Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-12, 12:04   #3571
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Kochane moje rudzielce

Dawno nie pisałam ale podczytuję Dwa razy z rzędu farbowałam Vitalitysem 8/44 + pure orange. Jestem bardzo zadwolona. Włosy mi sie rozjaśniły. I teraz daję mniej pure bo wcześniej dawałam wiecej żeby były bardziej pomarańczowe a to właśnie dawało lekką czerwoność.
Ciekawe teraz jak na takich bardziej rozjaśnionych wyszło by artego?
Na razie jestem zadowolona i przy Vitalitysie zostaję.

Kathy kupiłam tą odżywkę (olejek) a Alfaparf. Włosy na pewno są miękkie ale jakiegoś wielkiego efektu nie widzę. Czy to nakładac na wilgotne włosy czy suche??

Juliano ja tą "drętwość włosów" odczuwam tylko po spłukaniu szamponu bo odżywka od razu je zmiękcza i jest ok
olejek kładę na wilgotne
wiesz co moze i ja dodam pura do 8.44

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
no to zdecydowanie delikatne kolory
z drugiej strony jesli bylby intensyfikator,
sama nie wiem, nie chce niszczyc wlosow, a nie wiem co robic
a jak Twoje wloski
kolor teki sobie bo 2 tygodnie temu farbowałam tylko odrost....i juz mnie męczy, mysle nad nowym

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2012-09-13, 11:56   #3572
Kasiaczek_
Raczkowanie

Witam serdecznie!

Chialam zapytac,czy któras z Was ma moze doswiadczenie z farba WELLA 6.34 ?

Ruda jeszcze nie jestem,ale w przyszlym tygodniu mam umówiona wizyte.
Wybralysmy z Fryzjerka nr 6.34,ale teraz cala drze czy nie jest za jaskrawy.
Nigdy w zyciu nie mialam zadnych rudosci na glowie,raczej ciemne brazy ewentualnie mahoniowe brazy.

Bede wdzieczna z aodpowiedziec
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline  
Stary 2012-09-16, 00:12   #3573
Cato
Zadomowienie

Przekopałam połowę wątku, ale potrzebuje Waszej pomocy!

Obecnie mam włosy czerwone, mniej więcej na poziomie 6, rubinowa czerwień Palette od paru lat, przez ostatnie 3 miesiące tylko szampon Palette, kolor naturalny mysi blond. Zdecydowanie chcę zmiany na rudy ale nie wiem jaki Wiem tylko jakiego nie chcę: marchewki i jasnych blondowych rudości. Może mi doradzicie który z kolorów by mi najlepiej pasował i jaką farbą taki wyczarować?

Myślałam na kąpielą rozjaśniającą na początek, ale trafia mi się odbarwiacz koloru Allwaves, co będzie lepsze?

Foto 1 ja, przez światło kolor trochę ciemniejszy i nierówny, reszta kolory które mi się podobają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 402973_369340969759427_100000505804613_1476244_729059649_n.jpg (114,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumbs_fryzury-rude-wlosy-2.jpg (20,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 301500_171019029643060_120866701324960_427417_2697333_n.jpg (27,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27964.jpg (63,9 KB, 22 załadowań)
Stary 2012-09-18, 18:03   #3574
truskawkowa92
Przyczajenie

Witam Was dziewczyny ! Ostatnio ciągle farbowałam się Joanną Płomienną iskrą, ale jednak ten odcień to nie do końca jest to, czego pragnę

Mogłybyście mi poradzić, jakiej farby użyć, by uzyskać taki odcień:
http://fryzurki.blox.pl/resource/tum...bobo1_1280.jpg

Widzę, że często polecane są farby Vitalitys. Aż takie dobre są ?
truskawkowa92 jest offline  
Stary 2012-09-19, 00:18   #3575
Burbery
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowa92 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny ! Ostatnio ciągle farbowałam się Joanną Płomienną iskrą, ale jednak ten odcień to nie do końca jest to, czego pragnę

Myślę, że L'oreal Pure Paprika będzie ok
Burbery jest offline  
Stary 2012-09-19, 00:29   #3576
truskawkowa92
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Myślę, że L'oreal Pure Paprika będzie ok
Już kiedyś stosowałam, ale dość szybko się wypłukuje i chciałam spróbować jakiejś farby fryzjerskiej
Stary 2012-09-19, 08:51   #3577
Burbery
Zadomowienie

Cytat:
Już kiedyś stosowałam, ale dość szybko się wypłukuje i chciałam spróbować jakiejś farby fryzjerskiej
Jeśli masz problemy z wypłukiwaniem koloru to polecam Goldwell Elumen. Przede wszystkim będzie dla Ciebie najlepsza ze względu na baaardzo intensywne kolory. Po drugie, ze względu na zastosowaną technologię, kolor jest wtłaczany do wnętrza włosa i praktycznie nie się nie wypłukuje. Nie wykorzystuje się tu zjawiska oksydacji (utleniania), a zjawiska magnetyczne. Powoduje to, że włosy nie dość że się nie niszczą, to jeszcze nabierają niepowtarzalnego blasku przez zamknięcie łusek włosa (chociaż dla niektórych może być to wadą, bo błyszczenie może być wręcz nienaturalnie intensywne). To doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć bardzo intensywny kolor i blask bez konieczności farbowania włosów co 2 tygodnie .

Wada: niestety trzeba trochę zapłacić, wybrać się do fryzjera i odsiedzieć 3 do 4 godzin. koszt to około 150-200 zł w trójmieście.

Możesz sobie poczytać:
o samej koloryzacji:
http://alejapieknosci.bialystok.pl/f...ja-elumen.html

wizaz:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...ll-elumen.html

tu spot reklamowy, taki kolor i blask możesz uzyskać:
http://fryzjerstwo-zywiec.pl/elumen
Burbery jest offline  
Stary 2012-09-19, 10:52   #3578
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:

są w miare delikatne i ładnie rozjaśniają - więc osoba posiadająca ciemne włosy będzie zadowolona, ale ta jak wszystko jednemu pasuje drugiemu nie. Twój kolor to 8.34

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Przekopałam połowę wątku, ale potrzebuje Waszej pomocy!

Obecnie mam włosy czerwone, mniej więcej na poziomie 6, rubinowa czerwień Palette od paru lat, przez ostatnie 3 miesiące tylko szampon Palette, kolor naturalny mysi blond. Zdecydowanie chcę zmiany na rudy ale nie wiem jaki Wiem tylko jakiego nie chcę: marchewki i jasnych blondowych rudości. Może mi doradzicie który z kolorów by mi najlepiej pasował i jaką farbą taki wyczarować?

Myślałam na kąpielą rozjaśniającą na początek, ale trafia mi się odbarwiacz koloru Allwaves, co będzie lepsze?

Foto 1 ja, przez światło kolor trochę ciemniejszy i nierówny, reszta kolory które mi się podobają.
Myślę ze stonowane rudości na poziomie 7 bedą dla ciebie idealne np 7.4 lub miedziano złote 7.43. Ponieważ uzywałaś palette musisz troszkę rozjaśnic włosy np. delikatną kąpielą rozjaśniającą, przepis znajdziesz na moim blogu.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!

Chialam zapytac,czy któras z Was ma moze doswiadczenie z farba WELLA 6.34 ?

Ruda jeszcze nie jestem,ale w przyszlym tygodniu mam umówiona wizyte.
Wybralysmy z Fryzjerka nr 6.34,ale teraz cala drze czy nie jest za jaskrawy.
Nigdy w zyciu nie mialam zadnych rudosci na glowie,raczej ciemne brazy ewentualnie mahoniowe brazy.

Bede wdzieczna z aodpowiedziec
6.34 - poziom 6 to dośc ciemny kolor bardziej brązowy niz rudy do tego refleksy 34 złoto miedziane, w sumie mało rudosci.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
niestety wszystkie rudości szybko się wypłukują, minusem farb drogeryjnych jest to że nie rozjaśniają wystarczająco.

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-09-19 o 10:49
kathy579 jest offline  
Stary 2012-09-19, 14:40   #3579
tekila901
Zakorzenienie

dlaczego kazda ruda farba tak szybko sie wyplukuje z moich wlosow i zostaje mi na glowie ciemny blond?

jak osiagnac trwaly marchewkowy kolor bez rozjasniacza?

polecacie Vitalitys, ale one sa dla mnie w tym momencie nieosiagalne
tekila901 jest offline  
Stary 2012-09-19, 15:17   #3580
truskawkowa92
Przyczajenie

Dziękuję dziewczyny za rady ! Niestety na takie wydatki jak Elumen mnie jeszcze nie stać, ale będę pamiętać na przyszłość, bo opis wydaje się być naprawdę kuszący .

Kathy a ten Vitalitys 8.34 to jest jakaś mieszanka kolorów, bo nigdzie nie umiem go znaleźć. Ani na stronach fryzjerskich, ani na allegro. Albo 8.44 albo 7.34 są. A coś mi się tak wydaje, że właśnie na tę farbę się skuszę, chcę wypróbować coś nowego
Stary 2012-09-19, 17:09   #3581
felicity00
Przyczajenie

Hej dziewczyny mam do was pytanie, macie doświadczenie to może któraś z was będzie w stanie mi coś poradzić. Mam teraz włosy farbowane jasnym blondem ale z recji że wkurzają mnie mocno i szybko widoczne odrosty(naturalne moje to ciemny blond) stwierdziłam że pofarbuje sie na coś miedzy rudym a brązem, znalazłam zdjęcie dziewczyny z idealnym jak dla mnie kolorem, gdzieś wyczytałam że po Syoss'ie "płomienna lawa" takie wychodzą ale boje sie że jeśli nałoże ją na mój jasny blond wyjdzie jakaś marchewka czego bym nie chciała, może znacie jakąś farbe po której wyszedł by mi taki kolor, albo co sądzicie o syoss'sie, z góry dzięki, w załączniku zdjęcie upragnionego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorek.jpg (35,5 KB, 103 załadowań)

Edytowane przez felicity00
Czas edycji: 2012-09-19 o 17:11
felicity00 jest offline  
Stary 2012-09-19, 18:00   #3582
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Dziękuję dziewczyny za rady ! Niestety na takie wydatki jak Elumen mnie jeszcze nie stać, ale będę pamiętać na przyszłość, bo opis wydaje się być naprawdę kuszący .

Kathy a ten Vitalitys 8.34 to jest jakaś mieszanka kolorów, bo nigdzie nie umiem go znaleźć. Ani na stronach fryzjerskich, ani na allegro. Albo 8.44 albo 7.34 są. A coś mi się tak wydaje, że właśnie na tę farbę się skuszę, chcę wypróbować coś nowego
nie to odcień z palety kolorów Vitalitys 8.34

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez felicity00 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam do was pytanie, macie doświadczenie to może któraś z was będzie w stanie mi coś poradzić. Mam teraz włosy farbowane jasnym blondem ale z recji że wkurzają mnie mocno i szybko widoczne odrosty(naturalne moje to ciemny blond) stwierdziłam że pofarbuje sie na coś miedzy rudym a brązem, znalazłam zdjęcie dziewczyny z idealnym jak dla mnie kolorem, gdzieś wyczytałam że po Syoss'ie "płomienna lawa" takie wychodzą ale boje sie że jeśli nałoże ją na mój jasny blond wyjdzie jakaś marchewka czego bym nie chciała, może znacie jakąś farbe po której wyszedł by mi taki kolor, albo co sądzicie o syoss'sie, z góry dzięki, w załączniku zdjęcie upragnionego koloru
rudości tu niewiele raczej złoto i blond pasma

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-09-20, 17:25   #3583
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

a ja mam ogromny dylemat co robic z wlosami, a musze COS zrobic,
z jednej strony podobaja mi sie kolory z poziomu 7 i 8, ale z drugiej nie moge znalesc 7 , ktora nie wychodzi czerwono z kolei 8 przybieraja barwy zolci lub blondu.
szukam toneru bo farbe na odrosty moge latwo kupic, ale te z kolei maja kolory zdechle na maksa...
kathy co radzisz?? bo patrzylam na fotki i na kazdej doslownie mam czerwonawe wlosy/brazowawe wlosy opcjonalnie zdechle

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-09-21, 10:46   #3584
Burbery
Zadomowienie

Cytat:
z jednej strony podobaja mi sie kolory z poziomu 7 i 8, ale z drugiej nie moge znalesc 7 , ktora nie wychodzi czerwono z kolei 8 przybieraja barwy zolci lub blondu.
szukam toneru bo farbe na odrosty moge latwo kupic, ale te z kolei maja kolory zdechle na maksa...
kathy co radzisz?? bo patrzylam na fotki i na kazdej doslownie mam czerwonawe wlosy/brazowawe wlosy opcjonalnie zdechle
pierwszy raz słyszę o poziomach... gdzie mogę podejrzeć?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
piękny kolor... ja właśnie taki uzyskałam mniej więcej po dekoloryzacji z prawie czarnych do rudych po 2 tygodniach, jak kolor zaczął mi się spierać.

myślę że takiej farby nie znajdziesz, ale to jest bardziej blond pofarbowany szamponetką w kolorze rudym
Burbery jest offline  
Stary 2012-09-21, 13:49   #3585
tekila901
Zakorzenienie

jak dbacie o kolor? bo moj rudy robi sie po kilku myciach blondem myslalam, ze z ktoryms z kolei farbowaniem ta sytuacja zniknie, ale nadal tak sie dzieje.
tekila901 jest offline  
Stary 2012-09-21, 14:01   #3586
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
jak dbacie o kolor? bo moj rudy robi sie po kilku myciach blondem myslalam, ze z ktoryms z kolei farbowaniem ta sytuacja zniknie, ale nadal tak sie dzieje.
najlepiej co jakiś czas używać masek z rudym pigmentemregenerują i nadają kolor, takie maski znajdziesz:artego, vitalitys, ce-ce, loreal

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-09-21, 14:03   #3587
Kasiaczek_
Raczkowanie

Kathy579 dzieki

Zrobilam juz Wella Koleston 6 34 .
Dla ciekawych wklejam zdjecia przed i po.
Niestety aparat bardzo przeklamuje kolory.

Mam do Was pytanie
Czy Wy równiez wygladacie w swoich rudosci,rudych brazach,itd fatalnie bez makijazu?
Wczesniej mialam odrosty naturalny ciemny blond+ciemny splukany braz na reszcie wlosów i wygladalam bez makijazu "w miare" normalnie.
A teraz Wygladam naprawde fatalnie...Zastanwiam sie czy równiez macie z tym problem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (26,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (27,2 KB, 27 załadowań)
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline  
Stary 2012-09-21, 14:18   #3588
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Jeśli chcesz iść w strone tonerów to myślę ze powinnaś skusić się na colorance 9KG jest jeszcze koloryzacja z Artego: żel semipermanentny IT’S COLOR artègo (większy wybór kolorów). Wtedy odrost farbujemy farbą a po długości tonerem.

Jeśli natomiast chcesz coś bardziej ostrego to rudego to 8.44 + koncentrat pomarańczowy typu pure do tego odżywka lub olej kokosowy i woda 9%.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-09-21, 14:31   #3589
ja_fuksja
Raczkowanie

Cytat:
Kathy579 dzieki

Mam do Was pytanie
Czy Wy równiez wygladacie w swoich rudosci,rudych brazach,itd fatalnie bez makijazu?
Wczesniej mialam odrosty naturalny ciemny blond+ciemny splukany braz na reszcie wlosów i wygladalam bez makijazu "w miare" normalnie.
A teraz Wygladam naprawde fatalnie...Zastanwiam sie czy równiez macie z tym problem?
Kolor włosów masz bardziej intensywny, więc i niedoskonałości skóry są bardziej widoczne. Pewnie dlatego masz takie wrażenie. Ja już się przyzwyczałam
Stary 2012-09-21, 15:07   #3590
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
najlepiej co jakiś czas używać masek z rudym pigmentemregenerują i nadają kolor, takie maski znajdziesz:artego, vitalitys, ce-ce, loreal
co to znaczy? mam czegos specjalnego szukac w skladzie? czy sa to zwykle maski do wlosow farbowanych (a takie niestety u mnie nie dzialaja, bo je stosuje)?
Cytat:
Mam do Was pytanie
ja mam ciemna oprawe oczu i u mnie rudy wyglada fajnie, niezaleznie od tego czy mam makijaz czy nie. liczy sie tylko to, czy nie wyskoczylo mi nigdzie jakies paskudztwo, bo przy rudych wlosach to sie bardziej rzuca w oczy.
tekila901 jest offline  
Stary 2012-09-21, 15:11   #3591
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
pierwszy raz słyszę o poziomach... gdzie mogę podejrzeć?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

piękny kolor... ja właśnie taki uzyskałam mniej więcej po dekoloryzacji z prawie czarnych do rudych po 2 tygodniach, jak kolor zaczął mi się spierać.

myślę że takiej farby nie znajdziesz, ale to jest bardziej blond pofarbowany szamponetką w kolorze rudym
kazda farba profesjonalna ma numerki , poziomy to te cyferki z przodu. 7 to sredni blond, 8 - jasny . niestety - wiekszosc farb ma roznie wygladajace poziomy i czesto jedna 8 jest sporo ciemniejsza od drugiej . przejdz sie do sklepu fryzjerskiego i poogladaj palety, opcjonalnie znajdz cos w necie to sporbujemy pomoc

a ten kolor to karmel, zloto i blond

Cytat:
Kathy579 dzieki

Mam do Was pytanie
strasznie jasno Ci wyszlo, moje 7 wychodzilo o niebo ciemniej,
a ja mam wrecz odwrotnie, bez makijazu wygladam dobrze tylko w ostrym rudym, jesli dac mi zgaszony, delikatny kolor - 20 lat wiecej, szara ziemista cera itd

Cytat:
Jeśli chcesz iść w strone tonerów to myślę ze powinnaś skusić się na colorance 9KG jest jeszcze koloryzacja z Artego: żel semipermanentny IT’S COLOR artègo (większy wybór kolorów). Wtedy odrost farbujemy farbą a po długości tonerem.

Jeśli natomiast chcesz coś bardziej ostrego to rudego to 8.44 + koncentrat pomarańczowy typu pure do tego odżywka lub olej kokosowy i woda 9%.
no zdecyduje sie w koncu na toner, ale jeszcze nie dzisiaj
przejze Twoje fotki z colorance i zamowie na probe z netu. w sumie artego ten toner ma sliczna 9.44, ale nie wiem jak cenowo.
natomiast na dzisiaj zrobie odrosty tym co mam, coby nie straszyc innych

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-09-21, 16:12   #3592
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kazda farba profesjonalna ma numerki , poziomy to te cyferki z przodu. 7 to sredni blond, 8 - jasny . niestety - wiekszosc farb ma roznie wygladajace poziomy i czesto jedna 8 jest sporo ciemniejsza od drugiej . przejdz sie do sklepu fryzjerskiego i poogladaj palety, opcjonalnie znajdz cos w necie to sporbujemy pomoc

a ten kolor to karmel, zloto i blond

strasznie jasno Ci wyszlo, moje 7 wychodzilo o niebo ciemniej,
a ja mam wrecz odwrotnie, bez makijazu wygladam dobrze tylko w ostrym rudym, jesli dac mi zgaszony, delikatny kolor - 20 lat wiecej, szara ziemista cera itd

no zdecyduje sie w koncu na toner, ale jeszcze nie dzisiaj
przejze Twoje fotki z colorance i zamowie na probe z netu. w sumie artego ten toner ma sliczna 9.44, ale nie wiem jak cenowo.
natomiast na dzisiaj zrobie odrosty tym co mam, coby nie straszyc innych
Julianna może to ci pomoże zakupiłam najnowszą odżywkę do koloru z serii loreal vitamino (co jaki czas są ulepszenia), po farbowaniu i bez zakwaszania użyłam właśnie tej odżywki użyłam i przy myciu włosów woda jest cały czas przezroczysta, z moich obserwacji wynika że mega domknęła łuski.
Udał mi się też dobrać idealny kolor podkładu

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
co to znaczy? mam czegos specjalnego szukac w skladzie? czy sa to zwykle maski do wlosow farbowanych (a takie niestety u mnie nie dzialaja, bo je stosuje)?

ja mam ciemna oprawe oczu i u mnie rudy wyglada fajnie, niezaleznie od tego czy mam makijaz czy nie. liczy sie tylko to, czy nie wyskoczylo mi nigdzie jakies paskudztwo, bo przy rudych wlosach to sie bardziej rzuca w oczy.
o coś takiego mi chodzi:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36...aca-kolor.html

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-09-21, 16:21   #3593
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy odzywki sprobuje baardzo chetnie, ale zdradz sekret co to za podklad

julianna-p jest offline  
Stary 2012-09-21, 16:36   #3594
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki, na pewno sprobuje

a slyszalas moze o jakims szamponie do wlosow lub czyms w ten desen, ktory mozna stosowac codziennie, a ktory bedzie tak jakby lekko farbowal wlosy? nie chodzi mi tu o henne, bo ja trzeba trzymac dlugo na wlosach, ale o jakis srodek do codziennego uzytku. bo naprawde meczy mnie ten blond kolor - niezaleznie na jaki odcien rudego farbowalam, to wszystko sie splukuje. co innego jak mialam blond czy czarne wlosy - co bym nie zrobila, to kolor wygladal super.

EDIT:
mam kupic wersje z miodem czy melonem? z miodem rozjasni mi wlosy?

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2012-09-21 o 16:39
tekila901 jest offline  
Stary 2012-09-21, 16:59   #3595
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
kathy odzywki sprobuje baardzo chetnie, ale zdradz sekret co to za podklad
catrice infinite matt odcień light beige 010

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
dzieki, na pewno sprobuje

a slyszalas moze o jakims szamponie do wlosow lub czyms w ten desen, ktory mozna stosowac codziennie, a ktory bedzie tak jakby lekko farbowal wlosy? nie chodzi mi tu o henne, bo ja trzeba trzymac dlugo na wlosach, ale o jakis srodek do codziennego uzytku. bo naprawde meczy mnie ten blond kolor - niezaleznie na jaki odcien rudego farbowalam, to wszystko sie splukuje. co innego jak mialam blond czy czarne wlosy - co bym nie zrobila, to kolor wygladal super.

EDIT:
mam kupic wersje z miodem czy melonem? z miodem rozjasni mi wlosy?
ja używałam melon, kolor wychodził złoto miedziany - kupiłam an allegro małą wersję 25 ml - w zasadzie nie jest mi to potrzebne bo przy prawidłowej pielęgnacji kolor nie wypłukuje się.
jeśli chodzi o mycie włosów to te które są najdelikatniejsze, można myc tez odżywką, najlepiej jakbyś znalazła szampon dziecięcy bez sls i sles z prostym składem bez silikonów, i tak zawsze używamy odżywkę po szamponie, taki szampon mniej wypłukuje farbę ale za to bardzo plącze włosy, więc do mycia można dodać troszkę odżywki i jest ok. Np. do szamponu hipp/babydream dziecięcego który jest pozbawiony siarczanów dodajemy odrobinę odżywki (np. isana babbasu) również bez silikonów i tak bezpiecznie myjemy włosy.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-09-21, 19:03   #3596
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy baardzo sie ciesze, recenzja tez wyczerpujaca z checia sprobuje bo brak parafiny mnie przekonuje i ten kolorek dopasowany

julianna-p jest offline  
Stary 2012-09-21, 19:23   #3597
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
catrice infinite matt odcień light beige 010[COLOR="Silver"]
Też się czaję na ten podkład, tylko słyszałam, że bardzo szybko znika z twarzy. Jak Twoje wrażenia na ten temat? cena też kusi
Filifonka jest offline  
Stary 2012-09-21, 20:57   #3598
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Też się czaję na ten podkład, tylko słyszałam, że bardzo szybko znika z twarzy. Jak Twoje wrażenia na ten temat? cena też kusi
napisze za tydzień na razie miałam go na twarz 2 dni pod rząd ok 3 godziny

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-09-23, 15:22   #3599
ejzii
Rozeznanie

Cytat:
niestety nie wiem ale dałabym się pochlastac za taką urode,wlosy i kolor...

ejzii jest offline  
Stary 2012-09-24, 13:06   #3600
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
ja używałam melon, kolor wychodził złoto miedziany - kupiłam an allegro małą wersję 25 ml - w zasadzie nie jest mi to potrzebne bo przy prawidłowej pielęgnacji kolor nie wypłukuje się.
jeśli chodzi o mycie włosów to te które są najdelikatniejsze, można myc tez odżywką, najlepiej jakbyś znalazła szampon dziecięcy bez sls i sles z prostym składem bez silikonów, i tak zawsze używamy odżywkę po szamponie, taki szampon mniej wypłukuje farbę ale za to bardzo plącze włosy, więc do mycia można dodać troszkę odżywki i jest ok. Np. do szamponu hipp/babydream dziecięcego który jest pozbawiony siarczanów dodajemy odrobinę odżywki (np. isana babbasu) również bez silikonów i tak bezpiecznie myjemy włosy.
ok, dzieki staram sie dbac o wlosy, bo je spalilam trwala a teraz codziennie je susze i prostuje, wiec sa narazone na wysokie temperatury. troche sie boje tych dzieciecych szamponow, zeby po jakims czasie nie zrobila mi sie jakas skorupa na glowie, bo i takie opinie czytalam.

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
znika szybko, przynajmniej z mojej twarzy. poza tym skora szybko zaczyna sie swiecic (u mnie tylko nos)
tekila901 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie, fryzjerstwo, jesienny liść, rudy włosy brąz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości