Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 54 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-07, 12:36   #1591
lubie siebie
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez madagra Pokaż wiadomość
U mnie kosmetyczka zaleciła peelingi, przez pierwsze 2 tyg. 2 razy, poźniej 3x w tyg. Powiedziała też, że to ode mnie zależy w pewnym sensie efekt,bo jak nie "uwolnię ich" to będą one rosnąć w środku.
Madagra, dziękuję za odpowiedź
Wydaje mi się, że te dwa tygodnie po zabiegu kiedy to niby nie można robić z depilowanym miejscem wielu rzeczy są bardzo umownym czasem. To taki bezpieczny termin dla większości pacjentek - no bo kosmetyczka nie wie jaka będzie reakcja skóry każdej z nas na zabieg. Jednak jeżeli skóra ładnie się zagoiła i zaczerwienienie i strupki zeszły to wydaje mi się, że nie ma różnicy czy peeling zrobię w 10 czy 14 dniu po zabiegu. Trzeba samemu ocenić stan swojej skóry i to czy zniesie ona mocniejsze pocieranie. Tylko, że to mój pierwszy zabieg więc jeszcze działam dosyć niepewnie, słucham rad innych, obserwuję siebie i wyciągam wnioski Na kolejnym zabiegu pogadam o tym z kosmetyczką. Teraz regularnie robię peeling co 3 dni. Ale uważam, że mogłam zacząć robić je wcześniej. Chociaż nie mogę powiedzieć, że przez te pierwsze dwa tygodnie po zabiegu zupełnie nic nie robiłam z tymi wrastającymi włoskami. Są one dla mnie tak irytujące, że starałam się je delikatnie podwadzić i uwolnić paznokciami - co niejednokrotnie mi się udawało Więc można uznać, że było to działanie podobne do mini-peelingu :P
lubie siebie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:32   #1592
EmCa
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zmieniłam salon na Nowogrodzką. Bo w depiclinic nie było miejsc, ale... nie wiem czy się nie przeniosę. Zalezy od efektów.
W depiclinic bikini jest co 4 tygodnie. Wiem, że wdłg wizażu to mało, ale uznałam, że pani wie co robi. I po pierwszych zabiegach miałam mało włosów.
Za to teraz, jak pozwoliłam im odrosnąć 9 tygodni (nogi ok 12) mam połowę :/
Pani z Nowogrodzkiej uważa, że 8 tygodni to minimum.
EmCa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:39   #1593
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Zmieniłam salon na Nowogrodzką. Bo w depiclinic nie było miejsc, ale... nie wiem czy się nie przeniosę. Zalezy od efektów.
W depiclinic bikini jest co 4 tygodnie. Wiem, że wdłg wizażu to mało, ale uznałam, że pani wie co robi. I po pierwszych zabiegach miałam mało włosów.
...
8 tyg.to jest minimum!!! jasne,kazdy salon wolałaby doic klienta co miesiąc niezależnie czy mu odrosło czy nie..... ale taka polityka moze sobie tylko zaszkodzić...tak,Pani zdecydowanie wiedziała co robi

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-07 o 13:40
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:00   #1594
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
To chyba chodzimy do innego Depiclinic ... Ja dostałam informacje żebym zapisała się +/- 8tygodni po na bikini głębokie.

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 544 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:56   #1595
zaraza33
Przyczajenie

Dziewczyny ... Gdzie wy macie głowy . Sa sposoby na to aby trwale pozbyc sie włosów , bezboleśnie i nie drenując przy tym kieszeni ... Kiedyś też miałam gęstwinę na ciele . A teraz cieszę się gładką skórą . A jestem brunetka z ciemną karnacja, wiec i problem z nadmiernym owłosieniem do niedawna spędzał mi sen z powiek ... Pozdrawiam .
zaraza33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 12:45   #1596
EmCa
Raczkowanie

Do tego samego na pewno.
Może każdy ma inaczej?
Ciekawa jestem jak było u innych, bo sporo tu nas tam chodzi(ło).
Stary 2013-05-08, 14:22   #1597
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
ja niestety też tak miałam z bikini i łydkami ewidentnie opuszczone miejsca i reklamowałam ale nic z tego.... Wmówiono mi ze to tak jest że różnie włosy wypadają bzdura. Teraz byłam już z czwartym miejscu i wszystko było ok, zabieg wykonany bardzo dokładnie, wszystkie włosy praktycznie wypadły

to ja dzwoniłam i Pani od razu zaproponowała poprawkę, ale podziękowałam bo mam za daleko
pieniądze nadpłacone będa zwrócone więc o tyle dobrze

Pani sie broniła że po to robią tyle zabiegów żeby te pominięte włosy kolejny raz wychwycić
szkoda tylko że ja miałabym za to płacić
wole mieć mniej epilacji a porządnie zrobionych

teraz już już z koleżanką umawiałyśmy sie do Gliwic a tu pod nosem otworzył się gabinet tylko z laserem na moim osiedlu
LS z małą końcówką podobno funfelnówka prosto z hameryki zarejestowany na jakiejś tam stonie oryginalnych laserów ale nie wiem czy wszystkich czy tylko LS - moge dopytać jak by któraś chciała, w ten sposób można sprawdzić czy laser nie jest jakiś strasznie
wiekowy ;-)
Pan mówi że nie boli , już myślałam, że jakiaś podróba
ale zrobił sobie szyję pokazywał, ze na sobie wypróbował i czuć ponoc jakieś igły a końcówka lasera ma działanie chłodzenia dzięki czemu niweluje ból
ceny są droższe ale licząc, że można na emli zaoszczędzić to wychodzi podobnie,
pytałam o czas trwania zabiegu oraz pozycjonowanie czy jak tam sie to zwie i wszystko wygląda obiecująco

w czwartek koleżanka robi łydki więc się przekonamy co to warte ja mam miec zrobioną próbę a za 2 tygodnie idę na pachy jak wszystko pójdzie ok.

Edytowane przez Bettina_
Czas edycji: 2013-05-08 o 14:24
Bettina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 23:55   #1598
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
to ja dzwoniłam i Pani od razu zaproponowała poprawkę, ale podziękowałam bo mam za daleko
pieniądze nadpłacone będa zwrócone więc o tyle dobrze

Pani sie broniła że po to robią tyle zabiegów żeby te pominięte włosy kolejny raz wychwycić
szkoda tylko że ja miałabym za to płacić
wole mieć mniej epilacji a porządnie zrobionych

teraz już już z koleżanką umawiałyśmy sie do Gliwic a tu pod nosem otworzył się gabinet tylko z laserem na moim osiedlu
LS z małą końcówką podobno funfelnówka prosto z hameryki zarejestowany na jakiejś tam stonie oryginalnych laserów ale nie wiem czy wszystkich czy tylko LS - moge dopytać jak by któraś chciała, w ten sposób można sprawdzić czy laser nie jest jakiś strasznie
wiekowy ;-)
Pan mówi że nie boli , już myślałam, że jakiaś podróba
ale zrobił sobie szyję pokazywał, ze na sobie wypróbował i czuć ponoc jakieś igły a końcówka lasera ma działanie chłodzenia dzięki czemu niweluje ból
ceny są droższe ale licząc, że można na emli zaoszczędzić to wychodzi podobnie,
pytałam o czas trwania zabiegu oraz pozycjonowanie czy jak tam sie to zwie i wszystko wygląda obiecująco

w czwartek koleżanka robi łydki więc się przekonamy co to warte ja mam miec zrobioną próbę a za 2 tygodnie idę na pachy jak wszystko pójdzie ok.
z końcówką chłodzenia tak samo boli ,jak bez,więc emla mile widziana
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 07:45   #1599
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
z końcówką chłodzenia tak samo boli ,jak bez,więc emla mile widziana
Muszę się z Tobą zgodzić
doris144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 00:26   #1600
smerffie
Zakorzenienie

Ja bylam dzis na bikini i pachach. Mam nadzieje, ze to juz ostatnie. Ewentualnie dopiero na jesien/zime mam przyjsc na niedobitki z bikini, bo teraz mialam troche jasnych wloskow i moglo ich nie zlapac. Na wzgorku mialam raptem kilka wloskow. Na wargach gorzej. I tam dosc mocno bolalo, w najglebszych partiach momentami mi sie az niedobrze robilo. Ale wytrzymalam. Jesli chodzi o pachy to bol niewielki, chociaz wloskow jeszcze troche bylo, i to ciemnych. Ale pieknie się wypaliły

INSTA
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:27   #1601
makiii
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, przeglądam wątek, jeszcze nie dobrnęłam do końca, ale i tak już całkiem zgłupiałam haha
Doradźcie proszę co byście zrobiły w mojej sytuacji: zapisałam się na laser aleksandrytowy (tak, wiem, niepopularny w tym wątku ) na bikini i uda. Czytałam gdzieś, że to jest najskuteczniejszy laser przy dużym kontraście biała skóra-ciemne włosy (czyli tak jak na moim bikini ).
Ale pomyślałam, że skoro już się rozbieram to zrobię też uda. Mam tam sporo włosów, ale jaśniejszych niż na bikini i stąd pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z takim laserem i czy on w ogóle zobaczy te włosy? Mam zamiar zapisać się też do depilclinic na pachy (teraz są za 150zł, więc cena całkiem ok ), więc będę miała porównanie z LS.
Ceny obu laserów są zbliżone (no może na LS jest więcej promocji) i sama nie wiem... Na razie myślę, żeby pójść tak jak jestem zapisana i najwyżej kontynuować uda na LS jeśli nie zobaczę efektów po pierwszym zabiegu z laserem aleksandrytowym, co myślicie?
makiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:10   #1602
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez makiii Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przeglądam wątek, jeszcze nie dobrnęłam do końca, ale i tak już całkiem zgłupiałam haha
Doradźcie proszę co byście zrobiły w mojej sytuacji: zapisałam się na laser aleksandrytowy (tak, wiem, niepopularny w tym wątku ) na bikini i uda. Czytałam gdzieś, że to jest najskuteczniejszy laser przy dużym kontraście biała skóra-ciemne włosy (czyli tak jak na moim bikini ).
Ale pomyślałam, że skoro już się rozbieram to zrobię też uda. Mam tam sporo włosów, ale jaśniejszych niż na bikini i stąd pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z takim laserem i czy on w ogóle zobaczy te włosy? Mam zamiar zapisać się też do depilclinic na pachy (teraz są za 150zł, więc cena całkiem ok ), więc będę miała porównanie z LS.
Ceny obu laserów są zbliżone (no może na LS jest więcej promocji) i sama nie wiem... Na razie myślę, żeby pójść tak jak jestem zapisana i najwyżej kontynuować uda na LS jeśli nie zobaczę efektów po pierwszym zabiegu z laserem aleksandrytowym, co myślicie?
...
apropos kontrastu to LS jest najefektywniejszy,w ogóle obecnie na rynku jest najefektywniejszy więc... a jak włoski sa jaśniejsze to juz nie wina lasera,że ich nie wytłucze...ani LS ani ten drugi....generalnie moim zdaniem trzeba od pierwszego razu tłuc je tym co najlepsze,z każdym zabiegiem będą wpewnym stopniu włosy odrośnięte osłabione,cieńsze i trudniejsze do zlaserowania.
Stary 2013-05-10, 13:58   #1603
Bettina_
Wtajemniczenie

byłam
faktycznie ból taki sam :/: przynajmniej koleżanka tak twierdzi
moja próba prawie nie bolała, ale to raptem dwa strzały

teraz pytanie za milion
czy jeśli mam grubaśne włosy, bardzo ciemny brąz to 35 bedzie odpowiednim ustawieniem laseru ? skóra łatwo się opala, nigdy nie miałam poparzeń słonecznych
pytam bo koleżanka miała robione 34 i wydaje mi się mała różnica patrząc na Nasze typy cery i włosy ( ona ma cienkie i jaśniejszą karnację )
Stary 2013-05-10, 14:00   #1604
makiii
Raczkowanie

dzięki za odpowiedź, właśnie myślę nad tym cały dzień i kuszą mnie te zniżki w depilclinic na pierwszą wizytę, sporo bym zaoszczędziła, przynajmniej na pierwszym zabiegu
makiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:24   #1605
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
byłam
faktycznie ból taki sam :/: przynajmniej koleżanka tak twierdzi
moja próba prawie nie bolała, ale to raptem dwa strzały

teraz pytanie za milion
czy jeśli mam grubaśne włosy, bardzo ciemny brąz to 35 bedzie odpowiednim ustawieniem laseru ? skóra łatwo się opala, nigdy nie miałam poparzeń słonecznych
pytam bo koleżanka miała robione 34 i wydaje mi się mała różnica patrząc na Nasze typy cery i włosy ( ona ma cienkie i jaśniejszą karnację )
..
.ciemne i grubaśne włosy potrzebują mniej energii żeby ulec rozpadowi niż jasne i cienkie,,,jednak poniżej pewnej granicy mocy nie ma co schodzić bo to jest mniej efektywne....myślę ,że jednak granicą jest próg bólowy klientki a nie sama moc w forsowania włosków stąd pewnie niewielkie różnice...ja miałam przedwczoraj chyba 37,miejscami 35,na jasniejszych bolało mniej,na ciemnych BAAArdzo. Najefektywniejszy rejestr to mniej więcej od 35-40

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-10 o 14:25
Stary 2013-05-10, 15:07   #1606
natalenka89
Raczkowanie

za tydzień idę na kolejne bikini, już czuję jaka to będzie super zabawa niestety, im bardziej w dół, tym bardziej mnie boli chciałam sobie zrobić ręce mimo że wg mnie mam ciemne włosy, ale babeczka powiedziała że raczej by nie było efektów

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:20   #1607
Elladorea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zaraza33
Dziewczyny ... Gdzie wy macie głowy . Sa sposoby na to aby trwale pozbyc sie włosów , bezboleśnie i nie drenując przy tym kieszeni ... Kiedyś też miałam gęstwinę na ciele . A teraz cieszę się gładką skórą . A jestem brunetka z ciemną karnacja, wiec i problem z nadmiernym owłosieniem do niedawna spędzał mi sen z powiek ... Pozdrawiam .
Tzn. co proponujesz?

Dziewczyny, a czy któraś z Was usuwała włosy na pośladkach?
Elladorea jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:29   #1608
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zaraza33 Pokaż wiadomość
............
SEEERIOOOOOOOO????????: brzydal: może nas oświecisz?
Stary 2013-05-10, 23:11   #1609
natalenka89
Raczkowanie

noooo może kwasem solnym, szybko, tanio, skutecznie :P

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:44   #1610
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Ja jestem z Warszawy i miałam zabieg robiony laserem Vectus. Ale jestem dopiero po pierwszym zabiegu, także nie wiem czy ci pomogę, zalezy co chciałabys wiedzieć. Ale nie mam doświadczeń z żadną z klinik o której wspomniałaś.
Mam nadzieję, że jeszcze się tu udzielisz w wątku, bo bardzo jestem zainteresowana laserem Vectus.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 14:37   #1611
Bettina_
Wtajemniczenie

tak więc bardzo dziękuję za odpowiedzi
emla kupiona
moc lasera niech bedzie te 35
za tydzień idę na pachy
Stary 2013-05-14, 14:49   #1612
martaszalik
Przyczajenie

Cześć.
Ja wykonuje zabiegi w Laser Delux w Warszawie, jestem bardzo zadowolona z atmosfery jak i z efektów. Po 2 zabiegu włosów jest dużo mniej, nawet po pierwszym widać różnicę.

www.depilacjalux.pl/polec-nas/

Mogę polecić jakąś osobę, która w ten sposób otrzyma 20% znizki. Cena po znżce np. na bikini to 160 zł a naprawdę warto. Chętnie tez coś doradzę.
proszę o kontakt na maila.

martaszalik88@wp.pl

Pozdrawiam
martaszalik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:55   #1613
brulionbebeb
Rozeznanie

Cześć,

Czy znajdą się tutaj jakieś "użytkowniczki" () lasera z Katowic albo Chorzowa? Chciałabym się wybrać na depilację, ale mam złe doświadczenia z tego typu atrakcjami kupowanymi na Grouponie. Nie chcę wyrzucić kolejnych pieniędzy w błoto

Wybaczcie, jeśli pytanie się powtórzyło. Przeczytałam jakieś 15 stron wątku i skapitulowałam

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 20:15   #1614
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Cześć,

Czy znajdą się tutaj jakieś "użytkowniczki" () lasera z Katowic albo Chorzowa? Chciałabym się wybrać na depilację, ale mam złe doświadczenia z tego typu atrakcjami kupowanymi na Grouponie. Nie chcę wyrzucić kolejnych pieniędzy w błoto

Wybaczcie, jeśli pytanie się powtórzyło. Przeczytałam jakieś 15 stron wątku i skapitulowałam
Co prawda nie Katowice ani Chorzów tylko Sosnowiec , ale polecam, sama tam poszłam z rekomendacji koleżanki, a ona z z kolei dzięki innej Koleżance.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 145 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:45   #1615
Mary_Q
Zakorzenienie

ojej super by było gdyby ktoś porównał LS z laserem Vectus bo jak już wcześniej pisałam byłam na LSD ale trafiłam na nieodpowiednia osobę...a robiłam dwa zabiegi z duża ilością miejsc i teraz chce to sobie jakoś "narobić"
szukałam jeszcze o laserze aleksandrytowym,ale tu już znalazłam,że kiepskie...
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 10:02   #1616
brulionbebeb
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co prawda nie Katowice ani Chorzów tylko Sosnowiec , ale polecam, sama tam poszłam z rekomendacji koleżanki, a ona z z kolei dzięki innej Koleżance.
A mogę jakiegoś linka albo nazwę prosić?

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 18:46   #1617
catiens
Przyczajenie

Ja polecam Elite Laser Spa w Katowicach, mam już wydepilowane pachy, a kontynuuje bikini i łydki. Nie ma się do czego przyczepić, pełen profesjonalizm
catiens jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 14:33   #1618
moniq60
Raczkowanie

Byłam wczoraj na trzeciej depilacji , zawsze miałam czerwone kropeczki na linii brzucha ,którą depilowałam laserem ale po dniu znikały. Dziś po lewej stronie pępka mam z 8 krótkich ,czerwonych kreseczek ok. 0,5 centymentrowych...jestem przerażona, co to może być?Popękały mi naczynka przez ten laser?Wygląda jakby rozstęp ,ale to cieniutkie kreseczki..Pani w aptece powiedziała ,że nie wie co na to poradzić.. Proszę ,czy ktoś z Was spotkał sie z czymś takim?jak je usunąć?jest szansa ,że same znikną?
W załączniku zdjęcia, z bliska i daleka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG2503.jpg (38,9 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG2504.jpg (69,2 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez moniq60
Czas edycji: 2013-05-16 o 14:49
moniq60 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 14:52   #1619
EmCa
Raczkowanie

jak to jest z odrastaniem włosów?
w pierwszej klinice odrastały od razu i punkt 10tego dnia zaczynały wypadać.
W drugiej klinice nie odrastają, tzn są pojedyncze, ale krótkie i nie wypadają... pani coś mówiła, że zaczną odrastać po 4-6 tygodniach...
laser ten sam...

Po pierwszej klinice mam nadal 1/2 włosów a znajoma, która mi poleciła drugą ma 10% po takiej samej ilości zabiegów, więc niby się nie martwię, ale dziwne to...
Stary 2013-05-16, 15:06   #1620
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
jak to jest z odrastaniem włosów?
w pierwszej klinice odrastały od razu i punkt 10tego dnia zaczynały wypadać.
W drugiej klinice nie odrastają, tzn są pojedyncze, ale krótkie i nie wypadają... pani coś mówiła, że zaczną odrastać po 4-6 tygodniach...
laser ten sam...

Po pierwszej klinice mam nadal 1/2 włosów a znajoma, która mi poleciła drugą ma 10% po takiej samej ilości zabiegów, więc niby się nie martwię, ale dziwne to...
...
z każdym zabiegiem włosy będą coraz wolniej odrastac,więc wydłuża sie też odstęp między zabiegami..to normalne.
Efektywnosc zabiegów jest sprawą indywidualną,jednej osobie wystarczą 4,drugiej 8...albo prawie wcale nie podziałają...jest to spowodowane bardzo wieloma czynnikami.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości