Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 45 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-06, 19:26   #1321
MarmoladaX
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
moim zdaniem odstawienie leków na tydzień przed zabiegiem to zdecydowanie za mało.... leki dość długo utrzymują się w organizmie
Np. jak się bierze antybiotyki to juz po 3 dniach mozna sie depilowac, ale ten okres jest wydłuzony do tygodnia dla bezpieczenstwa pacjentki. a jak sie bierze leki swiatlouczulajace to juz po tygodniu mozna sie depilowac, ale ten okres tez mozna wydluzyc dla bezpieczenstwa. podobnie jest z horomonami.
MarmoladaX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:01   #1322
kattja8
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Kochane! Mam do Was ogromną prośbę!! Czy Poznanianki mogłyby mi z czystym sumieniem polecić salon, w którym zabieg depilacji jest wykonywany dokładnie? Bo niestety po trzech zabiegach jestem bardzo niezadowolona z Wyspy Urody :-( Czy uwierzycie, że głębokie bikini, pachy i łydki miałam ostatnio zrobione w ciągu 1 godz. 20 min i to z moim przygotowaniem się (czyt. rozebraniem i ubraniem). Ostatni zabieg miałam w grudniu i już widzę, że był zrobiony bardzo niedokładnie :/ Najbardziej zależy mi na głębokim bikini, a ostatnio pani, która mnie depilowała, była bardzo zdziwiona, że wargi mają też być zrobione całe Czy możecie polecić mi salon w Poznaniu, w którym nie brzydzą się depilacji głębokiego bikini i robią to dobrze oraz dokładnie? Niestety do tego salonu będę musiała pójść jeszcze raz, bo wykupiłam z góry 4 zabiegi po bardzo okazyjnej cenie, ale już teraz wiem, że nie warto łaszczyć się na taniochę, jeśli ważna jest jakość usług... Z góry dziękuję za pomoc
Czy mogę jeszcze raz prosić Poznanianki o pomoc? Jestem zdesperowana, bo z każdym dniem włosów po ostatnim zabiegu przybywa, a nie upłynęły nawet dwa miesiące :-( Ostatnio taką ilość włosów miałam dopiero po 2,5 miesiącach. Widać więc, że Pani niezbyt się przyłożyła... Czy słyszałyście jakieś sensowne opinie o salonie Casolla?
kattja8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 09:22   #1323
aneczka_komp
Przyczajenie

Dziewczyny może lepiej kupić SILKN, do samodzielnego użycia. Naświetlasz włoski wg własnych potrzeb. Polecam spróbować, bo warto, a koszt szybko się zwraca zwłaszcza jak pani w salonie obsłyży na oczepnego.
aneczka_komp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 12:05   #1324
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aneczka_komp Pokaż wiadomość
Dziewczyny może lepiej kupić SILKN, do samodzielnego użycia. Naświetlasz włoski wg własnych potrzeb. Polecam spróbować, bo warto, a koszt szybko się zwraca zwłaszcza jak pani w salonie obsłyży na oczepnego.
Już o tym mówiłyśmy, że jest to "zabawka" a nie profesjonalny sprzęt...
Stary 2013-02-08, 15:13   #1325
aneczka_komp
Przyczajenie

Absolutnie nie zgadzam sie z powyższą opinią. To, że Silkn jest urządzeniem do używania w domu - nie znaczy to wcale, że jest zabawka, nawet w cudzysłowie. Rozpowszechnianie takiej opinii świadczy o tym, że nie miała ta osoba Silkn w ręce i go nie używała. Zacznie lepiej samemu wykonywać zabieg, niż być niekiedy poparzonym przez nieprofesjonalną obsługę w gabinetach.

aneczka_komp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 18:24   #1326
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Absolutnie nie zgadzam sie z powyższą opinią. To, że Silkn jest urządzeniem do używania w domu - nie znaczy to wcale, że jest zabawka, nawet w cudzysłowie. Rozpowszechnianie takiej opinii świadczy o tym, że nie miała ta osoba Silkn w ręce i go nie używała. Zacznie lepiej samemu wykonywać zabieg, niż być niekiedy poparzonym przez nieprofesjonalną obsługę w gabinetach.

Jak chcesz wydawac kase, to kup sobie depilator, efekt ten sam, a taniej

INSTA
smerffie jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 13:32   #1327
EmCa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

18 ?przy jakim laserze?
Pisałam już o tym wiele stron temu
LS u oszustów z BC.
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 23:15   #1328
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Pisałam już o tym wiele stron temu
LS u oszustów z BC.
ok.nawiązałam do śmiesznej mocy,bo przy LS i 18-tu jednostkach nie ma nic dziwnego,ze nic nie czułaś
.porównując standartowe moce przy 30/38 jednotkach juz czuć ból i kłucie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:

kiepska kryptoreklama
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 21:13   #1329
smerffie
Zakorzenienie

Ide jutro na 4 bikini i 6 pachy. mam nadzieje, ze to juz ostatnie, bo stan mojego konta sięga dna powoli zwlaszcza pachy, mam nadzieje ze mi jutro naprawią szkody wyrządzone w poprzednim, wspominanym juz, gabinecie (czyt. niska moc i efekty na poziomie ledwo dobrym)

INSTA
Stary 2013-02-10, 22:13   #1330
aneczka_exp
Przyczajenie

Ech dziwne jest to, że jak inni piszą na forum konkretne nazwy gabinetów i imiona osób z obsługi, to nikt nie posądza opisujących o złą wolę. Jeśli zapropopnuje się coś innego to od razu niezadowolenie i atak. Wyrażę jeszcze raz własne zdanie - Silkn jest dla mnie ok.
aneczka_exp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 07:29   #1331
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
Ech dziwne jest to, że jak inni piszą na forum konkretne nazwy gabinetów i imiona osób z obsługi, to nikt nie posądza opisujących o złą wolę. Jeśli zapropopnuje się coś innego to od razu niezadowolenie i atak. Wyrażę jeszcze raz własne zdanie - Silkn jest dla mnie ok.
No i spoko, cieszymy się Twoim szczęściem, ale jak widać powyżej to temat stricte o depilacji laserowej, więc idź to cudo wychwalać do innego tematu.

Z jaką mocą miałyście robiony pierwszy zabieg depi bikini gł. ?

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 557 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 08:41   #1332
kamcia1611
Raczkowanie

Hej, a polecacie jakieś dobre miejsce we Wrocławiu? Myślałam nad Ars Estetica, może któraś z Was wykonywała tam depilację. Pozdrawiam
kamcia1611 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 09:09   #1333
_____
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
Jesteś w końcu aneczka_exp czy aneczka_komp?

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
No i spoko, cieszymy się Twoim szczęściem, ale jak widać powyżej to temat stricte o depilacji laserowej, więc idź to cudo wychwalać do innego tematu.
Popieram, to wątek wyłącznie o Light Sheer, Wiesz dobrze, że istnieje osobny o Silk'n. Offtopy są naprawdę zbędne.

Edytowane przez _____
Czas edycji: 2013-02-11 o 09:12
_____ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 09:16   #1334
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamcia1611 Pokaż wiadomość
Hej, a polecacie jakieś dobre miejsce we Wrocławiu? Myślałam nad Ars Estetica, może któraś z Was wykonywała tam depilację. Pozdrawiam
ja jestem po jednej depilacji pach w Dermedzie. Za tydzień mam drugi zabieg. Na razie ciężko mi powiedzieć o efektach itd. ze względu na dopiero moje początki
Stary 2013-02-11, 09:33   #1335
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
ja jestem po jednej depilacji pach w Dermedzie. Za tydzień mam drugi zabieg. Na razie ciężko mi powiedzieć o efektach itd. ze względu na dopiero moje początki
Mam dokładnie to samo...początki w Der-Medzie...ale pierwsze wrazenie pozytywne
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 13:08   #1336
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość

Z jaką mocą miałyście robiony pierwszy zabieg depi bikini gł. ?
pierwszy chyba 30, drugi i trzeci chyba 35

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

zobaczymy ile na czwarty dostane, ide za godzine

INSTA
Stary 2013-02-11, 13:29   #1337
eevvaa
Zakorzenienie

Nie wiem jak u Was ale u mnie po 3 zabiegach depilacji na bikini głębokie odrosło sporo włosków- szczególnie na wargach...Pomiędzy zabiegami było ich niewiele, lecz od ostatniej depilacji minął prawie rok i w tym czasie ich trochę wykiełkowało. Też tak miałyście?

eevvaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 15:51   #1338
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Was ale u mnie po 3 zabiegach depilacji na bikini głębokie odrosło sporo włosków- szczególnie na wargach...Pomiędzy zabiegami było ich niewiele, lecz od ostatniej depilacji minął prawie rok i w tym czasie ich trochę wykiełkowało. Też tak miałyście?
wiesz co, mi sie wydaje ze 3 zabiegi to i tak mało...

wrociłam ze swoich zabiegów. powiem krotko: niebo a ziemia, porownując dermikos do revision. w D. pachy trwały jakąś minutę kazda, strzelane "raz raz" i po krzyku, moc niewielka (28-29, na ostaatnim zabiegu doprosiłam sie 35, a w zamian dostałam zabieg zrobiony na totalny odpie*dol). Nie wspominajac, ze moc 28 bolała duuuuzo mocniej niż dziś 36J w R. Tutaj zabieg wykonywany dokładnie, powoli, praktycznie zero bólu.

Bikini też ok, ale musialam miec zmienione ustawienia lasera na bodajze krotsza falę, bo na wargach ostatnio mi wyszło straszne podraznienie, takie plamki, sprawdzamy czy to pomoze. Dodatkowo pierwszy raz (sama nie wiem dlaczego sie wczesniej nie zdecydowlam) zrobiłam linie stringów. Pozycja krępująca, ale bólu nie bylo.

Mam pytanie: co stosujecie po zabiegu, jakie kremy/maści? Chciałam zmienić alantan na cos innego, bo on jakos tak mi srednio łagodzi to wszystko...

INSTA
Stary 2013-02-11, 16:02   #1339
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
wiesz co, mi sie wydaje ze 3 zabiegi to i tak mało...

wrociłam ze swoich zabiegów. powiem krotko: niebo a ziemia, porownując dermikos do revision. w D. pachy trwały jakąś minutę kazda, strzelane "raz raz" i po krzyku, moc niewielka (28-29, na ostaatnim zabiegu doprosiłam sie 35, a w zamian dostałam zabieg zrobiony na totalny odpie*dol). Nie wspominajac, ze moc 28 bolała duuuuzo mocniej niż dziś 36J w R. Tutaj zabieg wykonywany dokładnie, powoli, praktycznie zero bólu.

Bikini też ok, ale musialam miec zmienione ustawienia lasera na bodajze krotsza falę, bo na wargach ostatnio mi wyszło straszne podraznienie, takie plamki, sprawdzamy czy to pomoze. Dodatkowo pierwszy raz (sama nie wiem dlaczego sie wczesniej nie zdecydowlam) zrobiłam linie stringów. Pozycja krępująca, ale bólu nie bylo.

Mam pytanie: co stosujecie po zabiegu, jakie kremy/maści? Chciałam zmienić alantan na cos innego, bo on jakos tak mi srednio łagodzi to wszystko...
...
ja najbardziej lubię<zresztą mi go polecono w gabinecie>Bepanten krem...a pierwszego dnia zazwyczaj wspomagam sie jeszcze pianka z pantenolem.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 16:55   #1340
shaki2
Raczkowanie

Cytat:
Czy mogę jeszcze raz prosić Poznanianki o pomoc? Jestem zdesperowana, bo z każdym dniem włosów po ostatnim zabiegu przybywa, a nie upłynęły nawet dwa miesiące :-( Ostatnio taką ilość włosów miałam dopiero po 2,5 miesiącach. Widać więc, że Pani niezbyt się przyłożyła... Czy słyszałyście jakieś sensowne opinie o salonie Casolla?
Hej. Ja robiłam depilacje w spa glamour w Przeźmierowie pod Poznaniem. Efekt znikomy - zabiegów z 6 - wydana kasa - wole nie myśleć. Robiłam wąsik, brodę, bikini glębokie. Efekty takie ze kasa mi wypadła z kieszenie szybciej niż włoski. Trochę efektu widać ale po tylu zabiegach spodziewałam się czegoś więcej.
Tam maja laser ELOS - i z tego co czytam to chyba nikt go nie używa. Czy ktoś coś wie o nim? Vhyba zainteresuje sie Kliniką Piękna na plewiskach. to bardziej z mojej strony - mieszkam pod Poznaniem.
Kattja jeśli znajdziesz dobry laser w Poznaniu to daj znać

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Ależ Ci zazdroszczę
Depilacja bikini minie, zanim się obejrzysz
Ja myślałam, że umrę i że to trwa wieczność

Teraz czekam na 3 zabieg bikini głębokiego. Niestety miałam niedawno operację i trzecia depilacja wypadnie dopiero 3-4 m-ce po drugiej, no ale nie było jak w przedziale 9-12 tyg. Mam nadzieję, że to nie odbije się tak bardzo na jakości.
Na I zabiegu brałam przeciwbólowo Ketonal. Pomógł na ból, ale chyba bardziej podrażnił miejsca depilowane, długo się goiłam. Na II zapomniałam łyknąć i zwijałam się z bólu. Też źle.

Chodzi mi po głowie ta Emla. Ale musiałabym przykryć folią bikini i czekać tak 2 godziny w domu, a często na zabieg jadę prosto z pracy. I kiedy miałabym ją zmyć? Już w gabinecie przy kosmetyczce? Jak zmyję wcześniej, to boję się, że zanim dojadę na zabieg, będzie w gabinecie jakiś poślizg itp. to efekt znieczulający zmaleje.
Ja używam Emla. Jest świetna. Tylko trzeba grubą warstwę nałożyć i przykryć folią. Ja się smaruje i jadę na laser i powiem że najlepsze działanie maści jest pomiędzy 0,5 godz a 1,5 godz. Potem już słabnie. Przynajmniej u mnie. I nie trzeba zmiwać wsiąka w skóre i jak odleisz folie to niczego nie będzie do zmywania. Pzdr

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Dziewczyny napiszcie co wiecie o laserze ELOS firmy SYNERON. Ja powiem że u mnie kiepsko wypadł. Ale może tylko u mnie. Jakie macie znim doświadczenia lub co wiecie o jego działaniu? pzdr
shaki2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 17:08   #1341
MiaColucci
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamcia1611 Pokaż wiadomość
ja jestem do royallaser umowiona i licze z tym nadzieje wielkie.
wczesniej, ok 2 lata temu wydalam pieniadze w bloto w innym salonie bo bylam niedoinformowana i poszlam na depilacje IPL
Stary 2013-02-11, 18:48   #1342
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość
ja jestem do royallaser umowiona i licze z tym nadzieje wielkie.
wczesniej, ok 2 lata temu wydalam pieniadze w bloto w innym salonie bo bylam niedoinformowana i poszlam na depilacje IPL
mam tak samo! :P
Stary 2013-02-11, 22:41   #1343
EmCa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ok.nawiązałam do śmiesznej mocy,bo przy LS i 18-tu jednostkach nie ma nic dziwnego,ze nic nie czułaś
.porównując standartowe moce przy 30/38 jednotkach juz czuć ból i kłucie
Wiem o tym, dlatego na końcu była
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:55   #1344
Molca
Raczkowanie

Cytat:
Moja koleżanka wykupiła kilka zabiegów w gabinecie Casolla. Pierwszy raz nie była zadowolona, zabieg był zrobiony szybko i niedokładnie. Wykonywała go p. Ola ale ona na całe szczęście już tam nie pracuje. Drugi zabieg robiła jej właścicielka i niebo a ziemia. Było dokładnie, raz przy razie, twierdzi że jest zadowolona i może polecić. Też myślę o tym gabinecie. Mało tu na forum poznanianek, a te które są to niechętnie dzielą się opiniami.
Molca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 11:05   #1345
KASIA_lelo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
niż dziś 36J w R. Tutaj zabieg wykonywany dokładnie, powoli, praktycznie zero bólu.

Polecam B panten. Używałam też na tatuaż, znacznie lepszy niż alantan.

Smerffie, nie ma w Revision jakiejś fajnej promocji? Np. Walentynkowej albo, za polecenie koleżanki, obydwie taniej (możesz mnie polecić ).
KASIA_lelo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 11:53   #1346
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Polecam B panten. Używałam też na tatuaż, znacznie lepszy niż alantan.

Smerffie, nie ma w Revision jakiejś fajnej promocji? Np. Walentynkowej albo, za polecenie koleżanki, obydwie taniej (możesz mnie polecić ).
jesli chodzi o walentynki to nic nie wiem. co miesiac maja znizki na jakas partie ciala, w tym miesiacu jest -30% na uda. i ra w tygodniu 'happy day', ale to obejmuje tez inne zabiegi, nie tylko depilacje. a jesli chodzi o polecanie nowej klientki to naprawde nie wiem, musialabys zadzwonic i zapytac, wtedy mozemy cos pokminic

INSTA
Stary 2013-02-13, 08:12   #1347
shaki2
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
Moja koleżanka wykupiła kilka zabiegów w gabinecie Casolla. Pierwszy raz nie była zadowolona, zabieg był zrobiony szybko i niedokładnie. Wykonywała go p. Ola ale ona na całe szczęście już tam nie pracuje. Drugi zabieg robiła jej właścicielka i niebo a ziemia. Było dokładnie, raz przy razie, twierdzi że jest zadowolona i może polecić. Też myślę o tym gabinecie. Mało tu na forum poznanianek, a te które są to niechętnie dzielą się opiniami.
Molca mam pytanie. A czy twoja koleżanka dalej chodzi do Casolli na laser? Nadal jest zadowolona? Kurcze może też tam się zapisze.. Daj znać
Stary 2013-02-13, 09:19   #1348
Molca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
Molca mam pytanie. A czy twoja koleżanka dalej chodzi do Casolli na laser? Nadal jest zadowolona? Kurcze może też tam się zapisze.. Daj znać
Ona miała robione dwa zabiegi. Pierwszy wykonywała niejaka p. Ola - ale był zrobiony szybko i niedokładnie. Już chciała zrezygnować ale wykupiła pakiet 3 zabiegów i musiała kontynuować. Drugi zabieg robiła już pani właścicielka gabinetu (nie wiem jak ma na imię) i postarała się bardziej. Według mojej koleżanki zabieg wykonała należycie. Z tego co mówiła gabinet został przeniesiony do Centrum Rekreacji NIKU.
Może ktoś jeszcze korzystał z usług Casolli i mógłby się wypowiedzieć? Albo wskazać jakiś gabinet godny polecenia w Poznaniu?
Molca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:01   #1349
shaki2
Raczkowanie

Dziewczyny tyle sie naczytałam że już mam mętlik w głowie. Który laser jest lepszy LS czy LS Duet??
Hej niech ktoś pomysli o jakiejś ankiecie z której jednoznacznie bedzie wynikać co jest lepsze.
Stary 2013-02-13, 13:32   #1350
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tyle sie naczytałam że już mam mętlik w głowie. Który laser jest lepszy LS czy LS Duet??
Hej niech ktoś pomysli o jakiejś ankiecie z której jednoznacznie bedzie wynikać co jest lepsze.
....
ale to jest ten sam laser,tylko w Duecie jest dodatkow wieksza końcówka na większe partie ciała..np.na łydki

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości