Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 95 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-26, 12:24   #2821
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ale nie o to mi chodzi. Pytałam czy po zabiegu powinny najpierw wypaść WSZYSTKIE włosy i powinnam być zupełnie łysa w tym miejscu, a następnie powinny odrosnąć wszystkie oprócz tych, które zostały usunięte na stałe.
stewardesa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 13:40   #2822
scrabble1
Zakorzenienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 15:22   #2823
userrr
Rozeznanie

laski, mam takie pytanie,

ile płacicie za te laserowe depilacje ?

wiecie może ile kosztuje depilacja głowy, tak tak, na łyso i ile trzeba zabiegów, żeby włosy nie odrastały ? czyli ile by wynosił koszt za wszystko ?
userrr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 19:43   #2824
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Userrr, musisz zobaczyć cennik na stronie gabinetu albo zadzwonić.
Dzięki, scrabble, za odpowiedź. To ja już nie wiemByłam w dwóch najbardziej polecanych gabinetach w mieście 03.03. i nie jestem łysa ani na pachach ani na bikini. Włosy są bardzo przerzedzone, ale jest ich dużo. Byłam w jednym z gabinetów (LSC) i spytałam o to. Odpowiedziano mi, że to niemożliwe, żeby komuś wypadły po zabiegu wszystkie włosy, bo wypadają tylko te włosy, które są w fazie wzrostu i one już nie odrastają. To z kolei mi wydaje się niemożliwe, bo wypadła mi większość włosów, a tylu nikt się nie pozbywa po 1 zabiegu. Ostrzelano mi jeszcze raz niektóre z tych miejsc, w których wciąż miałam włosy, ale łysa i tak nie będę.
Stary 2015-03-26, 21:58   #2825
Baas
Zadomowienie

Ja też po 1 zabiegu nie miałam 80% włosów,byłam w szooku, że aż tyle mi wypadło po 1 zabiegu... teraz jestem po 2, tydzień i już zaczynają mi wyrastać kolejne włosy... Może ich być więcej, jestem prygotowana na to..

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 23:23   #2826
userrr
Rozeznanie

wiem, że najlepiej zadzwonić do gabinetu ale ile płacicie za taki zabieg laserowy chociaż w przybliżeniu ?
userrr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:12   #2827
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Userrr, w przybliżeniu kilkaset złotych.
Baas, no właśnie, to zbyt pięknie wygląda, mi też wypadło może 80% włosów pod pachami i może większość na bikini, ale na pewno nie uwierzę, że one nie odrosną, a tak mi powiedziano. Przecież gdyby tak było, to kolejny zabieg można by było zrobić za tydzień-dwa, kiedy te włosy już wypadły. Wiele dziewczyn pisało, że po drugim albo trzecim zabiegu odrosły im wszystkie włosy, albo takie miały wrażenie. Dlatego trzeba stosować dłuższe przerwy między zabiegami, a mi oczywiście powiedziano w LSC, że 6-8 tygodni.
Stary 2015-03-27, 12:53   #2828
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Userrr, musisz zobaczyć cennik na stronie gabinetu albo zadzwonić.
Dzięki, scrabble, za odpowiedź. To ja już nie wiemByłam w dwóch najbardziej polecanych gabinetach w mieście 03.03. i nie jestem łysa ani na pachach ani na bikini. Włosy są bardzo przerzedzone, ale jest ich dużo. Byłam w jednym z gabinetów (LSC) i spytałam o to. Odpowiedziano mi, że to niemożliwe, żeby komuś wypadły po zabiegu wszystkie włosy, bo wypadają tylko te włosy, które są w fazie wzrostu i one już nie odrastają. To z kolei mi wydaje się niemożliwe, bo wypadła mi większość włosów, a tylu nikt się nie pozbywa po 1 zabiegu. Ostrzelano mi jeszcze raz niektóre z tych miejsc, w których wciąż miałam włosy, ale łysa i tak nie będę.
Ja też tego nie rozumiem. W takim razie dlaczego zrobili Ci zabieg jeszcze raz ? Był wtedy planowany? Ja robiłam calutkie nogi, od kostek po... cztery litery plus bikini i pachy i za każdym razem (poza jednym spapranym zabiegiem) wyszły mi wszystkie włoski. Jasne, tylko część z nich była w odpowiedniej fazie wzrostu- jak to określają, i nie odrosła już nigdy. Reszta wróciła . Na kolejnych zabiegach "łapią się" kolejne włoski w odpowiedniej fazie wzrostu i sytuacja się powtarza.

Być może te, które u Ciebie zostały były za jasne i laser ich nie złapał? W sumie tak tu sobie gadamy, że zawsze, u każdego wszystko ma wyjść itd. ale trzeba patrzeć na to, że każda z nas ma inne "warunki"

Konkursomaniactwo '15
Stary 2015-03-27, 13:26   #2829
Baas
Zadomowienie

Ja chodzę do LSC no przeiecież nowe włoski odrastają i wkońcu pewnieo przestaną już odrastać nowe.. Ja mam nadzieję, że 5 zabiegów na łydki mi wystarczy. Potem biorę się za uda.
No u mnie Pai mówiła, że zabiegi co 8-10 tygodni. Ja chodzę tak co 8,5 tygodnia...

Stary 2015-03-27, 16:08   #2830
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Scrabble, nie, ten zabieg nie był planowany. Zrobili go, żebym była zadowolona. I te włoski nie były za jasne, są takie same, po prostu z niektórych miejsc nie wypadły w ogóle. Jakoś nie wierzę, że jednym osobom wypada najpierw wszystko, a niektórym wybiórczo, ale obym się myliła.
Baas, czyli wypadło Ci większość włosów po pierwszym zabiegu, nie wszystkie? A teraz po drugim zabiegu odrasta Ci więcej niż po pierwszym? Zgadza się, na łydki doradzają dłuższą przerwę, ale na bikini powiedziały mi 6-8 tygodni.
Stary 2015-03-27, 17:42   #2831
Baas
Zadomowienie

No tsk po 1 zabiegu był taki efekt WOW duuuzo wypadło... zostało mi jakieś 20%
Po tym 2 no już więcej wdzę dorosło, ale poinformowala mnie Pani, że po 2 i 3 może coś takigo wystąpić. Teraz widzę jak narazie ciut więcej, ale one znowu mi zaraz zaczne same wypadać przy kąpieli, przy jakimś wycieraniu... Tak w 7 tygodniu przed 3 zabiegiem moze też przybyć więcej włosków, ale się nie zniechęcam. Znam dziewczyne, która jest 6 lat po zbiegach na nogi i jest straaasznie zadowolona. Więc czekam do 4 zabiegu i wtedy też zaczynam robić uda

Stary 2015-03-28, 13:24   #2832
griz44
Przyczajenie

Witam,

Mam następujące pytanie: chciałem zdecydować się na zabieg depilacji laserowej pleców, z tym że jestem jeszcze osobą młodą i zapewne nie wszystkie włosy, które "planują się pojawić" są już na powierzchni skóry Tzn, na części pleców jest ich sporo, a gdzie indziej jeszcze nie.

Czy w przypadku depilacji laserowej zabieg dotyczy całości pleców i te włosy, których jeszcze nie ma, a zapewne wraz z wiekiem się pojawią zostaną również zneutralizowane, czy dotyczy to jedynie tych już obecnych?
griz44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 12:14   #2833
scrabble1
Zakorzenienie

Laser działa na barwnik we włosie, w cebulce, dlatego ciało nie powinno być opalone i im włos ciemniejszy tym łatwiej go "załatwić" . Zabieg możesz zrobić na całych plecach i być może złapie te jeszcze małe włoski, które Ci nie przeszkadzają ale z założenia jeśli włosa nie ma to laser nie zniszczy mieszka włosowego.
Z drugiej strony człowiek ma tylko kilka miejsc na ciele gdzie jest całkiem łysy np. dłonie, podeszwy stóp, usta i powieki. Na plecach włosy są, tylko bardzo delikatne i nam nie przeszkadzają. Jeśli już idziesz na ten zabieg to rób całe plecy, nic nie tracisz ( tzn. życzę abyś straciła jak najwięcej) .

Konkursomaniactwo '15
Stary 2015-03-29, 15:04   #2834
griz44
Przyczajenie

Stracił, nie straciła

Po prostu w pewnych miejscach pleców mam "wyspy" czarnych włosów, a gdzie indziej być może są, ale takie naturalne, które w niczym nie przeszkadzają. Po prostu boję się, że zrobię zabiegi, usunę włosy, a potem na innej części pleców wyrosną inne. Niby nic nie tracę, ale depilacja laserowa jest dosyć droga (plecy to jakieś pewnie 1500 zł za kilka zabiegów) więc wolałbym, żeby była skuteczna.
Stary 2015-03-29, 15:51   #2835
Baas
Zadomowienie

Jak masz w miarę jasną karnację i cieeeemne włosy to idź
W sumie jak Ci to tak przeszkadza i masz pieniądze to ja bym się zdecydowała...

Stary 2015-03-29, 20:35   #2836
griz44
Przyczajenie

Karnacja raczej jasna, choć nie blada, włosy ciemne. Przeszkadzają niestety. Z tymi na klacie się już oswoiłem, ale na plecach się nie da zaakceptować. Spróbujemy i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Stary 2015-03-31, 11:51   #2837
evicca1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale nie o to mi chodzi. Pytałam czy po zabiegu powinny najpierw wypaść WSZYSTKIE włosy i powinnam być zupełnie łysa w tym miejscu, a następnie powinny odrosnąć wszystkie oprócz tych, które zostały usunięte na stałe.
one wypadają w nierównym tempie, część Ci już zacznie odrastać, a inne będą nadal wypadać, więc czasem ciężko ocenić skuteczność zabiegu
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 15:34   #2838
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez griz44 Pokaż wiadomość
Stracił, nie straciła

Po prostu w pewnych miejscach pleców mam "wyspy" czarnych włosów, a gdzie indziej być może są, ale takie naturalne, które w niczym nie przeszkadzają. Po prostu boję się, że zrobię zabiegi, usunę włosy, a potem na innej części pleców wyrosną inne. Niby nic nie tracę, ale depilacja laserowa jest dosyć droga (plecy to jakieś pewnie 1500 zł za kilka zabiegów) więc wolałbym, żeby była skuteczna.
przepraszam Pana.
Chodziło mi o to, że idąc na zabieg zrób całe plecy, nie tylko te miejsca gdzie włosów teraz jest za dużo. Może te słabsze włosy też chwycą. Nie chodziło mi o pieniądze, pisząc, że nic nie tracisz.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2015-04-01, 17:27   #2839
pani_smith
Wtajemniczenie

a może ktoś z trójmiasta (gdańsk preferowany) poleci jakieś fajne miejsce z rozsądnymi cenami?
po sąsiedzku mam yasumi, ale tam z tego, co się zdążyłam zorientować ipl, a interesowałby mnie jednak trwalszy efekt. przed nadchodzącym sezonem to już pewnie za późno, ale na jesieni - koniecznie, więc będę wdzięczna za sugestie.

wróciłam
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 21:18   #2840
nniieebbiieesskkaa
Przyczajenie

Dziewczyny, znacie jakieś sposoby na przebarwienia po laserze?
Chciałabym je chociaż trochę rozjaśnić.
Miałam od dawna ciemniejsze pachwiny od wieloletniego golenia maszynką, ale teraz po dwóch sesjach laserem na bikini, mam ciemno brązowe plamki w tych miejscach.
Kosmetyczka uspokaja mnie, że to z czasem zejdzie, ale nie widzę tego tak optymistycznie. Poza tym... wygląda to tak źle, że wstyd się rozebrać..
Basen mam już z głowy na najbliższy rok....
nniieebbiieesskkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 21:38   #2841
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nniieebbiieesskkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakieś sposoby na przebarwienia po laserze?
Chciałabym je chociaż trochę rozjaśnić.
Miałam od dawna ciemniejsze pachwiny od wieloletniego golenia maszynką, ale teraz po dwóch sesjach laserem na bikini, mam ciemno brązowe plamki w tych miejscach.
Kosmetyczka uspokaja mnie, że to z czasem zejdzie, ale nie widzę tego tak optymistycznie. Poza tym... wygląda to tak źle, że wstyd się rozebrać..
Basen mam już z głowy na najbliższy rok....
Myślę, że za mocno ustawili laser . Też miałam coś podobnego po próbach gdzie strzelali kila razy przy różnych mocach. Zostałam mi po tym brązowa plamka ale za bardzo się nie przejęłam, bo w końcu zeszła ( ogólnie z tygodnia na tydzień widziałam, że znika dlatego podeszłam do tego spokojnie). Trwało to z miesiąc, może dwa ale nie mam po niej śladu.
Na przebarwienia takie zwyczajne, posłoneczne czy po niedoskonałościach najlepiej działają kwasy ale czy po laserze będzie podobnie? No i co z kwestią bólu w tak delikatnym miejscu? Możesz spróbować z jakimś kremem aptecznym z kwasami, Ivostin zdaje się ma coś fajnego. Zapytaj w aptece to Ci doradzą żeby nie był za mocny i aby tego nie podrażnić a złuszczyć szybciej. Kolejna sprawa to powinnaś to często nawilżać, możesz też kupić krem na odparzenia z cynkiem dla dzieci, bo przecież łagodzi podrażnienia.

Jeszcze jedno, koleżanka typowo na przebarwienia słoneczne stosuje punktowo maseczkę z aspiryny . Mówi że nic nie jest tak skuteczne i szybkie w działaniu to może spróbuj.
Musisz rozkruszyć aspirynę i dolać do niej odrobinę mleka albo jogurtu (niesłodzonego oczywiście ) i taką papkę nałożyć punktowo na 15-20 minut. aspiryna zwykła Bayera. Potem normalnie zmyć i nawilżyć kremem.
Nie widziałam jak to wygląda ale wydaje mi się, że z czasem zejdzie. Póki co działaj żeby szybciej się tego pozbyć i nie rób w tym czasie kolejnej depilacji. Moim zdaniem kosmetyczka też nie powinna tak tego zbagatelizować, mogła przynajmniej coś Ci podpowiedzieć

Konkursomaniactwo '15

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-04-01 o 21:51
Stary 2015-04-02, 06:59   #2842
nniieebbiieesskkaa
Przyczajenie

scrabble1 dzieki za wyczerpującą odpowiedź. Może spróbuje z tą aspiryną, bo to łatwy, szybki i tani sposób.

Też mi sie wydaje, że mnie przysmażyła i jakiś tydzień po zabiegu, zjawiłam się w salonie pokazać bikini. Problem jest w tym, że te (LICZNE) przebarwienia są tylko w jednej pachwinie, wiec kosmetyczka stwierdziła, że widocznie mialam tam słabsze włosy, bo obie strony mialam robione tą samą mocą.

Przy następnej wizycie poinformowała mnie, że nawet zadzwoniła do swojego szkoleniowca, dopytać i on też stwierdził, że to NORMALKA Jedyna rada jaką dostałam to, żeby nie opalać tych miejsc latem. Też mi news... a ja głupia myslałam, że w ramach rekompensaty, zaproponuje mi jakiś zabieg rozjaśniający.
nniieebbiieesskkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 19:20   #2843
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
one wypadają w nierównym tempie, część Ci już zacznie odrastać, a inne będą nadal wypadać, więc czasem ciężko ocenić skuteczność zabiegu
Tam, gdzie wypadły mi włosy po dwóch tygodniach, nadal jestem łysa, a tam, gdzie były włosy, wciąż są po miesiącu, więc już nie wypadną.
Stary 2015-04-02, 20:45   #2844
EmilkaZ
Wtajemniczenie

GG do EmilkaZ

Hej
Myślicie ze warto w połowie kwietnia zaczynać depilacje pach vectusem? Czy lepiej zaczekać do jesieni??
EmilkaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 22:26   #2845
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nniieebbiieesskkaa Pokaż wiadomość
scrabble1 dzieki za wyczerpującą odpowiedź. Może spróbuje z tą aspiryną, bo to łatwy, szybki i tani sposób.

Też mi sie wydaje, że mnie przysmażyła i jakiś tydzień po zabiegu, zjawiłam się w salonie pokazać bikini. Problem jest w tym, że te (LICZNE) przebarwienia są tylko w jednej pachwinie, wiec kosmetyczka stwierdziła, że widocznie mialam tam słabsze włosy, bo obie strony mialam robione tą samą mocą.

Przy następnej wizycie poinformowała mnie, że nawet zadzwoniła do swojego szkoleniowca, dopytać i on też stwierdził, że to NORMALKA Jedyna rada jaką dostałam to, żeby nie opalać tych miejsc latem. Też mi news... a ja głupia myslałam, że w ramach rekompensaty, zaproponuje mi jakiś zabieg rozjaśniający.
Przysmażyła jak nic. A jak było z następnym zabiegiem? Robiła w tym samym miejscu?
Moim zdaniem nieładnie się zachowała, powinna albo coś na to poradzić albo chociaż zaproponować jakąś zniżkę na następny zabieg. To tak jakby fryzjer spalił nam np. pasemka włosów, po takim czymś miałby nadzieję, że klientka wróci zadowolona?
No jest jak jest. Przypomniało mi się jeszcze o Pilarixie. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=527051
To krem apteczny, przyspiesza złuszczanie, bo ma dużo mocznika i kwas salicylowy 2%, poza tym panthenol i alantoinę. Jest bardzo dobry i delikatny dla skóry, nie powinien podrażnić, bo też stosowałam na okolice bikini. Pomaga na wrastające włoski i przyspiesza gojenie podrażnień...

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Hej
Myślicie ze warto w połowie kwietnia zaczynać depilacje pach vectusem? Czy lepiej zaczekać do jesieni??
Myślę, że warto. I tak tylko jakiejś części włosów się pozbędzie a reszta zostanie do załatwienia na jesień

Konkursomaniactwo '15
Stary 2015-04-03, 08:14   #2846
as1112
Przyczajenie

Tydzień temu byłam na depilacji LS brody. Wczoraj wypadły mi wszystkie czarne włosy natomiast te, które były bardzo grube ale jaśniejsze ( białe z odcieniem ciemniejszym patrząc pod innym kątem) dalej mocno tkwią w skórze. Pytałam Panią podczas zabiegu co z nimi - odpowiedziała, ze laser powinien dać sobie z nimi radę.

Czy myślicie, ze jest jeszcze szansa, ze one także wypadną? Są białe ale bardzo widoczne bo bardzo grube od golenia przed zabiegami.
Wiem, że wszędzie jest informacja, ze laser działa tylko na ciemne, grube włosy ale może macie inne doświadczenia? Słyszałam, ze nieraz pod skórą włos ma jednak barwnik, pomimo, że na zewnątrz jest jasny.
as1112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 09:26   #2847
kajjaa7
Przyczajenie

Dzisiaj bikini i uda .... ałaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Edytowane przez kajjaa7
Czas edycji: 2015-04-03 o 09:56
kajjaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 10:13   #2848
Baas
Zadomowienie

Jak Wy dajecie radę z tym bólem na bikini oO

Stary 2015-04-03, 17:29   #2849
scrabble1
Zakorzenienie

Emla ale i tak boli jak diabli

Konkursomaniactwo '15
Stary 2015-04-03, 17:45   #2850
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Jak Wy dajecie radę z tym bólem na bikini oO
Ja mam wysoki prób bólu, więc mało co mnie rusza, leczenie kanałowo zęba tez bez znieczulenia miałam i spoko

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 120 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości