Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-30, 16:22   #3361
AniaAga
Zadomowienie

Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Powiedziala ze najbardziej poleca Majirela bo on jest "odżywczy" no moze nie dla mnie w takim razie ale zobacze oczywiscie we wrzesniu bo jestem już zapisana. Jak strchórze obetne konce i tyle.
Ha ha ha, moje włosy są kompletnie odmiennego zdania . Może jest odżywczy, bo po użyciu zmusza dosłownie do intensywnego odżywiania
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-30, 16:25   #3362
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Ha ha ha, moje włosy są kompletnie odmiennego zdania . Może jest odżywczy, bo po użyciu zmusza dosłownie do intensywnego odżywiania
Dlatego farbe przemysle
no zobaczymy
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-30, 16:30   #3363
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
A testowalas ten BB krem z garniera?
Ja rowniez polecam HM serumz bourjois, mam kolor 52-ciepły beżyk, lekki podkład.
Z minerałów (pewnie nie calkiem naturalnych) polecam artdeco.
Kryjace - tu juz hitem jest Bourjois Flower.
A moje najnowsze odkrycie ktore zostanie ze mna na dluzej to clinique superbalanced plastyczny podkład, krycie średnie, nic nie zamalowuje, raczej wyrownuje kolor buzi. Krost nie zakryje, piegi tez zostaja, wiem bo sama mam takie małe
tylko butelka do d.py bo bez dozownika, trzeba wylewać podklad na palce albo pedzel.
Moja koleżanka próbowała tego BB dopytałam się Jej, bo sama byłam ciekawa ogólnie twierdzi, że krycie ok, ale z tego względu, że to również krem to jest dość tłusty, więc bez sypkiego pudru przy sobie ani rusz
Z opinii internetowych kojarze, że Garnier niestety bez porównania do tych drogich oryginałów BB z Azji.

Ja sama szukam podkładu dla siebie bardzo rzadko używam, tylko przy większych wyjściach, ale szukam takiego, który jest lekki i ładnie wyrównuje koloryt skóry na co dzień
Myślałam ostatnio o podkładzie matującym z Catrice, bo bardzo lubię tę firmę i ma jasne odcienie podkładów co mi odpowiada, używał ktoś?

A co do koloru(żeby całkiem nie zboczyć z tematu naszego wątku) to nadal gustuję w moim 8.34 w tym tygodniu robię parę dni dla włosów bez silikonu, ścinam wysuszone końce i farbuję, bo dość długo je przetrzymałam ostatnio z wygody zaczęłam związywać włosy do góry(chociaż nigdy się w takiej fryzurze nie widziałam i stwierdziłam, że mając odrosty będę wyglądać tragicznie), ale o dziwo całość włosów wydaje się po związaniu ciemniejsza i jakoś mniej te odrosty widać niż przy rozpuszczonych chyba, że ja już mam zwidy
Filifonka jest offline  
Stary 2012-07-30, 16:38   #3364
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka próbowała tego BB dopytałam się Jej, bo sama byłam ciekawa ogólnie twierdzi, że krycie ok, ale z tego względu, że to również krem to jest dość tłusty, więc bez sypkiego pudru przy sobie ani rusz
Z opinii internetowych kojarze, że Garnier niestety bez porównania do tych drogich oryginałów BB z Azji.

Ja sama szukam podkładu dla siebie bardzo rzadko używam, tylko przy większych wyjściach, ale szukam takiego, który jest lekki i ładnie wyrównuje koloryt skóry na co dzień
Myślałam ostatnio o podkładzie matującym z Catrice, bo bardzo lubię tę firmę i ma jasne odcienie podkładów co mi odpowiada, używał ktoś?

A co do koloru(żeby całkiem nie zboczyć z tematu naszego wątku) to nadal gustuję w moim 8.34 w tym tygodniu robię parę dni dla włosów bez silikonu, ścinam wysuszone końce i farbuję, bo dość długo je przetrzymałam ostatnio z wygody zaczęłam związywać włosy do góry(chociaż nigdy się w takiej fryzurze nie widziałam i stwierdziłam, że mając odrosty będę wyglądać tragicznie), ale o dziwo całość włosów wydaje się po związaniu ciemniejsza i jakoś mniej te odrosty widać niż przy rozpuszczonych chyba, że ja już mam zwidy
juz widze ze garnier odpada...
ze u nas w PL ciezko kupic te azjatyckie, allegro zostaje...
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-30, 16:52   #3365
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

garniera mialam i oddalam mamie bo byl tak tlusty, ze z filtrem przypominalam latarnie. jej z reszta tez nie przypasowal, a ona wrecz lubi efekt glow. takze za niego podziekuje. co do kremow z Azji super, ale wiekszosc na cieplej cerze podobno wychodzi szaro, a tego nie chcemy. w jednej z recenzji anglojezycznej pojawil sie jakis dobrze wypadajacy na bladziochu z ciepla skora, ale z kolei jest dedykowany dla suchej skory wiec tez odpada. w sumie na prawdziwe BB to sie czaje od baardzo dawna

majirela moje wlosy tez nie darzyly miloscia wielka, a one sa dosc tolerancyjne

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-07-30, 17:02   #3366
AniaAga
Zadomowienie

Jak chcecie rewelacyjne BB to polecam z Estee Lauder. Dostałam próbkę ostatnio, świetne. Garniera też miałam próbkę, okropność, jakbym się jakimś mazidłem pomazała, zmyłam po dwóch godzinach

Julianna, no właśnie moje też są tolerancyjne, nie pamiętam żebym w czasach licealnych eksperymentów drogeryjnymi je tak załatwiła, mimo, że zdarzało mi się je skatować- blond-brąz- blond w ciągu tygodnia, na przykład ;p

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-07-30 o 17:03
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-30, 17:33   #3367
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
garniera mialam i oddalam mamie bo byl tak tlusty, ze z filtrem przypominalam latarnie. jej z reszta tez nie przypasowal, a ona wrecz lubi efekt glow. takze za niego podziekuje. co do kremow z Azji super, ale wiekszosc na cieplej cerze podobno wychodzi szaro, a tego nie chcemy. w jednej z recenzji anglojezycznej pojawil sie jakis dobrze wypadajacy na bladziochu z ciepla skora, ale z kolei jest dedykowany dla suchej skory wiec tez odpada. w sumie na prawdziwe BB to sie czaje od baardzo dawna

majirela moje wlosy tez nie darzyly miloscia wielka, a one sa dosc tolerancyjne
garnier odpada
Cytat:
Jak chcecie rewelacyjne BB to polecam z Estee Lauder. Dostałam próbkę ostatnio, świetne. Garniera też miałam próbkę, okropność, jakbym się jakimś mazidłem pomazała, zmyłam po dwóch godzinach

Julianna, no właśnie moje też są tolerancyjne, nie pamiętam żebym w czasach licealnych eksperymentów drogeryjnymi je tak załatwiła, mimo, że zdarzało mi się je skatować- blond-brąz- blond w ciągu tygodnia, na przykład ;p
a dasz linka do tego z EL?

Nie straszcie majirelem, mi raz wysusza raz nie bedzie co bedzie ma byc rudy
choc powiem Wam ze chyba nie ma nic gorszego jak zolty blond i sprany rudy a mnie to bedzie czekalo bo zapierwszym farbowaniem wypłucze sie ww mig. A ja chcialabym miec błyszczacy intensywny kolor. a czeka mnie pewnie wyliniały przez kilka farbowań
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-30, 17:39   #3368
AniaAga
Zadomowienie

Hm.... spróbuję znaleźć, nigdy w internecie nie szukałam.

Mi rude w tonacji pomarańczowej jak są spłukane to jakoś nie przeszkadzają, gorzej te z czerwienią, to jest rzeczywiście nieciekawe.... No i jak się marchewka nałożona na platynę zmywa, to też nie za dobrze wygląda
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-30, 17:48   #3369
Agatau88
Zakorzenienie

bede czytac caly ten watek od a do z zeby dokladnie wiedzidc jak dbac o taki kolor jak juz sobie zrobie. bo nie lubie jak sie spiera, jak tak plowieje wiecie co łudzę się że bede miala wlosy w lepszsj formie jak będą rude...blond to byla woda 9 i refleksy rozjasniaczem na 3...a tu licze na 6 co najwiecej bo od 9 piekla mnie glowa tylko to poptawianid koloru, kilka razy farbą oo calosci...boje sie ze dobije mi włosy dlatdgo glownie sie waham, juz nie że kolor nue taki a wlasnie te poprawki, tu farba tu color touch, nie chce mieć rudegi siana
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-30, 18:57   #3370
AniaAga
Zadomowienie

Wiesz, po całości to przeciąga się na ostatnie 5 minut, dosłownie już na myjce mi zawsze fryzjerka malaksowała, nie miałam nigdy siana, aż do Majirela.
A co do wypłukiwania- tu jest moje 8,34 po baaaaardzo długim czasie od farbowania, jakieś 6-7 tygodni . Poczochrana jestem, bo to rano w przytulisku, wiatr wiał, nie robiłam za wiele z sobą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Misiu1.jpg (46,5 KB, 58 załadowań)
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-30, 19:04   #3371
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz, po całości to przeciąga się na ostatnie 5 minut, dosłownie już na myjce mi zawsze fryzjerka malaksowała, nie miałam nigdy siana, aż do Majirela.
A co do wypłukiwania- tu jest moje 8,34 po baaaaardzo długim czasie od farbowania, jakieś 6-7 tygodni . Poczochrana jestem, bo to rano w przytulisku, wiatr wiał, nie robiłam za wiele z sobą
piekny tyle ze ja musze miec bardziej pomarancz i postawie chyba na 7,44 zmieszane z CZYMŚ.
Jak juz sie zdecyduje zostane tu na dluzej o ile pozwolicie

BTW Aniu my sie wszedzie spotykamy, na blondynkowym, na matrixie, majirelu, tu
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-30, 19:07   #3372
AniaAga
Zadomowienie

Ha ha ha, bo chyba oscylujemy w podobne kolory, tylko ta 7 to już w rudości dla mnie za ciemno . 8-9 idealnie .
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-30, 19:53   #3373
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Hej Dziewczyny, pierwszy dzień w pracy po urlopie i jeszcze zastępuje kolegę co równa się ,,zero wizaż,,
Garniera BB mam i ogólnie nie polecam, tłuścioch nic nie dający...
robiłam zakupy i oczywiści wpadła mi w ręce nowa odżywka do farbowanych John Frieda - bajecznie pachnie...zobaczymy czy coś jeszcze, no i kupiłam mój make-up Xperience, właściwie miałam się skusić na Bourjois ale nie było mojego koloru, lepiej się czuje w gamie lekko różowej...a Max Factor właśnie takie ma.

...no i farbowanie, kolor wyszedł piękny (8.44+7.44 pół na pół Vitalitys)...ale jest jedno małe ale - nie mam zamiaru farbować po długości Vitalitys bo strasznie mi ,,jedzie,, amoniakiem...wiem jestem przeczulona, odrost daje rade nie czuje tego, ale po długości to już za wiele, dlatego szukam tonera który będzie bardzo podobny....
jakieś propozycje??? Wella Touch, Matrix...itd

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-07-30 o 19:54
kathy579 jest offline  
Stary 2012-07-30, 20:07   #3374
Troian
Raczkowanie

Hej, ponieważ jestem wielką fanką rudych włosów, też zamierzam taki mieć (choć mój fryzjer protestuje ), tylko mam jedno pytanie. Naturalnie mam bardzo ciemne włosy i brwi. Zastanawiam się czy wy też sobie te brwi farbowałyście/rozjaśniałyście? : > Bo jednak z blond brwiami jest chyba łatwiej...
Troian jest offline  
Stary 2012-07-30, 20:12   #3375
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Troian Pokaż wiadomość
Hej, ponieważ jestem wielką fanką rudych włosów, też zamierzam taki mieć (choć mój fryzjer protestuje ), tylko mam jedno pytanie. Naturalnie mam bardzo ciemne włosy i brwi. Zastanawiam się czy wy też sobie te brwi farbowałyście/rozjaśniałyście? : > Bo jednak z blond brwiami jest chyba łatwiej...
ciemne jak najbardziej mogą być, można je troszkę pudrować brązowym cieniem

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2012-07-30, 20:46   #3376
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
A tego to nie wiem, bo u fryzjera farbuje, na pewno Koleston, ale jakie numery to nie wiem.....

Ostatnio używam podkładu Bourjois Healthy Mix Serum, jestem nim totalnie zachwycona, jest lekki, idealnia stapia się ze skórą, w ogóle nie widać i nie czuć podkładu na twarzy. Polecam !
Jak z wydajnością tego podkładu? poczytałam parę recenzji na KWC i kusi przede wszystkim zależy mi na wyrównaniu kolorytu skóry
i jeszcze jedno pytanie: na pewno po jakimś czasie znika on z twarzy, robi to w miarę równomiernie?
Filifonka jest offline  
Stary 2012-07-30, 21:15   #3377
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, pierwszy dzień w pracy po urlopie i jeszcze zastępuje kolegę co równa się ,,zero wizaż,,
Garniera BB mam i ogólnie nie polecam, tłuścioch nic nie dający...
robiłam zakupy i oczywiści wpadła mi w ręce nowa odżywka do farbowanych John Frieda - bajecznie pachnie...zobaczymy czy coś jeszcze, no i kupiłam mój make-up Xperience, właściwie miałam się skusić na Bourjois ale nie było mojego koloru, lepiej się czuje w gamie lekko różowej...a Max Factor właśnie takie ma.

...no i farbowanie, kolor wyszedł piękny (8.44+7.44 pół na pół Vitalitys)...ale jest jedno małe ale - nie mam zamiaru farbować po długości Vitalitys bo strasznie mi ,,jedzie,, amoniakiem...wiem jestem przeczulona, odrost daje rade nie czuje tego, ale po długości to już za wiele, dlatego szukam tonera który będzie bardzo podobny....
jakieś propozycje??? Wella Touch, Matrix...itd
To bb odpada
co do tonerów nie wiem jak z kolorami ale ponoć CHI ma dobre

Cytat:
Jak z wydajnością tego podkładu? poczytałam parę recenzji na KWC i kusi przede wszystkim zależy mi na wyrównaniu kolorytu skóry
i jeszcze jedno pytanie: na pewno po jakimś czasie znika on z twarzy, robi to w miarę równomiernie?
Ja go mam i znika rowno, kryje srednio, pachnie pieknie, jest plastyczny,leciutki.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Ha ha ha, bo chyba oscylujemy w podobne kolory, tylko ta 7 to już w rudości dla mnie za ciemno . 8-9 idealnie .
Tak
ale ja rude jednak chce 7-8.
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-30, 21:16   #3378
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Jest bardzo wydajny, ja go miałam i miałam.... . On właśnie wyrównuje, nadaje taki ładny odcień.

Jeszcze jednym z moich faworytów jest Avon Calming Effect, pięknie rozświetla skórę, daje taki efekt satynowy. Ale on jest ciut bardziej kryjący, wrócę do niego na jesień/zimę.

Kathy, nigdy nie używałam tonerów, tutaj nie pomogę..... Jedyne co wiem od fryzjerki to tyle, że fajnie wychodzą Goldwella.....
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-30, 21:40   #3379
BeataR89
Rozeznanie

Witam
Kilka dni mnie nie było a tu tak się rozpisałyście. Jutro pokaże fotkę po trzech myciach kolorek troszke się spłukał ale ok wygląda. W sobotę ide na wesele i nie wiem jak się uczesać,może macie jakieś propozycje ?
Stary 2012-07-30, 21:46   #3380
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Witam
Kilka dni mnie nie było a tu tak się rozpisałyście. Jutro pokaże fotkę po trzech myciach kolorek troszke się spłukał ale ok wygląda. W sobotę ide na wesele i nie wiem jak się uczesać,może macie jakieś propozycje ?
Ja sie uczesac nie umiem. w ogole. zawsze kucyk albo taki zawijany na pół kok.
najgorsza jest moja fryzura bo mam warstwowo cieniowane wlosy i nie moge teraz wyrownac. takie mysie ogonki.
a nie obetne bo bede miała po ramiona
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-30, 21:52   #3381
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
garnier odpada

a dasz linka do tego z EL?

Nie straszcie majirelem, mi raz wysusza raz nie bedzie co bedzie ma byc rudy
choc powiem Wam ze chyba nie ma nic gorszego jak zolty blond i sprany rudy a mnie to bedzie czekalo bo zapierwszym farbowaniem wypłucze sie ww mig. A ja chcialabym miec błyszczacy intensywny kolor. a czeka mnie pewnie wyliniały przez kilka farbowań
nie martw sie , wlosy dadza rade, jedynie zamiast majirela bym dala vitlitys, mozesz wtedy odswiezac joy color, a odrost nawet zrobisz z woda 3 jesli masz stosunkowo jasne wlosy

Cytat:
Napisane przez Troian Pokaż wiadomość
ja rozjasniam bo brwi sa dziedziczne do 5 pokolenia i masakra bo to jedyne co mam w zimnej tonacji, w swoich wygladam starzej, mam podkrazone oczy i nawet przy czarnych wlosach mi nie pasuja. rozjasnialam doslownie wsyztskim, moge polecic jedynie zdrowy rozsadek, brwi warto dopasowac

kurcze, nie zacytowalo mi wszytskich postow, zbrodnia

AniaAga tez w liceum robilam takie kombinacje, nawet na poczatku studiow jeszcze szalalam, tyle, ze ja bralam czern

kathy ja Twoja mieszanke odswiezylam tonerem revlona yce 7.40 , jesli potrzymasz 15 minut zamiast 20 u mnie wychodzil jedynie ciut ciemniej niz mieszanka, co i tak znika po pierwszym myciu
czytalam tez cos o tonerach z luo color, ale to juz loreal
ewentualnie mozesz wymieszac dwa kolory tonera

wlasnie mialam dopisac ze swoj kolor tez dzisiaj odswiezylam tym tonerem i wyszedl slicznie. nawet mniej widac opuchlizne i siniaki na mordce, od razu lepiej

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-07-30 o 21:55
julianna-p jest offline  
Stary 2012-07-30, 21:54   #3382
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Ja sie uczesac nie umiem. w ogole. zawsze kucyk albo taki zawijany na pół kok.
najgorsza jest moja fryzura bo mam warstwowo cieniowane wlosy i nie moge teraz wyrownac. takie mysie ogonki.
a nie obetne bo bede miała po ramiona
Ja to potrafię sie uczesać tylko nie mam pomysłu jak Szybko Tobie odrosną i wyrównasz ja to teraz mam z tylu równa długość a boki takie marne
Stary 2012-07-30, 21:55   #3383
AniaAga
Zadomowienie

O, to masz podobny talent fryzjerski do mnie , ja jeszcze umiem czesać się w warkocz francuski .

Beata, a jak stan włosków?

Julianna, czerń???

Dziewczyny, czy możecie mi, ale łopatologicznie, powiedzieć jak robicie takie coś że macie kilka cytatów w poście...?

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-07-30 o 21:57
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-30, 22:00   #3384
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
O, to masz podobny talent fryzjerski do mnie , ja jeszcze umiem czesać się w warkocz francuski .

Julianna, czerń???

Dziewczyny, czy możecie mi, ale łopatologicznie, powiedzieć jak robicie takie coś że macie kilka cytatów w poście...?
O dziwo stan włosów super nie wysuszyła mi ta farba,myślałam że będzie gorzej
Stary 2012-07-30, 22:04   #3385
AniaAga
Zadomowienie

Ja bym taka zdziwiona nie była , artego to dobra farba
AniaAga jest offline  
Stary 2012-07-30, 22:05   #3386
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:

Julianna, czerń???

tak czern bo jak kiedys pisalam pewien geniusz ocenil mnie jako zime poludniowa , zebys widziala jak wygladalam . potem z kolei widzialam, ze cos nie tak to z powrotem do blondu , a ten tez srednio bo bralam popiele zyjac w przekonaniu o zimowym typie urody... dopiero przypadkowy powrot do natury i stylista lepszej klasy mnie oswiecil, od tamtej pory czerni i blondu jasnego popielatego unikam jak ognia ( chyba , ze lapie mega dola to wtedy pin up i czarne wlosy kusza )

obok cytuj jest ikonka po prawej stronie taki dymek, jak najedziesz pojawi sie napis wielocytuj
niestety mi nie zawsze wszytskie posty lapie

Beata sprobowalabym albo super prostych wlosow plus nablyszczacz, albo luzne fale z kwiatami po bokach, proste i przyjemne

julianna-p jest offline  
Stary 2012-07-30, 22:10   #3387
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Ja bym taka zdziwiona nie była , artego to dobra farba
No w sumie tyle co moje włosy przeszły to wiesz teraz są w dobrym stanie po farbie ale prawie rok nie farbowałam przed artego to odpoczęły włosy. A wcześniej blondy różne odcienie,brązy a teraz rudy i w nim czuje się najlepiej

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
tak czern bo jak kiedys pisalam pewien geniusz ocenil mnie jako zime poludniowa , zebys widziala jak wygladalam . potem z kolei widzialam, ze cos nie tak to z powrotem do blondu , a ten tez srednio bo bralam popiele zyjac w przekonaniu o zimowym typie urody... dopiero przypadkowy powrot do natury i stylista lepszej klasy mnie oswiecil, od tamtej pory czerni i blondu jasnego popielatego unikam jak ognia ( chyba , ze lapie mega dola to wtedy pin up i czarne wlosy kusza )

obok cytuj jest ikonka po prawej stronie taki dymek, jak najedziesz pojawi sie napis wielocytuj
niestety mi nie zawsze wszytskie posty lapie

Beata sprobowalabym albo super prostych wlosow plus nablyszczacz, albo luzne fale z kwiatami po bokach, proste i przyjemne
Tylko jak te fale zrobić ? Bo ja myślałam o lokach takich lekkich z prostownicy,tył troche unieść do góry
Stary 2012-07-30, 22:15   #3388
Agatau88
Zakorzenienie

Vitalitys tez bym sprobowala ale ta fryz nie ma tej farby
ehhhh a wole za pierwszym razem w jej rece sie oddac.
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-30, 22:15   #3389
julianna-p
Wtajemniczenie

no i miod malina, tylko dodaj jakies kwiaty bo pieknie na rudym wygladaja

julianna-p jest offline  
Stary 2012-07-30, 22:17   #3390
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Ja myslalam ze jestem lato, chłodne...przypadkowo przy powrocie do natury mnie "ozłocili" bo popielem sie nie dało, zeby zieleni nie było. I dobrze mi zrobili teraz nagle kazdy mowi ze jestem lato wiosna.
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie, fryzjerstwo, jesienny liść, rudy włosy brąz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości