Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-01, 21:11   #3421
BeataR89
Rozeznanie

Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
no właśnie nie mam sposobu dlatego dołączam się do pytania
Oj chyba nie ma takiego sposobu szkoda! Można używać płukanek,szamponów ale nie wiem czy to coś daje. Ja używam szampon isana do włosów rudych ale nie widzę dużego wow.
Stary 2012-08-01, 22:01   #3422
AniaAga
Zadomowienie

Mi szampon Montibelo też nic nie dawał .
Dziewczyny odświeżają szamponetkami ale ja nie mogę, raz spróbowałam i strasznie mi po niej włosy wypadały.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-02, 11:35   #3423
milka0105
Raczkowanie

GG do milka0105

Kurcze szkoda, myślałam,że może jest jakiś cudowny sposób, o którym jeszcze nie słyszałam. Więc pozostaje comiesięczne farbowanie..(nienawidzę odrostów :[) Bo szampony też mi za bardzo nie pomagają, jedyne co to tylko odżywka od farby widzę że po niej (starcza mi zawsze na jakieś 3-4 mycia) włosy są genialne, szkoda że nie sprzedają ich osobno...
Stary 2012-08-03, 10:48   #3424
BeataR89
Rozeznanie

A mi ktoś odpowie na moje pytanie ze strony 109. Pomóżcie kochane bo siostra potrzebuje pomocy.
Stary 2012-08-03, 11:09   #3425
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
A mi ktoś odpowie na moje pytanie ze strony 109. Pomóżcie kochane bo siostra potrzebuje pomocy.
Jasne !

Cytat:
Dziewczyny moja siostra chce sobie zrobic rude refleksy,swoje naturalne włoski ma jasny blond,jakieś 3 miesiace temu miała balejaż jasny z ciemnym brązem ten brąz trochę sie wypłukał i ma taki odcień rudawy ale nie bardzo od spodu ma całe włosy ciemny brąz ale zamierza ściąć dużo włosów więc większość zetnie,no mam takie pytanko jaką farbę jej polecacie? Dokładam fotki jej włosów i taki kolor co by chciała mieć refleksy.
Taki kolor uzyska po 7,64. Na pewno ma go Alfaparf (polecam) i Majirel (odradzam ), ale na pewno też inne firmy.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-03, 11:59   #3426
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Jasne !

Taki kolor uzyska po 7,64. Na pewno ma go Alfaparf (polecam) i Majirel (odradzam ), ale na pewno też inne firmy.
Kochana wielkie dzięki tylko czy ta farba pokryje ten brąz,bo jak ona chce refleksy to nie da rady wybrać pasm bez tego brązu? A woda 6%?
Stary 2012-08-03, 12:09   #3427
AniaAga
Zadomowienie

Beata, jakoś nie widzę tego koloru w refleksach ........ Po całości-ok, chociaż to nie mój kolor , ale w porządku.
Ten brąz powinno pokryć, on jest już mocno wypłukany, może za pierwszym razem nie będzie idealnie, ale już za drugim tak.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-03, 12:13   #3428
BeataR89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Beata, jakoś nie widzę tego koloru w refleksach ........ Po całości-ok, chociaż to nie mój kolor , ale w porządku.
Ten brąz powinno pokryć, on jest już mocno wypłukany, może za pierwszym razem nie będzie idealnie, ale już za drugim tak.
No właśnie ja jej mówiłam żeby na całość ale się boi,bo od kilkunastu lat miała cały czas to samo nie jest odważna. No już mocno wypłukany ten brąz.
Stary 2012-08-03, 12:20   #3429
AniaAga
Zadomowienie

Nie potrafię sobie tego koloru wyobrazić z jakimkolwiek innym.........
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-03, 19:46   #3430
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
No właśnie ja jej mówiłam żeby na całość ale się boi,bo od kilkunastu lat miała cały czas to samo nie jest odważna. No już mocno wypłukany ten brąz.
Ja farbowałam kolorem 7.64 i powiem, że nie wyobrażam sobie również refleksów takim kolorem poza tym, że u mnie był on bardziej czerwony niż ten kolor, który wstawiłaś do załącznika na stronie 109.
Dokładnie to tak:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1304005096
To jest 7.64+3% Allwaves.
Filifonka jest offline  
Stary 2012-08-04, 10:07   #3431
AniaAga
Zadomowienie

O, ale czerwień ! Pewnie dlatego, że z 3%.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-04, 16:10   #3432
Filifonka
Rozeznanie

Może dlatego pocieszenie takie, że czerwień się spierała i zostawał intensywny rudy(to zdjęcie jest dzień po farbowaniu) ale czego się też spodziewać, skoro 7.64 z Allwaves nazywa się "wenecka czerwień" byłoby coś nie tak gdyby nie wychodziła czerwono
Kolor mi się nawet podobał, pomimo czerwieni, której nie lubię ale nie pasował do mnie, więc po skończeniu farby(2 farbowania) kolor poszedł w odstawkę

Wracając do teraźniejszości to jestem po ponownym farbowaniu 8.34 kolor wyszedł intensywnie i troszkę ciemno jak na ten odcień, ale używam oksydantu 3% włosy w dobrej kondycji i powoli się spierają do idealnego 8.34
z 6% wychodził jak dla mnie za jasno i szybciej się spierał, nie mówiąc o tym, że bardziej ingerował w stan włosów
Plusem jest to, że odrostom też starcza 3% do równomiernego pokrycia wychodzą trochę intensywniej od końcówek, ale to chyba norma
Zauważyłam tylko, że od jakiegoś czasu kolor nie łapie mi jednego pasma włosów, chyba będę musiała zaglądnąć na blog Kathy i poczytać co z tym fantem zrobić
Filifonka jest offline  
Stary 2012-08-05, 19:15   #3433
Goffka
Zakorzenienie

GG do Goffka

Mam pytanko jak osiągnąć taki kolor włośów jak z załacznika dodam ze włoski naturalne mam ciemny braz a obecnie sa rozjasniane do jasnego blondu z socolor 10av...

może któras zna zblizony kolor jakis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200x234_1343143635_12116020.jpg (5,9 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez Goffka
Czas edycji: 2012-08-05 o 19:18
Goffka jest offline  
Stary 2012-08-05, 20:43   #3434
AniaAga
Zadomowienie

Mi taki efekt dał SoColor 8C, kładziony na sprany rudy.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-07, 11:56   #3435
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Może dlatego pocieszenie takie, że czerwień się spierała i zostawał intensywny rudy(to zdjęcie jest dzień po farbowaniu) ale czego się też spodziewać, skoro 7.64 z Allwaves nazywa się "wenecka czerwień" byłoby coś nie tak gdyby nie wychodziła czerwono
Kolor mi się nawet podobał, pomimo czerwieni, której nie lubię ale nie pasował do mnie, więc po skończeniu farby(2 farbowania) kolor poszedł w odstawkę

Wracając do teraźniejszości to jestem po ponownym farbowaniu 8.34 kolor wyszedł intensywnie i troszkę ciemno jak na ten odcień, ale używam oksydantu 3% włosy w dobrej kondycji i powoli się spierają do idealnego 8.34
z 6% wychodził jak dla mnie za jasno i szybciej się spierał, nie mówiąc o tym, że bardziej ingerował w stan włosów
Plusem jest to, że odrostom też starcza 3% do równomiernego pokrycia wychodzą trochę intensywniej od końcówek, ale to chyba norma
Zauważyłam tylko, że od jakiegoś czasu kolor nie łapie mi jednego pasma włosów, chyba będę musiała zaglądnąć na blog Kathy i poczytać co z tym fantem zrobić
Wrzucisz fotki po tym 3%? Mi czasem nie łapią pasma przy twarzy, tłumaczę to sobie tym, że np może być na nich krem do twarzy
rousse jest offline  
Stary 2012-08-07, 13:19   #3436
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Wrzucisz fotki po tym 3%? Mi czasem nie łapią pasma przy twarzy, tłumaczę to sobie tym, że np może być na nich krem do twarzy
To jest zdjęcie po poprzednim farbowaniu 8.34 + 3%
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1339949795
Może będę mieć jakieś nowe zdjęcia(po aktualnym farbowaniu) w przyszłym tygodniu to wrzucę
Ja myślałam, że może gdzieś nierównomiernie farbę nałożyłam, ale powtórzyło się to przy kolejnym farbowaniu. Aczkolwiek nie jest to bardzo widoczne, bo po paru myciach już jest wszystko równomiernie
Myślałam również, że może to być powód tego, że po prostu pasma przy twarzy mam dokładniej zafarbowane(zdarza mi się, że ciężko "baczki" łapią farbę, więc nakładam więcej farby) i łapieą intensywniej, dlatego w porównaniu z przodami inne pasma są jaśniejsze i wydaje się jakby nie złapały farby.
Filifonka jest offline  
Stary 2012-08-07, 15:07   #3437
rousse
BAN stały

Ładnie wyszło to jest vitality's?
rousse jest offline  
Stary 2012-08-07, 15:17   #3438
Filifonka
Rozeznanie

Nie, Inebrya
Teraz wyszło intensywniej, ale spiera się już do takiego koloru jak na zdjęciu
Filifonka jest offline  
Stary 2012-08-07, 18:11   #3439
Iskra14
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było ostatnio jak zawsze robiłam vitalitity's 7.44+8.44 pół na pół z wodą 6% i nie dość, że wyszły jaśniejsze niż zawsze to wydaje mi się, że szybciej mi się spiera kolor. Może to być wina tego, że używałam innej wody niż zawsze? Zwykle używam Joanny, ale tym razem farbowałam u tża w domu i nasza znajoma, która jest fryzjerką dała mojemu tżowi wodę 6% z opakowania z jakimiś kolorowymi kółkami poza tym wydaje mi się, że było za mało tej wody

Mimo to następnym razem dam więcej 7.44 farbowała się któraś z Was taką mieszanką z większą ilością 7.44?
Iskra14 jest offline  
Stary 2012-08-07, 18:31   #3440
chudelatte
Zadomowienie

Hmmm... mam takie pytanko do Was dziewczyny może powie mi któraś jaką farbą (marka, odcień itp. itd.) uda mi się osiągnąć najbardziej marchewkowy, ognisty, pomarańczowo-neonowy wręcz rudy na włosach takich jak widać w moim avatarze lub na zdj. w profilu? marzy mi się taka neon-marchewa jaką miałam dawno temu kiedy pofarbowałam na niemal naturalny swój ciemny blond farbą Palette Color XXL Płomienny Feniks czy jakoś tak... nie ma już chyba tych farb i zresztą nie wyszłoby mi raczej za dobrze na takich włosach jakie mam teraz

chudelatte jest offline  
Stary 2012-08-07, 19:51   #3441
rousse
BAN stały

Cytat:
Hmmm... mam takie pytanko do Was dziewczyny może powie mi któraś jaką farbą (marka, odcień itp. itd.) uda mi się osiągnąć najbardziej marchewkowy, ognisty, pomarańczowo-neonowy wręcz rudy na włosach takich jak widać w moim avatarze lub na zdj. w profilu? marzy mi się taka neon-marchewa jaką miałam dawno temu kiedy pofarbowałam na niemal naturalny swój ciemny blond farbą Palette Color XXL Płomienny Feniks czy jakoś tak... nie ma już chyba tych farb i zresztą nie wyszłoby mi raczej za dobrze na takich włosach jakie mam teraz
Chodzi Ci o jeszcze rudy, czy już po prostu pomarańcz?
rousse jest offline  
Stary 2012-08-07, 20:00   #3442
chudelatte
Zadomowienie

Cytat:
Chodzi Ci o jeszcze rudy, czy już po prostu pomarańcz?
może nie całkiem "czysty" pomarańcz jak ta kropeczka (PL) w logo Wizażu , ale taki pomarańczowo-miedziano-płonący

chudelatte jest offline  
Stary 2012-08-08, 09:21   #3443
rousse
BAN stały

Cytat:
może nie całkiem "czysty" pomarańcz jak ta kropeczka (PL) w logo Wizażu , ale taki pomarańczowo-miedziano-płonący
Może wklej fotki koloru o który Ci chodzi
rousse jest offline  
Stary 2012-08-08, 11:40   #3444
chudelatte
Zadomowienie

Cytat:
Może wklej fotki koloru o który Ci chodzi
coś takiego, co mi nie wyszło takie jak ma pani na opakowaniu Pure Paprika http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...62/HCo13_5.jpg co u mnie wyszło jakoś tak łagodnie... albo coś takiego tylko trochę jaśniejsze może http://d.wiadomosci24.pl/g2/70/e9/6d...66_4cb7_p.jpeg ogólnie chodzi mi o intensywność...u mnie wszystko wychodzi jakieś takie stonowane, nie wiem czym farbować żeby osiągnąć taki bijący po oczach kolor

Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2012-08-08 o 11:42
chudelatte jest offline  
Stary 2012-08-08, 12:26   #3445
rousse
BAN stały

Cytat:
coś takiego, co mi nie wyszło takie jak ma pani na opakowaniu Pure Paprika http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...62/HCo13_5.jpg co u mnie wyszło jakoś tak łagodnie... albo coś takiego tylko trochę jaśniejsze może http://d.wiadomosci24.pl/g2/70/e9/6d...66_4cb7_p.jpeg ogólnie chodzi mi o intensywność...u mnie wszystko wychodzi jakieś takie stonowane, nie wiem czym farbować żeby osiągnąć taki bijący po oczach kolor
to drugie to na czerwień wygląda wręcz. Jesli chodzi tylko o bardziej intensywny rezultat to napisz jeszcze jaki masz kolor naturalny i dokładnie jakiej farby teraz używasz. Bo jeśli np. masz naturalny bardzo ciemny to może powinnaś rozjaśnić żeby wyszła jaskrawa marchewka a jeśli naturalne jasne to moze być kwestja zbyt silnego utleniacza/ zbyt porowatych włosów , ze nei chwytają intensywnie farby.
rousse jest offline  
Stary 2012-08-08, 12:46   #3446
chudelatte
Zadomowienie

Cytat:
to drugie to na czerwień wygląda wręcz. Jesli chodzi tylko o bardziej intensywny rezultat to napisz jeszcze jaki masz kolor naturalny i dokładnie jakiej farby teraz używasz. Bo jeśli np. masz naturalny bardzo ciemny to może powinnaś rozjaśnić żeby wyszła jaskrawa marchewka a jeśli naturalne jasne to moze być kwestja zbyt silnego utleniacza/ zbyt porowatych włosów , ze nei chwytają intensywnie farby.
naturalnie mam ciemny blond taki szary-mysi i myślę, że za ciemne to raczej nie są naturalnie, bo potrafiły mi rude farby łapać jakoś na żółto na odrostach, zbyt jasno... a używam ostatnio właśnie tego Loreala Pure Paprika co mi nie chce wyjść taki jak bym chciała... gdzieś od połowy długości mam jeszcze ciemniejsze pozostałości po innych farbach, ale to już taki szczegół - przyzwyczaiłam się, że mam nierówny kolor

Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2012-08-08 o 13:39
chudelatte jest offline  
Stary 2012-08-08, 16:02   #3447
BeataR89
Rozeznanie

Mój kolorek to już się strasznie wypłukał ale tak dopiero w połowie sierpnia znowu farba będzie.
A pytałam was się o moją siostre poszła ona do fryzjerki i powiedziała że chce miedziany,a fryzjerka że jak połozy jej miedz to będzie jak papuga wyglądać z tym brązem i blondem a rozjaśniać nie bedzie bo zniszczy włosy i położyła jej znowu ten brąz No i siostra chce żebym jej zrobiła ja włosy. Tak myślę jak wypłucze jej się troche ten kolor to zrobić kąpiel rozjaśniającą tylko jak to zrobić jak ona ma troche też rozjaśnianych tych włosów żeby jej nie odpadły,no i pytanie jak jej to zrobić? A po tej kąpieli bym położyła jej refleksy 7.64 alfaparf z oxy 6%
Stary 2012-08-08, 22:53   #3448
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Taki płomienny rudy dają 7,44 albo 8,44, albo ich mieszanka. Musisz mieć podwójną miedź
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-08, 23:28   #3449
ejzii
Rozeznanie

Cytat:
Mój kolorek to już się strasznie wypłukał ale tak dopiero w połowie sierpnia znowu farba będzie.
mój też, a farbowalam 23 maja, w sumie to był orzech laskowy ,taki brązik ale spłukał się raz dwa do miedzi
ja koło 20stego ufarbuje henną,koniec z chemią..

ejzii jest offline  
Stary 2012-08-11, 11:18   #3450
lenamlena
Przyczajenie

Kochane Rudzielce!

Proszę o pomoc! Chciałabym w niedalekiej przyszłości dołączyć do Waszego grona i uzyskać właśnie taki kolor włosów:

http://southwestshows.co.uk/wp-conte...h-2013-hot.jpg

przesyłam zdjęcie z moim obecnym )

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...70081005_n.jpg

i bardzo proszę o odpowiedź, który odcień z Majirel bądź Majirouge + jaki oxydant "stworzy" moją wymarzoną rudość
lenamlena jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie, fryzjerstwo, jesienny liść, rudy włosy brąz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości