Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 62 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-30, 19:22   #1831
201607111632
Konto usunięte

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
no ja tez musze golic, bo czuc ze szczecina, jedyny plus ze niezbyt je widac, chociaz nie wiem czemu tak jest kiedys byly ciemniejsze.

no ja sie tez zastanawiam czy cala "bozene" machnac czy jakis pasek/trojkat zostawiac, bo na codzien wole po calosci, ale co jak mi sie odwidzi ah tyle dylematow ;D

i wlasnie chcialabym dol caly razem z "miedzydupka", bo tam mi wlosy zdecydowanie niepotrzebne do szczescia ;] a ze odpisali, ze doplacac za to nie trzeba to pieknie
Ja czekam na taką odpowiedź Koniecznie chcę całość, z każdej strony
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:25   #1832
kasiek87
Kokon pro

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

no mi odpisali tak "Cena zabiegu depilacji bikini obejmuje zarówno wykonanie bikini płytkiego jak i bikini tzw. brazylijskiego z możliwością usunięcia wszystkich włosków z okolic wzgórka łonowego, warg sromowych oraz wzdłuż linii odbytu, bądź też można pozostawić większy lub mniejszy pasek włosków wg życzenia klientki"
teraz tylko musze wyskrobac nie wiem skad te 9 stowek
denko
kasiek87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:31   #1833
201607111632
Konto usunięte

Cytat:
no mi odpisali tak "Cena zabiegu depilacji bikini obejmuje zarówno wykonanie bikini płytkiego jak i bikini tzw. brazylijskiego z możliwością usunięcia wszystkich włosków z okolic wzgórka łonowego, warg sromowych oraz wzdłuż linii odbytu, bądź też można pozostawić większy lub mniejszy pasek włosków wg życzenia klientki"
teraz tylko musze wyskrobac nie wiem skad te 9 stowek
Ja policzyłam, że będę potrzebowała okolo 1600zł. To mój pierwszy cel do uzbierania podczas wakacyjnej pracy Nie musieć się już nigdy tam golić... marzenie
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:01   #1834
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja policzyłam, że będę potrzebowała okolo 1600zł. To mój pierwszy cel do uzbierania podczas wakacyjnej pracy Nie musieć się już nigdy tam golić... marzenie
W zasięgu ręki na dodatek
Ale powiem Wam, ze babki w tych gabinetach jakby się boją laserować tak deliaktne miejsca, jak na samym dole i wenątrz warg, w rezultacie wydaje się kase, włosy odrastają i szlag człowiek trafia. Jesli idę i mówię, ze wszystko, to znaczy ze wszystko, nie po tam ide, abym w przysżłosci musiała uzywać na jakies miejsce maszynki
Ja nie mówię, ze wzystkie babki, ale ostatnio kuźwa trafiłam na taką, za miesiac ide tam reklamować. A czemu za miesiać? Bo teraz mi moze powiedziec, ze za wcześnie na efekty a ja nie chce polemizować, bo dobrze wiem, jak było po pierwszej i drugiej sesji.

Zaś co do pach, miedzy zabiegami, czyli rpzez 2 miesiace przejechałam tam maszynką ze 2-3 razy tylko

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 098 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:35   #1835
doris144
Rozeznanie

Cytat:
hej dziewczyny, ja zazdroszcze, bo na nogach mam tak jasne wlosy i cienkie, ze nawet nie bede sobie glowy zawracac, ale do bikini sie przymierzam, tymbardziej, ze w salonie, ktory dziewczyny tu z mojego miasta polecaly jest promo 4 zabiegi za 899zl. pisalam do nich czy to bikini glebokie z bruzda miedzyposladkowa, odpisali, ze to zalezy od mojej woli, jesli mam chec to wszystko jest w tej cenie. musze poczytwac pare stron wstecz, zastanawiam sie tylko czy warto, bo jak widze pare postow wyzej ze po 3 zabiegu odrosly to nie wiem juz sama.
<Myslę, że warto iść, ja po czterech zabiegach jestem zadowolona, byc może na jesień się dostrzelam, tym bardziej, że jako stała klientka mam prawo do 50 % znizki, więc zrobie uda, które robiłam tylko 3 razy i zastanowię się nad poprawieniem bikini, bo pachy są gładziutkie bez zadnego włoska. Ciekawe, czy to ten sam gabinet, w ktorym ja byłam. Na nowojędrzychowskiej?
doris144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 22:27   #1836
Bettina_
Wtajemniczenie

Corii te bąble tak szybko znikają, że gdyby mi babka nie powiedziała to nawet nie wiedziałabym że takowe miałam
one tylko na bikini głębokim się robią
Stary 2013-07-30, 22:28   #1837
kasiek87
Kokon pro

Tak ten na nowojedrzychowskiej no ja chyba sie pozbede oszczednosci
denko
kasiek87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 17:43   #1838
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Moje włosy są smoliście czarne, grube i mocne... Mam nadzieję, że łatwo z nimi pójdzie
Też takie mam...i po 3 zabiegach na pachy praktycznie nie mam włosów...takie tylko czasami cos, teraz robie troche dluzsza przerwe i pewnie 4 będzie ostatnim

Cytat:
A i szczerze - nie ma czego zazdrościć By jakoś wyglądać, muszę golić się codziennie. katorga.
Skad ja to znam jak tylko skoncze pachy ( to byla moja zmora, czarne place nawet po ogoleniu) to zaczynam bikini
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 12:38   #1839
Ruda_kita
Zakorzenienie

ja mam w wawie w Depiclinic na 27.08 wizytę umówioną golimy bikini

TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 08:33   #1840
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
<Myslę, że warto iść, ja po czterech zabiegach jestem zadowolona, byc może na jesień się dostrzelam, tym bardziej, że jako stała klientka mam prawo do 50 % znizki, więc zrobie uda, które robiłam tylko 3 razy i zastanowię się nad poprawieniem bikini, bo pachy są gładziutkie bez zadnego włoska. Ciekawe, czy to ten sam gabinet, w ktorym ja byłam. Na nowojędrzychowskiej?
A ja tam byłam 4 razy i jestem rozczarowana efektami. Mam włoski na wzgórku łonowym (nad paskiem który sobie pozostawiłam), na wargach (na jednej dużo więcej od drugiej), w pachwinach, w linii odbytu (który miałam robiony tylko 2 razy po upomnieniu się) i przede wszystkim, co mnie najbardziej wkurza, mam włoski poza linią bikini (w pachwinie poza majtkami) Czyli nie mogę iść spontanicznie na basen, bez wcześniejszego podgolenia tych kilkudziesięciu włosków
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 08:55   #1841
withi_as
Zakorzenienie

A ja musiałam przerwać moje bikini głębokie, bo jestem w trakcie kuracji antybiotykiem ;( Najgorsze jest to że nie wiem jak długo będę go jeszcze brała, to się okaże we wrześniu, w związku z czym zabiegi zacznę od nowa

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ruda_kita Pokaż wiadomość
ja mam w wawie w Depiclinic na 27.08 wizytę umówioną golimy bikini
Będziesz zadowolona

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 536 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:46   #1842
doris144
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
A ja tam byłam 4 razy i jestem rozczarowana efektami. Mam włoski na wzgórku łonowym (nad paskiem który sobie pozostawiłam), na wargach (na jednej dużo więcej od drugiej), w pachwinach, w linii odbytu (który miałam robiony tylko 2 razy po upomnieniu się) i przede wszystkim, co mnie najbardziej wkurza, mam włoski poza linią bikini (w pachwinie poza majtkami) Czyli nie mogę iść spontanicznie na basen, bez wcześniejszego podgolenia tych kilkudziesięciu włosków
To może byłyśmy u dwóch róznych pań, bo ta, co mnie obsługiwała robiła wszystko dokładnie, sama dopytywała się , czy koło odbytu też, dogalała miejsca, które ja przeoczyłam. Może problemem u Ciebie jest wcześniejsza depilacja, bądź hormony? Należy wziąć też pod uwagę fakt, że okolice bikini mają zdecydowanie ciemniejszą skórę niż reszta ciała, więc i zabiegów trzeba więcej, o czym poinformowała mnie ta pani. Mnie jak na razie wystarczyły 4 z tym, że okolice bikini - uda do linii majtek miałam wcześniej 3 razy, a samo bikini tylko teraz 4 razy. Dodam, że nigdy nie depilowałam tych okolic i od dwu lat nie opalam się.
doris144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 08:18   #1843
Annuar
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
To może byłyśmy u dwóch róznych pań, bo ta, co mnie obsługiwała robiła wszystko dokładnie, sama dopytywała się , czy koło odbytu też, dogalała miejsca, które ja przeoczyłam. Może problemem u Ciebie jest wcześniejsza depilacja, bądź hormony? Należy wziąć też pod uwagę fakt, że okolice bikini mają zdecydowanie ciemniejszą skórę niż reszta ciała, więc i zabiegów trzeba więcej, o czym poinformowała mnie ta pani. Mnie jak na razie wystarczyły 4 z tym, że okolice bikini - uda do linii majtek miałam wcześniej 3 razy, a samo bikini tylko teraz 4 razy. Dodam, że nigdy nie depilowałam tych okolic i od dwu lat nie opalam się.
Z tego co wiem, tam jest tylko jedna osoba do depilacji laserowej. Ja również się nie opalam, nie depilowałam (tylko goliłam), mam jasną karnację a ciemne włosy, raczej nie mam problemów hormonalnych (stosowałam tylko hormonalne środki anty) więc liczyłam na lepsze efekty. Pamiętam też, że wyznaczane przez Panią odstępy między zabiegami były krótkie (4-6) i ja sama je wydłużałam.
Teraz się zastanawiam czy powtórzyć zabieg za 50% ceny czy spróbować w innym salonie. Może też wzięliby ode mnie mniej, skoro tylko chcę "dodepilować" pozostałości?
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:05   #1844
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie

Hej, a ja zastanawiam sie nad zakupen lasera ipl6000 remingtona, kilka kolezanek ma i chwala sobie, zastanawiam sie czy warto, kosztuje prawie 1000 zl, no ale zabiegi w salonie i tak drozej wyjda...
Me_Myself_And_I_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 09:38   #1845
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Me_Myself_And_I_82 Pokaż wiadomość
Hej, a ja zastanawiam sie nad zakupen lasera ipl6000 remingtona, kilka kolezanek ma i chwala sobie, zastanawiam sie czy warto, kosztuje prawie 1000 zl, no ale zabiegi w salonie i tak drozej wyjda...
.....
ale ipl to nie laser,po zaprzestaniu naświetlań ipl WSZSTKO Ci odrośnie spowrotem.przy laserze większa częsć problemu będzie wyeliminowana.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 12:22   #1846
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
ale ipl to nie laser,po zaprzestaniu naświetlań ipl WSZSTKO Ci odrośnie spowrotem.przy laserze większa częsć problemu będzie wyeliminowana.
To faktycznie srednio:\
Me_Myself_And_I_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 13:07   #1847
BehindU
Raczkowanie

Cześć dziewczyny!
Otóż mam spory problem z moimi brwiami. Jestem chłopakiem, mam 18 lat, brwi mam krzaczaste i bardzo szybko odrastające. Kosmetyczka poleciła mi, abym na jesień zapisał się na zabieg laserowej depilacji. I tu mam pytania:

-Jaki laser wybrać? Który jest skuteczny?
-Czy taki laser całkowicie usunie porost niechcianych włosów brwi?
-Jak przygotować się do takiego zabiegu? (słyszałem, że przed zabiegiem należy zgolić te odstające brwi maszynką, ale ja sam chyba tego nie zrobię, czy kosmetyczka zrobiła by to?)
-Jak z ceną takiego zabiegu? Czy wystarczy 1 zabieg? I jak z dostępnością na podkarpaciu? Gdzie mógłbym go wykonać?
BehindU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 11:38   #1848
makiii
Raczkowanie

większość dziewczyn z tego wątku chodzi na lightsheer (ja też, chociaż zastanawiałam się też nad aleksandrytowym), unikaj tylko IPL bo to nie laser, kosmetyczka może zgolić Ci te włoski
będziesz pewnie potrzebował 3-4 zabiegów (ja bym robiła odstęp ok. 2 miesięcy pomiędzy poszczególnymi zabiegami), przygotuj się, że laser trochę boli, ale skoro to mała powierzchnia to jedna wizyta pewnie zajmie ok. 5 min
makiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:59   #1849
Pankakes
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez BehindU Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Otóż mam spory problem z moimi brwiami. Jestem chłopakiem, mam 18 lat, brwi mam krzaczaste i bardzo szybko odrastające. Kosmetyczka poleciła mi, abym na jesień zapisał się na zabieg laserowej depilacji. I tu mam pytania:

-Jaki laser wybrać? Który jest skuteczny?
-Czy taki laser całkowicie usunie porost niechcianych włosów brwi?
-Jak przygotować się do takiego zabiegu? (słyszałem, że przed zabiegiem należy zgolić te odstające brwi maszynką, ale ja sam chyba tego nie zrobię, czy kosmetyczka zrobiła by to?)
-Jak z ceną takiego zabiegu? Czy wystarczy 1 zabieg? I jak z dostępnością na podkarpaciu? Gdzie mógłbym go wykonać?
Jeżeli chodzi o brwi to wydaje mi się że dobry laser nie powinien mieć z tym problemu, ja moge polecić Ci vectusa, chyba obecnie najsilniejszy laser na rynku, zwłaszcza w twoim przypadku bo czym więcej barwnika we włosie tym lepsze efekty, możesz liczyć na ok 90 % usunięcia, wątpie aby cokolwiek było w stanie usunąć włos w 100%, jezeli chodzi o częstotliwość to powinieneś poddać się serii zabiegów - jeden napewno nie wystarczy
Z podkarpaciem nie wiem - napewno vectus jest w krakowie w dwóch miejscach w medestetis i bonarce, spróboj gdzie Ci bliżej
Pankakes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 21:18   #1850
varda
Raczkowanie

Ja z kolei uważam, że depilacji brwi absolutnie nikt się NIE PODEJMIE! Przecież to obszar zbyt blisko oczu, skóra jest niesamowicie cienka, a laser bardzo mocny. Depilacji brwi Light Sheerem nie ma w żadnym znanym mi salonie. Przecież nawet okulary, które zakładamy do depilacji są na tyle duże, że przykrywają nam brwi

Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 22:19   #1851
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Ja z kolei uważam, że depilacji brwi absolutnie nikt się NIE PODEJMIE! Przecież to obszar zbyt blisko oczu, skóra jest niesamowicie cienka, a laser bardzo mocny. Depilacji brwi Light Sheerem nie ma w żadnym znanym mi salonie. Przecież nawet okulary, które zakładamy do depilacji są na tyle duże, że przykrywają nam brwi
....
podejmie,mi Pani pstrykała między oczy oko przysłonięte płatkiem i okularkiem i dociśnięte ręką...bez problemu.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 23:01   #1852
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
u mnie jest ale między brwiami
okulary zakładamy po to by nie musieć zamykać oczu i możesz oglądać jak przebiega zabieg np na łydkach

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cori jak tam Twoje pachy i bikini ?
kiedy planujesz kolejną sesję ?
mija niedługo miesiąc, u mnie nowe włoski da się wyciągać i na razie nic trwałego nie odrasta
całkiem idealnie nie jest bo mam troche minięć ale na szczęście małe
Stary 2013-08-20, 23:50   #1853
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość

[/COLOR]Cori jak tam Twoje pachy i bikini ?
kiedy planujesz kolejną sesję ?
mija niedługo miesiąc, u mnie nowe włoski da się wyciągać i na razie nic trwałego nie odrasta
całkiem idealnie nie jest bo mam troche minięć ale na szczęście małe
Bettina, dzięki za pamięć
No własnie mija miesiać od 3 sesji i pod pachami łyso, jak u łysego na głowie
Bikini - swietnie, pozostały niedobitki, głownie w obszarze najbardziej ukrytym i delikatnym czyli wewnatrz warg i trochę na szczycie wargi zewnetrznej, ale to i tak duuuużo mniej zostało niż po drugiej sesji.
Bardzo jestem ciekawa jak będzie za miesiac, przed 4 sesją i czy pachy będzie trzeba robić, czy przerwę dłuzsza. Generalnie po 1 i 2 sesji pod pachami mnie gryzło, jak włosy wypadąły, teraz prawie nic nie gryzie, chyba wiekszośc zdechło w zarodku
No włąsnie 4 sesja końcowka września

Co do minięc - to niestety tez zauwazyłam takowe - to głownie obszar poza bikini, już w sumie udo, ale niemniej pani zamierzam to wytknac
Przypomnij mi, proszę który zabieg miałas, bo coś tu ostatnio cicho na watku i skleroza mi sie zaczyna załaczać

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-08-20 o 23:52
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 098 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2013-08-21, 22:13   #1854
Bettina_
Wtajemniczenie

jedziemy tak samo i to samo
z tym że mój pierwszy zabieg był niezbyt udany i nie wiem czy go liczyć ?
ja planuję początek października 4 na pachy i bikini
z nogami poczekam na wiosenne promocje chyba...
mam inne sprawy urodowe do załatwienia np naczynka na nosie, czyli znowu laser ;-)
Stary 2013-08-21, 23:28   #1855
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
jedziemy tak samo i to samo
z tym że mój pierwszy zabieg był niezbyt udany i nie wiem czy go liczyć ?
ja planuję początek października 4 na pachy i bikini
z nogami poczekam na wiosenne promocje chyba...
mam inne sprawy urodowe do załatwienia np naczynka na nosie, czyli znowu laser ;-)
Wybacz amnezję raz jeszcze i dziękuję za przypominajkę

No tez miała problem czy liczyć taki zabieg, hmmm?

Ale z nogami jest tak, ze je w zimie najlepiej robić, bo potem wiesz, ekspozycja na słonce etc... Ja wiem, ze promocje, ale jednak skuteczniejsza depilacja nóg to zimą.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-08-25, 13:56   #1856
Quietly92
Raczkowanie

Dołączam do wątku
W czwartek byłam na pierwszym zabiegu, usuwam włoski z brody. Gabinet należy do pani dermatolog, do której chodzę od lat, więc liczę na skuteczność. Kolejną wizytę mam za 4 tygodnie. Do pierwszej słabo się przygotowałam, bo tylko pare dni nie wyrywałam włosków. Póki co zauwazyłam, że rosną wolniej.
Zapłaciłam 200zł.
Będę do was zaglądać )
Quietly92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:40   #1857
roksiakb
Raczkowanie

Witam serdecznie
Uffff.... przebrnęłam przez cały wątek. Jak to super, że dzielicie się swoimi przezyciami !!

Ja 3 wrzesnia jestem zapisana na LS na wąsik. Za jakiś czas chcę zrobić też baczki i bródkę (boję się robić od razu, gdyż boję się efektu - czy w ogóle cos pomoze). Nie mam tam bardzo ciemnych włosków jak np na nogach, ale jednak są ciemne i widoczne. ;/

Mam pytanie do kobietek, które mają hirsutyzm, czy problemy z hormonami, czy tez pco - czy ostatecznie po serii zabiegów uzyskałyście wymarzony efekt ? Ile ostatecznie zabiegów wykonałyście ?
Większość obób pisze, że trzeba golić włoski przed zabiegiem. Niektórzy piszą, że absolutnie golic nie wolno, tylko podcinac nozyczkami... A wy jak to robiłyście ?

Boję się, że będę golić buźkę maszynką, włosy się wzmocnią a efektów nie będzie i zostanę z męskim zarostem

Edytowane przez roksiakb
Czas edycji: 2013-08-26 o 15:29
roksiakb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 18:23   #1858
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Uffff.... przebrnęłam przez cały wątek. Jak to super, że dzielicie się swoimi przezyciami !!

Ja 3 wrzesnia jestem zapisana na LS na wąsik. Za jakiś czas chcę zrobić też baczki i bródkę (boję się robić od razu, gdyż boję się efektu - czy w ogóle cos pomoze). Nie mam tam bardzo ciemnych włosków jak np na nogach, ale jednak są ciemne i widoczne. ;/

Mam pytanie do kobietek, które mają hirsutyzm, czy problemy z hormonami, czy tez pco - czy ostatecznie po serii zabiegów uzyskałyście wymarzony efekt ? Ile ostatecznie zabiegów wykonałyście ?
Większość obób pisze, że trzeba golić włoski przed zabiegiem. Niektórzy piszą, że absolutnie golic nie wolno, tylko podcinac nozyczkami... A wy jak to robiłyście ?

Boję się, że będę golić buźkę maszynką, włosy się wzmocnią a efektów nie będzie i zostanę z męskim zarostem
Czegoś tu nei rozumiem.
Skoro przebrnełaś przez watek, to powinnas wiedzieć ile srednio zabiegów lasera wychodzi, aby był skuteczny w efekcie. Tak samo jak to, ze włoski przed i miedzy sesjami się TYLKO goli maszynka.
No i dziwne, ze pani z salonu nie poinformowała Cię przed zabiegiem, jak się amsz do tego przygotowac ... nie ufałabym takiemu salonowi kosmetycznemu. Jak byłam pierwszy raz na testach, to wszystko mi powiedziano i wyjasniono.Także na jakie rezultaty mogę liczyć przy jakiej liczbie optymalnych zabiegów. To obwiązek.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-08-26 o 18:24
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-08-27, 09:52   #1859
S1lc1a
Raczkowanie

Jestem po 4 zabiegach na twarz - wąsik, broda, baczki, policzki - robię całość bo wyszło taniej. Po 4 zabiegach twarz wygląda cudownie , wyglądała świetnie już około 2 tygodnie po pierwszym zabiegu gdy wypadła większość włosów, po kolejnych 2 tyg. wyrosły te uśpione i to jest czas na kolejny zabieg. Teraz w zasadzie między 3 a 4 zabiegiem miałam około 6 tygodni przerwy i mało co odrosło. Jestem bardzo zadowolona że się zdecydowałam, każdemu będę polecała tę metodę, tym bardziej że włosy na twarzy to mega wielki kłopot dla kobiety.
S1lc1a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 11:37   #1860
roksiakb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Jestem po 4 zabiegach na twarz - wąsik, broda, baczki, policzki - robię całość bo wyszło taniej. Po 4 zabiegach twarz wygląda cudownie , wyglądała świetnie już około 2 tygodnie po pierwszym zabiegu gdy wypadła większość włosów, po kolejnych 2 tyg. wyrosły te uśpione i to jest czas na kolejny zabieg. Teraz w zasadzie między 3 a 4 zabiegiem miałam około 6 tygodni przerwy i mało co odrosło. Jestem bardzo zadowolona że się zdecydowałam, każdemu będę polecała tę metodę, tym bardziej że włosy na twarzy to mega wielki kłopot dla kobiety.

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź A możesz mi jeszcze powiedziec, czy mialas te wloski grube i bardzo ciemne ? bo ja nie mam grubych i czarnych, lecz ciensze i taki jakby brazowe , ale widoczne na twarzy- mam nadzieje, ze je laser zamorduje ;p

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i dziwne, ze pani z salonu nie poinformowała Cię przed zabiegiem, jak się amsz do tego przygotowac ... nie ufałabym takiemu salonowi kosmetycznemu. Jak byłam pierwszy raz na testach, to wszystko mi powiedziano i wyjasniono.Także na jakie rezultaty mogę liczyć przy jakiej liczbie optymalnych zabiegów. To obwiązek.

Masz rację, dlatego dzisiaj zmieniłam salon na inny - tam kobietka od razu mowila o probie, konsultacjach, że ocenią mój stan włoska żeby sprawidzic czy i ile zabiegow zadziała. I że dopiero wtedy mogę się umawiać na zabieg. Więc na konsultacje umówiłam się na ten czwartek - nie mogę się doczekać I nawet mają fajne promocje, że od razu całą buźkę zrobię i wyjdę o wieeele taniej
A w tamtym pierwszym salonie kazała babeczka zgolić włosy i przyjść się laserować :/

Edytowane przez roksiakb
Czas edycji: 2013-08-27 o 10:37
roksiakb jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości