Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-04-13, 14:19   #2311
ruumi
Rozeznanie

Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

a jak się nazywa ta bez amoniaku?
Zastanawiałam się jeszcze nad : FARBA VITALITY'S ART ABSOLUTE kolor 8/44 lub Golwell 7K lub 7Kg

co myślicie o nich?
ruumi jest offline  
Stary 2012-04-13, 14:29   #2312
Szaruch
Zadomowienie

GG do Szaruch

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
no wlasnie ta sama mam w szafce, ale chce po weekendzie, maks za tydzien farbowac artego bez amoniaku , myslisz ze nie bede zielona??
wiem, ze ta henna z opakowania to lipa, ale wole sie upewnic, a kolor na opakowaniu ekstra . taaak prosze o zdjecia, najlepiej dzisiaj bo rano musze wygladac ( jak nie uzyje mariona saszetke, ale chce nowosci )
robiłam naprawdę dziwne rzeczy z włosami i nigdy nie wyszłam zielona
oto i efekt w świetle dziennym na w miarę mocnym słońcu (jak na nie teraz patrzę to nie są aż tak intensywne)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,1 KB, 169 załadowań)
pas - 83
biodra - 101
udo - 59

Szaruch jest offline  
Stary 2012-04-13, 15:56   #2313
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
oto i efekt w świetle dziennym na w miarę mocnym słońcu (jak na nie teraz patrzę to nie są aż tak intensywne)
piękne! kolor zbliżony do mojego

Martolek jest offline  
Stary 2012-04-13, 18:32   #2314
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
Jakie cudo Wyjdź za mnie
To po Venicie OO? U mnie wychodziła strasznie smutno.
A Chantala w końcu używałaś?
EDIT: doczytałam. Cóż, ja Chantala BJT nie polecam bo wyszedł mi bardzo ciemny w stosunku do próbnika, mieszałam ze średnim złotym blondem i oks 6%. Wyszło mniej więcej tak, na żywo jeszcze bardziej brązowo: http://wizaz.pl/forum/blog_attachmen...5&d=1327518952

Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2012-04-13 o 18:37
Redhaired Witch jest offline  
Stary 2012-04-13, 18:46   #2315
justyna_ju
Raczkowanie

GG do justyna_ju

Cytat:
meega super kolor ;D też chcę taki ;D
justyna_ju jest offline  
Stary 2012-04-13, 21:13   #2316
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
piekne, juz wiem ze uzyje

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-04-14, 13:13   #2317
Szaruch
Zadomowienie

GG do Szaruch

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jakie cudo Wyjdź za mnie
To po Venicie OO? U mnie wychodziła strasznie smutno.
A Chantala w końcu używałaś?
EDIT: doczytałam. Cóż, ja Chantala BJT nie polecam bo wyszedł mi bardzo ciemny w stosunku do próbnika, mieszałam ze średnim złotym blondem i oks 6%. Wyszło mniej więcej tak, na żywo jeszcze bardziej brązowo: http://wizaz.pl/forum/blog_attachmen...5&d=1327518952
spoko, wyjdę

to może użyć utleniacza 9%? moim włosom to raczej nie zaszkodzi a sprzedawca u którego kupiłam właśnie chantala nie ma akurat 6%.
pas - 83
biodra - 101
udo - 59

Szaruch jest offline  
Stary 2012-04-14, 13:44   #2318
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
spoko, wyjdę

to może użyć utleniacza 9%? moim włosom to raczej nie zaszkodzi a sprzedawca u którego kupiłam właśnie chantala nie ma akurat 6%.
No nie wiem, Twoje włosy Ale skoro Venita wyszła u Ciebie tak jaskrawo to pewnie i Chantal da radę z niższym oksydantem.
Stary 2012-04-14, 13:48   #2319
Szaruch
Zadomowienie

GG do Szaruch

Cytat:
No nie wiem, Twoje włosy Ale skoro Venita wyszła u Ciebie tak jaskrawo to pewnie i Chantal da radę z niższym oksydantem.
no ale kurde chciałabym kupić od tego samego żeby tylko raz za przesyłke płacić a nie ma 6 akurat to doradzacie 3 czy 9?
pas - 83
biodra - 101
udo - 59

Szaruch jest offline  
Stary 2012-04-14, 13:51   #2320
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
no ale kurde chciałabym kupić od tego samego żeby tylko raz za przesyłke płacić a nie ma 6 akurat to doradzacie 3 czy 9?
Trochę kicha, 3 to chyba przyciemnia? Nie znam się za bardzo... 9 raczej już ostro rozjaśnia więc możesz sobie zniszczyć włosy. A nie lepiej poczekać aż będzie miał szóstkę?
W ogóle ja bym Cię namawiała na prawdziwą hennę bo szkoda takich włosów na chemię
Stary 2012-04-14, 14:03   #2321
Szaruch
Zadomowienie

GG do Szaruch

Cytat:
Trochę kicha, 3 to chyba przyciemnia? Nie znam się za bardzo... 9 raczej już ostro rozjaśnia więc możesz sobie zniszczyć włosy. A nie lepiej poczekać aż będzie miał szóstkę?
W ogóle ja bym Cię namawiała na prawdziwą hennę bo szkoda takich włosów na chemię
to napiszę mu maila czy będzie 6 i jak będzie to żeby się wstrzymał z wysyłką może...
henna nie złapie mi ciemnobrązowych odrostów poza tym parę lat temu próbowałam, niestety nie pamiętam już jaka to była dokładnie henna, ale dostałam po niej łupieżu O_o
pas - 83
biodra - 101
udo - 59

Szaruch jest offline  
Stary 2012-04-14, 14:11   #2322
Redhaired Witch
Nindżopesz

Cytat:
to napiszę mu maila czy będzie 6 i jak będzie to żeby się wstrzymał z wysyłką może...
henna nie złapie mi ciemnobrązowych odrostów poza tym parę lat temu próbowałam, niestety nie pamiętam już jaka to była dokładnie henna, ale dostałam po niej łupieżu O_o
Fakt, wyjdą ciemne, dlatego ja robię Chantalem + 6% tylko odrosty a po całości daję hennę żeby nie męczyć kłaków W teorii nie powinna blaknąć więc nie ma specjalnej potrzeby poprawiać ale ciągle coś kombinowałam z włosami i nie zdążyłam tego sprawdzić. Teraz mam plan machnąć długość henną i testowo nie ruszać przez dwa miesiące. Tylko muszę pokombinować z dodatkami żeby wyszło jaskrawo
Stary 2012-04-14, 15:42   #2323
marika39
BAN stały

GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39

Witam wszystkie rudowłose forumowiczki

Jestem tu nowa, nie ukrywam , że od bardzo długiego czasu( nawet kilku lat) mam chęc ufarbować włosy na kolor rudy. Ale niestety, za każdym razem jak farbowałam wychodziła kicha, czyli nie to co chaiałam , dodam , że z natury jestem ciemna blądynka a nawet może pokusiłabym się ze sztynka( jasna). Chciałabym uzyskać kolor rudości ale przytłumionej , np kasztanowa miedź!!!! o ile cos takiego jest , niżej zdjecie .....pomóżcie i doradzcie , bo jesteście juz weterankami w tym temacie , a ja laik......proszę

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-02 o 06:48
marika39 jest offline  
Stary 2012-04-14, 16:09   #2324
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie rudowłose forumowiczki

Jestem tu nowa, nie ukrywam , że od bardzo długiego czasu( nawet kilku lat) mam chęc ufarbować włosy na kolor rudy. Ale niestety, za każdym razem jak farbowałam wychodziła kicha, czyli nie to co chaiałam , dodam , że z natury jestem ciemna blądynka a nawet może pokusiłabym się ze sztynka( jasna). Chciałabym uzyskać kolor rudości ale przytłumionej , np kasztanowa miedź!!!! o ile cos takiego jest , niżej zdjecie .....pomóżcie i doradzcie , bo jesteście juz weterankami w tym temacie , a ja laik......proszę
Posłużę się linkiem do bloga Kathy na którym jest obgadany kolor Ashlee(pierwszy załącznik):
http://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8062
Kolor "bumerang"
Filifonka jest offline  
Stary 2012-04-14, 16:25   #2325
konspiracja
Zakorzenienie

Cytat:
Piękny kolor

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
piękne! kolor zbliżony do mojego
A gdzie fotka?

Cytat:
spoko, wyjdę

Ja tu nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale czy Kate nie radziła zawsze 6% na odrost, a 3% po długości?
Na 9% szkoda wlosów, to juz wolałabym drugi raz za przesyłkę zapłacić...
Dodam jeszcze że ja robiłam całośc 3% i wyszło mi ciemniej, ale ciemniej, niż moje naturalki z poziomu 10-9 i tak duuużo jaśniej od Waszych kolorów, więc to chyba najbardziej od podkładu zależy po tygodniu zrobiło się super i już bym chciała żeby tak zostało

Konstancja, a Ty czym teraz będziesz robić?

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline  
Stary 2012-04-14, 17:18   #2326
marika39
BAN stały

GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Posłużę się linkiem do bloga Kathy na którym jest obgadany kolor Ashlee(pierwszy załącznik):
http://wizaz.pl/forum/blog.php?b=8062
Kolor "bumerang"

dzięki za info. poczytam , zobacze więcej porad mile widziane
marika39 jest offline  
Stary 2012-04-15, 10:38   #2327
kleo14
Zakorzenienie

Hej

Pierwszy raz się tu wypowiadam, ale od czasu do czasu Was podczytuję
Farbuję sie od około 2 lat, caly czas tą samą farbą - Schwarzkopf 546, średni miedziany blond. Jednak od jakiegoś czasu się zastanawiam nad zmianą, ale trochę się obawiam Myślałam nad L'oreal Recital Preference A2 5.43 Kenya Miedziany Bursztyn. Stosowala któraś z Was ten odcień? Albo chociaż farbę?

Żeby nie było, wrzucam fotkę swoich kłaków Pierwsze zdjęcie jest z lampą błyskową w nocy, drugie (to na górze) w pomieszczeniu przy sztucznym świetle, a ostatnie w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (24,2 KB, 64 załadowań)
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline  
Stary 2012-04-15, 11:32   #2328
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Piękny kolor

A gdzie fotka?

Ja tu nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale czy Kate nie radziła zawsze 6% na odrost, a 3% po długości?
Na 9% szkoda wlosów, to juz wolałabym drugi raz za przesyłkę zapłacić...
Dodam jeszcze że ja robiłam całośc 3% i wyszło mi ciemniej, ale ciemniej, niż moje naturalki z poziomu 10-9 i tak duuużo jaśniej od Waszych kolorów, więc to chyba najbardziej od podkładu zależy po tygodniu zrobiło się super i już bym chciała żeby tak zostało

Konstancja, a Ty czym teraz będziesz robić?
Część Dziewczyny
6% odrost , reszta 3% dla pań które mają rozjaśnione ciemne włosy, dlatego odrost farbujemy 6% właśnie po to żeby rozjaśnić a po długości rozjaśnionych włosów już tylko 3%- ponieważ tu już nie chcemy rozjaśniac jedynie wzmocnić kolor, nasycić włos barwą a nie ,,odbarwić,,
Na początku rzeczywiście kolor będzie się wydawał ciemniejszy ale to tylko do 2 myc.

Dla dziewczyn tonujących włosy, widziałam paletę Colorance na żywo,
niestety bardzo kiepska gama kolorystyczna, właściwie dla mnie żadnej alternatywy , pozostaje mi stary dobry 8K.

Co do Venity, wiem że są sprzeczne informacje na ten temat, jedni twierdzą że to henna inni że normalna odżywka koloryzująca. Chciała bym uzyskać opinie na ten temat od osoby która przez ok. rok stosuje i farbę chemiczną i Venitę. Kiedyś kontaktowałam się bezpośrednio z Labolatorum Venity właśnie w tej sprawie (po nieudanym farbowaniu Venity chciałam wrócić do chemicznej farby).Poinformowano mnie że jeśli jest to jednorazowo, po ok 2 tyg od farbowania Venitą to ok można użyć farby chemicznej z powrotem, jednak żeby nie mieszc w przyszłości bo może być niepożądany efekt.Natomiast moja dawna fryzjerka zalecała mi żeby stosować na odrost chemiczną a po długości Venitę i myślę że w takim charakterze sprawdzi się najlepiej.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-04-15 o 11:33
kathy579 jest offline  
Stary 2012-04-15, 17:50   #2329
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy ja wlasnie slyszalam, ze jak juz mozna odrost farba, ale henna naturalna w pelni jak juz
mialam watpliwosci, w koncu dalam artego bez amoniaku, tylko zeby chwytalo mi odrost musze dawac wode 9. kolor jest piekny, ale ta woda mnie martwi

wlasnie kathy mnie tez martwi troche paleta colorance, bo to jedyna ladna ruda opcja bardzo subtelna, ale w razie potrzeby zmiany trzeba by szukac . natomiast slyszalam o tonerach z vitalitys, co o nich sadzisz??

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-04-15, 18:14   #2330
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy ja wlasnie slyszalam, ze jak juz mozna odrost farba, ale henna naturalna w pelni jak juz
mialam watpliwosci, w koncu dalam artego bez amoniaku, tylko zeby chwytalo mi odrost musze dawac wode 9. kolor jest piekny, ale ta woda mnie martwi

wlasnie kathy mnie tez martwi troche paleta colorance, bo to jedyna ladna ruda opcja bardzo subtelna, ale w razie potrzeby zmiany trzeba by szukac . natomiast slyszalam o tonerach z vitalitys, co o nich sadzisz??
Też się nad tym zastanawiam bo to jakaś alternatywa w dodatku tańsza. W sobotę będę w hurtowni więc zerknę na paletę.
Jeśli chodzi o utleniacz 9% - to przy Artego wcale mnie to nie dziwi
Artego jest farbą samą w sobie mało rozjaśniającą (1:1a nie tak jak inne 1:1.5). Myślę że nie obawiaj się tak tej 9% przy założeniu że pójdzie tylko na odrost, obserwuj też jak reaguje skóra to to bardzo istotna sprawa, nawet po tygodniu u niektórych może nastąpić łuszczenie naskórka.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-04-15, 18:45   #2331
Folkasik
Przyczajenie

witam parę miesięcy temu też postanowiłam się pofarbować na rudo i użyłam do tego na próbę szamponetki płomienny rudy z joanny , byłam zadowolona i użyłam jej jeszcze kilkakrotnie tylko , że mój naturalny kolor to jasny blond więc włosy miały taki typowo pomarańczowo-rudy kolor i teraz znowu chciałabym zafarbować włosy na rudo tylko, że chodzi mi o taki bardziej miedziano-rudy kolor (żeby nie był taki bardzo pomarańczowy) i tak się zastanawiałam czy gdybym użyła koloru orzechowy brąz to wyjdzie mi taki kolor z rudymi refleksami czy raczej bd to taki czysty jasny brąz ? jak myślicie ?
Folkasik jest offline  
Stary 2012-04-15, 19:15   #2332
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Folkasik Pokaż wiadomość
witam parę miesięcy temu też postanowiłam się pofarbować na rudo i użyłam do tego na próbę szamponetki płomienny rudy z joanny , byłam zadowolona i użyłam jej jeszcze kilkakrotnie tylko , że mój naturalny kolor to jasny blond więc włosy miały taki typowo pomarańczowo-rudy kolor i teraz znowu chciałabym zafarbować włosy na rudo tylko, że chodzi mi o taki bardziej miedziano-rudy kolor (żeby nie był taki bardzo pomarańczowy) i tak się zastanawiałam czy gdybym użyła koloru orzechowy brąz to wyjdzie mi taki kolor z rudymi refleksami czy raczej bd to taki czysty jasny brąz ? jak myślicie ?
raczej brąz ciężko powiedzieć, można by też pomieszać 2 szamponetki, ale dla wszelkiego bezpieczeństwa kolor radzę wypróbować na kosmyku. Im więcej chcesz koloru rudego tym więcej użyj płynu z szamponetki rudej.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-04-15, 20:23   #2333
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam bo to jakaś alternatywa w dodatku tańsza. W sobotę będę w hurtowni więc zerknę na paletę.
Jeśli chodzi o utleniacz 9% - to przy Artego wcale mnie to nie dziwi
Artego jest farbą samą w sobie mało rozjaśniającą (1:1a nie tak jak inne 1:1.5). Myślę że nie obawiaj się tak tej 9% przy założeniu że pójdzie tylko na odrost, obserwuj też jak reaguje skóra to to bardzo istotna sprawa, nawet po tygodniu u niektórych może nastąpić łuszczenie naskórka.
, dziekuje za opinie, wiesz ze zawsze sie Twoim zdaniem sugeruje. w sumie wlosy mam naprawde ladne po tej farbie, kolor mnie zadowala. nie wiedzialam, ze to farba malo rozjasniajaca i stad moje zdziwienie bo zwykle nawet 6 daje mi az za jasne, zolte kolory.
ale jak znajde czas tez zerkne na ten vitalitysowy cud. wiesz moze ile on powinien kosztowac, bo w poznanskiej hurtowni widzialam go za 39 zl

julianna-p jest offline  
Stary 2012-04-15, 21:24   #2334
aga73
Raczkowanie

Witam,
z zapartym tchem poczytałam większość wątku. O 6 dni jestem ruda Zafarbowana u fryzjera. Do tej pory nosiłam balejage blod o długości sporo za ramiona. I teraz ścięłam króciutko i zafarbowałam na rudo. Czuje sie rewelacyjnie!!
Jednak... chciałabym mieć kolorek bardziej marchewkowy czyli jasniejszy i bardziej pomarańczowy. Tu na tym zdjeciu mam kolor położony na mój wcześniejszy jeszcze balejage. I nie wiemjak wyjdzie teraz. mój wyjsciowy to podobno ciemny blond +niestety już siwe włoski buuu
Kiedy moge juz spróbwać kolorować i prosze poradźcie jaki kolorek? Z tego co wyczytałam to polecacie Vitalitys albo Goldwel - na palecie zachwyca mnie 80R albo 8KG
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja ruda 2.jpg (92,3 KB, 41 załadowań)
aga73 jest offline  
Stary 2012-04-15, 22:01   #2335
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A gdzie fotka?
niedługo coś wrzucę

Martolek jest offline  
Stary 2012-04-15, 22:12   #2336
aga73
Raczkowanie

Wiatam
Od 6 dni jestem posiadaczką rudych włosów. Do tej pory od kilku lat miałam włosy długie sporo ponizej ramion balejage blond. a teraz radykalna zmiana krótko i na rudo Czuje sie rewelacyjnie
Jednak... chciałabym miec włosy bardziej pomarańczowe jaśniejsze. i teraz nie weim który kolor wybrać. Strasznie podoba mi się Goldwell 80R ale chyba już go nie ma?
Końcówki włosów mam jeszcze po balejage. Po jakim czasie moge nałożyc kolejna farbę? Jestem narwaną osobą i chciałabym już
Prosz edoradźcie który kolor będzie jaśniejszy od tego który mam?
Albo vitalitys 8,44 czy 7,4??

Mam króciutkie więc wielkiego strachu nie ma A i jeszcze jedno: czy dla mnie wystarczy pół tubki farby??

A jeszcze dodam, ze farbowane Montibello 8,44 woda6%

W realu wydają się trochę ciemniejsze. Zdjęcie z lampą

Edytowane przez aga73
Czas edycji: 2012-04-15 o 22:28
aga73 jest offline  
Stary 2012-04-15, 22:13   #2337
aga73
Raczkowanie

Coś mi zdjęcie nie weszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja ruda 2.jpg (92,3 KB, 31 załadowań)
aga73 jest offline  
Stary 2012-04-15, 23:22   #2338
ruumi
Rozeznanie

A używał może ktoś 8.4 z alfaparf?
Nie wiem jaką mam farbę wybrać, kupiłam matrixa 8C i zrobiłam na paśmie i wyszedł mahoń, więc już jej podziękuję.
Jakie profesjonalne farby miedziane są ładne i zostawiają włosy w dobrym stanie;]?
Marzy mi się stonowany miedziany kolor, nie chce pomarańczu ani czerwieni.

I jeszcze takie pytanie w jakich proporcjach miesza się alfe?
ruumi jest offline  
Stary 2012-04-16, 10:16   #2339
Martolek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Coś mi zdjęcie nie weszło
Bardzo ładny kolor i fryzurka, pasują Ci

Martolek jest offline  
Stary 2012-04-16, 10:17   #2340
konspiracja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn tonujących włosy, widziałam paletę Colorance na żywo,
niestety bardzo kiepska gama kolorystyczna, właściwie dla mnie żadnej alternatywy , pozostaje mi stary dobry 8K.
Kathy, a nie będziesz na lato próbowac tego 9KG? Czy na twoich to nie wyszedłby tylko śliczny jaśniejszy poblask?
Ja na pewno postawie już tylko na tonowanie.

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
A używał może ktoś 8.4 z alfaparf?
Nie wiem jaką mam farbę wybrać, kupiłam matrixa 8C i zrobiłam na paśmie i wyszedł mahoń, więc już jej podziękuję.
Jakie profesjonalne farby miedziane są ładne i zostawiają włosy w dobrym stanie;]?
Marzy mi się stonowany miedziany kolor, nie chce pomarańczu ani czerwieni.
Ja na Twoim miejscu dokupiłabym jeszcze do tego matrixa jeszcze 9G i zmieszała w równych proporcjach, swego czasu dziewczyny polecały tu ten cudny kolorek i AniaAga miała nim robić chyba, ale coś się nie pokazuje ostatnio...

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie, fryzjerstwo, jesienny liść, rudy włosy brąz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości