Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 87 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-14, 11:18   #2581
pokrzywa
Zadomowienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

scrabble sprawdziłam inne fora ale niestety odnoszę wrażenie, że to salony się reklamują ;/
ten laser to dokładnie depi light II z końcówką dilas czy jakoś tak - dzwoniłam do salonu Pani zapewniła mnie że to nie jest żaden ipl tylko prawdziwy laser diodowy

poziomka ja nie sądzę że duet jest zły (nie znam się na laserach) po prostu takie wrażenie odniosłam po przejrzeniu wątku że nie jest tutaj polecany. ale może to być mylne wrażenie bo jednak nie czytałam strona po stronie.

pokrzywa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:25   #2582
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

...
jest polecany jak najbardziej.Kilka Dziewczyn poleca bardziej zwykły LS,zwłaszcza do okolic twarzy,ale jak najbardziej obie wersje są ok...nikt nie poleca na pewno IPL

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 20:16   #2583
scrabble1
Zakorzenienie

Corii pewnie masz rację skoro idziesz do innego salonu ale kto wie, zapytać nie zaszkodzi

Poziomka mi się wydawało, że drugim razem ból był mniejszy albo po prostu wiedziałam już na co się piszę?
Trudno powiedzieć ale na pewno miałam takie wrażenie, że nie było tak źle jak za pierwszym razem. Bikini też miałam zrobione większą mocą, bo nawet pani przeprowadzająca zabieg to notowała żebyśmy przy kolejnej wizycie zobaczyły czy efekt był inne/ lepszy?
U mnie nie było tak żeby włoski się rozjaśniały, po prostu rosły nowe i je depilowałyśmy.

Pokrzywa Duet jest inną wersją LS ale to nadal laser medyczny. Poprawcie mnie ale on chyba ma większą powierzchnię co? Chodzi o to, że przez to czas zabiegu jest krótszy. Lepiej się nadaje do większych powierzchni np. nóg. Przynajmniej tak słyszałam.
Masz rację, swego czasu kilka miesięcy siedziałam na forach i miałam taką wielką głowę od rozbieżnych informacji Też mi się wydaje, że salony reklamują swoje urządzenia ale doszłam do tego, że spisywałam sobie opinie negatywne dziewczyn, które bardzo wiarygodnie pisały o zabiegach, terminach i cenach. Koleżanka też opowiadała mi o swoich doświadczeniach ( iplem robiła) i doszłam do wniosku, że trzeba trzymać się od nich z daleka. LS był tylko jeden w moim mieście więc poszłam. Z Dilasem nie mam żadnego doświadczenia ale jeśli to nie IPL to chyba możesz spróbować.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 09:02   #2584
little_Bella
Przyczajenie

Hej dziewczyny.
Ja mam pytanie do osób ze śląska. Jakiś czas temu pojawił się w Gliwicach nowy salon oferujący depilację LS, bodajże nazywa się Idealnie. Czy któraś z Was tam była i mogłaby napisać swoje odczucia odnośnie tego gabinetu? Byłabym wdzięczna Mieszkam w Katowicach, a do tej pory jeździłam aż do Rybnika i mimo, że mam pozytywną opinię o tym gabinecie, jednak jest to dla mnie troszkę za daleko.
little_Bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 20:11   #2585
xox
Raczkowanie

Hej kochane! Mam jeszcze jedno pytanko: czy któraś z Was zmaga się z PCOS i robiła depilację laserową?
xox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 20:17   #2586
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

No i wreszcie umówiłam sie na Vectusa pod koniec grudnia Od razu na zabieg. Będzie to 7 raz bikini głebokie i mam nadzieję, ze ostatni
Najpierw oczywiście Pani konsultację przeprowadzi, a potem sru. Po bikini łydki i wąsik i generalnie koniec lasera. No chyba, ze uzbeiram kasę to zajme sie przebarwieniami na buzi - słyszałam, ze Vectus do tego sie dobrze nadaje też

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 120 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 21:11   #2587
xox
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
poziomka ja nie sądzę że duet jest zły (nie znam się na laserach) po prostu takie wrażenie odniosłam po przejrzeniu wątku że nie jest tutaj polecany. ale może to być mylne wrażenie bo jednak nie czytałam strona po stronie.
miałam 3 zabiegi depilacji laserem duet i kompletna porażka - zero efektów ale to może z mojej winy… przekonamy się jak sprawdzę LS

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

czy któraś z Was zna salon Depi-Light w Warszawie?
xox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 11:12   #2588
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i wreszcie umówiłam sie na Vectusa pod koniec grudnia Od razu na zabieg. Będzie to 7 raz bikini głebokie i mam nadzieję, ze ostatni
Najpierw oczywiście Pani konsultację przeprowadzi, a potem sru. Po bikini łydki i wąsik i generalnie koniec lasera. No chyba, ze uzbeiram kasę to zajme sie przebarwieniami na buzi - słyszałam, ze Vectus do tego sie dobrze nadaje też
Nie miałam pojęcia, że można nimi usuwać przebarwienia ale w sumie na logikę to chodzi o to samo działanie.
Ciekawe co by z tego wyszło?
7 razy na bikini? Sporo ale oby to był ostatni raz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
miałam 3 zabiegi depilacji laserem duet i kompletna porażka - zero efektów ale to może z mojej winy… przekonamy się jak sprawdzę LS[COLOR="Silver"]
Dlaczego z Twojej winy?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-16, 17:32   #2589
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie miałam pojęcia, że można nimi usuwać przebarwienia ale w sumie na logikę to chodzi o to samo działanie.
Ciekawe co by z tego wyszło?
7 razy na bikini? Sporo ale oby to był ostatni raz
Taaa, tez uwazam ze jak na bikni to sporo, ale cóz, na LS babka zawaliła sprawę - niby bikini głebokie oferują, a kurde w meijscach deliaktncyh tak sie bała laserem strzelac, zmniejszała moc na maksa (sama z siebie). ze wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle i generalnie to ja strace kase niepotrzenie w nadmiarze. Bo gdyby za kazdym razem przyzwoicie "kosiła" to nie było by problemu teraz. Kurde, dla mnie bikini całkowite to całkowite, a nie, ze sie tzresie i odmawia wykonania, albo omija obszar Jak się boja, to niech w ofercie nie podaja, ze robią glebokie:/

Tak, bo przejrzałam oferte Vectusa i piszą ze przebarwienia też maja. cena od 4 stówek do 6 za twarz. A trzeba powtarzać jakies 3 razy.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 120 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2014-12-16, 18:36   #2590
scrabble1
Zakorzenienie

No nieźle. Ja bym poprosiła o zwrot pieniędzy To wina osoby wykonującej zabieg. U mnie było tak, że dobrały moc i strzelały kilka razy żeby zobaczyć czy mi to odpowiada czy może zmniejszyć. Na nogach na przykład sama powiedziałam, żeby zwiększyć (co zrobiły bez problemu), bo nie czułam żadnego bólu.
W międzyczasie zapisywały sobie wszystkie obszary i moce z jaką je robiły żeby na przyszły raz zobaczyć jaka była skuteczność.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-16, 18:45   #2591
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No nieźle. Ja bym poprosiła o zwrot pieniędzy To wina osoby wykonującej zabieg. U mnie było tak, że dobrały moc i strzelały kilka razy żeby zobaczyć czy mi to odpowiada czy może zmniejszyć. Na nogach na przykład sama powiedziałam, żeby zwiększyć (co zrobiły bez problemu), bo nie czułam żadnego bólu.
W międzyczasie zapisywały sobie wszystkie obszary i moce z jaką je robiły żeby na przyszły raz zobaczyć jaka była skuteczność.
No i widzisz, miałas fachowo, a ja musiałam babe groźbami zmuszać aby głebokie bikini zrobiła, wiec strzeliła z pare razy i d***, a wiadomo, ze jak dokłądnie tego nei zrobi, to sie zemści. Nie ma szans na odzyskanie kasy, bo na moje pretensje powiedziała, ze w tak dlikatnych meisjcach jak wnetrze warg laserem sie nie robi - dlatego skończyłam tam chodzić
Mam nadzieje, ze na Vectusie będą normalne Panie

A co do nóg, tez nie czułam bólu ani razu, ale nie zwiekszyła mocy w trakcie, tylko z zabuiegu na zabieg. Na szczęscie na nogach przyzwoicie mam wystrzelane. 4 sesja powinna byc ostatnia.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-12-16, 20:42   #2592
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie

Właśnie jestem po pierwszym zabiegu na nogi LS Duet. Bolało. I to bardzo. Szczególnie na stopach. Także muszę jeszcze przemyśleć, czy zrobię głębokie bikini
Stary 2014-12-16, 20:52   #2593
Kimiko666
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
Hej kochane! Mam jeszcze jedno pytanko: czy któraś z Was zmaga się z PCOS i robiła depilację laserową?
Ja planuje w niedalekiej przyszłości bikini głebokie

Ale po zmianie trybu życia objawy pcos i io zmniejszyłam o dużo i już nawet jestem bez farmaceutyków, więc licze że efekty będą jakieś

Kimiko666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 19:05   #2594
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i widzisz, miałas fachowo, a ja musiałam babe groźbami zmuszać aby głebokie bikini zrobiła, wiec strzeliła z pare razy i d***, a wiadomo, ze jak dokłądnie tego nei zrobi, to sie zemści. Nie ma szans na odzyskanie kasy, bo na moje pretensje powiedziała, ze w tak dlikatnych meisjcach jak wnetrze warg laserem sie nie robi - dlatego skończyłam tam chodzić
Mam nadzieje, ze na Vectusie będą normalne Panie

A co do nóg, tez nie czułam bólu ani razu, ale nie zwiekszyła mocy w trakcie, tylko z zabuiegu na zabieg. Na szczęscie na nogach przyzwoicie mam wystrzelane. 4 sesja powinna byc ostatnia.
Dobrze, że przestałaś tam chodzić. No bez sensu, pierwszy raz o czymś takim słyszałam. No i z jakiej okazji biorą za to większe pieniądze skoro nie wykonują zabiegu (u mnie jest inna cena za bikini i bikini głębokie) ?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po pierwszym zabiegu na nogi LS Duet. Bolało. I to bardzo. Szczególnie na stopach. Także muszę jeszcze przemyśleć, czy zrobię głębokie bikini
Oj, bikini głębokie boli jeszcze bardziej. Podobnie jak pachy. Dla mnie do wytrzymania ale zawsze byłam po znieczulaczu (Emli) ciekawe jakby było bez? Chociaż nie chcę się przekonywać

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
Ja planuje w niedalekiej przyszłości bikini głebokie

Ale po zmianie trybu życia objawy pcos i io zmniejszyłam o dużo i już nawet jestem bez farmaceutyków, więc licze że efekty będą jakieś
A to ciekawy temat, nie znam się ale kiedyś gadałam z moim ginem (jeszcze zanim zdecydowałam się na pierwszą depilację i robiłam rozeznanie) czy taka depilacja laserem może być skuteczna, czy orientuje się w temacie, czy jego pacjentki robią itd. ?
No więc powiedział, że kobiety, które nie mają hirsutyzmu mogą się decydować, bo jak najbardziej jest skuteczna.
Nie wiem, nie ciągnęłam tematu, bo tak mnie zachęcił swoją opinią, że nie miałam już wątpliwości ale teraz się nad tym zastanawiam. Przecież są programy w tv gdzie właśnie kobietom z problemami hormonalnymi usuwają owłosienie i to podobno skutecznie.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-17, 20:42   #2595
Kimiko666
Zadomowienie

Cytat:
A to ciekawy temat, nie znam się ale kiedyś gadałam z moim ginem (jeszcze zanim zdecydowałam się na pierwszą depilację i robiłam rozeznanie) czy taka depilacja laserem może być skuteczna, czy orientuje się w temacie, czy jego pacjentki robią itd. ?
No więc powiedział, że kobiety, które nie mają hirsutyzmu mogą się decydować, bo jak najbardziej jest skuteczna.
Nie wiem, nie ciągnęłam tematu, bo tak mnie zachęcił swoją opinią, że nie miałam już wątpliwości ale teraz się nad tym zastanawiam. Przecież są programy w tv gdzie właśnie kobietom z problemami hormonalnymi usuwają owłosienie i to podobno skutecznie.
No właśnie też widziałam takie programy[zagraniczne najczesciej], gdzie właśnie mówiono że takie lasery są stosowane by pomóc osobom z hirsutyzmem i zabiegy były w miare efektywne (choc nie wiem na jak długo i czy owłosienie nawracało - ale tam już były takie naprawdę ostre przypadki).

Sama nie mam hirsutyzmu, ale chciałabym się zdecydować na depilację - ale właśnie przez pcos, io, niedoczynnosc tarczycy szukam informacji z różnych źródeł bo jednak wolałabym by na jakiś czas to starczyło

Edytowane przez Kimiko666
Czas edycji: 2014-12-17 o 20:43
Stary 2014-12-18, 12:32   #2596
scrabble1
Zakorzenienie

Szkoda, że nie mamy jakiegoś fachowca na forum albo kogoś kto poradził sobie z tym problemem.
Tak na logikę laser "dobija" mieszek a nie cebulkę. Czyli nawet jak ktoś ma hirsutyzm czy inną chorobę, włosów jest więcej to to nie powinno mieć znaczenia. Najwyżej takie, że potrzeba by wykonać więcej zabiegów?
Skoro niszczy się mieszki to włosy nie mają prawa odrosnąć. Nie wiem czy idę dobrym tropem

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-18, 15:57   #2597
Agnieszka987
Zakorzenienie

Laser zniszczy mieszek włosowy tam, gdzie jest włos w odpowiedniej fazie. Na skórze człowiek posiada miliony mieszków (nie wszystkie mają włosy).
Gdy mamy problemy zdrowotne włosy mogą zacząć ''rozwijać się'' w pozostałych mieszkach, ale w tych zniszczonych już laserem nie mają prawa. Przynajmniej tak mi wiadomo.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 21:38   #2598
scrabble1
Zakorzenienie

No dokładnie, mam takie samo zdanie tylko skąd mój gin wymyślił, że na ludzi z hirsutyzmem laser nie podziała skutecznie Muszę go zapytać przy okazji.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-19, 17:39   #2599
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
No dokładnie, mam takie samo zdanie tylko skąd mój gin wymyślił, że na ludzi z hirsutyzmem laser nie podziała skutecznie Muszę go zapytać przy okazji.
Bzdury gada
Mam PCOS wraz z hirsutyzmem. Od 2 lat (miałam 5 zabiegów do tej pory) chodzę na laser Light Sheer (zwykły, nie Duet) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Póki co laserem depiluję tylko twarz (wąsik, broda z podbródkiem), dla mnie różnica między tym co było przedtem, a tym, co jest teraz jest ogromna. Ja miałam idealne warunki- im jaśniejsza cera i ciemniejsze włosy- im większy kontrast- tym lepiej. Dodam jeszcze, że u mnie leczenie hormonalne nie przyniosło żadnego skutku, hormony ciągle są podwyższone. Mam znajome z hirsutyzmem również po depilacji laserowej LS i także są zadowolone.
Moja endokrynolog wręcz namawiała mnie na laser

W Krakowie polecam salon Medicor na Karmelickiej i p. Edytę Nykiel Oferują bardzo dużo zniżek, za 1 i 2 zabieg płaci się cenę regularną (bądź ja np. korzystałam ze zniżki wakacyjnej -50% na każdy zabieg), za 3- 100 zł, czwarty- darmowy, 5- 100 zł i potem już tak na zmianę: albo darmowy zabieg, albo płatny 100 zł.

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2014-12-19 o 17:40
gwiazdka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 20:04   #2600
scrabble1
Zakorzenienie

Fajnie, że się wypowiedziałaś, pewnie sporo osób szuka takich informacji
Też mi się wydaje, że gadał bzdury.
Fajny masz ten salon, znowu się potwierdza, że korzystniej wychodzi zdecydować się na serię w jednym gabinecie. U mnie też w wakacje były promocje ale niestety za późno się dowiedziałam, słońce już mnie dopadło i nie skorzystałam. W tym roku będę na bieżąco.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-19, 20:22   #2601
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Fajnie, że się wypowiedziałaś, pewnie sporo osób szuka takich informacji
Też mi się wydaje, że gadał bzdury.
Fajny masz ten salon, znowu się potwierdza, że korzystniej wychodzi zdecydować się na serię w jednym gabinecie. U mnie też w wakacje były promocje ale niestety za późno się dowiedziałam, słońce już mnie dopadło i nie skorzystałam. W tym roku będę na bieżąco.
Przypadkiem (z nudów) tu trafiłam
Na pewno większą szansę na zadowalające efekty mają kobiety z hirsutyzmem idiopatycznym- kiedy to hormony są w normie, ale to nie znaczy, że przy zaburzeniach hormonalnych laser jest bezskuteczny. Ja leczę się u dwóch lek. (endokrynolog i ginekolog) i obydwie lek. twierdzą, że laser jest bardzo pomocny w walce z hirsutyzmem.
U mnie promocja wakacyjna polegała na tym, że do końca wakacji musiałam się umówić na zabieg, ale wykonać go mogłam później kiedy chciałam, więc ja pierwszy miałam jakoś na jesień. Teraz chodzę średnio raz na pół roku i naprawdę jestem mega zadowolona.
Stary 2014-12-20, 10:47   #2602
Kimiko666
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Bzdury gada
Mam PCOS wraz z hirsutyzmem. Od 2 lat (miałam 5 zabiegów do tej pory) chodzę na laser Light Sheer (zwykły, nie Duet) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Póki co laserem depiluję tylko twarz (wąsik, broda z podbródkiem), dla mnie różnica między tym co było przedtem, a tym, co jest teraz jest ogromna. Ja miałam idealne warunki- im jaśniejsza cera i ciemniejsze włosy- im większy kontrast- tym lepiej. Dodam jeszcze, że u mnie leczenie hormonalne nie przyniosło żadnego skutku, hormony ciągle są podwyższone. Mam znajome z hirsutyzmem również po depilacji laserowej LS i także są zadowolone.
Moja endokrynolog wręcz namawiała mnie na laser

W Krakowie polecam salon Medicor na Karmelickiej i p. Edytę Nykiel Oferują bardzo dużo zniżek, za 1 i 2 zabieg płaci się cenę regularną (bądź ja np. korzystałam ze zniżki wakacyjnej -50% na każdy zabieg), za 3- 100 zł, czwarty- darmowy, 5- 100 zł i potem już tak na zmianę: albo darmowy zabieg, albo płatny 100 zł.
Dzięki za informacje własnie takiej szukałam bo spotkałam sie z rozbieżnymi opiniami dotyczącymi depilacji przy pcos itp. Ja jestem bladziochem z ciemnymi włosami więc mam nadzieję, że ładnie zadziała - umawiam się na styczeń na konsultacje wstępną

Stary 2014-12-20, 10:53   #2603
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje własnie takiej szukałam bo spotkałam sie z rozbieżnymi opiniami dotyczącymi depilacji przy pcos itp. Ja jestem bladziochem z ciemnymi włosami więc mam nadzieję, że ładnie zadziała - umawiam się na styczeń na konsultacje wstępną
Nie ma za co, powodzenia
Stary 2014-12-27, 17:53   #2604
holly-dolly
Raczkowanie

Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny. Pisałam w innym wątku ale ten wydaje mi się aktywniejszy więc mam nadzieje, że nie jest to problem.

Czy są tu osoby z Lublina? Możecie polecić jakiś salon?
Widzę, że Ars Medica ma dobre opinie. A co z Laser Cosmetic Salon?
Jestem skłonna wydać moje oszczędności na laser. Mam dość golenia, kremów itd Muszę przyznać, że sama narobiłam sobie problemów wyrywając/depilując niepotrzebnie niektóre obszary...
Moja największa zmora to grube ciemne włosy w miejscach takich jak: wąsik, broda, linia biała oraz pachwiny i pośladki (a raczej pomiędzy!!! ), ręce jak na blondynkę też pozostawiają wiele do życzenia.
Pośladki to dość długie blond włoski z którymi prawdopodobnie nic nie zrobię twarz i szyję, dół pleców porastają dłuższe blond włoski, gdzieniegdzie ciemnawe ... jestem z natury ciemną blondynką z dość bladą cerą jednak owłosienie mam różne, zależnie od partii ciała.. załamać się idzie...

Oczywiście przed zabiegiem planuje udać się do endokrynologa by mieć pewność że hormony są ok. Ostatnio pani dermatolog powiedziała mi, że na moją twarz może laser nie zadziałać... choć na brodzie mam pojedyncze, czarne włoski... co o tym myślicie ? Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji?

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"

Edytowane przez holly-dolly
Czas edycji: 2014-12-29 o 03:31
holly-dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 10:21   #2605
scrabble1
Zakorzenienie

Holly-dolly musisz pójść na konsultację do wybranego salonu i tam ocenią czy można wykonać zabieg, w sensie czy może być skuteczny. Ogólnie zasada jest taka, że im ciemniejsze włoski i jaśniejsza skóra tym łatwiej jest je usunąć. Po opisie przez internet trudno to ocenić.
Tak jak piszesz, te ciemniejsze włoski powinno "złapać". Najlepiej by było gdybyś zaczęła od takiego obszaru.
Powodzenia

Konkursomaniactwo '15
Stary 2014-12-28, 23:21   #2606
juli_etta
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny!

Ja również od dłuższego czasu myślałam o depilacji laserem, przewertowałam masę forów internetowych i ostatecznie zdecydowałam się na zabieg. Teraz chciałabym podzielić się swoją opinią.
Robię całe bikini z linią pośladkową. Jak przeżyję bikini, to potem chyba już żadna część ciała nie będzie mi straszna Jeśli bikini wyjdzie dobrze, to zajmę się innymi częściami ciała. Na podstawie pozytywnych opinii w Internecie zdecydowałam się na gabinet Laser DeLux w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Mogę go polecić. W czasie pierwszej wizyty przeprowadzono ze mną bardzo dokładny wywiad. Pani, z którą rozmawiałam odpowiadała na wszystkie moje pytania, a ze swojej strony wypytała nawet o to kiedy ostatnio robiłam peeling (co mnie zdziwiło) oraz czy nie przyjmuję jakiś preparatów ziołowych lub suplementów diety wzmacniających włosy i paznokcie. Na próbę wróciłam po kilku dniach, ponieważ musiało minąć jeszcze trochę czasu od zakończenia kuracji antybiotykiem (wcześniej byłam chora). Próbę miałam wykonaną na bikini, nodze i pachach. Nie miałam żadnych podrażnień.

Zabieg wykonywany na bikini nie należy do przyjemnych, ale przed "strzałem" ciało było chłodzone, więc dało się znieść. Mnie bolało tylko w trakcie "strzału". Przed zabiegiem wkłada się taką specjalną bieliznę, która później jest tylko odchylana, co pozwoliło mi czuć się komfortowo. Pani, która wykonywała zabieg była sympatyczna i bardzo dokładna. Teraz nie pamiętam już mocy "strzałów", ale następnym razem zwrócę na to uwagę. Wydaje mi się spędziłam w gabinecie ok 40 minut. Po zabiegu nic mnie nie bolało. Miałam trochę zaczerwienioną skórę, ale po kilku godzinach zeszło. Należy pamiętać, żeby używać kremu, np. alantanu. To pomaga. Po ok. 1 tyg. włosy zaczynają wypadać i to daje piorunujący efekt Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i próbowałam pomóc im pęsetą - ale tylko tym, które same bez bólu wychodziły. Wtedy wypadło z 70% włosów. Teraz wyrosły włosy, które są aktualnie w fazie wzrostu, ale jest ich ok. 40 % mniej niż na początku. Przerwy między wizytami wynoszą mini. 8 tyg. Ogólnie uważam, że jak na pierwszy zabieg efekt jest zadowalający i chętnie wybiorę się na kolejny na początku stycznia, tym bardziej, że w salonie mają promocję i ceny są naprawdę przystępne. Całkowite bikini (z linią pośladkową gratis) kosztuje 199 zł.

Przy okazji, Jeśli któraś z Was chciałaby rozpocząć swoją przygodę z laserem w gabinecie Laser DeLux, chętnie polecę to miejsce, co pozwoli Wam na uzyskanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a ja na kolejny dostanę 50% zniżki Promocja działa na terenie całej Polski a gabinety są w różnych miastach (np. Gdańsk, Kraków, Sosnowiec, Toruń, Łódź, Kielce)
Oczywiście chętnie odpowiem również na wszelkie pytania, jeśli będziecie takie mieć Możecie napisać też na mail: sas.anka@op.pl

Ja ze swojej strony obiecuję zdać relację po kolejnym zabiegu
juli_etta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 02:09   #2607
holly-dolly
Raczkowanie

Cytat:
Holly-dolly musisz pójść na konsultację do wybranego salonu i tam ocenią czy można wykonać zabieg, w sensie czy może być skuteczny. Ogólnie zasada jest taka, że im ciemniejsze włoski i jaśniejsza skóra tym łatwiej jest je usunąć. Po opisie przez internet trudno to ocenić.
Tak jak piszesz, te ciemniejsze włoski powinno "złapać". Najlepiej by było gdybyś zaczęła od takiego obszaru.
Powodzenia

Oczywiście masz racje i gdy juz będę zdecydowana wybiorę sie na konsultację bikini to włoski bardzo ciemne wiec z tym nie powinno byc problemu.
To co mnie martwi to kwestia golenia przed zabiegiem. Troche mnie przeraża golenie twarzy. W przypadku gdy laser zadziała tylko na te ciemniejsze włosy, pozostaje ryzyko ze te blond bedą rosły mocniejsze po maszynce, prawda? Boje sie ze mój problem sie jednocześnie pogorszy..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 10:21   #2608
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez holly-dolly Pokaż wiadomość
To co mnie martwi to kwestia golenia przed zabiegiem. Troche mnie przeraża golenie twarzy. W przypadku gdy laser zadziała tylko na te ciemniejsze włosy, pozostaje ryzyko ze te blond bedą rosły mocniejsze po maszynce, prawda? Boje sie ze mój problem sie jednocześnie pogorszy..
To są niepotrzebne obawy Też się tego bałam i z tego, co czytam wiele dziewczyn ma takie obawy. U mnie absolutnie się tak nie stało, włosy będące jasne już przed zabiegiem nadal takie są Nie wiem ile w tym prawdy w końcu, ale ponoć wzmacnianie się włosów przez golenie to mit (co ja również mogę potwierdzić na podstawie golenia innego obszaru).
Stary 2014-12-29, 12:16   #2609
Carthia
Raczkowanie

Jestem po 5 sesjach LS na bikini i pachy. Po 3 trzech sesjach miotałam się czy kontynuować bo po okresie gładkim, nagle zaczęły odrastać włosy na bikini a same zabiegi bolały jak diabli mimo emli. Na szczęście teraz po 5 zabiegu widzę, że się opłacało i mam nadzieję tak zostanie. Idę za tydzień na mam nadzieję ostatni zabieg, a włosy miałam czarne i mocne. Czy ktoś używał lidokainy do znieczulenia, podobno działa lepiej od emli?
Carthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 12:52   #2610
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez holly-dolly Pokaż wiadomość
Oczywiście masz racje i gdy juz będę zdecydowana wybiorę sie na konsultację bikini to włoski bardzo ciemne wiec z tym nie powinno byc problemu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja się bardzo bałam. Niepotrzebnie. Włosy po zgoleniu nie odrosły na następny dzien. Odrosły po kilku tyg. bardzo delikatne. Takze bez obaw, tylko trzeba się psychicznie nastawić do tego bo uczucie dziwne.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości