Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 17:49   #2041
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
9.34 to (bardzo) jasny blond złocisto-miedziany. Masz takie jasne włosy, że ładnie by wyszedł u Ciebie Nie pamiętam tylko jakie marki posiadają ten odcień w swoich paletach. W każdym razie zawsze można wymieszać np. 9.4 z 9.3

Vitality's i By Fama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vitality's paleta.jpg (75,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (98,2 KB, 61 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:01   #2042
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

dziękuję za załączone palety

Teraz ja muszę się koniecznie poradzić... Co zrobić żeby w końcu kolor był równy na całych włosach? Odrost mam piękny, a reszta się wyróżnia:/ Tyle razy już farbowałam włosy na rudo, myślałam, że to w końcu się wyrówna. Tylko po hennie było w miarę równo. Teraz na weekend położyłam farbę i znowu mam wielką różnicę między odrostem a resztą, poza tym pasma, które były rozjaśniane (2 miesiące temu) znowu się pokazały i farba ich prawie w ogóle nie chwyciła Wiem, że tu można zrobić prepigmentację, ale jak wyrównać resztę? Odrost rośnie mi ciemniejszy niż mam pozostałe włosy, a mimo wszystko dużo ładniej wychodzi, błyszczy się i jest intensywny. Nie rzuca się to może tak bardzo w oczy, bo mam kręcone włosy, ale ja to widzę i mnie bardzo drażni Czy da się cokolwiek z tym zrobić?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:21   #2043
kruszyna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Chyba nie ten wątek, ale - czy któraś z Was używała szmponu Isana do włosów rudych? Czy to działa? i czy ma w sobie silikony?

Edytowane przez kruszyna007
Czas edycji: 2012-03-13 o 09:22
kruszyna007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:31   #2044
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kruszyna007 Pokaż wiadomość
Chyba nie ten wątek, ale - czy któraś z Was używała szmponu Isana do włosów rudych? Czy to działa? i czy ma w sobie silikony?
używam od 2óch m-cy, jak dla mnie bardzo dobry szampon, włosy rzeczywiście nabierają ładnej rudawej poświaty , błyszczą, utrwala moje rudości nie wiem czy ma silikony, ale chyba nie, muszę sprawdzić.
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:33   #2045
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kruszyna007 Pokaż wiadomość
Chyba nie ten wątek, ale - czy któraś z Was używała szmponu Isana do włosów rudych? Czy to działa? i czy ma w sobie silikony?
daj skład
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:53   #2046
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
używam od 2óch m-cy, jak dla mnie bardzo dobry szampon, włosy rzeczywiście nabierają ładnej rudawej poświaty , błyszczą, utrwala moje rudości nie wiem czy ma silikony, ale chyba nie, muszę sprawdzić.
Mam podobne zdanie o nim, całkiem nieźle przedłuża trwałość koloru, dobrze zmywa oleje, nabłyszcza włosy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:53   #2047
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
daj skład
http://pieprz-i-kokos.blogspot.com/2...ow-rudych.html
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 11:08   #2048
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Szkoda, że ma SLES, silikonów nie przyuważyłam. Dziwne, że parfum tak wysoko w składzie, czyżby reszta była w mikroskopijnych ilościach?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:18   #2049
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

nie ma silikonów, ale za to jest mocnym detergentem, więc ja bym go używała 2x w tygodniu i to max
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:52   #2050
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Dziewczyny widziałyście- Loreal zmienił szatę graficzną swoich opakowań. I tak jak przepuszczałam kolor P54 został wycofany- a szkoda!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo13_6.jpg (15,1 KB, 80 załadowań)
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:54   #2051
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
nie ma silikonów, ale za to jest mocnym detergentem, więc ja bym go używała 2x w tygodniu i to max
Dobrze,że to napisałaś...bo już chciałam lecieć po zakup tego szamponu.

Tak zmieniając temat- czy któraś z Was, wie gdzie w kujawsko-pomorskim mogę zakupić szamponetki Delii.
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 13:53   #2052
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
dziękuję za załączone palety

Teraz ja muszę się koniecznie poradzić... Co zrobić żeby w końcu kolor był równy na całych włosach? Odrost mam piękny, a reszta się wyróżnia:/ Tyle razy już farbowałam włosy na rudo, myślałam, że to w końcu się wyrówna. Tylko po hennie było w miarę równo. Teraz na weekend położyłam farbę i znowu mam wielką różnicę między odrostem a resztą, poza tym pasma, które były rozjaśniane (2 miesiące temu) znowu się pokazały i farba ich prawie w ogóle nie chwyciła Wiem, że tu można zrobić prepigmentację, ale jak wyrównać resztę? Odrost rośnie mi ciemniejszy niż mam pozostałe włosy, a mimo wszystko dużo ładniej wychodzi, błyszczy się i jest intensywny. Nie rzuca się to może tak bardzo w oczy, bo mam kręcone włosy, ale ja to widzę i mnie bardzo drażni Czy da się cokolwiek z tym zrobić?
mozesz dac fote? wlosy przy odroście zawsze ładniej wychodza bo sa to zdrowe włosy, natomiast reszta włosków pewnie jest juz nie raz farbowana i przetrawiona, dlatego włosy długie pod długości jeśli już były farbowane farbą permanentna i osiagneły wybrany poziom nie tolerują już kolejnego farbowania - wtedy po długości sprawdzają się tonery a przy odroście jedynie farba, po to aby pojaśnic odrost.
Masz kręcone włosy (tak jak ja) co za tym idzie z natury porowate.
Przyczyną nierównego koloru może też byc za niski oxydant przy odroście (nie wiem jaki masz kolor włosów - zakładam że ciemny), ewentualnie odwrotnie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:32   #2053
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
dziękuję za załączone palety

Teraz ja muszę się koniecznie poradzić... Co zrobić żeby w końcu kolor był równy na całych włosach? Odrost mam piękny, a reszta się wyróżnia:/ Tyle razy już farbowałam włosy na rudo, myślałam, że to w końcu się wyrówna. Tylko po hennie było w miarę równo. Teraz na weekend położyłam farbę i znowu mam wielką różnicę między odrostem a resztą, poza tym pasma, które były rozjaśniane (2 miesiące temu) znowu się pokazały i farba ich prawie w ogóle nie chwyciła Wiem, że tu można zrobić prepigmentację, ale jak wyrównać resztę? Odrost rośnie mi ciemniejszy niż mam pozostałe włosy, a mimo wszystko dużo ładniej wychodzi, błyszczy się i jest intensywny. Nie rzuca się to może tak bardzo w oczy, bo mam kręcone włosy, ale ja to widzę i mnie bardzo drażni Czy da się cokolwiek z tym zrobić?
ja mam to samo....tyle że u mnie po prostu farba sie wypłukuje, taki zywy kolor jest tylko na ok 3cm od skóry głowy Robiłam prepigmentacje i nie pomogło....

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
mozesz dac fote? wlosy przy odroście zawsze ładniej wychodza bo sa to zdrowe włosy, natomiast reszta włosków pewnie jest juz nie raz farbowana i przetrawiona, dlatego włosy długie pod długości jeśli już były farbowane farbą permanentna i osiagneły wybrany poziom nie tolerują już kolejnego farbowania - wtedy po długości sprawdzają się tonery a przy odroście jedynie farba, po to aby pojaśnic odrost.
Masz kręcone włosy (tak jak ja) co za tym idzie z natury porowate.
Przyczyną nierównego koloru może też byc za niski oxydant przy odroście (nie wiem jaki masz kolor włosów - zakładam że ciemny), ewentualnie odwrotnie.

mówisz żeby tonerem je machnać? też mam kręcone....
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:21   #2054
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kruszyna007 Pokaż wiadomość
Chyba nie ten wątek, ale - czy któraś z Was używała szmponu Isana do włosów rudych? Czy to działa? i czy ma w sobie silikony?
Ja go używałam przy dość częstym myciu głowy - codziennie, czasem co drugi dzień. Na dłuższą metę go bym raczej nie poleciła, bo zauważyłam u siebie lekkie wysuszenie włosów po zużyciu jednego opakowania A co do rudości to jakoś nie zauważyłam różnicy pomiędzy szamponem do farbowanych włosów a tym do rudych
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:12   #2055
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja mam to samo....tyle że u mnie po prostu farba sie wypłukuje, taki zywy kolor jest tylko na ok 3cm od skóry głowy Robiłam prepigmentacje i nie pomogło....

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------




mówisz żeby tonerem je machnać? też mam kręcone....
kiedyś miałam podobny problem do ciebie (ciemniejsza góra, natychmiastowe wymywanie się farby), przyczyną była farba z źle dobranym oxydantem oraz gorszy stan włosów z farbowania na farbowanie ponieważ włosy były malowane farbą permanentną co miesiąc. Od sierpnia stosuje toner po długości i kolor się nie wymywa nie mówiąc że stan włosów jest bardzo dobry. Musisz tylko dobrać sobie odpowiedni kolor tonera taki który będzie ładnie współgrał z odrostem, taka sama lub podobna numeracja.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-03-13 o 19:14
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:46   #2056
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
kiedyś miałam podobny problem do ciebie (ciemniejsza góra, natychmiastowe wymywanie się farby), przyczyną była farba z źle dobranym oxydantem oraz gorszy stan włosów z farbowania na farbowanie ponieważ włosy były malowane farbą permanentną co miesiąc. Od sierpnia stosuje toner po długości i kolor się nie wymywa nie mówiąc że stan włosów jest bardzo dobry. Musisz tylko dobrać sobie odpowiedni kolor tonera taki który będzie ładnie współgrał z odrostem, taka sama lub podobna numeracja.

dziękuję spróbuje tak jak radzisz
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:55   #2057
g.paula
Raczkowanie
 
Avatar g.paula
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 62
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

No dobrze, Mango Loreala wygląda ciekawie... czy nie będzie dużej różnicy na odrostach? Bo przecież teraz były rozjaśniane a właściwie dekoloryzowane na taki orzechowy blond, a naturalne to średni brąz
__________________
Inność rodzi złość...
g.paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 20:31   #2058
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

a czy polecacie szamponetke Delii -rudy ?
szybko sie splukuje? niestety codizennie musze myc wlosy

albo na temat kremu koloryzujacego z Delii ktoś coś wie, farbowal ? widzialam w rossie
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 07:15   #2059
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
mozesz dac fote? wlosy przy odroście zawsze ładniej wychodza bo sa to zdrowe włosy, natomiast reszta włosków pewnie jest juz nie raz farbowana i przetrawiona, dlatego włosy długie pod długości jeśli już były farbowane farbą permanentna i osiagneły wybrany poziom nie tolerują już kolejnego farbowania - wtedy po długości sprawdzają się tonery a przy odroście jedynie farba, po to aby pojaśnic odrost.
Masz kręcone włosy (tak jak ja) co za tym idzie z natury porowate.
Przyczyną nierównego koloru może też byc za niski oxydant przy odroście (nie wiem jaki masz kolor włosów - zakładam że ciemny), ewentualnie odwrotnie.
Dziękuję ślicznie za odpowiedź Fotkę postaram się zrobić, tylko ciężko będzie uchwycić tą różnicę w kolorze, bo mam aparat w telefonie i nie robi dobrych zdjęć:/ Użyłam ostatnio wody 6%, farbowałam Artego 9.44, włosy po tej farbie zrobiły mi się dużo jaśniejsze. Odrost zafarbował się bez problemu (był ciemny nawet nie wiem jak go określić). Nie wiem nic o tonerach. To są te, co znajdują się w paletach farb i mają takie intensywne kolory - żółtego, pomarańczowego, czerwonego, zielonego itd.? Nie wiem nawet jak tego się używa:/

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

RedhairedWitch to Twoja fotka w awatarze? Super kolor Jak go uzyskałaś?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 08:23   #2060
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

szampon isana u mnie nie pogłębiał rudosci, bo wszystko bardzo szybko sie u mnie spiera, ale mam wrazenie ze to zupełnie innego typu szampon niz np fructis czy gliskur( nie znam sie na składach, ale muszą miec wyraznie rózne bo to gołym okiem na włosach mozna zobaczyc)
szamponetka delii daje ładny pomaranczowo rudy( u mnie) połysk, ale nie lubie po niej włosów - są bardzo szorstkie, kupiłam jakis odswiezacz koloru w pompce( nie znam zupełnie firmy) i czasem go uzywam ale raczej pół na pół z odzywką/ maską, bo inaczej czuje oblepione i szorstkie włosy.
zawsze mam ładniej pofarbowany odrost chyba dlatego ze na zdrowych włosach ładniej sie rudy prezentuje
i na koniec, pomalowałam włosy marjel 8.42 kolor wyszedł duzo ciemniej niz artego 8.43 ( za to podobnie jak artego 8.44 u mnie) i jest dosc stonowany. bedą fotki. zobaczymy jak sie to bedzie zmywac.
Kathy, opowiedz o tych tonerach, lub przypomnij kiedy o tym opowiadałas!
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:55   #2061
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
RedhairedWitch to Twoja fotka w awatarze? Super kolor Jak go uzyskałaś?
Dzięki, moja Niestety kolor już nie do uzyskania łatwymi metodami bo robiony wycofanym Belle Color Jasna intensywna miedź :/ Dodatkowo koledze, który robił to zdjęcie, jakieś bardzo ostre kolory wyszły, w rzeczywistości odcień był bardziej naturalny.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:27   #2062
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

hej Dziewczynki, pomożecie?
Otóż- przeczytałam niemal całe wątki o rudowłosach i niestety nie znalazłam (albo przeoczyłam) rozwiązania mojego problemu. Otóż jakieś 4 tygodnie temu postanowiłam zmienić kolor włosów na rudy. Farbowałam farbami drogeryjnymi na ciemny brąz, który wychodził wlasciwie czarny, jedynie z przeblyskami pod swiatlo. Zabralam sie do zmiany koloru z totalną niewiedzą na początku rozjasnilam wlosy joanna najpierw konce, pozniej przy glowie, oczywiscie efekt byl taki, że przy skórze miałam białe, później żółte, pomarańczowe i wreszcie czarne końce, nałożyłam na to farbę loreala feria (nia pamiętam już koloru) do połowy włosów wyszedł fajny kolorek, a reszta została prawie czarna z rudym połyskiem. Po paru dniach kupiłam dekoloryzator loreala (z którym wiązalam duze nadzieje), ale niestety też sobie nie poradził, jedynie trochę rozjaśnił włosy, na to nałożyłam rudą joannę, ale wyszło przy głowie intensywna czerwień, dalej coraz ciemniejsze (chociaz konce już coraz mniej przypominaly czern). Pochodziłam z tym zjawiskiem z tydzień i wpadlam wreszcie na pomysł żeby wybrać się do hurtowni kosmetycznej (wczesniej bylam u rodziców na feriach w malej miejscowowsci, gdzie niestety jest tylko drogeria i to jedna).
Zaopatrzylam się w dekoloryzator subriny, który najpierw nalozylam na te ciemne konce na 20 minut, zmylam, wysuszylam i jeszcze raz na 20 minut na cale wlosy. Efekt byl w miare zadowalający, chociaz niestety koloru dalej nie sciagnal do konca z koncówek wlosów. Na te rozjasnione nalozylam artego it's color 8.44 i wyszedl mi dokladnie taki kolor jak pragnelam (z wylaczeniem koncowek, ktore są trochę ciemniejsze). Dzisiaj wybieram się po farbę, bo chociaz minal dopiero tydzien od farbowania, to już dosc mocno kolor mi się wymyl, ale to pewnie przez rozjasnianie. No i teraz mam pytanie- jak sądziecie czy powinnam znowu nalozyc dekoloryzator na te konce (wolalabym tego uniknac, bo juz sa lekko sianowate) czy lepiej kupic tą farbe i dodać mocniejszą wodę utlenioną, zamiast 6 to 9% lub 12%?
Z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi
__________________
moja Naduleńka











Edytowane przez lalicja
Czas edycji: 2012-03-14 o 10:43
lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:00   #2063
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Lalicja
Dekoloryzator, to ja bym już sobie odpuściła... Mocną wodę też... Tutaj zapewne Kathy Ci coś może zaradzić. Wiesz, po tych wszystkich dekoloryzacjach kolor się chyba nie chce trzymać na włosach. Mam podobny problem na rozjaśnianych pasmach:/ Farbowałam ostatnio Artego i muszę powiedzieć, że po pierwszym myciu włosy mi się zrobiły bardzo jasne, niby mało rudej wody leciało, ale kolor zszedł:/ Może lepiej użyć innej farby? Ja swoją dokończę, bo zostało mi pół tubki, ale chyba do niej nie wrócę... Jedyny plus, że podczas zmywania nie zauważyłam żeby włosy były szorstkie, jak to się często zdarza po koloryzacji.
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:13   #2064
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

dziękuję za odpowiedź
myślę, że tym razem dam jeszcze szansę tej farbie, bo kolor naprawdę wyszedł przepiękny i finansowo tez dobrze wygląda artego pozatym ja mam tak chłonne włosy że mi poszla cała farba (z oksydantem 300ml) i trochę ciężko kupić załóżmy 3 tubki innej Może tym razem nie będzie się aż tak wymywał
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:23   #2065
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

a to moje po wstępnym spłukaniu się Delii 7.44, tzn jakieś 1-1,5 tyg. po farbowaniu. zdjęcie 2 najlepiej kolor ukazuje, pozostałe były robione na mocnym słońcu.

aha i chciałam zapytać czy macie jakieś rady na suche włosy? nie mam zniszczonych końcówek, ale od połowy długości włosy są za suche (co chyba widać na zdjęciach). mam szampon do włosów suchych na zmianę z dermeną, full odżywek, wax, jedwab, zdrowa dieta, maseczka rycynowa, nie szarpię ich grzebieniem, nie suszę, nie kręcę, generalnie dbam o nie jak mogę gdyż planuję zapuścić jeszcze z 20cm minimum, a i tak jak coś pomaga to na chwilę. nie wiem o co chodzi >.<
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1.jpg (46,5 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (74,6 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 3.jpg (38,2 KB, 137 załadowań)
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2012-03-14 o 12:29
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:38   #2066
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Ślicznie! Rzeczywiście jak Mango!

Szaruch, mi bardzo pomógł olejek z Kerastase Elixir Kultime, już po odżywce, w wilgotne włosy wcieram go, tak od połowy długości, bardzo nawilża włosy, są mięciutkie, błyszczące.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:46   #2067
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
aha i chciałam zapytać czy macie jakieś rady na suche włosy? nie mam zniszczonych końcówek, ale od połowy długości włosy są za suche (co chyba widać na zdjęciach). mam szampon do włosów suchych na zmianę z dermeną, full odżywek, wax, jedwab, zdrowa dieta, maseczka rycynowa, nie szarpię ich grzebieniem, nie suszę, nie kręcę, generalnie dbam o nie jak mogę gdyż planuję zapuścić jeszcze z 20cm minimum, a i tak jak coś pomaga to na chwilę. nie wiem o co chodzi >.<
Cudny kolor i lekkie fale
Poważnie masz 60 cm? Wydają się dłuższe.
Próbowałaś do nawilżenia miodu, gliceryny, aloesu, żelu lnianego, pantenolu albo eee... nie pamiętam?
Olejujesz?
Szampon masz jakiś delikatny czy z SLES?
Jedwab z alkoholem czy ten "koszerny"? (nie pamiętam nigdy który jest ok bo nie używam).
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:53   #2068
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Ślicznie! Rzeczywiście jak Mango!

Szaruch, mi bardzo pomógł olejek z Kerastase Elixir Kultime, już po odżywce, w wilgotne włosy wcieram go, tak od połowy długości, bardzo nawilża włosy, są mięciutkie, błyszczące.

potwierdzam olejek jest świetny! wart swojej ceny
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:02   #2069
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

AniaAga - dzieki, na pewno zerknę cóż to za olejek.
RedhairedWitch - niedawno było 60, na ostatnim zdjęciu rzeczywiście wyglądają na dłuższe, nie wiem czemu, może głowe przechyliłam :P a fale się zrobiły bo miałam takiego koczka śmiesznego, normalnie są proste jak druty. nie olejuję, ale w takim razie chyba zacznę. szampon z ziaji, w sumie nie wiem czy ma SLES. a jedwab z WAXa i on akurat jest świetny
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:27   #2070
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
a to moje po wstępnym spłukaniu się Delii 7.44, tzn jakieś 1-1,5 tyg. po farbowaniu. zdjęcie 2 najlepiej kolor ukazuje, pozostałe były robione na mocnym słońcu.

aha i chciałam zapytać czy macie jakieś rady na suche włosy? nie mam zniszczonych końcówek, ale od połowy długości włosy są za suche (co chyba widać na zdjęciach). mam szampon do włosów suchych na zmianę z dermeną, full odżywek, wax, jedwab, zdrowa dieta, maseczka rycynowa, nie szarpię ich grzebieniem, nie suszę, nie kręcę, generalnie dbam o nie jak mogę gdyż planuję zapuścić jeszcze z 20cm minimum, a i tak jak coś pomaga to na chwilę. nie wiem o co chodzi >.<
Jak ja bym chciała takie włosy też zapuszczam i ratuję się odżywkami, ale na moje końcówki nic chyba nie da się poradzić;/ po 3 miesiącach są już tak rozdwojone, że muszę iść podciąć;/ włosy po długości są miękkie i błyszczące, a same końce po prostu katastrofa już.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.