Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 86 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-11-27, 13:33   #2551
Lena_94
Zadomowienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
co sądzicie o zakupie zabiegów poprzez groupon? czy jest spore ryzyko czy jednak się opłaca? 20 zabiegów za 399 zł to chyba bardzo tanio?

Ja bym się bała, bo zazwyczaj z 300 zł to jeden zabieg kosztuje.
Stary 2014-11-28, 12:56   #2552
scrabble1
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, hej
Przypadkiem trafiłam na to forum i pomyślałam, że podzielę się moimi spostrzeżeniami o depilacji.

Do tej pory byłam na dwóch zabiegach- pakietach: pachy, bikini, uda, łydki, kolana po prostu całe nogi
W pakiecie płaciłam za to 1000 zł, czyli dużo taniej niż gdyby to rozbijać i robić zabiegi oddzielnie.
Zacznę od tego, że chyba pół roku "przygotowywałam się" aby wybrać odpowiedni laser i gabinet.
Przeszukałam chyba wszystkie fora i filmiki o depilacji i wybrałam laser Light Sheer.
Jest to sprzęt medyczny, prawdziwy, skuteczny laser niszczący mieszki włosowe. Dostęp do takiego sprzętu ma tylko lekarz. Podkreślam to, bo chcę Was przestrzec przed zabiegami u kosmetyczek na IPLach. Koleżanka chodziła i rzeczywiście, włosy szybko wypadały po zabiegu ale za jakiś czas odrastały w tych samych ilościach. Po laserze medycznym to się nie stanie.
Nie robię tu żadnej reklamy, nie podaję gabinetu, bo Light Sheer to tylko nazwa firmy produkującej lasery. Modeli jest sporo i lekarze wybierają jakie im bardziej pasują.
Dobra, przechodząc do rzeczy, przed zabiegami smarowałam się maścią znieczulającą. Nazywa się Emla, kosztuje ok 100 zł, to sporo ale jest skuteczna. Skóra drętwieje podobnie jak po zastrzyku znieczulającym u dentysty. Nie powiem żeby po niej zabieg zupełnie nie bolał, bo bikini i pachy bolą konkretnie, za to podczas depilacji całych nóg prawie przysypiałam. Nie czułam nawet dyskomfortu.
Co do efektów. Po 1,5 roku stwierdzam, że mam przynajmniej 50% włosów mniej, chyba nawet 60% nie da się tego policzyć . Wybiorę się na pewno na jeszcze jeden taki pakiet i zobaczę co dalej.
Najlepiej widać to na nogach, mam dosłownie łyse placki gdzieniegdzie przetykane włoskami
Wiecie, że od ponad roku nie używałam depilatora? Kurcze jaka ulga, golę się zwykłą maszynką gdzieś raz w tygodniu

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 19:06   #2553
xox
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Nie ryzykowałabym z grouponem, czasami chyba lepiej zapłacić więcej a mieć pewność, że zabieg będzie wykonany profesjonalnie i dobrze.

Moja koleżanka też byłam na depilacji bikini z gruponem za "grosze" i nie polecała

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Jak w promocji to cena za łydki całkiem fajna, ale te ceny pakietowe to wydają mi się niektóre dość wysokie. Tylko to jest Warszawa ja porównuje z Rzeszowem więc może dlatego taka różnica?
różnica w cenie ogromna i się zastanawiam czy warto… dlaczego Twoja koleżanka nie polecała? obłsuga była nieprofesjonalna czy zero różnicy po zabiegu?
xox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:51   #2554
ewcik
Zakorzenienie

Mogę i ja dołączyć
Przestudiowałam ten i kilka inych wątków na wizażu i nie wiem co zrobić
Nie wiem na jaki laser się zdecydować czy na Light Sheer czy na Vectusa
Od zawsze robię wąsik i pachy woskiem... ale o ile włoski pod pachami są coraz bardziej rzadsze to wąsik zawsze odrasta
Dlatego stwierdziłam, że czas najwyższy weliminować to paskudztwo (choć wąsik nie jest wcale jakiś widoczny, nie mam czarnych grubych włosów, jednak bardzo mi on przeszkadza..) i zdecydowałam się na Vectusa, bo ma ponoć nasadkę chłodzącą a Light Sheer takiej nie posiada jak i któraś z Was moje drogie pisała , że Emli przy Light Sheer nie wolno stosować
i jak ja uwielbiam sobie robić depilację woskiem pod pachami, tak wąsika nienawidzę robić, tak mnie boli więc bardziej podchodzi mi Vectus z możliwością użycia maści Emli(używała jej któraś z Was robiąc wąsik???) albo nasadki chłodzącej
ale znowu doczytałam, że kilka dziewczyn nie widzi praktycznie żadnych rezultatów robiąc wąsik na Vectusie (http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681482&page=5)
Dziewczyny proszę doradźcie co mam wybrać...

aha jeszcze zastanawiam się nad odstępami Poniżej info ze strony producenta Vertusa:
Zalecane odstępy pomiędzy zabiegami:
twarz – 4 tyg,
ramiona – 4-6 tyg,
bikini – 4-6 tyg,
plecy – 8-10 tyg,
nogi – 8-10
Czy twarz faktycznie 4 tyg? według tego wątku najlepiej 6-8 tyg ..
z góry dziękuję za wszystkie odp

Edytowane przez ewcik
Czas edycji: 2014-11-30 o 19:56
ewcik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 17:34   #2555
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Jestem po pierwszym zabiegu Vectusem. Robilam lydki. Bezpolesnie nie bylo, ale na pewno mniej bolalo niz depilator. Co ciekawe kobitka twierdzi ze na drugi zabieg powinnam przyjsc za 6 tygodni a to chyba zdecydowanie za szybko???
Zabieg trwal pol godziny, jak za bardzo bolalo to pani dluzej przytrzymywala chlodzenie. Generalnie znosnie
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:11   #2556
mala_czarna_21
Zakorzenienie

ja jestem już po 4 zabiegach na bikini i 3 zabiegach na łydki Light Sheerem i powiem Wam ze efekty mam świetne! na bikini sądze że wypadło już około 70-80% włosów, na łydkach trochę mniej ale i tak jestem mega zadowolona

2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:18   #2557
ewcik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym zabiegu Vectusem. Robilam lydki. Bezpolesnie nie bylo, ale na pewno mniej bolalo niz depilator. Co ciekawe kobitka twierdzi ze na drugi zabieg powinnam przyjsc za 6 tygodni a to chyba zdecydowanie za szybko???
Zabieg trwal pol godziny, jak za bardzo bolalo to pani dluzej przytrzymywala chlodzenie. Generalnie znosnie
robiłaś wcześniej Light Sherrem?
ewcik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:23   #2558
rudadziunia
Przyczajenie

Dziewczyny emla jest światłouczulająca więc to nie ma znaczenia czy zabieg był LS czy Vectusem. Nie powinno się jej używać bo może dojść do poparzenia... nasadka od LS też chłodzi jak przy Vectusowej głowicy. Wydaje mi się, że zabiegi powinno się robić w odstępach od 6-8 tyg przy tych większych obszarach. Zresztą to chyba kwestia indywidualna... jednej z nas włosy odrosną przez noc, a druga w tym samym miejscu musi poczekać tydzień...
rudadziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:29   #2559
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
robiłaś wcześniej Light Sherrem?
Nie. Tylko IPL ale wiemy juz ze to male oszustwo
Stary 2014-12-01, 20:29   #2560
scrabble1
Zakorzenienie

Ja za każdym razem przy Light Sheer używałam Emli. Nakładałam w domu i jak przychodziłam pani przeprowadzająca zabieg po prostu oczyszczała skórę. Nigdy nie miałam żadnej reakcji.
Na pachy i bikini chodziłam co 1,5 miesiąca za to drugi zabieg na nogi miałam po bitych dwóch miesiącach, bo prędzej prawie nie było na nich włosów.
Tak jak pisałyście, nie ma dokładnych ram czasowych, każdej inaczej rosną włosy.

Moja mama na wąsiku była trzy razy. Pierwsze dwa były w odstępie 6-7 tygodni, (nie pamięta dokładnie), trzecim razem była już w kolejnym sezonie. Zostało jej kilka włosków, ja bym tego nie ruszała ale mam się wybiera jeszcze raz. Myślę, że to będzie ostatni.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez rudadziunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny emla jest światłouczulająca więc to nie ma znaczenia czy zabieg był LS czy Vectusem. Nie powinno się jej używać bo może dojść do poparzenia... nasadka od LS też chłodzi jak przy Vectusowej głowicy. Wydaje mi się, że zabiegi powinno się robić w odstępach od 6-8 tyg przy tych większych obszarach. Zresztą to chyba kwestia indywidualna... jednej z nas włosy odrosną przez noc, a druga w tym samym miejscu musi poczekać tydzień...
Te nakładki chłodzące rzeczywiście robią jakąś różnicę?
Sama nazwa "chłodzące" mnie jakoś nie przekonuje. "Mrożące" bardziej by mnie uspokoiło
Jak po Emli ból momentami był okropny to nie wiem czy coś takiego może działać? Ciekawe.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-01, 21:29   #2561
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

to musi strasznie boleć ten ls. ja się w żaden sposób nie znieczulalam. Czułam ciepło w czasie strzału ale od razu było chłodzone. Niektóre miejsca bolały bardziej item kosmetolog strzelał z większymi przerwami, skóra była porządnie "znieczulana" zimnem
Stary 2014-12-01, 22:00   #2562
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

W sumie każdy ból do jest przeżycia. U dentysty tez czasem boli, a żyjemy
Ja się niczym nie znieczulałam, chociaz przyznaję, momentami bolało i to całkiem mocno - najgorzej na głebokim bikini na samym początku, jak było dużo włosów jeszcze. Ale dałam radę. Nie pomyśłałam o znieczuleniu. Pod pachami bolało w zagłębieniu - na węzłach chłonnych głównie.
Zas na łydkach nic mnie nie bolało.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-12-01 o 22:01
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 08:19   #2563
Loquilla
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to Loquilla

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W sumie każdy ból do jest przeżycia. U dentysty tez czasem boli, a żyjemy
Ja się niczym nie znieczulałam, chociaz przyznaję, momentami bolało i to całkiem mocno - najgorzej na głebokim bikini na samym początku, jak było dużo włosów jeszcze. Ale dałam radę. Nie pomyśłałam o znieczuleniu. Pod pachami bolało w zagłębieniu - na węzłach chłonnych głównie.
Zas na łydkach nic mnie nie bolało.
Dokładnie. To jest tylko chwilowy ból, szybko znika. Mnie tez najbardziej bolały delikatne okolice bikini głębokiego na samym początku jak było dużo włosków. Teraz to czysta przyjemność. Pachy nic nie bolały i łydki też.
Loquilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 10:08   #2564
scrabble1
Zakorzenienie

Zgadzam się, dla mnie kwestia bólu nie powinna być w ogóle brana pod uwagę kiedy wybiera się laser.
Poboli przez chwilę i po sprawie, to nie poród, który może trwać wiele godzin
Najważniejsze żeby laser był skuteczny a każdy kolejny zabieg jest wtedy mniej bolesny.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-02, 19:27   #2565
Kasioola
Rozeznanie

Ja jestem już po 4 zabiegach na pachy Light Sheerem w Estetimed w Warszawie. Wcześniej naczytałam się, że trzeba mieć ciemne włosy, aby zabieg był skuteczny, a moje nie są aż tak ciemne. Poszłam jednak na konsultacje i kosmetolog stwierdziła, że włosy "nadają się". I nie żałuje decyzji, teraz jestem jeszcze przed 5 zabiegiem, a włosów mam tak mało, że praktycznie ich nie widać. Ból niestety jest, ale da się wytrzymać. Miałam nakładany również jakiś żel, który miał trochę zniwelować ból, jednak ja wielkiej różnicy nie zauważyłam.
Teraz będę zbierała pieniądze i mam nadzieje, ze w przyszłym roku zacznę zabiegi na bikini. Już nie mogę się doczekać kiedy zapomnę na dobre o maszynce. Za pachy płaciłam 190zł za zabieg, ale jak kupuje się wszystkie zabiegi z góry to wychodzi taniej.
Z doświadczeń mojej koleżanki - nie warto korzystać z depilacji IPL, moja koleżanka kupiła serie zabiegów na grouponie w Białymstoku, jest już po wszystkich zabiegach a włosy jak rosły tak rosną :/czyli kasa wyrzucona w błoto. Nie wiem czy to wina IPL czy tego, że to było w groupona. Ja na Light sheer nie mogę narzekać No i zauważyłam różnice w cenach tych zabiegach w Białymstoku i w Warszawie :/ taniej mi wychodziło jeździć do Warszawy, niż robić na miejscu w Białymstoku z tego co się orientowałam.
Kasioola jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 12:53   #2566
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Kasioola Pokaż wiadomość
Ja jestem już po 4 zabiegach na pachy Light Sheerem w Estetimed w Warszawie. Wcześniej naczytałam się, że trzeba mieć ciemne włosy, aby zabieg był skuteczny, a moje nie są aż tak ciemne. Poszłam jednak na konsultacje i kosmetolog stwierdziła, że włosy "nadają się". I nie żałuje decyzji, teraz jestem jeszcze przed 5 zabiegiem, a włosów mam tak mało, że praktycznie ich nie widać. Ból niestety jest, ale da się wytrzymać. Miałam nakładany również jakiś żel, który miał trochę zniwelować ból, jednak ja wielkiej różnicy nie zauważyłam.
Teraz będę zbierała pieniądze i mam nadzieje, ze w przyszłym roku zacznę zabiegi na bikini. Już nie mogę się doczekać kiedy zapomnę na dobre o maszynce. Za pachy płaciłam 190zł za zabieg, ale jak kupuje się wszystkie zabiegi z góry to wychodzi taniej.
Z doświadczeń mojej koleżanki - nie warto korzystać z depilacji IPL, moja koleżanka kupiła serie zabiegów na grouponie w Białymstoku, jest już po wszystkich zabiegach a włosy jak rosły tak rosną :/czyli kasa wyrzucona w błoto. Nie wiem czy to wina IPL czy tego, że to było w groupona. Ja na Light sheer nie mogę narzekać No i zauważyłam różnice w cenach tych zabiegach w Białymstoku i w Warszawie :/ taniej mi wychodziło jeździć do Warszawy, niż robić na miejscu w Białymstoku z tego co się orientowałam.
...
''wina'' ipl'a..ipl to nie jest laser.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 14:24   #2567
Mikka83
Przyczajenie

Cześć wszystkim , już od jakiegoś czasu śledzę temat depilacji laserowej, bo sama chciałam wykonać taki zabieg. Po przeczytaniu różnych artykułów zdecydowałam się na zabieg laserem diodowym (w grę wchodzi oczywiśie kwestie bezpieczeństwa, szybkość i efekt). Szukałam w swojej okolicy gabinetu (Jelenia Góra), gdzie ktoś ma doświadczenie w tego typu zabiegach i mój wybór padł na gabinet lekarski (dr Wilk). Jestem już po dówch zabiegach depilacji (nogi, bikini i pachy) i widzę, że włosków jest znacznie mniej. Bałam się bólu w okolicy bikini i pach, ponieważ mam bardzo niski prób bólu, ale dostałam receptę na maść znieczulającą, dzięki czemu przeżyłam te zabiegi. Na nogach usuwanie włosków laserem boli tak samo jak tradycyjnym depilatorem. Myślę, że będę musiała jeszcze 3-4 razy powtórzyć zabieg, ale mam nadzieję, że warto Po samym zabiegu w miejscu gdzie były wloski zostały tylko czerwone plamki, które zniknęły po dwóch dniach. Skóra na nogach zaraz po zabiegu jest trochę sucha, ale zwykłe balsamy nawilżające wystarczają.
Mikka83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 14:31   #2568
kasiek87
Kokon pro

ja sie wlasnie zastanawiam nad bikini, niestety u mnie w miescie Vectusa brak, jest LS Duet maja tez Lumenis One pomozcie ktory lepszy?
denko
kasiek87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 17:43   #2569
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ja sie wlasnie zastanawiam nad bikini, niestety u mnie w miescie vectusa brak, jest ls duet maja tez lumenis one pomozcie ktory lepszy?
....
Ls

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:39   #2570
scrabble1
Zakorzenienie

Nie byłam na innym ale LS polecam z czystym sumieniem.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-09, 10:15   #2571
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie

We wtorek mam pierwszy zabieg LS, na nogi ale się cieszę!
Stary 2014-12-10, 13:54   #2572
Nameria
Zadomowienie

Podłączam się do tematu. Byłam w zeszłym roku na dwóch zabiegach light sherem, w tym roku miałam trzeci zabieg na pachy i bikini. Efekty są, chociaż włoski mam dosyć jasne. Zastanawiam się, zeby pójść jeszcze na łydki, tylko tam mam jeszcze jaśniejsze włoski ale może przynajmniej te ciemne mi osłabi bo mam strasznie twarde włsoki niestety i same osłabienie ich to już dla mnie dużo.
Co do bolesności, jest do przeżycia ale czasem ciężko wytrzymać.
Nameria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 20:21   #2573
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Podłączam się do tematu. Byłam w zeszłym roku na dwóch zabiegach light sherem, w tym roku miałam trzeci zabieg na pachy i bikini. Efekty są, chociaż włoski mam dosyć jasne. Zastanawiam się, zeby pójść jeszcze na łydki, tylko tam mam jeszcze jaśniejsze włoski ale może przynajmniej te ciemne mi osłabi bo mam strasznie twarde włsoki niestety i same osłabienie ich to już dla mnie dużo.
Co do bolesności, jest do przeżycia ale czasem ciężko wytrzymać.
Nameria chyba się pogubiłam ? To właśnie ciemne i mocne włoski laser usuwa najłatwiej, tym bardziej powinien Ci pomóc na łydkach

CzerwonaDziewczyno i jak poszło? Jakie wrażenia?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-10, 21:13   #2574
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
CzerwonaDziewczyno i jak poszło? Jakie wrażenia?

Jeszcze nie wiem, do wtorku jeszcze 6 dni
Stary 2014-12-11, 16:14   #2575
scrabble1
Zakorzenienie

Tośmy się dogadały.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-13, 15:45   #2576
pokrzywa
Zadomowienie

dziewczyny przejrzałam ten wątek i już zwariowałam od nadmiaru informacji.
Wynika z tego, że warto inwestować tylko w light sheer i vectus.
duet (?) jest do niczego
a ipl to oszustwo (mam inne doświadczenia dwa lata temu robiłam bikini ipl i niemal rok nie miałam włosów potem zaczęły w niektórych miejscach odrastać)

teraz chcę wybrać się na pachy, bikini i lydki. Nie mam dużo wolnego czasu a koło mojego domu jest salon z takim laserem:
laser diodowy Dilas

czy wiecie co to za laser? Nie wiem czy zapisać się na te zabiegi.

Bardzo Was proszę o opinię chcę już nie myśleć o depilacji tego lata.

pokrzywa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 15:58   #2577
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Ja powziełam w końcu decyzję - idę po nowym roku na Vectusa dokończyć depilację. Z pach rezygnuję, przyjrzałam sie im ostatnio i po 6 razach, a po prawie roku od ostatniego w tym miejscu zabiegu wrosło max 4-5 włosków. Wiec nie ma sensu.
Na łydki powinnien jeden zabieg wystarczyć - czwarty.
Bikini głebokie niestety wymaga 7 razu do poprawki - po ok. 8 miesiacach od ostatniego zabiegu odrosło ich nieco - niby jasniejsze, ale jednak.
Zas uda mam z głowy - mam jasniutkie i delikatne włoski w tym miejscu i wystarcza, jak raz na miesiac przejade po nich amszynka, lub depilatorem.
Za to wąsik chcę zacząć likwidować. W zimę najlepiej.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2014-12-13, 18:53   #2578
scrabble1
Zakorzenienie

Corii a nie możesz dogadać się z tymi pachami? Moja pani doktor zaoferowała mi, że jak już jakąś partię będę miała praktycznie zrobioną to na ewentualne poprawki mogę przyjść za powiedzmy "symboliczną" opłatą albo za darmo. Chodziło o to, że jak np. pod pachami miałabym dosłownie kilka włosków a przyszłabym robić łydki to poprawki mam za darmo z tym, że przed zabiegiem mam nie golić tego miejsca, zrobią to na miejscu a laser wykorzystają punktowo. W przypadku gdybym przyszła tylko na poprawkę zapłaciłabym 50- 100 zł a nie np. 300 za obszar.
Podpytaj jak to u Ciebie wygląda? Stałym klientom mogą pójść na rękę.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
dziewczyny przejrzałam ten wątek i już zwariowałam od nadmiaru informacji.
Wynika z tego, że warto inwestować tylko w light sheer i vectus.
duet (?) jest do niczego
a ipl to oszustwo (mam inne doświadczenia dwa lata temu robiłam bikini ipl i niemal rok nie miałam włosów potem zaczęły w niektórych miejscach odrastać)

teraz chcę wybrać się na pachy, bikini i lydki. Nie mam dużo wolnego czasu a koło mojego domu jest salon z takim laserem:
laser diodowy Dilas

czy wiecie co to za laser? Nie wiem czy zapisać się na te zabiegi.

Bardzo Was proszę o opinię chcę już nie myśleć o depilacji tego lata.
Nie znam lasera Dilas więc się nie wypowiem ale nie poszłabym na zabiegi IPLami. Sama piszesz, że włosy zaczęły odrastać, podejrzewam, że z czasem reszta też wróci a po laserach medycznych nic takiego się nie dzieje.
Ciekawe, że miałaś takie dobre efekty, najczęściej słyszałam, że włoski odrastały dużo szybciej niż w Twoim wypadku. Fajnie, może będziesz potrzebowała mniejszej ilości zabiegów żeby się ich całkowicie pozbyć
Przejrzyj w przeglądarce po nazwie, może któraś korzystała?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-13, 19:27   #2579
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Corii a nie możesz dogadać się z tymi pachami? Moja pani doktor zaoferowała mi, że jak już jakąś partię będę miała praktycznie zrobioną to na ewentualne poprawki mogę przyjść za powiedzmy "symboliczną" opłatą albo za darmo. Chodziło o to, że jak np. pod pachami miałabym dosłownie kilka włosków a przyszłabym robić łydki to poprawki mam za darmo z tym, że przed zabiegiem mam nie golić tego miejsca, zrobią to na miejscu a laser wykorzystają punktowo. W przypadku gdybym przyszła tylko na poprawkę zapłaciłabym 50- 100 zł a nie np. 300 za obszar.
Podpytaj jak to u Ciebie wygląda? Stałym klientom mogą pójść na rękę.
Pewno, że mogę, juz raz mi Pani za darmo punktowo wybiła laserem parę sztuk, to było chyba po 5 sesji pach. Ale odrosły i to kilkanascie, wiec nastepnym razem jak znów poprosiłam punktowo, Pani powiedziała, ze to nie ma sensu, bo znowu będzie jak ostatnio i zrobiła mi pełny zabieg. I miała racje, bo jak pisałam - teraz tylko 4-5 włosków pod pachą sie pokaze, głownie na obrzeżu, ze 2 w centrum i tyle. Mnie to nie przeszkadza, pęsetką je albo depilatorem i po sprawie.

Punktowo ma chyba sens pzyy takich obszarach większych, jak łydki, bikini etc. I włąsnie podsunełas mi pomysł, czy bikini nie zrobić w ten sposób. Ale problem w tym, ze nie chcę iśc tam gdzie chodziłam (LS), a na Vectusa, wiec watpie zeby uznały to za poprawkę

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-12-13 o 19:29
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-12-14, 08:38   #2580
poziomka_321
Raczkowanie

GG do poziomka_321

Dlaczego pokrzywa sądzisz że Duet jest do niczego? Zdaje się że to jest nowocześniejsza wersja Light Sheer. Przynajmniej ja tak zrozumiałam ...

Jestem już po dwóch zabiegach właśnie Light Sheer Duet na brodę, na razie jednak włoski raczej zjaśniały niż jest ich mniej niestety, przybrały kolor taki jakiego rosną mi brwi i włosy na głowie Pani stwierdziła że niestety w moim przypadku chyba będzie potrzeba min. 7 zabiegów

W związku z tym nie wiem czy w ogóle jest sens planować w przyszłości depilację innych części ciała, tam też włoski jednak nie rosną całkowicie czarne :/

Dziewczyny, miałyście tak że za drugim razem bolało Was mniej niż za pierwszym mimo stosowania większej mocy? Zastanawiam się czy nie było to właśnie spowodowane jaśniejszymi włoskami niż wcześniej:/

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości