Rozstępy na piersiach :(:( Bardzo proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-07, 11:25   #1
Kaoru22
Zadomowienie

Rozstępy na piersiach :(:( Bardzo proszę o pomoc!

Od lat mam rozstępy na pośladkach które traktuję mocnymi peelingami, oliwkami i kosmetykami na rozstępy ale jakiś czas temu w miarę utraty tkanki tłuszczowej zauważyłam rozstępy na piersiach! Są widoczne kiedy mam na sobie biustonosz (nie zakrywa ich), jak na razie mają kolor różowy i wiem że na tym etapie można je całkiem nieźle zredukować nie mam jednak pojęcia jakie kosmetyki stosować, czy mogę wykonywać peelingi na tej strefie czy nie będzie to zbyt wiele dla cienkiej skóry na piersiach... Może któraś z was miała podobny problem. Bardzo proszę o pomoc.

Jak do tej pory używałam różowego serum z eveline które nie wiele mi pomogło.
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:24   #2
Anusiak666
Przyczajenie

Dot.: Rozstępy na piersiach :(:( Bardzo proszę o pomoc!

szczerze mogę Ci polecić krem na rozstępy z firmy Oriflame, jest drogi kosztuje ok.69 zł, w promocji można kupić nawet za ok. 40zł. Polecam go bo pomógł zarówno mi jak i mojej koleżance z takim właśnie problemem. Po rozstępach naprawde zero śladu, tylko ważna jest regularność ja smarowałam codziennie wieczorem, kremu wystarcza naprawde na bardzo długo, wydajny. Polecam bo wiem jak boli taki widok
Anusiak666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 23:33   #3
Bettina_
Wtajemniczenie

Kaoru jeśli rozstępy różowe to znaczy że świeże
może za szybko schudłaś
ale to teraz nie istotne, trzeba teraz naprawić ile się da dopóki są różowe jak zbledną to już nic nie zrobisz
w aptece ( zapomniałam nazwy ) jest maść na blizny - bo rozstępy to blizny więc maść je spłyci dużo i kolorek ujednolici

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Anusiak666 Pokaż wiadomość
szczerze mogę Ci polecić krem na rozstępy z firmy Oriflame, jest drogi kosztuje ok.69 zł, w promocji można kupić nawet za ok. 40zł. Polecam go bo pomógł zarówno mi jak i mojej koleżance z takim właśnie problemem. Po rozstępach naprawde zero śladu, tylko ważna jest regularność ja smarowałam codziennie wieczorem, kremu wystarcza naprawde na bardzo długo, wydajny. Polecam bo wiem jak boli taki widok
coś takiego
toć to cud jakiś
Bettina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:17   #4
pannaswieczka
Raczkowanie

Ja też mam i już się poddałam. Nie zwracam na nie uwagi. Pilingi bym na Twoim miejscu odstawiła, bo skóra na piersiach jest bardzo wrażliwa i możesz tym pogorszyć sprawę. Powodzenia w walce!
pannaswieczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:31   #5
kejtigda
Wtajemniczenie

podobno super Revitol Stretch Mark, polecam przeszukać KWC i odradzam fissan- jestem w ciazy i mimo uzywania niestety nic nie dał
Stary 2012-03-13, 16:58   #6
Kaoru22
Zadomowienie

Kilka dni temu zaczełam smarować piersi kremem/mleczkiem z avonu na rozstępy. Puki co mam wrażenie, że jest za rzadki ale nie będę oceniać go z góry, na pewno dam znać czy są jakieś efekty.
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości