Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 84 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-09-27, 21:29   #2491
MiaColucci
Rozeznanie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość

Podzielcię się doświadczeniem, co zrobić, gdyż depilację będę przeprowadzać na brodzie, zabieg mam na 30 października, od tego poniedziałku przestałam usuwać włoski pęsetą, co robiłam do tej pory. Pani poradziła mi, że jeśli nie chcę golić twarzy maszynką (włoski nie rosną na całej powierzchni, boję się że goląc sprawię, że rosnące do tej pory włoski jasne również zaczną się robić ciemne) to mogę przycinać je cążkami do skórek.
Cążki zakupiłąm, dość drogo, ale jednak efekt nie jest zadowalający. Nie jestem w stanie ukryć się na następny miesiąc w domu, do pracy trzeba chodzić i boję się że mimo wszystko przez makijaż włoski będą widoczne. Do tego akurat skórę na brodzie mam dość suchą i makijaż dość szybko się łuszczy, dodatkowo wywułując u mnie dyskomfort z powodu złego wyglądu. Co wy zrobiłyście w sytuacji depilacji włosów na brodzie?

Dodatkowo, Pani powiedziała że zabiegi powinnam powtarzać co miesiąc, i najprawdopodobniej 6 powtórzeń będzie konieczne. Myślicie że poinformowała mnie prawidłowo, czy też to takie wyciąganie kasy?
Ja miałam podobny problem. Podczas depilacji laserowej zakupiłam sobie w aptece małe nożyczki (moje akurat były dla dzieci) no i przycinałam włoski.
Rano zawsze przy lusterku powiększającym je przycinalam. proces niestety bardzo czasochłonny ale gotowa byłam na to poświęcic każdą minutę bo podczas rozmowy z kimś zawsze wdawało mi się że kazdy patrzy na moją brodę

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to że gdy zaczynały mi rosnąć na brodzie dłuższe włoski, jeszcze wtedy w liceum, wybrałam się do ginekologa na co Pani doktor stwierdziła że to normalne. A teraz osiem lat już co najmniej bujam się z tym świństwem.
Ja miałam zawsze hormony ok i wogóle wszystkie badania pod kątem tych włosów ok Niedawno też robiłam badanie hormonów i dalej wszystko wporządku...
Stary 2014-09-28, 08:14   #2492
poziomka_321
Raczkowanie

GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nozyczkami też próbowałam, ale może jeszcze pokuszę się właśnie o zakup jakichś mniejszych, na początku obawiałam się czy nie poranię sobie skóry używająć nożyczek, ale ako że do zabiegu mam jeszcze miesiąc, postanowiłam spróbować- w razie czego ranki zdążyłyby mi się zagoić.

A kolejne pytanie- co pomiędzy depilacjami- jesli włoski nadal będą rosnąć to mogę je przycinać, nie spowoduje to osłabienia efektu depilacji? Mam nadzieję że szybko zaczną wypadać:/
Stary 2014-09-28, 11:24   #2493
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

[QUOTE=poziomka_321;483165 28]Nozyczkami też próbowałam, ale może jeszcze pokuszę się właśnie o zakup jakichś mniejszych, na początku obawiałam się czy nie poranię sobie skóry używająć nożyczek, ale ako że do zabiegu mam jeszcze miesiąc, postanowiłam spróbować- w razie czego ranki zdążyłyby mi się zagoić.

A kolejne pytanie- co pomiędzy depilacjami- jesli włoski nadal będą rosnąć to mogę je przycinać, nie spowoduje to osłabienia efektu depilacji? Mam nadzieję że szybko zaczną wypadać:/[/QUOTE
...
jasne,bez problemu mozesz przycinac

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 11:45   #2494
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

A kremy do depilacji? Nie moga byc doraznie pomocne?
RosesAreRed jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 12:05   #2495
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
A kremy do depilacji? Nie moga byc doraznie pomocne?
...
nie można podrażniac skóry żadną chemią

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 15:34   #2496
poziomka_321
Raczkowanie

GG do poziomka_321

Mam wrażliwą, alergiczną skórę, w dodatku kiedyś probowałam krem do depilacji Veet na nogach i szczerze mówiąc działał tragicznie, więc szkoda zachodu.
Złamałam się dziś i uh, ostrożnie, tylko w tych miejscach gdzie rosną czarne włoski użyłam maszynki, po przycinaniu cążkami/nożyczkami skóra niestety nie była gładka, włoski nadal było widać i czuć a do sportu ciężko tapetę kłaść. Mam nadzieję że nie będę potem tego żałować a laser upora się z tym okropieństwem :/
Stary 2014-09-30, 21:35   #2497
Vespertine__Milo
Zadomowienie

powiem tak: jak macie środki do róbcie laserową. Ja zwlekałam z decyzją sporo czasu i żałuję bo gdybym wiedziała jak super jest po zrobiłabym wcześniej-komfort nie do przecenienia. Zero chrzanienia się z wrastającymi włoskami, swędzeniem, pieczeniem itp. Jak będę miała z czego to zrobię wszystko co się da.

Poluję: Kilian Good Girl Gone BAd, Atelier de Cologne Ambre Nue, Coco, Dulcis in Fundo, L'ombre dans L'eau, Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl
Vespertine__Milo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 14:06   #2498
nata w
Przyczajenie

Witam. Już od jakiegoś czasu przeglądam forum, ale to mój pierwszy raz. Sama wykonuje zabiegi na laserze diodowym. i chyba moge pomóc. Jesli chodzi o przerwę w zabiegach to wynosi ona od 4 do 5 tyg, w zalezności od partii ciała.Faza anagenu , w tej fazie jest najskuteczniejsza epilacja,trwa różnie w zalezności od partii, np broda i nogi 4 mce, ale nie tylko anagen jest ważny bo telogen też, bo na brodzie jest to 6 tyg a na nogach 4 mce. Firma na której laserze my pracyjemy zaleca przerwę na ciele( czyli nogi, pachy..) 6 tyg a na brodzie 4-5 tyg i trzymajmy się tego lepiej poczekać dłużej niz zrobić za szybko i nieskutecznie. Wybierajmy lasery o długiej fali czyli ok 800 nm, i mocy ok 50 j. Nie ma sensu robić zabiegu na małych parametrach( ok 25 j) bo usuniemy tylko ciemne , grube włosy a jasne zostaną gdyż mają mało melanini i potrzebują większej dawki energi i trzeba powtórzyć w tych miejscach. Bardzo ważne w wyborze lasera jest głowica chłodząca czym większ i lepsze chłodzenie tym mniejszy ból i poparzenia. Ilosć zab to 5- nawet do 8, rzadko jest to 4 tyg . Niestety ani laser ani kosmetyczka nie przeskoczy fazy wzrostu, nie wiemy ile włosów w jakiej jest fazie z tąd te przerwy i ilośc zab konieczna. Najgorzej jest z epilacją wasika i bikini wargi, wiele zabiegów, miedzy innymi gdyz sa to miejsca hormonozależne.Ale osoba wykonująca zabieg może bardzo zmniejszyć ból poprzez dobre chłodzenie , nawet co jeden strzał wydłuży to czas zabiegu ale wy mniej cierpicie . Nie bójcie się o to poprosić płacicie niemałe pieniadze za usługę . W razie pytań służę pomocą
nata w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 23:14   #2499
Bettina_
Wtajemniczenie

Nata super że napisałaś
co do chłodzenia jest to bardzo skuteczny sposób na przeżycie bardziej bolesnych części ciała, ja już się nie dam szczelać laserkiem bez cud lodowego woreczka
Stary 2014-10-19, 09:50   #2500
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie

Dziewczyny, a czym się różni zwykły lightsheer od tego duet?
Stary 2014-10-19, 20:37   #2501
dryda
Rozeznanie

Chłodzenie to rzeczywiście podstawa, bo choć ogólnie mówi się , że depilacja laserowa jest bezbolesna, to trzeba wiedzieć jak ją przeprowadzać, żeby taką faktycznie była
I tu właśnie wchodzą te chłodzące nakładki czy cud woreczek lodu jak to ładnie napisałaś
dryda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:01   #2502
Madeleine13
Przyczajenie

Hej dziewczyny!

Czy orientuje się może któraś z Was czy jest jakaś różnica pomiędzy laserem light sheer duet a milesman premium? Jeżeli tak to który jest lepszy?

A może w ogóle któraś z Was wie który salon w Gdyni wymiata pod względem depilacji laserowej?

Z góry dzięki

Edytowane przez Madeleine13
Czas edycji: 2014-10-21 o 22:04
Madeleine13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 12:02   #2503
DevilInside
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym się różni zwykły lightsheer od tego duet?
Light Sheer DUET ma dwie głowice: mała i dużą ... a starsze systemy tylko małą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg laser.jpg (10,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg laser2.jpg (30,5 KB, 3 załadowań)
DevilInside jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 12:05   #2504
DevilInside
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madeleine13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Czy orientuje się może któraś z Was czy jest jakaś różnica pomiędzy laserem light sheer duet a milesman premium? Jeżeli tak to który jest lepszy?

Z góry dzięki
Light Sheer DUET ma przełomową technologię - nie ma drugiego podobnego systemu obecnie na rynku. Bardzo dobry jest - ale wciąż trochę słabiej wypada w badaniach klinicznych -Palomar Vectus.

A potem chwilkę nic .. i Milesman oraz kolejno cała spółka innych diodówek. To jest dobry laser diodowy, prawidłowo wykonany zabieg przynosi porównywalnie troszkę słabsze efekty. Ale nie jest to tez tak, że efekty są mierne i nie ma ich wcale.

Najlepiej ujmę to tak ... szczęściem jest trafić do miejsca, które naprawdę depilację robi na wysokim poziomie. Można zrobić lepszy zabieg Milesmanem przez wykwalifikowana osobę, aniżeli trafiając w nieodpowiednie ręce do osoby pracującej na Light Sheer. Tyle w temacie. Sprzęt to tylko półśrodek ... warto wybrać najlepszy, ale osoba pracująca też musi robić usługę na wysokim poziomie.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2014-10-23 o 12:11
DevilInside jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 19:30   #2505
Madeleine13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Light Sheer DUET ma przełomową technologię - nie ma drugiego podobnego systemu obecnie na rynku. Bardzo dobry jest - ale wciąż trochę słabiej wypada w badaniach klinicznych -Palomar Vectus.

A potem chwilkę nic .. i Milesman oraz kolejno cała spółka innych diodówek. To jest dobry laser diodowy, prawidłowo wykonany zabieg przynosi porównywalnie troszkę słabsze efekty. Ale nie jest to tez tak, że efekty są mierne i nie ma ich wcale.

Najlepiej ujmę to tak ... szczęściem jest trafić do miejsca, które naprawdę depilację robi na wysokim poziomie. Można zrobić lepszy zabieg Milesmanem przez wykwalifikowana osobę, aniżeli trafiając w nieodpowiednie ręce do osoby pracującej na Light Sheer. Tyle w temacie. Sprzęt to tylko półśrodek ... warto wybrać najlepszy, ale osoba pracująca też musi robić usługę na wysokim poziomie.
Dziękuję za cenną odpowiedź!
Naprawdę ułatwiła mi decyzję chociaż nadal się trochę waham ponieważ mam okazje wykonać zabieg milesmanem, który wykonuje pielęgniarka dyplomowana, specjalistka w zakresie depilacji laserowej lub zabieg light sheerem który wykonuje Pani kosmetolog.
Mam nadzieję że Pani kosmetolog też ogarnia temat!

Jeszcze wielkie dzięki DevilInside!
Madeleine13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 17:44   #2506
poziomka_321
Raczkowanie

GG do poziomka_321

To już jutro! Trzymajcie kciuki, mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko, zdam relację już 'po' ))
Stary 2014-10-31, 09:31   #2507
poziomka_321
Raczkowanie

GG do poziomka_321

A więc: zabieg trwał króciutko, ale dokładnie wszystko Pani mi 'wyjeździła'. Na początek dała mniejszą moc ale dawałam radę więc sukcesywnie zwiekszałą, faktycznie bolało- ale bardziej przeszkadza to uczucie ciepła. Zacisnęłam zęby i dałam radę
Przed zabiegiem przetarła miejsce spirytusem, nałożyłą żel chłodzący, mi dała okularki ochronne rzecz jasna.
Skóra po wszytskim byłą zaczerwieniona ale nie było gorzej niż jak czasami po depilacji pensetą. Po godzinie nie było śladu, dziś też już spokój. Miejsce posmarowała po zabeigu alantanem, ja też na wszelki wypadek go będę stosować w najbliższym czasie.
Następny zabieg 2 grudnia
Stary 2014-11-01, 08:26   #2508
Loquilla
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Loquilla

Cytat:
Napisane przez Madeleine13 Pokaż wiadomość
Dziękuję za cenną odpowiedź!
Naprawdę ułatwiła mi decyzję chociaż nadal się trochę waham ponieważ mam okazje wykonać zabieg milesmanem, który wykonuje pielęgniarka dyplomowana, specjalistka w zakresie depilacji laserowej lub zabieg light sheerem który wykonuje Pani kosmetolog.
Mam nadzieję że Pani kosmetolog też ogarnia temat!

Jeszcze wielkie dzięki DevilInside!
Ja polecam Beauty Laser w Gdyni http://www.beautylaser.pl/index_pl.html (nie wiem czy moge tu tak podawać pełne nazwy). Pracują na Light Sheer Duet. Panie są bardzo miłe i dokładne. Nie miałam okazji depilować się innym laserem a z tego jestem zadowolona. W końcu pozbyłam się uciążliwego owłosienia, chociaż nie powiem, trzeba się liczyć z kilkoma zabiegami na daną partię ciała, żeby był efekt. No i liczy się systematyczność
Loquilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:26   #2509
AgnesElka
Przyczajenie

polecam metodę

Edytowane przez AgnesElka
Czas edycji: 2014-11-11 o 19:23
AgnesElka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 17:30   #2510
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez AgnesElka Pokaż wiadomość
[...]
Gdzie z tym spamem?! Za reklame sie placi!!!

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 18:27   #2511
naczelnabrunetka
Raczkowanie

a czym jest ten LS DESIRE? jakie ma właściwości których zwykły LS/LS DUET nie mają?
Stary 2014-11-09, 18:36   #2512
AgnesElka
Przyczajenie

W poniedziałek idę na zabieg depilacji ud, jestem już po depilacji łydek. Wreszcie są bez włosów, metoda super, bo usuwa włosy na zawsze. Do tego mają najnowszy model lasera LightSheer.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2014-11-09 o 22:02 Powód: podejrzenie reklamy
AgnesElka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 19:57   #2513
Loquilla
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Loquilla

Cytat:
Napisane przez AgnesElka Pokaż wiadomość
W poniedziałek idę do Body Karma Laser Technology na zabieg depilacji ud, jestem już po depilacji łydek. Wreszcie są bez włosów, metoda super, bo usuwa włosy na zawsze. Do tego mają najnowszy model lasera LightSheer. Poleciłam też koleżance ten zabieg i dostałam zniżkę 50%.
A w jakim odstępie robiłaś łydki?Piszesz, że po dwóch zabiegach już nie masz włosków... wg mnie jeszcze niestety odrosną. W krótkim czasie efekty są super, ale nie da się tak w 100% wszystkiego wyniszczyć (włosy w różnej fazie wzrostu, jasne włoski).
Loquilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 20:15   #2514
eumo
Przyczajenie

Witam. Zaczynam poważnie rozważać skorzystanie z depilacji laserowej. Będzie to mój pierwszy raz. Na pierwszy ogień pójdą pachy.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-13 o 23:18 Powód: reklama
eumo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 13:35   #2515
rochelle_
Administrator KWC

Cytat:
Napisane przez eumo Pokaż wiadomość
Witam. Zaczynam poważnie rozważać skorzystanie z depilacji laserowej. Będzie to mój pierwszy raz. Na pierwszy ogień pójdą pachy.
Super! Jeśli masz pieniądze, to będzie to dobra decyzja. Robiłam i nie żałuję, co więcej - już powoli przymierzam się na uda
Jakbyś miała jakieś pytania, to pisz!

P.S. Jestem trochę rozczarowana moimi pachami. Widzę 5 włosków :P No tak mnie denerwują, że sobie nie wyobrażacie. Przy następnej serii na bikini chyba się ładnie uśmiechnę po kilka strzałów na paszki.

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2014-11-14 o 13:39
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 1 629 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
rochelle_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 20:10   #2516
epiLaser
Przyczajenie

Od 10 lat zajmuje się depilacją laserową Jeśli chcecie pytajcie chętnie odpowiem. Pamiętajcie, tylko medyczny laser diodowy jest skuteczny i daje trwałe efekty. Wybierajcie sprawdzone kliniki.
epiLaser jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:28   #2517
sasenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
A te promocje też w Rzeszowie? Jeśli tak, to proszę o nazwę salonu
W salonie Annestetic na bernardyńskiej w rzeszowie od 17 do 22 listopada są dni otwarte i pierwszy zabieg laserem na bikini pachy lub wąsik jest gratis. A salon mogę naprawdę polecić, ponieważ posiadają w pełni profesjonalną obsługę i najlepsze sprzęty.
sasenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:13   #2518
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
W salonie Annestetic na bernardyńskiej w rzeszowie od 17 do 22 listopada są dni otwarte i pierwszy zabieg laserem na bikini pachy lub wąsik jest gratis. A salon mogę naprawdę polecić, ponieważ posiadają w pełni profesjonalną obsługę i najlepsze sprzęty.
Dzięki za info!
Ale na ich stronie nie ma żadnej informacji :/ Wiesz może jakie są warunki tej promocji? Tzn. np. pierwszy zabieg gratis, jeśli wykupisz cały pakiet albo coś w tym stylu?

A tak swoją drogą, czy można wymiennie depilować tę samą partię ciała LS i Vectusem?
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:28   #2519
magddaaaa
Przyczajenie

Ostatnio sama stanęłam przed wyborem lasera, zrobiłam wywiad w internecie i wśród znajomych które miały już zabiegi i zdecydowanie efekty po depilacji laserem diodowym LightSheer są najlepsze. Kooleżanka po 4 zabiegach na łydki nie ma już praktycznie włosków
W Poznaniu ten laser mają w kilku miejscach jednak cenowo najkorzystniej wychodzi salon [reklama] (telefonicznie wypytywałam o promocje pakietowe) robię 3 partie - nogi i bikini jestem już po 2 zabiegu i jestem bardzo zadowolona.
[reklama]

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2014-11-19 o 20:04
magddaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 20:02   #2520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, czy można wymiennie depilować tę samą partię ciała LS i Vectusem?
Tez sie nad tym zastanawiałam i na logike biorąc to raczej tak, sama chciałam dokończyć zabieg na Vectusie,a wcześniej miałam LS.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości