Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 8 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-31, 18:06   #211
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zależy jaki salon, chociaż powinni. Ja mam sporo maleńkich pieprzyków na nogach i gdybym nie zwróciła na nie uwagi pani robiącej zabieg to po prostu by w nie strzelała laserem...

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 18:24   #212
Ineso
Matka Smoka

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja dzisiaj byłam na drugim zabiegu laserem Quantel. Zwiększono moc, skóra zaraz po była zaczerwieniona, ale już jest ok. Delikatność tego lasera to duży plus dla mnie - w porównaniu do poparzeń po LS. Tym razem trwało to 15 minut. Pani wjechała mi głębiej na uda, tam gdzie byłam bez emli i dość bolało.
Ineso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 23:54   #213
kometa7
Raczkowanie

Witam, czytam i trochę włos mi się na głowie jeży...
Zdecydowałam się na depilację laserową bikini. Jestem po pierwszym zabiegu laserem Harmony XL, dodam że zabieg miałam przeprowadzany w poradni dermatologicznej pod okiem dermatologa, po wcześniejszym wywiadzie. Jak czytam o poparzeniach, czerwonych plamach i wysokich cenach, i czasie trwania to aż się dziwię. Zabieg głębokiego bikini trwał góra 15 minut, w czasie zabiegu czułam lekkie ukłucia ale tylko blisko warg sromowych. Po zabiegu ŻADNYCH śladów, zaczerwienienia, no dosłownie tak jakby nie było żadnej ingerencji. Zostałam poinformowana że po I zabiegu znika ok. 30 % włosów. Przyznaje byłam sceptycznie nastawiona bo wydawało się że włoski normalnie odrastają ale ostatnio złapałam kilka i pociągnęłam, same wyszły bez problemu Teraz czekam na drugi zabieg, który będzie w odstępie 6 tyg. od pierwszego. To a'propos tego co czytałam, widać przy każdym laserze jest inaczej, bo niektóre z Was będą czekac dłużej niż zalecił dermatolog. Mi moja pani Dr powiedziała, ze lepiej parę dni wcześniej niż później. A no i cena! Za całe bikini zapłaciłam 180 zł...więc chyba niewiele w porównaniu z cenami podawanymi przez Was, chociaż nie przejrzałam całej pierwszej części wątku więc do końca się nie orientuje
kometa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 00:12   #214
*Sylvia*
Raczkowanie

GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki ..zaczely sie u nas w uk upaly i co za tym idzie niestety ale coraz bardziej odkrywa sie ciala ..kisze sie juz od 3-ch tyg w dlugich rekawach i jeansach ....dziewczyny wczoraj sobie wyszlam na ogrodek w spodenkach i widze ,ze na nogach to mam pelno odrosnietych takich brazowo-zlotych wlosow i teraz pytanie jesli laser ich juz nie chwyci (wyglada na to ze babsko mnie nacielo i mi te wlosy jedynie oslabilo), to czym mam je usuwac po skonczeniu zabiegow laserem bo jesli zaczne je na noow golic to znowu zrobia sie silne i cala impreza zacznie sie od nowa...Niestety nie przelamie sie aby w takim stanie wychodzic z odkrytymi nogami
Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na depilację laserową bikini. Jestem po pierwszym zabiegu laserem Harmony XL, dodam że zabieg miałam przeprowadzany w poradni dermatologicznej pod okiem dermatologa, po wcześniejszym wywiadzie. Jak czytam o poparzeniach, czerwonych plamach i wysokich cenach, i czasie trwania to aż się dziwię. Zabieg głębokiego bikini trwał góra 15 minut, w czasie zabiegu czułam lekkie ukłucia ale tylko blisko warg sromowych. Po zabiegu ŻADNYCH śladów, zaczerwienienia, no dosłownie tak jakby nie było żadnej ingerencji. Zostałam poinformowana że po I zabiegu znika ok. 30 % włosów. Przyznaje byłam sceptycznie nastawiona bo wydawało się że włoski normalnie odrastają ale ostatnio złapałam kilka i pociągnęłam, same wyszły bez problemu Teraz czekam na drugi zabieg, który będzie w odstępie 6 tyg. od pierwszego. To a'propos tego co czytałam, widać przy każdym laserze jest inaczej, bo niektóre z Was będą czekac dłużej niż zalecił dermatolog. Mi moja pani Dr powiedziała, ze lepiej parę dni wcześniej niż później. A no i cena! Za całe bikini zapłaciłam 180 zł...więc chyba niewiele w porównaniu z cenami podawanymi przez Was, chociaż nie przejrzałam całej pierwszej części wątku więc do końca się nie orientuje

hejka,

zacytuje cos z poradni dermatologicznej, bo bylam ciekaw Twojego lasera :
"W naszej Poradni zabiegi depilacji wykonujemy wykorzystując głowicę IPL (intensywne pulsacyjne źródło światła) SHR-PRO 650 nm, która jest częścią multiaplikacyjnego systemu Harmony XL firmy Alma Lasers.Przy użyciu stosowanej w naszej Poradni głowicy IPL SHR-PRO 650 nm możliwe jest usuwanie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, a precyzyjna kontrola ilości stosowanej energii umożliwia dostosowanie zabiegu do każdego fototypu skóry
i czyni go bezpiecznym."

Zatem z tego co rozumiem, koniec koncow zostalas potraktowana IPL, tak? bo to az dziwne, ze zabieg trwal tak krotko, bezbolesnie i tanio...Ja w piatek bylam na mojej 1wszej w zyciu depilacji laserowej laserem LightSheer.Trwal on 2h a robilam bikini glebokie,lydki i pachy.I bikini jak i pachy dosc bolaly.Wloskow nie moge wyrywac,te "wybuchniete" maja same odpasc,zadnych peelingow,zadnego wycierania sie recznikiem.Ciekawa jestem jak to wszystko zadziala...
Stary 2012-04-01, 10:22   #215
Aaliyah1981
Zadomowienie

[QUOTE=*Sylvia*;33265556]Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

sylvia ja wiem ,ze kiedy sie robi zabiegi depilacja mechaniczna jest zakazana chodzi mi o to ,ze zostaly mi tylko juz dwa zabiegi i widze ,ze szanse sa marne abym sie pozbyla tych wlosow zamiast sie ich pozbyc tylko sie rozjasnily jestem wkurzona doelikatnie mowiac dlatego sie zastanawiam czy jak skoncze te xabiegi i zaczne depilowac nogi np woskiem to one znowu stana sie grubsze czy beda dalej takie jak teraz ?? niestety nie przelamie sie aby z tymi wlosami nawet jasnymi sie pokazywac pozniej

Dziewczyny poniewaz w moim gabinecie panmie sa zupelnie niekompetentne mam do was ogromna prozbe ,czy ktoras moglkaby sie dla mnie zaputac co zrobic w takim przypadku????czym potem depilowac zeby na nowo sobie nie zrobic buszu

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a, chyba, ze tak. ja sie zdziwilam stad, ze u nas w Poznaniu naprawde chlodno jest, a wczoraj wieczorem bylo masakrycznie zimno.

Aaliyah, od wosku to Ci sie wlosy raczej nie wzmocnia, wrecz odwrotnie chyba.
siarka wlasnie nie wiem nie mam sie kogo zapytac te babki z mojego gabinetu okazaly sie upelnie niekompetentne
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI

Aaliyah1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:35   #216
Galijka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Zależy jaki salon, chociaż powinni. Ja mam sporo maleńkich pieprzyków na nogach i gdybym nie zwróciła na nie uwagi pani robiącej zabieg to po prostu by w nie strzelała laserem...
ja mam w sumie ze 3 pieprzyki na nogach i zawsze są omijane przy zabiegu ale nigdy mi ich niczym nie zamalowywano ale faktycznie jak ktoś ma ich dużo to omijanie wiązałoby się z bardzo niedokładnym zabiegiem i wtedy sposób, o którym pisałaś byłby najlogiczniejszym rozwiązaniem pytanie czy gdzieś go praktykują...

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt

Galijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:23   #217
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

w moim gabinecie równiez przyjmował mnie lekarz dermatolog,a cena nie była kosmiczna,bo za trzy partie ciała -łydki,bikini i pachy aplaciłam 200 zł
a co do IPL-to u nas kosztuje 99 zł,więc i tak cię naciągnęli

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Cytat:
Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....[COLOR="Silver"]

sylvia ja wiem ,ze kiedy sie robi zabiegi depilacja mechaniczna jest zakazana chodzi mi o to ,ze zostaly mi tylko juz dwa zabiegi i widze ,ze szanse sa marne abym sie pozbyla tych wlosow zamiast sie ich pozbyc tylko sie rozjasnily jestem wkurzona doelikatnie mowiac dlatego sie zastanawiam czy jak skoncze te xabiegi i zaczne depilowac nogi np woskiem to one znowu stana sie grubsze czy beda dalej takie jak teraz ?? niestety nie przelamie sie aby z tymi wlosami nawet jasnymi sie pokazywac pozniej

Dziewczyny poniewaz w moim gabinecie panmie sa zupelnie niekompetentne mam do was ogromna prozbe ,czy ktoras moglkaby sie dla mnie zaputac co zrobic w takim przypadku????czym potem depilowac zeby na nowo sobie nie zrobic buszu

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

siarka wlasnie nie wiem nie mam sie kogo zapytac te babki z mojego gabinetu okazaly sie upelnie niekompetentne
z własnego doswiadczenia wiem,że włosy wyrywane odrastają cieńsze,a te golone się wzmacniają .jesli chcesz wzmocnić włosy to gól maszynką
TmargoT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:09   #218
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
zastanawiam czy jak skoncze te xabiegi i zaczne depilowac nogi np woskiem to one znowu stana sie grubsze czy beda dalej takie jak teraz ?? niestety nie przelamie sie aby z tymi wlosami nawet jasnymi sie pokazywac pozniej

Aaliyah, tak jak pisalam wyzej - jesli bedziesz wyrywac wlosy z cebulkami (depilatorem, woskiem, peseta), to raczej nie powinny sie wzmocnic, lecz przeciwnie. natomiast golenie powoduje wzmocnienie wlosa.

Testery NIE SĄ silniejsze niż nietestery!

W SP, Rossmannie, Naturze i inszych takich sprzedawane są ORYGINAŁY!

Sprawdź tutaj czy nosisz dobrze dobrany stanik!!
mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
siarka40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 22:09   #219
Mary_Q
Zakorzenienie

wracajac to zaznaczania,ja mialam tylko lydki podzielone wzdluz biala linia,ale rzeczywiscie mocno bylo widac gdzie byla skora zassana i nie bylo potrzeby mazania skory.O dziwo zabieg wcale mnie nie bolal a mam bardzo wrazliwa skore,fotoalergie i biore leki.No i bylam bardzo zdziwiona,ze tak szybko poszlo ciezko mi teraz powiedziec ile bylam,ale to byl krotki czas,a same pachy i kark to juz w ogole z 20 minut?jak nie mniej.Powoli juz wloski zaczely wypadac
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 22:44   #220
siarka40
Szef ds. Wymianek

wiecie co, zaczynam myslec, ze u mnie jednak cos za krotko te zabiegi trwaly. trio bikini + uda + pachy = okolo 25 - max 30 minut Duetem, uda + pachy = okolo 60 minut zwyklym LS. z tego, co czytam, zabiegi u wielu osob jednak dluzsze byly. wiec moze stad musze je tyle razy powtarzac?

mikroREKLAMA
Szukamy lekkiego wózka inwalidzkiego dla pani Edwardy - informacje w linku - zajrzyj proszę!

Ta reklama pokazywana jest pod 16 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2012-04-02, 13:29   #221
Gobo
Raczkowanie

Cytat:
wiecie co, zaczynam myslec, ze u mnie jednak cos za krotko te zabiegi trwaly. trio bikini + uda + pachy = okolo 25 - max 30 minut Duetem
U nas same uda to przynajmniej 40 minut do godziny (grzebiemy się)... odpowiedz sobie na pytanie. Moim zdaniem przy optymistycznym założeniu masz robione połowę, więc ilośc zabiegów podziel na dwa i wyjdzie ci realnie ile ich miałaś.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:

Nie wczytałaś się w forum... jak chcesz zaoszczędzić pieniądze to zrezygnuj, inaczej za rok będziesz kolejną osobą która jest niezadowolona z depilacji "laserem".

No chyba, że chcesz za wszelką cenę przekonać sie na własej skórze ... i portfelu.
Gobo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:27   #222
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
wiecie co, zaczynam myslec, ze u mnie jednak cos za krotko te zabiegi trwaly. trio bikini + uda + pachy = okolo 25 - max 30 minut Duetem, uda + pachy = okolo 60 minut zwyklym LS. z tego, co czytam, zabiegi u wielu osob jednak dluzsze byly. wiec moze stad musze je tyle razy powtarzac?
ja miałam taki pakiecik robiony ponad godzinę (godz i 20 min)
Stary 2012-04-02, 14:28   #223
kometa7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez *Sylvia* Pokaż wiadomość
Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....

hejka,

zacytuje cos z poradni dermatologicznej, bo bylam ciekaw Twojego lasera :
"W naszej Poradni zabiegi depilacji wykonujemy wykorzystując głowicę IPL (intensywne pulsacyjne źródło światła) SHR-PRO 650 nm, która jest częścią multiaplikacyjnego systemu Harmony XL firmy Alma Lasers.Przy użyciu stosowanej w naszej Poradni głowicy IPL SHR-PRO 650 nm możliwe jest usuwanie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, a precyzyjna kontrola ilości stosowanej energii umożliwia dostosowanie zabiegu do każdego fototypu skóry
i czyni go bezpiecznym."

Zatem z tego co rozumiem, koniec koncow zostalas potraktowana IPL, tak? bo to az dziwne, ze zabieg trwal tak krotko, bezbolesnie i tanio...Ja w piatek bylam na mojej 1wszej w zyciu depilacji laserowej laserem LightSheer.Trwal on 2h a robilam bikini glebokie,lydki i pachy.I bikini jak i pachy dosc bolaly.Wloskow nie moge wyrywac,te "wybuchniete" maja same odpasc,zadnych peelingow,zadnego wycierania sie recznikiem.Ciekawa jestem jak to wszystko zadziala...
No chyba IPL. Głowica podobno ma "jakiś tam" mechanizm samo-chłodzenia no i żelem mnie wysmarowały, więc to na pewno bardzo pomogło. Sama czytając opinie myślałam że bedę tam leżeć przynajmniej 30 min. A się okazało że nie trwa to tak długo. Jak na pierwszy zabieg to jestem zadowolona bo widac że włoski wypadają A ktoś tam jeszcze wspominał że w jakimś salonie robią depilację za 99 zł...szczerze to nie wiem czy chciałabym żeby mi jakaś stażystka traktowała ciało nie mając o tym pojęcia(bez urazy, ale kiedyś koleżanka napaliła się na taką depilację, poszłam z nią bardziej z ciekawości, zabieg, fakt nadzorowała Dermatolog ale wykonywała jakaś 18-latka z tipsami w kosmos....na jednej łydce do tej pory ma blizny po poparzeniach,bo jej dziewczyna za długo laserem strzelała w jedno miejsce bo odpisywała na smsa,więc jestem na tyle zrażona że salony kosmetyczne omijam szerokim łukiem...i podejrzane promocje też. Trzeba tez pamietac że jeśli cena jest promocyjna 99zł, to zapewne kolejne zabiegi są juz w cenie normalnej.
Stary 2012-04-02, 14:42   #224
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
No chyba IPL. Głowica podobno ma "jakiś tam" mechanizm samo-chłodzenia no i żelem mnie wysmarowały, więc to na pewno bardzo pomogło. Sama czytając opinie myślałam że bedę tam leżeć przynajmniej 30 min. A się okazało że nie trwa to tak długo. Jak na pierwszy zabieg to jestem zadowolona bo widac że włoski wypadają A ktoś tam jeszcze wspominał że w jakimś salonie robią depilację za 99 zł...szczerze to nie wiem czy chciałabym żeby mi jakaś stażystka traktowała ciało nie mając o tym pojęcia(bez urazy, ale kiedyś koleżanka napaliła się na taką depilację, poszłam z nią bardziej z ciekawości, zabieg, fakt nadzorowała Dermatolog ale wykonywała jakaś 18-latka z tipsami w kosmos....na jednej łydce do tej pory ma blizny po poparzeniach,bo jej dziewczyna za długo laserem strzelała w jedno miejsce bo odpisywała na smsa,więc jestem na tyle zrażona że salony kosmetyczne omijam szerokim łukiem...i podejrzane promocje też. Trzeba tez pamietac że jeśli cena jest promocyjna 99zł, to zapewne kolejne zabiegi są juz w cenie normalnej.
gadasz bzdury i tyle.
cena niekoniecznie odzwierciedla kiepskie podejscie do klienta.
w wielu gabinetach przyjmują specjaliści,więc to żaden komfort tylko standart
Stary 2012-04-02, 15:31   #225
kometa7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
gadasz bzdury i tyle.
cena niekoniecznie odzwierciedla kiepskie podejscie do klienta.
w wielu gabinetach przyjmują specjaliści,więc to żaden komfort tylko standart
Możliwe.
Stary 2012-04-02, 18:23   #226
Keighty
Raczkowanie

A ja wlasnie zmienilam znow termin w Boston clinic... ciagle w termin mi wypada, ze nie moge isc na bikini... no i pani mi z rejestracji zaproponowala jakis dzien, godz 13:45... i mowie, czy na 14 by sie nie dalo. Na co uslyszalam odpowiedziec, ze juz nastepna osoba jest. Co mnie rozbawilo i pytam: Ale jakto, bikini w 15 minut? "No wpisalam pania miedzy pacjentkami..." Powiedzialam na to, ze znajac troche temat- to jednak jest to stanowczo za krotko... i dostalam inny termin z 30minutami...

I co tu powiedziec...
Keighty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:53   #227
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Duet ma na tyle dużą głowicę, że w sumie sam zabieg jest w miarę krótki. Ja mam chude łydki (bardzo chude) i robiła mi je 20min. Połowa włosów wypadła, połowa odrasta, więc muszę się wybrać na kolejny

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

Stary 2012-04-02, 18:54   #228
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
wracając do niby lasera IPL.to ściema.ten laser nie likwiduje wpwós na zawsze tylko na jakiś czas,a skąd wiem?
bo sama się nacięłam,jak wiele innych osób na wątku.odpuśc sobie te pseudo depilację i wybierz laser ,który usunie ci włosy na zawsze
Stary 2012-04-02, 20:52   #229
Mary_Q
Zakorzenienie

a ja mam kolejny problem ;/

wloski ladnie juz wypadaja,ale sa miesjca gdzie musze je golic bo nie moge sobie pozwolic na pojscie z taka szczecina do ludzi
no wlasnie...wloski gole idealnie przy skorze tak aby bylo calkiem gladko wiec jak one maja do konca wypasc jak juz nic nie jest w stanie ich "wypchnac" na powierzchnie skory skoro juz nie rosna? bo juz widze,ze mam takie miejsce,ze wloski nie rosna,jest gladko jak dotykam,ale wlosek jest "uwieziony" w skorze.Jest jeszcze wlosek,ktory gleboko wrosl pod skora i tak sobie dalej wzdluz rosnie da sie to jakos usunac?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:57   #230
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a ja mam kolejny problem ;/

wloski ladnie juz wypadaja,ale sa miesjca gdzie musze je golic bo nie moge sobie pozwolic na pojscie z taka szczecina do ludzi
no wlasnie...wloski gole idealnie przy skorze tak aby bylo calkiem gladko wiec jak one maja do konca wypasc jak juz nic nie jest w stanie ich "wypchnac" na powierzchnie skory skoro juz nie rosna? bo juz widze,ze mam takie miejsce,ze wloski nie rosna,jest gladko jak dotykam,ale wlosek jest "uwieziony" w skorze.Jest jeszcze wlosek,ktory gleboko wrosl pod skora i tak sobie dalej wzdluz rosnie da sie to jakos usunac?
same wypadną,cierpliwości.nawe t nie zobaczysz kiedy,aż poczujesz łysa skórę.
wrośnięte trzeba wyciągnąć,ale tylko te co widzisz pod naskórkiem
nie jesteś pierwsza,ani ostatnia i słuchaj sie tych co mają TO już za sobą.
Stary 2012-04-02, 21:13   #231
kometa7
Raczkowanie

Cytat:
wracając do niby lasera IPL.to ściema.ten laser nie likwiduje wpwós na zawsze tylko na jakiś czas,a skąd wiem?
bo sama się nacięłam,jak wiele innych osób na wątku.odpuśc sobie te pseudo depilację i wybierz laser ,który usunie ci włosy na zawsze
Ale na jakiś czas to znaczy na ile??Napisz, jeśli możesz jak to było u Ciebie(ile zabiegów i po jakim czasie odrosły) Bo mam znajomą, która jest dwa lata po depilacji i zero owłosienia nadal...więc już nie wiem...
Stary 2012-04-02, 22:12   #232
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Ale na jakiś czas to znaczy na ile??Napisz, jeśli możesz jak to było u Ciebie(ile zabiegów i po jakim czasie odrosły) Bo mam znajomą, która jest dwa lata po depilacji i zero owłosienia nadal...więc już nie wiem...
ja miałam 3 zabiegi IPL i po roku od ostatniego zabiegu WSZYSTKIE wlosy odrosły.
to jest metoda anternatywna do wosku.mniej bolesna,ale czasowa.

to ściema,ze włosy po nim nie odrosną,bo nie tylko ja się na tym nacięłam.często tu dziewczyny wypowiadają się na temat tej metody.

aby dać ci porównanie to laserem LIGHT SHEER (LS) miałam również tylko trzy zabiegi (2 lata temu,rok temu i 3 mies temu)i pozostało mi tylko 10 % włosów,wklejałam nawet zdjęcie jako dowód.
nie tylko ja ,ale i wiele dziewczyn stosując depilację LS na stale pożegnały się w włosami.
oczywiście nigdy nie ma tych 100% i często jakis procent włosków pozostaje,ale tych co nie ma juz nie odrosną.
SIARKA jest już kilka lat po depilacji i to co zlikwidowała już nie odroslo

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-04-02 o 22:14
Stary 2012-04-03, 01:03   #233
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
U nas same uda to przynajmniej 40 minut do godziny (grzebiemy się)... odpowiedz sobie na pytanie. Moim zdaniem przy optymistycznym założeniu masz robione połowę, więc ilośc zabiegów podziel na dwa i wyjdzie ci realnie ile ich miałaś.
Cytat:
ja miałam taki pakiecik robiony ponad godzinę (godz i 20 min)
no, coz, wychodzi, ze za 1100 zl mialam zrobione po 2,5 zabiegu na uda, bikini i pachy - cenowo nadal na plus...

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Duet ma na tyle dużą głowicę, że w sumie sam zabieg jest w miarę krótki. Ja mam chude łydki (bardzo chude) i robiła mi je 20min. Połowa włosów wypadła, połowa odrasta, więc muszę się wybrać na kolejny
a ja jestem wysoka i powierzchnie ud mam spora, a same uda mialam pewnie robione w jakies 15 minut.

mikroREKLAMA

Stary 2012-04-03, 10:45   #234
kometa7
Raczkowanie

Cytat:
ja miałam 3 zabiegi IPL i po roku od ostatniego zabiegu WSZYSTKIE wlosy odrosły.
to jest metoda anternatywna do wosku.mniej bolesna,ale czasowa.

to ściema,ze włosy po nim nie odrosną,bo nie tylko ja się na tym nacięłam.często tu dziewczyny wypowiadają się na temat tej metody.

aby dać ci porównanie to laserem LIGHT SHEER (LS) miałam również tylko trzy zabiegi (2 lata temu,rok temu i 3 mies temu)i pozostało mi tylko 10 % włosów,wklejałam nawet zdjęcie jako dowód.
nie tylko ja ,ale i wiele dziewczyn stosując depilację LS na stale pożegnały się w włosami.
oczywiście nigdy nie ma tych 100% i często jakis procent włosków pozostaje,ale tych co nie ma juz nie odrosną.
SIARKA jest już kilka lat po depilacji i to co zlikwidowała już nie odroslo
trzeba jednak pamiętać o najważniejszym, że metodą IPL trzeba wykonac przynajmniej 6 zabiegów. To jest minimum wg tego co podaje poradnia. Zobaczymy. Dam znać jak już będę miała jakieś głębsze doświadczenia.
Stary 2012-04-03, 10:57   #235
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
trzeba jednak pamiętać o najważniejszym, że metodą IPL trzeba wykonac przynajmniej 6 zabiegów. To jest minimum wg tego co podaje poradnia. Zobaczymy. Dam znać jak już będę miała jakieś głębsze doświadczenia.
i znów wciskają ci kit.
więc powtórzę.6 zabiegów to ponoć minimum za 180 zł co daje nam -1080 zł,a szukając promocji możesz za 200 zł zrobić MAX 4 zabiegi LS NA 3 PARTIE CIAŁA-daje nam to 900 zł i wydepilujesz łydki,bikini i pachy zamiast jednej partii w twoim przypadku bikini.
rachunek jest prosty

wracając do skuteczności zabiegow.w moim przypadku 3 zabiegi IPL NIE DAŁY ŻADNEGO EFEKTU w przeciwieństwie do LS,gdzie po 3 zabiegach nie mam 90 % włosów

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-04-03 o 10:58
Stary 2012-04-03, 12:52   #236
natalenka89
Raczkowanie

osoby które chcą poczytać o IPL, IPL+RF zapraszam tu:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=160168&page=7

nudzi mnie już czytanie o IPL w dziale o depilacji laserowej...

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:44   #237
Keighty
Raczkowanie

Hej, a słyszałyście cokolwiek o Studiu Urody Amenite? Jest teraz w ofercie grupera na LS.

Keighty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:53   #238
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Załatwiłam, że w przyszłym tygodniu pojawi się oferta na depilację laserową z Ecoplant w Krakowie

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

Stary 2012-04-12, 11:01   #239
smerffie
Zakorzenienie

a gdzie się pojawi?
smerffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 11:37   #240
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Na Beauty Deal

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości