Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-02, 00:25   #271
Moni@
Zakorzenienie

Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
... Zaprawdę, odradzam Ci

Cytat:
Hmmm... poziom 8 na rudościach... jakoś tego nie widzę
Ja mam 8 teraz tez....ale sadzisz ze 8 inny odcien na moim rudym popielu zle wyjdzie?

Siedze od 3 h z olejowaniem, jak doradzila mi agusiaki mam zamiar z tym spac na głowie....pewnie jak jutro zmyje to bedzie po rudym ale nic to, wazne ze moze natłuszcze te kudły troche bo susza.........a za tydz nad morze jade z synkiem to dopiero trzeba na slonce te wlosy przygotowac.....
Moni@ jest offline  
Stary 2011-07-02, 08:20   #272
Fleuri
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Ja miałąm to samo po Majirel 7,44 - identyko.....
A masz może jakieś zdjęcie?

Zaciekawiłyście mnie tymi profesjonalnymi farbami, zastanawiam się tylko czy na włosy dość długie i grube trzeba kupować farbę podwójnie, bo jeżeli tak, to trochę drogo to wychodzi... No ale jak tak patrzę po paletach, to kolorki mają na prawdę ciekawe, nie są takie ograniczone jak farby drogeryjne czuję, że muszę sporo poczytać na ten temat
Stary 2011-07-02, 11:20   #273
siskath
Raczkowanie

Ja z kolei miałam po Majirel jaśniejsze niż na tym zdjęciu, ale moje naturalne są bardzo jasne. To zależy od wielu czynników. Z farbami profesjonalnymi masz dużo większe pole manewru Spróbuj, a nie pożałujesz.

Jeśli chodzi o pojemność to np.
Garnier Color Naturals ma 40ml + 60 ml wody utleniającej
z profesjonalnych:
Majirel - 50ml
Vitalitys - 100ml
Chantal - 120ml

Do profesjonalnych trzeba jeszcze dokupić odpowiedni oxydant, ale na pewno na tym nie stracisz
siskath jest offline  
Stary 2011-07-02, 12:38   #274
rozspiewana
Przyczajenie

Dot.: Gdzie znajdę taką farbę?

witam was dziewczyny. mam maleńki problem...
więc mam włosy do ramion w kolorze.. no własnie w jakim kolorze? otóż miałam włosy w kolorze ciemnego brązu, dopóki nie użyłam farby joanna - intenstywna czerwień.. teraz mam włosy z przebłyskiem wiśniowym i jakimiś dziwnymi niby rudymi odrostami.. chciała bym zrobić z tego rudy .. a najchętniej taki :
http://http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg

podoba mi się ten kolor, a do tego mam ciemne oczy takie jak ta dziewczyna..
proszę o pomoc.

P.S niestety nie pójdę do salonu fryzjerskiego bo mnie zwyczajnie na to nie stać, chciałabym to zrobić sama. czy gdybym rozjaśniła włosy rozjaśniaczem z joanny 5-6 tonów i nałożyła na to załóżmy joannę - płomienna iskra? pomocy
rozspiewana jest offline  
Stary 2011-07-02, 14:36   #275
gajdaania
Raczkowanie

GG do gajdaania

jestem za polączeniem wątków bo rzeczywiście...tam piszę, tu czytam...i skikam jak zajec

pomóżcie....jaka to może być farba?? robilam ten kolor w salonie...i juz sie sprał,....chciałabym trzymać taki kolor ale szkoda mi kasy na latanie non stop do fryzjera....

prosze o wyrozumiałość, Wizażanki ktore drugi raz sie spotykaja z moim pytaniem....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070853-crop.jpg (53,6 KB, 105 załadowań)
Stary 2011-07-02, 18:14   #276
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fleuri Pokaż wiadomość
A masz może jakieś zdjęcie?
Nie mam na kompie, ale zerknij na CzI tego warku na marzec 2011 ja załaczałam tam zdjecia jak mi ten kolor wyszedł....
Moni@ jest offline  
Stary 2011-07-02, 22:50   #277
nurazuki
Zadomowienie

Chciałabym miec rude włosy ale nie na stałe odrosty i te sprawy to nie dlamnie, mam blond włosy i chciałabym rudy z podobnymi refleksami czy jest to mozliwe bez stałej farby lub szamponetek ? Słyszałam o hennie co sadzicie?

Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline  
Stary 2011-07-03, 13:02   #278
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

A ja teraz na lato (wyjazd się zbliża) mam zamiar farbowac tylko odrost i muszę znaleśc jakiś kolorek który będzie współgrał z tym który już się wypłukał z 8.44 Vitality's na miedziany blond. Strasznie mnie kusi 9.34 z Vitality's bo to jedyny kolor najjaśniejszy z miedzi w tej palecie, abo 8.43 co myślicie??..pamiętajcie że to tylko odrost...??

Ostatnio widziałam dziewczynę z pięknymi refleksami na miedzianych włosach...naprawdę super!!...i też widziałam koszmarny kolor u innej pani odrost był w bardzo intensywnej miedzi a włosy po długości żółte.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2011-07-03, 22:45   #279
nurazuki
Zadomowienie

Jak chcesz zastosowac inny odcien na odrost zeby sie to nie rzucało w oczy mozesz wziac szeroki grzebien i przeciagnac w paru miejscach farbe z odrostu na cała długosc włosow wtedy nie bedzie problemu z roznica miedzy odrostem a reszta włosow

Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline  
Stary 2011-07-03, 23:44   #280
mlodszy
Przyczajenie

Witam! Mam pytanie. Chciałabym bardzo zrobić sobie pomarańczowy kolor włosów jak Mila Jovovic w "Piątym elemencie".

Nie chce bardzo niszczyć włosy więc wymyśliłam, że najlepiej jeśli będzie to coś w stylu szamponetki i podobnej trwałości, tak przynajmniej, zeby było na tydzień. Czy istnieje taka farba?
mlodszy jest offline  
Stary 2011-07-04, 08:23   #281
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mlodszy Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie. Chciałabym bardzo zrobić sobie pomarańczowy kolor włosów jak Mila Jovovic w "Piątym elemencie".

Nie chce bardzo niszczyć włosy więc wymyśliłam, że najlepiej jeśli będzie to coś w stylu szamponetki i podobnej trwałości, tak przynajmniej, zeby było na tydzień. Czy istnieje taka farba?
Na tydzień tak intensywny kolor- nie. Są żele lub spraye koloryzujące na intensywne kolory ,np ze stargazera, ale są zmywalne po 1 myciu.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
A ja teraz na lato (wyjazd się zbliża) mam zamiar farbowac tylko odrost i muszę znaleśc jakiś kolorek który będzie współgrał z tym który już się wypłukał z 8.44 Vitality's na miedziany blond. Strasznie mnie kusi 9.34 z Vitality's bo to jedyny kolor najjaśniejszy z miedzi w tej palecie, abo 8.43 co myślicie??..pamiętajcie że to tylko odrost...??

Ostatnio widziałam dziewczynę z pięknymi refleksami na miedzianych włosach...naprawdę super!!...i też widziałam koszmarny kolor u innej pani odrost był w bardzo intensywnej miedzi a włosy po długości żółte.
Ja obecnie mam 8,44 z 9,34 w proporcji 3:1. Nie zauważyłam dużej różnicy od mieszanki 8,44 z 8,34 w proporcji 1:1, może kolor jaśniejszy lekko i ciut bardziej miedziany. 8,34 sam wychodzi jako złoty, więc sam 9,34 to czysty złoty blond może wyjść... Czyli podsumowując, samo 9,34 nie wyjdzie tak, jak wypłukany 8,44 , imho zbyt żółty jest

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-07-04 o 08:43
rousse jest offline  
Stary 2011-07-04, 08:31   #282
ice_touch__
Przyczajenie

Witam Was. Powiedzcie mi moje drogie, czy na ciemnych włosach wyjdzie mi czerwień bez dekoloryzacji rozjaśniania i innych zabaw (myślę o farbie syoss INTENSE RED) dodam ze jestem szatynką i poprzednie farby zeszły mi już -farbowałam się na ciemny brąz , czarny, teraz są już naturalne z tym że w niektórych miejscach trochę rozjaśniły się od słońca mniej więcej o jeden ton.
Z góry dziękuje za odpowiedzi
ice_touch__ jest offline  
Stary 2011-07-04, 10:16   #283
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Na tydzień tak intensywny kolor- nie. Są żele lub spraye koloryzujące na intensywne kolory ,np ze stargazera, ale są zmywalne po 1 myciu.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Ja obecnie mam 8,44 z 9,34 w proporcji 3:1. Nie zauważyłam dużej różnicy od mieszanki 8,44 z 8,34 w proporcji 1:1, może kolor jaśniejszy lekko i ciut bardziej miedziany. 8,34 sam wychodzi jako złoty, więc sam 9,34 to czysty złoty blond może wyjść... Czyli podsumowując, samo 9,34 nie wyjdzie tak, jak wypłukany 8,44 , imho zbyt żółty jest
Dziękuję
na ciemny odrost może byc ok, może zaryzykuję

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez nurazuki Pokaż wiadomość
Jak chcesz zastosowac inny odcien na odrost zeby sie to nie rzucało w oczy mozesz wziac szeroki grzebien i przeciagnac w paru miejscach farbe z odrostu na cała długosc włosow wtedy nie bedzie problemu z roznica miedzy odrostem a reszta włosow
Dziekuję ale na lato nie chcę przeciągac koloru

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-04 o 10:18
kathy579 jest offline  
Stary 2011-07-04, 11:11   #284
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

kathy a moze zastosuj miszanke 8.44 + 9.34 tylko w troche innych proporcjach niz rousse tzn. 1:2 lub 1:3 ??

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2011-07-04, 11:24   #285
gajdaania
Raczkowanie

GG do gajdaania

Wizażanki a może któraś z Wam mi coś doradzi....zdjecie itd pare postów wyżej....:confused :
Stary 2011-07-04, 13:06   #286
201709121022
Konto usunięte

Cytat:

Ja mam 8 teraz tez....ale sadzisz ze 8 inny odcien na moim rudym popielu zle wyjdzie?

Siedze od 3 h z olejowaniem, jak doradzila mi agusiaki mam zamiar z tym spac na głowie....pewnie jak jutro zmyje to bedzie po rudym ale nic to, wazne ze moze natłuszcze te kudły troche bo susza.........a za tydz nad morze jade z synkiem to dopiero trzeba na slonce te wlosy przygotowac.....
Moni@ od trzech dni próbuję Ci odpisać i za każdym razem internet odmawia mi posłuszeństwa Mam nadzieję, że teraz się uda.
Ja wiem, że Ty masz poziom 8 na włoskach. Ale ósemka ósemce nierówna. Kolor, który pokazałaś ma brązowy refleks (co prawda dla mnie tylko w nazwie, no ale nie widziałam go na żywo), ale ogólnie wygląda na bardzo jasny i stąd moje wątpliwości. Jeśli byłabyś zdecydowana na "pożegnanie z Afryką" (rudą) to doradzam Ci sposób, który wybrałam ja, który stosuje moja fryzjerka i który wyszedł mi na dobre: pierwsze farbowanie odcieniem naturalnym. Po pierwsze one lepiej chwytają, po drugie jako że nie tam żadnych "nieprzewidywalnych" połączeń refleksów, są małe szanse że wyjdzie z tego jakaś sraczka, zielenina, czy inne atrakcje. Kolor tak czy inaczej szybko Ci się spierze, będziesz miała "bezpieczną bazę" do eksperymentów z odcieniami. ja raz pofarbowałam podstawowym z wodą 4,5, wypłukał się szybko i potem położyłam sobie popielaty ciemny blond i trzyma się super
Ufff... spłodziłam epopeję, wybacz, ale ja się czuję związana z Twoimi przemianami kolorystycznymi i zawsze mnie ciekawi co tam z Twoją czachą
201709121022 jest offline  
Stary 2011-07-04, 13:15   #287
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Moni@ od trzech dni próbuję Ci odpisać i za każdym razem internet odmawia mi posłuszeństwa Mam nadzieję, że teraz się uda.
Ja wiem, że Ty masz poziom 8 na włoskach. Ale ósemka ósemce nierówna. Kolor, który pokazałaś ma brązowy refleks (co prawda dla mnie tylko w nazwie, no ale nie widziałam go na żywo), ale ogólnie wygląda na bardzo jasny i stąd moje wątpliwości. Jeśli byłabyś zdecydowana na "pożegnanie z Afryką" (rudą) to doradzam Ci sposób, który wybrałam ja, który stosuje moja fryzjerka i który wyszedł mi na dobre: pierwsze farbowanie odcieniem naturalnym. Po pierwsze one lepiej chwytają, po drugie jako że nie tam żadnych "nieprzewidywalnych" połączeń refleksów, są małe szanse że wyjdzie z tego jakaś sraczka, zielenina, czy inne atrakcje. Kolor tak czy inaczej szybko Ci się spierze, będziesz miała "bezpieczną bazę" do eksperymentów z odcieniami. ja raz pofarbowałam podstawowym z wodą 4,5, wypłukał się szybko i potem położyłam sobie popielaty ciemny blond i trzyma się super
Ufff... spłodziłam epopeję, wybacz, ale ja się czuję związana z Twoimi przemianami kolorystycznymi i zawsze mnie ciekawi co tam z Twoją czachą
Zgadzam się kolory naturalne (bazowe) są bardzo trwałe dlatego też polecene do siwych włosów

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-07-04, 23:42   #288
siskath
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gajdaania Pokaż wiadomość
jestem za polączeniem wątków bo rzeczywiście...tam piszę, tu czytam...i skikam jak zajec

pomóżcie....jaka to może być farba?
Strasznie ciężko powiedzieć, co to za kolor, bo widać, że zdjęcie było robione z lampą i tak naprawdę bardziej widać ładną buzię niż kolor włosów Przejrzyj palety farb profesjonalnych i pewnie coś Ci się rzuci w oczy.

Tu masz aukcję z:
farbą Chantal: http://allegro.pl/chantal-prosalon-f...683540815.html

farbą L'oreal Majirel: http://allegro.pl/loreal-majirel-zes...680395993.html

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nurazuki Pokaż wiadomość
Chciałabym miec rude włosy ale nie na stałe odrosty i te sprawy to nie dlamnie, mam blond włosy i chciałabym rudy z podobnymi refleksami czy jest to mozliwe bez stałej farby lub szamponetek ? Słyszałam o hennie co sadzicie?
Moim zdaniem nie jest to możliwe. Henna na pewno nie spłucze się tak, żeby nie było widać odrostów. Dobra henna długo trzyma kolor. Są różne szkoły na ten temat, warto poczytać sobie odpowiedni wątek jeśli akurat ta metoda Cię interesuje. Szamponetki spłukują się najszybciej, ale nikt nie zagwarantuje, że włosy w 100% wrócą do swojego naturalnego koloru, zawsze pozostaje ryzyko, że szamponetka nie wypłucze się całkowicie. Musisz zdecydować czy wolisz swoje naturalne czy naprawdę chcesz mieć rude Farbowanie to nic strasznego, a z tego co można zauważyć na tym forum, wręcz czeka się, kiedy będzie można znowu poeksperymentować z kolorem

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

A ja w końcu zrobiłam sobie ciemniejszy odcień. Jednak zdecydowałam się na 6,4 + 7,44 z oxydantem 3%. Na razie przyzwyczajam się, bo nie jest tak intensywny jak poprzednie kolory, które miałam; jest troszkę przygaszony. Zobaczę jak będzie się spłukiwał, jeśli po miesiącu nadal będzie wydawał mi się ciut za ciemny to zmienię proporcje mieszania farb.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (22,1 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-07-04 o 23:44
siskath jest offline  
Stary 2011-07-05, 10:26   #289
nurazuki
Zadomowienie

Dziekuje
Przypomniałam sobie jeszcze o odzywkach koloryzujących dostepnych w sklepach fryzjerskich i chyba na nie sie zdecyduje

nurazuki jest offline  
Stary 2011-07-05, 10:31   #290
Moni@
Zakorzenienie

Cytat:
(...)
Melina w koncu sie pojawiłąs Dziekuje Ci za tą epopeje... Znow kupilam Artego 8,41 i afryka trwa....Nie wiem jaka farbe kupic bo nie znam sie zupełnie...widzisz sama ze ja na Waszych opiniach sie opieram....jak i dekoloryzacji tak i farbowania....a ten kolor ktory mam teraz to istny cud....

Tylko ja jestem jak kazda baba, zmiany zmiany zmiany....niby jest dobrze niby czuje sie dobrze w tym kolorze ale cos kusi zeby innego kolorku sprobowac...tak to jest 15 lat na czarno sie farbowałam to nie bylo mowy o zmianach koloru ewentualnie granatowa czern...

Jak Ty masz kolor włsków teraz??? Moge Cie gdzies zobaczyc?

Pozdruuuuffffka
Moni@ jest offline  
Stary 2011-07-05, 12:47   #291
201709121022
Konto usunięte

Cytat:
Melina w koncu sie pojawiłąs Dziekuje Ci za tą epopeje... Znow kupilam Artego 8,41 i afryka trwa....Nie wiem jaka farbe kupic bo nie znam sie zupełnie...widzisz sama ze ja na Waszych opiniach sie opieram....jak i dekoloryzacji tak i farbowania....a ten kolor ktory mam teraz to istny cud....

Tylko ja jestem jak kazda baba, zmiany zmiany zmiany....niby jest dobrze niby czuje sie dobrze w tym kolorze ale cos kusi zeby innego kolorku sprobowac...tak to jest 15 lat na czarno sie farbowałam to nie bylo mowy o zmianach koloru ewentualnie granatowa czern...

Jak Ty masz kolor włsków teraz??? Moge Cie gdzies zobaczyc?

Pozdruuuuffffka
Dodałam zdjęcie z obecnym kolorem do albumu, mam Cię w znajomych więc możesz mnie tam zobaczyć

No ja wiem co czujesz, bo około 7 lat miałam ciemny brąz, co też zostawiało bardzo niewielkie pole do manewru, dlatego choć doskonale czułam się w ciemnych włosach, to teraz nie chcę do nich wracać Przynajmniej narazie.
Gdybyś decydowała się na zmianę to po prostu celuj w naturalne, np. mieszanka poziomu 7 z 8. na pewno nie będzie zieleni itd... co może się zdarzyć jeśli od razu pójdziesz w jakieś magiczne mieszanki refleksów beżowych, brązów z popielami etc... Podstawowe odcienie tworzą fajną, stabilną bazę, potem można eksperymentować z odcieniami, refleksami
Stary 2011-07-05, 13:00   #292
agusiaki
Rozeznanie

Widzę, że tu wszyscy w zmiany idą
Mi się zamarzył karmelkowy. Czekam az się wypłuka do reszty moja rudość i myślę, że jednym farbowaniem przejdę do karmelu. W zasadzie jak się wypłukają to jest taki 'ala karmel, tylko ja bym chciała nieco w inny refleks iść. Zastanawiam się jedynie nad farbą. Vitality's ?? Czy coś innego?? Hmmmm....

siskath - ale masz teraz ciemne włoski faktycznie. Wchodzą w taki mahoń, wiśnię. Ciężko się przestawić z takiego ognistego koloru na cokolwiek, prawda?

gajadaania - ciężko tu o odpowiedź an to pytanie, bo to bardziej brąz niż rudy. Wiesz na jakich farbach pracują w salonie, gdzie robiłaś ten kolorek?

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Stary 2011-07-05, 14:07   #293
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Widzę, że tu wszyscy w zmiany idą
Mi się zamarzył karmelkowy. Czekam az się wypłuka do reszty moja rudość i myślę, że jednym farbowaniem przejdę do karmelu. W zasadzie jak się wypłukają to jest taki 'ala karmel, tylko ja bym chciała nieco w inny refleks iść. Zastanawiam się jedynie nad farbą. Vitality's ?? Czy coś innego?? Hmmmm....

siskath - ale masz teraz ciemne włoski faktycznie. Wchodzą w taki mahoń, wiśnię. Ciężko się przestawić z takiego ognistego koloru na cokolwiek, prawda?

gajadaania - ciężko tu o odpowiedź an to pytanie, bo to bardziej brąz niż rudy. Wiesz na jakich farbach pracują w salonie, gdzie robiłaś ten kolorek?
Pisz koniecznie jaka numeracje wybrałaś, - ja zastanawiam sie jeszcze nad blondem, zwróc uwage na Welle i Alfaparf.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-07-05, 15:38   #294
201709121022
Konto usunięte

Dziewczyny chyba musimy sobie założyć wątek o farbach fryzjerskich i naszej radosnej twórczości w tym zakresie, coś w stylu "Farbowanie głowy z głową", bo coraz mniej rudo się tu robi, a mogłybyśmy nadal poszerzać horyzonty, mniej jednokolorowo

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-07-05 o 15:39
Stary 2011-07-05, 16:13   #295
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dziewczyny chyba musimy sobie założyć wątek o farbach fryzjerskich i naszej radosnej twórczości w tym zakresie, coś w stylu "Farbowanie głowy z głową", bo coraz mniej rudo się tu robi, a mogłybyśmy nadal poszerzać horyzonty, mniej jednokolorowo
Jestem zaMelina zakładaj wątek i wyślij nam link, ale żeby było wiadomo w tytule że chodzi o profeski...

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko powiedzieć, co to za kolor, bo widać, że zdjęcie było robione z lampą i tak naprawdę bardziej widać ładną buzię niż kolor włosów Przejrzyj palety farb profesjonalnych i pewnie coś Ci się rzuci w oczy.

Tu masz aukcję z:
farbą Chantal: http://allegro.pl/chantal-prosalon-f...683540815.html

farbą L'oreal Majirel: http://allegro.pl/loreal-majirel-zes...680395993.html

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Moim zdaniem nie jest to możliwe. Henna na pewno nie spłucze się tak, żeby nie było widać odrostów. Dobra henna długo trzyma kolor. Są różne szkoły na ten temat, warto poczytać sobie odpowiedni wątek jeśli akurat ta metoda Cię interesuje. Szamponetki spłukują się najszybciej, ale nikt nie zagwarantuje, że włosy w 100% wrócą do swojego naturalnego koloru, zawsze pozostaje ryzyko, że szamponetka nie wypłucze się całkowicie. Musisz zdecydować czy wolisz swoje naturalne czy naprawdę chcesz mieć rude Farbowanie to nic strasznego, a z tego co można zauważyć na tym forum, wręcz czeka się, kiedy będzie można znowu poeksperymentować z kolorem

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

A ja w końcu zrobiłam sobie ciemniejszy odcień. Jednak zdecydowałam się na 6,4 + 7,44 z oxydantem 3%. Na razie przyzwyczajam się, bo nie jest tak intensywny jak poprzednie kolory, które miałam; jest troszkę przygaszony. Zobaczę jak będzie się spłukiwał, jeśli po miesiącu nadal będzie wydawał mi się ciut za ciemny to zmienię proporcje mieszania farb.
ciekawy, mi się podoba

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2011-07-05, 17:10   #296
201709121022
Konto usunięte

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...3#post27950463

Zapraszam Mam nadzieję, że wątek będzie tętnił życiem tak jak ten, a nawet bardziej, bo wychodzimy poza rudości
Stary 2011-07-05, 18:25   #297
mlodszy
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz. To znaczy, nie musi byc to maksimum tydzien, moze byc do miesiaca. Byle to sie kiedys dalo sprac. Oczywiscie, wiadomo, ze nigdy sie nie da tak do konca.
mlodszy jest offline  
Stary 2011-07-05, 19:09   #298
gajdaania
Raczkowanie

GG do gajdaania

siskath ,agusiaki
firmy nie kojarze...jedynie palete z probkami wlosów...wielka, i różowa, ciemniejsza taka...cos w tym stylu
z majirel 7.43 i 7.44 mi sie zawsze podobal.....

i dzisiaj spodobal mi sie jeden kolorek oto i on....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50d6676d00262f4a4a48b867.jpg (31,3 KB, 68 załadowań)
Stary 2011-07-05, 19:34   #299
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
siskath ,agusiaki
firmy nie kojarze...jedynie palete z probkami wlosów...wielka, i różowa, ciemniejsza taka...cos w tym stylu

bumerang na zawsze z tym watkiem jest zwiazany

monia wybacz zgubilma kartke z numerami, ale kolor mojej siostry jest na palecie vitalitys, widzialam tez podobne w artego ( jesli lubisz te farby). do pt bede znowu w hurtowniach wiec napisze co i jak , sorry za opoznienie

kathy blond?? nie boisz sie efektu "wyblaklej" skory?? nie wiem, przynajmnije moim zdaniem w wiekszosc jasnych blonow osoby z jasna cera sa jakies bezbarwne?? nie obraz sie oczywiscie, to jedynie moje zdanie.
zdecydowalas juz jaka farbe dasz teraz na odrosty?

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-07-05 o 19:40
julianna-p jest offline  
Stary 2011-07-05, 19:45   #300
agusiaki
Rozeznanie

Cytat:
siskath ,agusiaki

O maj gad. Ciekawe czy na nowym wątku też bumerangi będa?
gajdaania - zerknij na mój podpis, tam znajdziesz odpowiedź

Lecę na nowy wątek

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie, fryzjerstwo, jesienny liść, rudy włosy brąz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości