Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 80 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-19, 16:35   #2371
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Wasik 100 zl a uda 300 zl. Na stronie maja cały cennik i promocje.
Dziękuję, a to kurcze wąski tyle samo co na LS, a uda o stowę drozej. Da sie przezyc

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 252 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 22:43   #2372
Ajm91
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Corii - jestem bardzo zadowolona W środę kolejny zabieg i już nie mogę się doczekać
Stary 2014-05-19, 22:44   #2373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Corii - jestem bardzo zadowolona W środę kolejny zabieg i już nie mogę się doczekać
W sumie jakbym wiedziała póltora roku wczesniej,z e ten salon taki fajny, to od razu bym poszła na Vectusa ... Kto wie, czy nie skończyłoby sie na 5 sesjach bikini i pachy, a nie na 6

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 252 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2014-05-19, 23:27   #2374
Skrzacik3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Wasik 100 zl a uda 300 zl. Na stronie maja cały cennik i promocje.
Vectus w Dąbrowie Górniczej -tak?
Tanioooo!

a u mnie cały czas 450zł za łydki... Dwa zabiegi i już tysiak leci...
UDA CAŁE ZA 550zł. Strona wewnętrzna 300zł. A ciekawe ile za sam tył byłoby?
Czekam jak stanieją, bo antybiotyk brałam. Ciągle coś. Ale to wina ceny :rot fl:

Corii, pamiętaj by zjawiać się i zdawać relacje po starych zabiegach -czy coś odrosło i w jakiej ilości. =]

Edytowane przez Skrzacik3
Czas edycji: 2014-05-19 o 23:29
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 23:51   #2375
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Tanioooo!

Czekam jak stanieją, bo antybiotyk brałam. Ciągle coś. Ale to wina ceny :rot fl:

Corii, pamiętaj by zjawiać się i zdawać relacje po starych zabiegach -czy coś odrosło i w jakiej ilości. =]
Jasne, dam znać za jakiś czas, jak tam na froncie walki z włosami

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-05-20, 00:16   #2376
Katka_krk
Rozeznanie

Thumbs up Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Tanioooo!

Czekam jak stanieją, bo antybiotyk brałam. Ciągle coś. Ale to wina ceny
Tak w Dabrowie Gorniczej Vectus
A ty gdzie chodzisz na zabiegi bo faktycznie sporo Cie kosztuja te czesci ktore robisz. Ja lydki z kolanami i stopami robie w Dabrowie za 250 zl.

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 07:56   #2377
Skrzacik3
Raczkowanie

Katka_krk, w Częstochowie takie ceny.

Ale piękna pogoda....
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:22   #2378
AgnesElka
Przyczajenie

Zaczęłam korzystać z zabiegów depilacji laserowej w salonie Body Karma.
Początkowo bałam się, że będzie tak sobie..... ale efekty, efekty są WOW.
Zaczęłam od małej parti, zdecydowałam się na wąsik. Teraz zapisałam się na łydki, moja radość jest tym większa, że załapałam się na ofertę 50% off.
AgnesElka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 10:34   #2379
distriction
Przyczajenie

Kurdę, nie wiem co robić, poradźcie mi

Zaczęły się upały, a ja miałam nadzieję zrobić na początku czerwca 3 zabieg na nogi, i teraz nie wiem co robić? czy czekać te 2 tyg. , męczyć się w spodniach żeby nie opalić skóry, i później kolejne 2 tyg. po zabiegu unikać słońca czy odłożyć już zabiegi na jesień? Cholera myślałam że się wyrobię z tym 3 na początku czerwca, że nie będzie tak gorąco, a tu masz

Miesiąc w takiej spiekocie chyba nie wytrzymam w spodniach i taka blada jestem zła że zaczęłam dopiero w styczniu depilację...
distriction jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:13   #2380
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
Kurdę, nie wiem co robić, poradźcie mi

Zaczęły się upały, a ja miałam nadzieję zrobić na początku czerwca 3 zabieg na nogi, i teraz nie wiem co robić? czy czekać te 2 tyg. , męczyć się w spodniach żeby nie opalić skóry, i później kolejne 2 tyg. po zabiegu unikać słońca czy odłożyć już zabiegi na jesień? Cholera myślałam że się wyrobię z tym 3 na początku czerwca, że nie będzie tak gorąco, a tu masz

Miesiąc w takiej spiekocie chyba nie wytrzymam w spodniach i taka blada jestem zła że zaczęłam dopiero w styczniu depilację...
U mnie 3 zabieg wypadnie na początek lub środek lipca więc jeszcze lepiej Też żałuję, że nie zabrałam się za to wcześniej, ale mi aż tak długie spodnie nie przeszkadzają, poza tym w tym roku miałam zamiar się nie opalać, ale zobaczę jak to wyjdzie. Też myślałam, żeby z 3 zabiegiem poczekać do jesieni, ale trochę szkoda czasu, poza tym u mnie opalenizna utrzymuje się dłuugo więc jesienią miałabym ciemniejsze nogi niż mam teraz i pewnie trzeba by było zmniejszać parametry.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-23 o 11:14
For3verYoung jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 12:24   #2381
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wiecie co, chyba będzie 4 raz na łydki, tyle ze ...na Vectusie, bo LS nie dał sobie rady z połowy włosami na kolanach i ponizej - za jasne chyba

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-05-23, 15:27   #2382
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiecie co, chyba będzie 4 raz na łydki, tyle ze ...na Vectusie, bo LS nie dał sobie rady z połowy włosami na kolanach i ponizej - za jasne chyba
A Vectus ma w tej kwestii lepsze działanie? Bo ja też zauważyłam, że dużo jasnych włosków nie wypadło...
Stary 2014-05-23, 18:37   #2383
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
A Vectus ma w tej kwestii lepsze działanie? Bo ja też zauważyłam, że dużo jasnych włosków nie wypadło...
Myślałam, ze ma ale teraz zaczynam wątpić ...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-05-23, 20:15   #2384
figa87
Przyczajenie

A w co tu wątpić bo nie rozumiem??Jeśli nie miałyście depilacji LS i Vectusem nie możecie się wypowiadać bo nie macie porównania. Ja miałam i po Vectusie po 3 zabiegach jest rewelacja, zostało ok 30 % a wcześniej przy LS miałam 5 zabiegów i może 10% mi wypadło... Pani która robiła mi zabieg sama pokazała mi na monitorze Vectusa że tam sa takie kolory włosa które ona ustawia i są jasne i bardzo jasne ( blond- takie jak moje ) Przy takich jasnych wtedy dobierana jest wieksza energia.
figa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 20:20   #2385
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez figa87 Pokaż wiadomość
A w co tu wątpić bo nie rozumiem??Jeśli nie miałyście depilacji LS i Vectusem nie możecie się wypowiadać bo nie macie porównania. Ja miałam i po Vectusie po 3 zabiegach jest rewelacja, zostało ok 30 % a wcześniej przy LS miałam 5 zabiegów i może 10% mi wypadło... Pani która robiła mi zabieg sama pokazała mi na monitorze Vectusa że tam sa takie kolory włosa które ona ustawia i są jasne i bardzo jasne ( blond- takie jak moje ) Przy takich jasnych wtedy dobierana jest wieksza energia.
Przypominam, ze to forum ogólnodostępne i każdy może sie wypowiadac na jaki tylko zechce temat. A ty co, masz jakiś interes zebys rzucac sie na wypowiedzi ludzi tutaj?! Jesteś niby osobą co pozjadała wszystkei rozumy? Bo nie rozumiem, na co sie tak pienisz.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-23 o 20:21
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-05-23, 22:34   #2386
Ajm91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez figa87 Pokaż wiadomość
wcześniej przy LS miałam 5 zabiegów i może 10% mi wypadło...
Nikt Cię wcześniej nie poinformował, że LS nie usunie blond włosów? Trochę strata pieniędzy moim zdaniem...
Stary 2014-05-24, 11:04   #2387
Katka_krk
Rozeznanie

Oj nie zawsze informują. Tzn nie mowia całej prawdy

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 14:29   #2388
figa87
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przypominam, ze to forum ogólnodostępne i każdy może sie wypowiadac na jaki tylko zechce temat. A ty co, masz jakiś interes zebys rzucac sie na wypowiedzi ludzi tutaj?! Jesteś niby osobą co pozjadała wszystkei rozumy? Bo nie rozumiem, na co sie tak pienisz.

Owszem Wypowiadać się jeśli ma się na ten temat coś mądrego do powiedzenia, a nie to co komuś się wydaje....

Duzo gabinetów oszukuje;/ ja byłam zapewniania że LS usunie mi jasne włoski....
figa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:51   #2389
rochelle_
Administrator KWC

Cześć! W sobotę mam drugą serię depilacji LS na bikini, pachy, kolana i pierwszą (i ostatnią przed wakacjami) na bikini głębokie i łydki. W związku z tym, że mam mega grube i ciemne włosy (i niestety na bikini boli mnie baaardzo) zdecydowałam się na emlę. Czy któraś ma jakieś doświadczenia z tą maścią? Jak one mnie będą chciały wysmarować do super głębokiego z rowkiem? Niby został tydzień, ale chcę się psychicznie przygotować.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 1 629 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
rochelle_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 23:21   #2390
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Cześć! W sobotę mam drugą serię depilacji LS na bikini, pachy, kolana i pierwszą (i ostatnią przed wakacjami) na bikini głębokie i łydki. W związku z tym, że mam mega grube i ciemne włosy (i niestety na bikini boli mnie baaardzo) zdecydowałam się na emlę. Czy któraś ma jakieś doświadczenia z tą maścią? Jak one mnie będą chciały wysmarować do super głębokiego z rowkiem? Niby został tydzień, ale chcę się psychicznie przygotować.
....
lepiej się samemu nasmarować wcześniej,owinąć strategiczne miejsca folią spozywczą,taki kompres z emli musisz trzymac od 30 do 45min przynajmniej...potem przed zabiegiem Pani wykonująca sobie zmyje maść ze skóry

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:40   #2391
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
lepiej się samemu nasmarować wcześniej,owinąć strategiczne miejsca folią spozywczą,taki kompres z emli musisz trzymac od 30 do 45min przynajmniej...potem przed zabiegiem Pani wykonująca sobie zmyje maść ze skóry
Mnie panie w gabinecie zalecały min. 1h-1.5h, a nawet do 2 koleżanka spóźniła się kiedyś za zabieg, trzymała ok. 30 min i powiedziała, że emla wcale wtedy nie zadziałała.

U mnie w salonie trzeba się posmarować samemu i samemu zmyć. W sensie można na miejscu, ale samemu w łazience - jest bidet, więc z tym nie ma problemów. Po posmarowaniu czeka się te ok.1.5h w jednym z wolnych pomieszczeń.
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:57   #2392
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Mnie panie w gabinecie zalecały min. 1h-1.5h, a nawet do 2 koleżanka spóźniła się kiedyś za zabieg, trzymała ok. 30 min i powiedziała, że emla wcale wtedy nie zadziałała.

U mnie w salonie trzeba się posmarować samemu i samemu zmyć. W sensie można na miejscu, ale samemu w łazience - jest bidet, więc z tym nie ma problemów. Po posmarowaniu czeka się te ok.1.5h w jednym z wolnych pomieszczeń.
...
ee..po 2 godz. to juz puszcza najważniejsze żeby zrobić szczelny okład....w lecie szybciej empla działa,przy niższych temperaturach wolniej..myśle,że około godziny jest optymalnie

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-05-26, 18:05   #2393
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ee..po 2 godz. to juz puszcza najważniejsze żeby zrobić szczelny okład....w lecie szybciej empla działa,przy niższych temperaturach wolniej..myśle,że około godziny jest optymalnie
Być może rzeczywiście latem szybciej działa - zawsze robiłam zimą i czekałam ok. 1.5 h. Wszystko było dobrze znieczulone

Ja teraz mam dylemat - iść na 4 zabieg na bikini czy jeszcze poczekać. Właśnie mija mi 11 tydzień i odrosły mi właściwie takie baaardzo jasne blond włoski (chyba była za mała moc, więc wypaliło melaninę, a nie 'zabiło' włosa), a takich ciemnych to dosłownie kilka.
Nie wiem, czy jest sens teraz wydawać na te kilka włosków kasę, bo jasnych i tak nie chwyci...

Myślicie, że lepiej jednak iść za ciosem i skończyć serię według planu czy poczekać na większą ilość włosów, ale 'zaburzyć' serię?
Stary 2014-05-26, 22:31   #2394
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Być może rzeczywiście latem szybciej działa - zawsze robiłam zimą i czekałam ok. 1.5 h. Wszystko było dobrze znieczulone

Ja teraz mam dylemat - iść na 4 zabieg na bikini czy jeszcze poczekać. Właśnie mija mi 11 tydzień i odrosły mi właściwie takie baaardzo jasne blond włoski (chyba była za mała moc, więc wypaliło melaninę, a nie 'zabiło' włosa), a takich ciemnych to dosłownie kilka.
Nie wiem, czy jest sens teraz wydawać na te kilka włosków kasę, bo jasnych i tak nie chwyci...

Myślicie, że lepiej jednak iść za ciosem i skończyć serię według planu czy poczekać na większą ilość włosów, ale 'zaburzyć' serię?
Ja bym poczekała jeszcze, przecież z kolejnymi zabiegami można wydłużać przerwę, a poza tym skoro są bardzo jasne to nie wiadomo czy laser je chwyci. Nie wiem ile Tobie tych włosów zostało, ale gdybym ja miala kilka ciemnych wloskow, reszta jasna to bym w ogole nie szła na 4. zabieg, ewentualnie jesienią lub po dłuższym czasie gdyby jakies nowe się pojawiły
For3verYoung jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:58   #2395
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała jeszcze, przecież z kolejnymi zabiegami można wydłużać przerwę, a poza tym skoro są bardzo jasne to nie wiadomo czy laser je chwyci. Nie wiem ile Tobie tych włosów zostało, ale gdybym ja miala kilka ciemnych wloskow, reszta jasna to bym w ogole nie szła na 4. zabieg, ewentualnie jesienią lub po dłuższym czasie gdyby jakies nowe się pojawiły
Na razie jest ich dosłownie kilka. Tego jasnego meszku na pewno nie złapie, nie ma szans. A poza tym widać go tylko, gdy światło odpowiednio pada Nawet trudno je wyczuć.

Poczekam jakiś czas. Jeśli się pojawią nowe, to pójdę na ten 4 zabieg, a jeśli nie, to na razie odpuszczę
Stary 2014-05-29, 14:53   #2396
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Czaje sie na zabiegi w Warszawie lub okolicach. Na pierwszy ogien nogi, uda i bikini. Pozniej brzuch i pachy. Sama juz nie wiem z czyjej oferty skorzystac. Opalac w tym roku sie raczej nie bede wiec moglabym zaczac zabiegi juz teraz. Vectus lub LS. Robil ktos w stolicy?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 16:51   #2397
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Na razie jest ich dosłownie kilka. Tego jasnego meszku na pewno nie złapie, nie ma szans. A poza tym widać go tylko, gdy światło odpowiednio pada Nawet trudno je wyczuć.

Poczekam jakiś czas. Jeśli się pojawią nowe, to pójdę na ten 4 zabieg, a jeśli nie, to na razie odpuszczę
...
takich kilka ciemnych to najlepiej wytłuc teraz pojedynczo prądem...kolejne naświetlanie laserem może uruchomić uśpione mieszki,a po co...

wizażowo&pazurkowo
Stary 2014-05-29, 23:33   #2398
soleil1985
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czaje sie na zabiegi w Warszawie lub okolicach. Na pierwszy ogien nogi, uda i bikini. Pozniej brzuch i pachy. Sama juz nie wiem z czyjej oferty skorzystac. Opalac w tym roku sie raczej nie bede wiec moglabym zaczac zabiegi juz teraz. Vectus lub LS. Robil ktos w stolicy?

Ja robiłam łydki LS w Studio Laser na Gocławiu i głębokie bikini Vectusem w MediDerm, oba miejsca polecam, co prawda bikini miałam dopiero raz zrobione, w czerwcu będę miała drugi zabieg ale i tak już jestem bardzo zadowolona.
soleil1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 23:52   #2399
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja robiłam łydki LS w Studio Laser na Gocławiu i głębokie bikini Vectusem w MediDerm, oba miejsca polecam, co prawda bikini miałam dopiero raz zrobione, w czerwcu będę miała drugi zabieg ale i tak już jestem bardzo zadowolona.
A powiedz mi, co rozumieja w Vectusie przez bikini głebokie? Pytam, bo np. na LS wewnatrz warg maja opory aby strzelac laserem, a niby tez bikini głebokie oferują...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-05-30, 07:51   #2400
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Dzieki. Juz ich Googluje

RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości