Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 78 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-02, 21:38   #2311
Ajm91
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
W pewnym momencie był wypukły -coś na zasadzie strupka z krewką. Ale wrócił po pewnym czasie do swojej postaci.
Miałam dokładnie to samo - dlatego najważniejsza jest obserwacja
Stary 2014-05-03, 01:11   #2312
laveau
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

@Skrzacik3
Żaden błąd, mam zabieg 10 maja. Kosmetyczka mówiła, że koniecznie musi być tak wcześnie ten drugi zabieg, następne będą w większych odstępach. Cóż, uwierzyłam na słowo, chociaż teraz dopadły mnie wątpliwości
laveau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 01:14   #2313
For3verYoung
Raczkowanie

Wiem, wiem, obserwuję je U mnie też jeden większy pieprzyk był wypukły po zabiegu, a dziś jest już ok. Dziewczyny napiszcie jaką moc macie stosowaną w czasie depilacji? Ja robię bikini głębokie, pachy i nogi Light Sheer Duetem. Po pierwszym zabiegu efekt był dość słaby, na nogach pojawiły się 'łyse' miejsce, a pod pachami i na bikini większość włosów odrosła. Pierwszy zabieg miałam z mocą 33 J, a drugi 35 i przy bikini i pachach ledwo dałam radę (mam bardzo mocne, grube włosy). Mam nadzieję, że teraz po 2. depilacji będą lepsze efekty..
For3verYoung jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:12   #2314
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie jaką moc macie stosowaną w czasie depilacji?
Ja łydki miałam robione 33, wąsik 35, a brodę 40.
Stary 2014-05-03, 19:23   #2315
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez laveau Pokaż wiadomość
@Skrzacik3
Żaden błąd, mam zabieg 10 maja. Kosmetyczka mówiła, że koniecznie musi być tak wcześnie ten drugi zabieg, następne będą w większych odstępach. Cóż, uwierzyłam na słowo, chociaż teraz dopadły mnie wątpliwości
Nie daj sie naciagac..i zapisz sie na nastepny zabieg za 2 miesiace.
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 12:50   #2316
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Ja łydki miałam robione 33, wąsik 35, a brodę 40.
A jeśli można wiedzieć to gdzie masz najmocniejsze włoski? tam gdzie była największa moc? Bo ja mam wrażenie, że przy 1. zabiegu ta 33 była za słaba na pachy i bikini, bo efekt był słaby, natomiast na łydkach i udach, gdzie mam słabsze włoski było trochę lepiej. Teraz po 2. zabiegu prawie wszystkie włosy odrosły- mam nadzieję, że za kilka tygodni sporo z nich wypadnie.
Stary 2014-05-04, 16:06   #2317
Malina666
Raczkowanie

co do zabiegu za -2 tygodnie - tez mialam dostrzal robiony za darmo w tym czasie 2 tygodni wyjda wlosy ktore byly uspione.
jak wiadomo wlosy sa w roznych fazach wzrostu. polecam filmiki na YT bynajmniej ja za ten dostrzal nie placilam, bylo kilka wloskow moze z 15 a mialam na pachy.
takto robie przeryw 8-9 tygodni. niezaleznie ze każą wcześniej przyjsc
Malina666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 14:07   #2318
laveau
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
co do zabiegu za -2 tygodnie - tez mialam dostrzal robiony za darmo w tym czasie 2 tygodni wyjda wlosy ktore byly uspione.
jak wiadomo wlosy sa w roznych fazach wzrostu. polecam filmiki na YT bynajmniej ja za ten dostrzal nie placilam, bylo kilka wloskow moze z 15 a mialam na pachy.
@Skrzacik3

kuuuuuuuuurczę dziewczyny, uratowałyście moje 600zł...
Dzwoniłam do wszystkich gabinetów w mieście, do jednego z bodajże Poznania, w którym mieli ten konkretny laser, i wszędzie usłyszałam to samo- 6-10 tygodni, w innym przypadku zabieg mija się z celem.
Dzisiaj pójdę jeszcze do kosmetyczki dopytać konkretnie co to za kit wciskają
A było tam tak sympatycznie
laveau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 15:14   #2319
ulemka
Przyczajenie

Hej dziewczyny!
Jeżeli, któraś z Was byłaby zainteresowana depilacją laserowa to mam do odsprzedania za 29 zł voucher na Depilacje Laserową E-Light w Studiu Depilacji w Krakowie.
Voucher jest ważny do 30.06.2014r. Po jego wykorzystaniu jest możliwość wykupienia kolejnych zabiegów w tej samej cenie co voucher czyli 29 zł.
Do wyboru części ciała:
wąsik,
baki,
broda,
linia bikini,
biała linia,
dłonie.
Ja wyjeżdżam i nie uda mi się z niego skorzystać wiec zapraszam serdecznie
Jak cos to piszcie, ulmowa@poczta.onet.pl

Edytowane przez ulemka
Czas edycji: 2014-05-05 o 15:40
ulemka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 18:41   #2320
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
Ok, za darmo jakieś tam dostrzały rozumiem po to zresztą wlasnie sa te dluzsze przerwy bo wlosy są w roznych fazach wzrostu ...ale płacic za nastepny zabieg po 2 tyg to jak wyrzucic pieniadze w błoto.

Cytat:
@Skrzacik3

Dzwoniłam do wszystkich gabinetów w mieście, do jednego z bodajże Poznania, w którym mieli ten konkretny laser, i wszędzie usłyszałam to samo- 6-10 tygodni, w innym przypadku zabieg mija się z celem.
Dobrze, ze się jednak uswiadomiłaś i nie dałaś naciagnąć

Ja dziś byłam pierwszy raz w nowym salonie ( wiem, że były tu zainteresowane - DW odnalazłam we Wro LS Dueta w korzystniej cenie ) na chyba juz ostatnim zabiegu na pachy, za tydzień rozpoczynam bikini ! brrrr
Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .
Stary 2014-05-05, 19:47   #2321
Kikia
Raczkowanie

Ja też byłam dziś pierwszy raz na pachach, a bikini powtarzam drugi raz za 3 tygodnie (a robiłam pierwszy zabieg 3 tygodnie temu. Drugą sesję miałam mieć po 7 tygodniach, ale idę jednak po 6, bo w planowanym terminie salon, gdzie robię ma być zamknięty, albo nie będzie mojej kosmetolożki).
Spory to wydatek, ale możliwość pozbycia się kłaków najważniejsza
Kikia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 00:14   #2322
tranqil babe
Wtajemniczenie

Hej
Do dziewczyn z KRAKOWA !!

Zbieram sie do kolejnej depilacji łydek i szukam promocji, niestety raczej pod tym względem panuje posucha, znalazłam jedna interesującą ofertę, w której, jezeli przyjdzie sie do salonu z przyjaciółką, kolezanką to otrzyma sie 50% rabatu( obydwie osoby) na dowolny zabieg, w takiej sytuacji depilacja łydek kosztowałaby jedynie 135 zł. (!!)
Laser jaki tam posiadaja to Light Sheer DUET.

W zwiazku z tym szukam chetnej osoby na depilacje łydek abym mogla przyjsc z nia i abysmy zalapaly sie na ta promocje.

Dziewczyny jezeli ktos jest chetny bardzo prosze o kontakt na priv, zależałoby mi na zabiegu jeszcze w maju.
Gabinet na wielickiej, nazywa sie mybodyclinik, nie slyszalm o nim ale laser jest dobry, tak wiec moge zaryzykowac.

Ktos chetny ??

tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 02:34   #2323
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
A jeśli można wiedzieć to gdzie masz najmocniejsze włoski? tam gdzie była największa moc? Bo ja mam wrażenie, że przy 1. zabiegu ta 33 była za słaba na pachy i bikini, bo efekt był słaby, natomiast na łydkach i udach, gdzie mam słabsze włoski było trochę lepiej. Teraz po 2. zabiegu prawie wszystkie włosy odrosły- mam nadzieję, że za kilka tygodni sporo z nich wypadnie.
Ciężko stwierdzić gdzie mam najmocniejsze, ale pani wykonująca zabieg pytała się mnie czy coś w ogóle czuję - a na brodzie nie czułam zupełnie nic, nawet jednego ukłucia, dlatego cały czas zwiększała moc, aż doszła do maxa
Stary 2014-05-06, 11:19   #2324
Skrzacik3
Raczkowanie

Cytat:
@Skrzacik3

Od tego jesteśmy! Dobrze, że napisałaś o tym. Nie ma to jak nasze czujne oko!
Wyobraź sobie co możesz teraz za to 600zł kupić tyle jedzenia.... buty, kosmetyki... albo kolejny zabieg
Ciekawe co kosmetyczka powiedziała. Bałabym się troszkę, że teraz zabieg zrobią Ci niedokładnie ;/

Cytat:
Wiem, wiem, obserwuję je U mnie też jeden większy pieprzyk był wypukły po zabiegu, a dziś jest już ok. Dziewczyny napiszcie jaką moc macie stosowaną w czasie depilacji?
To dobrze
Light Sheer:
wąsik: 33J, 34J, 32J(! nie mogła znaleźć zapisków), rok przerwy -nowy salon: 36j, 38j
(38J - jak miałam ochłodzoną skórę przed zabiegiem, w trakcie i po to uczucie miałam podobne jak z niższymi mocami. I ślad był zupełnie inny, utrzymujący się tylko i wyłącznie do wieczora)
broda: 38J (10 darmowych strzałów) - skóra grubsza i zupełnie inne odczucia

Zapytałam kosmetyczkę o niższe moce... nie znegowała. Powiedziała, że czasem się stosuje (jakieś przypadki).

Dziewczyny, ile u Was czasowo robi się nogi? (łydki) W moim salonie trwają one 3h! jakaś tragedia... ciągle się wstrzymuje a czas leci...

Edytowane przez Skrzacik3
Czas edycji: 2014-05-06 o 11:21
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:35   #2325
moniczorek
Podróżniczka

Cytat:
Dziewczyny, ile u Was czasowo robi się nogi? (łydki) W moim salonie trwają one 3h! jakaś tragedia... ciągle się wstrzymuje a czas leci...
Ulaaalaaa 3 godziny brrr tzn ja nie mam pojecia ile taki zabieg może trwać, bo akurat tydek nie robiłam...ale po prostu wyobrazilam sobie taki długi zabieg....
Stary 2014-05-06, 13:32   #2326
kamcia1611
Raczkowanie

Ja całe nogi mam robione 3 godziny. Wole żeby było dokładniej zrobione niż na szybcika..
kamcia1611 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:34   #2327
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
Byłam ostatnio na łydkach. pani wykonywała zabieg bardzo dokładnie i trwało to 1h 15min
Stary 2014-05-06, 15:57   #2328
For3verYoung
Raczkowanie

Ja w godzinę miałam zrobione pachy, bikini głębokie i całe nogi Tak się teraz zastanawiam czy to nie za szybko, niby większość było robione większą głowicą i z tego co widziałam to w miarę dokładnie, ale sama już nie wiem A wy dziewczyny jaką głowicą macie robioną depilację?

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-06 o 15:59
Stary 2014-05-06, 16:59   #2329
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
Ja w godzinę miałam zrobione pachy, bikini głębokie i całe nogi Tak się teraz zastanawiam czy to nie za szybko, niby większość było robione większą głowicą i z tego co widziałam to w miarę dokładnie, ale sama już nie wiem A wy dziewczyny jaką głowicą macie robioną depilację?
Strasznie krótko jak na taki obszar, ale ja w sumie miałam robione tą malutką głowicą...
Stary 2014-05-06, 17:30   #2330
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie też wszystko trwa godzinkę. Ale ja robię Vectusem, a ten laser ma zdecydowanie większą głowicę.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 17:55   #2331
For3verYoung
Raczkowanie

Ta mniejsza ma 9 mm x9 mm, a duża 22 mm x35 mm więc jest sporo większa i czas mojej depilacji chyba też jest w miarę normalny. Gdybym miała wszystkie partie depilowane małą głowicą, to chyba bym nie wytrzymała tyle

Czas edycji: 2014-05-06 o 17:57
Stary 2014-05-06, 18:48   #2332
Shazney
Zakorzenienie

Nogi 3 godziny... Nie wyobrażam sobie

and random compliments.
Stary 2014-05-06, 18:59   #2333
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Nogi 3 godziny... Nie wyobrażam sobie
A w czym problem, beirze sie gazete i czyta, albo tablet i po necie smiga i wsio zlatuje, jak z bicza

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 20:13   #2334
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A w czym problem, beirze sie gazete i czyta, albo tablet i po necie smiga i wsio zlatuje, jak z bicza
Może dla ciebie to nie problem, mnie depilacja boli i z fotela wstaję z mokrym tyłkiem.

and random compliments.
Stary 2014-05-06, 20:30   #2335
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Może dla ciebie to nie problem, mnie depilacja boli i z fotela wstaję z mokrym tyłkiem.
No to zawsze mozesz zrezygnować

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 20:38   #2336
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to zawsze mozesz zrezygnować
O co ci chodzi?

and random compliments.
Stary 2014-05-07, 08:09   #2337
satie
Raczkowanie

dziewczyny a czy mogę się w ogóle opalać jeśli mam tylko zabiegi na twarz? tzn wiadomo na twarz krem 50uv do tego ręcznik zakrywający te miejsca które potrzeba ... czy takie opalanie wchodzi w grę?

satie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 09:40   #2338
distriction
Przyczajenie

Mam pytanie do Was dziewczynki ostatnio przeczytałam taką opinię o depilacji laserowej w internecie i ciekawi mnie czy Wy gdzieś też już o tym słyszałyście, i co o tym myślicie?

"Wiele osób decyduje się np na depilację laserową a nie wie jakie mogą byc jej negatywne skutki. Laser ma zamykac czy niszczyc naczynka krwionośne odżywiające cebulkę włosa. No i fajnie, w efekcie włos ma nie odrastac. Tylko że nikt nie mówi, że jako skutek uboczny moze byc także brak jędrności skóry bo skóra gorzej ukrwiona robi się mniej jędrna."
distriction jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:24   #2339
Skrzacik3
Raczkowanie

Ajm91 -małą głowicą 1h 15min?
Właśnie u mnie jest mała głowica (nie malutka, tylko ciut większa) -tak mi powiedziano. Zabieg trwa 3h. Teraz nie dziwcie się dlaczego ciągle zwlekam! Książki czytam skulona, więc cięzko może być.
Fakt, że raczej są dokładne.
For3verYoung - miałaś większą głowicą

Sądzę że to będzie też zależne od ilości włosków i numer zabiegu... Chociaż przeraża mnie sam fakt...
Pachy robią króciutko "porównywalnie jak wąsik".

Shazney - do Vectusa się przymierzam, ale jest jeden gabinet i dziwne opinie o nim słyszałam... ;/ Corii chodziło o to, że jak któraś z nas stwierdzi podczas zabiegu, że ona już nie może wytrzymać to po prostu mówi i przerywa zabieg. Zawsze można zrezygnować. Nikt na siłę nas nie trzyma

Sądzicie, że można spać? Wyspałabym się, hahahahhahaha

satie - A jak pisałam Tobie na samym początku to nie czytałaś.
Możesz. Ja tak miałam w ubiegłym roku. Ale wytrzymałam do połowy lipca Brązowe plecki, biała buźka. Tylko nie zapominaj smarować buzi co 2h. I oczywiscie coś na twarzy dodatkowo będzie mile widziane! Bez kremu nie wychodź na spacer
A mówiłaś że ciągle w pracy siedzisz... ;P Niektórzy przez szybę w samochodzie potrafią się opalić

distriction - teraz są kremy, balsamy... na jędrny biust, pośladki... zawsze nim można posmarować inną część ciała i po problemie! Dla mnie skutkiem ubocznym była i jest obawa poparzenia! Dlatego ciężko się jest przełamać. Ale jak pójdziesz pierwszy raz i będziesz zadowolona to z następnym będzie lepiej
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:57   #2340
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy mogę się w ogóle opalać jeśli mam tylko zabiegi na twarz? tzn wiadomo na twarz krem 50uv do tego ręcznik zakrywający te miejsca które potrzeba ... czy takie opalanie wchodzi w grę?
A jesteś w trakcie zabiegów czy po? Teoretycznie taka ochrona powinna wystarczyć, ale nikt nie da Ci 100% pewności, że nie dostaniesz żadnych przebarwień. Każda skóra jest inna więc ciężko ocenić Ja np. w tym roku nie zamierzam się w ogóle opalać, bo mam niestety skłonność do powstawania przebarwień i muszę uważać.

Czas edycji: 2014-05-07 o 10:59
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości