Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 77 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-28, 17:19   #2281
parisienka90
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Zaczynam żałować że się zapisałam myślałam że jednorazowe majtki ala spodenki to standard (koleżanka w takich miała depilację), a widzę że nie, wstydzę się tak po prostu rozkraczyć zwłaszcza że nie jestem zadowolona z mojego wyglądu "tam"
Pozwolę się trochę wtrącić do dyskusji. W prawdzie nie miałam wykonywanej depilacji laserowej na bikini i z jednej strony odrobinę rozumiem Twoje obawy i wątpliwości, ale z drugiej strony trochę się Tobie dziwię. Skoro zdecydowałaś się na depilację tej strefy to jak to sobie wyobrażasz bez "rozkraczenia" się?

Przecież dla tych kobiet, które wykonują takie zabiegi to część ciała jak każda inna i zaręczam Ci, że na pewno na nich nie robi to żadnego "wrażenia", a ty nie będziesz pierwszą osoba, którą będą w takim "stanie" oglądać Tym bardziej na plus jest to, że raczej mężczyźni w takich salonach nie pracują, tylko kobiety, więc przynajmniej unikniesz takiej niezręczności
Skoro nie jesteś zadowolona z wyglądu tej strefy, to chyba właśnie po to tam idziesz, żeby to zmienić prawda?

A jak chodzisz do gina to też tak się przejmujesz? Przecież to ich praca, a Ty czego masz się wstydzić, własnego ciała? Wstydzić to się powinno jak się kradnie...
To jest zupełnie ludzka rzecz i chyba głupio byłoby ryzykować z takiego zabiegu z tak błahego powodu!Teraz się trochę "przemęczysz", może będziesz na początku nieco skrępowana, ale pomyśl o efektach jakie mozesz mieć

Ja sama miałam depilację na dość "wstydliwej" okolicy, bo na brodawkach sutkowych...i też początkowo czułam lekkie skepowanie, bo musiałam to pokazać aż trzem - bądz co bądź - obcym kobietom, a i sama nie lubię tego oglądać.Tyle, że to skrępowanie trwało może max. minutę bo ja zawsze w takich sytuacjach tłumaczę sobie, że to ich zawód i dla nich absolutna norma Uszy do góry i zastanów się jeszcze czy warto ryzykować z takiego powodu...? Myślę, że chyba nie

A w ostateczności może najlepiej zadzwon do salonu i spytaj jak dokladnie będzie ten zabieg wyglądał itp. Będziesz przynajmniej wiedziała czego się spodziewać

Pozdrawiam!
parisienka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 22:18   #2282
Bettina_
Wtajemniczenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Distriction ja miałam robione w 3 różnch salonach bikini głębokie razem ze szparą i naprawdę jest różnie, raz dają od razu a innym razem pytają czy chce w majteczach czy bez

potrafią to robić z majtkami bo sobie Pani odsuwa część gdzie są wargi i tyle

Możesz sobie kupić takie jednorazowe majteczki - stringi, takich ala spodenki nie spotkałam

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

co do szpary międzypośladkowej to ja kładę się na brzuchu a Pani sobie "odsuwa" pośladek i szczela
czytałam gdzieś tu na wątku że czasem to robią w pozycji "na pieska"
Stary 2014-03-29, 16:56   #2283
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Zaczynam żałować że się zapisałam myślałam że jednorazowe majtki ala spodenki to standard (koleżanka w takich miała depilację), a widzę że nie, wstydzę się tak po prostu rozkraczyć zwłaszcza że nie jestem zadowolona z mojego wyglądu "tam"
Eee tam, nie przejmuj się tak. Tak jak dziewczyny radzą możesz zadzwonić do salonu i zapytać, jak ten zabieg u nich wygląda. Zapytaj wtedy o te jednorazowe stringi, czy są albo czy możesz wziąć swoje.

I to nie jest takie straszne jak się wydaje - ja nie musiałam się 'rozkraczać', po prostu lekko odchylasz nogi i tyle. Przecież kosmetyczka wykonuje takie zabiegi często, więc dla niej to nie jest wielka sprawa. Jeśli zachowuje się higienę (co jest oczywistą sprawą), to naprawdę to nic strasznego.

Więc odwagi i zobaczysz, że przed kolejnym zabiegiem będziesz się śmiała z tych obaw

PS. nigdy nie słyszałam o 'jednorazowych spodenkach' na taki zabieg, tylko ewentualnie o stringach. Przecież to by było strasznie niepraktyczne...

Edytowane przez zlooosnica89
Czas edycji: 2014-03-29 o 16:58
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 16:46   #2284
kamcia1611
Raczkowanie

Ja ze swojej strony nie polecam Ars Estetica we Wrocławiu, zabiegi wykonywane na szybcika, mało dokładnie, po 6 zabiegach na pachy i bikini zostało mi sporo włosków

Teraz chodzę na nogi do laser delux we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona! Pani wykonuje zabieg dość długo (ponad 3 godziny) ale naprawdę dokładnie
kamcia1611 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 09:46   #2285
distriction
Przyczajenie

Pierwszy zabieg brazylijskiego bikini za mną Faktycznie nie ma się czym stresować, owszem jest lekki wstyd ale po chwili mija bo człowiek skupia się na bólu powiem szczerze że spodziewałam się mniejszego bólu, ale aż podskakiwałam przy strzałach, tak czy inaczej przeżyłam. Teraz czekam na efekty.
distriction jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 23:40   #2286
soleil1985
Raczkowanie

Witam, po pozbyciu się owłosienia z łydek laserem LS, zdecydowałam się na bikini, tym razem wybrałam Vectus w MediDerm. Bolało jak to laser, ale muszę przyznać, że spodziewałam się większego bólu w tym rejonie. Już się nie mogę doczekać następnej wizyty
soleil1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 09:01   #2287
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Witam, po pozbyciu się owłosienia z łydek laserem LS, zdecydowałam się na bikini, tym razem wybrałam Vectus w MediDerm. Bolało jak to laser, ale muszę przyznać, że spodziewałam się większego bólu w tym rejonie. Już się nie mogę doczekać następnej wizyty
Jakie maja ceny? Wygooglowalam kliniki ziemlewski i w cenniku maja pakiet 4 zabiegow vectusem, bikini plus szpara za 1100zl, pojedynczy zabieg 350zl to dobra okazja?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 20:51   #2288
soleil1985
Raczkowanie

Wydaję mi się, że to dobra okazja, ja za głębokie bikini płaciłam 450zł.
soleil1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 21:37   #2289
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Pytanie tylko czy za te 350 jest głębokie bikini, bo w cenniku nazywa się to "bikini całość plus szczelina pośladkowa gratis"
RosesAreRed jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 08:48   #2290
satie
Raczkowanie

Hej, j A zdecydowalam sie na depilacje laserowa wasika i brody. Wczoraj byłam na konsultacji i pani kazala mi sie ogolic! Jestem przerażona troche... bo jak laser nie zadziała to co.. beda mi rosly grube wąsika? Tez tak mialyscie?

satie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 11:30   #2291
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
Hej, j A zdecydowalam sie na depilacje laserowa wasika i brody. Wczoraj byłam na konsultacji i pani kazala mi sie ogolic! Jestem przerażona troche... bo jak laser nie zadziała to co.. beda mi rosly grube wąsika? Tez tak mialyscie?
Jak ogolisz sobie raz przed zabiegiem to nie urosną Ci nagle grube wąsiska :P A jak depilowałaś to do tej pory?
Stary 2014-04-11, 19:59   #2292
satie
Raczkowanie

Wcale, czasem wybielałam sobie Sally Halsen, a na brodzie wyrywałam, ale mam golić nie raz a kilka razy. Więc na pewno się wzmocnią... Ogólnie mój wąsik tragiczny nie jest ale są takie małe czarne włoski które mnie rażą... za to broda to tragedia... wyrastają mi takie grube mocne włosy ;/

Stary 2014-04-11, 20:04   #2293
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
....
spokojnie,zadziała..trzeb a ogolić żeby nie poparzyć skóry

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 20:32   #2294
satie
Raczkowanie

pierwszy zabieg we wtorek o 19 :P ojojojjjj

Stary 2014-04-15, 20:04   #2295
satie
Raczkowanie

Ja już po pierwszym laserze

nie mogę doczekać się efektów miałam robiony wąsik i brodę... Bolało ale tragedii nie było

Stary 2014-04-16, 09:39   #2296
Skrzacik3
Raczkowanie

satie - > gratuluje, że dołączyłaś do nas ;-) Obyś potrzebowała jak najmniej zabiegów.
Przyznam, że zrobiłaś mały błąd, jak ja w ubiegłym roku -że dopiero teraz zdecydowałaś się zacząć serie zabiegów.
Chyba, że nie masz bezpośredniego kontaktu ze słońcem i nie będziesz musiała się pilnować i smarować co jakiś czas filtrem to jaknajbardziej OK. Przyznam, że da się ale uciążliwe jest to w sezonie który się nam zaczyna Mówię z doświadczenia.
Pisałaś o problemie golenia wąsika kilka razy, może właśnie chodzi o to aby się wzmocnił -by laser mógł je złapać, bo niektóre są za jasne? Wiem, że się boisz. Też się bałam. Co prawda staram się nie golić (ja nie miałam takiego 'polecenia').
Jeśli wcześniej nie goliłaś, to teraz nie ciesz się za wcześnie jak bardzo długo nie będą Ci odrastać włoski po zabiegu. Ja cieszyłam się takim gładkim efektem po- 3 i 5 tygodni. Co prawda najpierw myślałam że takie cuda... Ale włoski odrosły, potem też odrosły... Ale są słabsze i mniej ich faktycznie - mniej rzucają się w oczy.

parisienka90 - > miałaś już kolejny zabieg? Wspomniany miesiąc już mija. Chyba, że po świętach robisz Odezwij się i powiedz co i jak! Zainteresowana jestem.
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 20:42   #2297
satie
Raczkowanie

Mam mieć teraz 3 zabiegi a później po wakacjach. Krem z filtrem i dam rade. I tak całe dnie w pracy siedzę :P
Na brodzie mi dzis zaczely odrastac. Co robicie z tym? Golicie czy kremem depilujecie?

Stary 2014-04-17, 12:48   #2298
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
Mam mieć teraz 3 zabiegi a później po wakacjach. Krem z filtrem i dam rade. I tak całe dnie w pracy siedzę :P
Na brodzie mi dzis zaczely odrastac. Co robicie z tym? Golicie czy kremem depilujecie?
Ja golę, ale tylko jak włoski są już długie i widoczne.
Stary 2014-04-17, 19:40   #2299
satie
Raczkowanie

Na twarzy to male tez są widoczne.. i tu jest ten bol.

Stary 2014-04-18, 20:52   #2300
satie
Raczkowanie

Kurcze włosy na brodzie rosną jak szalone ... przerażające!

Stary 2014-04-19, 08:54   #2301
gwercia
Raczkowanie

Minęło już około 4 tygodniu od mojego pierwszego zabiegu, miałam pachy i linie brzucha za pomocą LS komusze przyznać że jestem zachwycona. Na poczatku się troche wystraszyłam bo po tygodniu wszystko mi odrosło, ale te odrosty zaczęły wypadać. Na pachnący mam tylko 20% tego co było, na brzuchu podobnie. Te co zostały na pachach są dużo słabsze, no i wkońcu osłabiły mi się mieszki włosowe i skóra nie wygląda jak tatka.
Zastanawia mnie tylko brzuch, zostało mi na nim pare czarnych kropek, takich jakie były odrazu po zabiegu, w sumie tak mi one nie przeszkadzają bo są mikroskopijne, ale zastawia mnie czemu wogóle są.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
gwercia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 11:19   #2302
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gwercia Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tylko brzuch, zostało mi na nim pare czarnych kropek, takich jakie były odrazu po zabiegu, w sumie tak mi one nie przeszkadzają bo są mikroskopijne, ale zastawia mnie czemu wogóle są.
To mogą być spalone włoski, więc najlepiej je "wypeelinguj" - najlepiej podczas kąpieli rękawicą, albo peelingiem mechanicznym
Stary 2014-04-26, 12:47   #2303
Aska6684
Przyczajenie

Ja jestem już po trzecim zabiegu, który robiłam w studiu urody pani Marii w Barcicach i jesteś bardzo zadowolona. Nie to co większość sądeckich "kosmetyczek" wykonuje bez większej znajomości sprzętu i używania go. Ja widzę znaczną różnicę, niestety nie zrobiłam zdjęć tak to bym pokazała ;( Ale jeżeli chcecie bezpiecznie i profesjonalnie usuwać owłosienie to polecam właśnie panią Marysie, jest najlepsza !
Aska6684 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 13:57   #2304
laveau
Przyczajenie

Właśnie wróciłam z salonu, więc wszelkie info na świeżo.
Może się kiedyś komuś przyda moje doświadczenie, sama przegrzebywałam fora, to wiem jak to jest

Zdecydowałam się na zabieg(uda+okolice bikini) z czystej desperacji, bo włosie moje czarne, mocne i złośliwe. Próbowałam wszystkiego, od zwykłej maszynki, przez wosk, masę cukrową, pianki i depilator, z takim samym efektem-wrośnięte włoski, czerwone plamy i okropnie zmasakrowane pachwiny, w których po każdym goleniu robiło się zapalenie mieszków.

Około miesiąca przed pójściem do salonu przestałam golić uda depilatorem. Przefajna kosmetyczka obejrzała mi wczoraj nóżki, pośmiałyśmy się z puszczy na nogach, wypełniłam papierki.
Rano przed zabiegiem wykosiłam włosie żyletką. Sam zabieg to leżenie bez spodni na fotelu w okularkach przy akompaniamencie pikania lasera.

-Wszystko trwało ok. 1,5h;
-Niektóre partie bolały, najbardziej bikini uff(ból, jak przy pierwszym razie z depilatorem elektrycznym, albo wymrażaniu kurzajek :S), niektóre zupełnie. Nie było źle, przeczytałam połowę książki;
-Koszt 600zł za 1 zabieg (trafiłam na promocję, 50% ceny hehe);
-Laser diodowy, nie IPL, który jest laserem tylko kosmetycznym!
-Mam trochę zaczerwienień, podobno zejdą do jutra;
-Nie miałam robionej próby, żele znieczulające to ponoć pic na wodę, blizny i pieprzyki nie mają znaczenia, zapalenie mieszków w bikini to też nie problem;
-Zakaz opalania do zakończenia zabiegów
-Następny zabieg za 2 tygodnie
-Nie poleca się robić tego tuż przed miesiączką ani w czasie, ze względu na większy ból;
-Im mniejsza opalenizna, tym mniej boli

To tyle z rzeczy, których sama chciałam się dowiedzieć
laveau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 09:25   #2305
Malina666
Raczkowanie

witam
ja sie zdecydowalam na pachy, bikini i kilka pojedynczych wloskow na twarzy.
I chcialam sie dowiedziec jak wygada u was przygotowanie do zabiegu i po a chodzi mi o uzyte preparty.
Na samym poczatku skora jest dezynfekowana - chyba skinseptem, lub nasaczonymi chusteczkami dezynfekujacymi skore.
Pozniej wiadomo okulary i bielizna jednorazowa u mnie sa to stringi.
ale po zabiegu juz nie zabardzo jestem zadowolona bo jest to zastosowanie pianki Panthenol posika robiona miejsca i to wszystko. ani nie nalozy filtru na twarz ani okladu z lodu.
powie tylko zeby nie uzywac antyperspirantu i aby nie robic dlugich kapieli i nie uzywac mydla przez kilka dni.
co u was stosuje po zabiegu osoba wykonujaca zabieg???
Malina666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 11:20   #2306
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
witam
ja sie zdecydowalam na pachy, bikini i kilka pojedynczych wloskow na twarzy.
I chcialam sie dowiedziec jak wygada u was przygotowanie do zabiegu i po a chodzi mi o uzyte preparty.
Na samym poczatku skora jest dezynfekowana - chyba skinseptem, lub nasaczonymi chusteczkami dezynfekujacymi skore.
Pozniej wiadomo okulary i bielizna jednorazowa u mnie sa to stringi.
ale po zabiegu juz nie zabardzo jestem zadowolona bo jest to zastosowanie pianki Panthenol posika robiona miejsca i to wszystko. ani nie nalozy filtru na twarz ani okladu z lodu.
powie tylko zeby nie uzywac antyperspirantu i aby nie robic dlugich kapieli i nie uzywac mydla przez kilka dni.
co u was stosuje po zabiegu osoba wykonujaca zabieg???
....
panthenol ale w żelu,filtr na miejsca odsłonięte(na twarz koniecznie) w razie czego mozna mieć swój ze sobą.... w domu do łagodzenia najbardziej lubie Bepanthen w kremie..inni wolą Alantan np.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 03:18   #2307
megara0
Raczkowanie

Bylam dzisiaj na depilacji lydek w laser de lux. Troche sie poskarrzylam Pani wykonujacej zabiegi, bo mialam juz 7 zabiegow a wlosy sa caly czas na gornej czesci lydek. Na to ona mi zapropinowala ze zrobi mi podwojne strzaly. Czyli zamiast przy jednym przylozeniu jeden strzal i jedno pikniecie byly dwa. Ma to podobno lepiej dzialac na wlosy. Fajna sprawa tym bardziej ze cena i tak taka sama.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
megara0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 10:02   #2308
Skrzacik3
Raczkowanie

Cytat:
Jeśli sprawa wygląda tak, no to OK. Ja się bardzo szybko opalam, dlatego miałam walkę z słońcem , a kremem, który utrzymał białą buzię
Jeśli włoski Cię denerwują to polecam golenie. Męczące...
Druga metoda, dla wytrwałych: nie patrzeć w lustro, nie dotykać, zapomnieć, zostawić. (a jak długie są to ogolić )
Czy kremem można depilować to nie wiem. Krem niby rozpuszcza włoski, ale nie ingeruje w cebulkę? Nie wiem.

Cytat:
Napisane przez laveau Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na zabieg(uda+okolice bikini)
[...]
-Następny zabieg za 2 tygodnie
Za 2 tygodnie na te same części? A robiłaś 26 kwietnia? Chyba jakiś błąd się wkradł

Malina666-> sądzę że to bardzo zależy od osoby wykonującej zabieg. W tym samym salonie dwie inne osoby inaczej skończyły u mnie zabieg.
Pierwsza posmarowała Panthenolem i mówiła (we własnym zakresie) o kremie typu Alantan aby sobie kupić i smarować... - przyznam, że po samym zabiegu miałam mocno zaczerwienioną skórę i panthenol nic nie pomógł. Posmarowałam swoim kremem z filtrem 50+ firmy Pharmaceris -jaka ulga! Smarowałam tylko nim. (Także, zależy od skóry danej osoby).
Druga osoba: ze zdziwieniem moim -posmarowała mi maścią Argosulfan, o którym mówił mi lekarz rodzinny. I to nie była cieniutka warstwa. Zabieg w południe, a wieczorem nie miałam żadnego zaczerwienienia. Maść zadziałała. Lód przyłożony miałam dłużej i po między jedną a druga stroną też go miałam. Po zabiegu lód długo był przyłożony -inaczej niż jak u 1 osoby.

W poprzednim salonie miałam wrażenie, że była większa dezynfekcja wszystkiego. -Przynajmniej ją bardzo dobrze widziałam. Czym mnie smarowała i psikała (i wszystko dookoła)... to nie zapamiętałabyś
Pamiętam, że po zabiegu na samym końcu posmarowała mi na twarzy Physiogel z fluidem -nie wiem jak to się dokładnie nazywa. Mówiła, że mam lekkie zaczerwienienie, a ona ma taki krem specjalny z korektorem po którym nie będzie się to rzucało w oczy.
Z przed roku karteczka od tej osoby: (jeśli wystąpiły by jakieś poparzenia, czy w ogóle czym miałabym smarować buzię to wypisała dwie pozycje
"Zinalfat" (jest to krem kojąco regenerujący) oraz "krem z filtrem UV 50+"

może komuś się przyda
Stary 2014-05-01, 23:22   #2309
For3verYoung
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, dołączam do wątku, bo też chodzę na depilację laserową. We wtorek byłam na drugim zabiegu i jestem trochę zaniepokojona. Mam sporo znamion na skórze, na 1. zabiegu pani robiąca zabieg starała się je omijać, teraz depilacja była z większą mocą, a babka jechała jak leci. Dziś zauważyłam, że kilka bardzo małych, płaskich znamion została uszkodzona tzn. po jednym zostało wgłębienie, a kilka innych tez dziwnie wygląda. Na szczęście obyło się bez poparzeń, teraz obawiam się tylko, żeby coś z tego nie zrobiło, bo to ingerencja w głąb skóry, a tyle się mówi o tym żeby nie uszkadzać mechanicznie znamion itd.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-01 o 23:51
For3verYoung jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 09:29   #2310
Skrzacik3
Raczkowanie

witamy, witamy u nas
Na pewno musisz obserwować znamiona, a jak zacznie się z nimi dziać coś niepokojącego to iść z tym do lekarza. Pamiętaj, że znamię musi mieć okres regeneracji i może dziwnie wyglądać. -Mam takiego dużego płaskiego, którego musiałam bardzo uważnie obserwować. W pewnym momencie był wypukły -coś na zasadzie strupka z krewką. Ale wrócił po pewnym czasie do swojej postaci.
Na zapas się nie martw, nie każde uszkodzone znamię od razu wywołuje chorobę. Obserwacja, obserwacja i czas
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości