Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 57 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-08, 18:05   #1681
Bettina_
Wtajemniczenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myslę, ze ocenianie teraz nie będzie do końća miarodajne, dopiero jak upłyną ponad 4 tygodnie od sesji, wtedy włosy zaczynaja przestać wypadac i widąc, ile ich odrosło. Ale juz teraz widze róznice miedzy pierwsza a drugą sesją, więc stąd mój optymizm lekki
No i jak wspominałam, mnie włosy już 5 dni po zabiegu wypadają, przestają po ok. miesiacu.
no to u mnie na pachach wygląda tak że po tygodniu i 2 dniach wypadają do 2 tygodni i koniec
na bikini widzę pod skórą włoski które zaraz wyjdą a na pachach nic a nic, nie ma czarnych w ogóle ale ale też poczekam jeszcze z otwieraniem szampana ;-)

ja to w ogóle chyba w nałóg wpadam laserowania
pachy jak już to teraz z 12 tygodni muszę odczekać, bikini też tyle i już kombinuje co by iść na łydunie powstrzymuje mnie fakt że upiększam sobie uzębbienie i czy mi na wsio kasy starczy
Stary 2013-06-08, 19:56   #1682
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ja to w ogóle chyba w nałóg wpadam laserowania
pachy jak już to teraz z 12 tygodni muszę odczekać, bikini też tyle i już kombinuje co by iść na łydunie powstrzymuje mnie fakt że upiększam sobie uzębbienie i czy mi na wsio kasy starczy
Ja zgłosiłam chęć na łydki ostanio, ale Pani powiedziała, ze nie wczesniej niż na jesieni, bo skóra poddawana promieniom lasera nie może być wystawiana na promienie słoneczne, więc musiałabym całe lato w spodniach łazić, a to niemożliwe

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 00:09   #1683
Bettina_
Wtajemniczenie

ja właśnie w tym sezonie nabawiłam sie uczulenia na słońce chyba po leczeniu radiojodem więc i tak nie mogę się opalać
zasłaniam sie ogólnie a ręce i dekolt smaruję +50 wiec mogę zaszaleć w tymi łydami heheheheh
Stary 2013-06-11, 14:38   #1684
justify4
Przyczajenie

Cytat:
ja właśnie w tym sezonie nabawiłam sie uczulenia na słońce chyba po leczeniu radiojodem więc i tak nie mogę się opalać
zasłaniam sie ogólnie a ręce i dekolt smaruję +50 wiec mogę zaszaleć w tymi łydami heheheheh
no wlasnie ja sie caly czas zastanawiam, jak to jest z tym sloncem - w sumie nie mam w planach jakis specjalnych wyjazdow na wakacje, a w Polsce sloneczne lato poki co sie nie zapowiada. Czy wysoki filtr sprawia, ze bede mogla zainwestowac w lydki?
Poki co bylam tydzien temu w Epilira w Warszawie i robilam pachy i bikini - to sa chyba czesci, ktore sie najmniej naslonecznia, wiec nie powinno byc problemu.
Zaplacilam za nielimitowana depilacje 699zl i jak na Warszawe jest to calkiem przyzwoicie. Maja taki laser z 2 glowicami - jedna malutka, a druga taka wieksza. Troche bolalo ale bez przesady
Oby nie odroslo
justify4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 19:21   #1685
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
no wlasnie ja sie caly czas zastanawiam, jak to jest z tym sloncem - w sumie nie mam w planach jakis specjalnych wyjazdow na wakacje, a w Polsce sloneczne lato poki co sie nie zapowiada. Czy wysoki filtr sprawia, ze bede mogla zainwestowac w lydki?
ja się samruję 50 a i tak troche uczulenie wychodzi - oznacza to że nie do końca kremy chronią przed słońcem
osobiście chodzę w długich spodniach, koszt depilacji jest duży jak dla mnie i nie chce marnować kasy
Stary 2013-06-13, 17:41   #1686
Sherminka
Zadomowienie

Mam straszne problemy z wrastającymi włoskami i podrażnieniami, moja skóra wygląda okropnie - czerwone kropki lub czarne włoski pod skórą. Czy z taką skórą mogę poddać się depilacji? Koszt depilacji jest duży i zdecydowałabym się na niego tylko ze względu na to ze moja skóra nie znosi golenia... Jedyne czego się boję to fakt, że kobieta powie mi, że mam najpierw wyleczyć skórę a potem zgłosić się na zabieg. Tylko jak, skoro na zabieg trzeba włoski ogolic a u mnie równa się to z podrażnieniem ?
Sherminka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 17:49   #1687
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Mam straszne problemy z wrastającymi włoskami i podrażnieniami, moja skóra wygląda okropnie - czerwone kropki lub czarne włoski pod skórą. Czy z taką skórą mogę poddać się depilacji? Koszt depilacji jest duży i zdecydowałabym się na niego tylko ze względu na to ze moja skóra nie znosi golenia... Jedyne czego się boję to fakt, że kobieta powie mi, że mam najpierw wyleczyć skórę a potem zgłosić się na zabieg. Tylko jak, skoro na zabieg trzeba włoski ogolic a u mnie równa się to z podrażnieniem ?
...
najlepiej jakbyś się poprostu skonsultowała z kimś kto miałby wykonac taki zabieg dla ciebie,właśnie z takich powodów jak ty dużo dziewczyn decyduje sie na laser..miewałam podrażnioną skórę lub trudnogojące się krostki ale jakos nie było to powodem zaniechania zabiegu.
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 17:56   #1688
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Moim zdaniem własnie dlatego idź na zabieg. Ja też poszłam z tego powodu, bo zwykłe golenie, czy też depilacja Braunem powodowały wrastanie włosów i stany zapalne. I równiez skóra wyglądała masakrycznie. Teraz jest o niebo lepiej.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2013-06-13, 18:42   #1689
Sherminka
Zadomowienie

Czyli na takiej skórze kosmetyczka wam przeprowadziła zabieg ? Bardzo dziękuję za odpowiedzi
Sherminka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:02   #1690
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Czyli na takiej skórze kosmetyczka wam przeprowadziła zabieg ? Bardzo dziękuję za odpowiedzi
No tak, byle nie było otwartych ognisk zapalnych i ran.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-06-19, 11:14   #1691
shaki2
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanie dotyczące innej części ciała niż bikini i pachy. Czy któraś usuwała włoski na rękach? Chodzi o włoski od dłoni do łokcia. Orientujecie się ile to zabiegów i jak często się je powtarza?
Zastanawiam się czy nie zrobić rąk zima
shaki2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:37   #1692
gosiax21
BAN stały

Dziewczyny możecie polecić mi jakiś gabinet w którym można usunąć całe bikini ? czy w ogóle robi się coś takiego ? szukałam długo i bez skutku
gosiax21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 12:18   #1693
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosiax21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić mi jakiś gabinet w którym można usunąć całe bikini ? czy w ogóle robi się coś takiego ? szukałam długo i bez skutku
..
przede wszystkim z jakiego miasta jestes? w większosci gabinetów oferujących depilacje laserową mozna zrobić całe bikini.
Stary 2013-06-19, 12:28   #1694
gosiax21
BAN stały

szczecin . i jeszcze jedno czy laser usuwa nawet białe włoski ? bo ipl nie działa zresztą wszystko odrasta szybko i szkoda zachodu chyba ...
Stary 2013-06-19, 12:29   #1695
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
szczecin . i jeszcze jedno czy laser usuwa nawet białe włoski ? bo ipl nie działa zresztą wszystko odrasta szybko i szkoda zachodu chyba ...
...
laser białych nie usunie...na białe to tylko epilacja prądem pojedynczych włosków...ipl sobie odpuść od razu.
Stary 2013-06-19, 12:35   #1696
gosiax21
BAN stały

o ipl' nawet nie myślę wiem że nie pomoże na pewno a i jaka jest rozsądna cena zabiegu na bikini ? tzn wiem że trzeba powtarzać sporo razy ale nie chcę przepłacić za wizytę ...
Stary 2013-06-19, 12:47   #1697
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
o ipl' nawet nie myślę wiem że nie pomoże na pewno a i jaka jest rozsądna cena zabiegu na bikini ? tzn wiem że trzeba powtarzać sporo razy ale nie chcę przepłacić za wizytę ...
...
poczytaj wątek,Dziewczyny podawały ceny w róznych miastach,ja nie robiłam bikini.
Stary 2013-06-19, 12:50   #1698
gosiax21
BAN stały

ok dzięki wielkie za pomoc !
Stary 2013-06-21, 15:00   #1699
Olathe
Raczkowanie

Hej Wizażanki! Czy po depilacji wypadają Wam wszystkie włosy?
3 tygodnie temu byłam na depilacji całych nóg i mam sporo tak jakby ominiętych miejsc. Kosmetyczka mówi, że są to włosy, które podczas depilacji były w "zlej" fazie i że to jest normalne. Ogólnie zaczęłam wątpić w jej profesjonalizm, bo depilacja całych nóg Duetem trwała może z 20 minut. Co o tym sądzicie?
Stary 2013-06-21, 15:28   #1700
Gobo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Olathe Pokaż wiadomość
depilacja całych nóg Duetem trwała może z 20 minut. Co o tym sądzicie?
Nie da się w takim czasie zrobić dokładnie całych nóg. Masz wydepilowane 1/4 do max 1/2 powierzchni. Jak płaciłaś 1/4 ceny to ok. tylko będziesz musiała chodzić z 15 razy.

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2013-06-21 o 17:58
Gobo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 17:03   #1701
Olathe
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedz. Z tego co widzę ominięta jest może 1/4 nóg. Cóż że cena promocyjna 400zł a całe nogi jak zabiegów trzeba zrobić więcej. Żadna promocja. Moja noga już tam nie postanie. Tym bardziej że szefowa tam jest bardzo nie miła. Także jeśli jest ktoś z Radomia, nie polecam Centrum Kosmetycznego na ul. witolda.
Stary 2013-06-21, 17:08   #1702
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dzięki za odpowiedz. Z tego co widzę ominięta jest może 1/4 nóg. Cóż że cena promocyjna 400zł a całe nogi jak zabiegów trzeba zrobić więcej. Żadna promocja. Moja noga już tam nie postanie. Tym bardziej że szefowa tam jest bardzo nie miła. Także jeśli jest ktoś z Radomia, nie polecam Centrum Kosmetycznego na ul. witolda.
Też mi promocję uszykowali
U nas za całe nogi też jest 400, ale bez promocji (200 łydki i 200 uda) i Panie sa dokładne. W 20 minut to jedną łydkę co najwyzej zrobią.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-06-21, 17:14   #1703
Olathe
Raczkowanie

w jakim mieście? Jednak warto zainwestować i pojechać dalej do poleconego gabinetu niż płacić takim "profesjonalistom".
Jakie gabinety oprócz Depiclinic polecacie w Warszawie?
Stary 2013-06-21, 17:24   #1704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
w jakim mieście? Jednak warto zainwestować i pojechać dalej do poleconego gabinetu niż płacić takim "profesjonalistom".
Niestety na Sląsku

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-06-21, 22:25   #1705
Niuniaczek
BAN stały

Cytat:
Podobno centrum laseroterapii elite jest ok - ja tylko o tym gabinecie słyszałam, specjalizuje się w laserach
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 22:31   #1706
Bettina_
Wtajemniczenie

Cori a w jakim mieście
ja robię w Bytomiu, w Gliwicach mam jeszczse upatrzony gabinecik

ale jestem chepi bo z poprzedniej kliniki gdzie robiłam bikini za 50% pierwszy zabieg, okazało się że do końca lipca jest 50 % w sumie cieszę sie bo tam było profeska i Pani bajek nie opowiadała ale nie jest to jakaś super ofeerta bo tam normalnie jest drogo
czyli te 50 % to normalna cena jaką proponują inne gabinety

zapisuję się na całe nogi
kumpele namówiłam na pachy bo wyobraźcie sobie po 2 latach odrosło jej z 15 - 20 % włosków czarnych
rok temu urodziła, może to jest przyczyna ?
kurde troche mnie to załamało.... nie powiem
Stary 2013-06-21, 22:35   #1707
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Cori a w jakim mieście
ja robię w Bytomiu, w Gliwicach mam jeszczse upatrzony gabinecik

ale jestem chepi bo z poprzedniej kliniki gdzie robiłam bikini za 50% pierwszy zabieg, okazało się że do końca lipca jest 50 % w sumie cieszę sie bo tam było profeska i Pani bajek nie opowiadała ale nie jest to jakaś super ofeerta bo tam normalnie jest drogo
czyli te 50 % to normalna cena jaką proponują inne gabinety

zapisuję się na całe nogi
kumpele namówiłam na pachy bo wyobraźcie sobie po 2 latach odrosło jej z 15 - 20 % włosków czarnych
rok temu urodziła, może to jest przyczyna ?
kurde troche mnie to załamało.... nie powiem
Sosnowiec. Mnie poleciła salon kolezanka, jej z kolei inna kolezanka i wszystkie jesteśmy zadowolone.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-06-21, 22:52   #1708
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej Wizażanki! Czy po depilacji wypadają Wam wszystkie włosy?
3 tygodnie temu byłam na depilacji całych nóg i mam sporo tak jakby ominiętych miejsc. Kosmetyczka mówi, że są to włosy, które podczas depilacji były w "zlej" fazie i że to jest normalne. Ogólnie zaczęłam wątpić w jej profesjonalizm, bo depilacja całych nóg Duetem trwała może z 20 minut. Co o tym sądzicie?
musiałabyś zobaczyć moją pachę po pierwszym moim laserowaniu
była w paski pionowe
więcej sie tam nie pojawiłam

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cori to mam troche za daleko
a szkoda bo fajna ofera
ja sie troszkę boję,, niby zapłacę 350 za te nogi ale babka jedzie po żelu

mam pod nosem fajny gabinet, babka dokładna, laser nowiutki ale zaś uparli się się na małą moc
3 raz na pachy zaproponowali mi 33 i troche się z chłopem /szefem pokłóciłam
on się opiera tylko i wyłącznie na oficjalnych badaniach ls i jeszcze wydzwania że 5 tygodni mija ii mam przychodzić bo zabieg będzie mniej skuteczny wg niego 99 % zniknie jeśli 3 zabiegi zrobi się co 5 tygodni
kurcze mogłam go zapytać o gwarancję, ciekawe czy dalej by się upierał przy swoim
chłop w sumie chce dobrze, zainwestował, pełna profeska, ale uczy się na pierwszych klientkach i tyle
za pare lat inaczej będzie gadał

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

cori a jak Twoje pachy
coś odrosło
mnie troszkę tak, więc na pewno na 3 raz idę
Stary 2013-06-21, 23:00   #1709
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Cori to mam troche za daleko
a szkoda bo fajna ofera
ja sie troszkę boję,, niby zapłacę 350 za te nogi ale babka jedzie po żelu

mam pod nosem fajny gabinet, babka dokładna, laser nowiutki ale zaś uparli się się na małą moc
3 raz na pachy zaproponowali mi 33 i troche się z chłopem /szefem pokłóciłam
on się opiera tylko i wyłącznie na oficjalnych badaniach ls i jeszcze wydzwania że 5 tygodni mija ii mam przychodzić bo zabieg będzie mniej skuteczny wg niego 99 % zniknie jeśli 3 zabiegi zrobi się co 5 tygodni
kurcze mogłam go zapytać o gwarancję, ciekawe czy dalej by się upierał przy swoim
chłop w sumie chce dobrze, zainwestował, pełna profeska, ale uczy się na pierwszych klientkach i tyle
za pare lat inaczej będzie gadał

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

cori a jak Twoje pachy
coś odrosło
mnie troszkę tak, więc na pewno na 3 raz idę
Ja tez nie mam blisko, jeżdze ze Swion

No tak, chłop się na kimś musi uczyć

Póki co pod pachami jestem łysa
Bikini też wyglada dobrze, odrosło sporo mniej, niż za pierwszym razem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-06-22, 10:16   #1710
Olathe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Podobno centrum laseroterapii elite jest ok - ja tylko o tym gabinecie słyszałam, specjalizuje się w laserach
w Warszawie? Z tego co widzę mają tam laser diodowy VECTUS, laser ND-Yag, elos i ipl. Tak więc odpada. Ceny też nie małe

Ile czasu powinna trwac depilacja całych nóg LS i LSD?
Jak to u was bylo?

Edytowane przez Olathe
Czas edycji: 2013-06-22 o 10:20
Olathe jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (1 użytkowników i 2 gości)
merlinek007
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości