Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 73 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-02-01, 16:15   #2161
Trigoriana
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny, po waszych opiniach na temat depilacji laserowej zdecydowałam się w końcu . Jestem z Olsztyna, czy mogłybyście polecić jakiś gabinet ? wyszukałam Chimera, Epi-Centrum czy Klinika Dermo-urody, któryś jest wart polecenia? z tego co piszecie to miejsce ma znaczenie, więc błagam o pomoc
Trigoriana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:03   #2162
kama19
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny mam pytanie do tych bardziej doświadczony w depilacji laserowej Czy mogłybyscie sie wypowiedziec, ile zabiegów wal było potrzeba do uzyskania idealnej gładkości na depilowanej czesci ciała? Chciałabym się zorientować, ile statystycznie najczęściej zabiegów należy zrobić aby uzyskać ten idealny efekt, bo niestety salony zazwyczaj piszą i obiecują, że po 3 zabiegach już mozemy byc idealnie......a najczęsciej chyba te 3 zabiegi to za mało...?
Ja jetsem po kilku zabiegach na rozne czesci ciała i sprawa wygląda następująco:

1. Pachy - 3 zabiegi wystarczyły jest idealna gładkosc
2. Bikini - 3 zabiegi mam za sobą....ale cos mi sie wydaje, że jeszcze ze 2 kolejne przede mna
3. Łydki - 2 zabiegi za mna i chyba 3 zabieg bedzie juz ostatni
4. Uda - 2 zabiegi za mna i chyba 2 przede mna

Tak tylko na marginesie dodam jeszcze, że jestem szatynką i cere mam jasna a włoski ciemne

Edytowane przez kama19
Czas edycji: 2014-02-02 o 11:04
kama19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:09   #2163
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez kama19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do tych bardziej doświadczony w depilacji laserowej Czy mogłybyscie sie wypowiedziec, ile zabiegów wal było potrzeba do uzyskania idealnej gładkości na depilowanej czesci ciała? Chciałabym się zorientować, ile statystycznie najczęściej zabiegów należy zrobić aby uzyskać ten idealny efekt, bo niestety salony zazwyczaj piszą i obiecują, że po 3 zabiegach już mozemy byc idealnie......a najczęsciej chyba te 3 zabiegi to za mało...?
Ja jetsem po kilku zabiegach na rozne czesci ciała i sprawa wygląda następująco:

1. Pachy - 3 zabiegi wystarczyły jest idealna gładkosc
2. Bikini - 3 zabiegi mam za sobą....ale cos mi sie wydaje, że jeszcze ze 2 kolejne przede mna
3. Łydki - 2 zabiegi za mna i chyba 3 zabieg bedzie juz ostatni
4. Uda - 2 zabiegi za mna i chyba 2 przede mna

Tak tylko na marginesie dodam jeszcze, że jestem szatynką i cere mam jasna a włoski ciemne
...
zalezy u kogo...ale tak z 6 moim zdaniem.... 3 -nierealne raczej

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:43   #2164
kama19
Raczkowanie

dark01 a powiedz proszę, te 6 razy to na której części ciała miałas robiony laser?i jaka masz cere, kolor włosków?
Stary 2014-02-02, 12:30   #2165
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
dark01 a powiedz proszę, te 6 razy to na której części ciała miałas robiony laser?i jaka masz cere, kolor włosków?
...
wyciągnełam srednią z zabiegów dziewczyn z forum.... bo tak naprawdę wiele czynników trzeba brac pod uwagę jeżeli chodzi o efektywnosc...no i tak uśredniłam do 6...nie pamiętam aby po 3 ktoś miał idealny efekt...

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-02-02, 12:56   #2166
kama19
Raczkowanie

Ja wiem , że to ile zabiegów wystarczy to w sumie zalezy od cech osobniczych i umiejetnosci kosmetyczki itp ale mimo wsyztsko, prosiłabym o odpowiedzi osób, które na własnym żywym organiźmie przeszły przez depilację laserową i doczekały się gładkiego efektu na konkretnej częsci ciała i ile zabiegów im potrzeba było do tego

Tak wiec prosiłabym o podzielenie sie własnymi doświadczeniami i efektami a nie uogólnienia i domysły
Stary 2014-02-02, 15:17   #2167
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wiem , że to ile zabiegów wystarczy to w sumie zalezy od cech osobniczych i umiejetnosci kosmetyczki itp ale mimo wsyztsko, prosiłabym o odpowiedzi osób, które na własnym żywym organiźmie przeszły przez depilację laserową i doczekały się gładkiego efektu na konkretnej częsci ciała i ile zabiegów im potrzeba było do tego

Tak wiec prosiłabym o podzielenie sie własnymi doświadczeniami i efektami a nie uogólnienia i domysły
.....
Słonce...ale cały wątek jest właśnie dokładnie o TYM...wystarczy poczytac.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-02-02, 16:18   #2168
kama19
Raczkowanie

jednak mimo wsyztsko nie znalazłam do tej pory w watku wszytskich interesujacych m nie informacji, wiec jak dla kogos nie bedzie problemem podzielenie sie swoimi doswiadczeniami to bede wdzieczna mysle , ze nei tylko m nie by sie przydało takie przypomnienie i podsumowanie
Stary 2014-02-06, 11:31   #2169
distriction
Przyczajenie

Dziewczyny powiedzcie mi czy te włosy, które mi wypadły (jestem 3 tyg. po vectusie, pierwszy zabieg) nie odrosną? Czy po prostu jest tak że wszystkie włosy po laserze wypadają i później część z nich odrasta? Bo mi prawie wszystkie włosy wypadły, część jeszcze wyłazi ze skóry np. jak pociągnę gąbką w kąpieli to wychodzą takie kikuty 1 mm gdyby one nie odrosły to starczyłoby mi chyba ze 2-3 zabiegi
distriction jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 12:57   #2170
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy te włosy, które mi wypadły (jestem 3 tyg. po vectusie, pierwszy zabieg) nie odrosną? Czy po prostu jest tak że wszystkie włosy po laserze wypadają i później część z nich odrasta? Bo mi prawie wszystkie włosy wypadły, część jeszcze wyłazi ze skóry np. jak pociągnę gąbką w kąpieli to wychodzą takie kikuty 1 mm gdyby one nie odrosły to starczyłoby mi chyba ze 2-3 zabiegi
tak jak pogrubione
ok 1/3 wypada na stałe...reszta odrasta...ale to oczywiście jest bardzo indywidualna sprawa
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 18:47   #2171
Tinka*
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny!

Nurtuje mnie jedno pytanie a nie mogę znaleźć odpowiedzi na nie ani w googlach ani na wizażu.

Robiłam dotychczas zabiegi Light Sheer'em ale kusi mnie zabieg laserem diodowym Depi Light II. Czy ktoś zna, miał lub słyszał coś o tym laserze? Czy jest on porównywalny?

Tinka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 20:33   #2172
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Nurtuje mnie jedno pytanie a nie mogę znaleźć odpowiedzi na nie ani w googlach ani na wizażu.

Robiłam dotychczas zabiegi Light Sheer'em ale kusi mnie zabieg laserem diodowym Depi Light II. Czy ktoś zna, miał lub słyszał coś o tym laserze? Czy jest on porównywalny?
,,,
no ale LS jest uważany za najskuteczniejszy to po co zmieniać....jak juz działasz jednym typem to lepiej kontynuować

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-02-16, 19:45   #2173
Tinka*
Wtajemniczenie

Cena mnie kusi, dlatego.
Jest salon ktory ma teraz dobre znizki, dlatego pytam

Stary 2014-02-16, 21:20   #2174
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

ja miałam robione tym laserem pachy pierwszy raz
i uważam że niczym nie różni się od light sheera
tak samo boli, tak samo to wszystko wygląda, tak samo włoski wypadają ...
Stary 2014-02-18, 15:07   #2175
wika2211
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!Może orientujecie się co się stało z salonem kosmetycznym na Smolnej 38 w Warszawie?Studio Laser bodajże się nazywał. Chodziłam tam ponad 2 lata temu i bardzo mi się podobało=były efekty. Chciałam się niedawno zapisać na zabieg przypominający, a się okazało, że ani salonu, ani telefony nie działają///
wika2211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 21:04   #2176
Tinka*
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ja miałam robione tym laserem pachy pierwszy raz
i uważam że niczym nie różni się od light sheera
tak samo boli, tak samo to wszystko wygląda, tak samo włoski wypadają ...

Dziekuje za odpowiedz

Stary 2014-02-20, 22:35   #2177
Adrianna94
Raczkowanie

Dzisiaj byłam drugi raz na depilacji bikini i dowiedziałam się, że jeśli na zabieg przyjdą nowe kobitki, z mojego polecenia, dostaną 50 zł zniżki i ja otrzymam 50 zl na kolejny zabieg. Jeśli któraś z Was jest chętna, to zapraszam do salonów epilira. Mój kod polecający to 289F27FE Po pierwszej depilacji napisałam na logu post: http://czekoada.blogspot.com/2013/09...a-epilira.html zapraszam i polecam salony epilira
Stary 2014-02-20, 22:39   #2178
Shazney
Zakorzenienie

W końcu i ja idę na depilację - jutro mój pierwszy raz . Trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że pozbędę się tych koszmarnych włosów.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 10:43   #2179
Katka_krk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
W końcu i ja idę na depilację - jutro mój pierwszy raz . Trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że pozbędę się tych koszmarnych włosów.
Jaką część ciała będziesz robić?

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 20:28   #2180
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Jaką część ciała będziesz robić?
Robiłam nogi, bikini i pachy - wszystko od razu. Nie ukrywam, bolało, i miejscami naprawdę konkretnie, ale wytrzymałam i jestem szczęśliwa, że pierwszy zabieg już za mną

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 11:24   #2181
Lena_94
Zadomowienie

Dziś był mój pierwszy raz byłam na Vectusie, miały być pachy i bikini ale ze względu na podrażenia które sobie sama zafundowałan skończyło się tylko na pachach. "Strzelanie" było odczuwalne, trochę mi przeszkadzał zapach ale poza tym bez większych problemów.
Może i dobrze że bez bikini, przynajmniej będę mieć znieczulenie następnym razem( szanowna pani na recepcji zapomniała o tym wspomnieć jak się zapisywałam,grrr).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-02-22, 19:29   #2182
parisienka90
Raczkowanie

Ja również jestem po pierwszej depilacji już od ponad miesiąca Teraz czekam na kolejny zabieg, który mi wyznaczono na koniec kwietnia Męczyłam się od dłuższego czasu z owłosieniem wokół brodawek - niby kilka-kilkanaście włosków, a skutecznie potrafiło zdołować i odebrać pewność siebie....
Tak więc, jestem po pierwszym zabiegu i i teraz (po jakiś 5 tygodniach od zabiegu) odrosło mi jakies 80% włosków (choć na jednej piersi o wiele mniej), ale są duuuuuużo cieńsze i i nie są już tak widoczne jak wcześniej...Powiem szczerze, że na początku się trochę zmartwiłam, bo jakieś 3-4tygodnie było tam zupełnie gładko, ale wiem, że to jest naturalny proces no i widząc, że nie są to już tak samo czarne i mocne włoski jak były czuję ulgę W ogole zachęcona efektami po tygodniu od tego zabiegu zdecydowałam się też na wąsik, nie miałam nigdy jakoś strasznie widocznego, ale kilka włosków nad kącikami ust jednak było (widocznych z bliska i pod światło), przez wiele lat nic z tym nie robiłam, ale ostatnio zaczęło mi przeszkadzać i kilkukrotnie depilowałam woskiem u kosmetyczki. Zmeczona jednak chodzeniem co 3 tygodnie (chodzi głównie o czas, w sumie fundusze na dłuższą metę też) zdecydowałam się na laser. Pani, ktora wykonywala mi zabieg przestrzegla mnie, że mogę nie osiągnąć spektakularnych efektów, bo włoski nie są mocne, są też cienkie i przemieszane (cienkie i jasne), ale zdecydowałam się zaryzykować Na razie po 4 tygodniach widzę, że coś mi tam chyba zaczyna odrastać, nie są ani ciensze ani mocniejsze i mam nadzieje, że gorzej nie będzie... wiem, że pewnie będę potrzebowała jeszcze 3 może 4 zabiegów, ale pewnie jeszcze podzielę się z Wami wrażeniami
Jeśli chodzi o bol, to był na prawdę znośny, po opiniach przeczytanych w Internecie spodziewałam się jakiejś strasznej katorgii, ale było to do przeżycia - dla mnie nie bardziej bolesne niż wosk, a jednak są to miejsca wrażliwe (górna warga i brodawki piersiowe). Po wąsiku miałam dośc duże zaczerwienienie, które mi ustąpiło po 2 dniach...na brodawkach lekkie zaczerwienienie, które zeszło po kilku godzinach.
Zabiegi wykonuję laserem Light Sheer Duet, w Estetice w Krakowie zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na różnych forach na ich temat. Jeśli któraś z Was miałaby podobne doświadczenia lub jakieś pytania/wątpliwosci, chętnie się nimi podzielę na priv lub tutaj

Pozdrawiam ))
parisienka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 09:51   #2183
Marynia19
Raczkowanie

Hej Dziewczyny,

Pytanie do Wrocławianek

Czy któraś z was poleca gabinet na ul. Górnickiego Diamond Beauty Spa?

Są tam duże promocje i zastanawsiam się czy tam nie pójść... Mam inne sprawdzone gabinety, ale tutaj cena jest jednak dużo niższa....

dzięki
Marynia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 10:35   #2184
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Pytanie do Wrocławianek

Czy któraś z was poleca gabinet na ul. Górnickiego Diamond Beauty Spa?

Są tam duże promocje i zastanawsiam się czy tam nie pójść... Mam inne sprawdzone gabinety, ale tutaj cena jest jednak dużo niższa....

dzięki
A jaki tam maja laser?
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:00   #2185
Marynia19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
A jaki tam maja laser?
Jest napisane że laser diodowy.

Na inny bym się nie zdecydowała.
Marynia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 12:23   #2186
Adrianna94
Raczkowanie

Jestem bardzo zadowolona z depilacji w epilira, wszystko opisałam na blogu, więc proszę tego nie traktować jako spam, po prostu tam przedstawiłam wszystko bardzo szczegółowo, więc zapraszam zainteresowanych http://czekoada.blogspot.com/2014/02...-medycyna.html Mam też kod rabatowy, dzięki któremu możecie zapłacić za zabieg 50 zł mniej.
Stary 2014-03-05, 09:51   #2187
majeranekoregano
BAN stały

ilość zabiegów to chyba sprawa indywidualna, czasem trzeba więcej czasem mniej, ale jak dla mnie to i tak taka depilacja jest jednym z lepszych sposobów, żeby się pozbyć włosów. Nie ma potem problemu.
majeranekoregano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:27   #2188
Skrzacik3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Moja kosmetyczka, do ktorej chodze zaproponowala mi zabieg usuwania wasika laserem. Ponoc niedlugo maja miec taka mozliwosc u siebie w gabinecie.
O co zapytac na poczatku?
O rodzaj lasera? O ilosc zabiegow?
Szczerze mówiąc to warto poczytać cały wątek. hihihih Ten i ten stary Ja przeczytałam i jestem na bieżąco

Kosmetyczka może Ci powiedzieć, że 3 zabiegi mogą wystarczyć -taki standarcik, lecz nie wierz w to. To jest naprawdę kwestia indywidualna, a większość z nas potrzebuje więcej zabiegów niż 3. Dużo daje moc (ale to poniżej).

Pytaj na pewno co możesz, a czego nie. (Czyli np nie wolno wyciągać włosków, same mają wypaść. Golić możesz.) i jakieś takie inne nurtujące Cię pytania. Nawet bzdurne. Masz prawo pytać.

Laser... na pewno powinnaś wiedzieć jakim masz robione. Ja zaczęłam w tamtym roku przed wakacjami w jednym salonie, teraz robię w innym mieście i dostałam kartkę z nazwą lasera, i takimi małymi pierdołami z którymi miałam się zapoznać i to podpisać (jego moc, wiązka...) -byłam bardzo zdziwiona i zadowolona.

Nie opal sobie buzi i nie rób peelingu (tylko nie wiem ile przed) !!
Nie smaruj żadną maścią z retinolem (witaminą A), antybiotykiem... są różne terminy w zależności od salonów. Poczytaj na stronach salonów przeciwwskazania. Wstrzymaj się minimum 2 tyg, a najlepiej miesiąc bądź więcej

Rok temu miałam robiony wąsik laserem Light Sheer (L?) z końcówką chłodzącą -moc 33J, 34J.
Uczucie: jakby ktoś Cię igiełkami kuł. Do zniesienia, bólu nie ma.
Pani dr dermatolog po zakończeniu zaczerwienienia smarowała mi kremem z fluidem (maścią? nie pamiętam już) i szczerze mówiąc po zabiegu chodziłam i załatwiałam sprawy na mieście. Nic nie było widać. Nic nie czułam za bardzo. Wiem tylko że "górna warga" jak to inaczej na wąsik w gabinecie mówią niektórzy, była taka dziwna w dotyku i czuciu.
Miałam przerwę- niecałe 5 i 6 tyg. Te 5 tyg to za mało, lecz ze względu na mój przyjazd tylko wtedy mi pasowało.
Efekt: faktycznie przerzedziły mi się troszkę, z jednej strony zauważam większe braki.

(Light Sheer XC?)Teraz miałam tak jak powinnam mieć: Miałam próbę. Czekałam równe 15 minut na reakcję. Robione miałam mocą 36J. I bez końcówki chłodzącej + skóra była zimna, bo na dworze nie jest za ciepło... lecz
Dziewczyny, przyznaje... Końcówka chłodząca daje więcej ulgi niż przyłożenie zimnego okładu chwile przed... Mimo różnicy w mocy 2J, naprawdę... tak bym tego nie odczuła.
Moje oczy wrażliwe się zrobiły i za każdym strzałem czułam, że chcą być mokre. Ale wytrzymałam (Zastanawiam się jakie znaczenie mogło mieć: przykładanie języka od wewnątrz w miejscu strzału... -miałam tak w pierwszym gabinecie)
Po miałam przejechane chyba panthenolem. Bardzo rozgrzana skóra. Dziwne uczucie. Skóra strasznie zaczerwieniona szczególnie dziwnie to wyglądało z jednej strony. Dobrze, że zimno na dworze to skryłam się pod szalikiem Ale nie mogłam wytrzymać i posmarowałam się moim kremem 50+, przyznam że ulgę poczułam dużą.
Górna warga też była dziwna w dotyku i czuciu. Zaczerwienienie zeszło mi przez noc. Następnego dnia cośtam może było widać. Ale to też będzie kwestią indywidualną.
Dlatego radzę zrób sobie depilacje wąsika przed jakimś wolnym dniem, weekendem

Dlatego widzisz. Moc jest bardzo ważna. Ja mam cerę jasną. Włoski ciemne, więc jak to pani kosmetyczka powiedziała: na buzi możemy szaleć z mocą. To podejście bardzo mi się spodobało. Ważny jest odstęp czasowy. Minimum 6 tyg. Wcześniej nie rób -szkoda pieniążków. Na zbyt małą moc nie zgadzaj się. No chyba ze masz ciemniejszą karnację, to nie wiem... Ja mam 36J, ale ktoś tutaj pisał i o mocy 39J. O efektach końcowych na razie nie mogę nic powiedzieć.

Cytat:
jednak mimo wsyztsko nie znalazłam do tej pory w watku wszytskich interesujacych m nie informacji, wiec jak dla kogos nie bedzie problemem podzielenie sie swoimi doswiadczeniami to bede wdzieczna mysle , ze nei tylko m nie by sie przydało takie przypomnienie i podsumowanie
Mnie się wydaje, że jednak z Twojej strony było wielkie lenistwo. Dziewczyny pisały jaką moc miały i ile zabiegów.
Więc dark01 ma racje!
Jednak prawda jest taka, że niektóre z nas pisząc o swoich odczuciach po depilacji, nie piszą jaką moc miała. Albo pisały już dawno temu. Niektóre już się wykruszyły, bo są zadowolone z efektu i nie mają co pisać. Dlatego ciężej Ci się dokopać.
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:14   #2189
Ajm91
Raczkowanie

Byłam 3.03 na pierwszym zabiegu (pachy + łydki) i na kolejny zabieg kazano mi przyjść 31.03

Piszecie tutaj, że przerwa powinna wynosić minimum 6 tyg. W takim razie powinnam to przełożyć czy iść na wyznaczony termin?
Stary 2014-03-06, 11:27   #2190
Katka_krk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Byłam 3.03 na pierwszym zabiegu (pachy + łydki) i na kolejny zabieg kazano mi przyjść 31.03

Piszecie tutaj, że przerwa powinna wynosić minimum 6 tyg. W takim razie powinnam to przełożyć czy iść na wyznaczony termin?
Na pachy i lydki po miesiącu? Ja w gabinecie w ktorym robie lydki mam co 8 tygodni. Moze w gabinecie w ktorym robilas zabieg pomylili sie jak wyznaczali ci termin? Jakim laserem robisz depilacje?

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości