Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 49 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-12, 10:08   #1441
nieznajoma19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny z Wrocławia
była któraś z was w Salonie Be Beautiful na ul. Wełnianej?
Ich oferta była na grouponie i się zastanawiam czy nie skorzystać.
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:58   #1442
ElkaMakeUp
BAN stały

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jakim laserem miałas robiony zabieg
no więc większość miałam LS, ostatnie zabiegi robiłam ND: YAG Er:YAG Fotona i sama nie wiem co myśleć.... Po LS włosy od razu wypadają a po Fotonie to sama nie wiem zastanawiam się czy przy czwartym zabiegu ogólnie już włosy mało wypadają a może ten laser gorzej działa. W sumie powinien być dobry bo jest to laser medyczny a LS- kosmetyczny już sama nie wiem
ElkaMakeUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:27   #1443
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
hej dziewczyny i ja dołączam do Was jestem po paru zabiegach depilacji laserem i na początku efekty były zaskakujące a teraz jakby efekt jest mało widoczny jakie salony możecie polecić w Krakowie?????

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

dziewczyny słyszałyście coś o tym laserze Laser ND: YAG Er:YAG Fotona????????
Cytat:
no więc większość miałam LS, ostatnie zabiegi robiłam ND: YAG Er:YAG Fotona i sama nie wiem co myśleć.... Po LS włosy od razu wypadają a po Fotonie to sama nie wiem zastanawiam się czy przy czwartym zabiegu ogólnie już włosy mało wypadają a może ten laser gorzej działa. W sumie powinien być dobry bo jest to laser medyczny a LS- kosmetyczny już sama nie wiem
gdzie robiłas LS? ja polecam Revision

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:42   #1444
kamcia1611
Raczkowanie

Mam pytanie, jakieś 2,5 miesiąca temu miałam robioną depilację bikini woskiem i na pachwinie zrobił mi się krwiak, jest w takim miejscu, że nie chce się za bardzo goić bo cały czas obciera go bielizna, myślicie, że mogę umówić się na depilację laserową?
kamcia1611 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 06:16   #1445
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamcia1611 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, jakieś 2,5 miesiąca temu miałam robioną depilację bikini woskiem i na pachwinie zrobił mi się krwiak, jest w takim miejscu, że nie chce się za bardzo goić bo cały czas obciera go bielizna, myślicie, że mogę umówić się na depilację laserową?
Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie to możesz spróbować - to miejsce wtedy zostanie pominięte. Ja radziłabym jeszcze trochę poczekać

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 530 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:35   #1446
kamcia1611
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie to możesz spróbować - to miejsce wtedy zostanie pominięte. Ja radziłabym jeszcze trochę poczekać
Dziękuję za odpowiedź, dodzwoniłam się do tej babeczki i powiedziała, że ona jak to zobaczy to zdecydujemy
kamcia1611 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 10:56   #1447
ElkaMakeUp
BAN stały

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
gdzie robiłas LS? ja polecam Revision
ja robiłam w Dermikas w Plazie
Stary 2013-03-14, 18:54   #1448
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
ja robiłam w Dermikas w Plazie
Dermikos tez tam robilam na poczatku. nie wroce tam, moc na pachy u mnie nie przekroczyla 30... efekty srednie. bikini i koncowke pach robie w Revision. Roznica ogromna

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:19   #1449
mateo1
Przyczajenie

Hej wizażystki,
Jestem facetem i mam strasznie krępujący problem z nadmiernym owłosieniem na całym ciele w wieku 20lat. Jest za długie (klata 3-4cm),czarne i za dużo. Tors, Brzuch, Nogi - niestety ponad rok z powodu wstydu słońca nie widziały ;-(

W akcie desperacji myślę nad depilacją. Zastanawia mnie czy laser jest w stanie przerzedzić włosy? ( nie chcę całkiem usuwać )
Na "prawdziwy" laser nie mam kasy ale chciałem spróbować jakiś IPL+RF z grupona. Czy jest szansa że pomoże ?
mateo1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 20:49   #1450
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mateo1 Pokaż wiadomość
Hej wizażystki,
Jestem facetem i mam strasznie krępujący problem z nadmiernym owłosieniem na całym ciele w wieku 20lat. Jest za długie (klata 3-4cm),czarne i za dużo. Tors, Brzuch, Nogi - niestety ponad rok z powodu wstydu słońca nie widziały ;-(

W akcie desperacji myślę nad depilacją. Zastanawia mnie czy laser jest w stanie przerzedzić włosy? ( nie chcę całkiem usuwać )
Na "prawdziwy" laser nie mam kasy ale chciałem spróbować jakiś IPL+RF z grupona. Czy jest szansa że pomoże ?
IPL+ RF nie pomoże na stałe zlikwidować problemu.to tylko na jakieś czas,od 3 mies do pół roku i włosy w 100% odrosną
poszukaj dobrze,a na pewno coś znajdziesz.
jest wiele promocji z laserem LS,lub LS DUET w promocyjnych cenach.czasem warto poszukać w miejscowościach blisko twojej,bo przecież 30 km,czy 50 km to niewiele ,a jakie efekty!!!
napisz skąd jesteś,a może coś wyszukamy
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:11   #1451
ElkaMakeUp
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mateo1 Pokaż wiadomość
Hej wizażystki,

Nie myślę żeby IP to dobry pomysł, szkoda Twojego czasu i pieniędzy
Stary 2013-03-18, 13:20   #1452
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

...
rozmawiałam ostatnio z moja P.Doktor na temat męskiej depilacji laserowej,generalnie jest o wiele trudniejsza z powodu męskich hormonów...ale co powiedziała to to,że często faceci po zrobieniu pierwszego zabiegu rezygnuja,bo jest to dla nich zbyt bolesne.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 22:41   #1453
tranqil babe
Wtajemniczenie

Czy ktoś może ma informacje jak nazywają się panie w REVISION? Ostatnio byłam tam ponad rok temu i teraz są jakieś nowe?
Będę wdzięczna

tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:55   #1454
Annuar
Raczkowanie

Dziewczyny, proszę o porady / patenty odnośnie stosowania Emli. Mam jutro 3 zabieg bikini, przy dwóch pierwszych ból był dla mnie "nie do zniesienia", teraz chcę użyć Emli. Czym mam się owinąć aby było skuteczne i trzymało się ciała ? Jak długo trzymać ? Czy mogę z nałożoną Emlą pojechać do kosmetyczki i już u niej na miejscu zetrzec maść ? Łatwo się ściera ?
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:24   #1455
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o porady / patenty odnośnie stosowania Emli. Mam jutro 3 zabieg bikini, przy dwóch pierwszych ból był dla mnie "nie do zniesienia", teraz chcę użyć Emli. Czym mam się owinąć aby było skuteczne i trzymało się ciała ? Jak długo trzymać ? Czy mogę z nałożoną Emlą pojechać do kosmetyczki i już u niej na miejscu zetrzec maść ? Łatwo się ściera ?
....
smarujesz ciało tak około półtorej godziny przed zabiegiem,a conajmniej godzinę przed<tak działa najefektywniej> zawijasz sie zwykłą folia spożywczą i tak jedziesz na zabieg,emla łatwo się zmywa i osoba wynonująca depilacje łatwo ja usunie tuż przed.Tylko tej emli powinna byc dość spora warstwa,nie,że posmarujesz i ona się od razu wchłonie do zera.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2013-03-19, 16:25   #1456
EmCa
Raczkowanie

Dokładnie tak

Ja chyba kończę bikini i pachy. Pod jedną pachą wyrósł mi 1 normalny włos reszta jest tak cienka, krótka i jasne, że trzeba z lupą się przyglądać.

Na nogach zostało mi przy kolanach, najlepiej zareagowały kostki.
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:46   #1457
panikara88
Raczkowanie

Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was i przy okazji mam pytanie. Na grouponie jest ciekawa oferta, dotycząca depilacji Light Sheer w salonie Depi-Light. Cena kusi, ale nic nie wiem o tym salonie. Czy obsługa jest w porządku? Czy nikt tam nie oszukuje? Korzystałyście z usług tego salonu? Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
Pozdrawiam Was ciepło!

P.S. Dodam jeszcze, że robiłam już ze 3 zabiegi na łydki laserem Light Sheer, ale ostatni raz byłam w połowie listopada;/ to chyba za długa przerwa i mam wrażenie, że tych włosków znów jest więcej ;/

panikara88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:16   #1458
milon
Rozeznanie

Hej! jestem po 3 zabiegu na szyje i boki twarzy i po raz pierwszy mam opuchlizne i wyglądam jak chomik ;/
ktoś miał taki objaw? mam czekać czy można jakoś zadziałać na to?
miałam mocą 39 LS.

milon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:22   #1459
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Ja chyba kończę bikini i pachy. Pod jedną pachą wyrósł mi 1 normalny włos reszta jest tak cienka, krótka i jasne, że trzeba z lupą się przyglądać.

Na nogach zostało mi przy kolanach, najlepiej zareagowały kostki.
Rewelacja, EmCo. A ile miałaś zabiegów?

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 241 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:31   #1460
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Hej! jestem po 3 zabiegu na szyje i boki twarzy i po raz pierwszy mam opuchlizne i wyglądam jak chomik ;/
ktoś miał taki objaw? mam czekać czy można jakoś zadziałać na to?
miałam mocą 39 LS.
....
a co miałaś polecone do smarowania po zabiegu? pierwsze kilka dni ZAWSZE nakładam krem Bepanthen,lub Alantan<ale ten pierwszy lepszy bo nie zapycha> a jak czuje duże gorąco to zapsikuje sie pantenolem w piance,,,,generalnie obrzęk i podrażnienie zazwyczaj 1/2 dni są normalne na tak wrazliwej okolicy jak szyja i twarz.
Uzywasz filtrów?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez panikara88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was i przy okazji mam pytanie. Na grouponie jest ciekawa oferta, dotycząca depilacji Light Sheer w salonie Depi-Light. Cena kusi, ale nic nie wiem o tym salonie. Czy obsługa jest w porządku? Czy nikt tam nie oszukuje? Korzystałyście z usług tego salonu? Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
Pozdrawiam Was ciepło!

P.S. Dodam jeszcze, że robiłam już ze 3 zabiegi na łydki laserem Light Sheer, ale ostatni raz byłam w połowie listopada;/ to chyba za długa przerwa i mam wrażenie, że tych włosków znów jest więcej ;/
....
zdania sa podzielone,ale mi by było szkoda kasy na zabiegi z grupona,nie wierze,poprostu NIE WIERZE,że będą coś warte...raczej będą niedokładne i po łebkach...bo idealnie wykonane zabiegi zupełnie by się nie opłacały salonom..to jest moje osobiste zdanie na podstawie doświadczeń w branży urodowej...a jak ktos był po czyms takim zadowolony to znaczy,że ma szczęście

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-20 o 12:10
Stary 2013-03-20, 12:01   #1461
panikara88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
a co miałaś polecone do smarowania po zabiegu? pierwsze kilka dni ZAWSZE nakładam krem Bepanthen,lub Alantan<ale ten pierwszy lepszy bo nie zapycha> a jak czuje duże gorąco to zapsikuje sie pantenolem w piance,,,,generalnie obrzęk i podrażnienie zazwyczaj 1/2 dni są normalne na tak wrazliwej okolicy jak szyja i twarz.
Uzywasz filtrów?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

....
zdania sa podzielone,ale mi by było szkoda kasy na zabiegi z grupona,nie wierze,poprostu NIE WIERZE,że będą coś warte...raczej będą niedokładne i po łebkach...bo idealnie wykonane zabiegi zupełnie by się nie opłacały salonom..to jest moje osobiste zdanie na podstawie doświadczeń w branrzy urodowej...a jak ktos był po czyms takim zadowolony to znaczy,że ma szczęście
No właśnie mi też nie chcę się w to wierzyć, dlatego wolałam dopytać. Bo cena kuponu np. 500 zł, a wartość 11 tys? No nie wiem, jakim cudem miałoby się to opłacać;/. Chyba jednak przestanę sobie zawracać głowę tymi grouponami i będę normalnie się umawiać.

panikara88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:08   #1462
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie mi też nie chcę się w to wierzyć, dlatego wolałam dopytać. Bo cena kuponu np. 500 zł, a wartość 11 tys? No nie wiem, jakim cudem miałoby się to opłacać;/. Chyba jednak przestanę sobie zawracać głowę tymi grouponami i będę normalnie się umawiać.
....
haha...przeczytaj jeszcze raz z chłodną głową to co napisałaś i juz sama sobie odpowiedziałas na pytanie co dalej masz zrobić depilacja to nie jest manicure czy fryzjer z gruponu.. za powazna kasa w to wchodzi...a przede wszystkim chodzi o nasz zdrowie!

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-20 o 12:11
Stary 2013-03-21, 07:33   #1463
Annuar
Raczkowanie

Miałam swój 3 zabieg bikini, po razy pierwszy z Emlą. Wrażenia? Szału nie ma, ból nadal jest, wzdrygałam się przy strzałach, ale na pewno jest mniejszy i do 4 zabiegu też użyję. Ale trochę jestem jednak rozczarowana, chyba spodziewałam się więcej... Moje odczucia podziela kosmetyczka. Powiedziała, że panie które zaczynają z Emlą nie wyobrażają sobie depilacji bez niej, ale te, które używają Emli do któregoś z kolei zabiegu są trochę zawiedzione... Podsumowując moją depilację:
I zabieg - łyknęłam przeciwbólowo Ketonal Forte, gdyż nie wiedziałam, że tego leku nie wolno. Miałam straszne podrażnienia, opuchnięcia, prawie oparzenia, nie mogłam się dotykać, ale myślałam wtedy, że tak ma być
II zabieg - zapomniałam łyknąć tabletki przeciwbólowej i pożałowałam, ból był nie do zniesienia, ale żadnych podrażnień po depilacji, szybko się goiłam
III zabieg - mała tubka Emli, ból chyba porównywalny do tego po zażyciu tabletki przeciwbólowej.
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:25   #1464
modna123
Raczkowanie

do tego zabiegu polecam klinikę Ambroziak Estederm z Warszawy. Bardzo miła obsługa z profesjonalnym sprzętem. Efekt po zabiegu rewelacyjny.
modna123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:43   #1465
EmCa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Rewelacja, EmCo. A ile miałaś zabiegów?
Musiałabym policzyć dokładnie. Chyba 5.
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:52   #1466
hania_k
Raczkowanie

Cytat:
Cześć dziewczyny!
Pozdrawiam Was ciepło!

Ja w tym salonie nie byłam, ale moja znajoma, która namówiła mnie do depilacji LS zaczynała właśnie tam z kuponem Grupon. I był to jej najgorszy wybór - z jej opowieści depilowała bikini, a Pani która robiła zabieg miała wyłączony system chłodzenia i jeszcze mało tego nie czyściła głowicy i po przypalała włosy na skórze - czasem warto się zastanowić a nie rzucać się na SUPER promocje do cienkich salonów - bo później za dużo to może nas kosztować - szukaj gab. tylko z polecenia
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:05   #1467
Margarett1982
Przyczajenie

Talking Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Na Grouponie pojawiła się oferta na 6-miesięczny karnet open na depilację w Active Woman w Krk
Czy któraś z Was miała okazję robić depilacę w tym salonie? Godne polecenia? Jak efekty?
Póki co kupiono tylko 5 ofert, wiec zastanawiam się nad skutecznością i poleceniem :/
Chcę zrobić LS, ponieważ miałam 3 zabiegi IPL (w innym salonie), ale nie przyniósł rezultatów...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Ja kupiłam wtedy ten kupon w Active Woman. Zrobiłam na próbę najpierw bikini. Miałam już 4 zabiegi robione co 10 lub 12 tyg. Mam super efekty(zostało kilka cienkich włosków)! Mimo kuponu kosmetyczka podchodzi do depilacji bardzo rzetelnie, gdy przyszłam za wcześnie z mało odrośniętymi włosami przesunęła mi zabieg o kolejne 3 tyg nie zabierając mi zabiegu z kuponu. Powiedziała, że woli mi przedłużyć kupon, abym miała dobre efekty niż zrobić zabieg bez sensu. I miała rację! Tym też Pani Kasia zdobyła moje zaufanie i kupiłam pakiet na inne części ciała. Zabieg wykonany bardzo dokładnie, na łydkach po 1 zabiegu ku mojemu ździwieniu wypadły wszystkie włoski!! Dodatkowo posłałam tam koleżanki, które dostały rabaty mówiąc, że są z polecenia klientki Do gabinetu troszkę trudno trafić i jest chwilkę szuka się parkingu to jedyny minusik, ale bardzo indywidualne podejście do klienta, uczciwość i sympatyczna atmosfera szkoda, że reszta moich przygód na Grouponie kończyła się całkiem odwrotnie!
Margarett1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 18:46   #1468
doris144
Rozeznanie

Ja po dwóch latach przerwy od depilacji zaczęłam kolejną przygodę z nią Ostatni czwarty zabieg na łydki i okolice bikini miałam w lipcu dwa lata temu, uda zrobiłam wczesniej i na trzecim zabiegu skończyłam, bo ... mnie bolało
Jestem bardzo zadowolona z efektów, na łydkach mam sporadycznie rachityczne włoski, jak ogolę golarką elektryczną, to spokojnie tydzień -dwa mogę nic nie robić, zimą w ogóle nie golę, bo pod rajstopami nic nie widac, więc efekt zadowalający. Teraz koleżanka mnie namówiła i robię pachy i głębokie bikini, jestem już po drugim zabiegu i na pachach efekty sa świetne, na bikini zadowalające. Mam robione zwykłym LS na mocy I zabieg 36, II-38 i smarowałam się maścią przeciwbólową. Płacę za pachy plus bikini 350 zł za spotkanie. Pani powiedziała, że jak będę chciała, to moge sobie zrobić uda i łydki za 50 % ceny, bo jestem stałą klientką i chyba się zdecyduje jesienią.
Osobiscie bardzo polecam, bo miałam ogromne problemy z owłosieniem, musiałam codziennie używac golarki elektrycznej, bo wszelkie golarki, czy depilacje powodowały straszne wrastanie włosów. A teraz , te kilkanaście co zostało są słabe a na reszcie skóry nie ma takich kropeczek po włosach, jakby od urodzenia ich tam nie było
doris144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:48   #1469
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Miałam swój 3 zabieg bikini, po razy pierwszy z Emlą. Wrażenia? Szału nie ma, ból nadal jest, wzdrygałam się przy strzałach, ale na pewno jest mniejszy i do 4 zabiegu też użyję. Ale trochę jestem jednak rozczarowana, chyba spodziewałam się więcej... Moje odczucia podziela kosmetyczka. Powiedziała, że panie które zaczynają z Emlą nie wyobrażają sobie depilacji bez niej, ale te, które używają Emli do któregoś z kolei zabiegu są trochę zawiedzione... Podsumowując moją depilację:
I zabieg - łyknęłam przeciwbólowo Ketonal Forte, gdyż nie wiedziałam, że tego leku nie wolno. Miałam straszne podrażnienia, opuchnięcia, prawie oparzenia, nie mogłam się dotykać, ale myślałam wtedy, że tak ma być
II zabieg - zapomniałam łyknąć tabletki przeciwbólowej i pożałowałam, ból był nie do zniesienia, ale żadnych podrażnień po depilacji, szybko się goiłam
III zabieg - mała tubka Emli, ból chyba porównywalny do tego po zażyciu tabletki przeciwbólowej.
...
mała tubeczka na bikini może byc za mało,tej maści naprawdę powinno być sporo nałożone.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2013-03-24, 20:22   #1470
dziewczyna_bonda
Przyczajenie

Hej dziewczyny, we wrzesniu bylam na 4 zabiegu depilacji light sheerem na twarz, minelo juz tyle czasu, ok 60 proc wloskow znow odroslo, chcialabym w przyszlym miesiacu wybrac sie po raz kolejny, tylko mam dylemat, czy nie za dluga byla ra przerwa miedzy zabiegami, czy ten laser teraz na mnie zadziala, nie jest to maly wydatek, a szkoda mi wyrzucac kasy w bloto. Jednak z drugiej strony zrobie wszystko by na wiosne cieszyc sie znow w miare gladka buzia, pomozcie, doradzcie czy warto...
dziewczyna_bonda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości