Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 85 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-11-20, 09:09   #2521
epiLaser
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja przez 9 lat pracowałam na Lightsheer i efekty są super to prawda. Warto jednak podkreślić że Vectus jest jeszcze bardziej udoskonaloną technologią. Można robić rzeczy po staremu ale czasem to strata czasu i większy wydatek.
epiLaser jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:36   #2522
Baas
Zadomowienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czyli mówicie,że VECTUS lepszy ???

Robiła któraś nogi - łydki albo uda? Jakie efekty? Jak długo utrzymuje się efekt ???

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:43   #2523
Ania5578
Przyczajenie

a ja jestem zwolenniczką sprawdzonych metod Light Sheer jest na rynku kupe lat jest mega sprawdzony i chyba nie zdecydowalabym sie na nic innego. Jestem już po serii na bikini teraz zamierzam zrobić pachy i łydki. Ja robiłam zabiegi w Łodzi w salonie Laser Delux - super dziewczyny, duża wiedza. Wiem że firma jest prawie w każdym większym mieście więc możecie sprawdzić czy nie działają u Was ! Jest ktoś może z Łodzi i chciałby spiknąć się ze mną na tą promocję z przyjaciółką? Mogę kogoś polecić dostanie na dzień dobry 20 % na zabiegi ??
Ania5578 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:18   #2524
HelenaOtto
Przyczajenie

U mnie zabie wykonany był laserem w body karma. Ogólne wrażenie to POZYTYWNE zaskoczenie! Świetna obsługa, Panie bardzo konkretne i miłe.
Troszkę bolało, odczuwałam takie ukłucia pod pachami ale na brodzie za to było lepiej.
Na następny zabieg idę z początkiem grudnia. Zastanawiam się nad bikini, tutaj chyba zastosuję jakies znieczulenie ;-)
ktoś już robił bikini wcześniej używając znieczulenia?
HelenaOtto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:21   #2525
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez HelenaOtto Pokaż wiadomość
Ja robiłam 2 razy ze znieczuleniem i raz bez. Może nie wyłam z bólu, ale było okropnie Nie wiem, czy zdecydowałabym się jeszcze raz bez znieczulenia.
Wtedy pani zaproponowała dużą głowicę, a do niej nie można mieć emli. LSD wcale nie jest bezbolesny, jak to reklamują, a jeśli dodać do tego małą głowicę przy bikini głębokim to już w ogóle sama przyjemność

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez sie nad tym zastanawiałam i na logike biorąc to raczej tak, sama chciałam dokończyć zabieg na Vectusie,a wcześniej miałam LS.
Też mi się tak wydaje zwłaszcza, że długość fali podobna. Pani w salonie stwierdziła, że nie ma z tym żadnych problemów, ale raczej wątpliwe, żeby była zorientowana Jedyne wyjście to sprawdzić na sobie - umówiłam się na zabieg na pachy i porównam efekty z LS.
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:24   #2526
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje zwłaszcza, że długość fali podobna. Pani w salonie stwierdziła, że nie ma z tym żadnych problemów, ale raczej wątpliwe, żeby była zorientowana Jedyne wyjście to sprawdzić na sobie - umówiłam się na zabieg na pachy i porównam efekty z LS.
Tylko ja sie tak zastanawiam, czy w salonie z Vectusem będa im potrzebne informacje jaką moca i długoscią fali robili mi wczesniej, czy tez nie... bo ja tego nie wiem, nie patrzałam im w dokumenty w LS

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 135 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 18:29   #2527
Loquilla
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Loquilla

Cytat:
Napisane przez HelenaOtto Pokaż wiadomość
U mnie zabie wykonany był laserem w body karma. Ogólne wrażenie to POZYTYWNE zaskoczenie! Świetna obsługa, Panie bardzo konkretne i miłe.
Troszkę bolało, odczuwałam takie ukłucia pod pachami ale na brodzie za to było lepiej.
Na następny zabieg idę z początkiem grudnia. Zastanawiam się nad bikini, tutaj chyba zastosuję jakies znieczulenie ;-)
Ja robiłam głębokie bikini i chyba na początku ze dwa razy miałam znieczulenie (to były ciepłe letnie dni). Pozostałe razy robiłam bez znieczulenia i było ok. Jak już masz mniej włosków to bólu też mniej.
Loquilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 19:36   #2528
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Tylko ja sie tak zastanawiam, czy w salonie z Vectusem będa im potrzebne informacje jaką moca i długoscią fali robili mi wczesniej, czy tez nie... bo ja tego nie wiem, nie patrzałam im w dokumenty w LS
A po co? Vectus ma system pomiaru melaniny i na tej podstawie jest dobierana moc, więc na pewno nie jest potrzebne takie info.
A długość fali w przypadku lasera diodowego jest stała w przeciwieństwie do IPLa

Tylko ja już miałam podobną depilację laserem Quantel Derma (medyczny diodowy z automatycznym doborem mocy) i nie było efektów... No ale na pierwszy darmowy zabieg pójdę, a potem zadecyduję co dalej

Edytowane przez zlooosnica89
Czas edycji: 2014-11-20 o 19:37 Powód: dopisek
Stary 2014-11-20, 19:50   #2529
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A po co? Vectus ma system pomiaru melaniny i na tej podstawie jest dobierana moc, więc na pewno nie jest potrzebne takie info.
A długość fali w przypadku lasera diodowego jest stała w przeciwieństwie do IPLa

Tylko ja już miałam podobną depilację laserem Quantel Derma (medyczny diodowy z automatycznym doborem mocy) i nie było efektów... No ale na pierwszy darmowy zabieg pójdę, a potem zadecyduję co dalej
Tak, wiem, ale sie zastanawiałam nad tym
Ale racja
To musze teraz tylko zadzwonic tam, sprawdzic wczesniej cennik i umówić sie. Mam nadzieje, ze nie bedzie akurat drozej niz w LS

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 135 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2014-11-20, 20:54   #2530
Baas
Zadomowienie

No i co tu wybrać.. Jedne polecają LIGHT SHEER DUET, inne VECTUS ...

A któraś może polecić jakiś doobry salon w RZESZOWIE, gdzie mogłabym się udać i nie będzie droogo ? [oprócz salonu Annestetic]

Stary 2014-11-20, 21:15   #2531
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A któraś może polecić jakiś doobry salon w RZESZOWIE, gdzie mogłabym się udać i nie będzie droogo ? [oprócz salonu Annestetic]
Robiłam jeden zabieg na pachy w Salonie Medycyny Estetycznej na Granicznej i byłam zadowolona.
Panie kilka razy przeprowadzały próbę za każdym razem większą mocą, bo nie miałam żadnych podrażnień i nie były pewne, czy zadziała na moje włoski. Widać, że nie było to na odwal się.
Co do efektów, to trudno mi się wypowiedzieć, bo miałam na pachy tylko 2 zabiegi (ale pierwszy się właściwie nie liczy). Ceny raczej standardowe, ale mi udało się załapać na letnią promocję.
Stary 2014-11-20, 21:38   #2532
Baas
Zadomowienie

Kurcze no już ponad rok myślę nad tym... Koleżanka robiła w Laser Cosmetics Salon na Okrzei łydki i pachy no i mówiła, że nieźle... Ja szukam kogoś to zrobił na nogi przynajmniej 3 - 4 zabiegi i może się wypowiedzieć o którymś z Rzeszowskich salonów Bo chciałabym się już tam zdecydować pod koniec grudnia

Stary 2014-11-21, 09:05   #2533
sasenka
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za info!
Ale na ich stronie nie ma żadnej informacji :/ Wiesz może jakie są warunki tej promocji? Tzn. np. pierwszy zabieg gratis, jeśli wykupisz cały pakiet albo coś w tym stylu?

A tak swoją drogą, czy można wymiennie depilować tę samą partię ciała LS i Vectusem?
Wejdź sobie na ich Fb tam widziałam informację o tym, ale dokładnych warunków nie znam
sasenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 12:30   #2534
MeredithGrey
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ania5578 Pokaż wiadomość
a ja jestem zwolenniczką sprawdzonych metod Light Sheer jest na rynku kupe lat jest mega sprawdzony i chyba nie zdecydowalabym sie na nic innego. Jestem już po serii na bikini teraz zamierzam zrobić pachy i łydki. Ja robiłam zabiegi w Łodzi w salonie Laser Delux - super dziewczyny, duża wiedza. Wiem że firma jest prawie w każdym większym mieście więc możecie sprawdzić czy nie działają u Was ! Jest ktoś może z Łodzi i chciałby spiknąć się ze mną na tą promocję z przyjaciółką? Mogę kogoś polecić dostanie na dzień dobry 20 % na zabiegi ??
Przyblizysz na czym polega promocja? Ja bede w Lodzi na Swieta i jakos miedzy swietami a sylwestrem chcialam zrobic sobie kolejny laser.
Robilam i Ls i Vectusem, w Estetiko na Kopernika. Tam mi sie podobalo
MeredithGrey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 12:57   #2535
Ania5578
Przyczajenie

trzeba polecić nowego klienta wtedy ja otrzymam 50% zniżki na zabieg a Ty 20 %. Firma działa w całej Polsce więc można kogoś polecić do innego miasta. Zgadałam się już z laską z Torunia może ktoś inny też będzie szukał...
Ania5578 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:30   #2536
Baas
Zadomowienie

Chooolera, że też Laser Delux nie ma w Rzeszowie...

Stary 2014-11-21, 16:22   #2537
zlooosnica89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Wejdź sobie na ich Fb tam widziałam informację o tym, ale dokładnych warunków nie znam
Nie mam Fb, ale zadzwoniłam do nich.
Dla zainteresowanych depilacją w Rzeszowie - pierwszy zabieg na pachy, bikini klasyczne lub jakieś części twarzy jest bezpłatny bez żadnych zobowiązań. Rejestracja jest tylko do jutra, ale można się umówić na dowolny termin.
Stary 2014-11-23, 15:54   #2538
estee_
Przyczajenie

Jeśli ktoś z Was zdeyduje się na laser w salonie Laser de lux z checią odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości . Robiłam bikini i pachy teraz robie nogi.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-23 o 18:30
estee_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 09:08   #2539
eumo
Przyczajenie

Jak postanowiłam, tak uczyniłam. Jestem po pierwszej depilacji pach. Zdecydowałam się na gabinet Depilatorium w Łodzi. Mają tam laser Vectus. Zabieg oceniam bardzo pozytywnie. Kosmetyczka udzieliła mi profesjonalnej informacji, odpowiedziała na zadane pytania. Najpierw zrobiła próbę, a po ok.10 minutach, gdy nie było żadnej negatywnej reakcji zmierzyła poziom melaniny i przeprowadziła zabieg. Trwał krótko, bo powierzchnia depilacji była niewielka. Czułam się bardzo komfortowo, nie było żadnego bólu, jedynie bardzo delikatne ukłucia. Jestem tydzień po zabiegu, więc na razie nie mogę podzielić się efektami, ale mam nadzieję, że niedługo je zobaczę.
eumo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 16:54   #2540
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dziewczyny, która z Was polecała jakiś czas temu Vectusa w Dąbrowie Górniczej? Bo ja bym tam chciała iść, ale nie pamiętam nazwy gabinetu, a znaleźć tego posta nie mogę

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-11-24, 17:50   #2541
Katka_krk
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny, która z Was polecała jakiś czas temu Vectusa w Dąbrowie Górniczej? Bo ja bym tam chciała iść, ale nie pamiętam nazwy gabinetu, a znaleźć tego posta nie mogę
Corii ja polecałam choć już dawno to chyba pisałam ale nadal tam chodzę bo jestem bardzo zadowolona Ten gabinet nazywa się Vanilla Laser. Nie chcesz już robić LS?

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 17:57   #2542
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Corii ja polecałam choć już dawno to chyba pisałam ale nadal tam chodzę bo jestem bardzo zadowolona Ten gabinet nazywa się Vanilla Laser. Nie chcesz już robić LS?
O, dziękuje! Nie liczyłam na tak szybki odzew
To sprawdze ceny i bede sie umawiac tam, tylko grudzien albo styczeń. Chciałam poczekać az na łydkach odrosna jeszcze bardziej, bo az tak duzo ich nie ma,mimo ze mineło pol roku od ostatniego zabiegu, przewaznie jasne i najwiecej pod kolanem, a tak to pojedyńcze. A 3 sesje na LS miałam na nich. Nie chcę juz tam jednak, bo LS nie wyłapie mi tych jasnych włosków, a Vectus mierząc poziom melaniny może dac rade na wyższych obrotach nie parząc mi skóry. I pachy chciałam tam tez zrobić, bo mimo 6 zabiegów na LS, po bokach tu i ówdzie odrastaja. Bikini tez chciałam poprawic po 6 razach

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-11-25, 01:33   #2543
Patrycjaa99
Raczkowanie

Dziewczyny a czy taki zabieg boli?? Bo słyszałam że tak i że to zależy wszytsko od zabiegu, itd... Opiszcie jakieś wrażenia z samego zabiegu
Patrycjaa99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 12:16   #2544
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy taki zabieg boli?? Bo słyszałam że tak i że to zależy wszytsko od zabiegu, itd... Opiszcie jakieś wrażenia z samego zabiegu
...
Kochana,cały wątek jest o tym...poczytaj..Jedne osoby boli bardziej,inne mniej.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 18:55   #2545
Loquilla
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Loquilla

czy Vectus usuwa też te troszkę jaśniejsze włoski (np na kolanach)? I jak z efektami, potrzebny zabieg przypominający co jakiś czas? Jestem po średnio 6-8 depilacjach na łydki, bikini i pachy. Lydki ok, tylko kilka włosków na krzyż (tylko na kolanach tych białych nie dało się trwale usunąć), pachy jeszcze muszę powtórzyć, bikini niby było ok, ale okolica łonowa znowu odrasta. Wydaje mi się, że 8 zabiegów na daną część ciała to dużo. Może znaczenie ma to, że w międzyczasie dwa razy byłam w ciąży a hormony moga jakoś wpływać na powtórny odrost, no ale ile można to poprawiać.
Loquilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 12:30   #2546
askapencak
Przyczajenie

hejka
Jestem po pierwszej depilacji na strefy pachy bikini łydki. Koleżanka też poleciła mi salon Laser DeLux ( ale w Toruniu ) nie mam żadnych zastrzeżeń bikini mnie trochę bolało - ale do zniesienia. Pachy i łydki zupełnie bezboleśnie ) teraz tylko czekam na efekty. Polecam
askapencak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:34   #2547
xox
Raczkowanie

co sądzicie o zakupie zabiegów poprzez groupon? czy jest spore ryzyko czy jednak się opłaca? 20 zabiegów za 399 zł to chyba bardzo tanio?
xox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:58   #2548
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Ide w poniedzialek do Beautymed w Warszawie. 200zl za lydki w promocji 50%

Czaje sie od dawna wiec czas sprobowac.
Maja pakiety po 4 zabiegi i tak np bikini brazylijskie 1350zl, posladki 900, lydki 1200, kolana 750, uda 1800.
Wszedzie tak rozbijaja partie ciala?
Co powiecie o cenach? Warto czy szukac dalej?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Xox z tego co sledze watek to gruppona wszyscy odradzaja
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 11:23   #2549
sasenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
co sądzicie o zakupie zabiegów poprzez groupon? czy jest spore ryzyko czy jednak się opłaca? 20 zabiegów za 399 zł to chyba bardzo tanio?
Nie ryzykowałabym z grouponem, czasami chyba lepiej zapłacić więcej a mieć pewność, że zabieg będzie wykonany profesjonalnie i dobrze.

Moja koleżanka też byłam na depilacji bikini z gruponem za "grosze" i nie polecała

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ide w poniedzialek do Beautymed w Warszawie. 200zl za lydki w promocji 50%

Czaje sie od dawna wiec czas sprobowac.
Maja pakiety po 4 zabiegi i tak np bikini brazylijskie 1350zl, posladki 900, lydki 1200, kolana 750, uda 1800.
Wszedzie tak rozbijaja partie ciala?
Co powiecie o cenach? Warto czy szukac dalej?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Xox z tego co sledze watek to gruppona wszyscy odradzaja
Jak w promocji to cena za łydki całkiem fajna, ale te ceny pakietowe to wydają mi się niektóre dość wysokie. Tylko to jest Warszawa ja porównuje z Rzeszowem więc może dlatego taka różnica?
sasenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:31   #2550
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Znalazlam jeszcze inna oferte w Warszawie za 250 lydki i kolana, ale juz vhyba nie bede zmieniac. Oczywiscie chodzi o Vectus
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości