Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 59 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-06-27, 18:44   #1741
moniq60
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mi ta Pani od lasera mówiła,że za każdym kolejnym razem większa moc... Odnośnie cery, to mam jasną ,włosy ciemne.
moniq60 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:55   #1742
Bziu
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja robie w Dermedzie i jestem zadowolona ceny rozsadne jak za LS Duet...chyba najlepsze we Wro.
dzieki za odpowiedz, juz sobie sprawdzam ten gabinet

edit. a coś wiedzie na temat perfect therapy? mają tam dośc tanio 99zł na prawie każdą część ciała, nie wiem czy się skusić czy wybrać coś innego?

http://miejpoglad.blogspot.com/

Edytowane przez Bziu
Czas edycji: 2013-06-28 o 00:09
Bziu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 10:33   #1743
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, juz sobie sprawdzam ten gabinet

edit. a coś wiedzie na temat perfect therapy? mają tam dośc tanio 99zł na prawie każdą część ciała, nie wiem czy się skusić czy wybrać coś innego?
a jaki laser tam mają w perfect therapy ? w cenach za ok. 100zł obstwiam IPL , a to nie jest trwała depilacja.
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 21:09   #1744
Skrzacik3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przy pierwszej sesji czułam zdecydowane ukłucia igieł, a przy drugiej kopnięcia prądem
Także wolę nie myslec, co będe czuć przy trzeciej
Mam nadzieje, że kopnięć prądu nie będe miała ;P

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
no no uważaj bo to wciąga

ja dziś idę na nóżki
Hehehehe, jak się ma mało kasy, to nie będzie się szalało ;-) Wszystko zależne będzie od efektu z wąsika; 3 sesja za 5 dni i przerwa, bo twarz trzeba opalić

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem mega zadowolona, ale i uboższa o przeszło 5 tyś. ale warto było
Jak 5 tys dobrze zainwestowane to na pewno warto. Ale kasy tak i siak szkoda ;D Dlatego ja powolutku, powolutku...

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na 4 laserze. [...] wąsik też średnio. Od lutego to się ciągnie, myślałam ,że do wakacji będzie spokój ,a jeszcze na wrzesień sie umówiłam ,bo niedługo jadę nad morze, a opalonej skóry nie można traktować laserem.Kasy poszło ogromne ilości ,a końca nie widać...jaką macie moc na pachy lub też wąsik i linię brzucha ,jak któraś z Was robi?Ja miałam 44.Chciała na większą wąsik(chyba na wąsik mniej niż 44 miałam) ale czułam palenie,pieczenie i zeszła...
wąsik: 33 i 34
szczerze to bałam się prosić o mocniejszą dawkę (zwłaszcza że pierwszy raz poszłam na LS, a to jednak twarz); może zrobie to zimą, bo teraz to i tak słonka troche przybyło a przed nim się nie schowam w 100% ;-)
A że cenę i tak niższa miałam niż jak podają w salonie to sobie odkładam róznicę na następny zabieg
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 06:15   #1745
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Hehehehe, jak się ma mało kasy, to nie będzie się szalało ;-) Wszystko zależne będzie od efektu z wąsika; 3 sesja za 5 dni i przerwa, bo twarz trzeba opalić
Wcale nie trzeba
Dużo ładniejsze są buźki, które nie są opalone

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 536 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:13   #1746
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

dokładnie,ostrożnie z tym opalaniem po laserze,filtr obowiązkowy
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 09:42   #1747
kasia8008
BAN stały

Cytat:
a jaki laser tam mają w perfect therapy ? w cenach za ok. 100zł obstwiam IPL , a to nie jest trwała depilacja.
Ja miałam robione IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów. Może, to kwestia umiejętności kosmetyczki. Ja osobiście korzystam z usług salonu prestige spa w Katowicach. Trafiłam tam trochę z przypadku, bo poprzez zakupy grupowe, do których zawsze miałam ogromny dystans, ale jak widać można tam trafić na fajne oferty. Reasumując dla mnie IPL jest bardzo fajnym rozwiązaniem.
kasia8008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 09:46   #1748
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia8008 Pokaż wiadomość
Ja miałam robione IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów. Może, to kwestia umiejętności kosmetyczki. Ja osobiście korzystam z usług salonu prestige spa w Katowicach. Trafiłam tam trochę z przypadku, bo poprzez zakupy grupowe, do których zawsze miałam ogromny dystans, ale jak widać można tam trafić na fajne oferty. Reasumując dla mnie IPL jest bardzo fajnym rozwiązaniem.
...
nie no to nie zdolności kosmetyczki,tylko raczej predyspozycje Twojego organizmu najwyraźniej...na utratę bądź nie,włosów składa się bardzo wiele czynników.
Stary 2013-07-05, 10:35   #1749
Olathe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasia8008 Pokaż wiadomość
Nikt się na to nie nabierze, tym bardziej ze każdym swoim poście reklamujesz coś lub kogoś
Stary 2013-07-05, 10:37   #1750
nulca
Raczkowanie

Dziewczyny, w przyszłym tygodniu idę na pierwszy zabieg na uda - w jakim odstępie czasu powinnam się umówić na kolejny?

Byłam miesiąc temu na bikini i pani kazała mi przyjść za równo 8 tygodni na kolejny, ale to chyba za krótko, jak sądzicie? umówiłam się za 9 tygodni, wypada mi w połowie sierpnia.

Nie wiem jak z tymi udami, pewnie pani tez każe zjawić się za 8 tygodni, ale chyba powinnam po 10 tygodniach, czy możecie mi doradzić?
nulca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:06   #1751
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nulca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w przyszłym tygodniu idę na pierwszy zabieg na uda - w jakim odstępie czasu powinnam się umówić na kolejny?

Byłam miesiąc temu na bikini i pani kazała mi przyjść za równo 8 tygodni na kolejny, ale to chyba za krótko, jak sądzicie? umówiłam się za 9 tygodni, wypada mi w połowie sierpnia.

Nie wiem jak z tymi udami, pewnie pani tez każe zjawić się za 8 tygodni, ale chyba powinnam po 10 tygodniach, czy możecie mi doradzić?
Ja chodziłam co 5-6 tygodni i wszystko ładnie poschodziło. % tygodni, to bardzo długi czas dla odrośnięcia włosów, moim zdaniem nie ma potrzeby robić w większych odstępach. Jestem dwa lata po depilacji całych nóg, więc mam pewne doświadczenie w tych sprawach.
doris144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 14:59   #1752
nulca
Raczkowanie

Cytat:
Ja chodziłam co 5-6 tygodni i wszystko ładnie poschodziło. % tygodni, to bardzo długi czas dla odrośnięcia włosów, moim zdaniem nie ma potrzeby robić w większych odstępach. Jestem dwa lata po depilacji całych nóg, więc mam pewne doświadczenie w tych sprawach.
Kurczę, to teraz już sama nie wiem jak miałam robioną próbę na udzie jeszcze w maju to włosy na dobrą sprawę odrosły mi dopiero teraz :/ Zobaczę w takim razie co mi powie kosmetyczka dzięki za odp!
nulca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 18:48   #1753
dark01
Zakorzenienie

absolutnie,8 tyg to minimum...chyba,że lubi się kasae wywalać na darmo,zwłaszcza,że w niektórych miejscach włoski odrastają szybciej a w niektórych wolniej,,z kolejnymi zabiegami przerwę się nawet wydłuża....6 tyg to zdecydowanie za krótko
Stary 2013-07-05, 19:48   #1754
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
absolutnie,8 tyg to minimum...chyba,że lubi się kasae wywalać na darmo,zwłaszcza,że w niektórych miejscach włoski odrastają szybciej a w niektórych wolniej,,z kolejnymi zabiegami przerwę się nawet wydłuża....6 tyg to zdecydowanie za krótko
To chyba jestem wyjątkiem od reguły, bo miałam przerwy 5-6 tygodniowe i efekt zamierzony osiągnęłam
doris144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 20:00   #1755
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
To chyba jestem wyjątkiem od reguły, bo miałam przerwy 5-6 tygodniowe i efekt zamierzony osiągnęłam
...
no chyba tak odrost włosów jest bardzo indywidualna sprawą i uwarunkowaną wieloma czynnikami....aczkolwiek zazdroszczę,że juz pozbyłas się problemu
Stary 2013-07-05, 23:05   #1756
rmiecia
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, mam pytanie do Corii: gabinet, do którego chodzisz, to ten na Targowej? Pls, odpowiedz, muszę szybko zadziałać, bo nagle okazało się, że pojadę na urlop!
Stary 2013-07-07, 16:28   #1757
zlooosnica89
Raczkowanie

Dziewczyny czy któraś z Was robiła zabiegi w salonie Depi-light w Warszawie? Przeszukałam i ten wątek, i poprzednią część, ale właściwie nazwa salonu pojawia się tylko w pytaniach, a nie zauważyłam, żeby któraś z dziewczyn napisała czy jest zadowolona.
Jest teraz świetny groupon (wiem, co niektóre osoby myślą o gruponach, ale...) i nie wiem czy ryzykować zwłaszcza, że do Warszawy będę musiała dojeżdżać.
A druga sprawa to czy myślicie, że robienie pach i bikini latem jest niewskazane? Są to miejsca, które raczej się nie opalają (nie sądzę, żebym wylądowała na plaży dla nudystów), ale oczywiście zamierzam się normalnie opalać...
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 17:02   #1758
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
A druga sprawa to czy myślicie, że robienie pach i bikini latem jest niewskazane? Są to miejsca, które raczej się nie opalają (nie sądzę, żebym wylądowała na plaży dla nudystów), ale oczywiście zamierzam się normalnie opalać...
Nie wydaje mi się - według mnie możesz spokojnie depilować te miejsca latem

mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 536 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2013-07-07, 22:49   #1759
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie do Corii: gabinet, do którego chodzisz, to ten na Targowej? Pls, odpowiedz, muszę szybko zadziałać, bo nagle okazało się, że pojadę na urlop!
Odpowiem za Corii - tak, ona chodzi do Laser Delux na Targowej w Sosnowcu, ja zresztą też. Chcesz coś o tym salonie wiedzieć? Zaliczyłam tam 10 zabiegów, czuję się tam jak w domu już
Stary 2013-07-08, 14:22   #1760
makiii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Zmieniłam salon na Nowogrodzką. Bo w depiclinic nie było miejsc, ale... nie wiem czy się nie przeniosę. Zalezy od efektów.
W depiclinic bikini jest co 4 tygodnie. Wiem, że wdłg wizażu to mało, ale uznałam, że pani wie co robi. I po pierwszych zabiegach miałam mało włosów.
Za to teraz, jak pozwoliłam im odrosnąć 9 tygodni (nogi ok 12) mam połowę :/
Pani z Nowogrodzkiej uważa, że 8 tygodni to minimum.

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
To chyba chodzimy do innego Depiclinic ... Ja dostałam informacje żebym zapisała się +/- 8tygodni po na bikini głębokie.
hmmm, ja też usłyszałam w depiclinic, żeby przyjść na bikini za 4 tygodnie, ale idę po 6 w takim razie moze warto rozważyć tę Nowogrodzką, jak tam z cenami, porównywalnie?

Edytowane przez makiii
Czas edycji: 2013-07-08 o 14:23
makiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:35   #1761
withi_as
Zakorzenienie

Słyszy się jedno, ale suma sumarum warto polegać na swojej głowie. Ja dostałam informację żeby przyjść od 6-8 tyg i w związku z powyższym na bikini głębokie chodzę co +/- 8 tygodni. Czytałam gdzieś informację, że w niektórych miejscach mówią żeby przychodzić co 10 tygodni. Ja nie wiem, z pach jestem zadowolona, a chodziłam co +/- 5 tygodni. Wierzę że z bikini będę podobnie zadowolona Wiem, że 100% nie usunę, bo jest to wprost niemożliwe - mnie zadowoli nawet jakieś 70-80%

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

I jeszcze mam pytanie - czy antybiotykoterapia nie jest przeciwwskazaniem do depilacji ?

mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Stary 2013-07-09, 08:50   #1762
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Słyszy się jedno, ale suma sumarum warto polegać na swojej głowie. Ja dostałam informację żeby przyjść od 6-8 tyg i w związku z powyższym na bikini głębokie chodzę co +/- 8 tygodni. Czytałam gdzieś informację, że w niektórych miejscach mówią żeby przychodzić co 10 tygodni. Ja nie wiem, z pach jestem zadowolona, a chodziłam co +/- 5 tygodni. Wierzę że z bikini będę podobnie zadowolona Wiem, że 100% nie usunę, bo jest to wprost niemożliwe - mnie zadowoli nawet jakieś 70-80%

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

I jeszcze mam pytanie - czy antybiotykoterapia nie jest przeciwwskazaniem do depilacji ?
....
jak najbardziej,możesz się laserować conajmniej po 7-10 dniach po zakonczeniu brania antybiotyku...inne leki np przeciwbólowe tez są przeciwskazaniem

ps. to nie chodzi o to,że jak pójdziesz po 5 tyg to nie będziesz miała efektu lub będziesz miała lepszy efekt,chodząc cześciej poprostu wykonujesz więcej zabiegów,szkoda kasy

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-07-09 o 08:51
Stary 2013-07-09, 08:52   #1763
moniczorek
Podróżniczka

[QUOTE=withi_as;41699581] Słyszy się jedno, ale suma sumarum warto polegać na swojej głowie. Ja dostałam informację żeby przyjść od 6-8 tyg i w związku z powyższym na bikini głębokie chodzę co +/- 8 tygodni. Czytałam gdzieś informację, że w niektórych miejscach mówią żeby przychodzić co 10 tygodni. Ja nie wiem, z pach jestem zadowolona, a chodziłam co +/- 5 tygodni. Wierzę że z bikini będę podobnie zadowolona Wiem, że 100% nie usunę, bo jest to wprost niemożliwe - mnie zadowoli nawet jakieś 70-80%

I jeszcze mam pytanie - czy antybiotykoterapia nie jest przeciwwskazaniem do depilacji ? [/QUOTE]

U mnie zalecali zabiegi co 8-12 tygodni...ale najlepie koło 10...ja sie do tego zastosowałam i po 3 zabiegach nie mam praktycznie włosów pod pachami

Pogrubione...jest przeciwskazaniem...trzeba odczekać chyba 2 tygodnie.
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
Stary 2013-07-09, 09:10   #1764
makiii
Raczkowanie

[QUOTE=moniczorek;41699827]
Cytat:

U mnie zalecali zabiegi co 8-12 tygodni...ale najlepie koło 10...ja sie do tego zastosowałam i po 3 zabiegach nie mam praktycznie włosów pod pachami
wiadomo, że zawsze warto się zorientować a nie słuchać tylko tego co mówi pani w gabinecie, ale fajnie by było gdyby pani, u której się depilujemy była godna zaufania... mi powiedziała że jeśli robi się co 4 tygodnie to najlepiej trafia się we właściwą faze wzrostu włosa, wiec już troche zgłupiałam
a po jakim czasie od zabiegu możecie stwierdzić że już wszystko co miało wypaść wypadło? bo ja jestem w cieżkim szoku, że pod pachami na razie prawie nic mi nie odrosło (5 tygodni po pierwszym zabiegu ) i nie wiem czy iść teraz machnąć jeszcze te pare włosków czy poczekac i urośnie więcej?
makiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 09:15   #1765
dark01
Zakorzenienie

[QUOTE=makiii;41700072]
Cytat:

wiadomo, że zawsze warto się zorientować a nie słuchać tylko tego co mówi pani w gabinecie, ale fajnie by było gdyby pani, u której się depilujemy była godna zaufania... mi powiedziała że jeśli robi się co 4 tygodnie to najlepiej trafia się we właściwą faze wzrostu włosa, wiec już troche zgłupiałam
a po jakim czasie od zabiegu możecie stwierdzić że już wszystko co miało wypaść wypadło? bo ja jestem w cieżkim szoku, że pod pachami na razie prawie nic mi nie odrosło (5 tygodni po pierwszym zabiegu ) i nie wiem czy iść teraz machnąć jeszcze te pare włosków czy poczekac i urośnie więcej?
...
odrośnie,poczekaj....po zabiegu do około miesiąca to co ma wypaść wypada,pózniej kolejne około 4 tyg to regeneracja mieszków i porost włosków...trzeba poczekac chwile aż dorośnie do powierzchni tyle włosków ile się da,one sobie na róznych częsciach ciała rosną jak chcą w róznym czasie...zabieg co 4 tyg to nabijanie kasy gabinetowi.... ja mam bardzo uczciwą Panią Doktor,indywidualnie dobiera czas przerw między zabiegami,a nawet jak w wyznaczonym terminie za mało mi odrasa to każ czekać
Stary 2013-07-09, 09:49   #1766
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
odrośnie,poczekaj....po zabiegu do około miesiąca to co ma wypaść wypada,pózniej kolejne około 4 tyg to regeneracja mieszków i porost włosków...trzeba poczekac chwile aż dorośnie do powierzchni tyle włosków ile się da,one sobie na róznych częsciach ciała rosną jak chcą w róznym czasie...zabieg co 4 tyg to nabijanie kasy gabinetowi.... ja mam bardzo uczciwą Panią Doktor,indywidualnie dobiera czas przerw między zabiegami,a nawet jak w wyznaczonym terminie za mało mi odrasa to każ czekać
dokładnie, popieram. Wystarczy sobie poczytać w sieci artykuły na temat róznych faz wzrostu włosa, aby wiedzieć, ze zabiegi co 4 tygodnie nie będa tak skuteczne. Obliczone sa na wyciąganie kasy.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 088 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 10:14   #1767
moniczorek
Podróżniczka

coś wizaż szwakuje ... bo to nie moje cytowane slowa

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
dokładnie, popieram. Wystarczy sobie poczytać w sieci artykuły na temat róznych faz wzrostu włosa, aby wiedzieć, ze zabiegi co 4 tygodnie nie będa tak skuteczne. Obliczone sa na wyciąganie kasy.
racja, co 4 tygodnie to naciąganie ludzi w butelkę
Stary 2013-07-09, 11:25   #1768
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Nie wydaje mi się - według mnie możesz spokojnie depilować te miejsca latem
Dzięki Też tak mi się wydaje, ale wolałam się upewnić

Czyli żadna z Was nie miała styczności z salonem Depi-Light w Warszawie?

Cytat:
po jakim czasie od zabiegu możecie stwierdzić że już wszystko co miało wypaść wypadło? bo ja jestem w cieżkim szoku, że pod pachami na razie prawie nic mi nie odrosło (5 tygodni po pierwszym zabiegu ) i nie wiem czy iść teraz machnąć jeszcze te pare włosków czy poczekac i urośnie więcej?
Jak to z tymi włoskami jest? Piszecie, że Wam najpierw nic nie odrasta, a po 4-5 tygodniach zaczynają rosnąć te, które nie zostały usunięte. Ja miałam robione 3 zabiegi na łydki Quantel Dermą i wszystkie włoski od razu rosły, tylko te chwycone przez laser wypadały...
Czy ze mną jest coś nie tak? To raczej nie powinno zależeć od lasera, skoro oba są diodowe...
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 12:07   #1769
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Dzięki Też tak mi się wydaje, ale wolałam się upewnić

Czyli żadna z Was nie miała styczności z salonem Depi-Light w Warszawie?

Jak to z tymi włoskami jest? Piszecie, że Wam najpierw nic nie odrasta, a po 4-5 tygodniach zaczynają rosnąć te, które nie zostały usunięte. Ja miałam robione 3 zabiegi na łydki Quantel Dermą i wszystkie włoski od razu rosły, tylko te chwycone przez laser wypadały...
Czy ze mną jest coś nie tak? To raczej nie powinno zależeć od lasera, skoro oba są diodowe...
Mi jak widać powyzej w zacytowanym fragmencie włosy po zabiegach wypadały prawie wszystkie i czesc zaczeła odrastac po 5-6 tygodniach...wiec posłuchałam sie Pani z salonu i powtarzałam zabiegi co 10 tygodni
Stary 2013-07-09, 18:26   #1770
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skowcia Pokaż wiadomość
ja też stosowałam IPL dość dawno i odrasstały i przerzucilam sie troche na inne produkty, typu golarki itd, a ostatnio znalazłam rewelacyjną rzecz. urzadzenie do robienia fryzur intymnych jakby ktos był zainteresowany podaje linka
http://najdeal.pl/oferta/296/juz_za_50_zl_nowosc_do_ro bienia_fryzur_w_miejscu_i ntymnym_ladyshape

Towar pierwsza klasa, wystarczy wejsc na najdeal.pl i pobrac bezpłatny kupon no i czekac na wysyłkę. Bardzo fajna rzecz, zresztą co rustrzeba zaglądać na portal ciągle wszucają jakieś ciekawe oferty wiec warto ich "lajknąć" na FB, zeby niczego nie przegapic
....
a reklama na wizazu jest płatna i tyle w temacie.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości