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-01-31 o 10:04
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 09:47   #1300
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
dziewczyny z Krakowa apropo salonu Dermikos, ja tam już nie chodzę bo byłam nie zadowolona, ale ostatnio była tam moja znajoma u nowej kosmetyczki pani Ewy i była bardzo zadowolona, był to jej trzeci zabieg a podobno najbardziej dokładny
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

Jestem świeżakiem w depilacji wiec nie mam porównania...ile powinien trwać taki zabieg?
laser diodowy DUET
Moje pachy też w Derkimos po tyle trwaly.
Nie wiem kim jest pani Ewa, ale ja raczej nie bede juz tam ryzykowac.

INSTA
smerffie jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:37   #1301
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
No właśnie jak to bikini, do przeżycia? Ja robię teraz paszki (nic nie boli, ale mam wysoki próg bólu - tatuowanie to była dla mnie czysta przyjemność ) i rozważam głębokie bikini
Ależ Ci zazdroszczę
Depilacja bikini minie, zanim się obejrzysz
Ja myślałam, że umrę i że to trwa wieczność

Teraz czekam na 3 zabieg bikini głębokiego. Niestety miałam niedawno operację i trzecia depilacja wypadnie dopiero 3-4 m-ce po drugiej, no ale nie było jak w przedziale 9-12 tyg. Mam nadzieję, że to nie odbije się tak bardzo na jakości.
Na I zabiegu brałam przeciwbólowo Ketonal. Pomógł na ból, ale chyba bardziej podrażnił miejsca depilowane, długo się goiłam. Na II zapomniałam łyknąć i zwijałam się z bólu. Też źle.

Chodzi mi po głowie ta Emla. Ale musiałabym przykryć folią bikini i czekać tak 2 godziny w domu, a często na zabieg jadę prosto z pracy. I kiedy miałabym ją zmyć? Już w gabinecie przy kosmetyczce? Jak zmyję wcześniej, to boję się, że zanim dojadę na zabieg, będzie w gabinecie jakiś poślizg itp. to efekt znieczulający zmaleje.

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2013-01-31 o 13:48
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 14:30   #1302
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

laser diodowy DUET
Duet ze względu na dużą końcówkę robi się szybko,więc nie porownujcie czasu do LS
Stary 2013-01-31, 15:08   #1303
MarmoladaX
Przyczajenie

Warszawianki, a co sądzicie o salonie Depi- Light? Szukam salonu z przystępnymi cenami i gwarancją dobrze wykonanej roboty.. no i oczywiście z laserem LightSheer.

Mam nadzieję, że nie zostanę zbanowana za podanie nazwy studia..
MarmoladaX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:08   #1304
withi_as
Zakorzenienie

Po 6 tygodniach byłam wczoraj na drugim zabiegu paszek i niedługo ruszam z bikini głębokim. Mam w karcie napisane, że jestem bardzo dzielna, i nawet pani Małgosia wczoraj powiedziała, że mam mega wysoki próg bólu, także nastawiam się dobrze.

I na następnym zabiegu przerzucamy się z dużej końcówki na małą

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 557 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 22:48   #1305
Antissa
Raczkowanie

Cześć
Po długim czasie zastanawiania się, czytania tego wątku, oszczędzania pieniędzy i szukania gabinetu z depilacją laserową w Krakowie - i na mnie przyszedł czas

Nie zauważyłam, żeby któraś z Was wspominała tutaj o salonie Active Woman. Zdecydowałam się wybrać ten salon, bo oferuje pakiety depilacji. Ja wybrałam pachy, bikini i łydki i dzisiaj byłam na konsultacji z panią kosmetyczką.

Było bardzo miło. Pani jest sympatyczna, wyjaśniła wszystko i zrobiła mi próbę laserową (ma LightSheer). Nawet nie bolało, ale obawiam się, jak moja biedna skóra zniesie pełny zabieg. We wtorek idę na pierwszą serię. Cały zabieg ma trwać około półtorej godziny. Mam nadzieję, że dam radę
Antissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 01:51   #1306
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Chodzi mi po głowie ta Emla. Ale musiałabym przykryć folią bikini i czekać tak 2 godziny w domu, a często na zabieg jadę prosto z pracy. I kiedy miałabym ją zmyć? Już w gabinecie przy kosmetyczce? Jak zmyję wcześniej, to boję się, że zanim dojadę na zabieg, będzie w gabinecie jakiś poślizg itp. to efekt znieczulający zmaleje.[/QUOTE]
....
Kosmetyczka Ci zmyje bezposrednio przed zabiegiem,żaden problem.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 07:53   #1307
milili
Raczkowanie

Wczoraj byłam na zabiegu w depiclinic i jakie moje zaskoczenie bo obsługa w porównaniu do salonu w którym byłam poprzednio gdzie mnie tak chamsko oszukano po prostu mega profesjonalna !!! Pani brardzo dokładna dzieliła nogi kredką na części co by nie ominąć żadnego miejsca, odpowiednio dobrała mi moc i mnie poinformowała o mocy jakiej używa, korzystała z małej i dużej końcówki - SZOK dziewczyny nie dawajcie się oszukiwać bo istnieją rzetelne salony i reklamujcie usługii to Nasze prawo. W poprzednim pseudo salonie nogi robiono mi 10 min z moim wejściem rozebraniem i wypełnieniem ankiety a tu 60 min !!! Skrupulatnie omijano moje znamiona. Nie zapisano mnie na kolejny zabieg za 4 tygodnie tylko prawidłowo za 8-12 tygodni. Jak pomyślę o tym jak mi pierwszy raz robiono zabieg to mimo wszystko złość we mnie kipi na takie wyłudzanie pieniędzy.
Dziekuję dziewczynom z wizażu które poleciły mi ten salon bo na prawde jestem zadowolona.
milili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 08:17   #1308
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Wczoraj byłam na zabiegu w depiclinic i jakie moje zaskoczenie bo obsługa w porównaniu do salonu w którym byłam poprzednio gdzie mnie tak chamsko oszukano po prostu mega profesjonalna !!! Pani brardzo dokładna dzieliła nogi kredką na części co by nie ominąć żadnego miejsca, odpowiednio dobrała mi moc i mnie poinformowała o mocy jakiej używa, korzystała z małej i dużej końcówki - SZOK dziewczyny nie dawajcie się oszukiwać bo istnieją rzetelne salony i reklamujcie usługii to Nasze prawo. W poprzednim pseudo salonie nogi robiono mi 10 min z moim wejściem rozebraniem i wypełnieniem ankiety a tu 60 min !!! Skrupulatnie omijano moje znamiona. Nie zapisano mnie na kolejny zabieg za 4 tygodnie tylko prawidłowo za 8-12 tygodni. Jak pomyślę o tym jak mi pierwszy raz robiono zabieg to mimo wszystko złość we mnie kipi na takie wyłudzanie pieniędzy.
Dziekuję dziewczynom z wizażu które poleciły mi ten salon bo na prawde jestem zadowolona.
Super

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 557 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 08:28   #1309
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Duet ze względu na dużą końcówkę robi się szybko,więc nie porownujcie czasu do LS
ok ...dziekuje za info bo juz sie wystraszyłam jak zobaczyłam tutaj te "godzinne" zabiegi
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:30   #1310
aneczka_exp
Przyczajenie

Dziewczyny czy nie lepiej kupić urządzenie np. Silk'n i samej robić w domu. Zabieg robisz kiedy masz czas i jest potrzeba, sama regulujesz poziom mocy. Nie lepiej tak?
aneczka_exp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 18:10   #1311
Gobo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Antissa Pokaż wiadomość
Cześć
Cały zabieg ma trwać około półtorej godziny. Mam nadzieję, że dam radę
Podejrzanie krótko jeśli to zwykły LightSheer. Porządnie zrobione łydki z kolanami powinny tyle trwać (a nawet dłużej). Do tego pachy 15-20 min i bikini 30 min płytkie lub nawet godzina jeśli głębokie.
Duetem 40 min do godziny się łydki robi.
Gobo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 19:19   #1312
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nie lepiej kupić urządzenie np. Silk'n i samej robić w domu. Zabieg robisz kiedy masz czas i jest potrzeba, sama regulujesz poziom mocy. Nie lepiej tak?
nie lepiej,poniewaz jest to zabawka dla dzieci.
prawdziwy i silny laser nie jest w sprzedaży dla każdego.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Podejrzanie krótko jeśli to zwykły LightSheer. Porządnie zrobione łydki z kolanami powinny tyle trwać (a nawet dłużej). Do tego pachy 15-20 min i bikini 30 min płytkie lub nawet godzina jeśli głębokie.
Duetem 40 min do godziny się łydki robi.
trochę przesadzasz z tym czasem .
ja rozumiem dokładność,ale 40 min łydki duetem,chyba z kawką i papieroskiem w przerwie ?
Stary 2013-02-02, 16:13   #1313
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Cieszymy się razem z Tobą

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:16   #1314
zabciajs
Zakorzenienie

Witajcie!

Znów zaczełam myśleć o laserze. Gładkie łydki i bikini to moje marzenie.
Próbuje 'na nowo' odświeżyć wiadomości, których kiedyś szukałam.
Mam nadzieje, że na jesień się uda zrobić albo łydki albo bikini.

Natchnełam się dziś na wiadomość, że nie wolno wykonywać zabiegu kobietą zażywającym tabletki antykoncepcyjne.
Czy coś Wam wiadomo na ten temat?
Stary 2013-02-04, 00:28   #1315
follylove
Przyczajenie

Witam. Zdecydowałam się na zabieg laserem light sheer w slaonie depilacjalux w sosnowcu. Moge z całego serca polecić owy salon. Super obsługa, sprawdzony laser z certyfikatem itp. Obowiązują tem super ceny z którymi łączy się dodatkowa zniża dla dwojga! jezeli ktoś zastanawia się nad salonem zapraszam do kontaktu. odpowiem też na wszelkie pytania
follylove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 09:56   #1316
ollka27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Moje pachy też w Derkimos po tyle trwaly.
Nie wiem kim jest pani Ewa, ale ja raczej nie bede juz tam ryzykowac.

No ja też już nie ryzykuje bo chodzę już gdzie indziej, ale piszę to po to żeby pokazać różnice między kosmetyczkami i ich pracą, dziwne że jedna robi ten sam zabieg 30 min a druga 15 min......
Stary 2013-02-04, 12:25   #1317
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Natchnełam się dziś na wiadomość, że nie wolno wykonywać zabiegu kobietą zażywającym tabletki antykoncepcyjne.
Czy coś Wam wiadomo na ten temat?
Z antykoncepcją hormonalną to ciekawa sprawa.
Wszędzie piszą, że jest to przeciwwskazanie do depilacji (hormony zawsze działają w jakimś stopniu fotouczulająco), ale nie wierzę, że wszystkie kobiety wybierające depilację nie biorą tabletek, to w końcu popularna metoda antykoncepcji.
Moja kosmetyczka, powiedziała, że to nie jest przeszkoda.
Pewnie, jakby poważnie traktować tabsy jako przeciwwskazanie, to zainteresowanie zabiegami spadłoby o 80%
Jest to jednak ryzyko. Ja np. mam skłonność do przebarwień. Antykoncepcja hormonalna spowodowała u mnie przebarwienia na twarzy. Dlatego zdecydowałam się tylko na depilację bikini. Innych sfer wolę nie depilować laserem.
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 13:43   #1318
MarmoladaX
Przyczajenie

antykoncepcja hormonalna nie jest szkodliwa przy depilacji laserowej. gorzej jest z lekami, ktore sie przyjmuje na jakies powaznie schorzenie, one zazwyczaj musza byc odstawione co najmniej tydzien przed zabiegiem. ale to wszystko trzeba skonsultowac z kosmetologiem.
MarmoladaX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:39   #1319
Antissa
Raczkowanie

Byłam na pierwszym zabiegu. Miałam robione łydki i pachy, bikini będzie w inny dzień. Zabieg potrwał niecałą godzinkę. Na pachy miałam kładziony zimny okład, na nogi nic. Czasami krzywiłam się z bólu, noga kilka razy mi zadrżała, ale ogólnie nie było źle
Antissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:48   #1320
ollka27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MarmoladaX Pokaż wiadomość
antykoncepcja hormonalna nie jest szkodliwa przy depilacji laserowej. gorzej jest z lekami, ktore sie przyjmuje na jakies powaznie schorzenie, one zazwyczaj musza byc odstawione co najmniej tydzien przed zabiegiem. ale to wszystko trzeba skonsultowac z kosmetologiem.

moim zdaniem odstawienie leków na tydzień przed zabiegiem to zdecydowanie za mało.... leki dość długo utrzymują się w organizmie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości