Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-28, 09:20   #2971
AniaAga
Zadomowienie

Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Tak . Wiem, że dziewczyny chwalą też ciemne blondy i brązy z serii M. Nie wiem tylko jak one odnoszą się do kolorów na próbniku, bo rudości......... niewiele mają z nim wspólnego. Gdybym nie wiedziała co znaczy "C", to nigdy nie dałabym sobie tego 8C położyć na głowę .

A co do Majirela- w licealnych czasach, spotkałam się z kilkoma drogeryjnymi, po których miałam zdecydowanie lepsze włosy.... Myślę, że większość kusi piękna i bogata paleta, naprawdę wychodzi jak na próbniku, duży wybór.

Filifonko, masz może linka do palety Inebrya? Nie spotkałam się jeszcze z tymi farbami.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-06-28, 09:30   #2972
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Tak . Wiem, że dziewczyny chwalą też ciemne blondy i brązy z serii M. Nie wiem tylko jak one odnoszą się do kolorów na próbniku, bo rudości......... niewiele mają z nim wspólnego. Gdybym nie wiedziała co znaczy "C", to nigdy nie dałabym sobie tego 8C położyć na głowę .

A co do Majirela- w licealnych czasach, spotkałam się z kilkoma drogeryjnymi, po których miałam zdecydowanie lepsze włosy.... Myślę, że większość kusi piękna i bogata paleta, naprawdę wychodzi jak na próbniku, duży wybór.

Filifonko, masz może linka do palety Inebrya? Nie spotkałam się jeszcze z tymi farbami.
w takim razie zgadzam się ponieważ to jest toner i odrostu mi niestety nie złapie
ale zawsze jakaś alternatywa po długości

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-28, 12:10   #2973
AniaAga
Zadomowienie

Aaa, to nie, to ja mówię o farbie, widocznie w takim razie SoColor. Tonerem nie miałam robione. Zwykła farba.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-06-28, 12:40   #2974
Mbronek
Przyczajenie

Kurcze, nie chcę być tylko roznosicielem złych nowin - jak u Was w hurtowniach 8C Matrix SoColor nadal jest dostępne? Bo na allegro już rzadko i dziwnie w zdjęciach nowych palet Matrixów też już go nie ma. Rude C kończą się na 7 :/

Ja myślałam o pomalowaniu właśnie tonerem z Matrix Color Sync, kupiłam 8CG, ale chyba za ciemne wyjdzie, a ja chciałabym się trzymać poziomu pomiędzy 9-8. Ogólnie te tonery są całkiem fajne, próbowałam jeszcze jak miałam brązowe włosy, ale o rudych odcieniach nikt tutaj na forum nic nie wspominał. Ktoś używał?

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Edytowane przez Mbronek
Czas edycji: 2012-06-28 o 12:41
Mbronek jest offline  
Stary 2012-06-28, 13:20   #2975
BeataR89
Rozeznanie

Witam wszystkie rudzielce

Ja mam naturalne rude włoski,już przez myśl mi przeszło żeby zrobić sobie blond miałam kiedyś już blond,ale dobrze się czuje w rudych i tak myślę żeby mój kolor trochę uwydatnić. Tylko nie mam pojęcia jaką farbę sobie położyć,a widzę że jest tu dużo ekspertek od rudości Doradzcie mi jaką farbę położyć na naturalne rude włosy żeby je uwydatnić? A co myślicie o farbach drogeryjnych loreal oczywiście rudości?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (40,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (77,2 KB, 66 załadowań)
BeataR89 jest offline  
Stary 2012-06-28, 14:43   #2976
larys__a
Rozeznanie

krążyłam dziś po sklepach obkupiłam się w miedz z Marion tym razem a farbę żeby odrost sobie zrobic...
i wiecie co kupiłam szamponetke z Joanny aromatyczne cappuccino..
chciałabym tylko sobie sprawdzić jak mi będzie w takim kolorze ale czy potem uda mi sie wrócić na rudość bez rozjaśniania i wód wysoko procentowych? tak sobie mysle ze jakbym potem dala np jessieny lisc z joanny to by bylo pewnie dosyc ciemno ale mam nadzieje ze rudo no i druga sprawa czy ta szamponetka mi wogule przykryje rudy bo tam taki z tych intensywniejszych( jeszcze chce poczekać z dwa tygodnie aby bardziej sie wypłukał)

o ta: http://drogeriajulia.pl/1449-1488-la...cappuccino.jpg
larys__a jest offline  
Stary 2012-06-28, 15:11   #2977
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:

Link mi pewnie nie przejdzie, więc wrzucę zdjęcia tej palety
Głównie odcieni rudych
Dodam jeszcze, że koszt na internecie to w granicach 24zl za 100ml farby nie wiem jak z utleniaczami(ale pewnie można stosować zwykły Joanny)

A tak z innej beczki to ostatnio widziałam chłopaka z tak ślicznymi rudymi włosami, że szok! myślę, że nie farbowane(skoro to chłopak) chociaż różne rzeczy teraz ludzie z włosami robią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,4 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-06-28 o 15:16
Filifonka jest offline  
Stary 2012-06-28, 18:01   #2978
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość

Ja mam naturalne rude włoski,już przez myśl mi przeszło żeby zrobić sobie blond miałam kiedyś już blond,ale dobrze się czuje w rudych i tak myślę żeby mój kolor trochę uwydatnić. Tylko nie mam pojęcia jaką farbę sobie położyć,a widzę że jest tu dużo ekspertek od rudości Doradzcie mi jaką farbę położyć na naturalne rude włosy żeby je uwydatnić? A co myślicie o farbach drogeryjnych loreal oczywiście rudości?
nie kladz farb, a juz na pewno drogeryjnych, mialam bardziej rude wlosy od Ciebie, a po latach chemii kolor bardzo zgasl, w dodatku miejscami niestety jest jasniej, ciemniej itd.
jesli chcesz chemie od siebie polecam saszetki (joanna, marion, delia), albo henna. khadi chociazby bezbarwna polepszy i podkresli kolor,

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Link mi pewnie nie przejdzie, więc wrzucę zdjęcia tej palety
Głównie odcieni rudych
Dodam jeszcze, że koszt na internecie to w granicach 24zl za 100ml farby nie wiem jak z utleniaczami(ale pewnie można stosować zwykły Joanny)

A tak z innej beczki to ostatnio widziałam chłopaka z tak ślicznymi rudymi włosami, że szok! myślę, że nie farbowane(skoro to chłopak) chociaż różne rzeczy teraz ludzie z włosami robią
u nas mozna je w poznaniu dostac, niestety trzeba zamowic dzien wczesniej bo nigdy nie maja na miejscu

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-28, 21:03   #2979
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
nie kladz farb, a juz na pewno drogeryjnych, mialam bardziej rude wlosy od Ciebie, a po latach chemii kolor bardzo zgasl, w dodatku miejscami niestety jest jasniej, ciemniej itd.
jesli chcesz chemie od siebie polecam saszetki (joanna, marion, delia), albo henna. khadi chociazby bezbarwna polepszy i podkresli kolor,
Ja też mam inny kolor kiedyś miałam bardziej rude ale po tych wszystkich koloryzacjach i zmianach koloru zmienił się mój naturalny jest taki bardziej blady nijaki końce inne ciemniejsze od reszty. Myślisz że te saszetki dadzą dobry efekt i długotrwały nie wypłuczą sie szybko? A Ty czym farbujesz włoski? Mi sie podoba taki kolor jak na zdjęciu jak mogę go uzyskać ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2e_500x640.jpg (33,9 KB, 24 załadowań)
BeataR89 jest offline  
Stary 2012-06-28, 21:52   #2980
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja też mam inny kolor kiedyś miałam bardziej rude ale po tych wszystkich koloryzacjach i zmianach koloru zmienił się mój naturalny jest taki bardziej blady nijaki końce inne ciemniejsze od reszty. Myślisz że te saszetki dadzą dobry efekt i długotrwały nie wypłuczą sie szybko? A Ty czym farbujesz włoski? Mi sie podoba taki kolor jak na zdjęciu jak mogę go uzyskać ?
saszetki sa na chwile, pozwalaja sie "bawic" odcieniami bez szkody dla wlosa. moim zdaniem powinnas zrobic kilka saszetek, bo ten kolor to nasz bumerang na watku i szczerze jak dla mnie Ciebie masakrycznie przytloczy
simpson jest opalona, do tego ozlocona na maksa nie widze tego koloru na jasnej delikatnej cerze. poza tym to kolor dla idealnie prostych, dlugich wlosow. to troche tak jak z orzechowym blondem, choruja na niego wszytskie dziewczyny, ale rzadko wygladaja w nim tak efektownie jak na zdjeciach bo to wymagajacy odcien.
przepis na ten kolor jest na blogu kathy.

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-28, 23:18   #2981
AniaAga
Zadomowienie

Julianna ma rację, w tym kolorze ja też Ciebie nie widzę..... Szamponetka albo toner, w delikatnym kolorze, na pewno nie tak ciemnym.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:24   #2982
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Aaa, to nie, to ja mówię o farbie, widocznie w takim razie SoColor. Tonerem nie miałam robione. Zwykła farba.
pls sprawdź na opakowaniu

apropo drogeryjnych Delia wypuściła 7.44 - farba trwale koloryzująca, oto fota:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post34886057

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-06-29 o 08:28
kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:28   #2983
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
saszetki sa na chwile, pozwalaja sie "bawic" odcieniami bez szkody dla wlosa. moim zdaniem powinnas zrobic kilka saszetek, bo ten kolor to nasz bumerang na watku i szczerze jak dla mnie Ciebie masakrycznie przytloczy
simpson jest opalona, do tego ozlocona na maksa nie widze tego koloru na jasnej delikatnej cerze. poza tym to kolor dla idealnie prostych, dlugich wlosow. to troche tak jak z orzechowym blondem, choruja na niego wszytskie dziewczyny, ale rzadko wygladaja w nim tak efektownie jak na zdjeciach bo to wymagajacy odcien.
przepis na ten kolor jest na blogu kathy.
Kurde a tak mi sie podoba ten kolor,myślisz że za ciemny kiedyś miałam ciemny brąz włosy(fotka) A może ten odcień rudości byłby dobry drugie zdjęcie? A te saszetki mają mały wybór kolorów tylko jedne rudy kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1f8f220ecb.jpg (92,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0001HWG33H5A2DPF-C303.jpg (49,6 KB, 48 załadowań)
BeataR89 jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:45   #2984
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Kurde a tak mi sie podoba ten kolor,myślisz że za ciemny kiedyś miałam ciemny brąz włosy(fotka) A może ten odcień rudości byłby dobry drugie zdjęcie? A te saszetki mają mały wybór kolorów tylko jedne rudy kolor.
ten będzie o wiele lepszy, poza tym zgadzam się z Julianną, na twoim miejscu wybierała bym jasne (ten ze zdjęcia to coś jakby 8.43, ale złoto szybko się wymyje więc nie za bardzo polecam) - zerknij na Revlon 8.4 (toner)fajnie by nadał rudości. Ewentualnie saszetka Joanny ,,płomienny rudy,,
...w jasnych o wiele lepiej

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-06-29 o 08:46
kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:51   #2985
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ten będzie o wiele lepszy, poza tym zgadzam się z Julianną, na twoim miejscu wybierała bym jasne (ten ze zdjęcia to coś jakby 8.43, ale złoto szybko się wymyje więc nie za bardzo polecam) - zerknij na Revlon 8.4 (toner)fajnie by nadał rudości. Ewentualnie saszetka Joanny ,,płomienny rudy,,
...w jasnych o wiele lepiej
A joanny saszetkę czy farbę? Ładny ten kolorek revlon 8-4,a z jaką oxy byś polecała to zrobić 6% czy 9% ?
BeataR89 jest offline  
Stary 2012-06-29, 10:35   #2986
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
A joanny saszetkę czy farbę? Ładny ten kolorek revlon 8-4,a z jaką oxy byś polecała to zrobić 6% czy 9% ?
szamponetka, farba zawiera wodę 9

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-29, 11:25   #2987
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
druga opcja super, w pierwszej nie chce Cie urazic, ale zgasilas swoja urode. naturalne rudzielce mamy pewien dar - jak egzotyczne pieknosci kwitna w czarnym, tak my we wszytskim co ogniste, seksowne. wiec nie szukaj kolrou , ktory sprawia ze masz nijaka urode , a bierz to co naprawde egzotyczne czyli prawdziwa rudosc ( tak ode mnie, i dotyczy wszytskich dziewczyn jesieni)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
pls sprawdź na opakowaniu

apropo drogeryjnych Delia wypuściła 7.44 - farba trwale koloryzująca, oto fota:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post34886057
kurczak , lepszy od goldwella

julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-29, 12:15   #2988
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
druga opcja super, w pierwszej nie chce Cie urazic, ale zgasilas swoja urode. naturalne rudzielce mamy pewien dar - jak egzotyczne pieknosci kwitna w czarnym, tak my we wszytskim co ogniste, seksowne. wiec nie szukaj kolrou , ktory sprawia ze masz nijaka urode , a bierz to co naprawde egzotyczne czyli prawdziwa rudosc ( tak ode mnie, i dotyczy wszytskich dziewczyn jesieni)
Nie uraziłaś mnie dla mnie lepiej jak powiesz szczerze co myślisz,bo swoi to mówią że zawsze dobrze a opinia obcych szczera No to zaryzykuje i położę sobie szamponetkę joanny płomienny rudy,tylko tez nie chce żeby wyszedł marchewkowy.

Edytowane przez BeataR89
Czas edycji: 2012-06-29 o 12:18
BeataR89 jest offline  
Stary 2012-06-29, 13:12   #2989
larys__a
Rozeznanie

mi płomienny rudy wychodzi dosyć ostro !
larys__a jest offline  
Stary 2012-06-29, 13:19   #2990
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość
mi płomienny rudy wychodzi dosyć ostro !
A na jaki kolor włosów kładziesz ?
BeataR89 jest offline  
Stary 2012-06-29, 13:45   #2991
goldika
Zakorzenienie

hej
jestem po rozjasnianiu wlosow. Dodaje foto tego co mam. Gora jest jasniutka, srodek rudy, dol spalony do obciecia chcialabym uzyskac kolor +/- jak z ostatniej foto(moga byc bardziej miedziane). Mam dostep do farb Vitalitys i jestem ku nim przychylna bo niegdys byly to moje ulubione farby(jak bylam platynowa)
bardzo prosilabym o doradzenie
kusi mnie 7,4 bo popularna tutaj mieszanka 8,44 i 7,44 wydaje mi sie za jasna i za pomaranczowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7460.jpg (82,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7461.jpg (52,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red-hair-jayma-mays.jpg (149,1 KB, 24 załadowań)

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-06-29, 13:48   #2992
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
u nas mozna je w poznaniu dostac, niestety trzeba zamowic dzien wczesniej bo nigdy nie maja na miejscu
Właśnie nie orientuję się jak w innych hurtowniach jest dostępna. Ale myślę, że cena nie jest duża, a farba jak najbardziej ok wybór kolorów też jest w miarę duży jak na rudy

BeataR89 tak jak Dziewczyny mówią trzeba uwydatniać swoją oryginalną urodę i nie przygaszać jej sama zazdroszczę Dziewczynom o wyrazistej urodzie(kruczoczarne włosy, rude, lub choćby naturalne blond) a nie mysi kolor na głowie
Ale tak się zastanawiam czy ten Płomienny Rudy nie wyjdzie za intensywnie...
Kolor z drugiego załącznika, który dodałaś jest moim zdaniem idealny ale trzeba uważać, bo takie odcienie wypłukują się często na żółty kolor. Tutaj trzeba poszukać idealnej dla siebie farby.
Co do szamponetek się nie wypowiem, bo raz robiłam kolor, chyba Marionem(na naturalne). Kolor wyszedł ładny, ale zamiast spłukać się po 8 myciach trzymał się miesiąc(przy codziennym myciu). Ale może to i dobrze, bo dzięki temu odważyłam się zafarbować włosy trwałą farbą.
Aczkolwiek z tego względu, że jesteś naturalnie ruda można by było z szamponetkami próbować nadać im intensywniejszego koloru
Filifonka jest offline  
Stary 2012-06-29, 14:36   #2993
AniaAga
Zadomowienie

Kathy, nie miałam możliwości sprawdzenia opakowania , ale przejeżdżałam koło fryzjerki, weszłam i upewniłam się, SO COLOR , farba.
Nigdy właśnie jeszcze nie miałam toneru........

Wprowadziła też Artego, na palecie 9,4 i 9,44 wyglądają suuuuuper . Tylko już czytałam, że brzydko się wypłukują.....
AniaAga jest offline  
Stary 2012-06-29, 16:09   #2994
larys__a
Rozeznanie

nakładam na sprany rudy..cos mniej wiecej jak tutaj:
http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/files/henna_amla.jpg
larys__a jest offline  
Stary 2012-06-29, 16:14   #2995
julianna-p
Wtajemniczenie

[QUOTE=BeataR89;35009871]Nie uraziłaś mnie dla mnie lepiej jak powiesz szczerze co myślisz,bo swoi to mówią że zawsze dobrze a opinia obcych szczera No to zaryzykuje i położę sobie szamponetkę joanny płomienny rudy,tylko tez nie chce żeby wyszedł marchewkowy.[/QUOTE

hmm tak sobie mysle moze sprobuj miedz z mariona, wychodzi dosc podobnie do tego 2 zdjecia, ale jest delikatna. minus, ze sa suche wlosy, ale wystarczy odzywka i juz

julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-29, 21:33   #2996
BeataR89
Rozeznanie

[QUOTE=julianna-p;35014366]
Cytat:
Nie uraziłaś mnie dla mnie lepiej jak powiesz szczerze co myślisz,bo swoi to mówią że zawsze dobrze a opinia obcych szczera No to zaryzykuje i położę sobie szamponetkę joanny płomienny rudy,tylko tez nie chce żeby wyszedł marchewkowy.[/QUOTE

hmm tak sobie mysle moze sprobuj miedz z mariona, wychodzi dosc podobnie do tego 2 zdjecia, ale jest delikatna. minus, ze sa suche wlosy, ale wystarczy odzywka i juz
Dzięki za rady To posłucham Ciebie i spróbuje położyć tą szamponetkę
BeataR89 jest offline  
Stary 2012-06-29, 22:58   #2997
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

Ja bym polecała hennę. A dokładniej gloss z henny, czyli henna zmieszana z odżywką do włosów. Pięknie ożywi kolor, a nie zniszczy włosów.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2012-07-01, 16:12   #2998
julianna-p
Wtajemniczenie

[QUOTE=BeataR89;35019683]
Cytat:
Dzięki za rady To posłucham Ciebie i spróbuje położyć tą szamponetkę
ja wlasnie dzisiaj ja uzywalam i jestem zadowolona

a co do moich wloskow po 10 dniach mycia, szorowania, odzywkowania itd kolor splukal sie na tyle by byc rudy. delikatny, ale jednak. dzisiaj dorzucilam jeszcze saszetke z mariona i chyba w koncu bedzie ok
niemniej farby zdecydowanie nie polecam, srednio delikatna, uczulila mnie lekko nawet a kolory z gatunku "niesmiala zmieni nic wizualnie, bardziej mentalnie" ( nie chce nikogo tu urazic, wiec jesli tak tobrzmi - przepraszam )...

julianna-p jest offline  
Stary 2012-07-01, 21:51   #2999
BeataR89
Rozeznanie

[QUOTE=julianna-p;35043083]
Cytat:

ja wlasnie dzisiaj ja uzywalam i jestem zadowolona

a co do moich wloskow po 10 dniach mycia, szorowania, odzywkowania itd kolor splukal sie na tyle by byc rudy. delikatny, ale jednak. dzisiaj dorzucilam jeszcze saszetke z mariona i chyba w koncu bedzie ok
niemniej farby zdecydowanie nie polecam, srednio delikatna, uczulila mnie lekko nawet a kolory z gatunku "niesmiala zmieni nic wizualnie, bardziej mentalnie" ( nie chce nikogo tu urazic, wiec jesli tak tobrzmi - przepraszam )...
Szukałam po drogeriach rossmann,natura i takich zwykłych drogeriach nie ma tych szamponetek marion Pokaż fotkę jaki włosków A co myślisz o farbach loreal recital preference i loreal sublime moussenie pamietam numeru koloru ale oczywiście rudości?
BeataR89 jest offline  
Stary 2012-07-01, 22:04   #3000
julianna-p
Wtajemniczenie

[QUOTE=BeataR89;35048020]
Cytat:
Szukałam po drogeriach rossmann,natura i takich zwykłych drogeriach nie ma tych szamponetek marion Pokaż fotkę jaki włosków A co myślisz o farbach loreal recital preference i loreal sublime moussenie pamietam numeru koloru ale oczywiście rudości?
sporbuj w kioskach, albo sklepach spolem tam zawsze kupuje.
a te farby dla mnie to zlo wcielone. niedawno na jakims blogu ruda dziewczyna wstawila zdjecia po recital i byla brazowawa w ciapki, firma przyznala jej ze kolor nie wychodzi jak na zdjeciu i dostala inna jasniejsza farba w ramach reklamacji. loreal nawet pro jest zla firma, ale juz sklepowe to dno

zdjecia moge pokombinowac jutro bo z tym mam zawsze problem, dziewczyny z watku juz wiedza ( chorowalam i wywalilam aparaty , a ten w komorce nie chwyta mi kolorow )

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-07-01 o 22:07
julianna-p jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie, fryzjerstwo, jesienny liść, rudy włosy brąz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości