Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 93 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-02, 21:40   #2761
Patrycjak_12
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Poradźcie mi proszę, która opcja będzie lepsza; laser diodowy czy fotoepilacja? Chcę sobie wydepilowac bikini głębokie i nie wiem co wybrać, bo kazdy salon ma inne zdanie Co wy byście wybrały? Prosze o wszelkie + i - .
I jakie miejsce poleciłybyście mi we Wrocławiu ?
Pozdrawiam
Patrycjak_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:37   #2762
as1112
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie,

Mam dylemat: wybrać laser Mediostar Next, który jest na miejscu w salonie czy Lighy Sheer, który jest wypożyczany przez salon.

Byłam na jednym zabiegu Mediostar i jestem średnio zadowolona z efektów. Kilka włosów wypadło ale wydaje mi się, ze nie jest to nawet 30%. Pani wykonująca zabieg twierdzi, ze zabiegów powinno być 6 a drugi już po 3 tygodniach.

Drugi salon w moim mieście dysponuje Ligt Sheer ale wypożyczanym co 2 miesiace.

Nie wiem co lepsze? Pomóźcie
as1112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 14:25   #2763
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez as1112 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Mam dylemat: wybrać laser Mediostar Next, który jest na miejscu w salonie czy Lighy Sheer, który jest wypożyczany przez salon.

Byłam na jednym zabiegu Mediostar i jestem średnio zadowolona z efektów. Kilka włosów wypadło ale wydaje mi się, ze nie jest to nawet 30%. Pani wykonująca zabieg twierdzi, ze zabiegów powinno być 6 a drugi już po 3 tygodniach.

1 zabieg to zdecydowanie za mało, nic dziwnego że włosów nie ubyło wiele.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycjak_12 Pokaż wiadomość
Poradźcie mi proszę, która opcja będzie lepsza; laser diodowy czy fotoepilacja? Chcę sobie wydepilowac bikini głębokie i nie wiem co wybrać, bo kazdy salon ma inne zdanie Co wy byście wybrały? Prosze o wszelkie + i - .
Pozdrawiam
Z tego co wiem to fotoepilacja to inaczej depilacja laserowa.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 17:46   #2764
Patrycjak_12
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
1 zabieg to zdecydowanie za mało, nic dziwnego że włosów nie ubyło wiele.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Z tego co wiem to fotoepilacja to inaczej depilacja laserowa.
Depilacja laserowa to np. Light Sheer, a fotoepilacja to IPL różnią się światłem i innymi rzeczami
Patrycjak_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 22:09   #2765
NuFCia
Rozeznanie

Pytanie do dziewczyn, które robiły zabiegi na Vectusie (chociaż chyba w sumie innych laserów też się tyczy).
Czy po zabiegu lepiej "wychodziły" włoski, które były grubsze i ciemniejsze? Złapałam dzisiaj paznokciem za włoski pod pachą i na łydce i te pierwsze wyciągnęłam zupełnie nic nie czując, a na łydce jakoś nie chcą tak łatwo. I się zastanawiam czy to normalne, czy Pani która mi robiła zabieg coś zrobiła nie tak

NuFCia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:48   #2766
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Depilacja laserowa to np. Light Sheer, a fotoepilacja to IPL różnią się światłem i innymi rzeczami
epilacja to usuwanie owłosienia wraz z cebulkami i są różne sposoby m.in depilacja laserowa, fotoepilacja (czyli ipl) ale również usuwanie owłosienia depilatorem

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Poradźcie mi proszę, która opcja będzie lepsza; laser diodowy czy fotoepilacja? Chcę sobie wydepilowac bikini głębokie i nie wiem co wybrać, bo kazdy salon ma inne zdanie
po co się powtarzać ? nikt Ci tyle nie napisze co przeczytasz w wątku. Ja czytałam wszystko od 1 do ostatniej strony bo nie chciałam pieniędzy wyrzucić w błoto i się zniechęcić.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Jest nowy serial na tvn style "lekarze" i w pierwszym odcinku dziewczynie depilują całe ciało. Polecam tym, które twierdzą, że epilacja laserem nic nie boli ;-)
Ciekawi mnie natomiast co to za laser ? końcówka to płaskie szkiełko dosyć spore, które przykładał do ciała i strzelał.
Light sheera nie przypomina w ogóle.
Stary 2015-03-05, 12:20   #2767
as1112
Przyczajenie

[QUOTE=Agnieszka987;505220 07]1 zabieg to zdecydowanie za mało, nic dziwnego że włosów nie ubyło wiele.

OK, wiem, ze jeden zabieg to za mało. Nastawiam się nawet na 6 tylko chcę dobrze wybrać - Mediostar stacjonarny w salonie czy wypożyczony Light Sheer? Poza tym czy nie wydaje się Wam, że zabieg po 3 tygodniach to troszkę za wcześnie?
Stary 2015-03-06, 13:52   #2768
Bettina_
Wtajemniczenie

Skoro wypadło 30 % włosów to więcej tam nie idź ponieważ powinny wypaść wszystkie ( ewentualnie jakieś pojedyńcze włoski mogą zostać ) !
Wybierz light sheer wypożyczony.
3 tygodnie to zdecydowanie za mała przerwa ...
Stary 2015-03-06, 15:10   #2769
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez as1112 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Właśnie się zastanawiałam czy te mniej niż 30% wypadło czy nie odrosło?
Jeśli po ok. 2 tygodniach po zabiegu na danej partii są jeszcze włosy to albo zabieg był źle zrobiony albo sprzęt był nieskuteczny. Ja bym poszła na LS. Poza tym co to za specjalistka? Po 3 tygodniach od zabiegu nie widać żadnych nowych włosków (przynajmniej u mnie nie było) to co chce depilować?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które robiły zabiegi na Vectusie (chociaż chyba w sumie innych laserów też się tyczy).
Czy po zabiegu lepiej "wychodziły" włoski, które były grubsze i ciemniejsze? Złapałam dzisiaj paznokciem za włoski pod pachą i na łydce i te pierwsze wyciągnęłam zupełnie nic nie czując, a na łydce jakoś nie chcą tak łatwo. I się zastanawiam czy to normalne, czy Pani która mi robiła zabieg coś zrobiła nie tak
Kiedy byłaś na zabiegu? Coś w tym jest, że niektóre włoski dłużej się trzymają. Wiesz, że nie można ich wyciągać? Ale ja też nie mogłam się powstrzymać, za bardzo korciło Poczekaj do tych 2 tygodni, wtedy wszystkie powinny już wyjść, nawet te, które teraz mocniej siedzą.

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 22:47   #2770
Nasirapoznan
Przyczajenie

Cytat:
Pozdrawiam
ja polecam wylącznie diodowy jest najlepszy. Sprawdzony, a afekt mam już 6 lat! Teraz idę na pachy za pierwszy zabeg jako stałej klientce otrzymałam rabat i będę płacić 80 zł!.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Nasirapoznan Pokaż wiadomość
ja polecam wylącznie diodowy jest najlepszy. Sprawdzony, a afekt mam już 6 lat! Teraz idę na pachy za pierwszy zabeg jako stałej klientce otrzymałam rabat i będę płacić 80 zł!.
xxx MAgda super zadzwon i sobie sprawdż na darmowej konsultacji

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jeśli po ok. 2 tygodniach po zabiegu na danej partii są jeszcze włosy to albo zabieg był źle zrobiony albo sprzęt był nieskuteczny. Ja bym poszła na LS. Poza tym co to za specjalistka? Po 3 tygodniach od zabiegu nie widać żadnych nowych włosków (przynajmniej u mnie nie było) to co chce depilować?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Kiedy byłaś na zabiegu? Coś w tym jest, że niektóre włoski dłużej się trzymają. Wiesz, że nie można ich wyciągać? Ale ja też nie mogłam się powstrzymać, za bardzo korciło Poczekaj do tych 2 tygodni, wtedy wszystkie powinny już wyjść, nawet te, które teraz mocniej siedzą.
Ja tez polecam diodowy miałam nogi u Magdy robione i juz 6 lat spokoju. jestem zywa reklamą. Teraz za pachy pierwszy zabieg mam miec w cenie 80 zł. xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-09 o 15:50 Powód: reklama
Nasirapoznan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:36   #2771
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
ok. Pomyliła mi się depilacja z epilacja.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 18:49   #2772
NuFCia
Rozeznanie

Cytat:

Jestem dwa tygodnie po zabiegu już. Włosy już od kilku dni wychodzą same (zostają na ubraniu). Mam dość głęboko osadzone włosy, a np. pod pachami dodatkowo bardzo grube. Kiedyś miałam depilowane woskiem i myślałam, że się popłaczę z bólu. Laser bolał podobnie, a teraz wyłażą te włoski i w ogóle tego nie czuję Jak stawiają jakikolwiek opór to ich nie tykam

NuFCia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 07:21   #2773
as1112
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Skoro wypadło 30 % włosów to więcej tam nie idź ponieważ powinny wypaść wszystkie ( ewentualnie jakieś pojedyńcze włoski mogą zostać ) !
Wybierz light sheer wypożyczony.
3 tygodnie to zdecydowanie za mała przerwa ...
Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru. Zapisałam się na Light Sheer na 26-03 to będzie 6 tygodni od pierwszego, słabego zabiegu.
Mam nadzieję, że tym razem będzie ok
Stary 2015-03-10, 07:51   #2774
evicca1
Raczkowanie

kiedy najlepiej zrobić ostatnią sesję depilacji? (by nie narazić się na nadmiernie promienie słoneczne)
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:00   #2775
scrabble1
Zakorzenienie

Raczej ważniejsze jest aby pójść na zabieg zanim promienie Cię dosięgną Jeśli się nie opalasz to i w maju np. na pachy można iść ale czy jest jakiś bezpieczny okres ( i jaki) na opalanie po zabiegu? Nikt o tym nie wspomina.
Może dla spokoju ducha odczekałabym tydzień-dwa żeby włosy zdążyły wyjść

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 19:05   #2776
scarlettjohansson09
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny!

Chciałam się dowiedzieć, czy jest wśród was któraś, która miała ukończone zabiegi na jedną partię ciała (najmniej 4) i od którego minął już conajmniej rok??? Jak to wygląda po takim czasie? Przejrzałam cały wątek i nic nie znalazłam na ten temat. Chodzi mi o Light Sheer i Vectus. Pozdrawiam serdecznie!
scarlettjohansson09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 19:28   #2777
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Po dwóch seriach Vectusem na wąsik stwierdzam, że pozbyłam sie włosków w tym miejscu po pierwszym odrosoły mie nielicznie ciemne, po drugim juz nie. Oczywiście poczekam i zobacze jak będzie za miesiac, ale jesli tak jak teraz, to wąsika na razie nie ruszam trzeci raz.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 136 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 07:49   #2778
Iwonka1928
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez scarlettjohansson09 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

Chciałam się dowiedzieć, czy jest wśród was któraś, która miała ukończone zabiegi na jedną partię ciała (najmniej 4) i od którego minął już conajmniej rok??? Jak to wygląda po takim czasie? Przejrzałam cały wątek i nic nie znalazłam na ten temat. Chodzi mi o Light Sheer i Vectus. Pozdrawiam serdecznie!
podbijam, jak to wygląda po latach
Iwonka1928 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:47   #2779
Bettina_
Wtajemniczenie

ja miałam pełną serię na pachy i bikini
pojedyńcze włoski zostały i tak jest do dziś
nie opłaca mi się ich wybijać do końca bo są niezauważalne.
nic nowego nie odrasta, ale to dopiero rok
Stary 2015-03-11, 15:50   #2780
TuttiFrutti83
Przyczajenie

Czy są na forum osoby, które wykonywały zabieg depilacji laserowej w LaserEstetic?
W Lublinie bardzo dobre opinie zbiera: http://www.laserestetic.pl/ , ponieważ mają najnowocześniejszy sprzęt – laser medyczny, którym wykonują zabieg. Mnie przekonuje fakt, o którym wyczytałam na ich stronie, że Palomar Vectus ma dużą głowicę, dzięki czemu zabieg trwa krótko , co zapewnia komfort. Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wizyty?
TuttiFrutti83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:20   #2781
Bettina_
Wtajemniczenie

zależy na czym Ci zależy ? żeby było krótko czy dokładnie ?
a na swojej stronie to mogą cuda obiecać by przyciągnąć klienta... Cori pisała o Vectusie tak że proponuję kilka stron do tyłu poczytać a dowiesz się conieco....
Stary 2015-03-12, 06:44   #2782
little_Bella
Przyczajenie

Hej

Ostatnio zmieniłam gabinet w którym wykonuję depilację laserem, głównie ze względu na odległość. We wcześniejszym salonie miałam robione 4 zabiegi light sheer'em, a ostatnią mocą na której Pani mnie depilowała było 46.
W nowym gabinecie chciałam kontynuować i powiedziałam kosmetyczce o ostatnim zabiegu a ona i tak stwierdziła, że użyje mocy 40J, bo to i tak dużo. Stąd moje pytanie. Czy różne wersje lasera mogą mieć inny zakres mocy? Mam na myśli LS i LS duet np.
little_Bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 08:14   #2783
scarlettjohansson09
Przyczajenie

Cytat:
ja miałam pełną serię na pachy i bikini
pojedyńcze włoski zostały i tak jest do dziś
nie opłaca mi się ich wybijać do końca bo są niezauważalne.
nic nowego nie odrasta, ale to dopiero rok
Witaj, dziekuje za odp. A jeszcze tylko jedno - mialas robione na LS czy Vectusie??

Pozdrawiam
scarlettjohansson09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:00   #2784
Bettina_
Wtajemniczenie

raz miałam laserem diodowym - nazwy nie pamiętam a potem LS z małą końcówką

jeszcze się mogę w sumie wypowiedzieć za koleżankę która ma wór kasy i ma zrobione pachy, bikini - wszystko i nogi
pachy - od skończenia serii minęło ponad 2 lata i raz robiła przypominający
nogi - 1,5 roku gładziutkie
bikini - 1,5 roku nic oprócz warg - tam włosów ponoć sporo zostało i jest w trakcie kolejnych razów.
Stary 2015-03-12, 14:26   #2785
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
raz miałam laserem diodowym - nazwy nie pamiętam a potem LS z małą końcówką

jeszcze się mogę w sumie wypowiedzieć za koleżankę która ma wór kasy i ma zrobione pachy, bikini - wszystko i nogi
pachy - od skończenia serii minęło ponad 2 lata i raz robiła przypominający
nogi - 1,5 roku gładziutkie
bikini - 1,5 roku nic oprócz warg - tam włosów ponoć sporo zostało i jest w trakcie kolejnych razów.
Co do bikini - w obrębie warg niestety włosy wyrastac potrafią i po 6-7 seriach, chociaz już dużo jasniejsze w sumie. Ja własnie myślę, czy udąc sie na 8 zabieg przypominajacy za jakies 2 miesiace czy olać to. Pomijam ciemne włoski głeboko wenatrz warg - tam panie nie chca machac laserem, bo jak twierdza - zbyt delikatna śluzówka i tam sie nie robi.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 136 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 10:12   #2786
evicca1
Raczkowanie

Cytat:
Raczej ważniejsze jest aby pójść na zabieg zanim promienie Cię dosięgną Jeśli się nie opalasz to i w maju np. na pachy można iść ale czy jest jakiś bezpieczny okres ( i jaki) na opalanie po zabiegu? Nikt o tym nie wspomina.
Może dla spokoju ducha odczekałabym tydzień-dwa żeby włosy zdążyły wyjść
a to luz, ja myślałam, że to prędzej kwestia miesiąca -dwóch
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 17:29   #2787
kajjaa7
Przyczajenie

Witam!
Moje odczucia po depilacji laserowej Lightsheer DESIRE - podobno jeden z najnowocześniejszych.
Problemy z nadmiarem odwłosienia miałam od zawsze, ale po boskich kuracjach hormonalnych - starania o dziecko - problem zdecydowanie się zwiększył.
Aktualnie praktycznie w jednym czasie robione mam: bikini ( z głebokim) linię białą, uda oraz włoski na twarzy.
Jak jest ? Boli jak diabli.
Jakie efekty ? : na twarzy reweelacja mimo ze buzia popuchnięta 2 dni, ale mam rzecyzwiscie mocne grube czarne włosy. Po pierwszej sesji wloski zaczęly odrastać dopiero po 4 tygodniach - zdecydowanie rosną wolniej, sa słabsze. Dzisiaj sesja druga - znowu bolało jak cholerka, ale zobaczymy jakie będą efekty.
Jeżeli chodzi o partię dolną, efekty mniej spektakularne, ale mimo ogromnego bólu ( szczególnie głębokie bikini) myślę że efekty są bardzooooooo zadowalające.

Pozdrawiam

Ps nie wiem czy w dobrym miejscu wklejam wiadomosc, ale to moj pierwszy post
kajjaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 07:40   #2788
MagicKate
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kajjaa7 Pokaż wiadomość
Witam!
Moje odczucia po depilacji laserowej Lightsheer DESIRE - podobno jeden z najnowocześniejszych.
Problemy z nadmiarem odwłosienia miałam od zawsze, ale po boskich kuracjach hormonalnych - starania o dziecko - problem zdecydowanie się zwiększył.
Aktualnie praktycznie w jednym czasie robione mam: bikini ( z głebokim) linię białą, uda oraz włoski na twarzy.
Jak jest ? Boli jak diabli.
kajja7 a gdzie robiłaś desire? Widziałaś może jakie miałaś ustawiane moce lasera? I czy w ogóle orientujesz się jakie są zakresy?

Edytowane przez MagicKate
Czas edycji: 2015-03-14 o 07:41
MagicKate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 08:03   #2789
kajjaa7
Przyczajenie

Desire miałam robiony w Wodzisławiu Śl. i nie mam pojęcia jak ustawiony był laser, bo najzwyczajniej w świecie nie było mi to do szczęscia potrzebne. Też nie znam się na zakresach

Pozdrawiam
kajjaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 16:28   #2790
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co do bikini - w obrębie warg niestety włosy wyrastac potrafią i po 6-7 seriach
to niewesoło

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Kajja7 jak boli znaczysię działa :-D
ja raz robiłam chłopu drakę, jego początki, najnowszy laser w Pl sprowadzony świeżutko z USA, facet świeżo po certyfikatach i szkoleniach .... i jego pracownica zrobiła mi tak że nic nie czułam, moc prawie żadna ... ja oczytana na wizażu hahhahaha nie dałam się łatwo zbyć. Pan się mocno wkurzył na koniec i kazał mi zrobić certyfikat za 3 tysiące i potem się mądrzyć !
Więcej mnie nie ujrzał !
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości