Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-14, 18:32   #2821
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Troche ciezko bedzie po dlugosci a potem odrost, po co ci 9 przy odroscie?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

no wlasnie tez sie zawsze zastanawiam jak to ma sie zrobic po nalozeniu na cala dlugosc , potem te 3 cm

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-14, 18:36   #2822
RUDAkaska
BAN stały

GG do RUDAkaska

nie zrozumiałaś mnie . chodziło mi o to , że jak sie farbuje z 9% - żeby rozjaśnić do poz żadnego ! to czy od razu całość idzie - wtedy 6% odrost a reszta z 9% ? czy 9% na długość , a po 10 -15 min odrost 6%
, np załóżmy żebym chciała rozjaśnić do jasnej rudości poz 9 to wtedy musiałabym z 9? bo 6 2 tony rozjaśnia. Tak to rozumiem

a pytam bo hmmm... , wczoraj dostałam Alfe, a dziś przyszła zamówiona farba 88/43 welli spodobał mi sie kolorek i ....no właśnie , boje się , że te 8.4 i 7.4 wyjdzie znów ciemno jak chantal wiec spróbuje to a co wyjdzie , nie wiem , na pewno wyjdzie jaśniej nie mogę na wesela zwalić sobie ciemności na włosy poradź na jakiej wodzie mam teraz ufarbować. Wiem , że nie znasz pewnie welli bo z tego co widze blog to nie pisałaś o KOL,ESTONIE , a z tego co widze 6 tylko 2 tony bierze , cholercia boje sie 9 zostanę bez włosów
RUDAkaska jest offline  
Stary 2012-06-14, 18:42   #2823
Madzialenka170
Raczkowanie

Witam

Wstawiam fotki po mieszance Vitality's 8.44 + 7.46 + 3% oxy (najpierw odrost, potem na całość). Przez ostanie miesiące robiłam podobną mieszanką, ale zamiast 7,46 używałam 7,44. Kolor był podobny, ale wypłukiwał się na blondo-rudy, ciekawe jak będzie wypłukiwał się teraz, gdy jest odrobinę czerwieni.

Trochę dziwnie aparat kolor łapie... hmmmm...Na żywo jest bardzi intensywny rudy z delikatną poświatą czerwieni. Śliczny po prostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0386.jpg (50,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0388.jpg (57,9 KB, 43 załadowań)
Madzialenka170 jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:07   #2824
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
nie zrozumiałaś mnie . chodziło mi o to , że jak sie farbuje z 9% - żeby rozjaśnić do poz żadnego ! to czy od razu całość idzie - wtedy 6% odrost a reszta z 9% ? czy 9% na długość , a po 10 -15 min odrost 6%
, np załóżmy żebym chciała rozjaśnić do jasnej rudości poz 9 to wtedy musiałabym z 9? bo 6 2 tony rozjaśnia. Tak to rozumiem

a pytam bo hmmm... , wczoraj dostałam Alfe, a dziś przyszła zamówiona farba 88/43 welli spodobał mi sie kolorek i ....no właśnie , boje się , że te 8.4 i 7.4 wyjdzie znów ciemno jak chantal wiec spróbuje to a co wyjdzie , nie wiem , na pewno wyjdzie jaśniej nie mogę na wesela zwalić sobie ciemności na włosy poradź na jakiej wodzie mam teraz ufarbować. Wiem , że nie znasz pewnie welli bo z tego co widze blog to nie pisałaś o KOL,ESTONIE , a z tego co widze 6 tylko 2 tony bierze , cholercia boje sie 9 zostanę bez włosów
uzywalam ten koleston, sliczny na poczatku. jasny, ale szybko znika niesteyt wbrew tym opiniom o trwalosci. natomiast na zniszczonych wlosach wychodzil szaro. do tego slabo rozjasniaja te farby

Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
Witam

Wstawiam fotki po mieszance Vitality's 8.44 + 7.46 + 3% oxy (najpierw odrost, potem na całość). Przez ostanie miesiące robiłam podobną mieszanką, ale zamiast 7,46 używałam 7,44. Kolor był podobny, ale wypłukiwał się na blondo-rudy, ciekawe jak będzie wypłukiwał się teraz, gdy jest odrobinę czerwieni.

Trochę dziwnie aparat kolor łapie... hmmmm...Na żywo jest bardzi intensywny rudy z delikatną poświatą czerwieni. Śliczny po prostu
ladnie

kathy nie wiem czy Twoje odrosty by poratowalo 9 , bo mam jasniejsze wlosy i dopiero 9 dziala.

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:26   #2825
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Cytat:

Zrozumialam ok.

Na odrost oxy mniejszy np 6 lub 3 a po calosci daj 9.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:47   #2826
RUDAkaska
BAN stały

GG do RUDAkaska

[QUOTE=julianna-p;34711383]uzywalam ten koleston, sliczny na poczatku. jasny, ale szybko znika niesteyt wbrew tym opiniom o trwalosci. natomiast na zniszczonych wlosach wychodzil szaro. do tego slabo rozjasniaja te farby

właśnie się doczytałam że słabo rozjaśniają , byłam zaskoczona , że musze użyć 9 a kolory ładne, kiedyś farbowałam i byłam zadowolona , tylko nie na rudo i blond, i zadowolona byłam

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Zrozumialam ok.

Na odrost oxy mniejszy np 6 lub 3 a po calosci daj 9.

ok, to widocznie ja nie zrozumiałam

dzieki, sama juz nie wiem co robić
RUDAkaska jest offline  
Stary 2012-06-14, 20:01   #2827
ejzii
Rozeznanie

a farbowała któraś mango z loreala? macie fotki?
Chciałabym tuż po farbowaniu i chce wiedziec jak sie wypłukiwał

ejzii jest offline  
Stary 2012-06-15, 00:12   #2828
aga73
Raczkowanie

To jest piękny kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rud4.jpg (28,8 KB, 34 załadowań)
aga73 jest offline  
Stary 2012-06-15, 00:16   #2829
aga73
Raczkowanie

Oooo a ten jaki żarówa!! O i to jest dla mnie pomarańcza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50bae_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_715c8602c7ca6896d69911a44f44cec3.jpg (28,7 KB, 37 załadowań)
aga73 jest offline  
Stary 2012-06-15, 05:42   #2830
RUDAkaska
BAN stały

GG do RUDAkaska

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

Cytat:

ten kolor jest w połączeniu z refleksem 3 - złotym!
RUDAkaska jest offline  
Stary 2012-06-15, 17:23   #2831
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
no wlasnie tez sie zawsze zastanawiam jak to ma sie zrobic po nalozeniu na cala dlugosc , potem te 3 cm
Ja kiedys przeklinalam ta metode przy prepigmentacji w efekcie odrost nie byl dobrze zafarbowany.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-15, 17:25   #2832
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

ten kolor jest w połączeniu z refleksem 3 - złotym!
Czym w koncu farbujesz, ba ja dzisiaj kupilam 8.44 i chyba tym zafarbuje.

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-15, 17:25   #2833
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
To jest piękny kolorek
Fajne pomaranczki

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-15, 17:50   #2834
julianna-p
Wtajemniczenie

nie wytrzymalam i po 3 tygodniach zrobilam odrosty ( sotsuje jantar i wlosy szybciej mi rosna), a przy okazji pomajstrowalam
a wiec zmieszalam 7.40 z 8.34 pol na pol, na odrosty woda 9, na reszte 6. moje spostrzezenia- odrosty sa minimalnie delikatniejsze, ale to juz tylko moje marudzenie, bo roznicy realnie nie ma, natomiast po calosci kolor wyszedl mi idealnie jak na pudelku garniera 100% color, blond-miedziano-zlocisty czy cos takiego

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...w=1280&bih=689

jak wyzej, cyknelam fotke, po weekendzie wstawie.
a co do mnie- wpadlam w manie, ze rudy to juz nie to i chce czarne, ale to moze byc efekt depresji spowodowanej sesja

julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-15, 18:27   #2835
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579
Cytat:
nie wytrzymalam i po 3 tygodniach zrobilam odrosty ( sotsuje jantar i wlosy szybciej mi rosna), a przy okazji pomajstrowalam
a wiec zmieszalam 7.40 z 8.34 pol na pol, na odrosty woda 9, na reszte 6. moje spostrzezenia- odrosty sa minimalnie delikatniejsze, ale to juz tylko moje marudzenie, bo roznicy realnie nie ma, natomiast po calosci kolor wyszedl mi idealnie jak na pudelku garniera 100% color, blond-miedziano-zlocisty czy cos takiego

a co do mnie- wpadlam w manie, ze rudy to juz nie to i chce czarne, ale to moze byc efekt depresji spowodowanej sesja
To tak jak mi sie zachcialo 7D z RB

...and I will wear him
As i do thee...

kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-15, 20:41   #2836
Tinajero
Raczkowanie

Rudzielce i nie tylko ;-), czy możecie pomóc w rozszyfrowaniu tego koloru, jaką farbą można go uzyskać? domyślam się, że raczej nie drogeryjną... a może jednak?

rude piekny kolorek.jpg
Tinajero jest offline  
Stary 2012-06-15, 21:05   #2837
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Rudzielce i nie tylko ;-), czy możecie pomóc w rozszyfrowaniu tego koloru, jaką farbą można go uzyskać? domyślam się, że raczej nie drogeryjną... a może jednak?

Załącznik 4729286
to jest naturalka, mam podobny i uzyskalam go kiedys revlonem 7.34 bodazje, ale polecilam go komus i u tamtej dziewczyny wyszedl inaczej ( sadze ze za ciemno bylo na wstepie i wlosy nie oczyszczone)

julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-15, 21:12   #2838
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
to jest naturalka, mam podobny i uzyskalam go kiedys revlonem 7.34 bodazje, ale polecilam go komus i u tamtej dziewczyny wyszedl inaczej ( sadze ze za ciemno bylo na wstepie i wlosy nie oczyszczone)
Wow naturalny, pozazdrościć , ech
Dziękuję
Tinajero jest offline  
Stary 2012-06-15, 21:22   #2839
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Wow naturalny, pozazdrościć , ech
Dziękuję
prosze bardzo, kolor do uzyskania, ale dziewczyne pamietam bo dodawala kiedys fotki wlasnie na wizaz, mozesz odkopac na watku bodajze "rudowlose wizazanki laczmy sie", to byl watek naturalnych rudych

julianna-p jest offline  
Stary 2012-06-15, 21:37   #2840
Tinajero
Raczkowanie

Cytat:
prosze bardzo, kolor do uzyskania, ale dziewczyne pamietam bo dodawala kiedys fotki wlasnie na wizaz, mozesz odkopac na watku bodajze "rudowlose wizazanki laczmy sie", to byl watek naturalnych rudych
Faktycznie google mnie przekierowały do wizażu, kiedy kliknęłam na to zdjęcie w wyszukiwarce. Zdjęcie zapisałam z wyszukiwarki zanim weszłam w wątek, bo potem już go nie znalazłam zresztą byłam przekonana, że to na pewno jakaś modelka i przyznaję, że nie chciało mi się przekopywać całego wątku, dlatego tym bardziej jestem pod wrażeniem dla tej dziewczyny ale ja już zakochałam się w tym revlonie 7.34

Mam teraz rozjaśnione włosy, od kilku dni walczę ze sobą co nałożyć sobie teraz na głowę, czy ciemny blond, czy jakiś inny, zawsze marzył mi się taki kolorek, chyba się skuszę Jeszcze raz dziękuję

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2012-06-15 o 21:55
Tinajero jest offline  
Stary 2012-06-15, 21:45   #2841
larys__a
Rozeznanie

Witam wszystkie cudowne rudowłose ;-)

my to jednak wiemy jaki kolor włosów jest piękny

można sie przyłączyć ot tak ?? ;-) czy trzeba spełniać jakieś warunki oczywiście na pierwszym miejscu wiadome głowa ma być ruda, miedziana, ognista i jest ;-)

pozdrawiam i życzę miłego wieczorku

oj wiem ze moj av możne byc trochę mylący .. Broń Boze nie jestem czerwonowłosa tylko ruda ;D
larys__a jest offline  
Stary 2012-06-15, 23:02   #2842
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość

można sie przyłączyć ot tak ?? ;-) czy trzeba spełniać jakieś warunki oczywiście na pierwszym miejscu wiadome głowa ma być ruda, miedziana, ognista i jest ;-)

oj wiem ze moj av możne byc trochę mylący .. Broń Boze nie jestem czerwonowłosa tylko ruda ;D
Fotki, fotki!
Filifonka jest offline  
Stary 2012-06-16, 08:17   #2843
RUDAkaska
BAN stały

GG do RUDAkaska

Cytat:
Czym w koncu farbujesz, ba ja dzisiaj kupilam 8.44 i chyba tym zafarbuje.

nie wiem skacze po całym forum jak wariatka, niczym innym się nie zajmuje i zgłupiałam . Wypisuje mieszanki zastosowane przez dziewczyny , które w efekcie mają wyjść podobnie do tego co chce i nie wiem , zgłupiałam. Mam do wyboru kilka , a niedługo będzie kilkanaście możliwość, i sklep otworze, jak którejś z was będzie brakowało jakieś farby dajcie znaćpomogę- cholercia naprawdę nie wiem co zrobićciężko podjąć decyzje bo to będzie porażka jak nie wyjdzie .
będę farbować jak już się zdecyduje w środę - chyba więc na pewno dam znać

no chyba że wcześniej mi odbije, co oczywiście w moim przypadku najbardziej prawdopodobna wersja

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:

daj kochana fotki , moze Ty mi pomożesz z wybraniem mieszanki, dla uzyskania koloru jakiego chce!!

daj fotki bo ja już jestem na skraju wyczerpania nerwowego niedługo psychiatryk w Tworkach mnie czeka, - TAM NAJBLIŻEJ MAM
RUDAkaska jest offline  
Stary 2012-06-16, 11:38   #2844
larys__a
Rozeznanie

Dzień doberek
Jaka u Was pogoda u mnie piękne słonce

troszkę o mnie:
najczęściej farbuje sie Joannami (iskra, lisc , płomienna miedz) i odświeżam również Joanna szamponetka ewentualnie z marionu miedz.. Pare razy robiłam mango z loreala ale za szybko sie spłukiwał a jest dosyć drogi w porównaniu do Joanny która mi służy. Jednym razem skusiłam sie tez na matrixa sama zamówiłam na all ale wyszło pod czerwień a wiem ze zamawiałam numerki czysto miedziane bez dodatków czerwieni.. :/ z 3 razy byłam rownież u fryzjera ale bez fascynacji
lubie szampon z Rossmanna do rudych mam wrażenie ze kolor po nim jest żywszy ( przytrzymuje go dłużej)
znów zabieram sie do jakiegoś zamówienia na all chyba juz od miesiaca i nie umiem się zdecydować...
aktualnie mam w domu z mariona szampon do 24 miedz ( robiła któraś?) i z Joanny - zmysłowy rudy. nie robiłam ani tym ani tym i nie wiem na który się zdecydować.

aha włosy mam z natury bardzo cieniutkie i delikatne kazda fryzjerka twierdzi ze nie spotkała sie z taka struktura włosa u dorosłej osoby bo w dotyku to jak u dziecka 5 letniego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02535.jpg (108,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02853.jpg (94,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02276.jpg (46,9 KB, 44 załadowań)
larys__a jest offline  
Stary 2012-06-16, 14:01   #2845
andzia8001
Raczkowanie

dziewczyny jaką to farba? Pięknie jej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boho.jpg (56,4 KB, 64 załadowań)
andzia8001 jest offline  
Stary 2012-06-16, 18:29   #2846
Filifonka
Rozeznanie

Ja już po farbowaniu 8.34+3%. Na szczęście chwyciło odrosty wiadomo, że kolor ciemniejszy niż z 6%, ale mam nadzieję, że co nieco się wypłucze jednak przyzwyczaiłam się do tych jasności ale stwierdziłam, że zawsze mogę zafarbować na odmianę następnym razem 6%
Oczywiście znów mi wyszły lekkie pasemka... W sumie to wyglądają naturalnie, ale jaka może być tego przyczyna?
Włosy były 3 dni bez odżywki, więc silikony raczej nie wchodzą w grę.
Filifonka jest offline  
Stary 2012-06-17, 11:31   #2847
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
To jest piękny kolorek
ślicznie współgra z bladą cerą

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Ja już po farbowaniu 8.34+3%. Na szczęście chwyciło odrosty wiadomo, że kolor ciemniejszy niż z 6% ciemniejszy ponieważ 3% to ton w ton, ale mam nadzieję, że co nieco się wypłucze jednak przyzwyczaiłam się do tych jasności ale stwierdziłam, że zawsze mogę zafarbować na odmianę następnym razem 6%
Oczywiście znów mi wyszły lekkie pasemka...pasemka bez prepigmentacji zawsze wyjdą, to po prostu rozjaśnione włoski z mieszą ilością pigmentu W sumie to wyglądają naturalnie, ale jaka może być tego przyczyna?
Włosy były 3 dni bez odżywki, więc silikony raczej nie wchodzą w grę.
fotkę proszę

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:

zapraszam serdecznie

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Dzień doberek
Jaka u Was pogoda u mnie piękne słonce

troszkę o mnie:
najczęściej farbuje sie Joannami (iskra, lisc , płomienna miedz) i odświeżam również Joanna szamponetka ewentualnie z marionu miedz.. Pare razy robiłam mango z loreala ale za szybko sie spłukiwał a jest dosyć drogi w porównaniu do Joanny która mi służy. Jednym razem skusiłam sie tez na matrixa sama zamówiłam na all ale wyszło pod czerwień a wiem ze zamawiałam numerki czysto miedziane bez dodatków czerwieni.. :/ z 3 razy byłam rownież u fryzjera ale bez fascynacji
lubie szampon z Rossmanna do rudych mam wrażenie ze kolor po nim jest żywszy ( przytrzymuje go dłużej)
znów zabieram sie do jakiegoś zamówienia na all chyba juz od miesiaca i nie umiem się zdecydować...
aktualnie mam w domu z mariona szampon do 24 miedz ( robiła któraś?) nie polecam wychodzi wręcz mahoniowo i z Joanny - zmysłowy rudy ten jest rudy lisi i ładny . nie robiłam ani tym ani tym i nie wiem na który się zdecydować.

aha włosy mam z natury bardzo cieniutkie i delikatne kazda fryzjerka twierdzi ze nie spotkała sie z taka struktura włosa u dorosłej osoby bo w dotyku to jak u dziecka 5 letniego.
pierwsza focia miodzio, następne nieco mi przypominają RB 7.3RP tuż po farbowaniu.
Uważała bym na Joanne drogeryjną ponieważ ma 9% oxydant i z czasem bardzo podniszczy włosy.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaką to farba? Pięknie jej
złoty blond, coś jak kolorek 9.3

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:

Załącznik 4729286
wygląda jak 7.4

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:

czarny oznacza ciężki powrót do rudości

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-06-17 o 11:28
kathy579 jest offline  
Stary 2012-06-17, 18:16   #2848
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:

fotkę proszę

Jak wyszłam na słońce to okazało się, że nie są ciemne załączam zdjęcie, może są ciut ciemniejsze niż na żywo nie uchwyciło tych pasemek, bo niestety nie mam dobrego aparatu. Ale mniej więcej kolor oddany
Gdzieniegdzie mam intensywniejszy kolor(może więcej farby zostało nałożone, nie wiem), ale myślę, że się spłuka i wyrówna niedługo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaż.jpg (45,9 KB, 139 załadowań)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-06-17 o 18:19
Filifonka jest offline  
Stary 2012-06-17, 19:00   #2849
olusia360
Przyczajenie

potrzebuje pomocy!
kilka dni temu zafarbowałam włosy farbą garnier color&shine odcień 6.46 miedziana czerwień, farbę nałożyłam na jasne włosy (był to bardzo jasny, wypłukany rudy). Efekt po farbowaniu bardzo mnie zaskoczył, moje włosy są ciemno bordowe, miejscami widać nawet fiolet (?!). Nie jest to kolor dla mnie, wyglądam bardzo źle w ciemnych włosach, a przede wszystkim mój kolor w niczym nie przypomina tego na opakowaniu farby, nie jest to mój wymarzony rudy, ani nawet nie jest zbliżony do tytułowej czerwieni...
stąd moje pytanie, czy miałyście doświadczenia z tym kolorem? po jakim czasie, po ilu myciach się wypłukał i czy w ogóle się wypłukuje? wiem, że nie mam szansy odzyskać moich jasno rudych włosów, ale w tym wypadku nawet miedz by mnie zadowoliła.
liczę na Wasze odpowiedzi.
olusia360 jest offline  
Stary 2012-06-17, 20:38   #2850
julianna-p
Wtajemniczenie

kathy i ten powrot mnie martwi

filifonka to vitalitys, bo kolor porkywa sie z moim ostatnim letnim zyczeniem

olusia pozostaje ci standard czyli szampon przeciwlupiezowy i oleje. po 2-3 tygodniach bedzie lepiej. ewentualnie kapiel rozjasniajaca, co ja bym wybrala bo nie znosze czekac

julianna-p jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie, fryzjerstwo, jesienny liść, rudy włosy brąz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości