Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 53 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-04-22, 22:30   #1561
EmCa
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jednak odrosłam tzn częściowo, ale miałam nadzieje, że to już pojedyncze zostaną.
W depiclinic full, więc idę do body laser na Nowogrodzką.
Znacie?
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 22:59   #1562
moniczorek
Podróżniczka

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ta,też robie LS... i boli
noto współczuje takiego progu bólu
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 23:31   #1563
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
byłam wczoraj na bikini ale skusiłam się jeszcze na pachy a to dlatego że właśnie mają fajne promocję. Jeśli chodzi o poziom usług to jestem bardzo zadowolona. Po mimo tego że powiedziałam kosmetyczce że to nie pierwszy zabieg LS to i tak zrobiła mi próbę i zostawiła na 10 min żeby zobaczyć jak zareaguje moja skóra.... dodam że nikt tego wcześniej tego nie robił. Zabieg wykonany BARDZO dokładnie
Jedyny minus to to że nie mają chłodnych okładów, miejmy nadzieje że to zmienią.
chlodnych okladow nie bedzie, rozmawialam kiedys o tym.nie mająmiejsca na te chlodziarki czy cos...

wiem ze jest promocja, ja wlasnie sie weekendzie majowym sie wybieram konczyc te pachy i bikini. naprawde juz mam dosc. po weekendzie bedzie 12 tygodni od ostatniego

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 08:20   #1564
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lubie siebie Pokaż wiadomość
ja zapłaciłam 200 zł za bikini pełne - tu cena jest niezmienna.
Zazdroszczę !!! U mnie bikini głębokie 400 zł
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 12:29   #1565
ElkaMakeUp
BAN stały

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
chlodnych okladow nie bedzie, rozmawialam kiedys o tym.nie mająmiejsca na te chlodziarki czy cos...

wiem ze jest promocja, ja wlasnie sie weekendzie majowym sie wybieram konczyc te pachy i bikini. naprawde juz mam dosc. po weekendzie bedzie 12 tygodni od ostatniego
z tą chłodziarką to wydaje mi się że może ich finanse ograniczają, bo taka lodóweczka dużo miejsca nie zajmuję, wiem bo przecież w innych gabinetach widziałam.... no szkoda bo to duży minus jest. Dobrze że mi pani okłady z ręczników robiła bo myślałam że się zapalę

Ja już w tym roku chyba zakończę depilacje bo następne zabiegi wypadają na czerwiec więc mogę się już opalić do tej pory. Najwyżej kontynuacja na jesień
ElkaMakeUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 16:18   #1566
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
noto współczuje takiego progu bólu
...
beezzz przesady,jakbyś dokładniej przeczytała wątek to bys się dowiedziała,że 90 procent Dziewczyn tutaj robi własnie LS i LS Duet i własciwie każda w mniejszym bądź większym<lub bardzo dużym > stopniu odczuwa ból.
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:45   #1567
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
z tą chłodziarką to wydaje mi się że może ich finanse ograniczają, bo taka lodóweczka dużo miejsca nie zajmuję, wiem bo przecież w innych gabinetach widziałam.... no szkoda bo to duży minus jest. Dobrze że mi pani okłady z ręczników robiła bo myślałam że się zapalę

Ja już w tym roku chyba zakończę depilacje bo następne zabiegi wypadają na czerwiec więc mogę się już opalić do tej pory. Najwyżej kontynuacja na jesień
Ja też mam nadzieje teraz skonczyc to bikini i pachy. A jesienią planuję łydki

INSTA
Stary 2013-04-24, 10:58   #1568
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Applefit Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim chętnie napiszę kilka słów na temat depilacji laserowej której niedawno doświadczyłam pierwszy raz w życiu. Pełna obaw poddałam się depilacji pach, bikini i nóg w pewnym Instytucie w Krakowie. Mam jasną karnację i jasne włosy, ale nie białe tylko bardziej blond wpadające lekko w rude. Ważne że, zawierają pigment, mało bo mało, ale wystarczająco aby laser "chwycił" włos. Depilacja laserem diodowym, ponoć tak okrutnie bolesna NIE BOLAŁA KOMPLETNIE NIC! Jestem mile zaskoczona, wykupiłam od razu karnet na 3 wejścia za bardzo korzystną cenę. Dodam że, laser działa posiada funkcję dobierania parametrów pod kątem ilości melaniny w skórze, co minimalizuje ryzyko poparzenia. Genialnie, cieszę się że pojawił się na naszym rynku laser który trwale i skutecznie usuwa zbędne owłosienie i dzięki Bogu nie boli
Serdecznie pozdrawiam
...
nie bolało Cię bo z tego co piszesz masz bardzo jasne włosy z minimalną dawka pigmentu...gdybys miała czarne i grube<tak jak spora liczba dziewczyn tutaj> to bys dopiero poczuła moc lasera z drugiej strony nie ciesz się aż tak bardzo,bo trudniej usunąc takie włoski jak Twoje na stałe . moje niektóre włoski tez odrosły prawie blond i cieńsze....tam laser nie bolał mnie wcale ! ale mnie to nie cieszy,bo one się nie usuneły tak jak te czarne i za każdym razem odrastają.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-04-24 o 10:59
Stary 2013-04-24, 13:12   #1569
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
...
nie bolało Cię bo z tego co piszesz masz bardzo jasne włosy z minimalną dawka pigmentu...gdybys miała czarne i grube<tak jak spora liczba dziewczyn tutaj> to bys dopiero poczuła moc lasera .
oj prawda
u mnie bikini płytkie pikuś a na wzgórku szło oszaleć z bólu
bikini traktowałam depilatorem i tam włoski miałam cieńsze

pachy też masakra
next time smaruję się emlą
Stary 2013-04-24, 22:35   #1570
moniczorek
Podróżniczka

ja jedynie co czułam ( a mam bardzo ciemnie owłosienie ) to zapach palonego ciała...wiec teoria nie do końca się sprawdza

ale ok...widocznie jestem twarda, a nie "miętka"
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 09:26   #1571
varda
Raczkowanie

Kurcze, dziewczyny zaczynam się trochę załamywać. Miałam już 5 zabiegów na pachy, łydki i bikini i o ile bikini idzie całkiem fajnie o tyle łydki tragicznie. Spodziewałam się tego, bo nogi mam sporo ciemniejsze a i włosy miejscowo jasne, ale największym problemem są pachy. Po dwóch pierwszych zabiegach było super aż nagle zaczęło mi odrastać bardzo dużo włosów i do teraz widzę mały ubytek. Mam wrażenie, że włosów zostało wciąż jakieś 50%. Odstępy zachowuję poprawne, a depiluję się w znanym Revision

Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:32   #1572
lubie siebie
Przyczajenie

23.04. – 5 dni po zabiegu bikini. Podrażniła mi się skóra, tam gdzie obcierały ją brzegi majtek. Nie jakoś mocno, ale z 5 krostek ropnych się zrobiło, ale już je zaleczyłam.
25.04. – 7 dni po zabiegu i 14 dni po próbie Miejsce gdzie była próba jest już mocno przerzedzone W sumie fajnie wyszło, że miałam tygodniową przerwę między próbą a zabiegiem. Dzięki temu z wyprzedzeniem widzę co się będzie działo i wiem czego się spodziewać :P

A powiedzcie mi jak radzicie sobie z wrastającymi włoskami? Robicie peeling albo szorujecie gąbką? No bo niby przez 2 tygodnie po zabiegu nie można robić peelingów i drażnić skóry... A mocno mnie denerwuje, że niektóre włoski są wrośnięte. Czy nie przeszkodzi to w skuteczności zabiegu? Bo one nie mogą wtedy powoli i w swoim tempie wyjść na zewnątrz....

Edytowane przez lubie siebie
Czas edycji: 2013-04-25 o 22:15
lubie siebie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 19:45   #1573
Klinika Urody Laime
BAN stały

Poziom bólu jest zdecydowanie różny, obserwuję to po moich klientkach, które faktycznie najbardziej odczuwają strzały lasera w okolicach wzgórka łonowego i przy wargach. Pracuję akurat na laserze sptf a nie na ls, ale efekty z tego co obserwuję są praktycznie takie same, tyle że ból na sptfie mnijeszy, bo jest z funkcją chłodzenia. Pozdrawiam kosmetolog Anna
Klinika Urody Laime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 15:06   #1574
_____
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Klinika Urody Laime Pokaż wiadomość
Poziom bólu jest zdecydowanie różny, obserwuję to po moich klientkach, które faktycznie najbardziej odczuwają strzały lasera w okolicach wzgórka łonowego i przy wargach. Pracuję akurat na laserze sptf a nie na ls, ale efekty z tego co obserwuję są praktycznie takie same, tyle że ból na sptfie mnijeszy, bo jest z funkcją chłodzenia. Pozdrawiam kosmetolog Anna

sPTF to odmiana IPL, a nie laser!

"Wyposażony przez GSD w opatentowaną technologię PTF będącą ulepszeniem platformy IPL GSD sPTF oferuje wyższą efektywność i bezpieczniejsze zabiegi niż tradycyjny IPL."
http://www.kontact.pl/pl/p/Laser-GSD...logia-PTF/2078
_____ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 17:00   #1575
zlooosnica89
Raczkowanie

Hej dziewczyny
Czy jest tu jakaś wizażanka, która chce zacząć depilację laserową w Kielcach?
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 20:39   #1576
Bettina_
Wtajemniczenie

Darko1 mam problem

otóż włoski pod jedną pachą mam w paski :/ pasek goły, pasek owłosiony, pasek goły i tak na przemian
widać gdzie babka przejechała laserem a gdzie ominęła
miała prawo ominąć tyle miejsca ? czy to jej niedokładność się kłania
druga pacha dużo lepiej, bikini szkoda gadać

czy mam prawo zażądać zwrotu zapłaconej do przodu 1 sesji na pachy ?
bo jestem niezadowolona i nie chce już w tym salonie robić depilacji

moge załączyć zdjęcia tej pachy
bo zrobiłam sobie przed i teraz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lubie siebie Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jak radzicie sobie z wrastającymi włoskami? Robicie peeling albo szorujecie gąbką? No bo niby przez 2 tygodnie po zabiegu nie można robić peelingów i drażnić skóry... A mocno mnie denerwuje, że niektóre włoski są wrośnięte. Czy nie przeszkodzi to w skuteczności zabiegu? Bo one nie mogą wtedy powoli i w swoim tempie wyjść na zewnątrz....
z tego co pisałaś trafiłaś na fajny gabinet więc dzwoń na pewno Ci doradzą
normalnie to ja je delikatnie pumeksem pocieram, zero podrażnień a włoski fajnie wychodzą
Stary 2013-04-27, 20:56   #1577
dark01
Zakorzenienie

[QUOTE=Bettina_;40525302]Darko1 mam problem

otóż włoski pod jedną pachą mam w paski :/ pasek goły, pasek owłosiony, pasek goły i tak na przemian

...
ewidentnie to wina mijaków zrobionych przez kosmetyczkę,nie powinno byc żadnych pominiętych miejsc....masz foty-reklamuj !
Stary 2013-04-28, 14:13   #1578
ElkaMakeUp
BAN stały

Cytat:
Ja też mam nadzieje teraz skonczyc to bikini i pachy. A jesienią planuję łydki
łydki już robiłam ale resztek dobić nie mogę
Stary 2013-04-29, 21:42   #1579
smerffie
Zakorzenienie

Cytat:
łydki już robiłam ale resztek dobić nie mogę
aly czas rosna nowe czy laser nie dziala na te co sa? ja na lydkach mam ten problem, że mam wrazliwe dlonie. i jak przejade po nodze i czuje wlosy to mnie trafia. i boje sie, ze ten jasny meszek ktory moze zostac bedzie mnie denerwowal...

INSTA
Stary 2013-04-30, 11:58   #1580
ElkaMakeUp
BAN stały

Cytat:
aly czas rosna nowe czy laser nie dziala na te co sa? ja na lydkach mam ten problem, że mam wrazliwe dlonie. i jak przejade po nodze i czuje wlosy to mnie trafia. i boje sie, ze ten jasny meszek ktory moze zostac bedzie mnie denerwowal...
na te co są moja wina że dwa razy robiłam fotonem i teraz nie wiem czy to kwestia lasera czy moich włosów
Stary 2013-05-01, 09:44   #1581
justify4
Przyczajenie

Dziewczyny,
tak czytam i czytam o bólu związanym z depilacją i zastanawiam się czy nie ma jakiś balsamów łagodzących albo innych specyfików, które ten ból ograniczą. Trochę się przeraziłam faktem, że lasery tak strasznie bolą, szczególnie, że chcę się zapisać na pierwszy zabieg na pachy

Polecacie jakiś gabinet w Warszawie?
justify4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 09:56   #1582
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
tak czytam i czytam o bólu związanym z depilacją i zastanawiam się czy nie ma jakiś balsamów łagodzących albo innych specyfików, które ten ból ograniczą. Trochę się przeraziłam faktem, że lasery tak strasznie bolą, szczególnie, że chcę się zapisać na pierwszy zabieg na pachy

Polecacie jakiś gabinet w Warszawie?
Depiclinic

Ból jest i będzie, a to jak go wytrzymasz, zależy tylko od Twojego progu i podejścia do całości. Wszelakie maści i kremy działają bardziej na Twoją głowę, trochę taki efekt placebo. Albo decydujesz się i godzisz z bólem (który znowu nie jest jakiś śmiertelny, skoro wszystkie chodzimy i jak widzisz żyjemy), albo depilujesz się maszynką do końca życia.

Dziewczyny, poczytajcie trochę wątek, a nie wiecznie pytanie jak boli, czy bardzo boli ... Nie da się zdefiniować bólu czy opisać, wsadzić w jakąś skalę ... Mnie bolało tak, koleżankę bardziej, a babcię mniej.

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 530 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 13:19   #1583
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Depiclinic

Ból jest i będzie, a to jak go wytrzymasz, zależy tylko od Twojego progu i podejścia do całości. Wszelakie maści i kremy działają bardziej na Twoją głowę, trochę taki efekt placebo. Albo decydujesz się i godzisz z bólem (który znowu nie jest jakiś śmiertelny, skoro wszystkie chodzimy i jak widzisz żyjemy), albo depilujesz się maszynką do końca życia.

Dziewczyny, poczytajcie trochę wątek, a nie wiecznie pytanie jak boli, czy bardzo boli ... Nie da się zdefiniować bólu czy opisać, wsadzić w jakąś skalę ... Mnie bolało tak, koleżankę bardziej, a babcię mniej.
....
dokładnie....! niemniej jednak ja czuje duzą różnice z uzyciem emli a bez.
Stary 2013-05-01, 19:30   #1584
agaapra
Raczkowanie

W sobotę (04/05/13) mam termin na kolejną depilację bikini i rąk, a biorę od tygodnia antybiotyk i jakiś lek uodparniający. Czy nie będzie to przeszkadzało w efekcie depilacji lub działaniu ubocznym na skórę?
agaapra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 21:23   #1585
EmCa
Raczkowanie

Ja mam pytanie do robiących nogi:
czy w okolicy kostek szybciej przestały wyrastać Wam włosy?
Bo ja tam prawie nie mam. Im wyżej tym gorzej.
I nie wiem czy to typ włosa, czy to, że kostki miałam zwykłym LS a górę duetem (bo sobie nie dałam, bolało )
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 23:52   #1586
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
W sobotę (04/05/13) mam termin na kolejną depilację bikini i rąk, a biorę od tygodnia antybiotyk i jakiś lek uodparniający. Czy nie będzie to przeszkadzało w efekcie depilacji lub działaniu ubocznym na skórę?
....
musi minąć minimum tydzień od odstawienia antybiotyku,nie mozna się naswietlac w trakcie przyjmowania.
Stary 2013-05-02, 21:08   #1587
agaapra
Raczkowanie

Cytat:
....
musi minąć minimum tydzień od odstawienia antybiotyku,nie mozna się naswietlac w trakcie przyjmowania.
Dzięki, za informację już przełożyłam termin na za 2 tygodnie dopiero
agaapra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 00:02   #1588
lubie siebie
Przyczajenie

17 dzień po pierwszym zabiegu depilacji laserowej - dużo włosków wypadło, ale jeszcze spora ich część mocno trzyma się w skórze. Powiedziałabym, że stosunek tych, co wypadły do tych, co zostały jest jak 3/1. Chyba najmniejsze efekty widzę na wargach sromowych ;/
Jak bardzo trzeba być cierpliwym? Czy Wy po pierwszych zabiegach miałyście taki efekt WOW, że wszystkie włoski wypadły? Czy może te, co były strzelone laserem powypadały, ale w międzyczasie wyrosły nowe włoski (te które podczas zabiegu były uśpione, tak, że na nie zabieg nie zadziałał) i nie było tego momentu zupełnie gładkiej skóry? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń

Przeszkadzały mi wrośnięte włoski, więc tak jak jedna z Was poleciła napisałam do salonu w którym miałam zabieg. Stwierdziłam, że mimo iż na tych stronach znalazłam różne Wasze opisy jak radziłyście sobie z tym problemem to najlepiej będzie działać według instrukcji kosmetyczki wykonującej zabieg. Dostałam odpowiedź, że mogę wykonać peeling lub myć myjką lub gąbką dane miejsce. ważne tylko, żeby nie było ono podrażnione ani żeby nie było żadnych strupków. Włoski wrastały mi w pachwinach i troszkę pod brzuchem - wykonałam w tych miejscach peeling kawowy i teraz podczas każdego mycia nie za mocno myję je gąbką. Włoski uwalniają się lub nawet wypadają
lubie siebie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 01:43   #1589
madagra
Przyczajenie

U mnie kosmetyczka zaleciła peelingi, przez pierwsze 2 tyg. 2 razy, poźniej 3x w tyg. Powiedziała też, że to ode mnie zależy w pewnym sensie efekt,bo jak nie "uwolnię ich" to będą one rosnąć w środku.

Edytowane przez madagra
Czas edycji: 2013-05-07 o 01:45
madagra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 11:03   #1590
ElkaMakeUp
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Darko1 mam problem

moge załączyć zdjęcia tej pachy
bo zrobiłam sobie przed i teraz
ja niestety też tak miałam z bikini i łydkami ewidentnie opuszczone miejsca i reklamowałam ale nic z tego.... Wmówiono mi ze to tak jest że różnie włosy wypadają bzdura. Teraz byłam już z czwartym miejscu i wszystko było ok, zabieg wykonany bardzo dokładnie, wszystkie włosy praktycznie wypadły
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości