Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 96 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-04-03, 18:07   #2851
Baas
Zadomowienie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja nie wiem czy dałabym radę Planuje TO, ale kurde, jestem lekko przerażona, chociaż tez mam wysoki próg bólu

Wzrost: 170 cm
Waga: 29.11.2016r. 63 kg
Waga: 29.01.2016r. 57 kg
Waga: 05.06.2016r. 55 kg

Cel: Waga: 53 kg
Baas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 18:15   #2852
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy dałabym radę Planuje TO, ale kurde, jestem lekko przerażona, chociaż tez mam wysoki próg bólu
Dasz rade, ja dałam. W sumie miałam bikini robione 7 razy. A jeszcze by sie przydał 8 raz na pojedyńcze włoski wewnatrz;nuda:

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 164 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 18:44   #2853
Baas
Zadomowienie

O to spoko no ja najpierw robię łydki (byłam 2 razy), potem uda... (zacznę na 4 zabiegu łydek) a potem pewnie bikini ^^

Stary 2015-04-03, 18:56   #2854
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
O to spoko no ja najpierw robię łydki (byłam 2 razy), potem uda... (zacznę na 4 zabiegu łydek) a potem pewnie bikini ^^
Ja zaczynałam od bikini i pach razem. Potem wziełam się za łydki, a ostatnio za wasik. Myślę o udach, chociaz mam tam w sumie bardzo delikatne i raczej jasniejsze włoski, wiec nie wiem czy jest sesns, ale skoro usuwam owłosienie wszędzie, to na udach też by wypadało

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 164 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2015-04-03, 21:29   #2855
Baas
Zadomowienie

Ja uda narazie jadę depilatorem... ale w sumie też jaśniejsze i jakieś takie łatwiejsze ma tam włoski do golenia/depilowania.. Alee od zawsze moją zmorą były nogi, więc najpierw pozbywam się widoznego owłosienia, co by spokojnie sobie śmigać w lecie

Stary 2015-04-04, 12:09   #2856
kajjaa7
Przyczajenie

Powiem Wam, że ja też jestem wytrzymała, ale to tak cholernie boli.. że jest tragedia.. chociaż jak zaczynam juz nie wytrzymywać to zaczynam się po prostu śmiać. Wczoraj mojej kosmetyczne prawie w twarz stopą przywaliłam, bo tak mnei zabolało.. no nic .. żeby być piękną trzeba cierpieć.. dzisiaj uda i bikini wygladają jak po bitwie.. no ale nic.. slady znikną ja jeden zabieg mam robiony poltora godziny.. nie wnikajcie jakie czesci ciała jeszcze depiluję
Pozdrawiam
kajjaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 15:56   #2857
cebulki
Zadomowienie

GG do cebulki

ja miałam niektóre obszary robione juz 4 razy z czego za czwartym razem bikini zrobiłam ze znieczuleniem - niesamowita ulga

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml

+ Puder Secret Brightening Laura Mercier - odsypka
+ Puder sypki Laura Mercier - odsypka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 16:33   #2858
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja miałam niektóre obszary robione juz 4 razy z czego za czwartym razem bikini zrobiłam ze znieczuleniem - niesamowita ulga
Ale z jakim? Z Emlą?
stewardesa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:57   #2859
nimrodel
Rozeznanie

Hej hej,

kurcze... robilam sobie tydzien temu laserem aleksandrytowym lydki, po raz pierwszy. I NIC, zero efektu.

Wczesniej bylam/jestem mega zadowolona - robilam strefe bikini laserem diodowym. Wystarczyly 3 sesje i w ogole juz wlosow nie mam...

Dodam, ze jestem blada brunetka i powinnam dobrze zareagowac. Jestem troche zawiedziona... A myslalam, ze aleksandrytowy jest "najlepszy" wsrod laserow
nimrodel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 16:44   #2860
2sweet
Rozeznanie

witam wszystkich
jestem swiezo po depilacji laserowej calego bikini i pach.
szczerze to spodziewalam sie duzo wiekszego bolu, a to tylko uczucie klucia i czasami grzania. w skali od 1-10 jesli woskowanie mialoby byc 10, to laserowi dalabym 4-5.
chwile po zabiegu czerwone plami i delikatnie (naprawde delikatnie) miejscami opuchnieta skora, po godzinie brak widocznych sladow. zero podraznien, zero bolu, no nic. dostalam zel aloesowy na zlagodzenie ewentualnych podraznien ale nawet nie beed uzywac, nie ma potrzeby. i gdyby nie to, ze laser trzeba robic z odstepem czasu, to smialo moglabym od razu robic drugi zabieg

zabieg byl w sobote, trwal moze ze 20min. za kilka dni mam zaczac robic peelingi. w klinice poradzono mi zakup peelingu glikolowego ktory ponoc zwieksza efekt deoilacji o 20% (ale kosztuje jedyne 50 euro wiec odpuscilam sobie). stad tez moje pytanie do wszytskcih po zabiegu: jakiego peelingu wy uzywacie?

dzieki i pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
Hej hej,

kurcze... robilam sobie tydzien temu laserem aleksandrytowym lydki, po raz pierwszy. I NIC, zero efektu.

Wczesniej bylam/jestem mega zadowolona - robilam strefe bikini laserem diodowym. Wystarczyly 3 sesje i w ogole juz wlosow nie mam...

Dodam, ze jestem blada brunetka i powinnam dobrze zareagowac. Jestem troche zawiedziona... A myslalam, ze aleksandrytowy jest "najlepszy" wsrod laserow
a co Ci powiedziano w klinice? wlosy od razu nie wypadaj, zaczna wypadac w przeciagu 2-3 tygodni cierpliwosci
Stary 2015-04-07, 20:49   #2861
Baas
Zadomowienie

No mi też polecono peelingi, z tym, że może być cukrowy nawet właśnej roboty. Mam zamiar robić, a jestem 3 tyg po 2 zabiegu na łydki...

Stary 2015-04-07, 21:01   #2862
sandra_107
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny

Zastanawiam się intensywnie nad depilacją, mam podwyższony androstendion, ale mam nadzieję że się uda. Jak myślicie?

Znalazłam taką ofertę: http://www.groupon.pl/oferty/dealban...oup-6/37335158
Czy ktoś zna ten salon? Co myślicie o tych dwóch laserach? Czy obydwa usuwają włosy na stałe? A może znacie inne salony na Śląsku godne polecenia? Nie wiem nic o tym...

Dzięki za uwagę

Dbam o paznokcie
sandra_107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 21:49   #2863
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Lokalizacja: hilfinger, Calvin Klein, Hugo Boss, Grecja; nie jakiś chleb z pasztetem i książka na działce

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
witam wszystkich
jestem swiezo po depilacji laserowej calego bikini i pach.
szczerze to spodziewalam sie duzo wiekszego bolu, a to tylko uczucie klucia i czasami grzania. w skali od 1-10 jesli woskowanie mialoby byc 10, to laserowi dalabym 4-5.
chwile po zabiegu czerwone plami i delikatnie (naprawde delikatnie) miejscami opuchnieta skora, po godzinie brak widocznych sladow. zero podraznien, zero bolu, no nic. dostalam zel aloesowy na zlagodzenie ewentualnych podraznien ale nawet nie beed uzywac, nie ma potrzeby. i gdyby nie to, ze laser trzeba robic z odstepem czasu, to smialo moglabym od razu robic drugi zabieg

zabieg byl w sobote, trwal moze ze 20min. za kilka dni mam zaczac robic peelingi. w klinice poradzono mi zakup peelingu glikolowego ktory ponoc zwieksza efekt deoilacji o 20% (ale kosztuje jedyne 50 euro wiec odpuscilam sobie). stad tez moje pytanie do wszytskcih po zabiegu: jakiego peelingu wy uzywacie?

dzieki i pozdrawiam
Na jakim laserze byłaś?
Cytat:
Napisane przez sandra_107 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Zastanawiam się intensywnie nad depilacją, mam podwyższony androstendion, ale mam nadzieję że się uda. Jak myślicie?

Znalazłam taką ofertę: http://www.groupon.pl/oferty/dealban...oup-6/37335158
Czy ktoś zna ten salon? Co myślicie o tych dwóch laserach? Czy obydwa usuwają włosy na stałe? A może znacie inne salony na Śląsku godne polecenia? Nie wiem nic o tym...

Dzięki za uwagę
Lasery z tej oferty nie usuwają trwale owłosienia. Poszukaj czegoś z Light Sheer Duet, ewentualnie Light Sheer Desire albo Vectus.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-04-07 o 21:54
Stary 2015-04-07, 21:58   #2864
sandra_107
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Na jakim laserze byłaś?

Lasery z tej oferty nie usuwają trwale owłosienia. Poszukaj czegoś z Light Sheer Duet, ewentualnie Light Sheer Desire albo Vectus.
Bardzo dziękuję, dobrze wiedziec!

Dbam o paznokcie
sandra_107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 08:33   #2865
cebulki
Zadomowienie

GG do cebulki

Cytat:
Ale z jakim? Z Emlą?
tak, Emla

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml

+ Puder Secret Brightening Laura Mercier - odsypka
+ Puder sypki Laura Mercier - odsypka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 11:28   #2866
2sweet
Rozeznanie

Cytat:
Na jakim laserze byłaś?
Soprano XL BLU

Edytowane przez 2sweet
Czas edycji: 2015-04-08 o 11:29
2sweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 14:28   #2867
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Soprano XL BLU
Z tego, co tu dziewczyny piszą, to jedyne skuteczne lasery trwale usuwające owłosienie to Light Sheer Duet, ewentualnie Light Sheer Desire albo Vectus. Niektóre pisały też o laserze aleksandrytowym. Ty korzystasz z niego zagranicą, tak? Lepiej poczytaj na forach czy rzeczywiście usuwa owłosienie na stałe, bo to na pewno drogie zabiegi, możesz wyrzucić dużo kasy w błoto. Czy to przypadkiem nie jest IPL? Bo widzę sprzeczne informacje jak próbuję go wygooglować. Nie słyszałam o skutecznej bezbolesnej depilacji, a skoro piszesz, że boli o wiele mniej niż wosk, to nie sądzę, że działa.
Stary 2015-04-08, 14:56   #2868
nimrodel
Rozeznanie

Angry Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
a co Ci powiedziano w klinice? wlosy od razu nie wypadaj, zaczna wypadac w przeciagu 2-3 tygodni cierpliwosci
Po diodowym też właśnie wypadały po ok. 2 tygodniach. W moim jednak przypadku odrosła mi większość włosów po 2 dniach, a jak je lekko ruszałam pensetą, to czułam ból = cebulka jest i na pewno nie wypadną. No ale bez kitu. Żeby nawet jeden włos nie wypadł!

Edytowane przez nimrodel
Czas edycji: 2015-04-08 o 14:57
Stary 2015-04-08, 15:26   #2869
stewardesa
jaaa byyym tak nie mogła

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
A ile czasu minęło od ostatniego zabiegu laserem diodowym i jaki to był laser?
Stary 2015-04-08, 15:28   #2870
nimrodel
Rozeznanie

Diodowy robiłam na bikini, zaczęłam w zeszłym roku. Wystarczyły trzy sesje w odstępie ok. 6 tygodni. Aleksandrytowy zrobiłam pierwszy raz tydzień temu na zupełnie nowy obszar, na łydki.

Opinia: 3 powody, aby nie słuchać nauczycieli jogi

Dusza: Medytacja oddechu – 5 minut dziennie
Stary 2015-04-08, 17:15   #2871
2sweet
Rozeznanie

Cytat:
Z tego, co tu dziewczyny piszą, to jedyne skuteczne lasery trwale usuwające owłosienie to Light Sheer Duet, ewentualnie Light Sheer Desire albo Vectus. Niektóre pisały też o laserze aleksandrytowym. Ty korzystasz z niego zagranicą, tak? Lepiej poczytaj na forach czy rzeczywiście usuwa owłosienie na stałe, bo to na pewno drogie zabiegi, możesz wyrzucić dużo kasy w błoto. Czy to przypadkiem nie jest IPL? Bo widzę sprzeczne informacje jak próbuję go wygooglować. Nie słyszałam o skutecznej bezbolesnej depilacji, a skoro piszesz, że boli o wiele mniej niż wosk, to nie sądzę, że działa.
hej oj nie nie, napewno to nie jest IPL, na to bym w zyciu nie poszla!
Sporano XL BLU jest to laser medyczny i z tego co sie orientuje nalezy do rodziny tzw. diodowych. Ma on glowice chlodzaca dlatego nie czuc bolu Tzn nie wiem z jakim wy owlosieniem sie zmagacie i jak wy znosilyscie woskowanie, ale dla mnie to byla masakra w porownaniu do lasera. Znam tez kilka osob po depilacji tym laserem i wszystkie zadowolone, zreszta osoba ktora mi robila zabieg sama tez mi pokazala swoje rezultaty i WOW! Postaram sie zdac wam relacje za jakis czas i opowiem czy dziala czy nie

tutaj mozesz sobie poczytac o laserze Soprano
http://www.almalasers.com/painfree_hair_removal.jsp
http://www.therapieclinic.com/our-wo...ng-technology/
http://www.laserhairremoval.ie/laser...oval-laser.asp

i porownanie soprano do innych laserow:
http://www.laserhairremoval.ie/laser...comparison.asp

Edytowane przez 2sweet
Czas edycji: 2015-04-08 o 17:24
2sweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 17:08   #2872
DontSaySorry
gadam tylko o ślubie

Hej, czy jest tu jakaś dziewczyna, która miała zabieg usuwania laserowego włosków nad górną wargą i jest zadowolona?

Jestem prawie zdecydowana na laser, ale jak mam po kilku/kilkunastu zabiegach wrócić do punktu wyjścia to sama nie wiem...
Stary 2015-04-13, 07:44   #2873
kajjaa7
Przyczajenie

Ja jestem w trakcie.. , w pt ide 3 raz.. efekty był juz swietne po pierwszym zabiegu..nie wiem jak dlugo efekty się utrzymają, ale jestem bardzo zadowolona póki co...
Stary 2015-04-13, 19:06   #2874
DontSaySorry
gadam tylko o ślubie

Cytat:
Napisane przez kajjaa7 Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie.. , w pt ide 3 raz.. efekty był juz swietne po pierwszym zabiegu..nie wiem jak dlugo efekty się utrzymają, ale jestem bardzo zadowolona póki co...
a mialas mocne ciemne włoski?
czy takie delikatne?
Stary 2015-04-14, 07:24   #2875
kajjaa7
Przyczajenie

Zdecydowanie miałam ciemne i grube włoski.. włącznie z włoskami na brodzie.. teraz praktycznie nie muszę z tym nic robic.. jakies tam pojedyncze pokazują się 2 tygodnie przed kolejnym zabiegiem
Stary 2015-04-14, 08:02   #2876
evicca1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Hej
Myślicie ze warto w połowie kwietnia zaczynać depilacje pach vectusem? Czy lepiej zaczekać do jesieni??
w sumie to jest dość zakryta część ciała, więc właściwie czemu nie
evicca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:59   #2877
DontSaySorry
gadam tylko o ślubie

Cytat:
Napisane przez kajjaa7 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie miałam ciemne i grube włoski.. włącznie z włoskami na brodzie.. teraz praktycznie nie muszę z tym nic robic.. jakies tam pojedyncze pokazują się 2 tygodnie przed kolejnym zabiegiem
Dzięki za odzew

Ja mam takie jasne i cieniutkie i nie wiem czy laser by sobie poradził :/
Stary 2015-04-15, 07:54   #2878
kajjaa7
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew

Ja mam takie jasne i cieniutkie i nie wiem czy laser by sobie poradził :/

Raczje sobie nie poradzi niestety.. ale idz zapytać
Stary 2015-04-15, 09:12   #2879
Skrzacik3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam od bikini i pach razem. Potem wziełam się za łydki, a ostatnio za wasik.
[...]
Corii, a jak ten wąsik u Ciebie?
Ja miałam 3 zabiegi, pół roku później kolejne 3 w innym gabinecie - od tego czasu niecały rok minął - stwierdziłam teraz zimą że zabiegi chyba nic nie dały.
Wąsik robisz Vectusem czy LS?
Skrzacik3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 09:41   #2880
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Corii, a jak ten wąsik u Ciebie?
Ja miałam 3 zabiegi, pół roku później kolejne 3 w innym gabinecie - od tego czasu niecały rok minął - stwierdziłam teraz zimą że zabiegi chyba nic nie dały.
Wąsik robisz Vectusem czy LS?
No póki co po boku odrastaja włoski ciemne, 28 mam 3 sesje, zobaczymy, jak po niej będzie
Vectusem.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości