Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 46 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-13, 13:54   #1351
shaki2
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a jaką końcówka jest robione głębokie bikini?
shaki2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:02   #1352
subiektywna Vera
Rozeznanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
a jaką końcówka jest robione głębokie bikini?
małą
Stary 2013-02-13, 16:20   #1353
shaki2
Raczkowanie

Informacja dla poznanianek. działam szybko więc umówiłam się na piątek na depilacje bikini w Casolli w Poznaniu. Mają leser LS Duet.
Wcześniej robiłam depilacje IPL w niby SPA pod Poznaniem.

W piatek wieczorem napisze jakie są moje odczucia co do tego Instytu Urody. I dla dziewczyn z Poznania i okolic będę na bierząca pisać co i jak i czy warto akurat tam. Pzdr
shaki2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 18:19   #1354
zuzanuss
Rozeznanie

bylam we wtorek na depilacji łydek i bikini, bylam przekonana, ze swietnie to zniose a jednak bolało mnie, tzn bikini było nieprzyjemne a na kościach na lydkach, gdzie pani robila mi mniejsza glowica bolało przeokrutnie. Teraz tylko czekam na efekty. Kolejny zabieg mam w polowie kwietnie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, wszystko profesjonalnie, ciekawe czy efekty będą rownie dobre. Pani mowila,ze będę widziala roznice, dlatego, ze mam czarne i grube wlosy, jakos super blada chyba nie jestem, ale nie opalam się na solarium a tego lata tez się nie opalałam. No to napisze Wam za jakiś czas jaki efekt po pierwszym razie
siłownia
zuzanuss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:25   #1355
xnightx
Raczkowanie

a ja chciałam się spytać jaka jest różnica między depilacją IPL, a APL? Nie mogę nigdzie znaleźć żadnych informacji...
Recenzje kosmetyków, makijaże, stepy.

xnightx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:45   #1356
Antissa
Raczkowanie

Kilka dni temu byłam na bikini. Nie używałam kremu emla, pani przyłożyła mi tylko lód do schłodzenia. Dało radę, ale co dziwne - ból poczułam w okolicach pachwin, dokąd, niestety, dotarły moje włoski :/ Ale mam nadzieję, że laser je stamtąd wykurzy. Jeśli chodzi o strefy intymne, to luzik. Podobno jestem w zdecydowanej mniejszości, bo klientki boli bardziej depilacja warg, itd. Ot, taki wybryk natury ze mnie.
Antissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:49   #1357
Angelinaa7
Przyczajenie

Hey dziewczyny.
Mogłaby mi któraś z Was dokładnie opisać jak wygląda depilacja laserowa "głębokiego bikini" ? Trzeba się jakoś specjalnie, niekomfortowo położyć ?
Pozdrawiam
Angelinaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 22:37   #1358
Antissa
Raczkowanie

Angelina, ja dostałam takie jednorazowe stringi. Leżałam cały czas na plecach, musiałam tylko rozchylać dosyć szeroko nogi, dodatkowo miałam je ugięte w kolanach. Mimo wszystko czułam się dosyć dziwnie.
Antissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:07   #1359
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Angelinaa7 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny.
Mogłaby mi któraś z Was dokładnie opisać jak wygląda depilacja laserowa "głębokiego bikini" ? Trzeba się jakoś specjalnie, niekomfortowo położyć ?
Pozdrawiam
Ja również miałam jednorazowe stringi, które chyba mają przynosić tylko efekt psychiczny, większy komfort, że nie leże z odsłoniętym kroczem. Pozycja - jak dla mnie - podobna jak na wizycie u ginekologa, tylko oczywiście wszystko trwa dłużej, czasem mogą ścierpnąć nogi. Dla mnie najtrudniejsze i megakrępujące było położenie się na brzuchu i wypięcie pupy do depilacji okolic odbytu.
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 15:59   #1360
joana2013
Przyczajenie

Witam dziewczyny!
Ja miałam już trzy zabiegi depilacji laserowej w Estetice.
Jestem bardzo zadowolona, prawie w ogóle nie mam już włosków pozostało niewiele do czwartego zabiegu. Robiłam depilacje łydek, bikini i pach nowym urządzeniem duet, które zasysa skórę w trakcie zabiegu i jest on mniej odczuwalny. Dodatkowo miałam chłodzoną skórę specjalnym urządzeniem do chłodzenia ,więc super. Polecam
joana2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:58   #1361
Tindomerel
Zadomowienie

Dziewczyny od jakiej mocy zaczynają się zabiegi LS na wąsik ? Przejechałam się już na jednym salonie, kiedy robiłam pachy i wolałabym tego nie powtórzyć
Tindomerel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:03   #1362
bajubaj
Przyczajenie

Witam!
Chodzę za zabieg depilacji laserowej na łydki, jestem już po 2 zabiegach i jestem zadowolona. Staram się nie golić nóg w ogóle pomiędzy zabiegami, bo ponoć wtedy efekt będzie lepszy, i teraz już (miałam ostatni zabieg 21.12.2012) włosy są rzadsze, cieńsze, ale długaśne - trzeba wytrzymać dla lepszego efektu. Mam tylko takie pytanie - normalnie powinnam mieć wykonany kolejny zabieg 09.03.2013, ale niestety wyjeżdżam na dłużej i mogę go wykonać 21.02.2013. Wiem, że przerwa powinna być dłuższa i lepiej wykonać go później niż za wcześnie, ze względu na fazy wzrostu włosów, ale nie bardzo mam taką możliwość, musiałabym następny wykonać pewnie pod koniec maja. Zastanawiam się tylko, czy wtedy to w ogóle da jakiś efekt? Czy któraś z Wizażanek była w takiej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie!
bajubaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:43   #1363
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jakiej mocy zaczynają się zabiegi LS na wąsik ? Przejechałam się już na jednym salonie, kiedy robiłam pachy i wolałabym tego nie powtórzyć
na twoim miejscu próbowałabym zacząć od mocy 30 jednostek,mniejsza niż 25 wydaje mi się zbyt słaba,ale ja się nie znam i mogę się mylić
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:49   #1364
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bajubaj Pokaż wiadomość
Mam tylko takie pytanie - normalnie powinnam mieć wykonany kolejny zabieg 09.03.2013, ale niestety wyjeżdżam na dłużej i mogę go wykonać 21.02.2013. Wiem, że przerwa powinna być dłuższa i lepiej wykonać go później niż za wcześnie, ze względu na fazy wzrostu włosów, ale nie bardzo mam taką możliwość, musiałabym następny wykonać pewnie pod koniec maja. Zastanawiam się tylko, czy wtedy to w ogóle da jakiś efekt? Czy któraś z Wizażanek była w takiej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie!
Podpinam się pod pytanie.
Również nie mogłam odbyć kolejnego zabiegu w optymalnym terminie, zdecydowałam się nie robić go wcześniej, tylko dużo później (podobnie jak koleżanka o jakieś 2 m-ce) i również zastanawiam się jak to odbije się na efekcie
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:09   #1365
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Witam!
Chodzę za zabieg depilacji laserowej na łydki, jestem już po 2 zabiegach i jestem zadowolona. Staram się nie golić nóg w ogóle pomiędzy zabiegami, bo ponoć wtedy efekt będzie lepszy, i teraz już (miałam ostatni zabieg 21.12.2012) włosy są rzadsze, cieńsze, ale długaśne - trzeba wytrzymać dla lepszego efektu. Mam tylko takie pytanie - normalnie powinnam mieć wykonany kolejny zabieg 09.03.2013, ale niestety wyjeżdżam na dłużej i mogę go wykonać 21.02.2013. Wiem, że przerwa powinna być dłuższa i lepiej wykonać go później niż za wcześnie, ze względu na fazy wzrostu włosów, ale nie bardzo mam taką możliwość, musiałabym następny wykonać pewnie pod koniec maja. Zastanawiam się tylko, czy wtedy to w ogóle da jakiś efekt? Czy któraś z Wizażanek była w takiej sytuacji? Pozdrawiam serdecznie!
...
jak najbardziej mozna się golic między zabiegami.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:32   #1366
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Witam!
ja nigdy nie slysza;am, ze miedzy zabiegami nie mozna golic... nie mozna uzywac depilatora czy wosku, ale maszynka?......

INSTA
smerffie jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:37   #1367
Avarice
Raczkowanie

A na jak długo mniej więcej starczają zabiegi? Czy jest to właśnie taka "idealna gładkość" czy z czasem pojawiają się jakieś włoski?
Mam ogromny problem z depilacją (moje nogi wyglądają jakby były całe pokryte wysypką, do tego wrastające włoski, które bolą, swędzą i nie chcą wychodzić) a po goleniu, które musiałabym robić codziennie, mam straszne podrażnienia i widać czarne kropki. Pasta cukrowa to straszne babranie, kremy nie działają.

Myślicie, że laser mógłby mi pomóc?
Avarice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:46   #1368
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Avarice Pokaż wiadomość
A na jak długo mniej więcej starczają zabiegi? Czy jest to właśnie taka "idealna gładkość" czy z czasem pojawiają się jakieś włoski?
Mam ogromny problem z depilacją (moje nogi wyglądają jakby były całe pokryte wysypką, do tego wrastające włoski, które bolą, swędzą i nie chcą wychodzić) a po goleniu, które musiałabym robić codziennie, mam straszne podrażnienia i widać czarne kropki. Pasta cukrowa to straszne babranie, kremy nie działają.

Myślicie, że laser mógłby mi pomóc?
...
poczytaj wątki na wizażu,większośc Dziewczyn ma/miała z tym problem i pisza o swoich doswiadczeniachi z tych powodów własnie zdecydowały sie na laser.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:31   #1369
getfar
Przyczajenie

Jestem po 4 zabiegach na: łydki , pachy , bikini głębokie.
Ostatni zabieg był w połowie grudnia.

Efekty....hmm
- łydki ok 40 % mniej włosów
- pachy 70 % mniej włosów
- bikini głębokie 50 % mniej włosków

Chciałabym dalej kontynuować, bo widzę, że warto.. jednak jest to dość drogi interes.
Koszt zabiegu depilacji pach - 150 zł
bikini/łydki - po 250 zł

Dlatego zastanawiam się nad zainwestowaniem w domowy depilator laserowy.Ktoś używał któregoś i może polecić?
getfar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:33   #1370
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez getfar Pokaż wiadomość

Efekty....hmm

Chciałabym dalej kontynuować, bo widzę, że warto.. jednak jest to dość drogi interes.
bikini/łydki - po 250 zł

Dlatego zastanawiam się nad zainwestowaniem w domowy depilator laserowy.Ktoś używał któregoś i może polecić?
A co za depilacje robisz skoro ona jest taka tania ? Pewnie IPL.
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:39   #1371
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez getfar Pokaż wiadomość

Efekty....hmm

bikini/łydki - po 250 zł

to jest zabawka dla dzieci

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie.
Również nie mogłam odbyć kolejnego zabiegu w optymalnym terminie, zdecydowałam się nie robić go wcześniej, tylko dużo później (podobnie jak koleżanka o jakieś 2 m-ce) i również zastanawiam się jak to odbije się na efekcie
moje zabiegi nigdy nie były w terminie.miałam 3 i każdy był półrocznym ,albo rocznym odstępem,a jednak 3 zabiegi pomogły mi pozbyć się włosów w 70% procentach
Stary 2013-02-19, 19:08   #1372
aneczka_exp
Przyczajenie

Odpowiedź dla Getfar. Domowy laser to wcale nie jest zabawka. Sprawdza się jak najbardziej, zwłaszcza jak można robić zabiegi przypominające czy poprawkowe na danym fragmencie ciała. Używałam Silk'n i jestem zadowolona. Niemniej na tym forum panuje ostracyzm na tego typu rozwiązania, więc proponuję sprawdzić ogólnie w intenecie. Ja polecam wyżej wymienione urządzenie
aneczka_exp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 19:17   #1373
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
A co za depilacje robisz skoro ona jest taka tania ? Pewnie IPL.
E tam tania, ja na razie paszki ciągnę po 100zł za zabieg w Depiclinic

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 539 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 13:22   #1374
MiaColucci
Rozeznanie

Ja tam w depilacje domowa laserem nie bardzo wierze... zreszta chyba balabym sie tego uzyc w domu. Laser w domu ? ? ?

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
[B] Używałam Silk'n i jestem zadowolona. Niemniej na tym forum panuje ostracyzm na tego typu rozwiązania, więc proponuję sprawdzić ogólnie w intenecie. Ja polecam wyżej wymienione urządzenie
Ale to jednak IPL. Ja Ci powiem jak było u mnie po IPL w gabinecie. Spokój na może 5 miesiecy a pozniej znowu jedziemy od nowa Tylko ze z wyszczuplonym portfelem. Zaluje do dzisiaj ze dokladnie nie przejrzalam opini nt laserow bo na bank nie zdecydowalam sie teraz na IPL.

Odkładałam sobie lepiej pieniądze i za 2 tyg ide na 1 zabieg,no i juz sie doczekac nie moge. Zwlaszcza ze moj problem dotyczy brody i strasznie mi te wloski przeszkadzaja. Mam bardzo jasna karnacje a wloski sa strasznie ciemne (chociaz z drugiej strony moze to i lepiej bo na takie najbardziej laser dziala)
Stary 2013-02-20, 13:30   #1375
subiektywna Vera
Rozeznanie

MiaColucci, gdzie chodzisz we Wrocławiu na laser?
Stary 2013-02-20, 14:08   #1376
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
Odpowiedź dla Getfar. Domowy laser to wcale nie jest zabawka. Sprawdza się jak najbardziej, zwłaszcza jak można robić zabiegi przypominające czy poprawkowe na danym fragmencie ciała. Używałam Silk'n i jestem zadowolona. Niemniej na tym forum panuje ostracyzm na tego typu rozwiązania, więc proponuję sprawdzić ogólnie w intenecie. Ja polecam wyżej wymienione urządzenie
weź przestań.
myślisz,że nikt niczego nie próbował prócz lasera w salonie?

albo jesteś kiepskim userem reklamującym jakiś produkt,albo naiwną,która musi się oparzyć,aby uwierzyć.
zamiast fochać się na to,że nikt nie chce słuchać twoich achów załóż swój wątek o tym produkcie.
tu jet wątek o profesjonalnych laserach,a nie o wibratorach z lampką

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-02-20 o 14:10
Stary 2013-02-20, 14:09   #1377
MiaColucci
Rozeznanie

Ja jestem umowiona do Royal Laser. ide 1 raz i właściwie nic nie moge na jego temat powiedzieć. W sumie patrzalam na rodzaj laseru w salonie i cene. Akurat na te partie ktore chce depilowac ceny byly ok.

Chociaz teraz kusi mnie jeszcze ten Dermed, maja teraz na pachy promocje 179 zł a jednak w Royal laer to na dzien dzisiejszy wydatek 300 zl.
Do RL na brode na bank pojde za te dwa tyg bo mam juz dosyc.
I nie wiem czy teraz zaczynac z drugim salonem pachy
Stary 2013-02-20, 14:11   #1378
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość
Ja jestem umowiona do Royal Laser. ide 1 raz i właściwie nic nie moge na jego temat powiedzieć. W sumie patrzalam na rodzaj laseru w salonie i cene. Akurat na te partie ktore chce depilowac ceny byly ok.

Chociaz teraz kusi mnie jeszcze ten Dermed, maja teraz na pachy promocje 179 zł a jednak w Royal laer to na dzien dzisiejszy wydatek 300 zl.
ile u was kosztuje broda za jedną wizytę,czy to pakiet i ilu zabiegów i czy robią wam LS D,czy LS?
Stary 2013-02-20, 14:29   #1379
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość

ja jestem po drugim zabiegu w dermed na pachy

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ile u was kosztuje broda za jedną wizytę,czy to pakiet i ilu zabiegów i czy robią wam LS D,czy LS?
w Dermedzie robie LS Duetem
Stary 2013-02-20, 14:31   #1380
MiaColucci
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tam gdzie ja ide:
Light Sheer - 160 zł za zabieg (4 zabieg i dalsze 50% taniej)

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości