Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 64 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-11, 08:35   #1891
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z depilacją bikini głębokiego podczas "okresu"? Odradza się ze względów estetycznych, higienicznych czy ze względu na wzmożoną wrażliwość i ból? Miałyście kiedyś taką depilację?
Dla większości gabinetów okres nie stanowi zbyt wielkiego problemu, zalecają zastosowanie tamponu na czas zabiegu.
A czemu niby ból miałby byc w tych dniach większy? Różnicy nie ma.
Wszystko za to zalezy od indywidualnego podejścia. Niektórzy w te dni nic nie zrobią, a dla innych to nie problem.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-09-11 o 08:37
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 252 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:15   #1892
Annuar
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czemu niby ból miałby byc w tych dniach większy? Różnicy nie ma.
Z tego co wiem, to podczas "okresu" ukrwienie narządów rodnych jest większe, większa jest wrażliwość zakończeń nerwowych i tym samym większy ból. Ja na sobie mogę powiedzieć, że np. przy jeździe na rowerze czy jeździe konnej podczas okresu i bez, widzę jednak różnicę.
Annuar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:25   #1893
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to podczas "okresu" ukrwienie narządów rodnych jest większe, większa jest wrażliwość zakończeń nerwowych i tym samym większy ból. Ja na sobie mogę powiedzieć, że np. przy jeździe na rowerze czy jeździe konnej podczas okresu i bez, widzę jednak różnicę.
Wiedza to jedno, a praktyka to drugie No, a przede wszystkim - jak pisałam wiele zalezy indywidualnie od danej jednostki. Ja w każdym moim razie nic takiego nie stwierdziłam.
Widać jestes z tych wrażliwszych

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 252 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2013-09-15, 12:59   #1894
emiphant
Przyczajenie

Chciałam się podzielić wrażeniami po depilacji laserowej. Jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej (laserem ELOS) i jak na razie jestem zadowolona z rezultatów. Jestem szatynką z jasnym twardym owłosieniem. Moją najwiekszą zmorą są włoski na twarzy: boki twarzy, broda, wąsik (blond i jasny brąz). Po pierwszym zabiegu (po około 2 tygodniach) wypadło mi około 20-30% włosków. Mam nadzieje że za kilka miesiecy pozbędę się problemu. Pani wykonująca zabieg powiedziała że potrzebuję prawdopodobnie 6-10 zabiegow. Przy pierwszej wizycie Pani obejrzała owłosienie, skórę, i zrobiła darmowy test na skórze. Powiedziała mi również że z jej obserwacji i doświadczenia wąsik jest najtrudniej usunąć, szczególnie jeśli jest jasny.
Zabiegi mam planowane co 6 tygodni. Podczas zabiegu nie odczuwałam bólu, może tylko mały dyskomfort. Dodam że 5 lat wcześniej miałam 10 zabiegów IPL i niestety rezultatów nie było prawie żadnych. Uważam tamten czas i pieniądze za stracone.
Do tej pory stosowałam depilację woskiem i pastą cukrową. Paste cukrową stosuje nandal na nogi bikini i paszki, ale jeśli laser okaże się skuteczny, to zdecyduje się na laserowa depilację pach.
emiphant jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:04   #1895
funkyourself
Raczkowanie

pytanie odnośnie Pani Małgosi chodzi mi o jej klinikę, jest kilka depi clinicow w warszawie z tego co sie orientuję, moglby ktoś podać stronę www jej kliniki?
funkyourself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 22:19   #1896
Adrianna94
Raczkowanie

Dziewczyny, pytania związane z depilacją laserową możecie zadawać tutaj: http://czekoada.blogspot.com/2013/09...a-pytania.html Jutro będę miała okazję dowiedzieć się wszystkiego od eksperta
Stary 2013-09-17, 12:17   #1897
ZanetaKania
Przyczajenie

Dziewczyny, a jak sprawa wygląda z trwałością efektów epilacji? Jedni twierdzą, że spokój jest na długie lata, a inni, że zabiegi trzeba powtarzać 1-2 razy w roku. Do tego są różne sprzęty i nie wiadomo na co się decydować...
ZanetaKania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 16:34   #1898
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Dziewczyny (i chłopaki), a czy ktoś z Was miał do czynienia z laserem diodowym Soprano XL? Akurat znalazłam na grouponie korzystną promocję na 3 zabiegi depilacji na całe nogi właśnie tym laserem i zastanawiam się nad kupnem...

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 16:39   #1899
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez ZanetaKania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sprawa wygląda z trwałością efektów epilacji? Jedni twierdzą, że spokój jest na długie lata, a inni, że zabiegi trzeba powtarzać 1-2 razy w roku. Do tego są różne sprzęty i nie wiadomo na co się decydować...
....
to sprawa bardzo indywidualna i wiele zależy od hormonów... nie da się generalizować..

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 15:36   #1900
anafora12345
Rozeznanie

Witam czy ktoś może korzystał z Instytutu urody Casolla w Poznaniu ?? A może macie jakieś godne polecenia i czy mają jakieś promocje ? Chodzi mi o laser lightsheer duet
Stary 2013-09-21, 17:57   #1901
Ruda_kita
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ruda_kita Pokaż wiadomość
Ta Jesienna promocja -50% w Depiclinic obejmuje tylko jeden zabieg?Ona chyba wcześniej była tylko do września a teraz jest do listopada
wie ktoś?
Dowiedziałam sie że moge ponownie skorzystać z promocji
Taka na marginesie jestem bardzo zadowolona z efektów.Mam wrażenie ze wypadło więcej niż 30 % włosów.Jestem gładka i mam tyko u góry kilka pojedynczych włosków
Gorzej tylko tam gdzie skóra ma ciemniejszy koloryt ( w środku)
Tam efekty były mizerne
Czekam az odrosną ale ciągle to co odrasta to wypada

TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 19:44   #1902
funkyourself
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
pytanie odnośnie Pani Małgosi chodzi mi o jej klinikę, jest kilka depi clinicow w warszawie z tego co sie orientuję, moglby ktoś podać stronę www jej kliniki?
ponawiam pytanie! nie musi być na forum, będę wdzięczna jeżeli ktoś napisze mi PW
funkyourself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:56   #1903
Ruda_kita
Zakorzenienie

wysłałam odp

TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 23:02   #1904
margaretiss
Raczkowanie

Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś kto będzie mógł udzielić odpowiedzi na moje pytania.

Znalazłam na grouponie ciekawą propozycję 3 zabiegów laserem Light Sheer. Wiem, że to dobry laser, ale zastawiam się czy jeżeli przerwę depilację po tych 3 zabiegach to czy będzie ona skuteczna? tzn. jeżeli podczas tych depilacji usunie się np.50% mojego owłosienia to potem po prostu pozostałe 50% będzie odrastało czy wszystko zacznie odrastać od nowa?

I drugie pytanie. Czy zawsze trzeba wykonywać zabiegi w określonej odległości od siebie? czy muszą być one regularne? Pytam, bo chciałabym wykupić groupon w innym mieście, a wiem, że tylko w poszczególne weekendy będę mogła ich odwiedzać.
Stary 2013-09-23, 14:27   #1905
malaga123
BAN stały

Hej ja jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej na łydki w salonie Prestige w Katowicach. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, pani Ilona jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Salon profesjonalny, nastawiony bardziej na klienta niż na kasę. Wicie może jak długo muszę czekać żeby zobaczyć efekty? Jak to było w waszym przypadku?
malaga123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 14:32   #1906
dark01
Zakorzenienie

...
cały wątek jest o tym własnie,proponuje poczytać.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2013-09-25, 21:22   #1907
Skrzacik3
Raczkowanie

Trzeba powoli szykować się na zabiegi...

Cytat:
Napisane przez Quietly92 Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku
W czwartek byłam na pierwszym zabiegu, usuwam włoski z brody. Gabinet należy do pani dermatolog, do której chodzę od lat, więc liczę na skuteczność. Kolejną wizytę mam za 4 tygodnie. Do pierwszej słabo się przygotowałam, bo tylko pare dni nie wyrywałam włosków. Póki co zauwazyłam, że rosną wolniej.
Zapłaciłam 200zł.
Będę do was zaglądać )
W jakim mieście?
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 15:06   #1908
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

No i zaliczyłam dzisiaj 4 zabieg LSherem
Generalnie lajtowo, w porówaniu do pierwszego i drugiego to nic nie bolało, co najwyżej na głebokim bikini zakłuło nieco. Nawet nie trzeba było kompresu, a pani się pytała co chwile czy aby na pewno i była pełna podziwu, bo ona na razie zrobiła sobie raz pachy i ma dość
Btw znowu nowa Pani doszła. Bardzo delikatnie zajmuje się depilacją.
Umówiłam się za 2 miesiace na ostatnie bikini i pachy oraz zaczynam łydki i kolana
Pytałam się ja to jest, jesli po 5 sesjach odrosna włosy na głebokim bikini lub pod pachami, powiedziano mi, ze jesli uznam ze włosów jest za dużo, to mogę przyjsc na szósty zabieg przy czym czasowo mogę to zrobić za kolejne 2 miesiace od konca 5 zabiegu albo i po poł roku, czy tez i roku. Sama jestem ciekawa, czy 5 sesji wystarczy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-09-26, 18:42   #1909
chika8
Przyczajenie

Witam!
Faktycznie pierwszy zabieg jest bolesny.Na szczęście z bikini już finiszuje(słyszałam,że jest najgorsze).Teraz zbieram siły na paszki
chika8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 18:49   #1910
annnia85
Raczkowanie

Dziewczyny, jako ze temat walki z owlosieniem jest mi bliski dorzuce kilka swoich spostrzen i doswiadczen z depilacji laserowej. Kiedys robilam zabiegi depilacji na laserze light sheer et (podobno starszy typ) bolalo jak pieron i jak raz zdecydowalam sie na depilacje bikini to w momecnie zabiegu widzialam wszystkie gwiazdy i myslalam ze uciekne z fotela oczko.gif szczesliwie wytrzymalam do konca. Efekty byly nie powiem nie mniej jednak ze wzgledu na bol nie zdecydowalam sie kontynuowac przygody. Jakis czas temu stwierdzialam ze trzeba pomimo strachu powrocic do depilacji i szczesliwie natknelam w dermed w krakowie na bezbolesny laser light sheer duet - i faktycznie pomimo tego ze obawialam sie ze bedzie bolec
zabieg byl szybki i bezbolesny i co najwazniejsze sa fajne efekty Wiec nie martwicie sie bo jest wyjscie dla wszystkich, ktore dotychczas tylko piszczaly na fotelu
annnia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 09:23   #1911
justify4
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez margaretiss Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś kto będzie mógł udzielić odpowiedzi na moje pytania.

Znalazłam na grouponie ciekawą propozycję 3 zabiegów laserem Light Sheer. Wiem, że to dobry laser, ale zastawiam się czy jeżeli przerwę depilację po tych 3 zabiegach to czy będzie ona skuteczna? tzn. jeżeli podczas tych depilacji usunie się np.50% mojego owłosienia to potem po prostu pozostałe 50% będzie odrastało czy wszystko zacznie odrastać od nowa?

I drugie pytanie. Czy zawsze trzeba wykonywać zabiegi w określonej odległości od siebie? czy muszą być one regularne? Pytam, bo chciałabym wykupić groupon w innym mieście, a wiem, że tylko w poszczególne weekendy będę mogła ich odwiedzać.
Light Sheer jest mega skutecznym laserem - myślę, że po 3 zabiagach będziesz miala fajne efekty wszystko zależy od grubości, koloru włosów i tego, jakie metody wcześniej stosowałaś. Ten laser na stałe niszczy mieszki włosowe, więc nie ma obaw, że to, czego się pozbyłaś Ci odrośnie.
Jednak ja nie polecam korzystanie z Groupon przy takich zabiegach - przeważnie ustawiane są niższe parametry, przez co zabiegów potrzeba więcej
Zabiegi przeważnie robi się co 6-8-10 tygodni - częściej chyba nie ma sensu, bo włosy muszą być w fazie wzrostu, żeby był efekt
justify4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 10:46   #1912
ZanetaKania
Przyczajenie

W końcu za namową koleżanki (wiadomo, że miejsce z polecenia wydaja się być bezpieczniejsze od innych) skusiłam się na łydki, bikini i pachy E-Lightem. Naprawdę nie było źle Duży plus miejsca w którym byłam (ścisłe centrum Wawy) to duży rozmiar głowicy czyli 1,5cm x 5cm, więc ilość błysków którą trzeba znieść jest dużo mniejsza niż standardowo. Obsługa też bardzo kompetentna i miła, uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. O efektach napiszę później, gdy włoski wypadną, a potrzeba im na to jeszcze około 7 dni
ZanetaKania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 21:29   #1913
chika8
Przyczajenie

Hej!
Moja koleżanka robiła depilację lightsheerem z grouponu.
Zabieg na łydkach trwał 20min.Kosmetyczka do której chodze mówiła,że łydki robi się 2godz.
Lepiej chyba iść do sprawdzonego miejsca niż na kiepski zabieg.
chika8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 21:42   #1914
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez chika8 Pokaż wiadomość
Hej!
Moja koleżanka robiła depilację lightsheerem z grouponu.
Zabieg na łydkach trwał 20min.Kosmetyczka do której chodze mówiła,że łydki robi się 2godz.
Lepiej chyba iść do sprawdzonego miejsca niż na kiepski zabieg.
To wiadomo, dlatego tez ten wątek jest m.inn. po to, aby wiedzieć, gdzie warto iść
Dla mnie groupony to kompletne nieporozumienie. Nabijanie ludzi w butelke, którzy chca wierzyć, ze za poł darmo dostaną coś porządnego,a tak naprawde to 2 razy straca na tym.

Ale 20 minut łydki...chyba krasnala

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-09-29 o 21:44
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2013-09-29, 21:48   #1915
hania_k
Raczkowanie

Depiclinic i Pani Małgosia jest jedna w Warszawie , ja po wakacjach odczekałam i zaczynam robić przedramiona. I dziewczyny zszokowałam się ceną, mają teraz dni otwarte i można zrobić całą serię zabiegów po 155 za zabieg a kolejna partia tylko 100. Szczerze polecam, jak już nie jeden raz to robiłam, ten gabinet poprostu jest super.
Ciekawostka, w wakacje byłam w Hiszpanii i nie wyobrażacie sobie jakie było moje zdziwienie że w aptece tam emla jest bez recepty i jest tańsza niż u nas kupiłam sobie 3 sztuki. Jestem ciekawa kiedy u nasz w kraju gdzie na zachodzie myślą że po ulicach biegają niedźwiedzie będzie tak samo
hania_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:15   #1916
madagra
Przyczajenie

Dziewczyny potrzebuję waszej opini odnośnie zaabiegu. Najbliższy, juz 4-ty mam w najbliższy czwartek. Od ostatniegu zabiegu, dodam bikini upłynęło 6 tyg. ale włosy do tej pory nie odrosły. Po zabiegu włosy wypadły oczywiście. Czy Wy z własnego doświadczenia odwołałybyście zabieg i przeniosły na późniejszy termin?
madagra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 15:11   #1917
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madagra Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję waszej opini odnośnie zaabiegu. Najbliższy, juz 4-ty mam w najbliższy czwartek. Od ostatniegu zabiegu, dodam bikini upłynęło 6 tyg. ale włosy do tej pory nie odrosły. Po zabiegu włosy wypadły oczywiście. Czy Wy z własnego doświadczenia odwołałybyście zabieg i przeniosły na późniejszy termin?
...
jak nie odrosły,nie przebijaja na powierzchnie,to jasne,mozna przesunąc zabieg....te przerwy w zabiegach dobiera sie tak naprawde indywidualnie w zaleznosci od tempa odrastania włosów.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2013-09-30, 16:14   #1918
madagra
Przyczajenie

Mogę zauważyć, że pod skórą ten włos jest juz widoczny, ale nadal przez skórę się nie przebił. Nie zrozum mnie źle, nie jest to wina braku złuszczania, peelingów. Po prostu jeszcze nie odrósł.
Stary 2013-09-30, 22:08   #1919
dark01
Zakorzenienie

możesz poczekac jeszcze z tydzień

wizażowo&pazurkowo
Stary 2013-09-30, 22:15   #1920
madagra
Przyczajenie

Dzięki śliczne za opinię.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
agno
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości