Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 81 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-30, 11:23   #2401
soleil1985
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A powiedz mi, co rozumieja w Vectusie przez bikini głebokie? Pytam, bo np. na LS wewnatrz warg maja opory aby strzelac laserem, a niby tez bikini głebokie oferują...
Ja właściwie do końca nie byłam pewna czy idę na zwykłe bikini czy głębokie, już w gabinecie zdecydowałam się na głębokie i miałam zrobione dosłownie wszystko, pachwiny, kawałek uda nawet, wargi, wewnątrz też, między pośladkami, a i ból był mniejszy niż się spodziewałam.
soleil1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:25   #2402
zlooosnica89
Raczkowanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
takich kilka ciemnych to najlepiej wytłuc teraz pojedynczo prądem...kolejne naświetlanie laserem może uruchomić uśpione mieszki,a po co...
Nigdy nie myślałam o takiej metodzie. A wiesz może, ile takie coś kosztuje i na ile jest skuteczne?
Ale raczej się nie zdecyduję, bo mam też jeszcze sporo włosków na wargach (których podejrzewam, że może mi i tak nie wytłuc), ale jak już mam płacić za depilację kupę kasy, to jednak wolę próbować. Nie wiem czy one są za jasne przy zbyt ciemnej skórze, czy tam mi po prostu babki nie strzelają, mimo, że zwracałam na to uwagę...
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:55   #2403
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Nigdy nie myślałam o takiej metodzie. A wiesz może, ile takie coś kosztuje i na ile jest skuteczne?
Ale raczej się nie zdecyduję, bo mam też jeszcze sporo włosków na wargach (których podejrzewam, że może mi i tak nie wytłuc), ale jak już mam płacić za depilację kupę kasy, to jednak wolę próbować. Nie wiem czy one są za jasne przy zbyt ciemnej skórze, czy tam mi po prostu babki nie strzelają, mimo, że zwracałam na to uwagę...
...
skuteczne jest na 100% niezależnie od koloru włosów,bo wprowadza się taka jakby sonde do mieszka włosa i ''spala'' sie prądem ,juz nic nie ma szans odrosnąć,dlatego swietnie się sprawdza na dobicie pojedynczych włosków po laserze.w razie czego mogę polecic kosmetyczkę z Warszawy<nie wiem skąd klikasz>

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-05-30 o 11:56
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:51   #2404
bim bam bom
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja robiłam łydki LS w Studio Laser na Gocławiu i głębokie bikini Vectusem w MediDerm, oba miejsca polecam, co prawda bikini miałam dopiero raz zrobione, w czerwcu będę miała drugi zabieg ale i tak już jestem bardzo zadowolona.
Po ilu zabiegach an łydki widziałaś różnicę w ilości włosków?
I jeśli można spytać czemu na bikini zdecydowałaś się Vectusem, a nie LS?
bim bam bom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:06   #2405
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja właściwie do końca nie byłam pewna czy idę na zwykłe bikini czy głębokie, już w gabinecie zdecydowałam się na głębokie i miałam zrobione dosłownie wszystko, pachwiny, kawałek uda nawet, wargi, wewnątrz też, między pośladkami, a i ból był mniejszy niż się spodziewałam.
Dziękuje za info, to pięknie, bo mi pani warg wenatrz za cholere nie chciała, twierdząc, ze delikatnych błon nie traktują laserem :/ szlag by, chyba czas zmienic kurde salon bede musiała isc do tego vectusa sie podowiadywać.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 049 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:27   #2406
soleil1985
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Po ilu zabiegach an łydki widziałaś różnicę w ilości włosków?
I jeśli można spytać czemu na bikini zdecydowałaś się Vectusem, a nie LS?
Ja widziałam duża różnicę, już po pierwszym zabiegu, mam bardzo jasną karnację, a włosy miałam bardzo ciemne i grube, z tego co tutaj czytam wiele dziewczyn pisze, że po pierwszym laserze jest niewielka różnica, ja mam zupełnie inaczej bo zarówno na bikini jak i łydkach odrosło mi dużo mniej włosów i były one o wiele delikatniejsze niż "przed", i skóra już nie reagowała takim podrażnieniem na golenie jak przed laserem. Na łydki zrobiłam trzy zabiegi, w nierównych odstępach czasu, już nie pamiętam dokładnie w jakich, pisałam o tym tutaj, nie mieszkam w Polsce i nie miałam możliwości trzymać się terminów, ale widać wydłużony czas nie wpłynął na to negatywnie, teraz rosną mi jakieś pojedyńcze delikatne włoski na łydkach, które nie spędzają mi snu z powiek , poczekam jeszcze trochę i może pójdę na czwarty zabieg.

Czemu bikini Vectusem? Po dłuższej nieobecności tutaj i przerwie w laserze, weszłam i trafiłam na wątek w którym dziewczyny pisały o Vectusie, zainteresowało mnie to,poczytałam trochę, przejrzałam opinie w necie, sprawdziłam jak to wygląda cenowo, niewątpliwie skusiło mnie też to, że sporo osób twierdziło że jednak odczucie bólu jest mniejsze, ja z ręką na sercu powiem że LS bym sobie bikini nie zrobiła , chyba, że kiedyś wprowadzą pełne znieczulenie, wtedy zrobię sobie wszystko

Edytowane przez soleil1985
Czas edycji: 2014-05-30 o 15:30
soleil1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 09:54   #2407
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
skuteczne jest na 100% niezależnie od koloru włosów,bo wprowadza się taka jakby sonde do mieszka włosa i ''spala'' sie prądem ,juz nic nie ma szans odrosnąć,dlatego swietnie się sprawdza na dobicie pojedynczych włosków po laserze.w razie czego mogę polecic kosmetyczkę z Warszawy<nie wiem skąd klikasz>
Sprawdzałam orientacyjne ceny i na razie raczej się nie zdecyduję, tylko pociągnę LS ale dzięki, na przyszłość może się zgłoszę po namiary.
Stary 2014-06-08, 23:26   #2408
For3verYoung
Raczkowanie

Dziewczyny jakie wy macie odstępy między depilacją pach, bikini i nóg? Pytam, bo ja między 1 a 2. zabiegiem zrobiłam 10 tygodniową przerwę, ale teraz nie wiem czy na 3. zabieg nie pójść wcześniej na pachy i bikini ( po 8 tyg.) a na nogi później ( po 10-11)
For3verYoung jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 10:22   #2409
marcia321
Zadomowienie

hejka a ja mam pytanie czy korzystałyście z ofert groupona ? jeśli tak to czy te zabiegi są efektywne?
marcia321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 12:18   #2410
megara0
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka a ja mam pytanie czy korzystałyście z ofert groupona ? jeśli tak to czy te zabiegi są efektywne?
Ja korzystalam. Porownujac efekty z zabiehami za ktore faktycznie placimy pelna cena moim zdaniem sa takie same. W moim przypadku roznica byla taka ze w zaden sposob nie przygotoeuja skory przef zabiegiem, nie uzywaja lodu aby pozniej byl mniejszy bol i po zabiegu nic nie robia. Mam tu na mysli nie smaruja zadnym kremem lagodzacym. Takze sa na pewno mniej profesjonnalne ale efekty moim zdaniem takie same

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
megara0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 21:51   #2411
shaggyme
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie wy macie odstępy między depilacją pach, bikini i nóg? Pytam, bo ja między 1 a 2. zabiegiem zrobiłam 10 tygodniową przerwę, ale teraz nie wiem czy na 3. zabieg nie pójść wcześniej na pachy i bikini ( po 8 tyg.) a na nogi później ( po 10-11)
Ja akurat robię łydki i bikini. Między pierwszym a drugim zabiegiem miałam przerwę 9 tygodni. Na 3 też pójdę mniej więcej w tym terminie - te włoski co miały wypaść wypadły a reszta równo odrosła i nie zauważam nowych. Z resztą mnie dość szybko rosną włosy. Co do odstępów to zalecenia chyba są takie same wszędzie -około 2 miesiące.
shaggyme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 22:00   #2412
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A jednak myliłam, czas pokazał, ze LS na łydek w 3 zabiegu był skuteczny. Od czasu zabiegu, czyli do miesiaca nie miałam co golic na nodze póki co. Na kolanie tylko wyczuwealne sa takie sztywniejsze włoski, ale jasniutkie, nie widac ich. Oby 4 seria nie byla potrzeba

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 049 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2014-06-19, 14:20   #2413
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jednak myliłam, czas pokazał, ze LS na łydek w 3 zabiegu był skuteczny. Od czasu zabiegu, czyli do miesiaca nie miałam co golic na nodze póki co. Na kolanie tylko wyczuwealne sa takie sztywniejsze włoski, ale jasniutkie, nie widac ich. Oby 4 seria nie byla potrzeba
A w jakich odstępach czasu robiłaś łydki? U mnie niestety na nogach większość włoskow po 2 . zabiegu odrosła Są znacznie cieńsze niż były, ale nadal są i jest ich sporo. Pachy i bikini znacznie lepiej wyglądają,pewnie dlatego, że miałam tam ciemniejsze włoski i jaśniejsza skórę niż na nogach.
Dajcie znać ile gram emli trzeba nałozyć na pachy i bikini żeby był dobry efekt znieczulenia. Ta mała 5 g tubka pewnie nie wystarczy?

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-06-19 o 15:23
Stary 2014-06-19, 23:31   #2414
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A w jakich odstępach czasu robiłaś łydki? U mnie niestety na nogach większość włoskow po 2 . zabiegu odrosła Są znacznie cieńsze niż były, ale nadal są i jest ich sporo. Pachy i bikini znacznie lepiej wyglądają,pewnie dlatego, że miałam tam ciemniejsze włoski i jaśniejsza skórę niż na nogach.
Dajcie znać ile gram emli trzeba nałozyć na pachy i bikini żeby był dobry efekt znieczulenia. Ta mała 5 g tubka pewnie nie wystarczy?
Cos okolo 8 tygodni przerwy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-06-26, 17:03   #2415
mateusz0987
Przyczajenie

A gdzie polecacie tanio depilacje dla faceta pleców, barków i szyi w warszawie? Grubsze włosy.
mateusz0987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 13:28   #2416
mot
Przyczajenie

Czy ktoś miał tak jak ja, jestem po 3 serii depilacji laserem Light sheer Duet, nie mam żadnych łysych placków, gdzie nie rosną włosy. Jakbym miała ocenić to w % to może 1 może 2% mniej włosów po 3 seriach, ostatnia była 10 tygodni temu, więc dokładnie widzę jak jest. Robiłam nogi, bikini i pachy. Myślę iść na 4 zabieg, ale już do innego salonu i zobaczyć czy będę miała chociaż 20% mniej włosów. Włosy po zabiegach wypadały, ale jak wypadły to odrosły może miałam robione za małą mocą
mot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:17   #2417
konczita1984
Przyczajenie

Witam. Polecam wszystkim Paniom depilację laserową, wiem że ceny są wysokie ale za takie efekty naprawdę warto pozbyć się raz na zawsze owłosienia, rewelacja. Żałuję że sama zdecydowałam się dopiero teraz. Tyle lat męczyłam się z tym ciągłym goleniem i wrastającymi włoskami, a tak niewiele potrzeba do szczęścia . Ja korzystałam z depilacji laserowej light sheer duet w Warszawie. Pachy robiłam w Depiclinic 150 zł. za jeden zabieg. Jestem już po dwóch zabiegach z przerwami co miesiąc, za dwa tygodnie mam trzeci zabieg. Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie zniknęło mi 30% owłosienia po kolejnej następne 30%.Po za tym włoski odrastają delikatniejsze i myślę ze jeszcze jeden dwa zabiegi i będzie po wszystkim. Całe nogi i bikini głębokie robiłam w laser Delux na ul. Widok w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z łydek zniknęła mi połowa włosów po pierwszym zabiegu. Posiadam zniżkę na pierwszy zabieg w Laser Delux 20% oczywiście od ceny promocyjnej mogę polecić jakąś osobę, też korzystałam z takiego polecenia i zamiast 600zł. zapłaciłam 480zł. więc warto. konczita1984@o2.pl
konczita1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 13:10   #2418
limone17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mateusz0987 Pokaż wiadomość
A gdzie polecacie tanio depilacje dla faceta pleców, barków i szyi w warszawie? Grubsze włosy.
Polecam dowolny gabinet z laserem light sheer (lub innym diodowym), gdzie są aktualnie promocje. Musisz pamietać, ze jak już się zdecydujesz, to trzeba wykonać minimum 5-6 zabiegów. Gładka skóra wyglada super, ale po 2-3 zabiegach uzyskuje się nieregularne przerzedzenie włosów, fatalny efekt estetyczny.
limone17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 17:26   #2419
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał tak jak ja, jestem po 3 serii depilacji laserem Light sheer Duet, nie mam żadnych łysych placków, gdzie nie rosną włosy. Jakbym miała ocenić to w % to może 1 może 2% mniej włosów po 3 seriach, ostatnia była 10 tygodni temu, więc dokładnie widzę jak jest. Robiłam nogi, bikini i pachy. Myślę iść na 4 zabieg, ale już do innego salonu i zobaczyć czy będę miała chociaż 20% mniej włosów. Włosy po zabiegach wypadały, ale jak wypadły to odrosły może miałam robione za małą mocą
Przyczyn może być kilka: albo była źle dobrane parametry albo trafiałaś na złą fazę wzrostu włosa albo masz problemy hormonalne. Ja jestem jakoś 8-9 tygodni po drugim zabiegu LSD i na bikini i pod pachami jest fajny efekt, natomiast na nogach niestety prawie wszystko odrosło- fakt, że są to cieńsze włosy, ale nadal muszę je golić codziennie lub co 2. dzień, łysych placów na łydkach nie widzę Ostatnio czytałam na jakimś zagranicznym forum, że w anagenie na nogach jest zaledwie 20% włosów, a sam telogen trwa ok. pół roku i że 10 tygodni to zdecydowanie za krótki odstęp przy depilacji nóg. Jedna kobieta też wypowiadała się, że była 2 razy na laserze przy przerwie bodajże 4-5 m-cy i mało co włosów jej zostało, także ja już nie wiem jak to jest z tymi odstępami, ale myślę, że to kwestia indywidualna, bo jednak każdemu w innym tempie odrastają włosy.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-06-29 o 17:30
Stary 2014-06-30, 10:25   #2420
Skrzacik3
Raczkowanie

Cytat:
Przyczyn może być kilka: albo była źle dobrane parametry albo trafiałaś na złą fazę wzrostu włosa albo masz problemy hormonalne.

[...] także ja już nie wiem jak to jest z tymi odstępami, ale myślę, że to kwestia indywidualna, bo jednak każdemu w innym tempie odrastają włosy.
Zdecydowanie zgadzam się z Tobą! Nic dodawać nie trzeba.

Ja zrobiłam przerwę - widzę, że przerzedziły mi się włoski ( o niebo lepiej), jednak w tym roku nie mam możliwości dbania i latania z filtrem, zasłaniać się, dlatego robię znowu przerwę na upalny okres. Zaobserwuję przez ten czas wzrost włosków. I spróbuję w innym czasie zacząć. Planuje również, że w tym roku zacznę wcześnie powrót.

Moim zdaniem 3 zabiegi są dla tych, co mają delikatne włoski.
Tak jak napisała limone17, 5-6 to minimum dla innych...

Pozdrowienia i powodzenia w walce !
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 12:50   #2421
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie zgadzam się z Tobą! Nic dodawać nie trzeba.

Ja zrobiłam przerwę - widzę, że przerzedziły mi się włoski ( o niebo lepiej), jednak w tym roku nie mam możliwości dbania i latania z filtrem, zasłaniać się, dlatego robię znowu przerwę na upalny okres. Zaobserwuję przez ten czas wzrost włosków. I spróbuję w innym czasie zacząć. Planuje również, że w tym roku zacznę wcześnie powrót.

Moim zdaniem 3 zabiegi są dla tych, co mają delikatne włoski.
Tak jak napisała limone17, 5-6 to minimum dla innych...

Pozdrowienia i powodzenia w walce !
Z tą ilością zabiegów to myślę, że też jest kwestia indywidualna, ale wg. mnie laser lepiej chwyci czarne, mocne włosy na jasnej skórze niż słabsze włoski. Mam porównanie, na nogach miałam ciensze wlosy niz pod pachami czy bikini, a efekt jest zdecydowanie gorszy, ale wiadomo u każdego laser inaczej zadziała. Ja narazie nie wiem czy zrobić przerwę na wakcje czy za 2 tyg. pójśc na 3. zabieg, ale wizja unikania słońca przez całe lato jakoś mnie przeraża
Stary 2014-06-30, 21:20   #2422
mot
Przyczajenie

[/QUOTE]Ja jestem jakoś 8-9 tygodni po drugim zabiegu LSD i na bikini i pod pachami jest fajny efekt, natomiast na nogach niestety prawie wszystko odrosło- fakt, że są to cieńsze włosy, ale nadal muszę je golić codziennie lub co 2. dzień, łysych placów na łydkach nie widzę Ostatnio czytałam na jakimś zagranicznym forum, że w anagenie na nogach jest zaledwie 20% włosów, a sam telogen trwa ok. pół roku i że 10 tygodni to zdecydowanie za krótki odstęp przy depilacji nóg. Jedna kobieta też wypowiadała się, że była 2 razy na laserze przy przerwie bodajże 4-5 m-cy i mało co włosów jej zostało, także ja już nie wiem jak to jest z tymi odstępami, ale myślę, że to kwestia indywidualna, bo jednak każdemu w innym tempie odrastają włosy.[/QUOTE]

To daj znać jakie będziesz mieć efekty po 3 serii, bo ja po 1 serii widziałam efekty, po 2 miałam wysyp (podobno tak się dzieje) a po 3 serii włosy jak były tak są(robiłam w LaserCosmeticSalon bez znieczulenia)

Edytowane przez mot
Czas edycji: 2014-06-30 o 21:22
Stary 2014-07-01, 21:03   #2423
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
To daj znać jakie będziesz mieć efekty po 3 serii, bo ja po 1 serii widziałam efekty, po 2 miałam wysyp (podobno tak się dzieje) a po 3 serii włosy jak były tak są(robiłam w LaserCosmeticSalon bez znieczulenia)
W LaserCosmeticSalon w Lublinie robiłaś? Ja jeszcze nie wiem kiedy pójdę na 3 zabieg- pewnie już po wakacjach. U mnie po 1. zabiegu na nogach był dobry efekt, a na bikini i pachach dużo odrosło- teraz po 2. jest odwrotnie więc obawiam się, że po trzecim znów mogą odrosnąć. A Ty kiedy miałaś ten 3. zabieg robiony i przy jakiej mocy? bo to trochę dziwne, że włosy nadal są, już co najmniej 50- 60% powinno wypaść.
Stary 2014-07-02, 11:48   #2424
mot
Przyczajenie

Cytat:
W LaserCosmeticSalon w Lublinie robiłaś? Ja jeszcze nie wiem kiedy pójdę na 3 zabieg- pewnie już po wakacjach. U mnie po 1. zabiegu na nogach był dobry efekt, a na bikini i pachach dużo odrosło- teraz po 2. jest odwrotnie więc obawiam się, że po trzecim znów mogą odrosnąć. A Ty kiedy miałaś ten 3. zabieg robiony i przy jakiej mocy? bo to trochę dziwne, że włosy nadal są, już co najmniej 50- 60% powinno wypaść.
Zabieg miałam ok. 11 tygodni temu, robiłam w Rzeszowie i nie wiem jaką miałam moc, bo maszyna była tak ustawiona że nie widziałam a nie zapytałam. Ale mam oliwkową skórę, więc myślę, że ta moc nie była zbyt duża. Na drugi dzień nic mi nie było, mogłam robić peelingi itp. Teraz widzę promocje w innym salonie, więc może pójdę na bikini i pachy, nogi na razie zostawiam bo już się opaliły, więc muszę czekać, ale tak mi włoski wrastają, że mało się nie wścieknę tak swędzi. Włoski na nogach są słabsze ale i tak muszę golić codziennie i to podrażnienie po goleniu wrrrrrr
Pani na drugim zabiegu mówiła, że może nastąpić wysyp włosków. To ja może i po 3 serii dalej mam wysyp??

Edytowane przez mot
Czas edycji: 2014-07-02 o 11:50
Stary 2014-07-02, 22:50   #2425
charakter_czarny
Przyczajenie

który salon w Krakowie polecacie i dlaczego ?
ewentualnie Wieliczka
charakter_czarny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:56   #2426
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Teraz widzę promocje w innym salonie,
A te promocje też w Rzeszowie? Jeśli tak, to proszę o nazwę salonu
Stary 2014-07-04, 00:45   #2427
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Zabieg miałam ok. 11 tygodni temu, robiłam w Rzeszowie i nie wiem jaką miałam moc, bo maszyna była tak ustawiona że nie widziałam a nie zapytałam. Ale mam oliwkową skórę, więc myślę, że ta moc nie była zbyt duża. Na drugi dzień nic mi nie było, mogłam robić peelingi itp. Teraz widzę promocje w innym salonie, więc może pójdę na bikini i pachy, nogi na razie zostawiam bo już się opaliły, więc muszę czekać, ale tak mi włoski wrastają, że mało się nie wścieknę tak swędzi. Włoski na nogach są słabsze ale i tak muszę golić codziennie i to podrażnienie po goleniu wrrrrrr
Pani na drugim zabiegu mówiła, że może nastąpić wysyp włosków. To ja może i po 3 serii dalej mam wysyp??
No nie wiem, ale chyba już jakieś łyse placki powinny się pojawiać, skoro po jednym zabiegu na nogach usuwa się ok. 20% włosów. Może rzeczywiście była za niska moc i włosy się tylko osłabiły albo masz zbyt ciemną skórę , a wtedy laser nie działa tak efektywnie jak przy jasnej (ja nogi miałam dużo ciemniejsze od bikini czy pach i myślę, że dlatego właśnie efekt jest gorszy).
Stary 2014-07-04, 09:10   #2428
Katka_krk
Rozeznanie

Ja już po pierwszym zabiegu depilacji widziałam znaczną różnicę, po drugim troszkę mniejszy efekty - ale Panie w gabinecie mnie poinformowały, że tak może być więc byłam spokojna Po trzecim znowu fajnie i teraz jestem po 4 zabiegu i kontynuuje przez wakacje bo opalać się nie zamierzam. Pachy mam już zakończone ale rozpoczęłam dużo wcześniej innym laserem i kończyłam zabiegi Vectusem a nowe partie już robię tylko nim Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów bo wiem, że TO działa

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 00:01   #2429
For3verYoung
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Ja już po pierwszym zabiegu depilacji widziałam znaczną różnicę, po drugim troszkę mniejszy efekty - ale Panie w gabinecie mnie poinformowały, że tak może być więc byłam spokojna Po trzecim znowu fajnie i teraz jestem po 4 zabiegu i kontynuuje przez wakacje bo opalać się nie zamierzam. Pachy mam już zakończone ale rozpoczęłam dużo wcześniej innym laserem i kończyłam zabiegi Vectusem a nowe partie już robię tylko nim Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów bo wiem, że TO działa
Ja po 1. zabiegu na nogach widzialam dużą roznicę, na bikini i pachach prawie w ogóle, a po 2 . zabiegu odwrotnie, na nogach dużo włosów odrosło, zwłaszcza na łydkach, a na pachach i bikini efekt jest super. Teraz robię jednak przerwę na wakacje, a jesienią nie wiem czy nie zmienić LS na Vectus, skoro on sam mierzy poziom melaniny, więc może na nogach miałabym lepszy efekt. Czy przy vectusie jest mniejszy ból w porównaniu do LS?
Stary 2014-07-08, 11:39   #2430
Katka_krk
Rozeznanie

Cytat:
Ja po 1. zabiegu na nogach widzialam dużą roznicę, na bikini i pachach prawie w ogóle, a po 2 . zabiegu odwrotnie, na nogach dużo włosów odrosło, zwłaszcza na łydkach, a na pachach i bikini efekt jest super. Teraz robię jednak przerwę na wakacje, a jesienią nie wiem czy nie zmienić LS na Vectus, skoro on sam mierzy poziom melaniny, więc może na nogach miałabym lepszy efekt. Czy przy vectusie jest mniejszy ból w porównaniu do LS?
Mnie bardzo te zabiegi nie bolą - tzn odczuwam ale nie jest to ból. Ale żeby był mniejszy dyskomfort podczas zabiegu to Pani dodatkowo mi chłodzi takimi woreczkami skórę przed strzałami więc myślę że to powoduje że zabieg jest ok a z tym mierzeniem melaniny to jest fajne że parametry są super dobrane do mojej karnacji

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości