Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 47 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-20, 14:50   #1381
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

...
Dziewczyny,mam takie pytanie...
czy laser ''chwyci ''włoski te co odrastają po wcześniejszym zabiegu ale jeszcze nie wyszły na powierzchnie? czuje,że juz są w środku,ale nie wiem czy zdążą dorosnąc do powierzchni przez tydzien,bo wtedy mam kolejny zabieg.Odstęp między zabiegami 6 tyg.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 17:59   #1382
Angelinaa7
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziękuje za odpowiedź
A po co są te jednorazowe stringi ? To te miejsce co te majteczki zakrywają nie będę depilowane ?
Angelinaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:36   #1383
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Angelinaa7 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź
A po co są te jednorazowe stringi ? To te miejsce co te majteczki zakrywają nie będę depilowane ?
Bardziej taka prowizorka - żeby nie leżeć całkiem nago. Pewnie podczas depilacji zakryte obszary są lekko odsłaniane

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 527 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:31   #1384
aneczkkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MiaColucci Pokaż wiadomość
Ja jestem umowiona do Royal Laser. ide 1 raz i właściwie nic nie moge na jego temat powiedzieć. W sumie patrzalam na rodzaj laseru w salonie i cene. Akurat na te partie ktore chce depilowac ceny byly ok.

Chociaz teraz kusi mnie jeszcze ten Dermed, maja teraz na pachy promocje 179 zł a jednak w Royal laer to na dzien dzisiejszy wydatek 300 zl.
Do RL na brode na bank pojde za te dwa tyg bo mam juz dosyc.
I nie wiem czy teraz zaczynac z drugim salonem pachy
ja jestem po pierwszym zabiegu w arsestetica na powstańców i już widzę ogromne efekty drugi zabieg mam na 8marca
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:52   #1385
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Bardziej taka prowizorka - żeby nie leżeć całkiem nago. Pewnie podczas depilacji zakryte obszary są lekko odsłaniane
dają poczucie komfortu
poza tym te stringi to tylko mały trójkącik i cienka gumka
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:20   #1386
aneczka_exp
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
weź przestań.
myślisz,że nikt niczego nie próbował prócz lasera w salonie?

albo jesteś kiepskim userem reklamującym jakiś produkt,albo naiwną,która musi się oparzyć,aby uwierzyć.
zamiast fochać się na to,że nikt nie chce słuchać twoich achów załóż swój wątek o tym produkcie.
tu jet wątek o profesjonalnych laserach,a nie o wibratorach z lampką
I po raz kolejny widać, że pisać mogą tylko "wybrańcy". No cóż jedni manicure wykonują w domu, a inni biegają z opiłowaniem paznokci do kosmetyczki...
aneczka_exp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:45   #1387
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
I po raz kolejny widać, że pisać mogą tylko "wybrańcy". No cóż jedni manicure wykonują w domu, a inni biegają z opiłowaniem paznokci do kosmetyczki...
...
a to juz chyba ich sprawa...
masz 6 wypowiedzi w wątkach ''laserowych''<nie wiem czy sie nie pomyle,ale chyba nawet na 2 nickach> i wszędzie klepiesz równo o tym ''sprzęcie''' ... masz fuszke na niego na allegro czy co...
Dziewczyny jasno się wypowiedziały co sądza na temat domowej depilacji,czyz nie...

wizażowo&pazurkowo
Stary 2013-02-20, 23:43   #1388
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

więc kup sobie i przestań reklamować.na koniec załóż sobie wątek o domowym sposobie na urodę,bo to wątek o prawdziwych laserach,a nie zabawkach

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a to juz chyba ich sprawa...
masz 6 wypowiedzi w wątkach ''laserowych''<nie wiem czy sie nie pomyle,ale chyba nawet na 2 nickach> i wszędzie klepiesz równo o tym ''sprzęcie''' ... masz fuszke na niego na allegro czy co...
Dziewczyny jasno się wypowiedziały co sądza na temat domowej depilacji,czyz nie...
nie wiedziałaś,że można dorabiać w taki sposób?
rejestrujesz się na różne fora,komentujesz sprzęt i dostajesz kasę.
dziś nie można już wierzyć w opnie na temat produktu,bo są opłacone
to ukryta kryptoreklama.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-02-20 o 23:45
Stary 2013-02-21, 10:20   #1389
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
ja jestem po pierwszym zabiegu w arsestetica na powstańców i już widzę ogromne efekty drugi zabieg mam na 8marca
ja jestem uprzedzona ze względu na IPL, więc z ostatecznym osądem na temat skuteczności LS wypowiem się pod koniec zabiegów. W tej chwili jestem po dwóch i wydaje mi się, że to ciągle za mało aby ocenić obiektywnie czy to działa czy nie (aczkolwiek wierzę, że będzie)
Stary 2013-02-21, 11:18   #1390
getfar
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
A co za depilacje robisz skoro ona jest taka tania ? Pewnie IPL.
Laserem aleksandrytowym w epi centrum
zabiegi są w cenie promocyjnej
getfar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:29   #1391
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez getfar Pokaż wiadomość
Laserem aleksandrytowym w epi centrum
zabiegi są w cenie promocyjnej
Miałam tam 8 lat temu robione łydki.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 241 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 11:51   #1392
shaki2
Raczkowanie

Wybacznie ale nie chce mi się czytac wszystkich wątków. Napiszcie proszę co ile tygodni robi się zapieg laserem na wąsik i brodę. Z góry dzięki
shaki2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 11:59   #1393
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
Wybacznie ale nie chce mi się czytac wszystkich wątków. Napiszcie proszę co ile tygodni robi się zapieg laserem na wąsik i brodę. Z góry dzięki
Oj... nie ładnie.... zero wysiłku...
Stary 2013-02-22, 12:14   #1394
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Oj... nie ładnie.... zero wysiłku...
..
ja może stanę w ''obronie'' Koleżanki...troszeczkę... jak ktoś nie jest w temacie to czasami ciężko przedrzeć sie przez te wszystkie wiadomosci ,często ''zaśmiecone'' offtopami ,gdy potrzeba jednej konkretnej informacji...uufff... ja np . mam kolejny zabieg wyznaczony po 6 tyg...
ale nie wiem własnie czy to dobrze,czy źle,myslałam ,że więcej włosków odrosnie..czuję,że cześć jest juz w środku ,ale nie zdążą do środy dotrzec do powierzchni....stąp pytałam wcześniej czy takie wewnętrzne włoski laser ''chwyci''? ale nikt nie odpowiedział. Moja p.doktor powiedziała,że najlepiej jest robić co 6 tyg.<twarz> natomiast jezeli widac,że one rosną wyjątkowo powoli,to wydłużamy ten okres do 8 tyg...po prostu szkoda kasy na wczesniejszy zabieg,jeżeli włoski nie zregenerują się wystarczająco.Czyli zakładam,że 3 zabieg u mnie będzie po około 8tyg.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2013-02-22, 14:27   #1395
getfar
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Miałam tam 8 lat temu robione łydki.
i jak efekty? ile miałaś zabiegów wykonanych ?
getfar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:41   #1396
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
ja może stanę w ''obronie'' Koleżanki...troszeczkę... jak ktoś nie jest w temacie to czasami ciężko przedrzeć sie przez te wszystkie wiadomosci ,często ''zaśmiecone'' offtopami ,gdy potrzeba jednej konkretnej informacji...uufff...
Darko, tylko potem to wygląda w ten sposób, że trzeba powtarzać każdą informację tysiąc pińcet razy (na przykład o odstępach między zabiegami)^^.

Cytat:
Napisane przez getfar Pokaż wiadomość
i jak efekty? ile miałaś zabiegów wykonanych ?
O, właśnie, też o tym pisałam, i to nie raz... Ale odpowiem: 4 normalne i potem miałam mieć dostrzelania za połowę ceny, których wyszło kolejne 4, czyli uśredniając - 6 normalnych zabiegów. Efekt OK, troszkę włosów zostało, ale pewnie z około 5%, może trochę więcej. Przy czym nie zrobiono mi wtedy kolan, twierdząc, że nie należą do łydek. Ale jestem po jakichś 2 - 3 zabiegach LSD na te nieszczęsne kolana, bo pani robiąca mi uda, zlitowała się i je (kolana) parę razy machnęła.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 241 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:48   #1397
TrzyBobry
Przyczajenie

Cześć

Mam pytanie - przy LS jak zwykle wahają się używane moce ? - chodzi mi o wartości, które są prawdziwie skuteczne.

Pytam z ciekawości, bo następnym razem podejrzę u siebie.

Edytowane przez TrzyBobry
Czas edycji: 2013-02-22 o 14:56 Powód: dopisek
TrzyBobry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 15:59   #1398
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TrzyBobry Pokaż wiadomość
Cześć

Mam pytanie - przy LS jak zwykle wahają się używane moce ? - chodzi mi o wartości, które są prawdziwie skuteczne.

Pytam z ciekawości, bo następnym razem podejrzę u siebie.
większość z nas miała od 30 do nawet 40-tu kilku jednostek,ale skala jest jeszcze większa
Stary 2013-02-23, 21:51   #1399
Angelinaa7
Przyczajenie

Dziękuje za odpowiedzi
Mam jeszcze pytanie. Załóżmy, że zrobiłam 4 zabieg głębokiego bikini i jak długo widoczny jest efekt takiej depilacji laserowej i co jaki czas trzeba powtarzać zabieg ?
Angelinaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 23:34   #1400
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Angelinaa7 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi
Mam jeszcze pytanie. Załóżmy, że zrobiłam 4 zabieg głębokiego bikini i jak długo widoczny jest efekt takiej depilacji laserowej i co jaki czas trzeba powtarzać zabieg ?
to zalezy ,czy satysfakcjonuje cię efekt końcowy.przekonasz się o tym około 3 mies po ostatniej depilacji.
Stary 2013-02-26, 18:02   #1401
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
większość z nas miała od 30 do nawet 40-tu kilku jednostek,ale skala jest jeszcze większa
To jeszcze chyba zależy czy była to zwykła głowica czy ta szeroka z LSD - ponieważ skala w tej dużej jest chyba 11 lub 12? Ja miałam robione nogi szeroką chyba mocą 11.
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:22   #1402
lajfentuzjast
Raczkowanie

Bardzo dobre efekty epilacji laserowej przynoszą też zabiegi Soprano XL. Zabiegi te wykorzystują technologię bezbolesnej depilacji in-motion. Podczas zabiegu do mieszków włosowych dostarczane jest światło, które skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dodatkowo nie występuje tu ryzyko poparzenia ani wysuszenia naskórka.
lajfentuzjast jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:39   #1403
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
To jeszcze chyba zależy czy była to zwykła głowica czy ta szeroka z LSD - ponieważ skala w tej dużej jest chyba 11 lub 12? Ja miałam robione nogi szeroką chyba mocą 11.
ale ona pytała się o LS,czyli laser z małą głowicą
LS duet jest do 12 jednostek
Stary 2013-02-27, 13:46   #1404
Bettina_
Wtajemniczenie

witam
zaczynam przygodę z trwałą depilacją
czytam ten wątek można powiedzieć z 3 lata hehehehe ale wreszcie dzięki kumpeli wybieram sie na laserek za jakieś pare tygodni

co do skuteczności to dopiero jak zobaczyłam na własne oczy to się przekonałam
kumpela ma zrobione pachy rok temu, była tylko raz ( choć wykupiła 3), ale zaszła w ciążę i jej przepadło
włosków jej zostało z 5% i to cieniutkie normalnie marzenie takie paszki
wierze jej bo teraz byłyśmy razem na urlopie w hoteliku z basenem i codziennie przesiadywałyśmy w basenach czy saunach - ona ich specjalnie nie goliła i widziałam, jak te pare włocharków urosło

a teraz o samym laserze - na stronce gabinetu pisze laser diodowy - depilight
promocja do końca lutego - połowa ceny, nie wiedizałam czy wziąść 2 razy pachy czy pachy i bikini, wybrałam to drugie, zobaczę skuteczność a potem sie będę zastanawiała czy warto dalej się umawiać

jeszcze dodam, że koleżanka pachy miała poparzone troszkę i potem zrobiły się strupki
może miała za dużą mocą robione i dlatego wystarczył jej jeden zabieg albo ma takie delikatne włoski nie wiem, przekonam sie niedługo "na własnej skórze" w dosłownym tego słowa znaczeniu

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
ja wiele rzeczy robię sama zamiast chodzić do kosmetyczki,
ale z laserem domowym jest tak, że potrzeba mnóstwa czasu i samozaparcia, efekty jakieś tam są, ale jeszcze nikt nie napisał o większej skuteczności dlatego w życiu bym nie używała takiego sprzętu ślęczeć godzinami potem czekać aż odrośnie, skuteczność niska więc znowu godzinami ślęczeć ..... mało kto to wytrzymuje

większość dziewczyn rzuca to urządzonko w kąt, czyli wyrzucone pieniądze w błoto

Edytowane przez Bettina_
Czas edycji: 2013-02-27 o 13:02
Bettina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:55   #1405
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lajfentuzjast Pokaż wiadomość
Bardzo dobre efekty epilacji laserowej przynoszą też zabiegi Soprano XL. Zabiegi te wykorzystują technologię bezbolesnej depilacji in-motion. Podczas zabiegu do mieszków włosowych dostarczane jest światło, które skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dodatkowo nie występuje tu ryzyko poparzenia ani wysuszenia naskórka.
Szajs nad szajsy zwłaszcza w opcji szybkiej (jeżdżenie końcówką po skórze z dość dużą prędkością). Byłam raz i już nie pójdę. Na szczęście miałam to z jakiegoś kuponu więc dużo kasy nie straciłam.

Natomiast nadal jestem bardzo zadowolona z efektów po Milesmanie na bikini (3 zabiegi).

Aleksandrytowy na pachy za to średnio się sprawdził. Dam sobie z nim spokój po 6 zabiegach i resztę dokończę Milesmanem.

Co do pytania którejś z was o to czy iść na zabieg jak włoski się jeszcze nie przebiły - ja bym poczekała.
iivii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 22:11   #1406
Emka_nt
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shaki2 Pokaż wiadomość
Informacja dla poznanianek. działam szybko więc umówiłam się na piątek na depilacje bikini w Casolli w Poznaniu. Mają leser LS Duet.
Wcześniej robiłam depilacje IPL w niby SPA pod Poznaniem.

W piatek wieczorem napisze jakie są moje odczucia co do tego Instytu Urody. I dla dziewczyn z Poznania i okolic będę na bierząca pisać co i jak i czy warto akurat tam. Pzdr
A więc czekamy na informacje
Emka_nt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 07:23   #1407
shaki2
Raczkowanie

A juz myślałam że żadnej to nie zainteresuje. Jestem bardzo zadowolona - włoski prawie wszystkie wypadły - zostało może z 5-10%. Okaże się jak to będzie wyglądało za 2 mies. ile ich odrośnie. Prawie wcale nie bolało - ale może to zasługa Emli. Dostałam rabacik, więc nie wyniosło mnie dużo. Wczesniej jak chodziłam na IPL to rabat dopiero miałam na 5 zabiegu, a i tak po rabacie było tyle co ty na pierwszej wizycie z rabatem. Po IPL wypadło z 30% z czego połowa wyrastała. Wiec w miejscu gdzie chodziłam wcześniej kasowali mnie niemiłosiernie i wmawiali że takie mam toporne włosy że nie wypadaja. Ogólnie w poprzednim miejscu czułam sie oszukana. A w Casolli pełen relax i luz. Pani była bardzo uprzejma, profesjonalna czułam sie "połechtana" i była bardzo miła atmosfera. A z efektu jestem mega zadowolona. na dzień dzisiejszy polecam Casolle w Poznaniu.
PZDR
shaki2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 23:32   #1408
kamcia1611
Raczkowanie

Czy któraś z Wrocławianek korzystała z usług salonu Be-Beautiful? Na grouponie pojawił się kupon na depilację laserem diodowym.
kamcia1611 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:24   #1409
caelyn
Raczkowanie

W Revision w krk promocja :
pachy+bikini 199
łydki 199
caelyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:24   #1410
follylove
Przyczajenie

super promocja !Jakiego lasera używają w revision w kr?
Mam pytanie, jakie odstepy czasowe są najskuteczniejsze w przypadku bikini? mialam juz dwa zabiegi -oba w odstępie 9 tygodni i kolejny też jest tak ustalony (niestety ni edam rady wczesniej) Czy to nie za dużo??
follylove jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości