Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-25, 23:01   #3241
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dzieki dziewczyny nareszcie ładna pogoda...wzieliśmy ze sobą psa i trzeba pilnować jak dziecko, nie farbowałam zrobie to w niedziele moją mieszanką.
...kurcze do 2 myć to za mało- Joaśka szamponetka utrzymuje się u mnie dłuzej.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2012-07-26, 08:31   #3242
AniaAga
Zadomowienie

Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

Też tak myślałam. Jak dobrze że mam jeszcze zapas Matrixa
Miszona, jakim Matrixem będziesz farbować?

Kathy, jakiego masz pieska ?
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-26, 08:47   #3243
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny nareszcie ładna pogoda...wzieliśmy ze sobą psa i trzeba pilnować jak dziecko, nie farbowałam zrobie to w niedziele moją mieszanką.
...kurcze do 2 myć to za mało- Joaśka szamponetka utrzymuje się u mnie dłuzej.

A to kiedy jesteś na mazurach? Oj ja to pieska zostawiam pod opieką mamy,a może i córkę zostawię to tydzień bym odpoczęła tylko z mężem A jakiego masz pieska?
Stary 2012-07-26, 09:43   #3244
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Na mazurak od wczorej...a psiak to pincherka taka mini sarenka. Dzisiaj słonka nie ma ale bardzo ciepło.
Mój kolor to juz chyba w tym świetle na blond wygląda...
Co sądzicie o rudości ,,matki, Grycanki?

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-07-26, 12:09   #3245
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Miszona, jakim Matrixem będziesz farbować?

Już zafarbowałam Zrobiłam Matrixem 9G 60 ml + 8CC 20 ml + 8C 20 ml Następnym razem zrobię mniej bo sporo mi zostało. Mam teraz mokre włosy więc dokładnie nie wiem jak wyszło. Wieczorem zrobię zdjęcie i wrzucę na forum.
201610111032 jest offline  
Stary 2012-07-26, 13:01   #3246
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:

Już zafarbowałam Zrobiłam Matrixem 9G 60 ml + 8CC 20 ml + 8C 20 ml Następnym razem zrobię mniej bo sporo mi zostało. Mam teraz mokre włosy więc dokładnie nie wiem jak wyszło. Wieczorem zrobię zdjęcie i wrzucę na forum.
Czekam na fotkę
Stary 2012-07-26, 13:06   #3247
BeataR89
Rozeznanie

Dziewczyny moja siostra chce sobie zrobic rude refleksy,swoje naturalne włoski ma jasny blond,jakieś 3 miesiace temu miała balejaż jasny z ciemnym brązem ten brąz trochę sie wypłukał i ma taki odcień rudawy ale nie bardzo od spodu ma całe włosy ciemny brąz ale zamierza ściąć dużo włosów więc większość zetnie,no mam takie pytanko jaką farbę jej polecacie? Dokładam fotki jej włosów i taki kolor co by chciała mieć refleksy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (87,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (89,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59118359.jpg (33,9 KB, 9 załadowań)
Stary 2012-07-26, 14:53   #3248
201610111032
Konto usunięte

Wrzucam zdjęcie po farbowaniu Matrixem robione przy oknie bez lampy. Przypomnę proporcje: 9G 60 ml + 8CC 20 ml + 8C 20 ml + oksydant 6% Farbę kładłam na włosy farbowane prawie 3 tygonie temu henną Logona złoty blond. Miałam pewne obawy czy farba w ogóle złapie ale wszystko ładnie pokryło. Nie widać różnicy między odrostem. Jestem zadowolona. Nie wrócę już do henny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7260192A.jpg (35,8 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2012-07-26 o 14:54
Stary 2012-07-26, 14:58   #3249
AniaAga
Zadomowienie

Bardzo fajnie! Włoski masz śliczne, błyszczące, bardzo lubię Matrixa!
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-26, 15:07   #3250
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Bardzo fajnie! Włoski masz śliczne, błyszczące, bardzo lubię Matrixa!
Włosy nie są aż tak piękne. Strasznie się puszą i szybko przetłuszczają. Jestem tylko ciekawa jak będzie się wypłukiwać farba kładziona na hennę. Na końcach mam jeszcze pozostałości po rozjaśnianiu. Na razie zostaję przy Matrixie bo kolor mi odpowiada.
Stary 2012-07-26, 16:44   #3251
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Wrzucam zdjęcie po farbowaniu Matrixem robione przy oknie bez lampy. Przypomnę proporcje: 9G 60 ml + 8CC 20 ml + 8C 20 ml + oksydant 6% Farbę kładłam na włosy farbowane prawie 3 tygonie temu henną Logona złoty blond. Miałam pewne obawy czy farba w ogóle złapie ale wszystko ładnie pokryło. Nie widać różnicy między odrostem. Jestem zadowolona. Nie wrócę już do henny.
Śliczny kolorek,a włoski bardzo ładne takie błyszczące
Stary 2012-07-26, 18:03   #3252
tekila901
Zakorzenienie

mam rudy kolorek na włosach co prawda ciemny, ale rudy. Fryzjerka zrobiła mieszankę farb Artego, nawet równomiernie złapało. za miesiąc będę próbowała z jakąś jaśniejszą, by w końcu dojść do marchewkowego. myślicie, że to dobry pomysł?
tekila901 jest offline  
Stary 2012-07-26, 18:39   #3253
marika39
BAN stały

GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
mam rudy kolorek na włosach co prawda ciemny, ale rudy. Fryzjerka zrobiła mieszankę farb Artego, nawet równomiernie złapało. za miesiąc będę próbowała z jakąś jaśniejszą, by w końcu dojść do marchewkowego. myślicie, że to dobry pomysł?

Fotke poprosić mozna?
marika39 jest offline  
Stary 2012-07-26, 19:28   #3254
Whim
...

Od wycofania farb garniera dalej nie znalazłam mojego ideału.
Ostatnio farbowałam Joanną - płomienną iskrą. Kolor ładny, ale przyzwyczaiłam się do siebie w jaśniejszych kolorach i za ciemny mi się wydaje.
Wiem, że parę osób mieszało iskrę z liściem. Dałoby się zmieszać iskrę z jakimś odcieniem, by ją rozjaśnić delikatnie?

Whim jest offline  
Stary 2012-07-26, 20:57   #3255
AniaAga
Zadomowienie

Na pewno z jasnym złotym blondem
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-26, 21:23   #3256
Whim
...

Cytat:
Na pewno z jasnym złotym blondem
Że z blondem to wiem, tylko nie wiem z którym by coś wyszło i w jakich proporcjach.

Whim jest offline  
Stary 2012-07-26, 22:02   #3257
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Że z blondem to wiem, tylko nie wiem z którym by coś wyszło i w jakich proporcjach.
wymieszaj z oxy 9% 1:1.5 im wiecej blondu tym kolor bedzie bardziej delikatny.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-07-26, 22:12   #3258
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Dziewczyny! jak radzicie sobie z opalenizna bo mnie tak spieklo, ze masakra. jak weszlam dzisiaj do domu wygladalam jak marchewka, pomaranczowe wlosy, pomaranczowa skora z pomaranczowymi piegami. lubie moja bladosc, a tu bede w zlotym kolorze bo widze po rekach i dekolcie. nie znosze ciemniec bo nie odslaniam nog i w efekcie mam cialo w kawalkach przy opaleniznie. nie wiem tez teraz czy nie powinnam zmienic koloru na ciemniejszy ja sie normalnie zastrzele. wszytskie opinie co zrobic by jakosogarnac temat mile widziane. przy okazji tak pieknie sie spieklam regularnie aplikujac filrt lirene 50 mineralny- totalnie nie polecam. nie musze tez chyba dodawac , ze dzieki temu cudownemu filtrowi zostana mi piegi i po co bylo porzucac drozsze opcje

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-07-26, 22:27   #3259
chudelatte
Zadomowienie

po farbowaniu Loreal Feria Preference: Pure Paprika na włosy umęczone wcześniej ciemniejszymi bardziej czerwonymi i bordowymi odcieniami z dużymi odrostami mam na głowie coś takiego jak w załączniku... odrosty są tak pomarańczowo marchewkowe jak chciałam, reszta ciemniejsza, ale i tak jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26.07.2012 włosy.jpg (48,7 KB, 128 załadowań)

chudelatte jest offline  
Stary 2012-07-26, 23:38   #3260
aga73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
Dziewczyny! jak radzicie sobie z opalenizna bo mnie tak spieklo, ze masakra. jak weszlam dzisiaj do domu wygladalam jak marchewka, pomaranczowe wlosy, pomaranczowa skora z pomaranczowymi piegami. lubie moja bladosc, a tu bede w zlotym kolorze bo widze po rekach i dekolcie. nie znosze ciemniec bo nie odslaniam nog i w efekcie mam cialo w kawalkach przy opaleniznie. nie wiem tez teraz czy nie powinnam zmienic koloru na ciemniejszy ja sie normalnie zastrzele. wszytskie opinie co zrobic by jakosogarnac temat mile widziane. przy okazji tak pieknie sie spieklam regularnie aplikujac filrt lirene 50 mineralny- totalnie nie polecam. nie musze tez chyba dodawac , ze dzieki temu cudownemu filtrowi zostana mi piegi i po co bylo porzucac drozsze opcje
no to jak ty to zrobiłas ze się spiekłaś??? nie rozumiem Ja miałam jakąś 50 z rosmana i dała radę a na twarz musowo 50 u mnie. Lubie z SVR . No mi do tych moich włosów lepiej pasuje lekka opalenizna. Ale taka naturalna ja się juz nie opalam z racji wieku zmądrzałam i nie lubię juz słońca. A jeszcze 3 lata temu mogłam plackiem leżeć cały dzień!! A solarium nie nawidzę!!
Słuchaj poczekaj ze dwa dni na pewno ci ten pomarańcz zejdzie hi,hi

Dzisiaj byłam u swojej fryzjerki A nie byłam odkąd zrobiła mi tą metamorfozę no i pytała czym robiłam i w ogóle pochwaliła ze ładnie itd. No to ja jej opowiedziałam całą historię z moimi farbami. Lekko w szoku była ze tyle wiem Ale zeby nie było że się wymądzam to też się popytałam parę rzeczy. No i opitoliła mnie tak że teraz to mam naprawde krótki hi,hi
aga73 jest offline  
Stary 2012-07-27, 08:23   #3261
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
No to przecież napisałam - ma mieć w nazwie JASNY ZŁOTY blond, nie wiem jak Joanna numeruje, więc nie podam Ci numeru, musisz nazwą się kierować.

Julianna, chciałam napisać, że blocker 50 ale już widzę, że to on Cię tak załatwił . Zobacz za dwa trzy dni, wtedy wyklaruje się ostateczny odcień opalenizny, nie wiem też jak długo Ci się trzyma?
Ja teraz jestem totalnie jednokolorowa, mam karmelowo-miedziano-blond włosy i opalenizna, ale mi to kompletnie nie przeszkadza.

Chudelatte- piękne włosy , ta długość......

Kathy,
to świetny piesek, strasznie je lubię, tak rzadko można je spotkać teraz. A matka-Grycanka fajną ma rudość, podoba mi się.

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-07-27 o 08:29
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-27, 09:38   #3262
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Peling i wybielajacy krem? Dobre serum wybielajace do twarzy ma clinic moze postaraj sie o testerek.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-07-27, 13:20   #3263
najada_naj
Zadomowienie

Witajcie, chciałabym dołączyć do Was, oczywiście jak już uda mi się osiągnąć mój wymarzony rudzielec na głowie. Mam ciemnobrązowe włosy, ostatnio farbowane samodzielnie Castingiem czekolada, bodaj 5.43, oczywiście końce (tak z 10 cm od dołu) mam ciemniejsze, bo przesuszone i za mocno łapią pigment. Chciałabym uzyskać miedziany odcień, wiem, że wyjdzie mi raczej rudawy brąz niż prawdziwy rudy, ale postanowiłam spróbować samodzielnie delikatnie rozjaśnić te końce, aby nie skończyć z kolejnym kasztanem na głowie.
Poczytałam Was troszkę i poczyniłam przygotowania zakupowe: kupiłam farbę Vitality's ART 6.4, czyli ciemny miedziany blond + Vitalitys Joy Color miedziany, żeby zrobić prepigmentację. Kupiłam też produkty do kąpieli rozjaśniającej końcówek: wodę utlenioną 6% oraz proszek rozjaśniający (Vit DECO RAPID szybko odbarwiający rozjaśniacz 5, nie za mocny??? Nie spali mi włosów???).
Pytanie mam - w jakiej kolejności się do tego zabrać? Najpierw kąpiel rozjaśniająca, ale właśnie - tylko na końce te ciemniejsze, czy na całość? A potem - odczekać czy od razu Joy Color i farba?
Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście mi coś podpowiedziały, zwłaszcza Kathy579, z której wskazówek korzystałam przy zakupach.
najada_naj jest offline  
Stary 2012-07-27, 15:01   #3264
tekila901
Zakorzenienie

chciałam Wam pokazać zdjęcia, ale za każdym razem jak je ładuję, to wyskakuje błąd
tekila901 jest offline  
Stary 2012-07-27, 15:09   #3265
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Witajcie, chciałabym dołączyć do Was, oczywiście jak już uda mi się osiągnąć mój wymarzony rudzielec na głowie. Mam ciemnobrązowe włosy, ostatnio farbowane samodzielnie Castingiem czekolada, bodaj 5.43, oczywiście końce (tak z 10 cm od dołu) mam ciemniejsze, bo przesuszone i za mocno łapią pigment. Chciałabym uzyskać miedziany odcień, wiem, że wyjdzie mi raczej rudawy brąz niż prawdziwy rudy, ale postanowiłam spróbować samodzielnie delikatnie rozjaśnić te końce, aby nie skończyć z kolejnym kasztanem na głowie.
Poczytałam Was troszkę i poczyniłam przygotowania zakupowe: kupiłam farbę Vitality's ART 6.4, czyli ciemny miedziany blond + Vitalitys Joy Color miedziany, żeby zrobić prepigmentację. Kupiłam też produkty do kąpieli rozjaśniającej końcówek: wodę utlenioną 6% oraz proszek rozjaśniający (Vit DECO RAPID szybko odbarwiający rozjaśniacz 5, nie za mocny??? Nie spali mi włosów???).
Pytanie mam - w jakiej kolejności się do tego zabrać? Najpierw kąpiel rozjaśniająca, ale właśnie - tylko na końce te ciemniejsze, czy na całość? A potem - odczekać czy od razu Joy Color i farba?
Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście mi coś podpowiedziały, zwłaszcza Kathy579, z której wskazówek korzystałam przy zakupach.
Witaj
na poczatku kapiel rozjasniajaca...przepis masz na blogu, zacznij kapiel od końcówek ok 10 min potem na jakies 5 minut pojedź po całosci, nastepnie suszysz i prepigmentacja potem farba. Szkoda ze nie kupiłas 7.4 bo 6.4 jest ciemny, to taki miedziany brąz. Jesli chodzi o twoj rozjasniacz to go nie znam...musisz obserwowac stan rozjasniania wlosków bo może tu wystarczy troche mniej minut.
Pamietaj o rekawiczkach przy rozjasnianiu...po farbowaniu wlosy trzeba zakwasic.

dziewczyny dzisiaj mam piekna pogode, wloski schly sobie same na powietrzu

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-07-27, 18:57   #3266
julianna-p
Wtajemniczenie

hello

Aga73 ja tez sie nie opalam, na twarz uzylam zwyczajowo svr , a na cialo z oszczednosci kupilam mineralnego erisa. i twarz pozostala nietknieta podczas gdy cialo bardzo mocno sie opalilo. na szczescie jak znika mi zaczerwienienie robie sie lekko zlota i nie jest najgorzej

AniaAga wlasnie tak mnie bloker zalatwil, dobrze ze nie probowalam sie w nim chociazby nad jeziorem pojawic bo chyba zostalabym bez skory. mysle, ze przy karmelowym blondzie to bedzie ladna calosc, ale u mnie to byla marchew 100%. opalenizna niestety dosc dlugo , a po niej mam zawsze serie zlotych piegow

kathy wybielajacy peeling na cialo, zrobie jak dojde do siebie ( dzisiaj wyjatkowo zle sie czuje, co niestety przeklada sie na wyglad a mam imieniny )

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-07-27, 19:05   #3267
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
hello

Aga73 ja tez sie nie opalam, na twarz uzylam zwyczajowo svr , a na cialo z oszczednosci kupilam mineralnego erisa. i twarz pozostala nietknieta podczas gdy cialo bardzo mocno sie opalilo. na szczescie jak znika mi zaczerwienienie robie sie lekko zlota i nie jest najgorzej

AniaAga wlasnie tak mnie bloker zalatwil, dobrze ze nie probowalam sie w nim chociazby nad jeziorem pojawic bo chyba zostalabym bez skory. mysle, ze przy karmelowym blondzie to bedzie ladna calosc, ale u mnie to byla marchew 100%. opalenizna niestety dosc dlugo , a po niej mam zawsze serie zlotych piegow

kathy wybielajacy peeling na cialo, zrobie jak dojde do siebie ( dzisiaj wyjatkowo zle sie czuje, co niestety przeklada sie na wyglad a mam imieniny )
Wszystkiego Najlepszego

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-07-27, 19:21   #3268
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Wszystkiego Najlepszego

dziekuje

julianna-p jest offline  
Stary 2012-07-27, 19:57   #3269
najada_naj
Zadomowienie

Cytat:
Witaj
na poczatku kapiel rozjasniajaca...przepis masz na blogu, zacznij kapiel od końcówek ok 10 min potem na jakies 5 minut pojedź po całosci, nastepnie suszysz i prepigmentacja potem farba. Szkoda ze nie kupiłas 7.4 bo 6.4 jest ciemny, to taki miedziany brąz. Jesli chodzi o twoj rozjasniacz to go nie znam...musisz obserwowac stan rozjasniania wlosków bo może tu wystarczy troche mniej minut.
Pamietaj o rekawiczkach przy rozjasnianiu...po farbowaniu wlosy trzeba zakwasic.
O, tak zrobię, wielkie dzieki za odpowiedź. Przepis czytałam oczywiście. Mam jeszcze Casting 740, płomienna miedź, może w takim razie spróbuję z nim? Warto? Pisałaś kiedyś, że po premigmentacji kolor szybko się wypłukuje i tak, ale pewnie się rozjaśni chociaż.
A i jeszcze głupie pytanie: jak się zakwasza? Może być płukanka z soku z limonki, bo akurat mam w domu?
najada_naj jest offline  
Stary 2012-07-27, 21:05   #3270
aga73
Raczkowanie

Zakwasza sie octem jabłkowym + woda.
aga73 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie, fryzjerstwo, jesienny liść, rudy włosy brąz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości